SlJmuider Courant Backin Bodonicoelc Bakpoeder (lerdag 26 Juni 1926' 2e bla predikbeurten VOOR ZONDAG A.S. IJMUIDEN. nbd. herv. kerk, „yrDs. Dijckmeesler. Dezelfde. pUGDKERK (Koning Willemshuis). uur De heer Aretids. 5 uur: 0 i/ur 5 uur: Zaterdagavond 8 uur: Bidstond. Doopsgez. Gem. Afd. Prot. Bond. hO uur: Ds. W. Luikinga. geref. eere. Ds. J. Dijk, em. pred. te 's Qravenhage. Dezelfde. chr. geref. eere. Ds. T. a. Bakker. Dezelfde. evangelisatie hoogeberg. ondagmorgen 10 uur: Samenkomst, ondagmiddag 12 uur: Zondagsschool, jndagavond 7.30 uurSamenkomst. Spreker: B. Jenninga. insdagav. 8 uurOpenlucht samenkomst, [oensdagavond 7 30 uur: Meisjeskrans, voor meisjes vanaf 12 jaar. jnderdagavond 8 uur: Bijbelbespreking. Allen Welkom. Toegang vrij, VELSEROORD. ned. herv. eere. 10uur: Ds. W. Kroese. geref. eere. 'lOunr: Godsdienstoefening. ^5 u r: Hetzelfde. VELSEN. ned. herv. eere. ^Quur: Ds. J. Rauws, /endingsdirector 1 te Oegstgeest. WIJKEROOG. geref. eere. Ds. H. Hasper van Heemstede. Ds. J. D. Boerkoel. SANTPOORT. ned. herv. eere. Prof. Dr. O. A. van den Sergh van Eyslnga. loeaal bethel. 1.45 uur: Ds. J. C. Brussaard van B oe- mendaal, Institueerlng der Kerk, Bevestiging van ouderlingen en diakenen. i30 uur: de heer O. W, van Oeth: evangelisatie santpoort. 0 uurDs. Postma, te Haarlem BEVERWIJK. doopsgezinde gemeente, lew dienst. uur: uur: uur: officieel. HINDERWET. nBurgemeester en wethouders der gemeente Vel sen brengen ter openbare hennis, dat het verzoek van de N.V. Meubel- en Timmerfabriek „.Bever wijk", té IJmuiden, om op het perceel, kada. straal bekend gemeente Vëlsen, afdeeling IJmui- jtkn, Sectie L No. 1266, plaatselijk bekend wijk BIC, Industriestraat, No. 47, te mogen oprichten ®*eene inrichting voor machinale houtbewerking, in welke inrichting gebezigd zullen worden 13 electroraotoren, door hen is. toegestaan. Velsen, den 22 Juni 1926. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. KOSTELIJK. RIJKENS. PLAATSELIJK NIEUWS. IJMUIDEN. Ds. J. B. G. Croes te- Bussum, ;oordien predikant der C-hr. Geréf. ierk alhier, heeft voor het beroep naar ;f laassluis bedankt. De afd. IJmuiden van de vrij Re K ligieuse Tempel organiseert a.s. Dins- |<iag 29 Juni in Hotel Willem Barendsz een openbare bijeenkomst, waarin de c heer K. H. Noest Jr., predikant-leider ran de Vrij Religieuse Tempel te Am- ""-sterdam zal spreken over „Psychome- Irie", waarna Mevr. J. 'Schiferlide Bniin uit Rotterdam psychometrische experimenten zal vertoonen. De verbreeding van het n oordzeekanaal. Wanneer de sluisbouw te IJmuiden, daarmede men thans druk bezig is, ge- faed is, 'zal het natuurlijk niet uit kun- len blijven, dat het Noordzeekanaal 11 overeenstemming wordt gebracht de afmetingen der nieuwe sluizen. Deze hebben een lengte van 400 M., een tójdte van 50 M. en een diepte van iets neer dan 15 M. Dit zijn wel de maxi- oum-afmetingen, die men met den on- ■ferzeeschen toestand voor de kust be kken kan. In 1928 zal, naar verwacht wordt, de deuwe sluis gereed zijn. Het in overeenstemming brengen van het kanaal met de sluisafmetingen zal nu naar de Haagsche correspondent van Hl. Dbl. verneemt geleidelijk plaats hebben. De maximum kanaal diepte* die de sluisdiepte mogelijk maakte, zal eerst na geruimen tijd noo- dig zijn. Vandaar de geleidelijkheid. De onteigeningsprocedures voor de toe komstige verbreeding, dus ook voor de geleidelijke verbetering' zijn thans in voorbereiding. Verbreeding van het Noordzeekanaal zou indien deze van beteekenis wordt voor Velsen, waar de bebouwing dicht aan de Kanaaloevers staat van zeer ingrijpend belang zijn. Aan den Noordkant is de oever bijna geheel in beslag genomen door het hoogovenbedrijf en door de papierfa briek. Verbreeding aan dien kant zou dus op groote moeilijkheden stuiten. Maar ook aan den Zuidkant is op die plaats niet gemakkelijk omdat den weg van Velsen naar IJmuiden langs het Kanaal loopt en bijna alle grond langs den toch al smallen weg be bouwd is. De weg langs het Noordzee kanaal loopt nu onder de spoorbrug. Verbreeding van het kanaal bij de spoorbrug zal dus ook weer nieuwe moeilijkheden in het leven roepen. Mogelijk is evenwel, dat de weg dan verlegd wordt, zoo dat de grond, die nu als weg wordt gebruikt wordt weg- gegraven om het kanaal te verbreeden, terwijl dan voor den nieuwen weg een spoorweigviaduct gemaakt zou dienen te worden. Deze problemen voor de toekomst zijn evenwel nog niet in alle details onder de oogen gezien. Naar onze correspondent verneemt, is de spoorwegbrug bij Velsen van zoo danige afmetingen, dat deze eerst na een geruim aantal jaren aan de scheep- vaarteischen in den weg zal staan, aan de eischen, waaraan Waterstaat gelei delijk bij de toeneming daarvan, zal te gemoet komen. Tot zoover onze correspondent. We meenen uit zijn mededeelingen de conclusie te mogen trekken, dat dan van verplaatsing der papierfabriek bij Velsen, ook voorloopig geen sprake zal zijn. Simultaan-dammen. A.s. Dinsdag zal de heer J. W. van Dartelen (Kampioen van Haarlem en Omstreken) een simultaan-seance ge ven voor de leden der damleubs „IJmuiden" en „Excelsior", welke zal plaats hebben in de groote zaal van het Koning Willemshuis, aanvang pre cies half acht. Laten de leden er voor zorgen op tijd aanwezig te zijn. Voor belangstellenden dien avond vrije toe gang. Bedrijfsstoring aan de hoogovens. Sedert eenigen tijd bleek, dat de steencn voering van de 2e hoogoven welke v. korten tijd geleden in gebruik gesteld was, ernstige gebreken vertoon de, die niet hersteld konden worden, zoolang de hoogoven werkte. Men is er daatom heden toe overgegaan de tweede oven buiten werking te stellen tot het aanbrengen van de noodige re paraties. Aangezien daarmede vermoe delijk een paar maanden gemoeid zul len zijn, zal zeer waarschijnlijk een gedeelte van het tijdelijk in dienst ge nomen werkvolk weder ontslagen worden, doch zijn te dien aanzien door de directie nog geen beslissingen genomen. VELSEROORD. De Staatscourant bevat de statu ten der N.V. Exploitatie Mij. Veiser- duin alhier. He kapitaal bedraagt f 50.000, ver deeld in aandcelen van 1' 1000, waarvan f 10000 is geplaatst en volgestort. VELSEN. Uit het verslag van den Keurings dienst van waren voor het gebied Haar lem, nemen we nog eenige cijfers en gegevens over, betrekking hebbende op gemeente Velsen. In totaal werden op het laboratori um 1247 monsters uit deze [gemeente onderzocht, w.o. 907 monsters melk en 340 diversen. Verder werden 1579 keer inspecties in bakkerijen verricht. Ter plaatse werden 112 partijen levens middelen afgekeurd, bovendicp werden 121 waarschuwingen uitgereikt en 9 processen-verbaal opgemaakt. Op het laboratorium werden nog 11 partijen diversen afgekeurd van de 695 van slijtei*s genomen monsters melk bevat ten 54 of 7.8 een te laag vetgehalte; ondeugdelijk wegens toevoeging van water waren 34 of 4.9 Van leveran ciers werden 83 monsters melk geno men. waarvan 4 een te laag vetgehalte hadden en 8 ondeugdelijk waren we gens toevoeging van water. Van de in deze gemeente gevestigde melkinrich ting werden 10 monsters onderzocht, waarbij drie keer een te hoog bacte- riëncijfer werd geconstateerd. Van de 832 monsters brood werden 37 te licht bevonden. Vijf overtredingen wegens naar Oetker's Recept, gebakhen met Dr Oetker's is een zeer voedzaam en smakelijk gebak. Backin vervangt de gist. Met Backin rijst het deeg onder het bakken. Benoodigdheden 500 gram tarwebloem f 0.16 250 gr. boter f 0.56, of marg. 0.30 200 gram suiker0.12 3 of meer eieren0.18 300 gr. SumMaid Rozijnen 0.24 1 pakje Dr. Oetker's Backin 0.07Va Vs a lU Hter melk0.04 2 pakjes Dr. Oetker's Vanillesuiker 0.10 een weinig -zout Bereiding: T De boter wordt tot room geroerd; voegt suiker, Vanillesuiker, eierdooiers, het met „Backin" vermengde meel en de melk er aan toe, ten slotte de rozijnen, het 'zout en het stijfgeklopte eiwit. Vul met. dit deeg een ingevetten vorm en bakt het ongeveer 1 uur. Men lette vooral op Backin van Dr. Oetfcer, en dat op elk pakje als Eenige Importeurs E. Ostermann A Co., A'dam, vermeld zijn. Waar niet verkrijgbaar wende men zich direct tot deze Importeurs, die op aanvrage ook een gratissreceptenbockje toezenden. watertoevoeging aan melk werden ge straft met boeten van f 15 tot f 300. In ons blad van Woensdag kon den wij een en ander mededeel-en over de plannen van de directie der Papier fabriek inzake de jubilea van haar per soneel. Thans verneemt 111. Dbl., dat reeds Dinsdag aan 11 leden van het perso neel, die in verschillende functies 4(1 jaar en langer in dienst der Vennoot schap zijn geweest.' een gouden horlo ge met. inscriptie, of daarmee gelijk staand souvenir is uitgereikt. Dit ge schiedde in 't directiekantoor, waar de heer Joh. H. A. Kruymel, met eenige hartelijke woorden de geschonken overhandigde aan de heeren A. Siekcr- man, M. Koster, H. Schilp, D. Zwart, D. Jongens, J. Rozemeyer Hz.. J. Ro zemeyer Pz., J. Kee, j. Eenhoorn, A. Hilly en W. Veeken. De heer Siekerman is reeds bijna 55 jaar in dienst der N.V. en de heer M. Koster 50 jaar, de heer Veeken geniet pensioen, de andere hebben allen bo ven de 40 dienstjaren en Vervullen nog dagelijks hun werk. In de week van 1319 Juni is in deze gemeente één geval van roodvonk voorgekomen. Door de reizigers op het traject AmsterdamIJmuiden werd meerma len geklaagd over het oponthoud, dat de booten van de Alkmaar P'acket op de tusschenstations en vooral te Velsen hebben door het laden en lossen van goederen, waardoor de reis te lang duurde voor hen, die voor zaken reis den en daaróm de voorkeur gaven aan den trein, zij het dan ook dat een boot reisje in den zomer veel aantrekkelijks had. Men kon heerlijk rustig blijven zit ten, had de ruimte om eens heen en weer te loopen en wat het belangrijk ste was, m'en behoefde niet over te stappen. Naar Kenn. verneemt, is de directie thans aan de bezwaren tegemoet geko men door te bepalen, clat de goederen hoofdzakelijk zullen worden ver scheept met de daarvoor reeds speci aal varende en nog in de vaart te bren gen goederenbooten. Uitzondering op deze bepaling maken de eerste diens ten in beide richtingen. Nu de reis wegens het uitblijven van het gewraakte oponthoud aanmerke lijk bekort zal worden gelooven wij wel, dat een bootreis zal worden voor getrokken bij een spoorreis. Trouwens kan men een kaartje nemen, waarop men de heenreis kan maken met de boot en de terugreis met den trein of omgekeerd. Aan de openbare lagere scholen in de gemeente zal in de derde week van October een week najaarsvacantie ge geven worden. De vijfde klas van school G te Wij- keroog zal den 9don Juli a.s. een uit stapje makerrnaar Alkmaar mi Bergen. De zesde klasse gaat den 6en Juli per spoor naar de stad Utrecht en van daar met autobussen een kijkje nemen in het oostelijk gedeelte der provincie, waarbij een bezoek aan de pyrainide van Austerlitz niet verzuimd zal wor den. De twee zevende klassen zullen dit tochtje den 13den Juli ondernemeh. Volgens de agenda voor de verga dering van den gemeenteraad op a.s Dinsdag zal aan de vereenigmg tot op richting en in standhouding van scho len voor lager en meer uitgebreid la ger onderwijs te Wijkeroog een drietal lokalen van de openbare lagere school G aangeboden worden. Komt deze regeling tot stand dan zal de schoo 1 vereeniging op Gereformeer den grondslag de beschikking krijgen over den hoofdingang en de voorste drie lokalen benevens het kantoortje van liet. Hoofd der o.l. school- den heer Kleefstra, die dan achter zijn woning niet veel meer te vertellen zal hebban. Door een hek zal het speelterrein ver deeld worden. Om verschillende redenen komt ons deze oplossing niet als de meest ge wcnschte voor. -Donderdag heeft de wedstrijd plaats gehad om de nationale wegkam- pioenschappen voor heroepsrenners, amateurs en veteranen. 's Morgens 8 uur waren de eersten van Amsterdam vertrokken over Alfen en Leiden naar Scheveningen en terug over Oegstgeest, Aerdenhout, Zand- voort, Velsen, Driehuis, Haarlem. Heemstede. Hoofddorp naar Amster dam. Alzoo was Velsen het noordelijkste punt, dat vermoedelijk om 11 uur 55 minuten bereikt zou worden. Bij de nieuwe Lunchroom „Anneta" stonden dan ook verscheidene belangstellenden de renners af te wacljten. Om 12 uur 35, dus 40 minuten boven de gis, ver toonden zich de eerste renners, die met een flink vaartje den voorweg afkwa men en bij de Lunchroom den achter weg terug gingen. We waren nog in do gelegenheid te zien, in hoe korten tijd één hunner een gesprongen band dooi' een nieuwen verving. - Toen voor eenige jaren hotel ,-De Prins" afbrandde, vermoedden we niet, dat die plek zoo langen tijd een ruïne zou blijven, welke den vreemdelingen, dië van den zuidkant, ons dorp binnen kwamen, geen hoogen dunl^ van onze schoone woonplaats verschafte. Thans is daar de toestand geheel veranderd. De architect, de heer K. de Vries, te Wijkeroog heeft daar een gebouw neer gezet, dat er wezen mag. De 'heer Redelijkheid heeft daarin een lunchroom „Anneta" geopend, die al leen al door haar uiterlijk voorkomen tot een'bezoek zal verlokken Door den hoofdingang op het oosten komt men door een mooie hal in een prachtige zaal van 75 M2 oppervlakte, die met gekleurd tegelwerk sierlijk is afgewerkt. Daar naast is een kleinere vergaderzaal van 20 M2 en op het zui den bevindt zich een terras, vanwaar men - een prachtig uitzicht heeft op Meervliet en Velserbeek. Daar een fietsenstalling aanwezig is, zullen zeker gezelschappen van den zuidkant ons dorp binnenkomende niet verzuimen daar even te verpoozen. Het bovengedeelte van het huis is in gericht voor pensiongasten. Als nu het weer maar mooi genoeg mag worden, om de vreemdelingen uit hunne verwarmde vertrekken naar buiten te lokken! VISSCHERIJ. Gedurende de week van 17 t/'m. 23 Juni '26 kwamen de navolgende vaartuigen aan den afslag, 47 stoomtrawlers, 4 Duitsche stoomtrawlers, 1 motorlogger, 16 zeilloggers, 1 Belgische motor- kotter, 1 stoomharinglogger en 143 kustvisschers. De besommingen waren als volgt: Stoomtrawlers van f 2938 tot f 354; Duitsche stoomtrawlers van f 3179 tot f 2426; Motorlogger f 281zeilloggers van f 339 lol f 47.90; stooraha- ringlögger f 334; Belgische motorkotter f 616, terwijl de kustvisschers f 9346.21 besomden. De aanvoer bestond uit 436.233 K.G tvawlvisch en 20 kantjes pekelharing. De iotaalopbrengst bedroeg f 120.663.20. Rusland als vïschexporteur. Rusland doet de laatste jaren veel moeite om den uitvoer van visch naar het buitenland te be vorderen. Op de Duitsche jaarbeurzen, waar de sovjets op min of meer indrukwekkende wijze met al hun exportartikelen reclame maakten, nam het artikel visch niet alleen caviaar en andere vischconserven, maar ook heele visschen een vrij belangrijke plaats in. Naar thans uit Russi sche bron wordt gemeld, willen de autoriteiten .te Moskou, op grond van de uitkomsten, die de vis- scherij de laatste vijf jaar heeft opgeleverd, groo te uitbreiding geven aan de koelinrichtingen voor het verduurzamen van de visch. De vischvangst in Rusland wordt voor 1926 op 32 millioen poed geschat, waarvan ongeveer 25.6 millioen op de markt zal komen. Bij de verdere ontwikkeling van het visscherijbedrijf durft men de opbrengst van de vangst in 1930 zelfs op 57.1 millioen te ramen. In verband met deze vooruit zichten heeft men het plan ontworpen voor dit jaar ruim lJ/0 millioen poed te laten bevriezen, een hoeveelheid die men geleidelijk tot ruim 6 millioen (in 1930) hoopt te kunnen opvoeren. De voornaamste gebieden voor de vischvangst in Rus land zijn: de Wolga en de Kaspische Zee, die te„ zamen ongeveer de helft van de geheele opbrengst leveren. Verder dan de zee van Azaf en de Zv.a-- te zee met ongeveer 10 pet. van het totaal, de Perzische kust met 7 pet., de kust van Daghe stan met 5 pet., die van Ascrbeidsjan met 8 pel., die van het Aralmeer met 15 pet. en die van de Witte Zee en de Moermanskust met ongeveer 5 pet. van de geheele opbrengst. Van de vangst in Wolga en Kaspische zee, zoo als gezegd verreweg het voornaamste gebied, zal m den loop van het jaar 775.000 poed visch wor den ingevroren, welke hoeveelheid men geleide- lijk lot 3.060.000 poed in 1930 wil doen "stijgen. De reeds voorhanden koelinrichtings-n .kunnen 600.000 poed verwerken en zijn lot VPS voldoen de. Dan zal uitbreiding ervan noodzakelijk wor den. Het gebied van de zee van Azof en van de Zwarte zee he'eft totdusver geen geschikte koel inrichtingen. Er zal daar in de eerste plaats een inrichting te Rostow aan den Don worden ge vestigd, met een dagelijksche capaciteit van 200 poed en een bewaarplaats voor 100.000 poed. Bo vendien zal te Temrjoelc een inrichting .mei een capaciteit van 1000 poed per dag en een bewaar plaats van 10.000 poed worden gebouwd. Voorts komen er schepen met koelinrichtingen die in totaal 10.000 poed kunnen bevatten. In het gebied van de Aralkust zal een opsiag plaats voor 150.000 poed worden gebouwd, mits gaders 5 koelhuizen. Aan de Perzische kust zul len de koelinrichtingen van de Enselli worden vergroot, zoodat 100.000 poed zal kunnen worden bewaard, terwijl er te Asan een koclinriehüng met een capaciteit van 500 poed per -dag zal ko men. Aan de kust vaii Aserbeidshan zal de be slaande koelinrichting te Bakoe worden uitge breid, zoodal zij 100.000 poed zal kunnen bergen, terwijl 3 nieuwe koelinrichtingen met een capa citeit van 1000 poed per dag zullen worden ge bouwd. Aan de kust van de Witte Zee heeft men een koelinrichting met een capaciteit van 600 poed per dag en een opslagplaats van 15.000 a 20,000 poed ontworpen. Voor hel maken van nieuwe koelinrichtingen in de haven van Leningrad is reeds een prijsvraag uitgeschreven, waarvoor verschillende ontwerpen zijn ingediend. De ontwerpen van twee Duitsche firma's zijn daarbij met den eersten en den der den prijs bekroöïid. N< Roti. Ct. Gevonden voorwerpen en diezen. IJmuiden. Een kinderschoentje, een rijwieïbelastingplaatje, een dames- handschoen, een postduif, een dames horloge. een paar gummi handschoe nen, een vernikkelde pijp, vermoedelijk van stofzuiger; een portcmonnaie met inhoud, een bril, eenig geld. Velseroord. Drie rijwielbelastihg- plaatjes, een huissleutel. Wijkeroog. Een haagschaar, een studenten pet, een rijwieïbelasting plaatje. SPORT. t. v. ij. Zondag j.l. zijn de vaardigheidsproeven voor de adspiranten van de Kennemer Turnkring gehou den en heeft ons jeugdig T. V. IJ. voor wat de meisjes betreft, zich kranig gehouden. Niet minder dan 42 van de 46 turnstertjes be haalden het diploma. Jullie hebt het goede voor beeld van de damesafdeeling mooi opgevolgd hoor! De uitslag der behaalde prijzen is nog niet bekend, mogen we op één of misschien meerdere prijzen hopen, wat denk jullie er zelf van? En hoe zit het nu met de jongens, hoor ik al vragen. Ja, daar kan ik weinig van vertellen, er hadden zich 12 jongens opgegeven en van die 12 is tr een, zegge één heele jongen opgekomen. Zeg als jullie nu het bovenstaande over je turnzusjes leest, schaam jullie je dan niet geweldig. De voor bereiding was kort dat weet ik wel, maar dat was voor de meisjes ook zoo cn zij hebben er ook hard voor moeten werken. Dus iongens voc.rt.ian wat harder aanpakken "en niet wegblijven, als je opgegeven bent. Nu nog iets over a.s. Zondag, ons Hilversumsch feest. We vertrekken met den trein om 8.15. Al len dus ruim 8 uur op het Stationsplein present, keurig in je turncostuum, flink wat boterhammen mee en een paar dubbeltjes voor een glas melk of limonade. Denk er aan geen turnschoenen aantrekken, want daar gaan bij veel loopen je voeten pijn in doen. We komen precies 8 uur weer hier in IJmuiden terug, wat een fijne lange dag hé? Er hebben zich precies 100 meisjes en jongens opgegeven, er wordt gezorgd voor een vaandel met den naam van onze vereeniging er op, wat om beurten door de jongens die de meeste bo terhammen kunnen eten, gedragen mag worden. Voor geleiding gaan er 4 heeren en 8 dames mee, dus zal er wel goed op jullie gepast worden. Al lemaal veel plezier hoor. Voor dames en oudste meisjes beginnen a.s. Dinsdagavond 7.30 de lessen op het veld weer, en jongens en heeren régelen dit met den nieu wen directeur. Turnta. Gymnastiek- en Aihletiekver. Olympia. In het land der blinden is éénoog koning. Mis schien hebben jullie wel opgemerkt, dat ik mij graag beweeg in 't gebied der spreekwoorden. Als jullie dit nu maar ook doen en zeggen „lest, best" voor de eerstvolgende wedstrijden, dan zijn wij weer quitte. Zij het mij eerst vergund, mijn nederige hulde te brengen aan Hooglugt, voor zijn kranige pres tatie, j.l. Zondag te Alkmaar. Deze heer wist de derde prijs te bemachtigen op het nummer 1500 M.. nieuwelingen en kreeg zoowaar, daar F. de. Boer buiten mededinging liep, den 2en. Bravo, jongen, zoo mag ik het zien, an de uverige hee ren wist niet één 'n prijs te bemachtigen, zoodat de oogst ditmaal bijzonder schraal te noemen is. Maandagavond was ik er getuige van hoe een dames-estafette-ploeg zich weerde, en ik moet eerlijk bekennen, dat dit mij best meegevallen is. De dames-leden zouden er dan ook wel »c'sta"- dig aan doen, wanneer zi] het athletiek-gedeelte ook wat meer gaan beoefenen. korfbal. Daar K. Z. Zondag a.s. onmogelijk kan spelen gaat G. S. D. naar Advendo, om daar den strijd aan te binden tegen een combinatie van één en twee. Vertrek vanaf de brug om hal? één. De vol gende dames en heeren doen wijselijk hun plume mede te nemen, daar zij allerwaarschijnlijkst mee moeten spelen. Dames: L. v. Lente, L. de Wil, N. Bais; heeren: E, Kuyk en T. Licht,

IJmuider Courant | 1926 | | pagina 5