VlSSCMFMJ EN ScHEEPVAARTBERKHTEN DE BILT I VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: BEVERWIJK SPORT EN SPEL. Schip Term, aankomst Laatste bericht Alkmaar Chili Arraiz Rosario 30 Jan. 15 Febr. Aludra B.-Aires 20 Febr. Assunta de Grogori B Aires 22 Febr. Amstelkerk W. Afrika Arethusa Buenos Aires 8 Febr. Algenib Villa Constitucion 6 Februari Almelo Vancouver Altona Ned.-Indië West-In dië. 21 Febr. Chili 24 Jan. La Plata 29 Jan. Baarn Chili Brielle Chili Bodegraven Chili Beursplein Concepcion 15 Febr. Boma West-Afrika 5 Febr. Clytoneus Batavia Ceres Bourgas Caribia Pro Barrios Coblenz Japan Clio Constanza 25 Febr. Chr. Huygens Ned.-Indië Divona Diélette (v. IJmuiden) Dixcove West-Afrika 6 Febr. Batavia Energie Danzig 29 Jan. Ned.-Indië 12 Febr. Fauna Venetië Farmsum Buenos Aires La PWta 30 Jan. Galgewater Santa Fé Harmattan Rosario 18 Febr. Henry Tegner Bilbao (v. Umuiden) Irma Schindler Hamburg heden Josina Bilbao (v. IJmuiiden) Kyma La Plata 7 Febr. Kennemerland B.-Aires 10 Febr. Kyphissia Mexico 9 Febr. Lüna Sus a 28 Jan. Menes Ned.-Indië 19 Febr. Meandros Buenos Aires 7 Febr. Mam Japan 7 Februari Maasland Buenos Aires Merope Kopenhagen 25 Jan. Mar Casnio Bilbao (v. IJmuiden) Mars (Ned.) Savona Martha Halm Dantzig. Oldekerk Japan Orania Buenos Aires 10 Febr. Orion Genua 10 Febr. Poseidon Smyrna Ned.-Indië Poelau Laut Ned.-Indië Rhenania Dantzig. Saarbrücken Batavia 27 Jan. Saleier Ned. Indië 28 Jan. Samnanger Moermansk Stentor Batavia 8 Febr. Siirab B.-Aires 17 Febr. Saturnus Bourgas 10 Febr. Svolder Constantza S'ella (Ned.) Napels 28 Jan. Sunray Sfax 26 Jan. Selene Curacao 27 Jan. Solitaire Port-Arthur 25 Jan. South America Port-Arthur 8 Febr. Springfontein Hamburg 28 Jan. Troutpool Rosario 19 Febr. Trajanus West-Indië Theseus Kopenhagen 3D Jan. Ucbermarck Ned.-Indië 20 Maart Van Rensselaer West-Indië Vulcanus Palermo 28 Jan. Willemsplein Rosario 27 Jan. Waterland Buenos Aires 23 Febr. Zaanland Vancouver 12 Jan. van Curacao 28 Dec. vertrokken. 14 Jan. vertrokken 20 Jan. vertrokken 22 Jan. van Buenos Aires 22 Jan. van San Nicolas 20 Jan. te Dakar. 21 Jan. van Kobé 6 Jan. vertrokken 5 Jan. vertrokken in lading 20 Jan. van Macassar 23 Jan. van Pt. Limon 21 Jan. te Londen 27 Dec. vertrokken 22 Jan. van Paita 16 Jan. van Tocopilla 20 Jan. van Valparaiso 22 Jan. van Kaap Frio 19 Jan. van Freetown 22 Jan. van Pt. Said 24 Jan. van Ouessant 23 Jan. v. d. Azoren 24 Jan. van Singapore 20 Jan. te Stamboul 24 Jan. van Colombo. in lading 20 Jan. van Freetown 21 Jan. van Belawan 25 Jan. vertrokken 20 Jan. van Port Said 23 Jan. van Messina 14 Jan. te Villa Constitucion 23 Jan. van Las Falmias 24 Jan. van San Nicolas 17 Jan. van Buenos Aires in lading 25 Jan. vertrokken in lading 6 Jan. vertrokken 22 Jan. van Rio Janeiro 21 Jan. van Pto. Barrios 22 Jan. van Gibraltar 22 Jan. van Colombo 17 Jan. van Olinda 24 Jan. van Perim in lading 24 Jan. van Hamburg in lading 24 Jan. vertrokken in lading 22 Jan. van Port Said 23 Jan. van Rio Janeiro 21 Jan. te Castellon 23 Jan. te Antwerpen 24 Jan. van Perim 21 Januari van Batavia in lading 23 Jan. van Lissabon 23 Jan. van Gibraltar 15 Jan. te Bergen 24 Jan. van Pt. Said 14 Jan. van Santa Fé 23 Jan. te C and ia in lading 24 Jan. van Finisterre 20 Jan. van Gibraltar. 6 Jan. vertrokken 23 Jan. van Antwerpen 20 Jan. vertrokken Vertrekt 27 Jan. 19 Jan. vertrokken 23 Jan. van Bermuda 23 Jan. te Gdynia 21 Jan. te Macassar 17 Jan. van Parimaribo 22 Jan. van Gibraltar 20 Jan. van Madeira 25 Jan. vertrokken 16 Jan. van Tacoma. IN VERBODEN WATER. De stoomtrawler Vendora uit Grimsby is naar Vardö opgebracht door een Noorschen politiekruïser omdat het vischtuig binnen de territoriale wateren niet was opgeborgen. Bovendien werd tegen den schipper proces verbaal opgemaakt omdat hij pas na vier schoten van den kruiser gestopt heeft. De rechter legde een boete van 1000 Kronen op. GESTRAND. De Duitsche stoomtrawler Oldenburg uit Bremerhaven is bij Nordkyn (Noordkaap) gestrand. De 15 opvarenden slagden er in zichzelf te redden en aan land te komen, doch 8 van hen wilden zelf hun weg door het gebergte zoeken en zijn blijkbaar ver dwaald want men heeft van hen niets meer vernomen. Een hulpexpeditie is nu uitge zonden ter opsporing. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgede schepen zijn Vrijdag, 26 Jan., radio-telegrafisch te bereiken via het kust- station Scheveningen Radio: Baloeran, Chr. Huygens, Costa Rica, Cot- tica, Dempo Flandria, Joh. de Witt, Kota Angoen, Kota Nopan, Kota Tjandi, Orania, Poelau Rotébiah, Van Rensselaer, Sibajak, Slamat, Tasman, Volendam. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. 1.501.05. Tongen per K.G. 0.95—0.78. Groote schol per 50 KG. 1411. Middelschol per 50 K.G. 1512. Zetschol per 50 K.G. 21—14.50. Kleine schol per 50 K.G. 18.508. Bot, per 50 K.G. 5—3.50. Schar per 50 K.G. 8.504.40. Rog per 20 stuks 137. lijk genoeg: Grimes Buckner was in aan tocht. „Goed", hijgde ze tegen Revis, „ik zal komen. Maar gaat u dan gaat u dan direct". Terwijl Revis in een der liften stapte, stak zij haastig het kaartje in de opening van haar japon en ging, heel bleek, maar met een glimlach op het gezicht, miss Colvin en Se nator Buckner tegemoet. „Het stemt me trotsch en gelukkig, dat je je zoo bezorgd over mij maakt", was ze in staat te antwoorden op zijn deelnemende vraag. Zij voelde zich onmiskenbaar opge lucht. toen zij merkte, dat hij niets ver moedde, van wat juist was voorgevallen. Op weg naar huis echter kwam er een namelooze bitterheid in haar op over het resultaat van haar gesprek met Revis. Ze leunde achter over in de kussens van de auto en rilde voort durend. Buckner schreef dit toe aan den kouden Maartnacht en legde een tweede plaid over haar knieën. Zij lette nauwelijks op zijn attentie: met gesloten oogen, haar onderlip tusschen haar tanden geklemd, zat zij daar. zonder ook maar met een enkel woord aan het vluchtige gesprek tusschen Buckner en Addie deel te nemen. Zij hield van hem, zei ze tot zichzelf, néén, het was meer dan liefde, het was aanbidding, en toch had zij, terwijl haar belofte om hem te trouwen, ternauwernood was uitgesproken, zijn geloof in haar reeds beschaamd. Maar Jiad ze eigenlijk wel zoo verkeerd gehandeld? Twee motieven hadden haar gedragslijn bepaald; in de eerste plaats een wild, onbe redeneerd verlangen, zichzelf te beschermen en dan een bijna even sterke begeerte hem het leed te besparen, dat het gevolg zou zijn van een onthulling. Op den achtergrond, dat erkende zij met onomwonden zelfgering- schatting, had vrees gestaan, diè had haar aangedreven. En nu was zij bang, dat hij haar niet begrijpen zou, als hij de waar heid hoorde. Zij hield d enadem in. Betee- kende die angst niet, dat zij aan het karakter en den zieleadel van haar verloofde twijfelde. Zij wist het niet; ze kon slechts hopen, dat het niet zoo wasze zag spoken! Waar schijnlijk kwam het door alles, wat zij van avond had doorgemaakt. Vermoeid liet ze alle tobberijen van zich afglijden; ze had had geen kracht meer. Hij nam afscheid bij de lift naar haar woning. Toen ze op hun étage waren, barste Mary in een woeste huilbui uit. Ze greep miss Colvin bij haar schouders, bestormde haar met vragen en overstelpte haar met allerlei dringende smeekbeden en dreige menten, al naar gelang haar angst haar in- (Wordt vervolgd) Vleet per stuk 1.78. Kabeljauw per 125 K.G. 3619. Gullen per 50 K.G. (groote) 1211. Idem (kleine) 103.10. Leng per stuk 1.67. Wijting per K.G. 6—2.10. Versohe haring per kist 8.106.45. BESOMMINGEN: Trawlers: Condor IJM. 72. 95 manden f 1330. Zeehond IJM. 76, 60 manden f 1070. Hoop I IJM. 46, 210 manden f 1290. Loggers: SCH. 180 f 420; SCH. 342 f 580. Stoombeuger: VL. 172 f 330. Versche haring: IJ.H. 11 f 1560. PERSONALIA. De heer P. L. J. van Herpen, rijksveldwach ter alhier, is als eerste geslaagd voor het dezer dagen in Den Haag gehouden examen voor brigadier der Rijksveldwacht. DE ZOMERCONCERTEN GAAN DOOR. De Beverwijksche Harmonie Kapel heeft in haar vergadering besloten, in de aan staande zomermaanden de concerten in de muziektent op het C.H. Moensplein toch te laten doorgaan, ondanks het inhouden van het gemeentelijk subsidie. De gemeente verleende tot nu toe aan de Beverwijksche Harmoniekapel een subsidie van f 300 voor het geven van 6 concerten. Deze bijdrage zal in 1934 ingevolge de reeds door den raad aanvaarde bezuinigingsvoor stellen van B. en W. niet meer worden ver leend. De St. Jozef Harmonie, die f 200 subsidie ontving voor 4 concerten verkeert in dezelfde omstandigheden. Deze vereeniging heeft evenwel nog geen beslissing omtrent het al of niet doorgaan der concerten genomen. NED. CHR. GEHEELONTHOUDERS VEREENIGING. De plaatselijke afdeeling van de Ned. Chr. Geheelonthouders Vereeniging vergaderde Donderdagavond in het vereenigingsgebouw in de Oosterwijkstraat. Deze bijeenkomst werd o.m. bijgewoond door het Ringbestuurs lid, den heer Teutscheg. Na de installatie van nieuwe leden heeft de heer H. Wagter Sr. een lezing gehouden over het onderwerp: „De strijd". Spreker heeft in deze lezing de overeenkomst be handeld tusschen den algemeenen levens strijd van ieder mensch en den strijd dien de geheelonthouders nog altijd tegen de drinkgewoonte en het drankmisbruik moeten voeren. De lezing werd met groote aandacht ge volgd en oogstte een langdurig applaus. De voorbereiding van het jaarfeest, dat op 15 Maart a.s. zal worden gehouden, werd in handen gesteld van het bestuur. Vervolgens werden er nog besprekingen gevoerd -over de minder gunstige omstandig heden waarin de zusterafdeeling te Velsen- Noord verkeert. De toestand dezer afdeeling is van dien aard, dat zij weldra zal moeten worden op geheven, wanneer haar niet ten spedigste de helpende hand wordt gereikt. De afd. Beverwijk verklaardde zich daar toe bereid en zal door bemiddeling van een Ringbestuurder hulp van het Hoofdbestuur trachten te verkrijgen. Tenslotte werd nog medegedeeld, dat op Donderdag 1 Februari een openbare ver- adering zal worden gehouden waarin als spreker zal optreden de heer J. W. P. J. Overveen, reclasseerings-ambtenaar te Haar lem, die als onderwerp zal behandelen: „Kin- derverwaarloozing door drinkgewoonte en drankmisbruik". TENTOONSTELLING NED. FABRIKAAT. Donderdagavond is de tentoonstelling, uit gaande van de Vereen. Nederlandsch Fa brikaat, welke erpositie werd gehouden in het Kennemer Theater, gesloten. Het aantal bezoekers was op beide ten- toonstellingsdagen samen 2200. Over het algemeen was dit resultaat niet -onbevredi- end, hoewel de organisatoren grootere be langstelling hattden verwacht. Reeds is men in het Kennemer Theater de stands aan het afbreken. De volgende plaats die dor deze reizende tentoonstelling wordt bezocht is Hoorn. Het bestuur van de Vereen. N. F. heeft zijn erkentelijkheid betuigd an de winkeliers voor de van het ontvangen medeweoking, welke zij hebben verleend door in hun spe ciale etalages nog eens op bijzondere wijze de aandacht van het publiek op de Neder- landsche producten te vestigen. MINISTER DECKERS OVER ZIJN SPAANSCHE REIS. SLECHT WEER IN DE GOLF VAN BISCAJE. De minister van Defensie, mr. dr. L. N. Deckers, die Woensdagavond van zijn bui- tenlandsche reis in Den Haag is terugge keerd, heeft aan het Corr. Bureau eenige in drukken van zijn reis medegedeeld. Naar men weet heeft de minister een ge deelte van de oefenreis van H. Ms. pantser schip „Hertog Hendrik" medegemaakt met het doel de oefeningen der bemanning te kunnen volgen. De „Hertog Hendrik" is geen modern schip Het is reeds 30 jaar oud, de snelheid is dan ook niet bijzonder groot. Dit hebben wij on dervonden in de Golf van Biscaye, zoo ver telde de minister, toen wij slecht weer had den en bijna niet op konden schieten. Dat de elementen niet met ons waren, was zeer te betreuren, want daaTom kwam er van de oefeningen ook niet veel terecht. Als ik mijn indrukken aan boord samen vat, zou ik zeggen: wat den geest der be manning betreft, is er veel gewonnen. Ook de toewijding van de officieren en kader is goed. Daarbij is het mij opgevallen met hoeveel sympathie en ijver aller, aan boord zich aan hun taak geven. Er is bij de bemanning min der schroomvalligheid om het vertrouwen van hun chef te winnen en hun superieuren op hun beurt in vertrouwen te nemen. Er worden weer zaken tusschen kader en be manning besproken, welke niet onmiddellijk met den dienst verband houden. Dit is niet alleen mijn persoonlijke indruk, doch deze werd bevestigd door gesprekken met verschil lende officieren en onderofficieren. Het gesprek besluitende, zeide de minister „Deze reis heeft mij opnieuw bewezen, dat onze marine een waardevol instrument is. waarvan de samenstellende deelen elk ten volle voor hun taak zijn berekend". TOESTAND VAN DR. POSTHUMA. BEVREDIGEND. De toestand van dr. Posthuma is naar ge meld wordt, bevredigend en de doktoren zijn over het verloop der genezing tevreden. Omtrent den dag, waarop dr. Posthuma het Roode Kruisziekenhuis zal mogen verlaten zal echter eerst aan het einde der volgende week een beslissing kunnen worden geno men. COUPONBELASTING 25 FEBRUARI IN WERKING? Gisteren is afgekondigd het Staatsblad no. 16, houdende het besluit van den 19den Jan. jl. tot vaststelling van het tijdstip, waarop de wet van 29 December 1933 tot heffing van een couponbelasting in werking treedt. Naar de N.R.Ct. verneemt is dit tijdstip vastgesteld op 25 Februari a.s. WERKLOOZENSTEUNREGELING IN ZANDVOORT. DE TEGENVALLER VAN 16.01 In ons nummer van Donderdag deelden we mede, dat de regeering de subsidie voor de steunregeling over de tien maanden tusschen November 1932 en September 1933 aan Zand- voort ingetrokken heeft. De schade voor de gemeente zal hierdoor beloopen op f 16.000 en vermoedelijk zal dit bedrag nog wel hooger worden. Het betreft hier de kwestie of de steun regeling, zooals die gevoerd is, ondergebracht bij den wethouder van Sociale Aangelegen heden (thans gaat wethouder Siegers er over), geschied is op de juiste wijze. "Wij lieten wethouder Molenaar gisteren aan het woord. Thans volgt daarop een, aanvulling. De heer Molenaar zei nog: Bevoordeeling kan niet plaats hebben, om dat de arbeidsbeurs alles controleert, z Iemand, die steeds grondwerker was, doch gedurende korten tijd als visscher heeft ge werkt. heeft hij als grondwerker geclassifi ceerd. Wel staat er dat voor toekenning van steun de laatste werkkring geldt, doch het gaat niet aan, om iemand als boven vermeld te rangschikken onder de visschers. die min der krijgen dan grondwerkers. Een visscher krijgt acht gulden, een landarbeider tien, een bouwvakarbeider twaalf. Hij wil de arbei ders niet lager classifieeeren dan noodig is. De heeer Molenaar vindt het treurig, dat een vis scher maar acht gulden krijgt. Nu heeft de regeering bevolen dat elke maand moeten worden opgegeven de verschil lende groepen der arbeiders en hoeveel er werken en hoeveel er werkloos zijn, toezegging voor subsidie na September '33 is door de re geering nog niet gedaan. Wat de werkverschaffing betreft, hierop is reeds voorschot verkregen en er is geen aan merking opgemaakt. Wethouder Molenaar besloot met te verkla ren, dat er geen corruptie heeft plaats gehad. Wel was de vroegere ambtenaar van dien dienst niet ter zake kundig. Bij een nader on-derhoud bleek, dat het zwaartepunt van deze kwestie lag bij de clas sificatie. Nadat de Rijkssubsidie was aanvaard werden de arbeiders in verschillende klassen ingedeeld. Toen per 1 Aug. de nieuwe ambte naar in dienst kwam, bleek het, dat hij het met de oude classificatie niet eens was. In de oude trouwboekjes stond het beroep van som migen heel anders opgegeven dan dit in wer kelijkheid was. Daar de ambtenaar zich aan de vermelding in het trouwboekje hield, wer den geoefende grondwerkers als landarbeiders .enoteerd. Om te voorkomen, dat deze men- schen lagere uitkeeringen zouden krijgen, wer den deze personen door den wethouder ge classificeerd als grondwerker, waarmede het Rijk weer geen genoegen nam. Wethouder Molenaar erkende, dat door den ambtenaar enkele stempellijsten waren wegge daan. Deze stempellijsten wenschte het Rijk als controlemiddel te zien, voor de subsidie kon worden uitbetaald. Wel waren nog de kaarten aanwezig, waarop alle gegevens van de stempellijsten waren overgenomen. De ge meente-accountant had geen bezwaar gemaakt tegen deze contrólekaarten. Het Rijk daaren tegen neemt er als contrölemateriaal geen ge noegen mede. Nog wees de heer Molenaar er op, dat hij wel voorzitter van den dienst van Maatschap pelijk Hulpbetoon was, doch nooit voorzitter was geweest van Commissie C. GROOTE BRAND TE ALKMAAR. WINKELPAND DOOR HET VUUR VERWOEST. ALKMAAR, 26 Januari (V.D.) Vanmor gen omstreeks kwart voor vieren werd de Alk- maarsche brandweer gewaarschuwd voor een :evaarlijke brand in de Langestraat alhier, waar zij bij aankomst het winkelhuis van den heer Van Zalingen van onder tot boven in lichter laaie aantrof. Terstond werd met acht stralen water ge geven. Het pand, waarin een dameshoeden en bontzaak was gevestigd, brandde geheel uit. De bewoners, man, vrouw en een logé, konden zich met veel moeite in veiligheid brengen. Het naastliggend, pand, filiaal van de firma C. Jamin, -werd ook door het vuur aangetast. De twee bovenverdiepingen brandden geheel uit, terwijl de winkel veel waterschade kreeg. Van het groote damesmodemagazijn van de firma Meyer, dat aan den overkant is gele gen, sprongen alle ruiten. In de étalage be gonnen de wassen poppen te smelten. Het café „De Bierbron", rechts van het perceel, waar de brand was ontstaan, be kwam aanzienlijke brand- en waterschade, terwijl het achter het brandende perceel ge legen winkelhuis van den opticien M. Kater, ook waterschade kreeg. De oorzaak van den brand is waarschijnlijk te wijten aan het vallen van vonken uit een brandende kachei, welke in den winkel stond. De schade, welke zeer aanzienlijk is, wordt door verzekering gedekt. meldt: Hoogste Ween. Jan Mayen. barometerstand 779.5 m.M. té barometerstand 738.4 m.M. té en voorspelt: Matigen, later tijdelijk ofnemenden Zuid- Westelijken tot Zuidelijken wind. Nevelig tot half bewolkt. Weinig of geen neerslag. Tem peratuur om het vriespunt tot lichte dooi. Barometer Stand heden morgen 9 uur Neiging: Achteruit. Thermometer Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden 769 m.M. 32 F. 30 F. 36 F. OpgaafMAGAZIJN Kanaalstraat 83 T BRTT.T.ENHUI3 Umuiden. HOOG WATER TE IJMUIDEN. Zaterdag v.m. Zondag v.m. Maandag v.m. 1.30 uur; n.m. 1,21 uur. 1.53 uur; n.m. 2.09 uur. 2,36 uur; n.m. '2,48 uur. DAMMEN. COMPETITIE TWEEDE KLASSE N. D. B. Voor bovengenoemde competitie speelde Donderdagavond in Bellevue te Beverwijk de Damclub Haarlem H tegen de Beverwijksche Damclub I. De gedetailleerde uitslag luidt: D. KikkeJ. Lycklama K. KikkeH. A. van Abs J. A. QussorenA. M. Berghuijs B. ReimersJ. P. Exel Jr. D. P. LedegangG. Elzin-g A. PekelM. van Leeuwen M. Hoog vorstC. v. d. Werff 8. R. KluftC. Dikkeboom 9. F. BakkerJ. P. Exel S.r 10. J. Tolk—B. Gabriël Totaal uitslag voor Haarlem n 0—2 0—2 1—1 1—1' 2—0 1—1' 0—2 1—1 D—2 0—2 6—14 VOETBAL'. STORMVOGELS—'T GOOI Zondag a.s. speelt Stormvogels een vriend- schappelijken wedstrijd tegen 't Gooi. KAREL LOTSY TREEDT VOOR DE STORMVOGELS OP. Donderdagavond hield de heer Karei Lotsy, bestuurslid van den K. N. V. B. en voorzitter van de Technische commissie, voor een vrij wel geheel bezette schouwburgzaal te IJmui- den een lezing over voetbal. De heer Suwerink heette hem, die zooveel voor het Nederlandsch voetbal doet. harte lijk welkom. Hij prees de vereeniging Storm vogels gelukkig, dat de heer Lotsy juist op het oogenblik, dat de kans op het kam pioenschap is teruggekeerd, zijn rede komt houden. Hierna hield de heer Lotsy zijn bekend boeiend betoog, dat hij reeds in zooveel plaatsen heeft gehouden. Interessant was zijn inleiding, waarin hij mededeelde, waarom hij zich met voetbal bemoeide: Omdat hij in deze sport een mid del zag tot het aankweeken van wilskracht, zelfopoffering, orde en tucht, dingen, die we in het dagelijksch leven noodig hebben. Na de pauze vertelde de heer Lotsy met be hulp van lantaarnplaatjes nog tal van bij zonderheden, waarna de heer Suwerink hem te middernacht hartelijk dankte en hem als blijk van waardeering een zilveren aschbak met het Stormvogels-embleem aanbood. Wij IJmuidenaren, ons gemeentebe stuur. onze vischhandel, de Stormvogels vechten wel eens met Den Haag, maar het goede, dat er vandaan komt, weten we te waardeeren", aldus de Stormvogels-voor zitter. Zij tenslotte nog gemeld, dat door de wel willendheid van de directie van „Thalia" o.a. een paar sportfilms werden afgedraaid, wat zeer in den smaak viel. IJ. F. C.-NIEUWS. A.s. Zaterdag 27 Januari wordt IJ. F. C. nKennemerland in. Kennemerland V—IJ. F. C. III. Aanvang 2.30 uur. Het eerste elftal heeft Zaterdag vrij. Onze reserve's moesten j.l. Zaterdag twee kostbare punten aan de V. V. IJ .reserve's afstaan. Doch er bestaat toch nog een mooie kans voor het kampioenschap van Afd. II. De leiders Z.S.V. I verloren met 10 van Kenn. 3, zoodat thans Z. I. S. O. aan den top staat. Dus nu opgepast IJ. F. C.'ers, Zaterdag flink aangepakt, dan is een IJ. F. C.-overwinning zoo goed als zeke^.' Het derde elftal heeft thans de leiding in hiiar afdeeling. Zij ont moet Zaterdag de hekkesluiters, dus hier kunnen we een overwinning van IJ. F. C. ver wachten. IJ. F. C IT: Bresser. Gomes, J. v. Strien, M. Dijkhuizen, J. Groen, H. v. Strien, Bakker, Blok, Bral ter, v. Duijn, Kist de Ruyter Reserve: Bakker en v. Dongen, IJ. F. C. Hl Huhl. Schaap, Borst. Mors, Zwanenburg. Stam. Goedhart, Boer, Borst, Huhl, Oldenburg. Reserve. Meyboom en v. d. Pijl. VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 26 JANUARI: Thalia bioscoop: Nachten van Sjanghai, 15 uur. Bioscoop De Pont: Het verliefde hotel, 8 uur. ZATERDAG 27 JANUARI: Thalia bioscoop: Nachten van Sjanghai i.l5 uur. Bioscoop De Pont: Het verliefde hotel, 3 uur.

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 6