VlSSCHERU IH SCHEEPVAARTBERICHTEN VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: BEVERWIJK Schip verm. aankomst Laatste bericht Alkmaar Chili Rosario 30 Jan. B.-Air es 15 Febr. B.-Air es 22 Febr. Assunta de Grogori B. Aires 24 Febr. W. Afrika Arendskerk Japan Buenos Aires 8 Febr. Algen ib Villa Constitucion 6 Februari Vancouver Adalia West-Indië. 21 Febr. Agnita Rouaan 1 Febr. Anna Buenos Aires La Plata 29 Jan. Chili Brie 11e Chili Bodegraven Chili Beursplein Concepcion 15 Febr. Boma West-Afrika 5 Febr. Batavia 5 Febr. Coblenz Jaoan 28 Febr. Clio Constanza 25 Febr. Chr. Huygens Ned.-Indië West-Indië 28 Jan. Diélette (v. IJmuiden) West-Afrika 6 Febr. Batavia 17 Februari Danzig 29 Jan. Euterpe Bordeaux 30 Jan. Ned.-Indië 12 Febr. Fauna Venetië 5 Febr. Villa Constitution Graigwen La Plata 30 Jan. Santa Fé 26 Febr. Klaipeda 29 Jan. Rosario 18 Febr. Bilbao (v. IJmuiden) Beyrouth 9 Febr. Bilbao (v. ÏJmuiiden) Kyma La Plata 7 Febr. Kennemerland B.-Air es 10 Febr. Kyphissia Mexico 9 Febr. Kerry Head Sausea Liina Susa 28 Jan. Ned.-Indië 19 Febr. Meandros Buenos Aires 7 Febr. Main Japan 7 Februari Maasland Buenos Aires Mars (Ned.) Savona 8 Febr. Martha Halm Dantzig. Oldekerk Japan Orania Buenos Aires 10 Febr. Orion Genua 10 Febr. Poseidon Smyrna 28 Jan. Poelau Roebiah Ned.-Indië Poelau Laut Ned.-Indië Dantzig. Ruth Galveston Saleler Ned. Indië 2 Febr. Samnanger Moermansk 8 Febr. Stentor Batavia Shrah B.- Air es 17 Febr. Saturnus Bourgas 10 Febr. Constantza 31 Jan. Stella (Ned.) Napels 29 Jan. Curacao 31 Jan. South America Port-Arthur 8 Febr. Saaie Japan 8 Maart Sembilan Ned.-Indië Troutpool Rosario 19 Febr. Trajanus West-Indië 30 Jan. Theseus Kopenhagen Uckermarck Ned.-Indië 20 Maart Van Rensselaer West-Indië 4 Febr. Waterland Buenos Aires 23 Febr. Zaanland Vancouver 12 Jan. van Curacao 28 Dec. vertrokken. 26 Jan. van Fern. Noronha. 20 Jan. vertrokken 22 Jan. van Buenos Aires 22 Jan. van San Nicolas 20 Jan. te Dakar. 27 Jan. van Shanghai. 6 Jan. vertrokken 5 Jan. vertrokken 24 Jan. vertrokken. 20 Jan. van Macassar 28 Jan. v. Pto. Colombia Vertrekt 30 Jan. in lading 28 Dec. van Zarate. 22 Jan. van Paita 26 Jan. van Cristobal. 24 Jan. te Iquique. 22 Jan. van Kaap Frio 26 Jan. van Teneriffe. 28 Jan. van Marseille. 26 Jan. van Belawan. 25 Jan. van Stamboul. 24 Jan. van Colombo. 22 Jan. v. Barbados. in lading 20 Jan. van Freetown 24 Jan. van Colombo. 25 Jan. vertrokken 26 Jan. vertrokken 25 Jan te Triësfc. 23 Jan. van Messina 25 Jan. te Buenos Aires. 23 Jan. van Las Palmas 26 Jan. van Montevideo. 25 Jan. vertrokken. 17 Jan. van Buenos Aires in lading 25 Jan. te Castellon. in lading 6 Jan. vertrokken 22 Jan. van Rio Janeiro 21 Jan. van Pto. Barrios 26 Jan. te Mounts B'aai 22 Jan. van Gibraltar 22 Jan. van Colombo 17 Jan. van Olinda 24 Jan. van Perim in lading 26 Jan. van Tarragona, in lading 22 Jan. van Port Said 23 Jan. van Rio Janeiro 21 Jan. te Castellon 26 Jan. te Rotterdam. 24 Jan. van Perim 26 Jan. van Belewan. in lading 16 Jan. te New-Orleans 23 Jan. 15 Jan. 24 Jan. 14 Jan. 25 Jan. 25 Jan. 28 Jan. 29 Jan. 20 Jan. 26 Jan. 27 Jan. van Gibraltar te Bergen van Pt. Said van Santa Fé van Candia. van Gibraltar, te Rotterdam, te Gent. vertrokken van Shanghai van Batavia 19 Jan. vertrokken 23 Jan. van Bermuda 27 Jan. v. Stettin. 21 Jan. te Macassar 17 Jan. van Parimarlbo 26 Jan. van Montevideo. 25 Jan. van San Francisco. Hoogovens Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Spaansch s.s. Fransch s.s. Mar-Caspio Gallium Bilbao Caen erts erts „L'Atlantique". De experts, door de Handelsrechtbank van de Seine benoemd voor een onderzoek naai de herstellingsmogelijkheden van de l'Atlanti- que, hadden ook de vraag te beoordeelen, of die herstellingen al dan niet het schip in zijn oorspronkelijke conditie konden terugbren gen. Een belangrijk onderdeel van hun rapport gold de bedragen van de herstellingskosten, die bij de inschrijving van Britsche scheeps werven waren binnengekomen. De inschrijving van Harland Wolff wees een eindcijfer aan van 1.240.000 pd.st., wat met den koers van het pond sterling, toen maals tegenover den franc op 79, de reparatie zou doen neerkomen op 97.960.000 francs, dus heel wat minder dan de verzekerde waarde ten bedrage van 100al20.000 francs. De ex perts wezen er echter op, dat de verzekerde waarde overschreden zou worden bij een koersnoteering van 80.70 en deze bedraagt nu ongeveer 83. De inschrijving- van Cammell, Laird was ten bedrage van 1.343.000 pd.st. of tegen 79 francs voor het pond sterling gelijk aan 106.097.000 francs, wat het schip een „con structive loss" zou maken ook bij dien lagen koers. Workman, Clark schreven niet in, om dat zulks hun onmogelijk leek door onvol doende specificaties, terwijl de verdere vol ledige toelichting slechts voor verscheidene millioenen francs was te verkrijgen. De experts konden zich vereenigen met de schatting van 196 millioen francs door de Pennoët-werf. Opmerkelijk is de meening van den tech- nischen expert van de bergingsmaatschappij, getuigenis van ij del optimisme, dat ze met schaamte herlezen had, aan het vuur prijs geven. Op het moment, dat haar vingertoppen de laatste snippers brandend papier lieten vallen rinkelde »de telefoon. Ze nam den hoorn op en herkende de stem van Grimes Buckner. Hij belde op om mee te deelen, dat hij dien avond onmogelijk met haar zou kunnen sa menzijn. Er was een spoedconferentie bij den minister van Marine over een scheeps- bouwcontract: een paar afgevaardigden van zijn staat zaten in zijn bureau op hem te wachten om samen met hem daarheen te gaan. Het waren mannen van invloed en hij mocht niet riskeeren hen te ontstemmen. Hij had eenvoudig geen keus, zij zouden hem waarschijnlijk den heelen avond in beslag nemen. Ze wilde bezwaren opperen, hem zeggen, dat zij hem terwille van hun geluk nu meer dan ooit noodig had. Maar zij weerstond die opwelling door zijn beslisten toon bij voorbaat overtuigd, dat haar pogingen nut teloos zouden zijn. Maar er was ook iets in dien toon dat haar overtuigde, dat hij inder daad niet anders kon: een klank van spijt en verlangen. Dit was trouwens reeds het derde telefoongesprek, dat hij vandaag met haar voerde. Tegen den middag had hij haar opgebeld om te informeeren naar het bezoek van Georg Darden. Had die vriend haar met on zinnige vragen lastig gevallen? Neen, was haar antwoordabsoluut niet. Integen deel, zij had hem nogal aardig gevonden. Hij was een man van middelbare grootte, niet ver van de vijftig, al bijna heelemaal grijs en met een uitdrukking van diepe melan cholie op het gelaat, alsof de ervaringen van zijn beroep een eindeloos medelijden met het heele menschdom in hem hadden gewekt. „Hij heeft de droefgeestigste oogen die ik ooit gezien heb!" verklaarde ze aan Buckner. „Is jou dat ook opgevallen? Zoo zacht en bijna van een licht grijs. Ik was aldoor bang dat zij zich zouden oplossen in een mist van tranen. Zelfs als hij glimlachte maakte hij een indruk alsof hij vondi dat hij iets ver keerds deed". Maar hij had haar en miss Colvin uiterst voorkomend bejegend, met zijn aangename stem had hij haar uitgelegd, dat hij ver plicht was, iedereen die op eeniger wijze, opzettelijk of bij toeval met den diefstal van de vertrouwelijke mededeelingen te maken zcu kunnen hebben, te ondervragen. (Wordt vervolgd) dat de verwrongen deelen van het onderste gedeelte van het casco weer „normaal" zul len worden, als het bovendeel wordt wegge broken, omdat ze volgens hem verwrongen zijn door de spanning van de bovenste pla ten, en dat, als het schip in een droogdok werd opgenomen en weer gelijk kwam te lig gen, de ontzetting van de kiel weer zou ver dwijnen. De experts zijn het hierover niet eens, een van hen beweerde dat dan het schip niets meer zou krijgen dan een „bastaardkiel". Merkwaardig in dit alles is, dat de verbete ring in de noteering van het pond sterling op zoo teleurstellende wijze voor assuradeuren haar invloed zou doen gelden. De rechtbank heeft thans beslist, dat de assuradeuren de verzekerde sommen ad 170 millioen francs hebben te betalen en wees dus den eisch der reederij toe. Het schip is geabandonneerd. (Schip en Werf). DWARS DOOR DE HARINGSCHOLEN. Als bewijs hoe dik de haringscholen eenige weken geleden op de Clyde waren kan het feit genoemd worden, dat een van de bekende pas sagiersbooten tweemaal als 't ware haren weg door de visch moest banen. Beide keeren werd de visch door de schoepen van de raderen om hoog en zelfs op het dek geworpen terwijl toen men nadat de reis was geëindigd, de rader- kasten opende, deze vol visch zaten. Ondanks dezen overvloed zaten de kipperers meermalen zonder visch omdat de aangevoerde haring te klein was om er kippers van te maken. sleepreis. De Duitsche sleepbooten Seeteufel en Pon tos kwamen hier Zaterdagavond van Ham burg binnen met het tot lichter ingerichte tankschip Irma Schindler. Deze zal te Am sterdam een lading innemen en daarna weder om naar Hamburg worden terugge sleept. machineschade. Het van Swansea naar Amsterdam be stemde Engelsche stoomschip Kerry Head is met machineschade te Mounts Baai geankerd. de amstelkerk. De verwachting is dat het stoomschip Am- stelkerk heden de reis naar Amsterdam kan voortzetten vanaf Dakar, van waar de sleep boot Ganges het stoomschip naar hier zal sleepen. scheepvaartbeweging. In de afgeloopen week kwamen hier binnen 55 stoomschepen, 11 motorschepen en 1 zee sleepboot, tezamen 67 schepen tegen 66 schepn in de voorafgaande week. Naar zee vererokken deze week 61 stoomschepen, 18 motorschepen en 1 zeesleepboot, tezamen 80 schepen tegen 59 schepen in de week te voren. Uit en naar zee passeerden in de laatste week 147 schepen of 22 schepen meer dan in de voorlaatste week. reederijbedrijf. Het hier thuisbehoorend stoomschip Juli ana is van Boulogne naar CuXhaven ver trokken. aangekomen. 27 Januari: Flandria, ss., Rotterdam. Beyerland, ss., Blyth. Hugin, ss., Stockholm Mar Caspio, ss., Castro Urdiales. Hans Arp, ss., Liverpool. Willemsplein, ss., La Plata. Pontos, sb., Hamburg. Seeteufel, sb., Hamburg. Irma Schindler, zl., Hamburg. Joma, ms., Lenden. Quickstep, ss., New-Castle. Poseidon, ss.. Levant. Iris, ss., Gothenburg. 28 Januari: Sunray, ss., Sfax Gallium, ss., Caen. Schieland, ss., New-Castle. Poelau Tello, ms., Bremen Theano, ss., Fowey. Vliestroom, ss.. Huil. Sursum Corda. ss., Antwerpen Sturzsee, ss., Bremen. Lingestroom, ss., Londen. Jantina, m.s., Londen. Caribia, ms., Puerto Barrios IJstroom, ss., Bremen. Vulcanus, ss., Palermo. Heron, ss. Londen. Rijnstroom ss., Leith, vertrokken: 27 Januari: Phrontis, ms., Batavia. Simon Bolivar, ss., Hamburg. Boskoop, ss., Hamburg. Ariadne, ss., Hamburg. Flandria, ss., Gothenburg. Bowling, ss., Leith. Gateshead, ss., New Castle. Vechtstroom, ss., Huil. Mavis, ss., Londen. Rye, ss., Goole. Agamemnon, ss., Guatemala. Helder, ss., West Afrika. Hontestroom, ss., Londen. 28 Januari: Hans Arp, ss., Blemen. Wellam de Bescihe, ss., Blyth. Pontos, sb., Bremerhaven. Seeteufel, sb., Cuxhaven opgelegde schepen. Te Rotterdam waren Zaterdag 28 schepen opgelegd, van welke 10 onder buitenlandsche vlag. BESOMMINGEN Ttrawlers: Gezina Katharina IJM 50 100 m. f 1600. Corry IJM. 21 150 m. f 1300. Adriatic IJM. 18 345 m. f 3230. Leentje Elisabeth IJM. 155, 125 m. f 1240. Vios III IJM. 1 60 m. f 1150. Holland II IJM. 176, 55 m. f 1090. Proef II, IJM. 24, 355 m. f 2920. Eveline IJM. 115, 330 m. f 3440 I. S. Groen IJM. 130, 185 m. f 1590. Liesbeth Betty IJM. 183, 230 m. f 1890. Besommingen van vidr stoombeugers en van 24 loggers nog niet bekend. marktprijzen Tarbot per K.G. f 1,55f 1,35 Giret per 50 K.G. f 32—f 15 Tongen per K.G. f 1,10f0,53 Groofce schol per 50 K.G. f 14f 11 Middelschol per 50 K.G. f 20f 13 Zetschiol per 50 K.G. f 10—f 16 Kleine schol per 50 K.G. f 19—fll Bot per 50 K.G. f 6—f 5,70 Schar per 50 K.G. f 12—f3,40 Tongschar per 50 K.G. f 32f 27 Rog per 20 stuks f9f8 Vleet per stuk f 1,70 Kleine poon per 50 K.G. fll—f8,50 Groofce schelvisc'h p. 50 K.G. f 35f 34 Middelschelvisch per 50 K.G. f 36f 29 Kleine middelschelvisch p. 50 K.G. f 37f 25,50 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 22f 6.50 Kabeljauw per 125 K.G. f38f21 Gullen per 50 K.G. groote f 14,50f 10 Gullen per 50 K.G. kleine f 9,50f 5,50 Leng per stuk f 2f 0,65 Heilbot per K.G. f 1—f 0,75 Wijting per 50 K.G. f7,16 Koolvisch per stuk f 0,73f 0,16 IJMUIDEN DE NIEUWE HERVORMDE KERK. Vrijdag 9 Februari zal in de Ned. Herv. Kerk, Kalverstraat door den architect Ferd. B. Jantzen F. Gzn. een lezing worden gehouden over „Kerkbouw". De heer Jantzen, die archi tect is van de nieuw te bouwen Hervormde kerk, zal ook het een en ander over zijn pro ject vertellen. De lezing wordt verduidelijkt met licht beelden. opening kleuterhuis. De officieele opening van het te Petten nieuwgebouwde zee-kleuterhuis van de be kende te Amsterdam gevestigde vereeniging Trein 8.28 zal Zaterdag 10 Februari des mid dags 2 uur plaats hebben, door den minister van Sociale Zaken, Prof Dr. J. r. Slotemaker de Bruine. Dit kleuterhuis is gebouwd door onzen plaatsgenoot, den aannemer J. Stolk. STOOMTRAWLER VERKOCHT. De stoomtrawler Cornells IJM. 15 werd aan gekocht door schipper Engel van der Plas, die zelf met den trawler de visscherij zal uit oefenen. De trawler is inmiddels voor de nieuwe ree derij naar zee vertrokken. ledenvergadering winkel- vereeniging. De Vereeniging van Winkeliers en Nering doenden „Wijkeroog" houdt Donderdag 1 Februari a.s. een ledenvergadering in Bloem oor d. Er zal een bestuursverkiezing gehouden worden wegens periodiek aftreden van de heeren Jac. Groot en Th. Bruinzeels. kunstavond ned. ver. van fabrieksarbeiders. In de Vrijdagavond gehouden bestuursver gadering van de afdeeling Velsen van de Nederl. Vereeniging van Fabrieksarbeiders is besloten op Donderdag 22 Maart een kunst avond te houden. De avond zal worden gehouden in Hotel De Prins. uitvoering „het masker". De Tooneelvereeniging „Het Masker", on- derafdeeling van de St. Nicolaasvereeniging Algemeen Belang, heeft Zaterdagavond in de zaal „het Wapen van Velsen" een goed geslaagde uitvoering gegeven. Nadat de voor zitter. de heer J. Mijzen eenige mededeelin gen inzake de vereeniging had gedaan, werd als eerste nummer van 't program voor het voetlicht gebracht een klucht in één bedrijf getiteld: „Hij is onschuldig", van P. Gerdas. Na de pauze werd opgevoerd een klucht in twee bedrijven van Gerard Niele, getiteld „De Truc van Tinus". Beide kluchten werden met veel animo gespeeld en deden de zaal, die tot in alle hoeken gevuld was, bijwijlen, daveren van het lachen. De tooneelvereeniging heeft met deze kluchten wel succes behaald. In de pauze werd, der traditie getrouw, een verloting ge houden. „De Toscaniband" onder leiding van den heer R. F. Brouwer verzorgde het muzi kale gedeelte. Een gezellig bal was het slot van dezen succesvollen avond. CHR. MUZIEKVEREENIGING WILHELMINA. Dezer dagen gaf Wilhelmina zich op tot deelneming aan het Nationale concours te Leiden, uitgeschreven door het Muziekcorps van het 6de Reg. Veld Art. aldaar. Wilhelmina zal op Hemelvaartsdag uitkomen in de eerste afdeeling, terwijl tevens aan den marschwedstrijd deelgenomen zal worden. Het verplichte muzieknummer zal eerstdaags in studie genomen worden. Ook voor den marsch wedstrijd zal rekening worden gehouden met de afdeeling waarin men uitkomt. Gezien den naam der vereeniging, die het concours uitschrijft, wordt een zwaren strijd verwacht, doch Wilhelmina vertrouwt op haar directeur den heer P. Polderman, welke reeds getoond heeft een eminenten leider te zijn. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgende schepen zijn Maandag 29 Januari 1934 radiotelegrafisch te bereiken via het kuststation Scheveningen Radio: Baloeran, Chr. Huygens. Costa Rica, Cottica. Crijnssen, Dempo, Flandria, Joh. de Witt, Kota Agoeng, Kota Gede, Kota Nopan, Kota Tjandi, Orania, Poelau Roebiah, Van Rensselaer, Sibajak, Sla mat, Tasman, Volendam. WIJK AAN ZEE EN DUIN reddingsbrigade. De Wijk aan Zeeër Reddingsbrigade houdt a.s. Vrijdag 2 Februari haar negende alge- meene vergadering in café „De Zon" van de heer J. de Boer. DRIEHUIS propaganda feestavond. Het is de laatste jaren de gewoonte, dafc de beide buurtvereenigingen „Parkwijk-Zee weg" en „Vereeniging van de Bewoners in de Buurtschap Driehuis" gezamenlijk een pro- paganda-feestavond organiseeren. Ditmaal werd deze feestavond gehouden in. hotel „De Weyman", welks zaal te klein bleek om allen te bevatten, zoodat nog velen te leurgesteld moesten worden. De avond werd geopend door den voorzit ter van de Ver. van Bewoners in de Buurt schap Driehuis, de heer Mooi. Deze zeide o.a. dat het hem een groot genoegen deed, dat de zaal zoo goed bezet was. Spr. hoopte, dat ook de ledenvergaderingen in de toekomst zoo goed bezocht zouden zijn, opdat het be stuur weet, dat het de gevoelens der leden vertolkt. Een speciaal woord van dank richtte spr. tot de propaganda-commissie, meer in het bijzonder tot het lid hiervan, mevr. Bode. De commissie had in 4 maanden het ledental met 50 nieuwe leden vergroot, waarvan mevr. Bode er 40 voor haar rekening had genomen. Als blijk van waardeering overhandigde de heer Mooi haar een kristallen toiletstel. Bij ontstentenis van den heer Keizer voerde namens „Parkwij kZeeweg" de heer Adriaans het woord. Deze wekte krachtig op tot het aanwerven van nieuwe lieden. Binnenkort viert de vereeniging haar eerste lustrum en hij hoopte, dat dit voor vele niet-leden een aansporing mocht zijn alsnog toe te treden. Na dit propagandistisch gedeelte volgde het feestelijke. De heeren Booy Brugmans c.s. hadden voor deze avond beslag' weten te leggen op het Amsterdamsche Cabaretgezel schap „Harree". Het bestond uit dilettanten, maardilettanten, die er wezen moch ten. Zij hadden een zeer afwisselend, uiterst beschaafd programma samengesteld, dat, bij de talrijke aanwezigen buitengewoon in de smaak viel. Het „Harree"-entreelied bracht al spoedig de stemming er in en toen hierna 't scherm gezakt was voor het divan-poppen lied, wist men al genoeg om te concludeeren, dat „Harree" de aanwezigen wel aangenaam zou bezig houden. Het geheele programma op de voet te vol gen en te bespreken, zou ons te ver voeren. Stippen wij daarom slechts aan het ge slaagde optreden van het Kozakkenkoor, de liedjes van Hen en Lee aan de piano, de „singing ladies", en de imitatie van orgel, saxophoon en trompetmuziek. Ook het radio-tooneel, waarbij door Vaz Dias eenige uren te voren den aether ingezonden berichten weer werden opgevangen en door middel van „televisie" zelfs werden „ge ïllustreerd", viel in de smaak. De „Harree"-taptoe was een waardig be sluit van het optreden dezer Amsterdammers. De heer Mooi dankte en huldigde het ge zelschap voor zijn prestaties en schonk den dames een doos bonbons. De hierna volgende traditoneele verloting bracht nog even de noodige spanning te weeg en toen was, 'nadat de heer Mooi den schen kers van prijzen en het eere-lid, de heer Van Heyst, het bestuur dank had gebracht, de tijd van het bal aangebroken, dat nog velen van het gezelschap tot ver na middernacht gezellig bijeen hield. christelijke metaalbewerkersbond In de Vrijdag gehouden ledenvergadering van de plaatselijke afdeeling van den Chris- telijken Metaalbewerkersbond werd in de plaats van den heer J. Vroomland die als voorzitter had bedankt tot afdeelingsvoorzit- ter gekozen de heer J. Zwitser. Tot leden der controlecommissie werden benoemd de hee ren J. van Doorn en p. Schotman, Vervolgens werden besprekingen gevoerd over de viering van het jaarfeest waarvan de voorbereidingen in handen van het bestuur werden gesteld. Nadat de nieuwe voorzitter woorden van dank had gesproken voor het in hem gestelde vertrouwen werd de vergadering gesloten. colporteurs aangehouden. Tijdens de uitbetaling van de steungelden aan de ondersteunde werkloozen welke uit betalingen des Vrijdag geschieden werd in de Gasthuissteeg gecolporteerd door een tweetal colporteurs van de O.S.P., die met luider stemme hun tijdschriften zooals „De Fakkel" en dergelijke ten verkoop aanboden. De politie heeft daaraan een einde gemaakt en tegen de beide colporteurs, afkomstig uit IJmuiden-Oost proces-verbaal opgemaakt. burgerlijke stand. Bevallen: S. SachtelebenSwart, d.; p. M. Kabait-van Gulik, z.; H. M. A. Visser—Lege- beke, d.; J. W. Faas-van Zutphen, d.; C. Rumping-Beukman, d.; M. E. van den Heu velManshande, d. Overleden: A. Mol, 59 j., wed. v. S. Hoogen- dijk, gehuwd m. C. Smiers; S. Duinker, 77 j., wedn. v. M. C. Amiabel; E. M. Koelman, 45 j., ongehuwd; J. Hania, 48 j„ gehuwd m. H. de Vries, gew. hebb. te Velsen; C. Ero, 69 j., wed. H. B. de la Bie, gew. hebb. te Velsen; W. van der Wel, 10 j. De Willemsplein vaart na een merkwaardige reis over den Atlantischen Oceaan het Noord zeekanaal op. voor velsen en ijmuiden MAANDAG 29 JANUARI Thalia Bioscoop: „Nachten van Shanghai" 15 uur. Bioscoop De Pont: „Het verliefde hotel". 8 uur. DINSDAG 30 JANUARI Thalia: Revue: Schakels. 8.15 uur. Bioscoop De Pont: „Het verliefde hotel", 8 uur,

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 6