DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN; Schip verm, aankomst Laatste bericht Chili Ned. Indië 23 Jan. van Curagao. 5 Febr. te Barcelona. 6 Febr. van Colombo. 24 Jan. van Buenos Aires. 16 Jan. vertrokken. 5 Febr. van Valencia. 26 Jan. van Pto Barrios. 18 Febr. 26 Febr. 18 Febr. 13 Febr. Agamemnon (Ned.) Midd. Zee West Indië Chili Zuid Afrika Chili Midd. Zee La Plata Curagao La Plata Chili 2 Febr. van Paita. 7 Febr. van Duinkerken. 31 Jan. van Valparaiso. 7 Febr. te Rotterdam, in lading. 21 Jan. van Curagao. 27 Jan. te Rosario*. 5 Febr. te Callao. 9 Feb. Bussum 12 Febr. West Indië Hamburg 24 Febr. 16 Febr. 8 Febr. van Pt. Colombia, vertrekt 15 Februari. Japan Santa Fé. Midd. Zee 5 Febr. van Hongkong. 12 Jan. vertrokken. 6 Febr. van Gibraltar. 15 Febr. 11 Febr. Deucalion (Ned.) La Plata Stettin Danzig Buenos Aires 6 Febr. 8 Febr. 8 Febr. pass. 5 Febr. Ouessant. 5 Jan. vertrokken. 5 Febr. vertrokken, in lading. Fulda Japan Port-Talbot 28 Maart 3 Febr. van Shanghai. 5 Febr. vertrokken. Buenos Aires Japan La Plata Midd. Zee Bourgas Bourgas Danzig 8 Febr. pass. 7 Febr. Dover. 7 Febr. te Shanghai. 3 Febr. vertrokken. 6 Febr. van Volo. 4 Febr. van Izmir. 6 Febr. te Stamboul. pass. 6 Febr. Brunsbuttel. 4 Maart 20 Febr. 5 Maart heden Mexico La Plata Bona (v. IJm.) 8 Febr. 8 Febr. 23 Jan. van Havana. 24 Jan. van Dakar in lading. Alexandrië Batavia Zuid-Afrika Ned. Indië Z. Afrika 28 Febr. 6 Febr. van Piraeus. 5 Febr. van Perim. 6 Febr. van Beira. 3 Febr. van Pt. Said. 6 Febr. van Djeddah. 30 Jan. van Trinidad. 6 Febr. van Onton. in lading. Kurmark 19 Febr. 17 Febr. Katwijk Sta Caballo (v. IJm.) Rosario Leeghwater Buenos Aires Batavia Port Arthur Batoum 12 Febr. 18 Febr. 12 Febr. 16 Febr. 4 Febr. van Teneriffe. 4 Febr. van Pt. Said. 24 Jan. vertrokken. 1 Febr. van Stamboul. Laurent Mecus Maasland Melampus Bupnos Aires La Plata Ned. Indië Batavia Ned. Indië Curacao Curacao Batavia West Afrika 8 Febr. 14 Febr. 2 Febr. van Madeira. 5 Febr. van Madeira. 1 Febr. van Belawan. pass. 5 Febr. Perim. 5 Febr. te Colombo. 30 Jan. vertrokken. in lading, in lading. 6 Febr. van Freetown. Me nes Merula Malvina 13 Maart 21 Febr. N. G. Culucundls New Zeeland Nijkerk Nadja Concepcion Pt. Arthur Zuid-Afrika Brevik (v. IJm.) 15 Febr. 8 Febr. 9 Febr. 13 Jan. van La Plata. 4 Febr. te Liverpool. 7 Febr. van Pt. Natal. 7 Febr. vertrokken. Oberon Midd. Zee 23 Febr. 5 Febr. van Napels. Pan Aruba Prometheus Poelau Tello Poseidon Phoenicia Pluto (Ned.) Polydorus 3aytown 3atavia 3atavia. Danzig VIexico 3-othenburg -Iamburg 9 Febr. 7 Febr. 15 Maart 11 Febr. 18 Jan. vertrokken, in lading, in lading. 6 Febr. van Hamburg, in lading, in lading, in lading. Reggestroom West Afrika 5 Febr. van Duala. Streefkerk Stentor Saarbrücken Seapool Salland Sveti Vlaho Simaloer S. Afrika 3atavia Dost-Azië Diamante 3uenos Aires 3uenos Aires ^ed. Indië 20 Febr. 27 Febr. 23 Febr. 7 Maart 3 Maart 6 Febr. te Antwerpen. 6 Febr. van Pt Said. 6 Febr. Perim gepasseerd. 20 Jan. vertrokken. 5 Febr. vertrokken. 2 Febr. vertrokken. 1 Febr. van Padang. Turicum Tawali Tiberius (Ned.) Titus Titus Donstantza "Jed. Indië didd. Zee Iamburg Iamburg 8 Febr. 24 Febr. 10 Febr. 4 Febi. te Pernis. 3 Febr. van Sabang. 4 Febr. van Fiume. vertrekt 9 Febr. in lading. Uckermark led. Indië 24 Maart 2 Febr. van Macassar. Venezuela Vulcanus Vest Indië Iamburg 19 Febr. 5 Febr. van Barbados, in lading. Wolsum Waterland (Ned.) Wim Wilberforce anta Fé [amburg Vest Afrika 2 Maart 10 Febr 29 Jan. vertrokken, vertrekt 9 Febr. 3 Febr. van Takoradi. Zonnewijk tosario j 23 Febr. I 3 Febr. v. Pt. Pauls Rocks. IJMUIDEN Concert Lenteklokjes. Groote belangstelling. De jaarlijksche concerten, die door het Clir. Kinderkoor Lenteklokjes in de Geref. Kerk IJmuiden-West gegeven worden, mo gen zich altijd in een groote belangstelling verheugen. En niet ten orcs.jlite. Een ieder, die te IJmuiden paedagogisch werk op dit terrein verricht zal kunnen beamen, hoe moeilijk het is een kinderkoor, waarvan de jongste leden 6 en de oudste ongeveer 15 jaar tellen, bijeen te houden. Enhet zij dan langzaam aan, omhoog te brengen. Mej. Riek Meijerlng heeft, dit getuigde deze avond, al die moeilijkheden op lofwaar dige wijze overwonnen. Er staat een flink koor, er wordt meeren- deels goed gezongen, er is (ongekende heer lijkheid in deze tijden!) overgroote belang stelling. Wat kan men nog meer wenschen? Tja, en toch Is er dan nog die criticus, nare man, die over dit alles nog niet opgetogen naar huis gaat! Hoewel ik gaarne erken, dat het buiten gewoon moeilijk is voor een jong ensemble om ook een plaats onder de bestaande plaat selijke koren te veroveren, meen ik toch. dat de wijze waarop Lenteklokjes het met haar programma probeert, niet zoo geheel en al de juiste is. Het overladen programma staat na een drietal jaren nog op hetzelfde plan: dat van het genoegelijke schoolliedje. Op zichzelf wellicht zeer verdienstelijk, maar er liggen nog zooveel mooiere, interessantere en meer waardevolle composities voor de hand. Een enkele troffen we aan, die buiten het tamme repertoire stond, b.v. 't Kleine Huisje van Dalcrose, Diamant's De Veldmuis en De Zon is er. Men beschouwe deze regelen niet als af brekende critiek; de recensent ziet echter gaarne ook in de gekozen nummers een stij gende lijn. Vooral, omdat koor zoowel als leidster alleszins capabel zijn tot grootere krachtsinspanning, die wij gaarne een vol gende maal zouden mogen aanhooren. Van de uitvoering kon ik slechts het ge deelte na de pauze beluisteren. Ik hoorde van het ensemble enkele werkjes, die ver boven de middelmaat uitstaken, zooajs Twee dap pere Dwergen, 't Kleine Huisje, en De Veld muis. Ze werden door de Lenteklokken frisch en zuiver gezongen; mej. Meijering heeft door aanhoudend studeeren een homogeen koor weten te vormen. Dit bleek ons in 't gehoor de. Ook de discipline is voortreffelijk, zoowel in den zang als in het op- en afgaan van het podium. Een niet geringe verdienste bij zulk een jeugdig zestigtal zangeresjes! Het 500-koppige publiek was verrukt over de prestaties der -„Klokken" en beloonde het uitgevoerde meerdere malen met een harte lijk applaus. Mej. Rie Vermeulen (sopraan) en de heer Han Zirkzee (piano) behooren tot de vaste medewerkers aan de uitvoeringen van het ensemble. De zangsoliste gaf van haar repertoire een vriendelijke vertolking. Vooral het .lied van Ruijneman, dat haar in aanraking bracht met het werk van moderne Nederlandsche kunstenaars, deed het goed. Het best-getroffen vond ik Andriessen's lofzang op Holland, woorden van Potgieter, dat onmiddelijk aansprak. Mej. Vermeulen beschikt weliswaar over stemmiddelen van niet-grooten omvang, maar haar voordracht is welbegrepen en zeer verdienstelijk van zuiverheid en uitspraak. De Haan's Levens weel de lag haar minder gunstig. Han Zirkzee. die als begeleider reeds een voornaam aandeel in het succes van den avond had, toonde zich wederom een kun dige pianist, die met werken van Torsten Petre ditmaal niet hoog gegrepen heeft; ze liggen echter binnen het bevattingsvermo gen van het groote publiek en hij voegde zich zoodoende in het kader van de uitvoe ring. Zijn techniek en voordracht vielen, als altijd, te loven. W. CERTIFICATEN VAN OORSPRONG VOOR DEN VISCHHANDEL. Ingaande 15 Februari a.s. zal de heer P. Krab Jr., administrateur der IJmuider Visch- handel Vereeniging, kantoor 33 B. Rijksvisch- hal, IJmuiden (telef. kantoor 4330 en 5337, woonhuis 4923) inplaats van de firma Bück- mann Pool gemachtigd zijn, namens de Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken, certificaten van oor sprong af te geven, zoowel voor versche visch als voor haring enz. BESOMMINGEN. Trawlers; Liesbeth Betsy, IJM. 183, 220 manden f 2199. Loggers: K.W. 39 f 1448, X.- I DAMMEN. DAMCLUB IJMUIDEN—WORMER. Gisteravond speelde een D. C. IJ.-combinatie I tegen de Damclub Wormer. De uitslag luidt IJmuiden Wormer IG. PostmaG. Beets 1J. IC. BaisJ. Demmendal 0 P. v. d. VeldeS. Kuyper 0- Ih. de BoerJ. Fritz Jz. 11 P. SmitP. d. Waal 1- I VrijhofS. Kraager 11 Id. OltJ. Bakker 1- T. Postma—C. Teuly 2— 0 IH. LarosJ. v. d. Kaan 1- |F. DukelM. Zwart 2 d. HeijdeJ. Molenaars 2 I ScholA. Sichermans 2 IJ. v. PelK. Romkes 0 |D. PostmaHoltmans 2 C. Buis—D. Keur 2— 10 6 3 1 15 10 4 4 2 12 9 5 1 2 11 9 4 2 3 10 9 4 1 4 9 10 3 3 4 9 8 3 2 3 8 8 3 2 3 8 8 2 2 4 6 6 1 2 3 4 9 1 2 6 4 Totaal 18—12 De eerste tien borden stelden tevens voor de I nederlaagwedstrijden van D. C. IJ. II. Einde 110—10. De stand van de onderlingen competitie van D. C. IJ. tweede klasse luidt thans: gesp. gew. rem. verl. pnt. G. Postma D. Ott Koetsier De Jong F. Postma i F. Dukel Vrijhoef A. Post Souverein De Beurs Engelhart AANGEKOMEN 6 Februari: Tartary m.s. Londen Ask s.s. Söderham Delphoi s.s. La Plata Telamon s.s. Valencia Mars s.s. Valencia 17 Februari Kurzesee s.s. Bremerhaven Rijnstroom s.s. Leith VERTROKKEN 16 Februari I British Strength m.s. Abadan Latona s.s. Bremen Theano s.s. Rotterdam Rhein s.s. Hamburg Odysseus s.s. Kopenhagen Embla s.s. Rotterdam Colombia m.s. Hamburg 17 Februari: Titus s.s. Hamburg KERKCONCERT. Het kerkconcert 'ten voordeele der Ned. I Herv. Diaconie door het Chr. Gemengd Koor {„Looft den Heer" dat in verband met het I overlijden van burgemeester Rambonnet eenigen tijd is uitgesteld, zal thans 21 Fe> Jbruari a.s. gegeven worden. Als soliste zal inplaats van mevr. Ranibon- InetSpeet welwillend medewerken mevr. BakkerNieskens, sopraan. Het concert wordt gegeven in de Ned. Herv. Kerk-West. MARKTPRIJZEN. van Vrijdag 8 Februari. Tarbot per K.G. f 1—0.90. Griet per 50 KèG. f 32—17.50. Tongen per K.G. f 1.400.85 Groote schol per 50 K.G. f 11.5011. Middelschol per K.G. f 14—13.50. Zetschol per 50 K.G. f 19. Kleine schol per 50 K.G. f 2013.50 Schar per 50 K.G. f 16—3.80. Vleet per stuk f 1. Kleine poon per 50 K.G. f 14. Groote schelvisch per 50 K.G. f 3125. Middelschelvisch per 50 K.G. f 3128. Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 26- 22.50. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 2212. Kabeljauw per 125 K.G. f 6030. Groote gullen per 50 K.G. f 15. Kleine gullen per 50 K.G. f 11—7.50. Wijting per 50 K.G. f 65. Heilbot per K.G. f 0.75. Leng per stuk f 2.05. Koolvisch per stuk f 0.50—0.15. VELSEN Tooneeluitvoering TAVIDO. De Reserve-Vrouw. De in verband met het overlijden van burgemeester Rambonnet uitgestelde tooneel- opvoering van het blijspel van Johan van Doorn. „De ReserveVrouw", door de tooneel. club Tavido, onderafdeeling van de „Giete- ling", vond Donderdagavond voor een goed bezette „Ponf'-zaal plaats De praeses de heer Rijkeboer, sprak een openingswoord ter inleiding. De titel van dit blijspel doet veel vermoe den en is op zich zelf niet oninteressant voor ongelukkig gehuwde leden van het sterke slacht. De intrige is echter zeer onlogisch van opzet, de schrijver is in zijn ironisch-bedoeld ;epraat over een sterfbed zeer smakeloos en tenslotte werd deze „Reserve-Vrouw" als ge heel, nog vrij slecht gespeeld (hoe kan 't ook anders bij een dergelijk maaksel!), zoodat ;eheel zeker niet meeviel. Ontspanning of opvoeding, troffen we niet aan. Het fantastisch gegeven is in 't kort als volgt: Julia (mevr. Brandsv. d. Linde) is als echtgenoote van Hero (J. Hagen) lijdende aan een ingebeelde ziekte (stijl Molière). Zij waant zich stervende (de zaal vermaakt zich daarbij uitbundig!) en meent voor haar weduwnaar een adspirant.echtgenoote in den persoon van een vroegere vriendin te moeten uitzoeken, Emmy geheeten (mevr. Keyser d. Graaf). Dit brengt, daar Emmy's hart reeds niet meer vrij is, de noodige compli caties met zich mede; ook Julia kan haar vrouwzijn op den duur toch niet verlooche nen en „herstelt" heel gauw! We waren verhinderd de voorstelling tot aan het eind bij te wonen en zagen slechts 2 bedrijven. De rollen van Julia, haar broer Fred (de heer W. Gregouir) en Oom Bernard (H. G. Gerssen) waren boven het middelmatige plan waarop de andere acteurs en actrices zich bewogen. Mevr. Brands weet immer veel te kortkomingen vlot weg te spelen; zij vormt met den heer Gregouir een duo, waar Tavido met recht op steunen kan. Hero deed wat hij kon om den echtgenoot, die onvrijwillig zich een extra-vrouw toegestopt krijgt, zoo goed mogelijk aannemelijk te maken Oom Bernard vatte de hem toebedachte rol maar van den humoristischen kant op, wat gezien de kwa liteiten van het blijspel nog niet zoo kwaad bedacht was. Emmy hield als resecve-echt- genoote haar krachten nog te veel in re serve; haar verontwaardiging in 1 had gerust wat losser en sterker gespeeld mogen wor den. Een 4-tal bijrollen, waarvan we het be-1 scheiden vertolkte dienstmeisje naar voren willen brengen, vulde het tableau de la troupe aan. Het decor zag er weer verzorgd uit, alleen was de belichting in 1, tamelijk slecht. Tavido heeft wel eens gelukkiger keus ge^ had en met meer entrain gespeeld. Ze neme spoedig revanche! De Hoogovenkunstkring, onder leiding van den heer L v. d. Hoeff vergastte zijn ge hoor op zeer verdienstelijke wijze op een keur van bekende melodieën, die getuige het drukke gepraat tijdens de entreactes, niet al tijd en door allen naar waarde genoten wer den. Jammer, maar muziek is immers „spraak water" Na afloop zouden de Blue Rascals de dans muziek verzorgen BEVERWIJK HET 2000STE RUND GESLACHT. Donderdagmorgen is door de Beverwijksche Conservenfabriek het tweeduizendste rund jeslacht voor de Crisis Rundvleeschcentrale, waaruit mag worden afgeleid dat onze plaat selijke industrie tot groote dingen in staat is. De slachtingen zijn op 13 November be gonnen HET ACCOUNTANTSRAPPORT GEREED. Naar wij vernemen is het accountantsrap port van de CoÖp. Broodbakkerij, waarom de ledenvergadering had verzocht, thans ge reedgekomen. Het rapport zal in de op Woensdag 20 dezer te houden jaarvergade ring in behandeling komen. FRAUDULEUS AARDAPPEL VERVOER. De politie heeft Donderdag een man aan gehouden, die aardappelen vervoerde, welke niet door een vervoerbewijs gedekt waren, terwijl ook de voorgeschreven looden aan de zakken ontbraken. Tegen den vervoerder- werd proces-verbaal opgemaakt, de hoeveel heid aardappelen werd in beslag genomen. KOE NEEMT EEN BAD. Vrijdagmorgen heeft een koe. die be stemd was om als crisisvleesch te worden ingeblikt, groote opschudding op de Meer veroorzaakt, toen zij tijdens het vervoer uit de kudde wist los te breken. Door het opja gen van de vele personen, die meenden de veedrijvers te moeten assisteeren werd het dier steeds wilder; het rende op de haven af en kwam terecht op de roef van een schip, dat aan den wal gemeerd lag. De koe kon zich in deze verheven positie niet handhaven en gleed van de schuit af in de haven. Het dier zwom tusschen de wal- beschoeiing en het schip en zou zeker ver dronken zijn, wanneer het den personen, die in een roeiboot te hulp kwamen, niet gelukt was een .touw om de horens van de koe te werpen. Men liet toen het dier. achter de boot aanzwemmen, en vervoerde het op deze wijze naar den overkant van de haven, waar het een plaatsje vond voor een geslaagde landing. De koe bevond zich spoedig in het abattoir, waar zij kort daarna toch haar einde vond. HILLINEN—DE KENNEMERS. De Kennemers spelen Zondag te Hillegorn tegen Hillinen en wanneer haar overige te genstanders in deze afdeeling door te ver liezen of gelijk te spelen willen medewerken kunnen de Beverwijkers in de bloembollen streek het kampioenschap behalen. De Kennemers beschikken over het vol gende elftal: Doel: Van Urk. Achter: Duivemans en Lindner. Midden: Effern, Dinkla en Gordijn. Vóór: Schipper, Horeman, Groot, Steeman, en Brethouwer. BEVERWIJKWESTZAAN. De vierde klasser Beverwiik ontmoet Zon dag aan den Aagtendijk Westzaan en kan evenals de Kennemers het kampioenschap behalen, wanneer haar concun*ente Uitgeest zoo vriendelijk wil zijn den uitwedstrijd te gen de Zilvermeeuwen te verliezen of gelijk te spelen. De roodbroeken komen uit met de volgende opstelling: Doel: Adrichem. Achter: Zoutman en J. Kuyer. Midden: Hoogewerf, van Amersfoort en W. Kuyer. Vóór: P. Markx, Th. Kuyer, A. Marckx, Teeling en Maanhout. WIJK AAN ZEE EN DUIN STRANDVONDERIJ. Bij den strandvonder is opgeslagen een partij cacaoboter, de tengevolge van den N.W. storm aan het strand in deze gemeente aan gespoeld is. Ook in de gemeenten Egmond en Castricum zijn partijen op 't strand gewor pen. NIEUW BOUWTERREIN. Met 't bouwrijp maken van de gronden die als gevolg van 't nieuwe uitbreidingsplan daarvoor in aanmerking komen is thans een aanvang gemaakt door 't weggraven van het duin achter den Stetweg. SANTPOORT UITSLAG OPENBARE VERKOOPING. Gisteren vond in café De Weyman een openbare verkooping plaats van een woon huis met erf en grond aan den Hagelinger- weg no. 43. Koopers werden de heer en W. J. H van Leuven en E. Pauletta voor f 3550. HEEMSKERK JAARVERGADERING R.K. VOLKSBOND. Onder leiding van den heer Zuurbier hield Donderdagavond de R.K. Volksbond zijn jaar vergadering in het K.SA.-gebouw. De voorzitter gaf een korte beschouwing over het afgeloopen jaar. Uit de jaarverslagen bleek dat de bond 219 leden telt, en dat 217 kinderen het St. Nico- laasfeest hebben bijgewoond. Het financieel verslag vermeldde een nadeelig saldo van f 184.49. Het kassaldo 1933 bedroeg f 453,48 zoodat dit thans wordt f 268,99. Het kassaldo .Herwonnen levenskracht sluit met een be drag van f 576,76. De kas van „Hulp in nood" bedraagt f 10,46. De begrooting 1935 wordt met eeen bedrag van f 925,46 goedgekeurd. Bestuursverkiezing: de aftredende heeren v. Veen, A. de Wit en J. Nijman, worden bij acclamatie herkozen. Het voorstel van den secretaris om wegens de geringe opkomst de wegblijvers ter jaar vergadering te kunnen beboeten werd aange houden tot de volgende vergadering. De voorzitter deelde nog mede dat Zater dag 56 personen in de werkverschaffing zullen worden te werk gesteld, 40 in „Marquette" en 16 in „Assemburg",, VRIJDAG 8 FEBRUARI 1935 meldt: Hoogste barometerstand 772.3 m.M. Valent-ia. Laagste barometerstand 741.9 m.M. Jan Mayen. en voorspelt: Zwakken tot matigen Oostelijken tot Noor delijken wind. Toenemende bewolking. Weinig of geen sneeuw. Matige vorst des nachti, Overdag lichte vorst tot temperatuur om hei vriespunt. Thermometer Hedenmorgen 9 uur Neiging: Achteruit. Barometer Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden 771 m.M. 32 P. 28 F. 28 F. OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83, Tel. 5460. IJmuiden HOOG WATER TE IJMUIDEN. Zaterdag v.m. 7.08 uur; n.m. 7.28 uur. Zondag v.m. 7.53 uur; n.m. 8.17 uur. Maandag v.m. 8.48 uur; n.m. 9.25 uur. VOETBAL. NederlandEngeland. Dank zij het initiatief van Karei Lotsy. Uit Londen wordt aan de Tel. gemeld: Het F. A.-comité, dat Woensdag na den landen- wedstrijd EngelandIerland bijeenkwam, heeft in deze vergadering principieel beslo ten in te gaan op het verzoek van Nederland sche zijde gedaan om een ontmoeting tus schen het Engelsche prof-elftal en het Ne derlandsche elftal tot stand te brengen. Deze wedstrijd zal waarschijnlijk in Mei te Amster dam gespeeld worden. Volgens genoemd blad is deze belangrijke ontmoeting uitsluitend te danken aan het initiatief van den heer K, Lotsy, die daartoe alles persoonlijk in het} werk heeft gesteld. MUTATIE IN HET „STORMVOGELS". BESTUUR. Naar we vernemen, zal „Stormvogels" bin nenkort een ernstig verlies lijden door het vertrek van een harer ijverigste bestuursleden, den heer Tj. Koopmans. De heer Koopmans, die rijks-ambtenaar bij de belastingen is, wordt n.l. met 1 Maart a.s. overgeplaatst naar Weert. Daar dit voor hem een promotie beteekent, zal ongetwijfeld iedere Storvolgensaanhanger zich over deze overplaatsing verheugen, maar ook zal men het betreuren dat Stormvogels het voortaan zonder zijn steun zal moeten doen. De héér Koopmans heeft zich vooral ver dienstelijk gemaakt voor het jeugdwerk in de vereeniging. Wanneer straks de Stormvogels daarvan de vruchten zullen gaan plukken, zal men dat voor een belangrijk deel aan hem te danken hebben. BILJARTEN. KAMPIOENSCHAP HAARLEM EN O. 2e KL. KLEIN-BILJART. Dit tournooi werd Donderdagavond ver volgd: J. D. Ronde (D.E.S.) kreeg tegen P. J. A. Langendijk ('t Blauwe Krijtje) zijn derde nederlaag, en verloor met groot verschil. De Beverwijker speelde zeer goed. Zijn clubgenoot, Th. v. Noort, wist eveneens te winnen van S. Oorthuis (Excelsior)die niet op dreef was. De D.E.S.-speler, C. v. d. Hoek, behaalde op H. Meeuwenoord (Haarlem Noord) zijn eerste overwinning. De volledige uitslag luidt: pnt. brt. h.s. gem. P. J. A. Langendijk 150 42 23 4.68 J. D. Ronde 79 31 9 2.54 Th. van Noort 150 37 17 4.05 S. Oorthuis 92 36 14 2.55 C. v. d. Hoek 150 32 15 4.68 H. Meeuwenoord 120 31 14 3.87 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 17de lijst Trekking: van Vrijdag: 8 Februari 1935 Hooge Prijzen 14698 premie van 3000.—. 400797 200.— 7706 1007306 11616 Pryzen van 70. 43 71 1236 1751 2641 3491 3681 3814 5969 6885 6911 8322 8517 9428 9575 9912 11543 12635 13044 13485 16182 17029 18279 18370 18634 18980 20511 20824 Nieten 344 402 632 1165 1460 1973 2349 3014 3111 3152 3287 3920 4146 4360 4557 4595 5698 5934 6166 6170 6391 6851 6951 8177 8789 9016 9026 9622 10036 10635 11311 11349 11448 11663 12097 12853 13185 13265 13421 13982 14765 15125 15542 15863 15939 16207 16554 16728 17028 17101 17734 17744 17966 18426 19003 19025 19266 19395 19401 20042 20294 20368 21843 22324 22732 23614 23996 Verbet. £de klasse, 16de lijst: 7580 m. z. 7680. AGENDA TE HAARLEM VRIJDAG 8 FEBRUARI Rembrandt Theater: „De vluchteling uit Chicago" met Gustav Fröhlich, Paul Kemp e.a. Op het tooneel 2 Buxtons, acrobat, parodie en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Het masker van Fu Manchu" met Boris Karloff, Lewis Stone Bij programma: Buster Keaton en Jimmy Durante in „What. No beer?" 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: Annabella en Charles Boyer in „La Bataille". Voorprogramma: „Poor Cinderella" met Betty Boop en de M. T. S. lustrumfilm. 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Het danshuis van Singa pore" met Kay Francis, Ricardo Cortex en Warner Oland. Op het tooneel Hollandia- Trio, accordeonisten. 7 en 9.15 uur. ZATERDAG 9 FEBRUARI art, Stadsschouwburg: Centraal Tooneel, leider C. Laseur met „Afkloppen". Bioscoopvoorstellingen des middags en dea avonds.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6