DE BILT Dobbelmcmn lebber... man? VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip verm. aankomst Laatste bericht Alkmaar Chili Arendskerk J apan Ardanbhan Rosario Algenib Santa Fé Aludra Rotterdam Atlikos Hueiva Amazone Hamburg Baarn Chili Boschfontein Zuid Afrika Bodegraven Chili Britsum La Plata Ben ne kom Chill Caribia West Indië Calypso Middel). Zee Cottiea West Indië Charterhurst Cardiff Donau •Japan Deucalion (Ned.) Hamburg Eemland Buenos Aires Everolanda Santa Fé Eupatoria Hamburg Fulda Japan Gaasterkerk Japan Gryfevale La Plata Ganymedes Midd. Zee Gaasterland Buenos Aires Hermes (Ned.) Bourgas Hebe (Ned.) West Indië Heemskerk Beira Iciar Bona (v IJm. Inhambane Buenos Aires Isar J apan Juno (Ned.) llexandrië Jasersfontein Zuid-Afrika Joh. v. Oldenbarnevelt Batavia Klipfontein Kingsbury Melampus Mapia Menes Malvina Myrmidon Michalis Medon Mamura Montferland Megara Maasland Merope Nijkerk Okeania Orion (Ned.) Prometheus Poelau Tello Phoenicia Polydorus Pollux Polyphemus Reggestroom Stentor Saarbrücken Seapool Salland Sveti Vlaho Si'maloer Stella (Ned.) Saleier Svenor Salawati Tawali Tiberius (Ned.) Towneley Wolsurn Winterswijk Wolfram Z. Afrika Follonnica Ned. Indië Batavia Ned. Indië Curasao Batavia Buenos Aires Batavia Curacao Buenos Aires luracao Hamburg Danzig Zuid-Afrika Buenos Aires Valencia Batavia Batavia. Mexico 1 Hamburg Curacao Batavia West Afrika Batavia Oost-Azië Diamante Buenos Aires Buenos Aires Ned. Indië Alexandrië T.iilatjap Curacao 3atavia Ned. Indië Midd. Zee New Castle (v. IJm.) Santa Fé Servola Hamburg 21 Febr. 11 Maart heden 24 Febr. 10 Maart 27 Febr. 17 Maart 23 Febr. heden 13 Maart 20 Maart 25 Febr. 8 Maart 6 April 25 Febr. 2 Maart 26 Febr. 13 Maart 21 Febr. 7 Maart 5 Maart 25 Maart 4 Maart 9 Maart 26 Febr. 20 Maart 26 Febr. 15 Maart 21 Febr. 28 Febr. 27 Febr. 23 Febr. 27 Febr. 23 Febr. 7 Maart 9 Maart 5 Maart 3 Maart 24 Febr. 20 Febr. 2 Maart 20 Febr. 18 Febr. te Rotterdam. 19 Febr. van Port Said. 10 Febr. van St. Vincent. 6 Febr. vertrokken. 19 Febr. van Hamburg. 12 Febr. vertrokken, vertrekt 23 Febr. 12 Febr. van Curacao. 14 Febr. te Hamburg 14 Febr. van Callao. 27 Jan. te Rosario. 18 Febr. te Talcahuano. 13 Febr. van Barbados. 18 Febr. van Catania. 12 Febr. van Paramaribo, in lading. 18 Febr. van Colombo, in lading. 14 Febr. vertrokken 15 Febi\ van Las Palmas. 19 Febr. vertrokken. 18 Febr. van Belawan. 20 Febr. van Penang. 8 Febr. vertrokken 19 Febr. te Stamboul. in lading. 19 Febr. van Algiers. 9 Febr. van Pto Barrios. 19 Febr. vertrokken. 19 Febr. van Gibraltar. 6 Febr. vertrokken. 17 Febr. te Dairen. 15 Febr. van Patras. 16 Febr. van Kaapstad. 20 Febr. vertrokken. 18 Febr. van Marseille. 19 Febr. van Gibraltar. 21 Febr. te Marseille. 17 Febr. van Gibraltar, pass. 15 Febr. Perim. 3 Febr. vertrokken, in lading. 3 Febr. vertrokken. 19 Febr. van Padang. 15 Febr. vertrokken. in lading. 8 Febr. vertrokken, in lading, in lading. 18 Febr. van Mozambique. 13 Febr. vertrokken. 20 Febr. van Gibraltar. 15 Febr. van Penang. 14 Febr. van Belawan. 16 Febr. van Pto Barrios. 20 Febr. van Bremen. 8 Febr. vertrokken, in lading. 19 Febr. van Treetown. 20 Febr. te Londen. 18 Febr. van Genua. 18 Febr. van Madeira. 16 Febr. van Bahia. 7 Febr. vertrokken. 18 Febr. van Port Sudan. 20 Febr. te Torrevieja. in lading. 2 Febr. vertrokken. 16 Febr. vertrokken. 17 Febr. van Pt. Said. 20 Febr. te Setubal. 18 Febr. vertrokken. 15 Febr. van Padang. 18 Febr. van St. Vincent. 16 Febr. te Sfax. 19 Febr. vertrokkén. VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Hoogovens Hoogovens Fransch Nederl. Daphné Ransdorp Caen Hoboken erts zwavelzuur IJMUIDEN MARKTPRIJZEN VAN 21 FEBRUARI. Tarbot per K.G. f 1,25. Tongen per K.G. f 1,250.85. Groote schol per 50 K.G. f 1415. Middelschol per 50 K.G. f 1817. Zetschol per 50 K.G. f 22. Kleine schol per 50 K.G. f 2218 Schar per 50 K.G. f 11. Rog per 20 stuks f 8.50. Vleet per stuk f 2,50. Kleine poon per 50 K.G. 14.50. Groote schelvisch per 50 K.G. f 27. Middelschelviscn per 50 K.G. f 28. Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 2724 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 2213,50. Kabeljauw per 125 K.G. f 3318. Groote gullen per 50 K.G. f 11.5011. Kleine gullen per 50 K.G. f 14.50. Wijting per 50 K.G. f 9.50—5.60. Heilbot per K.G. f 10.90. Leng per stuk f 1,500.56. Koolvisch per stuk f 0.50—0.15. Kleinmiddelhake per 50 K.G. f 28. Kleine hake per 50 K.G. f 2317. BESOMMINGEN. Trawler: Witte Zee IJM. 67 350 manden f 3510. Loggers; KW 65 f 690, SCH 107 f 980. Invoer zwavelzuur. Het Nederlandsclie motorschip Ransdorp is hier aangekomen met een lading zwavelzuur, welke in de Hoogovenhaven wordt gelost. Braziliaansche kustvaart. Omdat handel en industrie in Brazilië ernstig klagen over de verhooging der vrach ten, welke voor de verscheping in de kustvaart is aangekondigd, heeft de regeering aldaar een commissie gevormd, welke tot taak heeft de toestanden der reederijen te controleeren om daarna te kunnen vaststellen of de ver hooging der vrachten werkelijk noodzakelijk was voor een loonend bedrijf. CHRISTELIJKE ORANJE VEREENIGING. Gisteravond heeft in het verenigingsge bouw Kalverstraat, de jaarlijksche leden vergadering plaats ge'had van de Christelijke Oranjevereniging. De vergadering werd met geibed geopend ën verder geleid door den voorzitter, den heer B. Schipper. Deze sprak in zijn ope ningswoord zijn groote voldoening uit over de .groote opkomst. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat de Chr. Oranjever- 'nig zich in stijgenden bloei mag ver hagen Het verslag van de penningmeeste rs vc clcj J eveneens een goed geluid hooren. Aan de beurt van aftreden waren de be stuursleden mevr. Unger, mevr. Lust en mevr. Bierma die allen bij acclamatie herko zen werden. In voorbereiding in de viering van den verjaardag van ae prinses en H.M. de Koningin. Voor de vaststelling van het programma voor deze dagen zal voor dien tijd een leden-vergadering gehouden wor den. Na de huishoudelijke ledenvergadering wei-den eenige films vertoond door den heer Niesen uit Hilversum. Vertoond werd o.a. de begrafenis van H.M. de Koningin-Moeder en van Z.K.H. Prins Hendrik. Voorts het 35- jarig jubileum der Koningin en eenige na- t u uropn emingen De films die alle zeer duidelijk geprojec teerd werden, werden met onverdeelde aan dacht gevolgd. Aan het einde spiak de heer Schipper eenige woorden van dank tot de aanwezi gen en in 't bijzonder tot den heer Niesen voor zijn medewerking, waarna hij den goed geslaagden avond met dankgebed sloot. GEMEENTELIJKE VISSCHERIJSCHOOL. Geslaagd voor het Certificaat „Internatio nale regelen ter voorkoming van aanvaring op zee", de heeren B. Smit, C. Kuiper, A. Sloot, G. Zwart, K. de Groot, B. Verschoor, T. Ti-oost E. Zwart, P. Visser, A. van Pel, K. H. van Baar sel, J. Tol, L. P. M. de Winter, J. de Vries, en G. J. den Heijer. Voor stuurman kleine vaart, de heer K. Rijvordt. Voor Radio-telefonist de heer P. Woord. LEGER DES HEILS. Hedenavond vindt een zeer bijzondere Hei- ligingsdienst plaats, welke geleid zal worden door brigadier en kommandeur Krone. De brigadier is de secretaresse van het Maat schappelijk Werk onder Vrouwen en kinderen in ons land, terwijl de kommandeur verbon den is aan het werk van den gezinsbond. BEVERWIJK JUBILEUM N.C.G.O.V. Voor de viering van het 15-jarig bestaan der afd. Beverwijk en omstreken der Ned. Chr. Geheelonth. Vereen, dat op 27 Maart zal worden gevierd, is in de plaats van Ds. Bik, die verhinderd was, als spreker uitge- noodigd Ds. Montijn, als voorzitte van het hoofdbestuur. Het programma van den feestavond ver meld vervolgens de opvoering van een drietal tooneelstukjes. De trekking van de jubileumverloting is tot den datum van de f eestvergadering uitëc- steld, 1 Om teleurstelling te voorkomen wordt U aaogeraden tijdig Uw plaatsen te bespreken, waartoe dagelijks gelegenheid bestaat van 9 tot 12 our voormiddag aan bet gebouw. RAW 26 (Adv. Ingez. Med.) MARKTBERICHTEN. Noteering van Beverwijk den 20 Febr. 1935. Spinazie per kist 90 cent. Andijvie per kist f 1.15. Koolrapen per zak 75 cent. Wortelen per K.G. 34 cent. Bieten per K.G. 24 cent. Schorseneeren per K.G. 4 1/2 cent. Aardappelen, klei. per K.G. 58 cent. Id. zand, per K.G. 9 cent. Spruitjes per K.G. 912 cent. Boerenkool per bak 1224 cent. Roode kool per 100 f 3f 10. Savoije kool per 100 f 3f 6, Bloemkool per 100 f 15. Uien per kilo 24 cent. Prei per bos 58 cent,. Sla per kist f 1.20—f 2.15. Rabarber per 100 bos f 7f 17. Pieterselie per bos 5 1/2 cent. Selderie per bos 4 cent. Appelen per kilo 2835 cent. Peren per kilo 15 cent. Brusselsch lof per kilo 5—12 cent. COÖP. BAKKERIJ. (Vervolg van pag. 1). Na de vaststelling van de exploitatierekening en de balans werd wegens het late uur de verkiezing van bestuursleden en van een commissie alsmede de vaststelling van een memoriepost van f 2550 ten behoeve van den bouw van een nieuw magazijn, aangehouden tot de volgende vergadering. Het dividend werd vastgesteld op 7 pet. Een overschot ten bedrage van f 389.84 zal worden toegevoegd aan de reserve. Tenslotte \yerd uit de vergadering nog een commissie benoemd, welke op de eerstvolgende vergadering een verslag zal uitbrengen over het accauntantsrapport. In deze commissie namen zitting de heeren Koomen, G. Nijssen, Rietkerk, P. Schelvis, K. Smit, H. Wilgenhof en van Zutphen. BEVERWIJK—WEST-ZAAN. In verband met de mogelijkheid dat de V.V. Beverwijk a.s. Zondag het kampioenschap van haar afdeeling kan behalen, wanneer althans haar concurrente Uitgeest 1 punt tegenover Zilvermeeuwen verspeelt, is de wedstrijd BeverwijkWestzaan in plaats van op 2 uur op uur vastgesteld. DRIEHUIS CURSUS E. H. B. O. Men schrijft ons: Dinsdag 1.1. vond in het Huis te Velsen de plechtige uitreiking plaats .van de emble men en diploma's. De moderator der R.-K. Volksuniversiteit wenschte alle geslaagden van harte geluk met het bereikte resultaat, en feliciteerde Driehuis met zulk een groot getal E.H.B.O.'ers: het doel immers van deze beweging is niet anders dan voorkoming van ernstige gevolgen bij ongelukken. En hoe vaak is niet reeds de aanwezigheid van een E.H.B.O.er oorzaak geweer dat de gevolgen van ernstige ongelukken inderdaad sterk werden beperkt! We danken het mooie re sultaat aan ijverig en volhardend werken der cursisten. En dat ondanks het ernstige examen dat er aan voorafging! Het is een aanmoediging voor de vele overige cursisten niet alleen van den E.H.B.O. maar ook de overige cursussen der R.-K. Volksuniversi teit omdat bewezen is dat alles kan na vol hardenden arbeid. Een leeuwenaandeel in het succes komt toe aan Dr. MacDaniel die zeer zeker met groote voldoening dit resultaat ziet! Dr. MacDaniel feliciteerde eveneens de cursisten en spoorde hen aan het geleerde bij te houden en den dank afwijzend bracht hij die vooral terug tot Dr. Naessens die het zware begin had gemaakt en den heer Bak ker die met zooveel opoffering de verbanden leerde leggen. Namens de cursisten sprak hierna de heer Rensen die met een geestig speech je een kleine herinnering aan bood aan Dr. Mac Daniel en aan den secretaris der Volksuni versiteit. Hierna had de uitreiking plaats. WIJK AAN ZEE EN DUIN DE UITBREIDING VAN HET AANTAL VERGUNNINGEN. In verband met het voorstel van B. en W. om het aantal vergunningen van 14 op 17 brengen, heeft de afd. Beverwijk en omstre ken van de A.N.G.O.B. aan den Raad ver zocht, dit voorstel niet aan te nemen. In de uitvoerige memorie van toelichting geeft de afd. o.m. als haar meening te ken nen, dat het, in aanmerking genomen den ernst der tijden, niet past, het aantal drank- verkoopgelegenheden te vergrooten. De afd. dringt er krachtig op aan het voor stel van B. en W. te verwerpen en dit met meer reden omdat uit niets is gebleken, dat bevolking om meer gelegenheden tot ver koop van sterken drank vraagt. Volgens adressanten ligt het eerder op den weg van den Raad om, gebruik makend van ;ijn bevoegdheid^ het aantal vergunningen te beperken. 1 Diamantindustrie beraad slaagt. Nederlandsche en Belgische vertegen woordigers te Antwerpen bijeen. Woensdag is in de Diamantclub te Ant werpen een vergadering bijeengekomen van de verschillende Nederlandsche en Belgische or ganisaties van diamanthandel en -nijverheid, waar vertegenwoordigd waren van Belgische zijde: de Federatie der Belgische Diamant, bewerkers, het Syndicaat der Belgische Dia mantnijverheid, de Algemeene Diamantbewer kers Bond, de Christelijke Diamantbewerkers Bond en de Belgische Diamantzagers Patroons vereeniging. Van Nederlandsche zijde waren aanwezig vertegenwoordigers van de Alge meene Juweliersvereeniging, de Beurs voor Diamantbewerkers en de Algemeene Neder landsche Diamant Bewerkers Bond. De vergadering werd voorgezeten door den heer Van Antwerpen. Na de vergadering werd het volgende com muniqué verspreid: De afgevaardigden van de verschillende Bel- ische en Nederlandsche 'organisaties van Diamanthandel en -nijverheid, in vergadering bijeen te Antwerpen op Woensdag 20 Februari 1935, na bespreking van den toestand in han del en nijverheid in de verschillende centra en van het nadeel, toegebracht door de unfaire loonconcurrentie van Duitschland, besluiten: 1. Aan de respectievelijke organi saties over te laten het genomen be sluit om de maatregelen der bescher mingscommissie te verscherpen o.a. door het oprichten eener gemengde commissie, die alle centra zal contro leeren; 2. Bij de wederzij dsche regeeringen aan te dringen de bepalingen van de clearimgwet op de transacties met Duitschland in alle strengheid toe te passen, waarbij de verschillende or ganisaties hun volle medewerking zullen verleen en. Het Sportfondsenbad. Voorziet In een behoefte. Wie soms nog van meening mocht zijn, dat de bouw van het Sportfondsenbad over bodig was, moet bijvoorbeeld eens op Woens dagmiddag drie uur een kijkje gaan nemen, dan zal hij onmiddellijk zijn meendng wijzi gen en zeggen, dat deze inrichting werkelijk in een behoefte voorziet. Want hoeveel pao- cent van de honderden schoolkinderen, die daar gistermiddag zwommen of trachtten te zwemmen, zou dit anders in Februari gedaan hebben? We vermoeden nog geen 25 procent. Welk een jolijt en vroolijke uitbundigheid heerschte er, zelfs zóó levendig, dat men er niet eens een gesprek kon voeren, toen daar al die kinderen zoo vol levenslust door elkaar krioelden. Over niet al te langen tijd is er geen Haarlemsch schoolkind, dat niet zwemmen kan! We hebben aan de bedrijfsleidster, me vrouw C. E. Schmidt-Müsler. gevraagd of het aantal zwemmers in deze inrichting al be vredigend is. „Het beda-ijf gaat zelfs al beter, dan we gedacht hadden", antwoordde zij. „Het aan tal zwemmers varieert van 800 tot 900 per dag. Met de bezoekers op het terras meege rekend, is de duizend per dag al gepasseerd. En zoo gaat het ook met het aantal spaar ders. Het aantal van bijna 900 is al bereikt. De belangstelling voor ons Sportfondsenbad is groot, niet alleen in Haarlem, maar ook daarbuiten. We hebben hier al eenige excur sies gehad, o.a. uit Amsterdam en Leiden. Op elk urn- van den dag heerscht hier een prettige stemming, zoowel 's morgens van 710 uur, wanneer er velen komen, die het zwemmen willen leeren, als op de uren, wan neer de vereenigingen komen. Zondags van negen tot één uur is het bad alleen ge opend voor de spaarders met af en toe ge legenheid voor introducés, 's Avonds tien uur wordt de inrichting gesloten. Dan is het voor velen nog. een afzonderlijke attrac tie. om het bad leeg te zien loopen. De 13 1/2 minuut, die hiervoor noodig is. zouden ze niet graag willen missen. Van de gezellige zitjes op het ruime terras wordt ook heel veel gebruik gemaakt, vooral door ouders, die naar de vorderingen van hun kinderen komen kijken". Het ligt in de bedoeling, in de toekomst een motor aan te schaffen, die dienen moet om een kunstmatigen golfslag te verwek ken. COÖP. CENTRALE EIERVEILING PURMEREND G.A. 19 Februari 1935. Afdeeling eieren: Aanvoer 90.000 Eendeieren prijs f 2.10 a f 2.25 75.000 Kippeneieren 70—80 K.G. f 3.20 a f 4.80. 65—66 K.G. f 2.80 a f 3.—. 63—64 K.G. f 2.60 a f 2.90. 60—62 K.G. f 2.50 a f 2.40. 58—59 K.G. f 2.40 a f 2.60. 56—57 K.G. f 2.30 a f 2.40. 53—55 K.G. f 2.20 a f 2.40. 50—52 K.G. f 2.— a f 2.30. Afdeeling pluimvee: Oude kippen per stuk f 0.70 a f 1.20. Jonge hanen f 0.70 a f 1. Kilo prijs oude kippen f 0.35 a f 0.40. Kilo prijs jonge hanen L 0.60 a i 0.65, DONDERDAG 21 FEBRUAR] '35 meldt: Hoogste barometerstand 765.3 mv Genua. 41 Laagste barometerstand 715.6 Torshaven. en voorspelt: Matigen tot krachtigen Westelijken Zuidwestelijken wind. Tijdelijk opklarend r ter wellicht weer regen. Aanvankelijk kou<kr' Barometer Hedenmorgen 9 uur 744 Neiging: Achteruit. Thermometer Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUTa Kanaalstraat 83. Tel. 5460. IJmuidpn HOOG WATER TE IJMUIDEN. Vrijdag v.m. 5,22 uur; n.m. 5,32 uur Zaterdag v.m. 5,52 uur; n.m. 6,05 uur Zondag v.m. 6,27 uur; n.m. 6,42 uur! F. P. 58 F, DE BRAND TE UITGEEST. Nader vernemen wij: De brand werd te ruim half één ontdekt door den slager N. Teike. Deze alarmeerde onmiddellijk den commandant van de brandweer en waarschuwde de politie. De brandweer was zeer spoedig met de niotor- spuit ter plaatse, maar in dien korten tijd had de brand zich met zulk leen ontzagwek- kende snelheid uitgebreid, dat de nauwe" doodloopende straat niet meer te passeeren was. De brandweer had voorts met groote moeilijkheden te kampen doordat tengevolge van den hevigen Noordwester storm het wa ter in de slooten en in de haven zeer laa* stond. De substantie, die uit de slooten kon wor den opgepompt was ongeschikt om door de motorspuit te worden opgezogen. Men was dan ook aangewezen op de waterleiding maar de stralen, die daarmede geproduceerd konden worden waren zoo zwak, dat eenig effect niet kon worden bereikt. Hierop werd dan ook de hulp van de brandweer te Krommenie ingeroepen, die echter eerst 11a 1 urn- arriveerde. Intusschen had de brand een angstwek kend karakter aangenomen. De vlammen waren overgeslagen naar de tegenover gele gen woonhuizen van de families Groen, de Graaf en Baars. Deze menschen moesten met achterlating va nal hun bezittingen aan de achterzijde der woningen een goed heen- komen zoeken over de landerijen. Op het laatste oogenbliik werd uit één der woningen nog een kind gea-ed, dat in een wiegje lag t« slapen. De wieg brandde reeds, boen hulp kwam opdagen. Ook uit liet huis van den heer Jac. Smit werd nog een kind uit de vlammen gered. De brandweer vna Uitgeest ter sterkte van 20 man, die in hun loopbaan in letterlijken en figuurlijken zin al voor verscheidene heete vuren heeft gestaan, zag zich in dezen nacht voor een schier bovenmenschelijken taak geplaatst. Dikwijls met gevaar voor eigen geleven poogden zij met de bescheiden hulpmiddelen waarover zij konden beschik ken, te redden wat te redden viel. Sommige spuitgasten hadden standplaats gekozen op de vorsten van de naastgelegen perceelen. De hitte was echter zoo geweldig, dat de brandweerlieden elkander om beur ten moesten natspuiten, omdat zij anders in brand geraakt zouden zijn. Verscheidene brandweerlieden) zijn dan ook gewond. Van de verbrande perceelen rest slechts eeai groote puinhoop. Hoe geweldig het vuur gewoed heeft blijkt wel uit het feit dat van een partij zware balken die gisteravond in de fabriek was gebracht, een hoeveelheid van ongeveer 5 ton, nagenoeg niets meer oveibleef. Te ongeveer half vijf hadden de brand weren van Uitgeest en Krommenie het ge vaar voor verdere uitbreiding weten te be zweren. Burgemeester Roosmalen was op het ter rein van den ibrand aanwezig. De zeer groote schade wordt slechts ten deele door verzekering gedekt. IBIS SHAG - LICHTE PIJPTABAK Rookt Dobbelmann's Tabak en géén anderel (Adv. Ingez. Med.) AGENDA TE HAARLEM DONDERDAG 21 FEBRUARI Stadsschouwburg: Trio Pasquier voor Mij. tot bev. der Toonkunst, 8 uur. Luxor Sound Theater: „De Witte. Vlaamsch-Hollandsch filmwerk Doorloopen* de voorstelling vanaf 7 uur tot 11.30 uur. Cinema. Palace: „De Wonder Bar". Op nd tooneel: Young Ryle, wervelwind op rolschaat sen. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „So endete eine Liet® Op het tooneel: Nicol en Martin, variété-co* medy zonder weerga. 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Cleopatra". 2.30, en 9.15 uur. VRIJDAG 22 FEBRUARI Bioscopen: nieuw programma.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6