Sb VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: BEVERWIJK VELSEN WEERBERICHT. BURGERLIJKE STAND IJMUIDEN IJMUI DEN-OOST BEVERWIJK Andalusia Aurora Alcinous Aludra Bennekom Barneveld Bloemfontein Bulysses Bodegraven Boschfontein Beijerland Berenice Chr. Huygens Clan Macilwraith Cunene Ceres (Ned.) Caribia Cerro Ebano Colombia (Ned.) Deucalion (Ned.) Eurymedon Eldon Park.. Eurybates Elsa Euterpe Freiburg Fauna Gera Giekerk Heemskerk Hazelwood Heidelberg Harmonie Hebe (Ned.) Laurent Meent Meerkerk Marton M. v. St. Aldegonde Montferland Maaskerk Ni jkerk Nicea Oranje Nassau Orion (Ned.) Oberon Polyphemus Phrontis Poelau Laut P. L. M. 24 Patricia Perseus Pluto (Ned.) Rendsburg Recina Sesostris Southgate Serooskerk South America Thirlby Telamon Titus Tabinta Trajanus Ulysses (Ned.) Vulcanus ,Q$ed.) Waterland (Ned.) Zaanland Bassein Midd. Zee Batavia Z. Afrika 20 April 11 Mei Chili Chili Z. Afrika Curacao Hamburg Algiers (v. IJm.) Z. Afrika New Castle Hamburg 6 April 12 April 21 April 9 April 7 April Ned. Indië Rangoon Rosario Bourgas West Indië Houston West Indië 9 April 16 April 25 April 16 April 22 Am-il 17 April 14 April Alexandrië 20 April Batavia Bassein Batavia Constantza Bordeaux 26 April 2 Mei 9 April Ned. Indie Danzig 19 Anril 14 April Ned. Indië - Beira 15 April Beira Santa FA Ned. Indië Buenos Aires Gothenburg 5 April 8 Mei 8 Mei 8 April Batoum 13 April Japan Villa Constitucion Batavia Hamburg West Afrika 12 April 7 April Zuid-Afrika West Indië 11 April West Indië Midd. Zee Alexandrië 10 Anril 17 April Batavia Batavia Ned. Indië Mellilla (v. IJm.) Mexico Odense Stettin 18 April 13 April in Mei 7 Anril 9 April Ned. Indië Santa Fé 30 April 10 April Mexico Rosario Japan Port Arthu: 10 April 14 April Rosario Midd. Zee Midd. Zee Ned. Indië West Indië 11 April 4 Anril 8 April Öourgas 30 April Midd. Zee 8 April Buenos Aires 21 April Buenos Aires 5 Mei 2.9 Maart van Pt. Said 5 April van Gibraltar. 6 April vertrokken. 1 April te Kaapstad. 4 April van Flores. 30 Maart van Callao. 4 April te Duinkerken. 1 April te Oslo, in lading. 3 April van Gibraltar. 3 Maart van Beira. 6 April vertrokken. 6 April vertrokken. 5 April van Algiers. 2 April van Pt. Said. 21 Maart vertrokken. 3 April van Patras. 1 April van Pt. Limon. 28 Maart van Aruba. 2 April van Barbados. 3 April te Lumni. 27 Maart van Belawan. 27 Maart te Colombo. 2 April van Padang. in lading. 5 April vertrokken. 5 April van Port-Said, in lading. 29 Maart van Triëst. 4 April van Mombassa. 2 April te Duinkerken. 4 April van Ouessant. 1 April van Padang. 31 Maart van Concepcion. 5 April van Aarhuus. 30 Maart van StambouL 3 April van Perim. 1 April te Duinkerken. 3 April van Batavia. 6 April vertrokken. 1 April van Lagos. 5 April van Antwerpen. 30 Maart v. Port of Spain. 4 April van Funchal. 1 April van Napels, in lading. 4 April van Port Said. 5 April van Port-Said. 5 April van Port-Said. 30 Maart vertrokken, in lading. 4 April van Kopenhagen, •in lading. 2 April van Colombo. 9 Maart van Montevideo. 31 Maart van Azoren. in lading. 1 April van Kobé. 27 Maart vertrokken. 9 Maart van Buenos Aires. 2 April te Samos. 3 April van Burriana. 3 April van Colombo. 29 Maart v. St. Marc. 2 April te Stamboul. 3 April van Lissabon. 4 April van Bahia. 1 in lading. Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Nederl. s.s. Bacchus Amsterdam Jaarvergadering van „Vreemdelingenverkeer". Plannen voor de zomermaanden. De Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer hield Vrijdagavond in het Kennemer Hotel haar jaarvergadering. De voorzitter Mr. A. Moens, sprak een openingswoord en verheug de zich in de groote belangstelling. Na vast stelling der notulen deelde de voorzitter mede, dat het bestuur krachtige pogingen heeft aan gewend om in het lange wachten aan de lo ketten van het postkantoor te voorzien. On danks de aangewende pogingen en de toezeg gingen van het Hoofdbestuur van de P. T. T. viel er in den ongewenschten toestand helaas nog niet veel verbetering te bespeuren, wat uit de later ingestelde controle bleek. De wachttijden zijn nog veel te lang en dat mag aan een toch behoorlijk ingericht kantoor niet voorkomen. Het bestuur zal echter zijn aan dacht aan deze zeak blijven wijden. De secretaris, de heer Joh. N. Tromp, bracht vervolgens het jaarverslag uit. Daaruit bleek, dat de V. V. V. in den loop van het jaar 1934 zeer actief werkzaam was. Gememoreerd werd o.m. de uitstekend geslaagde persdag, de rondritten met toeristen en het schitterende bloemencorso, waarmede het zomerseizoen werd besloten. Het ledenaantal steeg van 145 tot 171. De secretaris eindigde zijn uitvoerig verslag met een krachtige aansporing om het streven van de V. V. V. te blijven steunen en meed te werken, om de vereeniging en daar mede de gemeente Beverwijk tot steeds groo teren bloei te brengen. Het jaarverslag werd onder dankzegging aan den secretaris goedgekeurd. Blijkens het foinanciëel overzicht van den penningmeester den heer H. A. J. J. v. d. Bergh, waren in 1934 de inkomsten f 1461,98. De uitgaven hadden f 1444,47 bedragen, zoodat het jaar met een batig saldo van f 17,51 kon worden afgesloten. Met inbegrip van het overschot van de geor ganiseerde spotrdagen is het bezit van de V. V. V. thans f 232,51. Bij monde van den heer Paapies verklaarde de commissie, belast met de controle, boeken enbescheiden van den penningmeester in orde te hebben bevonden. Den heer H. v. d. Bergh we"d daarna onder dankzegging decharge ver leend van zijn gehouden beheer. Bij de bestuursverkiezing werd in de vaca tures ontstaan door vertrek van den heer D. Koster en bedanken van de heeren W. de Groot en J. H. Bremmers voorzien door de ver kiezing van deheeren H. Gillessen, G. Langen- dijk ena Mr. J. A. B. Sanders. De voorzitter ontvouwde vervolgens de plannen voor het a.s. zomerseizoen. Het pro gramma vermeldt o.m. behoudens toestem ming van den K. N. V. B. en de gemeente een voetbal-tournooi om het kampioenschap van miüden-Kennemerland, waarvoor een zilveren aardbeienslof als prijs wordt uitgeloofd, zoo mogelijk een opvoering van het openluchtspel „Elkerlyc", rondritten voor toeristen en bad gasten, de propaganda voor de aardbeien campagne en het propageeren van Beverwijk als congresstad in 1936. Deze plannen, waaromtrent nog geen uit voerige mededeelingen konden worden ge daan verwierven de goedkeuring der verga dering. De heer Botterop verzocht het bestuur po gingen aan te wenden, dat er op de Zaterdag avonden weear muziek wordit gegeven op de Breestraat. Bij de rondvraag dankte de heer Haazevoet het bestuur, voor de uitstekende wijze, waarop het was werkzaam geweest, om te trachten verbetering te krijgen in de lange wachttij den aan het postkantoor. De heer P. Langendijk verrastte onder da verend applaus het bestuur met de mede- deeling, dat hij 25 nieuwe leden had aange worven als bewijs, dat er op dit gebied bij intensief werken door de propaganda-commis- sie toch nog wel een en ander te bereiken valt. Nadat' de leden nog eenige wenschen had den kenbaar gemaakt sloot de voorzitter de geanimeerde en vruchtbare vergadering. AANBESTEDING. Vanwege het ministerie van Financiën is Vrijdag aanbesteed het bouwen van een tele foongebouw te Beverwijk. Laagste inschrijver was J. C. van Oers te Haarlem, voor f 17,900. RECLASSEERINGSCOMMISSIE Woensdag 11 April vergadert het door de Reclasseeringscommissie samengestelde comité van uitvoering afd. Beverwijk, Wijk a. Zee en Duin en Heemskerk in de Christelijke school ter veoorbereiding van den nationalen Reclas- seeringsdag. De agenda vermeld o.m. besprekingen van een propaganda-actie, door middel van pla ten en raambilletten, en besprekingen over het samenstellen van een comité van aanbe veling, waarvoor een schrijven tot de burge meesters en voornaamste geestelijken ge richt is. DE GAZONS IN DE BREESTRAAT. Voor de beplanting vai de gazons in de Breestraat heeft het bestuur van de Hard draverij vereeniging „Beverwijk en Omstre ken" aan het gemeentebestuur 1000 roode geraniums ter beschikking gesteld. Dit aan bad is door het gemeentebestuur dankbaar aanvaard. Dank zij deze aanbieding van het Harddra- verijbestuur zullen dus de gazons van onze hoofdstraat in de a.s. zomer weer met een welverzorgde beplanting, die om redenen van financiëelen aard niet door de gemeente kon worden verzorgd, prijken. DE WERKLOOSHEID. Bij de gemeentelijken dienst der werkloos heidsverzekering en arbeidsbemiddeling ston- 'den heden-, Zaterdagmorgen in totaal 897 werkloozen ingeschreven tegen 895 aan het einde der vorige week. Voor de drie bij den dienst aangesloten gemeenten waren de cijfers Beverwijk 512 (vorige week 524), Wijk aan Duin 264 (259) en Heemskerk 121 (112). Extra-Hulp voor werkloozen. Van het Nationaal Crisis-Comité ontvin gen B. en W. een circulaire betreffende de over 1935 te verleenen extra-hulp aan werk loozen (Steunverleening B.) Door een daartoe beschikbaar gestelde Rijksbijdrage is deze steunverleening zooda nig verhoogd dat de beschikbare bedragen meer dan verdubbeld zijn. Voor deze steunverleening komen alleen in aanmerking werkloozen, die hetzij uitkeering ontvangen ingevolge eenige steunregeling hetzij bij een van Rijkswege gesubsidieerde werkverschaffing zijn geplaatst. Werkloozen, die uit een werkloozënkas trekken, reeds lang durig werkloos zijn en gedurende die werk loosheid uitkeering hebben ontvangen inge volge eenige steunregeling, dan wel bij een van Rijkswege gesubsidieerde werkverschaf fing hebben gewerkt, kunnen, indien en voor zoover zij daaraan behoefte hebben, even eens voor de hierbedoelde hulp extra-hulp in aanmerking komen De steun is in de eerste plaats bedoeld voor de grootste gezinnen, waar tengevolge van langdurige werkloosheid met betrekking tot het aanschaffen van kleeding, dekking en schoeisel zoodanige achterstand is ontstaan, dat verstrekking van extra-hulp uitsluitend in den vorm van genoemde goederen (levens middelen en brandstoffen mogen nl. niet worden verstrekt) noodzakelijk blijkt. Over het kalenderjaar 1935 mag per ge meente ten hoogste worden besteed een be drag, berekend door vermenigvuldiging van het aantal werkloozen ter plaatse met f 10; met dien verstande, dat het Nationaal Crisis- Comité 79 pet. van dit bedrag voor zijn reke ning zal nemen, indien de gemeenteraad 21 pet van dit bedrag beschikbaar stelt. Ter bepaling van het aantal werkloozen eener gemeente zal worden aangenomen het gemiddelde cijfer over de eerste 10 maan den van 1934 van de werkloozen als werkzoe kenden bij de plaatselijke organen der ar beidsbemiddeling ingeschreven. Volgens een gemaakte berekening zou voor deze gemeente over 1935 ten hoogste mogen worden besteed een bedrag van f 4130 waar van komt voor rekening van het N. C. C. f 3262.70 en voor rekening der gemeente f 867,30. Op het ontwerp der gemeentebegroo- ting voor 1935 is uit dien hoofde geraamd f 900. In verband met het bovenstaande stellen B. en W. den Raad voor over 1935 voor ge noemd doel ter beschikking te stellen f 867,30. Onbewoonbaarverklaring op groote schaal. Opruiming van krotwoningen. B. en W. hebben den Raad voorgesteld te besluiten: 1. de woningen gelegen aan de Hobbemastraat 55, 57, 59 en 61, aan denHeems kerkerkweg no. 1 en de woningen gelegen aan den Hoflanderweg 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35 en 37; 2. de woningen gelegen aan den Hoflander weg 39. 41 43, 45, 47 en 49; 3. de woningen aan den Hoflanderweg 65. 67, 69. 71, 73, 79, 81, 83 85 en 87, allen te Be verwijk en 4. te gelasten, dat de woningen genoemd onder ten eerste moeten zijn ontruimd bin nen drie maanden, de onder ten tweede moeten zijn ontruimd binnen de vijf maanden, de onder ten derde moeten zijn ontruimd binnen twaalf maanden, te re kenen van den dag, waarop de tijd ter voorziening tegen dit besluit is verstreken'of dit besluit is gehandhaafd. LEZING OVER HET GAS. Voor de afdeeling Beverwijk en Omstreken van de Ned. Vereeniging van Huisvrouwen heeft de heer H. J. de Groot, directeur van de Gemexte Lichtbedrijven, Vrijdagmiddag in het Kennemer Theater een lezing gehouden over het onderwerp „Gas in woord en beeld". Het beeld moest helaas achterwege blijven, omdat de lantaarnplaatjes in beschadigden toestand waren aangekomen. De heer De Groot heeft in het eerste deel zijner lezing de fabricage van gas uit eengezet. Deze interessante verhandeling ge noot de grootste belangstelling, omdat de kennis van de materie bij talrijke huisvrou wen ten eenenmale onvoldoende of slechts zeer oppervlakkig is. Na de pauze behandelde spr. het goed en goedkoop gebruik van gas voor de bereiding van de maaltijden. Teneinde een en ander aanschouwelijk voor te stellen werd intus- schen op bakovens een en ander bereid. De directeur deelde aan het slot van zijn betoog mede, dat de Lichtbedrijven binnen kort een acquisitie-dienst zullen instellen. De presidente, mevr. A. Moensv. d. Veen heeft den heer De Groot aan het slot van den middag dank gezegd voor zijn nuttige lezing. IJMUIDEN Internationale visscherij- statistiek voor 1932. Nederland op de zesde plaats. Volgens het Bulletin Statistique bedroeg de totale opbrengst van de Noord- en West- Europeesche zeevisschei-ij in 1932 3.30 milliard K.G. ter waarde van 39.8 millioen pond ster ling tegen 3,24 milliard K.G. en een waarde van 41.4 millioen pond sterling in 1931. De op brengst van de Nederlandsche, Noorsche en Faroër-visscherij daalde met 10 tot 15%. Duitschland heeft, nadat het in 1932 reeds Noorwegen voorbijstreefde, in 1932 Schotland van de derde naar de vierde plaats verdrongen. De opbrengst der verschillende landen be droeg: millioen R.M. millioen K.G. Engeland 172.3 702 Frankrijk 124.0 262 Duitschland 57.4 353 Schotland 55.9 292 Noorwegen 47.2 1019 Holland 33.3 116 Denemarken 26.3 88 Portugal 23.0 161 Zweden 19.3 85 IJsland 16.3 288 België 8.7 30 Faroër 4.2 68 Finland 3.8 23 Ierland 3.4 10 Letland 1.4 10 Polen 1.2 9 Groenland 11 BELASTING VOOR MUZIEK IN CAFé'S P. Blokker te IJmuiden heeft den Raad ver zocht om verlaging van belasting voor het maken van muziek in zijn café, in verband met de slechte bedrijfsresultaten. In verband hiermee berichten B. en W. aan den Raad, dat inwilliging van dit verzoek niet mogelijk is, omdat het hier een algemeen ver bindende verordening betreft, 'waarvan geen afwijking van de tarieven voor een bepaalden persoon mogelijk is. Verder merken B. en W. op, dat in een cir culaire van Gedeputeerde Staten van 23 Ja nuari 1935 er op wordt gewezen, dat de bestu ren der gemeenten, die noodlijdend geweest zijn er voor hebben zorg gedragen, dat geen inkomsten worden prijs gegeven. In verband hiermede stellen B. en W. den Raad voor, hen te machtigen, adressant dienovereenkomstig in te lichten. STRAWBERRIES. Om elf uur ontvangen de Strawberries- dames O. K. II, een der medecandidaten voor de promotie. Beide elftallen hebben twee ver- liespunten. Het zal dus een zeer spannende wedstrijd worden met als voordeel voor de Strawberries eigen terrein. 's Middags 2 uur komen de Kieviten bij Strawberries I op bezoek. Wegens verhinde ring van meerdere spelers had Kieviten om uitstel van dezen wedstrijd verzocht, doch de Hockeybond weigerde dit uitstel. Het is Strawberries' laatste promotiewed strijd. Door te winnen is promotie naar de promotieklasse vrij zeker. De dames en heeren zullen dus alles op alles moeten zetten. VARIA EN 'T CAFéTJE. De tooneelvereeniging „Varia" zal op Don 25 Apfil 1035 in den Schouwburg Thalia" voor hare leden opvoeren het Fran- sche blijspel ,,'t Cafétje" van Tristan Bernard. KINDERHERSTELLINGS- EN VACANTIE- KÓLONIES. De afdeeling Velsen van het Centraal Ge nootschap voor Kinderherstellings- en Va- cantiekolonies hield in de Bewaarschool aan de Casembrootstraat een algemeene leden vergadering, waarvoor de belangstelling niet groot was. De secretaris, de heer D. J. Scholten, bracht op deze vergadering zijn jaarverslag uit. Het aantal verpleegdagen bedrpeg 1537 verdeeld over 45 kinderen. Het aantal leden bewoog zich in dalende lijn. Met de Centrale Com missie was in 1934 een bloempjesdag georga niseerd met een bevredigende opbrengst. Het jaarverslag van den penningmeester wees een saldo aan van f 136.11. Hiervan moe ten echter nog betaald worden de verpleeg- kosten van 2 kinderen, die in Januari nog in Ellecom waren. De halve opbrengst van den bloempjesdag bedroeg f 223,13. De bestuursverkiezing had tot resultaat, dat de voorzitter, Dr. R. W. Fierstra. en de secre taris, de heer D. J. Scholten, bij acclamatie werden herkozen. Onze fotograaf snapte op zijn wandeling langs de Visschershaven nu eens geen be kende plaatsgenoot, maar een aantal zee meeuwen, die rustig op de ijzeren balk, die langs de kade loopt zaten te wachten tot er wat voor hen af zou vallen. Nog staan ze rustig langs den waterkant. Maar als er straks wat vischafval in het wa ter terecht komt. of een vischknecht een wij- tinkje of een „pieper" in het water gooit zul len ze zich met forschen wiekslag verheffen en krijschend den onderlingen strijd om de buit beginnen. Dan scheeren ze met een ra zende snelheid over het water om dan plotse ling op hun buit af te schieten. Is de aanval gelukt dan verwijderen ze zich van de troep om een rustig plaatsje op te zoeken, waar ze hun lekker hapje kunnen verslinden. Want ook in het meeuwenrijk is de concurrentie, de strijd om het bestaan soms groot, alhoewel deze sierlijke vogels, die zulk een typisch Noor delijke stemming aan het havenbeeld verlee nen, rondom de vischhallen dikwijls een maal tijd kunnen vinden. Het plaatje hierboven is een mooi stemmings beeld. Langs den kant een pas geloste trawler, die straks naar den overkant zal worden ver haald, om voor een nieuwe reis te worden klaargemaakt. Daarachter de helaas wat al te rustige Visschershaven met links de remming aan de Zuidzijde. ZATERDAG 6 APRIL Verwachting: Matige tot krachtig lijke opklaringen, regen- en weinig verandering in temperatuur Verdere vooruizichten: Weini» vol-, veranderia? het 100.000ste kind zijn entree in de ]Li huizen had gemaakt. Dit feit wordt l herdacht. Een fonds is gesticht om KM nootschap een blijvend aandenken aan C"5' gebeurtenis te schenken, n.l. een koloniehuis „Kerdijk". Ook de afdeelin? v - zal bijdragen. Op giro-nummer 130427 ^r- name van het Centraal Genootschan' Iea Kinderherstellings- en Vacantie-koloni Tcc': Egmond aan Zee, kunnen voor dit dr»i J' dragen worden gestort. ei «j- Besloten werd ook in 1935 een bloemn!^ te houden. CASTRICUM VERPLEEGSTERS „DUIN EN BOSHr. MOETEN INWONEND ZIJN De minister heeft bepaald, dat aiip pleegsters van het Provinciaal ZiekenW ..Duin en Bosch" inwonend moeten zijn i—l/aee Bafy-AUUttito ,,'T KLEUTERHUIS» 27 Trompslr 27. (Adv. Ingez. jfeiJ VELSEN Bevallen: E. Romeijn—Oldenburg, d K z- gelstraat 11, IJmuiden; C. v. d. Leni—kuiTT z., Princestraat 18, Velsen N.; J. Gans-R- gouw. d., Zeew.'g 261, IJmuiden; C. de We! Jansen, d., Iepenstraat 10, IJmuiden- C \t van Veen—Lemmers, z., Rijksweg 515' San- poort; C. J. Surendonk—Jansen, z kam-'* kade 69, Velsen N.; J. K. v. d. Heijden-AcS mans, z„ Planciusstraat 32. IJmuiden- C jo-' gendijk—Bruggeman, z., Ger. Doustraat t# IJmuiden. Overleden: W. de Liefde, 71 jaar, echtgerw van E. J. van Duivenbode, Zeeweg 313, den; J. Dijkman, 84 jaar, weduwnaar vanE 7 d. Hulst, Stationsweg 66. IJmuiden; W otten- hoff, 69 jaar, weduwe van K. Wielinga'zonne! veldtlaan 29, Santpoort. Ondertrouwd: J. A. A. de Bree eh A C Kragt, Batavia; E. Bosman en T. M. de Waard' Beverwijk, Munnikenweg 35; J. W. Drejjer en N. Maas, Trompstraat 111, IJmuiden; A Ko- bes en H. de Jong, Wijk aan Zeee'rwég 58 IJmuiden; P. C. Kramp en P. D. Kroons*u|.' ver. Naaldwijk; A. Plug en M. de Ruyter, Alex. Bellstraat 29a, IJmuiden; H. Diederiks en M Koster, Bontekoestraat 4, IJmuiden; A. Rledijk en M. Bal, W. Beukelszatraat 23, IJmuiden; D P. Stapper en G. A. G. Steenbergen, Bur"' Weertsstraat 24, Velsen N. GehuwdL. Dekker en A. Ruiter, Iepenstraat 20, IJmuidenF. Cossée en G. M. Roest, West Indië; L. Vervelde en S. L. Toxopeus, Korte- naerstraat 32rd, IJmuiden; A. C. Blinkhof en D. van den Oever, Pr. Hendrikstraat 38, IJmuiden. SANTPOORT NED. HERVORMDE KERK. V.m.'10 tuh Prof. dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. Extra collecte voor de Kerk. NED. HERV. EVANGELISATIE. V.m. 10 uur; de heer J. Makkelie, Amsterdam. GEREF. KERK, Burgem. Enschedélaan hoek Frans Netscherlaan. V.m. 9.45 uur: de heer J. C. Everaars, theol. cand. Voorbereiding H. Avondmaal. Nam. 5.30 uur: de heer J. C. Everaars, GEREF. KERK IN HERSTELD VERBAND, Gebouw Bethel, Wüstelaan. V.m. 10 uur: de heer K. v. d. Berg. LEGER DES HEILS. V.m. 10 en nam. 7.30 uur: Samenkomsten. GEREF. KERK, Wilhelminakade. V.m 10 uur: Ds. S. E. Wesbonk. Nam. 5 uur: Ds. R. J. v. d. Meulen. .HULPKERK, Marnixschool. V.m. 10 uur: Ds. R. J. v. d. Meulen. Nam. 5 uur: Ds. S. E. Wesbonk. NED. HERV. EVANGELISATIE, Pr. Hendrik- straat 117. V.m. 10 uur: Leesdienst. Nam. 5 uur: Leesdienst. EVANGELISATIE „EMMANUEL", Oranje' straat 8. V.m. 10 uur: de heer H. Kok. Nam. 8 uur: Dezelfde. Woensdag nam. 8 uur: Voorstelling van den Tabernakel, met verklaring. CHR. GEREFORM KERK. V.m. 10 UUTI Prof. Geels van Apeldoorn. Nam. 5 uur: Dezelfde. GEREF. EVANGELISATIE, De Wetstraat. - Nam. 8 uur: de heer de Groot. DOOPSGEZ. GEM. en AFD NED. PROTES TANTENBOND, Helmstraat 9. V.m. 10.30 uur: Ds. F. F. Milatz. VER. VAN VRIJZINNIG HERVORMDEN.- Vereenigingsgebouw, Groeneweg. Geen dienst. n GEREF. KERK, Velserduinweg. V.m. 10 uur. Ds. van Teylingen. 5 r- De vón Tevlingen. HERSTELD APOSTOLISCHE ZENDINGSGEM. Willebrordstraat 10. V.m. 10.15 uur: Godsdienstoefening. Nam. geen dienst. VET-DENIC VAN VRIJZINNIG HER VORMDEN, N ierparklaan. Nam. 6.45 uur: Ds. H. A. Enklaar. Den der. Uitzending voor de V. P. O. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Meerstraat. V.m. 10 uur: Ds. J D. van Calcar. 12 uur: Zondagsschool. EVANG LUTHERSCHE GEMEENTE. Konms straat. V.m. 10.30 uur: Ds. J. A. Haumerscn, Kampen. m GEREF. KERK. C. H. Moensplein. - VJU- en nam. 5 uur: Ds. F. Kramer. V.m. 10 en nam 6 uur: de heer A. de N®-1- EVANGELISATIE ..EMMANUEL". Malefijt. 12 uur: Zondagsschool. Donderdag nam 2.30 uur: Vrouwen^ Nam. 8 uur: Bijbelonderzoek. Ko« EVANGELISATIE „EB EN HAE&S» ningstraat 99. V.m. 10 uur- de heer W Akse. HEEMSKERK NED .HERVORMDE KERK. - V» Ds. IJzerman, 10 uoiS

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6