K.on. Ned DE UITSLAGEN. RANGLIJSTJES. R.K. VOETBAL CRICKET In de competitie om het landskampioenschap verliest Velocitas wederom slechts met één punt verschil van P. S. VVoor de promotie tweede klasse behaalt Overmaas tegen Z.V.V. de eerste overwinning. O. D. S. en H. V. V. deelen met 00 de punten. Vitesse op weg naar de tweede klasse. De Kennemers be halen voor de promotie derde klasse een 3-1- overwinning tegen U. V. S. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. VelocitasP.S.V. 23 AFDEELING 1. Promotie tweede klasse Overmaas—Z.V.V. 4_2 Promotie derde klasse: H.V.C.—T.O.G. 4—2 Promotie reserve tweede klasse Spartaan 2W.F.C. 2 12 Reserve derde klasse A: Helder 2—Hollandia 2 2—1 AFDEELING LL Promotie tweede klasse: O.D.S.H.V.V. 0—0 Tweede klasse A Fortuna—U.V.V. 3—3 Promotie derde klasse: De Kennemers—U.V.S. 3—1 AFDEELING IH Promotie tweede Vitesse—Hengelo 01 Tweede klasse A: Golto—Roda 2—3 Tweede klasse B: A.Z.C.Theole 5—3 AFDEELING IV. Eerste klasse: Eindhoven—Juliana 3—3 Promotie tweede klasse: Palemig-—Roermond 1—5 Middelburg—Willem II (a) 0—1 AFDEELING V. Eerste klasse: Sneek—H.S.C. (uitgesteld.) Promotie tweede klasse'. HoogezandDe Kooi 21 OM DEN NED. VOETBALBEKER. Quick—Frisia 42 (a) Onder protest van Middelburg. AFDEELING IV. EERSTE KLASSE: Eindstand. P. S. V. 18 13 3 2 29 49—18 1.61 N. A. C. 18 11 5 2 27 55—29 1.50 Longa 18 7 5 6 19 4140 1.06 Juliana 18 6 7 5 19 35—37 1.06 B. V. V. 18 8 3 7 19 40—44 1.06 Eindhoven 18 6 4 8 16 37—42 0.88 Bleijerheide 18 5 4 9 14 26—43 0.77 M. V. V. 18 4 5 9 13 26—28 0.72 Noad 18 5 3 10 13 31—48 0.72 Willem II 18 4 3 11 11 26—37 0.61 KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Go ahead gesp ge^ y.gel.verl.pnt. V.-t. gem. 2 2 0 0 4 2—0 2.— P. S. V. 2 2 0 0 4 8—2 2.— Ajax 3 2 0 1 4 2—1 1.33 Velocitas 2 0 0 2 0 2—4 0^ D. W. S. 3 0 0 3 0 0—7 0.— Promotie Tweede klasse. AFDEELING I. Promotie tweede klasse Blauw Wit 2 2 0 0 4 4—0 2.— Overmaas 3 1 0 2 2 5—5 0.67 Z. V. V. 3 1 0 2 2 4—8 0.67 Promotie reserve tweede klasse: w. F. c. n 1 1 0 0 2 2«1 2.— Spartaan H 2 10 12 4—2 1.— H. F. C. H 1 0 0 1 0 0—3 0.— AFDEELING II. Promotie tweede klasse H. V. V. 2 1 1 0 3 2—1 1.50 0- D. S. 2 0 2 0 2 2—2 1.— B. S. 2 0 1 1 1 3—4 0.50 AFDEELING III. Promotie tweede klasse Hengelo 2 l 1 o 3 3—2 1.50 S. C. H. 2 0 2 0 2 4—4 1.— Vitesse 2 0 1 1 1 2—3 0.50 AFDEELING IV. Promotie tweede klasse Willem II 1 1 0 0 2 1—0 2. Roermond 2 1 1 0 3 5—1 1.50 Middelburg (a) 2 0 1 1 1 0—1 0.50 Palemig 1 0 0 1 0 1—5 0.— (a) Middelburg heeft een protest tegen Wil lem n ingediend. AFDEELING V. Promotie tweede klasse Hoogezand 2 2 0 0 4 4—1 2 De Kooi 2 0 111 3—4 0.50 Frisia 2 0 111 2—4 0.50 Na-competitie nummers twee. Haarlem 1 1 0 0 2 2—1 2.— G. V. A. V. 1 1 0 0 2 4—3 2.— N. A. C. 2 10 12 5—5 1.— Heracles 2 0 0 2 0 2—4 0.— Kampioenschap van Nederland Velocitas-P. S. V. (2-3) In een buitengewoon spannenden en ener veerenden wedstrijd is het P. S. V. in het Be Quick Stadion te Groningen gelukt, VelO' cit-as met 32 te overwinnen. Aanvankelijk zag het er geheel niet naar uit, dat P. S. V. de zege zoo buitengewoon zwaar zou moeten bevechten. Het eerste kwartier waren Van Run s.s. veel sterker. Het spel van de Groningers was niet best. Over de geheele linie waren zij positief zwak ker. Zoo kon het ook gebeuren, dat de Philips' menschen na een kwartier spelen een 2—0 voorsprong wisten te nenien. De eerste goal werd in het doei geloopen door Van Kooyk, nadat de Groningsche keeper een schot van v. d. Broek onvoldoende bad gestopt. Dezelfdespeler nam ook het tweede doel punt voor zijn rekening, direct uit een voor zet van "De Visser. Aarzelend ingrijpen van de Velocitas-verdediging was aan dit tweede doelpunt niet weinig schuldig. Niet ontmoedigd zwoegden de Groningers dapper verder, kwamen er langzamerhand iets beter in. en toen het den Groninger aanvallers bleek, dat zij in staat waren tegen de inder daad zwakspelende P. S. V. verdediging doel punten te maken, vlotte hetallengs steeds beter. De groen-witten werden stérker en nadat enkele schoten van Bonsema en Meulema ra kelings naast waren gegaan, gelukte het Nuininga tien minuten voor de rust uit een voorzet van Meulema met een goed schot Bou- mans te passeeren 12) Reeds direct in de tweede helft hadden de duizenden Noordelijke supporters redenen tot juichen, want. na de hervatting nam de thuis club het spel aanvankelijk geheel in handen. Het spel der Groningers was minstens twee maal zoo goed als in de eerste helft. Vooral de middenlinie weerde zich veel beter, hetgeen tot uiting kwam in het groote speloverwicht in het eerste half uur na de rust. Talloos waren de schoten van Meulema, Bonsema en De Groot, die of net naast gingen of uitstekend door Boumans werden gestopt. Enthousiast en fel zaten de Groningers op den bal, waarbij het minder goede verdedigen van Van Run en Lanegger het gevaarlijke ka rakter der aanvallen niet weinig bevorderde. Meulema scoorde na ongeveer een half uur den gelijkmaker, een fraai en onhoudbaar doel punt, waartoe een scherpe pass van De Groot hem in staat stelde (22). Het pleit voor het groote uithoudingsver mogen der Groningers, dat zij ook nadien het overwicht wisten te handhaven, doch, zooals het wel vaker gebeurt, werd hun die meerder heid noodlottig. Bij een der weinige, doch technisch, zoowel als tactisch veel gerouti- neerder uitvallen der snelle P. S. V.'ers, gaf De Visser een voorzet voor doel. Van Dorst en Huizeling begrijpen elkaar niet, waardoor Hunting gemakkelijk kon intrappen (23). De resteex*ende minuten verliepen, zonder dat Velocitas er nog in kon slagen wederom gelijk te maken. DINSDAG 23 APRIL 1935 .Van den promotiewedstrijd Kennemers—U. V. S., door de Wijkers met 3—1 gewonnen. Hierboven één der vele aanvallen op het JJ. X» S.-doeL Promotie Derde Klasse. De KennemersU. V. S. (31) De Kennemers hebben dezen promotie wedstrijd verdiend gewonnen. Ruim 3000 be zoekers hebbep genoten van een fraaie, span nende ontmoeting. Nadat aan beide aanvoerders bloemen aangeboden waren en Lindner den toss had gewonnen, laat scheidsrechter Witling be ginnen. De Kennemers hebben het volgende elftal: Brethouwer, Steeman. Groot, Horeman, Schipper Gordijn, Dinkla, Effern, Lindner, Duiveman, Van Urk. Onder luide aanmoedigingen wordt het spel begonnen. Na den eersten Kennemers-aanval komen de Leidenaars opzetten; Van Goor schiet naast. Lindner redt eens fraai, doch hij blijkt een blessure opgeloopen te hebber- waarvoor even gestopt wordt. Een voorzet van Brethouwer mist Schipper. Een pass van Horeman schiet Schipper kei hard naast. De strijd gaat goed gelijk op en neer. Een hard schot van Kantebeen gaat juist naast: Van Goor kopt in Van Urks handen. Na en kele wederzijdsche aanvallen komt de rust met 0^0. Na de rust zijn de Wij kers sterker geweest. Na korten tijd zet Schipper fraai voor; Groot scoort ineens (10) De Kennemers hebben niet veel plezier van hun voorsprong, want als De Lange een vrijen schop voor het Kennemers-doel plaatst, loopt Van Urk onoordeelkundig uit. Via Kante- been's hoofd rolt de bal langzaam in het Ken- nemersnet. (11). De Kennemers hebben echter het meeste uithoudingsvermogen; zij vallen weer flink aan. Nadat Groot en Steeman geschoten hebben kan de U.V.S.-keeper een schot van Horeman niet wegwerken; Groot scoort wederom (21) Als de Kennemers achterhoede weer enkele malen opgeruimd hebben, maakt Groot het mooiste doelpunt van den middag wanneer hij een pass van Horeman oppikt, Kramp uit zijn doel lokt en fraai scoort (31). Een doel punt van Brethouwer wordt geannuleerd. Dan komt het einde met een 31-Kennemers- zege. De stand is thans: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.-t. gem. Fortuna 1 1 0 0 2 21 2.— Kennemers 2 10 12 43 1. U. V. S. 1 0 0 1 0 1—3 0.— BUITEN DE COMPETITIE De Zwaluwen-tour naar West- Duitschland. De Hollanders met 81 te Dusseldorf geslagen. Uit Dusseldorf (Eerste Paaschdag) De „Zwa luwen hebben het er dn hun tweeden wed strijd van den Paaschtour heel wat minder goed afgebracht. Met 81 werd het team op Eersten Paaschdag te Dusseldorf geslagen door door een versterkt elftal van T.U.RU., nadat de rust met een 20 voorsprong dier West- Duitschers was ingegaan. De „Zwaluwen" kwamen cnet het volgende elftal in het veld: Doel: Hollenberg (Stormvogels) Achter: De Bruin en Pettinga (beiden Her mes D.VS.) Midden: Breitner (Hermes D.V.S.), Bas Paauwe (Feijenoord), Van Heel (Feijenoord). Voor; 'Vrauwdeunt (Feijenooad), Drock (R. F. C.), Van der Horst (R.C.H.) Van Spaan- donk (Neptunus) en Van Gelder (V.U.C.) Vóór de rust was de wedstrijd het aankijken nog wel waard. De West-Duitschers waren iets sterker; dan konden zij door twee goede doel punten uitdrukken In de tweede helft scoorde Van Spa an donk tegen (21). Een minder prettig voorval was oorzaak, dat de ontmoeting een zeer groote nederlaag voor de Zwaluwen opleverde De scheidsrechter de heer Bolmann uit Duisburg, bleek van den buitenspelregel geen kennis te hebben; enkele buitenspel doelpunten van T.U.R.U. zag de man over het hoofd Het Zwaluwenteam bood daarna weinig weerstand, ontmoedigd door de fouten avn den scheidsrechter. Zoo werd de stand door T.U.R.U. successie velijk tot 81 opgevoerd, hetgeen de juiste verhouding niet weergaf. De Bruyn en Pettinga, alsmede doelman Hollenberg kunnen op een goeden wedstrijd terugzien. In de middenlinie was Bas Paauwe de beste, terwijl in de voorhoede het binnen- trio danig tegenviel. Alleen Van Gelder en Vrauwdeunt waren gevaarlijk, doch zij konden alleen weinig uitrichten. V. S. v.—S. V. V. (3—1) Op tweeden Paaschdag speelde V. S. V. een vriendschappelijken wedstrijd tegen den Schie damschen tweede klasser S. V. V. Er werd in deze ontmoeting vooral in de eerste helft zeer goed voetbal vertoond. De V. S. V.-voorhoede telde niet minder dan vier nieuwe krachten; alleen Sterk was ge handhaafd. Over het geheel genomen hebben met uitzondering van den rechtsbinnen deze spelers waaronder de ex-R.C.H.'er Kedde heel ^oed voldaan. Vooral Sterk en Bos vormden een bijzonder sterke» linkerwing en verston den elkaar goed. De strijd gaat aanvankelijk vr^el gelijk op waarbij de voorhoeden dikwijls goede aan vallen opzetten. Dank zij het goede werk hun ner midden linie, doen de tweede klassers voorloopig niets voor de goed spelende V.S.V.'ers onder. Het trio Kedde. Sterk Bos, maken het inmiddels den S. V. V.-doelman geducht lastig, maar deze laat zich vooreerst niet verschalken. De S. V. V.-voorhoede voelt regelmatig van der Wint aan den tand, doch ook deze, al lijkt hij minder "betrouwbaar dan zijn collega aan de overzijde geeft voorloopig niet thuis. In een slechts zeer korte periode scoort Sterk dan twee fraaie doelpunten, waardoor de rust met een 2'0-voorsprong van V. S. V. ingaat. In de tweede helft heeft V. S. V. haar opstelling gewijzigd, hetgeen haar spel niet ten goede kwam. Als er weder om 10 minuten verloopen zijn krijgt S. V. V. een strafschop te nemen, welke v. d. Wint nog wel keert doch die door den toeloopenden middenvoor van S.V.V. wordt ingeschoten. 1-2. Even behoudt S. V. V. het offensief en lijkt het er zelfs op, dat zij gelijk zal maken. Dan verplaatst de middenlinie van V. S. V. het spel en is het weer Sterk welke den stand op 31 brengt. De verdere pogingen van de voorhoede van V. S. V. om den stand op te voeren slagen geen van alle, zodat het einde een verdiende 3—1-overwinning bracht. Het V. S. V. zag er als volgt uit: v. d. Wint. v. Zutphen, v. d. Griendt. Den Boer, Koning, de Vries, groos, Heins, Kedde, Sterk, Bos. Over gebrek aan aanmoedigingen hadden de Kennemers in hun promotie wedstrijd tegen U .V. S. niet te klagen. Het Elswout-tournooi. Schoten—V. S. V. 2 (2—2) V. S. V. II wint na loting'. Te half twaalf roept scheidsrechter W. van Loenen de elftallen in het veld. V. S. V. is door loopend in den aanval. Schoten moet alle zei len bijzetten om doelpunten te voorkomen. Eenige schoten van V. S. V. gaan rakelings over of langs de doelpalen. Ondanks het over wicht van V. S. V. weet Schoten toch de lei ding te nemen door H. Maas, die fraai inkopt. (1—0). Direct daarop maakt F. Rosier voor V. S. V. gelijk (1—1). Na de hervatting gaat Schoten tot den aan val over. V. S. V. geeft echter niet op; zij neemt opnieuw de leiding (1—2). Schoten valt nu aan; een ver schot van A. Kedde heeft succes (22). Als de scheidsrechter' het einde fluit, is de stand nog steeds gelijk 2—2, zoodat verlenging van 2x7 1/2 minuut noodig is. Na 't tossen ver wisselt men van doel en vangt het spel op nieuw aan. Schoten blijft ook nu aanvallend. Er wordt niet meer gescoord. Winnaar wordt nu bij loting beslist. V. S. V. II is de gelukkige. Zij plaatst zich dus voor a.s. Zondag in de winnaarsronde. ZandvoortE. D. O. 2 (35) De E. D. O.-reserve's plaatsen zich in de winnaarsronde! Te vier uur stellen beide elftallen zich onder leiding van den heer H. Sikman Jr. op. De eerste aanvallen zijn voor Zandvoort. Schuit geeft Verhagen het nakijken (1—0). Direct daarop maakt de zelfde speler 110. 2. E. D. O. werkt zich los en heeft succes wanneer Schalie den achterstand verkleint (21). Lang heeft E. D. O. daar geen plezier van, want Lui- ting weet voor Zandvoort den voorsprong te vergrooten (3—1). Voor de rust maakt Schalie nogmaals eeen doelpunt (3—2). Na de rust maakt Kelder voor E.D.O. ge lijk (33). Zandvoort wordt geheel terugge drongen; E. D. O. vergroot haar voorsprong met twee doelpunten, respectievelijk door Schalie en Kelder (3—5). Zandvoort krijgt nog een penalty te nemen, die echter niet wordt benut. Einde komt dan met 53 voor E.D.O. E. D. O. 2 speelt dus a.s. Zondag op het D.I.O.-terrein om den eersten prijs tegen V. S. V. II. Zandvoort I en Schoten I spelen om den derden en vierden prijs. BloemendaalKinheim (45) Beide elftallen stellen zich met eenige inval lers op. Kinheim is meer aanvallend en weet door Nieman de leiding te nemen (0—1). Di rect daarop vergroot Splunter den voorsprong (0—2). Bloemendaal valt hevig aan en Tieeft succes wanneer Van Gelder op fraaie wijze scoort (1—2). Bij een aanval van Kinheim ver groot Splunter opnieuw den voorsprong (1—3). Even daarna weet Splunter wederom te sco ren (14). Bij het begin van de tweede speelhelft opent Bloemendaal een hevig offensief. Oosterhof verkleint den achterstand (2—4). Direct na den aftrap maakt Groeneveld no. 5 voor Kin heim (25). Bloemendaal blijft echter aan vallen. Zij weet nog tweemaal te scoren, door Van Gelder en Kohier. Einde komt dan met 54 voor Kinheim. Kinsheim legt daarmede beslag op een fraaien beker, die hiervoor was uitgeloofd. Deze prettig gespeelde wedstrijd werd geleid door den heer C. Vrugt. HAARL. VOETBALBOND. De Schoolwedstrijden. Te Velsen. Onder buitengewoon gunstige weersom standigheden begonnen Zaterdag op het wel willend beschikbaar gestelde Stormvogels terrein de scboolvoetbahvedstrijden. Behalve bij School H (IJm.-O.)School 1 (Beverwijk) en Insingerschool (IJm.)School F (Sant poort) wogen de partijen aardig tegen elkaar op. Toch behoefde geen der ontmoetingen door penalties beslist te worden, een en an der tot groote teleurstelling van het publiek, dat zoo'n intermezzo altijd graag mag. Het had. er veel van, dat de laatste ontmoeting van den dag School H 2 (Urn-O.) School A 1 (IJm.) op deze wijze beslist moest worden, want tegen het eind kwamen de A'ers geducht opzetten. Nog eenige mi nuten waren er te spelen, toen scheidsrech ter Dahneijer den A'ers een vrijen trap op enkele meters afstand van het doel toeken de. Algemeen hoopte men, dat deze vrije trap de gewenschte „penalty-beslissing" zou brengen, doch het mocht niet zoo zijn. Er waren dit jaar voor het eerst twee scholen, die met twee elftallen deel namen, nl. school H en school J. Dat beide scholen tevreden kunnen zijn, blijkt o.m. uit onder staande uitslagen. School H (IJm.-O.)r—School 1 (Beverwijk) 9—0 Emma-school (IJm.-O.)Marnixschool (IJm.) 2—3 Comité-school (IJm.)C. v. d. Linden- school (IJm.) 02 School J 1 (IJm.)—School G (Velsen-N.) 3—1 School D (IJm.-O.)/School J 2 (IJm.) 1—4 Insingerschool (IJm.)School F (Sant poort) 60 Chr. School (W. a. Duin)—P. Vermeu- lenschool (Um.-O.) 41 Juliana-school (IJm.-O.)School 3 (Be verwijk) 41 School H 2(IJm.-O.)—School A 1 (IJm.) 1—0 Hedenmiddag worden gespeeld Afd. E: le ronde: School E (IJm.O.)School D 1 (IJm.) 2—3 uur Tusschenronde (winnaars). School AMarnix-school 2—3 uur Cort v. d. Lindenschool—School J 1 2—3 u. Tusschenronde (verliezers). School 1Emma-school 3.15—4.15 uur Comité-schoolSchool G 3.154.15 uur Af deeling D: le ronde: Ds. Creutzbergschool (IJm.)ULO. III (IJm.) 3.154.15 uur Visscherijsc'nool (IJm.)HB.S. IV (Velsen) 4.305.30 uur School 4 (Beverwijk)Gr. v. Prinsterer- school (IJm.) 4.305.30 uur Nijverheidsschool (IJm.-O.)U.L.O. (Be verwijk) 4.30—5.30 uur ZATERDAGMIDDAG- COMPETITIE De Uitslagen. Afd. C: Kennemerland 4—V. J. B. 2 7—2 De Uitslagen. OM HET LANDSKAMPIOENSCHAP: Volendam—H.B.C. 3—2 PROMOTIE-DEGRADATIE: ExcelsiorD.H.L. 2—3 COMPETITIE: M.S.V.—H.M.S. 4—1 V.E.P.—Graaf Floris 3—1 H.B.C. Ill—D.S.S. II 5—3 VOETBAL IN ENGELAND. AR-vENAL KAMPIOEN. De resultaten van de op den Tweeden Paasch dag gespeelde Leaguewedstrijden voor de eer ste divisie luidden: BirminghamLeeds United 31 Derby CountyEverton 41 Leicester CityGrimsby Town 22 Mid dlesborough—Arsenal 01 PortsmouthManchester City 42 Preston North EndSunderland 11 Stoke City—Liverpool 1—1 West BromwichSheffield Wednesday 11 Wolverhampton WanderersChelsea 6—1 Door deze uitslagen is Arsenal wederom kampioen geworden. De cijfers van Arsenal luiden als volgt: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.-t. 40 22 12 6 56 110—42 Jaarvergadering Ned. Cricket bond. V.V.V. weer eerste klasser. Interessant internationaal pro- gramma. Zaterdagmiddag had onder groote belang stelling de jaarvergadering van den N.C.B. in Café-restaurant „De Kroon" te 's-Gravenhage plaats. De voorzitter. Jhr-. Mr. C. Feith, sprak het openingswoord, waarna uit de jaarverslagen van secretaris en penningmeester de groei en bloei van de cricketsport in ons land duidelijk tot uitdrukking kwam. Het aantal actieve cricketers is in 1934 toegenomen; het aantal spelers in 1934 in den N.C.B. uitgekomen be droeg 1059. Het aantal elftallen 59. Ook de financieele toestand mag gunstig genoemd worden. De jaarverslagen van secre taris en penningmeester alsmede het rapport van de kascommissie werden goedgekeurd. Het bestuur werd bij acclamatie herkozen. De voorzitter deed mededeeling van de op richting van een plaatselijken cricketbond te 's-Gravenhage, zooals Amsterdam en ook Haarlem er reeds een bezit. In dezen plaatse- lijken bond zullen elftallen, welke niet in den N.C.B. uitkomen, in competitie-verband spelen. Van de Amsterdamsche C.C. was een ver zoek ingekomen om haar wedstrijden op het terrein van A.F.C. te mogen spelen, aan welk verzoek, mits de terreincommissie geen be zwaar maakt, ingewilligd werd. Een belangrijk punt van bespreking vormde de door het bestuur voorgestelde uitbreiding van de eerste klasse tot acht elftallen. Met 43 stemmen vóór, 7 tegen en 5 blanco werd tot uitbreiding besloten. De promotie bij keuze van het Amsterdamsche V.V.V. werd van Am sterdamsche zijde krachtig bepleit. De beslis sing werd aan het bestuur overgelaten, dat na afloop van de vergadering besloot V.V.V. in de eerste klasse op te nemen, een besluit dat, ge let op het resultaat van den door V.V.V. ge speelden promotiewedstrijd, in breeden kring voldoening zal schenken. Een interessant internationaal cricketseizoen wacht ons. De voorzitter deelde mede dat de ..Harrow Wanderers", de Adastrians (Royal Air Force), de Free Foresters en de Zuid- Afrikaansche testploeg ons land komen bezoe ken. Vooral de komst van de Zuid-Afrikanen, die op 14 en 15 September te 's-Gravenhage tegen het Nederlandsch Elftal zullen spelen, beteekent een evenement op cricketgebied in ons land. Dit bezoek eischt, om het geheel te doen slagen, vanzelfsprekend financieele of fers. De toegezegde steun en medewerking, die het bestuur van tal van zijden al ontvangen heeft, gevens reeds voldoende zekerheid dat het noodige bedrag er komen zal. In zake promotie en degradatie zal een daartoe in het leven geroepen commissie het bestuur van advies dienen. De in Engeland bij wijze van proef voor het komende seizoen ingevoerde nieuwe leg-before spelregel werd nog besproken. Besloten werd, de bestaande spelregels te handhaven. De competitiewedstrijden beginnen half Mei.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 3