DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN; ScWP verm. aankomst Acinous Aludra - Alkmaar Atlas f^r.) «prneveld thfontóin gen'nekoni Calypso SPSS-*» peucaüon (Ned.) Eldon Park.. gÜrytiates Blsa fauna Giekerk Heidelberg EST™«l»' Helder (Ned.) Itauri fDeria Joh. de Witt (Ned.) goseiuszko grasnoe Znamia I Lübeck Meerkerk v st. Aldegonde Maasland Modena Maaskerk Nikoklis Nereus (Ned.) Oberon Orpheus (Ned.) Patricia Parana Pan Aruba polydorus poelau Bras pluto (Duitsch) poelau Laut Poseidon (Ned.) Rendsburg Soui-hgate Serooskerk Stella (Ned.) Sheaf Lance Scopas Shivvessnt Salabangka Saleier Tabinta Theseus (Brit.) Taiandopn Triton (Ned.) Trajanus Tiberius Ulysses (Ned.) Venezuela Vesta (Ned).. Zaanland Batavia Z. Afrika West Indië Chili Constantza Chili Z. Afrika Buenos Aires "lull Hamburg Middell. Zee Hamburg Casablanca Alexandrië Sa. Cabello Bassejn Batavia Constantza Ned. Indië Hamburg Beira Med. Indië 'uenos Aires ^ourgas West Afrika Med Indië to Barrios Batavia Middell Zee Mldd. Zep Novosossisk Aires W. Indië Japan Batavia Bu»noR Aires vollonica Hamburg Buenos Aires Stettin Alexandrië Gdynia Mexico Buenos Aires Aruba Batavia Ned -Tndië Lissabon Hamburg West Indië Ned. Indië Rosario Tat>an Bourgas Bassein Curacao ~r._i..Tvn,,;g Ned. Indië Batavia Ned. Indië Batavia -Indië Alexandrië Hamburg Gdynia Bourgas West Indië Midd. Zee Buenos Aires Laatste bericht 24 April van Perim. 25 April te Duinkerken 11 April van Pto Limon 16 April van Callao. in lading. 14 April van Curacao 13 April van Kaapstad. 17 April vertrokken. 23 April van Callao. in lading. 28 April 25 April van Pin is ter re. 28 April in lading. 19 April vertrokken. 28 April 22 April van Gibraltar, in lading. 25 April 24 April van Ouessant. 2 Mei 24 April van Gibraltar. 9 Mei 21 April van Stamboul. 12 Juni 18 April van Macassar in lading. 25 April van Marseille. 12 Mei 23 April van Pt. Said. 6 Mei 6 April van Montevideo, in lading. 24 April van Lagos. 26 Mei 24 April van Madras. 21 Mei in lading. 24 ADril vertrokken. 24 April van Bari. 26 Aoril 22 April van Lissabon. 6 Mei 22 April van Stamboul. 1.5 Mei 13 Anrji vertakken. 30 April 6 April van Cristobal. 24 April te Rotterdam. 29 April 25 April van Algiers. 27 Mei 23 April vertrokken. 12 April vertrokken in lading. 6 April van Nicochea. in lading. 5 Mei 24 April van Cephalonia. 28 April 22 April te Kopenhagen. 10 Mei 23 April van Curacao. 21 Mei 20 April vertrokken. in lading. 1 Juni in lading. 18 Mei 22 April van Sabang. 24 April 22 April van Vigo. ill lading. 21 April van Pto Barrios. 1 Mei 23 April van Gibraltar. 17 Mei 15 April v. La Plata 24 April van Colombo. 12 Mei 21 April te Izmir. 11 Mei 13 April van Colombo, in lading. 15 At>ri' v Paramaribo 19 April te Batavia, in lading. 30 April 22 April van Gibraltar. 24 Mei 23 April van Belawan. 17 Mei 17 April van Padang. 23 April van Beyrouth 24 April vertrokken, in lading. 27 April 24 April van Finisterre. 30 April 24 April van St. Michaëls. 1 Mei 24 April van Lissabon. 5 Mei 17 April van Bahia. BRAND IN EEN TRANSFORMATORHUISJE. Gistermorgen werden bewoners van het Westelijk deel van de Kanaalstraat opge schrikt. door een hevigen knal. Zij spoedden zich naar buiten en zagen, dat er rook kwam uit het transformatorhuisje nabij het Sluis- plein. Men begreep, dat er kortsluiting was ontstaan. Politie en P. E. N. werden gewaar schuwd. Een technisch ambtenaar van het N. E. N. stelde, nadat het net stroomloos was gemaakt een onderzoek in. De zaak was spoedig weer in het reine, maar toch hadden eenige bedrijven, die werken met stroom van het P. E. N. een minder gewensch. te bedrijfsstoring. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 1—0.90. Griet per 50 K G. f 25—10. Tongen per K.G. f 0.820.50. Zetschol per 50 K.G. f 5.10, Kleine school per 50 K.G. f 93. Schar per 50KG. f 2.80. Rog per 20 stuks f 1511. Kabeljauw per 125 K.G. f 3231 Wijting per 50 K.G. f 5. VELSEN VRIJDAG 26 APRIL 1935 De toestand aan de Papierfabriek meldt: Hoogste barometerstand 779.8 m.M. te Stornoway. Laagste barometerstand 752.9 m.M. te Dresden. 4 en voorspelt: Matigen Noordoostelijken tot Noordelijken wind. Toennemende bewolking. Weinig of geen regen. Iets kouder. Barometer Hedenmorgen 9 uur 760 m.M. Neiging: Vooruit. Thermometer Hoogste gisteren 55 F. Laagste heden nacht 46 F. Hoogste heden 52 F. OPGAAF MAGAZIJN T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83. Tel 5460 IJmulden HOOG WATER TE IJMUIDEN. Zaterdag v.m. 9.33 uur; n.m. 10.26 uur. Zondag v.m. 11.04 uur; n.m. 11,45 uur. Maandag v.m. 12.12 uur. verdere deelneming af. zoodat de wedstrijd le H.B.S. BM.T.S. van het programma ge schrapt wordt. H.B.S. A behoeft nu nog maar één punt te halen, om zich kampioen te kunnen noemen. De wedstrijd tegen H.B.S. (Velsen) biedt haar hiertoe de gelegenheid. Afd. B (halve finales): U.L.O. B I Chr. Lyceum I 52 2e H.B.S. B INijverheidsschool (IJm.) 90 A.s. Zaterdag 27 April volgen nu de finales, welke gespeeld worden op het E.D.O.-terrein. 's morgens Afd. D. Verliezerseindstrijd 9.15 uur Afd. A. H.B.S. A—H.B.S. (Velsen) 10 uur (gewone halve competitie). Tijdelijke stopzetting van nachtarbeid in de cellulosefabrieken. IJMUIDEN Vergadering R.-K. Volksbond Ontevredenheid over de groslijst. In het Patronaategebouw te IJmuiden-Oost werd Donderdagavond een spoedvergadering belegd op verzoek van 90 leden, welke toe gankelijk was voor alle R.-K. Volksbonden in de gemeente, onder voorzitterschap van den heer Maas. Hij zeide dat het bestuur geaarzeld had deze vergadering te doen plaats vinden, om dat de R.-K. Volksbond zich niet inlaat of mag bemoeien met politiek. Het bestuur oor deelde ten laatste deze vergadering wèl te moeten houden om datgene, wat de verzoe kers op 't oog hadden recht te zetten en in goede banen te leiden en hen van advies, maar dan ook alleen van advies te dienen. De secretaris las den ingekomen brief voor, waaruit bleek, dat de 90 onderteekenaren het niet eens waren met een door het R.-K. voorlichtingscollege uitgebrachte volgorde van R.-K. candidaten voor de a.s. gemeente raadsverkiezing, waarin volgens hen, te wei nig arbeiderscandidaten een verkiesbare plaats hadden gekregen. De voorzitter verzocht de onderteekenaars hun grieven kenbaar te maken. De heer Schelvis kreeg het woord en deel de mede dat volgens de onderteekenaars de arbeiders die in Velsen toch 80 pet. van de bevolking uitmaakten er wel heel slecht wa ren afgekomen met het plaatsen op de gros lijst van hun candidaten. Spr. eischte daar om dat eenige genoemde arbeiderscandida ten (v. Geelen, Diependaal, v. Zutfen) een verkiesbare plaats zouden verkrijgen, daar anders actie zou worden gevoerd om te ko men met een eigen vrije lijst. Dit werd door nog drie der onderteekenaars onderstreept. De voorzitter weet dit aan de R.-K. kiezers zelf omdat deze niet actief genoeg waren geweest. Spreker gaf den weg aan op welke wijze de onibevredigden nog konden geraken tot datgene wat ze wenschten voor het om hoog brengen van arbeiderscandidaten, o.a. door het oprichten van kiescomités. Hij las hieromtrent eenige artikelen voor uit het kiesreglement van de R.-K. Staatspartij. Spreker hield hierna een betoog over het behouden van de R.-K. eenheid, hij waar schuwde voor een versnippering, wat z.i. stemmenverlies voor de R.-K. Staatspartij beteekende. Hij zeide dat er rekening moest worden gehouden met ook andere deelen van de gemeente, want dat men dan ook daar niet zou stil zitten. De voorzitter spoor de alle aanwezigen nogmaals en met klem aan de eenheid te bewaren. Met een woord van dank sloot de voorzit ter hierna op gebruikelijke wijze de verga dering. DRANKBESTRIJDING. Propagandavergadering A. N. G. O. B. In het gebouw van de Vacantie Kolonie aan den Groeneweg heeft gisteravond een propa gandavergadering voor geheel onthouding plaats gehad. Deze vergadering uitgeschreven door de plaatselijke afdeeling van den A. N. G. O. B. kan in alle opzichten goed geslaagd heeten. Wat betreft de opkomst, hierover was niet te klagen en van de indeeling van den avond kan gezegd worden dat deze goed ver zorgd was. Na een kort openingswoord van den voorzitter, den heer A. Meins heeft de Arbei ders Mandolineclub op verdienstelijke wijz; eenige nummers ten gehoore gebracht waarna door eenige leden van den N. B. A. S. jeugd- dansen werden uitgevoerd. Hierna was het woord aan den bondsvoorzitter, den heer A. Martinus uit den Haag. Deze hield op zeer onderhoudende wijze een praatje bij plaatjes. Aan de hand van een serie lantaarnplaatjes liet deze iets zien van het groote leed veroor zaakt door den alcohol. Vervolgens werd door woord en beeld aangetoond de noodzakelijk heid van „niet drinken en niet schenken" waarna de heer Martinus aan het slot van zijn causerie de aanwezigen opwekte om deel te nemen aan de alcoholbestrijding. Een aardig intermezzo vormde het kienspel dat tijdens de pauze werd gehouden. Na de pauze gaf de N. B. A. S. nog eenige dansen te beste en deed de Arb. Mondolineclub zich nog eens hooren waarna de avond, die voor de drankbestrijding een goede propagandistische waarde had, gesloten werd. JUBILEUM SCHOENMAGAZIJN VAN BUUREN. Het schoenenmagazijn Van Buuren, Velser- duinweg 83 jubileert. Het is nl. 12 1/2 jaar geleden dat de heer Van Buuren hier zijn zaak heeft gevestigd. De fraaie étalage weerspiegelt de feestelijke stemming, die in de zaak heerscht. De heer Van Buuren heeft zich, dank zij zijn vak- en zakenkennis, een goede reputatie weten te verwerven. Dit vindt ook mede zijn oorzaak in het feit dat men hier te doen heeft met een zaak die zich speciaal toelegt op den verkoop van het betere genre, zooals de Trocked enWelfschoer de Forma Natura enz. Het devies van de zaak van Buuren is steeds geweest: het beste van het beste, en met dit devies behoeft men er niet aan te twijfelen of ook in de toekomst zal de zaak van Buuren haar reputatie hoog houden. MISHANDELING VAN EEN AMBTENAAR DER HAL-POLITIE. Woensdagavond waren eenige jongens op het viaduct van de Bik en Arnoldkade nabij de vischhal met elkaar aan het stoeien, waar bij één hunner, zekere G., op baldadige wijze met een schoen wierp, hetgeen gezien werd door een ambtenaar van de halpolitie. De dader, die door den politieambtenaar werd aangehouden, weigerde zijn naam op te geven waarom hij werd vastgegrepen voor over brenging naar het politiebureau. G. verzette zich en gaf den ambtenaar twee vuistslagen in het gelaat, waardoor deze vrij ernsti* gewond werd. De dader liep daarna weg, doch werd door den politie-ambtenaar weer gegrepen, waarna hij zijn naam opgaf. In- tusschen kwam de vader van G. naar buiten, die den politieman te lijf wilde. Hij werd echter door omstanders gegrepen, zoodat erger werd voorkomen. Tegen vader en zoon werd proces-verbaal opgemaakt. Afd. E. Verliezerswedstrijd 's middags Afd. D. Afd. B. U.L.O. B I—2e H.B.S. B I Afd. C. Afd. E. 10.45 uur 1.30 uur 2 uur 3 uur 3.30 uur De directie der papierfabriek heeft aan de arbeiders der celMosefabrïek medegedeeld, dat met ingang van Maandag 29 April a.s. de nachtarbeid in genoemde fabrieken zal wor- dne stopgezet. Gelukkig gaat dit zonder ontslag van per soneel, daar de ploeg arbeiders welke hierdoor vrij komt, wordt ingedeeld in diverse af dee lingen der fabriek o.a. bij het lossen der hout booten CONCERT HOOGOVENKUNSTKRING. De Hoogovenkunstkring hield Donder-dag in Hotel de Prins haar jaaiTijksche concert avond voor de vereeniging, „De Gieteling". Medewerkenden aan dit concert waren: Hoogovenkunstkring, dirigent de heer L. d. Hoef. Mevrouw AriszSchrama. sopraan, Dubbel- mannenkwartet Caecilia, dirigent de heer H. J. Arisz en H.O.K. Jeugdklanken eveneens onder leiding van den heer L. van der Hoef. De voorzitter, de heer Rijkeboer sprak een kort openingswoord waarna Hoogovenkunst kring inzette met de Ouverture „Koning Midas" van R. Eilenberg gevolgd door Skiz- zen: Les Hirondelles, Scherzo en Au Prin- temps" van Torsten Petre. Reeds door de keurige uitvoering van de ouverture bleek dat Hoogovenkunstkring weer in kracht ge wonnen had. In de liederen „Jerusalem" uit het Ora torium Paulus van F. Mendelsohn Bartholdy en Maria's Wiegelied" van Max Reger, die gezongen werden door mevrouw Arisz Schrama, trof ons de muzikale en volle weer gave. Vervolgens deed het dubbel mannen- kwartet hooren „Abend im Walde' van Ziegler „Wiegeliedje" van Mozart. Beide num mers werden met zuiver aangevoelde nuan ceering' gezongen. De violist, de heer L, van der Hoef, speelde met orkestbegeleiding „Romance in F Dur van Beethoven In deze compositie, die aan .de voordracht hooge eischen stelt, werden dikwijls zeer mooie momenten bereikt. De orkestbegelei ding vormde hierbij een goed geheel. Na de pauze was een aardige verrassing bereid in de vorm van het optreden van een aantal adspirantleden van den Kunstkring die een drietal nummers ten gehoore brachten. De jeugdige musici oogstten hiervoor een ver diend applaus. De „Suite de Ballet" van F. Popy die nu volgde werd zeer goed door het orkest ver tolkt. Na eenige uitstekend gezongen nummers van het dubbelmannenkwartet, zong me vrouw Arisz Schrama op lofwaardige wijze „O bitte euch, lieb Vögelein" van F. Gumbert en „De tweede Wals uit de opera „Ein Ehemann v. d. Tür". Ook de „Serenade" van A. E. Titl door hoorn en fluit met orkest-begeleiding, was van uitstekenden gehalte. Tot besluit speelde het orkest de bekende potpourri van Max „Vom Rhein ziïr Donau' Jammer was het, dat voor dezen aantrek- kelijken concertavond, waaraan moeite noch kosten gespaard waren, zoo weinig belang stelling bestond. HET ONGELUK OP DE 'ZEEWEG. Bij informatie aan het Roode Kruis- ziekenhuis vernamen wij, dat de drie slacht offers van het ernstige auto-ongeluk dat in den nacht van Maandag op Dinsdag op den Zeeweg gebeurde, het naar omstandigheden vrij goed maken. Men kon ons echter nog niet mededeelen, wanneer zij uit het zieken huis konden worden ontslagen. PERSONALIA. Mcj. J. H. G. Spruyt slaagde dezer dagen te 's Gravenhage voor het practische en laatste gedeelte van het examen voro het diploma van het Nederl. Genootschap voor Heilgymnastiek en Massage. SANTPOORT WANDELSPORT. K.N.G.V. MARSCH TE PURMEREND. Zooals reeds eerder gemeld, wordt Zondag door de turnvereenig'ingen N E.A en Volhar ding te Purmerend een K.N.G.V. marsch ge houden van 30 K.M. Deze tocht, genaamd „Bloeiende Beemster Tocht" belooft een groot succes te worden, daar tot op heden reeds door ruim 500 per sonen is ingeschreven. Van heinde en ver heeft men ingeschreven, t.w. uit Friesland, Nijmegen, Rotterdam. Utrecht en uit talrijke plaatsen uit Noord-Holland. Uit den Kennemer Turnkring wordt deel genomen door leden van de turnvereeniging Santpoort en van Concordia, die gezamenlijk met een autobus naar Purmerend zullen ver trekken. K.N.G.V. MARSCH TE SANTPOORT. Ter gelegenheid van haar 10-jarig bestaan organiseert de turnvereeniging Santpoort op 19 Mei a.s. een K.N.G.V. marsch. „Santpoort's Bloei" heeft haar medewer king toegezegd UITSLAG VEILING. Donderdagavond wrden in het Notarishuis te Haarlem, ten overstaan van notaris J. A. de la Haye, te Heemstede, geveild: Een perceel bouwterrein aan den Hof gees- terweg en Dijksstraatweg te Santpoort, 11 A. en 10 c.A. f 1510. Kooper: H. Oudshoorn. Vier woonhuizen met schuurtje en erf aan den Hofgeesterweg, nos. 1, 2, 3 en 4a opge houden. Een perceel bouwterrenn aan den Hofgees terweg. groot 22 A. en 63 c.A. f 4715. Kooper S. Feenstra q.q. BURGERLIJKE STAND BEVERWIJK BEVERWIJKSCHE DAMCLUB. De uitslagen van de Donderdagavond door de Beverwijksche Damclub gespeelde wedstrij den luiden als volgt: D. KikkeS. D. Hoogvorst 02 K. Kikke—J. A. Oussoorn 2—0 A. PekelW. Spanjaard 02 A. J. Snijders—J. van de Berge 11 C. BlokdijkC. Pekel afgebr. L. TroostW. Spanjaard afgebr A. PekelJ. van de Berge afgebr ZILVEREN JUBILEA. VOETBAL. BELG Ië—NEDERLAND. Naar de Tel. verneemt zal de Engelsche scheidsrechter Fogg, die a.s. Zaterdag' de cup- final tusschen Sheffield Wednesday en West Bromwich Albion zal leiden, ook bij den wed strijd BelgiëHolland op 12 Mei a.s. te Brus sel als scheidsrechter fungeeren. Dr. .Bauwens, die eerst was aangezocht, heeft moeten afzeggen, daar deze uitstekende Duit- sche arbiter dien dag bij den te spelen wed strijd DuitschlandSpanje aanwezig zal zijn. ONDERLINGE WEDSTRIJDEN „KENNEMERLAND". De jaarlijksche onderlinge wedstrijden van bovengenoemde voetbalclub worden Zaterdag a.s. op de terreinen aan de Ramplaan ge houden. Te twee uur wordt begonnen met den vier kamp om den Helmigbeker, waarbij de vol gende individueele nummers verwerkt moeten woi'den 60 Meter dribbelen met den bal met 10 hin dernissen, vèrtrappen, doelschieten en in gooien van het leder. Houder van den wissel beker is G. Kramer. Na dezen vierkamp volgen voetbalwedstrij den tusschen „The Heimig Rovers", „The Jans sen Runners", „The Kroon Racers" en „The Schoonhoven Villa." s Avonds heeft de prijsuitreiking in Hotel Roozendaal te Overveen plaats. ZATERDAGMIDDAG- COMPETITIE Voor morgen is het volgende kleine pro gramma samengesteld: Afdeeling C: Ulysses 2—V. V. B. V. E W. 2—V. J. B. 2 De wedstrijd tusschen Ulysses 2V. V. B. lijkt ons interessant. De thuisclub beschikt op het oogenblik over een uitstekend elftal met de voorhoede als sterkste deel. Op papier zijn de bezoekers sterker, nochtans gelooven wij, dat Ulysses op beide punten beslag legt. De eindstand van afdeeling B luidt als volgt: gesp.gew.gel.veii.pnt. v.-t. gem HAARLEM, 25 April. Ondertrouwd 24 April: D. W. Veenhof en M. S. Spiers; C. Piers en J. M. van Halst; D. Blok ker en E. K. M. Bös; D. B. van Aggelen en A. M. Hoekstra; N. J. B. Handgraaf en A. E. Kol; P. Guit en G. de Ruiter; G. Hardesmeets en M. C. van der Meer; N. de Boo en A. van der Sluis; G. van der Meer en C. Prins; W. Dikkeboom en N. Posch; J. Dekker en C. Dekkers; J. A. van Brero en G. H. Horsten; Ph. de Jager en B. A. Grul; J". A. van Straa- len en L. Th. Heg; J. Baars en M. H. Stief; Th. Kan en J. Keur; J. M. Huisman en G. Groote; M. J. Th. Hermsen en O. M. S. Brück; G. A. Bijman en A. G. Vink; P. N. Brouwer en G C. Berbée. Getrouwd 24 April: A ,G. Nijman en C M. Herben; P. A. Gouweleeuw en J. A. de Ruij- ter; P. J. F. van der Peijl en M. D. de Winter; Th. Jansen en S. Berg; H. Wijtkamp en A. M. van der Meij; P. Dekker en C. M. de Jong; C. Boerée en C. H. Teeuwen; G. J. Schrijver en A. van Raaphorst; R. C. Moeijes en A. Se- verijnse; F. H. Ouwerkerk en W. Joores; H. Witt en B. Wagelaar; G. Blom en M. M. van Soest: J. Rösl en H. Röpke; J. Wielart en M. Keijzer; J. Nummerdor en G. E. Koehorst; H. Bruins en J. M. Smallegange; W. F. de Wolf en P. van der Laan; J. P. L. Kranen donk en C. M. Delgman; C. D. Schroder en M. C. van der Lof; B Berkhout en C. E. S. van de Ven: H. W. Vergers en F. J. Born. Bevallen 19 April: A. J. Zomerdijk—Zeg waard, d.; 20 April: J. A. Felix—van den En den, d.; J. M. van Leeuwen—Hoogkamer, z.; 21 April; C. A. Groot—Kokkes, d.; 22 April: P, van der Klis—Leemans, d.; M. UilWelp, d.; 23 April: A. S. Noordijk—Borger, z.; S. Deen- de Boer, z.; J. C. C. van OsZonneveld, z.; 24 April: M. B. P. ViveenBreems, d. Overleden 22 April: M. Molenaar, 69 j., Jans straat; P., 1 dag. z. v. J. Cijs, Zuid-Brouwers straat: L. J. M. Willemsevan Luenen, 67 j., Schoterweg. Donderdag vierden de eerwaarde zusters Eleonore en Dorina haar 25 jarig klooster ju bileum. De eerwaarde zusters mochten tal van blijken van belangstelling in ontvangst ne men. Zij ontvingen mooie geschenken en vele bloemstukken. De jubilea werden geheel in in- tiemen kring gevierd. D. O. K. NAAR DE KAMPIOENSCHAPS WEDSTRIJDEN. Onze plaatselijke krachtsportvereeniging D. O. K. zal a.s. Zondag deelnemen aan de krachtsportwedstrijden om het kampioenschap van Zuid-Nederland 2e klasse georganiseerd door de krachtsportver. Sandow-D. V. S. te Culemborg. D. O. K. zal de onderste athleten naar deze wedstrijden afvaardigen: Extra-vedergewicht J. Waars; vedergewicht A. Kortmans en L. Boeree; lichtgewicht J. v. d. Bosch, J. Pesch, L. Boeree en J. van Leeu wen; midden-a-gewicht W. Monnee en J. Traymans; midden b-gewicht G. Wagner, midden c-gewicht C. Weeland. ONRECHTMATIG STEUNTREKKEN. Voor de Haarlemsche rechtbank heeft gis teren een Beverwijksche ondersteunde werk* BESOMMINGEN. looze terechtgestaan, die als steuntrekker Motorloggers: 2ijn overig inkomen had verzwegen. De Offi- Sch. 402 f 760, Sch. 25 f 600, KW. 65 f 550, cier noemde het gen zeer ernstig feit en eischte KW. 101 f 510, KW. 134 f 380, KW. 130 f 410. een maand gevangenisstraf. KW. f 290, KW. 3 i 390. Uitspraak over vertien dagen. Z. S. V. 12 9 2 1 20 41—18 1.68 Kennemerl. 2 12 6 4 2 16 29—20 1 33 Kennemerl. 3 12 5 2 5 12 23—22 1.— Ulysses 12 6 1 5 11 31—24 0.92 V. J. B. 12 4 2 6 10 24—24 0.83 SIZO 2 12 2 3 7 7 15—31 0.58 V. V. R. A. 12 3 0 9 6 20—44 0.50 Ulysses 2 strafpunten, wegens niet op komen tegen V. J. B. HAARL. VOETBALBOND. DE SCHOOLWEDSTRIJDEN Te Haarlem. Voor Donderdag was slechts een klein pro gramma samengesteld, n.l. twee A- en twee B- wedstrijden. De resultaten waren als volgt; Afd. A: H.B.S. ARijkskweekschool 31 H.B.S. (Velsen)— M.T.S. 5—2 Daardoor is de stand geworden: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.t. H.B.S. A le H.B.S. B Rijkskweekschool H.B.S. (Velsen) M.T.S. 12— 3 8— 5 10—12 8—10 6—14 Daar de M.T.S. haar meeste spelers met va cantie buiten de stad heeft en geen volledig elftal meer op de been kan brengen, zag zij na den Donderdag gespeelden wedstrijd van AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 26 APRIL Bioscoop de Pont: „De Strooman" en „Ko ningin en Dictator" 7.55 uur. ZATERDAG 27 APRIL Bioscoop de Pont: „De Strooman" en „Ko ningin en Dictator" 7.55 uur. SANTPOORT. R. C. BREDERODE. Na een gelijk spel tegen Schoten 3 speelt het le elftal a.s. Zondag om 10 uur op het terrein van Schoten den tweeden promotie wedstrijd tegen Spaarndam 2. Voorts vindt om 10 uur op het terrein van Brederode de promotiewedstrijd Spaar- nestad 2Schoten 3 plaats. AGENDA TE HAARLEM VRIJDAG 26 APRIL Stadsschouwburg: Amsterd. Tooneel-ver- eeniging: Pygmalion, 8 uur. Luxor Sound Theater: „It happened one night", Clark Gable en Claudette Colbert. Doorloopende voorstelling van 7 tot 11.30 uur. Rembrandt Theater: Geprolongeerd „De big' van het regiment". Op het tooneel 6 Flying Dolls. 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „L'ordonnance met Marcelle Chantal en Jean Worms. Teekenfilm „An elephant never forgets". 2.30. 7 en 9.15 u. Cinema Palace: „Da Stimmt was nicht". Op het tooneel Brook en Rosfield, music, dance, comedy. 7 en 9.15 uur. Heemstede: Groen endaal van 12 uur Bloemententoonstelling in s morgens 9 tot 's avonds ZATERDAG 27 APRIL Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. Heemstede: Bloemententoonstelling in Groenendaal van 's morgens 9 tot 's avonds 12 uur.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 7