BELGIË-NEDERLAND VOETBAL De Hollanders winnen verdiend met 2—0. KON. NED. VOETBALBOND DE UITSLAGEN. RANGLIJSTJES. VOETBALNIEUWS Nederland-Engeland. R.K. VOETBAL ZEILEN AUTOMOBILISME ATHLETIEK Trainingswedstrijden op de Sintelbaan. Smit en Bakhuijs scoren Raimond Braine stelt teleur De wedstrijd. De internationale voetbalwedstrijd, die Zon dag te Brussel tusschen België en Nederland gespeeld is, werd door de Hollanders verdiend met 2—0 gewonnen. Na de warme, zonnige dagen was het weer omgeslagen. Er stond een flinke wind over de lengte van het veld. De temperatuur was aanzienlijk gedaald Tot kort vóór het begin heerschte in het Hollandsche kamp nog on zekerheid over de definitieve samenstelling van het elftal. Besloten werd door de Keuze commissie Drok op te stellen en niet Lagen- daal, in verband met het feit dat het terrein voor den Rotterdammer niet geschikt werd geacht om zijn sterkste spel te spelen. Ben half uur vóór het begin van den wed strijd zijn alle tribunes practisch reeds ge vuld. Zestigduizend toeschouwers zijn dan aanwezig. Even voor drie uur (Belg. tijd) komen de Nederlanders het veld op met Van Heel voor op. Het „Wien Neêrlandsch Bloed" weerklinkt. Direct daarop komen de Roode Duivels bin nen. De „Brabangonne" wordt ten gehoore gebracht. Dam roept de Engelsche scheidsrechter, de heer Fogg, de beide aanvoerders Smellinckx en Van Heel bij zich. Van Heel is de geluk kige; hij kiest wind mee. De Belgen trap pen te 3.03 af. De elftallen zijn als volgt sa mengesteld: België: Doel: Christiaens. Achter Paverick en Smellinckx Midden: Daim, Steijnen en Claessens. Vóór: De Vries, Voorhoof, Braine, Van Caelenberg en Viellevoy. Nederland: Doel: Leo Halle. Achter: Caldenhoven en Van Run. Midden Bas Paauwe, Anderiesen en Van Heel. Vóór: Wels, Drok, Bakhuys, Smit, en Van Gelder (V.U.CÓ De Belgen trekken het eerst ten aanval, maar als deze is afgeslagen, gaat onze rech tervleugel er keurig van door. Wels geeft een voorzet die door keeper Christiaens keurig wordt opgevangen. Een gevaarlijk moment ontstaat voor den Hollandschen doelman, als Anderiesen zich in moeilijke positie bevindt en met het hoofd corner werkt. Deze eerste hoekschop van de Belgen levert niets op. Er wordt direct een snel tempo ingezet, met beide partijen om beurten in den aanval. Holland leidt. Na enkele goed-opgezette aanvallen tus- êchen Bakhuys, Brok en Wels welke worden afgeslagen, geeft onze half-linie weer eens keurig aan. Van Drok gaat het naar Bakhuys. deze geeft aan Smit door; de Haai'lemmer passeert eenige Belgen en lost met het rech terbeen een hard, hoog schot, dat voor den totaal ven-asten Christiaens hoog in den lin kerhoek verdwijnt (01) Holland leidt na acht minuten spelen. Een tegenaanval der Belgen schept een ge vaarlijke situatie voor het Hollandsche doel, wanneer Voorhoof onverwacht vrij komt te staan; diens schot gaat echter ver naast. Holland is iets meer in den aanval; onze linkervleugel forceert een hoekschop, die geen resultaat oplevert. Door het open karakter van de aanvallen zijn de Oranjehemden gevaarlijker. Doelman Christiaens krijgt zeer vee] werk. Zoo verloo- pen de eerste twintig minuten, met Holland absoluut sterker. Vooral onze linkervleugel zit er goed in waarbij Van Gelder afgemeten voorzetten geeft Met de grootste moeite kun nen de Belgische achterspelers verder doel punten voorkomen. Na 25 minuten krijgen we den eersten ge vaarlijken aanval der Belgen. Kort spel tus schen Braine en Voorhoof biedt den laatste een kans, doch Paauwe trapt op het laatste moment corner. Deze tweede Belgische hoekschop schept een zeer gevaarlijke situatie voor het Neder iandsche doel; Caldenhoven brengt redding. De Nederiandsche aanvallen blijven talrij ker; de kansen zijn zoo talrijk, dat ze niet alle op te noemen zijn. Een prachtig schuin schot van Van Gelder met het rechterbeen komt tegen de lat aan. Een kopbal van Bakhuys wordt op schitterende wijze door Christiaens eruit gehou den. De Belgen komen er iets beter in; vooral de rechtsbinnen Voorhoof is actief. Het spel gaat op en neer en al zijn de Hollandsche aanvallen niet meer zoo talrijk als in het begin, er dreigt nog steeds gevaar voor het Belgische doel. Het laatste kwartier voor de rust wordt mee- rendee.ls op het midden veld gespeeld, waardoor het tempo iets minder snel is dan daarvoor. Drok, die geblesseerd is geraakt aan het hoofd, wordit vijf minuten voor de rust vervangen door Lagenclaal. Van Gelder neemt een corner, die achter wordt ge plaatst. Claessens ontvangt een waarschuwing van den scheidsrechter wegens onsportief optreden. In de laatste minuten zijn de Bel gen in de meerderheid. Rust komt met 1—0 voor Nederland. De tweede helft. Te drie minuten over vier wordt met de tweedehelft begonnen. De eerste aanvallen zijn nu voor de Belgen; Van Caelenberg lost een gevaarlijken schuiver dien .Halle niet zonder moeite stopt. Van Heel mag aan den anderen kant we gens een duw in den rug een vrijen trap ne men, die door Lagendaal wordt ingekopt, doch waarmede Christiaens geen moeite heeft. Van Run raakt even onklaar, doch hij kan weer spoedig doorspelen. Weer schiet Van Caelen berg uit vrije positie naast. De Belgen blijven steeds iets meer in den aanval. Een corner op het Nedexdandsche doel wordt- door Voor hoof naast gekopt. Een plotselinge uitval van Nederland brengt, 't 2de Nederiandsche doelpunt. Bakhuys scooi Als een der Belgi sche aanvallen door Anderiesen is afgesla- gen, plaatst Smit in-l#ê|| JÉf eens door naar hetPili midden, naar Bak-|%S huys. Paverick kaix W,.. den snellen Z. A. C.'er niet bijhouden. Bakhuys schiet tegen den toe loopenden Smellinckx aan, behoudt het leder en van tien meter afstand schiet Bakhuvs den bal onhoudbaar in het Belgische doel. Ér zij» dan twaalf minuten gespeeld (0—2 voor Ne derland) Het overwicht der Belgen is bij het tweede Nederiandsche doelpunt verdwenen. Vooral de rechtervleugel is er goed in, terwijl de beide achterblijvende binnenspelers steeds maar weer de ballen ophalen. Van Gelder krijgt den bal vrij. Zijn ren naar het doel besluit hij met een voorzet, terwijl het binnentx'io niet is meegeloopen. Jammer, want de V. U. C.'er had het zelf beter kunnen pro- beei-en. Van een meerderheid van een der teams is geen sprake. De Belgen probeeren het nu met wat meer te schieten; Viellevoye en De Vries lossen schoten, welke aan Halle geen moeite geven. Zoo verloopt het eerste halfuur na de rust. Een corner op het Hollandsche doel wordt door Smit, die een prachtigen wedstrijd speelt exx letterlijk overal is, weggewerkt.Braine krijgt een vrijen schop, maar zijn schot, slecht geno- meix, gaat ver uit. De tijd gaat voorbij; na enkele tegenaanval- leix van de oranjemannen, die weinig te be- teekenen hebben, krijgt België evexx buiten het strafschopgebied weer een vrije schop te ne men, die door Braine tegexi een oranje-man wordt aangeschoten en die daarixa hoog over doel gaat. Het tempo vaxx den strijd is lang zoo vlug niet meer als in de eerste helft. Andex-iesen krijgt een leelijken duw; hij blijft liggen. In tusschen is het leder bij Bak huys beland, die eenige Belgen pas seert en dan keihard inschiet. Christiaans kan den bal xiog tot eexx hoekschop verwerken. Intusschen is Anderiesexx door Glendenning bijgewerkt; eerst daarna kan Wels de corxxer nemen. Deze wordt weggewerkt. De bal is alweer aan den anderen kant, waar Paauwe zijxi hand ernaar uitsteekt. Gelukkig- juist buiten het strafschopgebied. De vrije schop wordt door Braine ingeknald, maar Cal- denhove, die zich in doel heeft opgesteld, trapt het leder er uit. Met België in de meerderheid kölxxt het ein de met een verdiende 20 overwinning voor Nedex-laxxd. H. F. C. II, dat gisteren met 40 van Spartaan II verloor, degradeert naar de reserve 2de klasse. De Amsterdamsche politie wint den promotiewed strijd tegen Amstel met 21. AFDEELING I. Promotie vierde klasse: A. P. G. S.—Amstel 2—1 Promotie reserve tweede klasse: Spartaan 2H. F. C. 2 40 BUITEN DE COMPETITIE. SchotenZandvoort 30 V. O. C.—Droste 3—2 StadhuisAx-beidsbeurs 42 Belg. LimburgNed. Limburg 1—2 AntwerpenRotterdam 41 BrusselAmsterdam 72 DuitschlandSpanje 12 Hongarije—Oostenrijk 6—3 OosterxrijkPolexx 52 AFDEELING I. Promotie reserve tweede klasse: gesp.gew.gel.verl.pnt. v.-t. gem. Spartaan n 3 2 0 1 4 8-2 1.33 W. F. C. H 3 1 2 0 4 8—7 1.33 H. F. C. H 4 0 2 2 2 6—13 0.50 Promotie vierde klasse: Bevex-wijk 2 2 0 0 4 111 S A. P. G. S. 2 1 0 1 2 3—8 1.— Amstel 2 0 0 2 0 16 0. MAANDAG 13 MEI 1935 BUITEN DE COMPETITIE Noord. Elftal-West. Elftal (7-1) Op uitstekende en overtuigende wijze heeft het Noordelijk Elftal revaxiche genomen op het Westelijk Elftal voor de destijds bij de dis trictswedstrijden in Zwolle geleden zware nederlaag. Het spel van het Westelijk Elftal was geen schim van dat bij de districtswedstrijden. De Noordelijken daarentegexx speelden in uit stekenden vorm en verdienden de overwin ning volkomen, al dient gezegd, dat het cijfer zeven zeer geflatteerd was. De bekende Velo-vleugel BonsemaMeule- ma was goed op dx-eef; het zeer onoordeelkun dige spel van de Ajacieden Schubert en Strijbosch was echter eexx kolfje xxaar huxx hand. Als Bonsema een bal heeft, dan gaat deze steevast naar Meulema: beide genoemde Ajax-verdedigers hebben daar echter den geheelen wedstrijd geen erg in gehad. Voorts had doelverdediger Beun een zeer ongelukki- gen dag. De rest speelde zeer ïxxiddelnxatig. Een verontschuldiging voor de Westelijken is mis schien dat zij xxa een treinreis van ongeveer vier uur via eexx tocht met eexx taxi eex-st vijf mixxixten voor den wedstrijd op het veld arri veerden. Zooals gezegd speelde het Nooidelijk Elftal eexx zeer goeden wedstrijd. Eexxige spelers ge bruikten weliswaar wat al te veel hun lichaamskracht. Vooral de rechtsback Pots speelde af exx toe zeer forsch, waarvan de Ajacied Mulders het slachtoffer werd. Hij werd vervaixgen door Van der Bijl van Vrien denschaar. Keeper Beun raakte eveneens ge blesseerd: hij werd kort voor het einde ver vaixgen door De Haas van Bloemendaal. Eenigszins tegeix de verhouding in kreeg het Noordelijk Elftal in de eerste helft een 20 vooi-sprong. In de tweede helft bewezen de Noordelijkeix echter, dat de overwinning hun ten volle toekwam. Op regelmatige wijze werd keer op keer het net gevondexx, wat ten slotte aaxx het publiek het bekende „Tientienge roep ontlokte. Dat het dit tenslotte niet werd, is niet aan goed spel van de Westelijken te dank?n, ïxxaar aan de vele malen, dat lxet doel op gelukkige wijze aaix dooirboriixg ontkwam. Het eenige doelpunt van het Westelijk Elftal werd ge scoord uit een strafschop, toen de stand reeds 60 was De opstelling vaxx het Westelijk Elftal was als volgt: Doel: Beuxx 'Hermes) Achter: Deibei Quick!Strijbosch (Ajax). Midden: De la Mar (Haarlem), Kamnxeijer (Haarlem!Schubert (Ajax). Vóór: Bloemink (Haarlem), Wilders (Blauw Wit), Berg (A.D.O.), De Wolf (V.S.V.), Mul ders (Ajax). StormvogelsV. O. C. (50) (Veteranen) Zaterdag speeldexx de Stormvogels-vetei-a- nen tegen huxx V.O.C.-collega's. De Vogels behaalden een groote overwin ning n.l. 50. Vooral doelmaix Thijssen, Kos ter, Blinkhof exx Snoeks onderscheiddexx zich bij de Stornxvogels-„oudjes". StormvogelsO. V. V. O. (20) Stormvogels speelde gisteren tegen O.V.V.O. In de eerste helft speelde Stormvogels van den wind af en deze bleek zoo'n stevige bond- gexxoot, dat de blauw-hemden de Amsterdam sche x*oodwitteix dwoxxgen een verdedigende houding aan te nemen. De Amsterdamsche doelman kreeg het niet al te druk Pas tegen de ï-ust kwam ook de Amster damsche aanval in actie. Het gemis van Jo nas, den uitstekenden midvoor der Amster dammers, werd echter geducht gevoeld en Haak eix Van Dongen bleven dan ook ge makkelijk de baas. Na de rust was het spel meer verdeeld. De Stormvogels brachtexx er tegen den wind heel wat meer van terecht, daxx de Amsterdam mers. Het duurde dan ook niet lang of Van der Merkt kopte keurig den bal ixx het doel (1—0). Voor het tweede doelpunt zoi-gde Effern door deix doelman den bal uit de handen te koppen (20). Dit werd ook de eindstand. HAARL. VOETBALBOND. KAMPIOENSCHAP VAN HAARLEM. Kinheim—E. D. O. (3—7) Voor het kampioexxschap van Haarlem ver loor Kinheim met spi'ekende cijfex-s van E.D.O. Kort na het begin liet keeper Boon een tam schot glippen, terwijl kort hierna een zwak moment in de achtex-hoede een tweede doelpunt kostte. Tegen de rust maakte E.D.O. er 03 vaix, doch direct hierxxa scoorde H. Groeneveld tegen (13). Na de rust was het geruimen tijd, alsof Kinheim nog op zou halen. Een heftig offen sief op het E.D.O.-doel kon ieder ooge'nblik een doelpunt opleveren; dit kwam uit een penalty wegens hands (23). Juist toen mexx den gelijkmaker verwachtte, bracht E.D.O. uit een snelle doorbraak den stand op 24, doch direct hierop was het v. Splunter, die den achterstand verkleinde f3—4). Toen E.D.O. er echter 35 van maakte, speelde Kinheim een verloren wedstrijd. Nog tweemaal werd Boon gepasseerd, zoodat E.D.O. met 7—3 won. Perukel bij E.D.O. en Stals bij Kinheim moesten uitvallen wegens blessures. Scheids rechter Peper floot den wedstrijd heel goed. Smit scoort het eerste doelpunt voor Nederland. Het tweede Nederiandsche doelpunt, Bakhuys gescoord Het Nederlandsch elftal, dat op zulk een kraxxige wijze met 20 van de Belgen woxx. Vaxx links xxaar rechts: Vaix Heel, Van Ruxx, Wels. Paauwe, Drok, Smit, Vaix Gelder, Anderiesexx, Bakhuys, Caldenhove, Halle. OM DEN KENNMERLAND-BEKER. ZeevogelsV. V. IJ. (23) Wat spelpeil betreft is deze ontmoeting ;educht tegengevallen. Gedeeltelijk was dit toe te schrijven aaxx den sterken wind. De thuisclub heeft het windvooxxleel. nochtans is V. V. IJ. het eerste kwartier sterk iix dexx aaxx- val. Deze aanvallen wordexx door de stevige achterhoede der Zeevogels oixschadelijk ge maakt. Laxxgzameiixaixd komt de thuisclub meer ixx het offensief. De voorhoede speelt slecht sanxexx, doch ixxdividueel doeix enkele spelers soms goed werk. Nadat de V. V. IJ.- doeinxan eenige schoten heeft gestopt, wordt hij met een kopbal door Blok gepasseex-d. Deze speler weet nl, geheel vrijstaand, een voorzet van rechts te bexxutten. Onmiddellijk hierna krijgt de linksbuiten van de gasten een gemak kelijke kans; op een meter vaxx het doel ge komen, schiet hij echter over. Er wordt bij Zeevogels goed verdedigd waardoor V. V. IJ. haar gewone spel niet kan ontplooien. In de tweede helft heeft de bezoekende club den wind mede. Dit blijkt voor Zeevogels geeix beletsel te zijix om sterk aan te vallen. De rechtsbuiten Verschoor onderneemt eexx snellen ren en met drie V.V.IJ.'ei-s op de hie len geeft hij De Koning voor de tweede maal het nakijkexx. De bezoekers worden steeds teruggedroix- gen. wat zij ook ondernemen, niets lukt, dank zij het vex*dedigende spel van het massieve backstel. Eindelijk weet P. van Leeuwen tegexx te scoren. Onmiddellijk hierop kopt dezelfde speler eexx voorzet van Hoek in, waardoor de stand gelijk is. De thuisclub is door deze snel op elkander volgende doelpunten haar vertrouwen kwijt. V. V. IJ. neemt het spel geheel ixx handen. Tegen het einde scoort P. vaxx Leeuwen wederom. Eeix zeker lijkende nederlaag werd dus in een overwinning om gezet. V. V. IJ. heeft de fiixale bereikt. Tweede JeugdUlysses (42) Tweede Jeugd, die het voordeel vaix den vrij sterken wind heeft, is direct in de meer derheid, hierdoor werd echter haar verdedi ging in de verleiding gebracht, te ver op te dringen. Na een kwartier profiteerde de middenvoor van Ulysses hiervan dan ook; hij gaf aan Jonker het nakijken. Direct hierop krijgt Tweede Jeugd een strafschop te nemen, die door Scheelings onhoudbaar wordt in gezet. Nog voo rde rust weten beide pai-tijen een doelpunt te scoren, zoodat met 2—2 ge lijken stand werd gedraaid. Na de thee is Tweede Jeugd ondanks den tegenwind steeds in den aanval; het duurde dan ook niet lang of Hodde maakte er 32 van. Tien minuten voor tijd bracht Sluyzer den stand op 4—2, waarmede ook het einde kwam. Tweede Jeugd speelt in de finale tegen V. V. IJ. Het Engelsche elftal. Uit Londen: Het Engelsche elftal dat Za terdag 18 Mei a.s. te Amsterdam tegen het Nederiandsche elftal zal uitkomen, is thans definitief als volgt samengesteld: Doel: Hibbs (Birmingham). Achter: Male (Asenal), en Hapgood (Ar senal) aanvoerder Midden: Gardner (Astin Villa), Barker (Derby County), en Burrows (Sheffield Wed nesday), Vóór: Estham (Bolton Wand.), Richard son 'West Bi-omwich), Westwood (Bonton Wand.), Worrall (Portsmouth) en Boyes 'West Bromwich). De Uitslagen. S. D. O. U. C—Kerkrade 1—5 Promotie-degradatie: Vogido—B. V. C. 5—5 D. H. L.Excelsior 11 D. S. S.Volendam III 1—2 Competitie. De Meei*—V. V. Z. 2—3 H. M. S.—D. E. M. 1—2 V. V. IJ. II—E. M. M. n 1—2 L. en S.V. E. P. 11 Jubileumwedstrijden. Ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan der voetbalclub „Geel Wit" uit Haarlem, had den Zondag op het Sportpark aan de Molexx- werfslaan te Heemstele eenige jubileum- wedstrijden plaats. Geel Wit I speelde, tegen het Amsterdam sche R. K. A. V. en verloor met 4—1, terwijl eexx vetex'anenelftal van Geel Wit tegeix een Veteranen elftal van T. IJ. B. B. uit Haarlem speelde. Hier won het Geel-Wit elftal met 42. Wedstrijden Haarlemsche Jachtclub. De Haarlemsche Jachtclub houdt Zondag 2 Juni nationale zeilwedstrijden op het Noorder Buitenspaarixe exx dexx Mooien Hel. Het pro gramma bevat: 1. 12-voets jollen, klasse A. 2. 12-voets jollen, klasse B, 3. Olympia Jollen klasse, 4. 12 M2. Sharpie-klasse, 5. B. M. klasse, 6. 16 M2. klasse (Treubklasse)7. Pampusklas- se, 8. Internatioxxale sterklasse, 9. Regenboog klasse, 10. 45 M2. klasse. Voor elke klasse twee wedstrijden. Groote prijs van Tripolis. Uit Tripolis: De automobiel wedstrijd om den Grooten Prijs van Tripolis is gewonnen door CaiTacciola op Merzedes-Benz in 2 uur 38 min. 47,6 sec. Tweede werd Achille Varzi op Auton-Unioxx in den tijd van 2 uur 39 min. 34,2 sec. en derde Luigi Fagioli op Merzedes- Benz in den tijd van 2 uur 41 min. 3,8 sec. De Aufco-Union-wagen van Haxxs Stuck ge raakte in de 21steronde in brand. De courreur wist zich echter ïxog juist op tijd te redden. De te rijden afstand bedroeg 524 K.M. De ge middelde uui-snelheid. van den winnaar be droeg 197,993 K.M. De eerste baan wedstrijden hebben het met het weer niet getroffen. Een uiterst harde wind stond het leverexx van goede prestaties vooral op de langere afstaixden totaal ixx den weg, zoodat wij met het opmaken vaix de balaixs hiermede rekening hebben te houden. Juist daix valt ons het kunnen der athleten in dit vroege begiix wel mede; wij kunnen dan ook voor menigeeix een goed seizoen voor spellen. Zoo werd b.v. op de 1000 M. een heel goede race geloopen met een tijd. die Hoogerwerf's record sterk benadert. Dat indien het weer beter was geweest het verbeterd had kuxxnen worden, moet wel worden aangenomexx. Bouman, de jeugdige A.A.C.-er, blijkt dit jaar zich weer belangrijk te hebben verbeterd; hij was dan ook ïxiet te kloppen, hoewel de Haaiiemmer Tackema daartoe goede pogiixgen deed. Ook diens tijd is heel go.ed te noemen; „Haarlem" zal dit seizoen veel pleizier vaix hem kunnen hebben. Van de Booreix viel, doordat hij de eerste ronden geleid had, sterk terug; Scherpenhuizen hield zich in dit gezelschap uitstekend. Een vierde plaats is voor hem goed te ïxoemen. „Haarlem" zal dit seizoen wel een sterke 3 maal 1000 M.-ploeg kunnen samenstellen. De 100 M. werd door Oseixdarp ixx een ge- flatteerden tijd gewonnen, want op dit num mer hadden de loopers den storm in den rug. De Haarlemmers werden in de beide series uitgeschakeld. Van Geenhuizen tot aller ver rassing en Vaix Lier en Metz zooals verwacht. Laatstgenoemde bracht het er met 11.4 sec. echter heel goed af. Hij gaat steeds vooruit en dat is tenslotte de bedoeling van zijn nauw gezette training. Dat Osendarp tevens de 200 M. zou winnen, stond wel vast. doch dat hij bij dit weer het tot 22.3 sec. zou brengen, niet. Hij is derhalve reeds nu in goede conditie eix indien Berger eens niet nxeer mocht loopen, dan kunnen wij gerust iix den Hagenaar een waardig plaats- veiwanger zien. De 400 M. viel eeixigszins tegen, want van Jaixsen hadden wij wel iets ïxxeer verwacht. Herfst, de Haarlemmer, had hier de ondankbare buitenbaan doch maakte een goeden iixdruk. W. Kaaix won het hordexxnummer zooals hij wilde. Jammer, dat door den storm den gehee len middag het nummer werd uitgesteld, tot dat men aan het einde het er maar op waagde. Al dien tijd heeft onze stadgenoot derhalve in de koude moeten wachten en dat hij ondanks deze handicap het nog tot 15.4 sec. bracht, spreekt voor zijn goede conditie. Van der Zee won vanzelfsprekend het pols stokhoogspringen, doch dat zijn leerling en clubgenoot Lamoree tot over 3.40 M. kwanx, was een volkomen veiTassing. Deze Haarlem mer is nog slechts 18 jaar en heeft een uit stekende toekomst voor den boeg. Ook Van den Klinkenberg deed meer dan we vaxx hem verwachttexx. Zijn knieblessure schijnt hij thans geheel te boven; de manier waarop hij het zelfs tot 1.75 M. bracht bij het hoogspringen, doet in hem voor dit seizoen wederom de oude verwachten. De resultaten zijn: 100 Meter: le serie 1. Osendarp Trekvogels 10.8 sec.. 2. Mesmaxxn Schultz A.V. '23 111 sec., 3. De Waele V. L. 11.5 sec.; 2e serie 1. Boer- snxa A.A.C. 10.8 sec.. 2. Meesters A.V. 26 11.1 sec., 3. Geul V. L. 11.4 sec. Finale: 1. Osen darp 10.7 sec.. 2. Boersma 10.8 sec., 3. Mesmann Schultz 10.9 sec., 4. Meesters 11.1 sec., 5. Geul 11.2 sec.. 6. De Waele 11.3 sec. 1000 M.: 1. Bouman A.A.C. 2 min. 39.9 sec., 2. Tackema Haaxdem 2 min. 42 6 sec., 3. Hey- maixs A.A.C. 2 min. 44 sec.. 4. Scherpenhuyzen Haarlem 2 min. 44.3 sec., 5. Van der Booren Haarlem 2 min. 45.2 sec. 400 M.: 1. B. Jansen V. L. 53.1 sec. 2. Bührmann Amersfooi't 54.2 sec.. 3. Herfst Haarlem 55 sec. 4. Zijlstra A.V. '26 56.2 sec. 200 M.- 1. Oseixdarp 22.3 sec.. 2. Eikema 23.1 sec., 3. Mesmann Schultz 23.3 sec., 4. Meesters 23.4 sec. Discuswerpen: 1. Van Dijk D.O.S. 39.22 M., 2, Brasser A.A.C. 38.38 M., 3. Vreeken Haarlem 37.23 M. 110 M. horden: 1. W. Kaan Haarlem 15,4 sec., 2. Van Leeuwen A.A.C. 15.9 sec., 3. Carrière A.V. '23 16.8 sec., 4. Beixxtema Hellas 17.5 sec 3000 M..: 1. Petit A.V.O.N. 9 min, 27.4 sec. 2. De Groot Trekvogels 9 min. 34.5 sec., 3. Van Yperen D.O.S. 9 min. 43.1 sec., 4. Bakker A.A.C. 9 min. 45.7 sec. 5. Meyer A.A.C. Vèrspringeix: 1. W Peeters P.E.C. 6.45 M., 2. Eiixxers A.V. '26 6.30 M„ 3. Roelofs A.A.C. 6.11 M.. 4. Grootewal T.O.V. 6.10 M. Polsstokhoogspringen: 1. Van der Zee Haar lem 3.50 M.. 2. Lamoree Haarlem 3 40 M.. 3. Brasser A.A.C. 3.20 M. 4. Thym Volewijkers 3 M. Speerwerpen: 1. v. d. Poll A.V. '23 58.70 M., 2. v. Meyl P.S.V. 56.82 M„ 3. Lutkeveld A.A.C. 52.92 M. Hoogspringen: 1. Roelofs A.A.C. 1.812 M., 2. Van Rooyexx A.V. '26 1.76 M., 3 en 4 Span- jerdt A.A.C. en v. d. Klinkenberg Haarlem 1.71 M.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 3