DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN1 Baedeker en zijn reisgidsen. Schip Austvard Amazone Aldan Ajax (Ned.) Albionic Bodegraven BenneKom Barnevela Benwell Tower Boskoop Boschfontein Chr. Huygens Cordillera Crijnssen Caribïa Calypso Dalarö Eurymedon Eeraland Eleni Europe- Freiburg Gaasterkerk Gera Ganymedes Gaza Gothic Halle Hermes Heidelberg Hebe (Ned.) Hanim Joh. v. Oldebarneveldt j. p. Coen jagersfontein Juno (Ned.) Luneburg Marya Racic Meliskerk Myrmidon Meerkerk Montferland Maaskerk Merope (Ned.) Phrontis Patricia Poelau Bras Polyphemus Poelau Laut Pan Aruba Poelau Tello Poseidon Polydorus Randfontein Reggestroom Scopas Salland Salabangka Simon Bolivar Stella (Ned.) Tajandoen Triton (Du.) Tawali Tar a kan Van Renselaer Venus (Ned.) Vormdö Wolfram Wolsum West Afrika Gdynia Archangel. Stettin Archangel. Chili Chili Chili La Plata Chili. Hamburg Hernösand Hamburg. Ned. Indië West Indië West Indië Hamburg. Hamburg Lulea (voor IJmuiden) Batavia. Buer.os Aires Rosario Pt. Arthur. Ned.-Indië. Japan Ned. Indië Bourgas Rosario Onega Macassar Bourgas Ned. Indië Danzig Ned.-Indië. Batavia Batavia Zuid Afrika Palermo Ned. Indië Le Plata Z. Afrika Batavia. Japan Beunos Aires West Afrika Hamburg. Batavia Mexico Batavia Batavia Hamburg Aruba Batavia Barcelona Batavia. Z. Afrika W. Afrika Houstor Buenos Aires Hamburg. Alexandrië Batavia Setubal Batavia Gudvangen West Indië Venetië Oxelösund voorl J muide Hamburg 21 Aug. Archangel verm, aankomst 20 Aug. 17 Aug. 17 Aug. 19 Aug. 23 Aug. 21 Aug. 6 Sept. 20 Aug. 18 Aug. 18 Aug. 31 Aug. 13 ausr. 5 Sept 27 Aug. 2 Sept. 13 Sept. 25 Aug. 6 Sept. 22 Aug. 22 Sept. 14 Aug. 18 Aug. 24 Aug. 8 Sept. 8 Sept. 18 Aug. 30 Aug. 14 Sept 20 Aug. 23 Aug. 29 Sept. 19 Aug. 24 Aug. 18 Aug. 15 Sept. 17 Aug. 21 Aug. 5 Sept. 21 Aug. 24 Aug. Laatste bericht 1 Aug. van Takoradi. 12 Aug. van Dantzig. in lading. in lading 7 Aug. vertrokken. 2 Aug. te Hamburg. 29 Juli van Cristobal. 7 Aug. van Salavery. 5 Aug. te Necochea. 13 Aug. te Valparaiso, vertrekt 16 Aug. 13 Aug. vertrokken vertrekt 21 Aug. 14 Aug. van Genua 15 Aug. van Pto. Barrios. 7 Aug. van Barbados, vertrek 17 Aug. vertrekt 17 Aug. m lading. 8 Aug. van Colombo. 9 Aug. van Madeira 1 Aug. vertrokken, in lading. 7 Aug. te Batavia. 13 Aug. van Haifa 12 Aug. van Malta 11 Aug. te Izmir in lading. 10 Aug. v. Lodingen. 7 Aug. van Colombo. 12 Aug. van Kalyves 9 Aug. van Colombo in lading te Batavia ladend. 14 Aug. van Colombo 13 Aug, van Gibraltar 15 Aug. te Genu. 13 Aug. van Gibraltar. 12 Aug. van Batavia 6 Juli van Las Palmas. vertrekt 17 Aug. 11 Aug. van Port Said. 13 Aug. van Hongkong. 11 Aug(# vertrokken. 12 Aug. v. Las Palmas in lading. 12 Aug. van Gibraltar 16 Aug. van Trinidad. 14 Aug. van Perim. 14 Aug. van Belawan 15 Aug. te Bremen. 2 Aug. vertrokken, in lading. 13 Aug. van Gandia in lading. 12 Aug. van Port Natal. 7 Aug. van Calabar. 14 Aug. van Land's End. 8 Aug. van Bahia. in lading. vertrek 17 Aug. in lading. in lading. 12 Aug. van Vigo, in lading 15 van Gudvangen 5 Aug. van Paramaribo. 14 Aug. te Fiumme. in lading. vertekt 20 Aug. 14 Aug. vertrokken. VELSEN HET NIEUWE PROGRAMMA VAN „DE PONT' Janet Gaynor en Henry Garat in een scène uit de Fox-film „De Delicatessen-prinses". De „Delicatessen-prinses" en „Een verlo ving met Hindernissen" zijn de titels der nieu we films, die van hedenavond af in de bios coop „De Pont" vertoond zullen worden. Uit de titels valt af te leiden, dat beide films van het licht verteerbare genre zijn en dat is dan ook inderdaad het geval. In de „Delicatessenprinses" vervullen Janet Gaynor en Henry Garat de hoofdrol. De film vertoont de avonturen van Mitzi, een prinses, die als manicure allerlei avonturen beleeft en o.a. kennis maakt met Karl, die zich uitgeeft voor bediende uit een delioatessenwinkel doch dit evenmin is als Mitzi manicure. Van hetzelfde genre is de tweede hoofd' film. Jack Barrow, iemand die het leven niet al te ernstig neemt, erft van een oom in Peru oen aanzienlijke som onder voorwaarde, dat hij een man vindt voor zijn nichtje Moya. Waarin hij na veel klippen te hebben omzeild ten slotte slaagt LIJK OPGEVISCHT. Hedenmorgen is in de Buitenhaven dicht bij den havenmond het lijk opgevischt van een in een badpak gekleed manspersoon. Vermoe delijk is het afkomstig van den heer G. J., die een drietal maanden geleden, terwijl hij aan het strand was geen zwemmen, door de koude werd bevangen en verdronk. Het lijk is naai de Algemeene Begraafplaats overgebracht. BESOMMIN GEN. Stoomtrawlers: Catharina Dugvis IJM. 60 300 manden f 1530 Dirkje R.O. 63, 830 manden f 2860. Logger KW 130 f 490. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 1.02—0.84 Griet per K.G. f 26—13 Tongen per K.G. f 1.350 95 Middelschol per 50 K.G. f 16.50 Kleine schol per 50 K.G. f 153.80 Bot per 50 K.G. f 9—1.50. Schar per 50 KG. f 5.103.60 Kleine poon per 50 K.G. f 1.75 Middelschelvisch per 50 K.G. f 26 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 15.5C Kabeljauw per 125 K.G. f 37.50—17.50 Groote gullen per 50 KG. f 54.40 Kleine gullen per 50 K.G. f 3.601.30 Wijting per 50 K.G. f 2.302 Makreel per 50 K.G. f 9.507.50 Koolvisch per stuk f 0.12 Versche haring per kist f 6.804 10 Kleinmiddelhake per 50 K.G. f 11 Kleine hake per 50 K.G. f 4.70—2.70 meldt: Hoogste barometerstan 767.5 m.M. Parijs. Laagste barometerstand 755.8 m.M. Memel. en voorspelt: BEVERWIJK Zwakken tot matigen Westslijken tot Zui delijken wind. Gedeeltelijk bewolkt. Waar schijnlijk droog weer. Iets warmer. Barometer Stand van heden morgen 767 m.M. Neiging: Stilstand. Thermometer ook In den nieuwen druk huil sterretje be houden. Goeden middag!" Tot 1859 verscheen de Baedeker alleen in het Duitsch, toen de uitgever op een dag kennis maakte met een pienteren Schot, Kirk- patrick, die hem op de gedachten bracht zijn gidsen ook in het Engelsch uit te geven. Nederland behoorde mede tot de landen, die in de eerste reisgidsen werden behandeld. In 1858 telde men reeds zes oplagen. Een tijd lang waren Nederland en België in één bandje vereenigd, doch de laatste jaren hebben beide landen weer elk hun afzonderlijke Baedeker. W. S. 65 F. 58 F. 59 F. Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden OPGAAF 1. VU AZIJN T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83. IJmuiden. Telef. 5460 HOOG WAT^R TE IJMIUDEN. Zaterdag v.m. 4.41 uur; n.m. 5.11 uur. Zondag v.m. 5.25 uur; n.m. 5.53 uur. Maandag v.m. 6.009 uur; n.m. 6.37 uur. VELSER ZWEMINRICHTING. Temperatuur lucht 60 F. Temperatuur water 65 F. Van eigennaam tot verzamelnaam. Wanm IJMUIDEN deensche kotters toch gelost. Nadat in het begin dezer maand eenige Deensche kotters, die ondanks dat het Deen sche contingent uitgeput was, met hun visch naar IJmuiden waren gekomen, met hun vangst weer naar zee moesten terugkeeren, ls gisteren een opnieuw binnengekomen Deen sche kotter toch gelost echter niet dan nadat besprekingen hierover met Den Haag zijn ge houden. Zijn wij goed ingelicht, dan zal de door be doelde kotter geloste hoeveelheid, van het nieuwe contingent worden afgeschreven. Later is weer een kotter naar elders ver trokken. SNELWANDELEN. Gaarthuis contra Hendrikse. Gisteravond acht uur startten beide boven genoemde loopers van café Suisse voor hun tocht BeverwijkWijk aan Zee vice-versa. De belangstelling voor deze snelwandeltocht was enorm en vele wielrijders maakten den tocht geheel mede. Gaarthuis won in den tijd van 54 minuten, terwijl Hendrikse eenige tientallen meters achter bleef. Besloten werd om Maandagavond een revanchewedstrijd te houden, waarvoor de heer L. Peelen een plaquette ter beschikking stelde. De start is wederom te acht uur van Suisse. DIEFSTAL VAN EN RIJWIELPLAATJE. Van der P. deed aangifte, dat van zijn rij wiel, hetwelk hij onbeheerd had achtergelaten voor de fabriek van v. d. V. een étui met zijn belastingplaatje was gestolen. anneer het reisseizoen aanbreekt, ichijnen in de etalages der boek winkel de reisgidsen in hun han dig formaat, die ons beknopt er duidelijk allerlei wetenswaardigheden ver tellen over de landen, welke wij wenschen te bezoeken, vergezeld van de noodige wenken en raadgevingen, waarmee we ons nut kun nen doen. Er zijn er tegenwoordig verschillende, doch in vroeger jaren was Baedeker in zijn rood jasje de reisgids. Men zou kunnen zeggen, dat Baedeker en •de spoorwegen elkander hebben aangevuld om het reizen populair te maken. Zijn eerste eigenlijk gids „Die Rheinlande" verscheen in 1839 en na dien tijd hebben de uitbreiding van het internationale spoorwegnet en het aantal gidsen door Baedeker uitgegeven, ge lijken tred gehouden. Wie was Baedeker? Karl Baedeker sproot uit een boekdrukkers- familie. waarvan als stamvader wordt ge noemd Di-etrich Baedeker, een boekdrukker te Bielefeld, die daar in 1716 overleed. Een ach terkleinzoon opende een boekhandel in Essen; uit dezen tak der familie werd in 1801 Karl geboren, die na te hebben gestudeerd aan de universiteit van Heidelberg, in 1827 te Co blenz een boekhandel opende, welke later naar Leipzig, het Duitsche boeken-centrum, werd verplaatst. Raads als schooljongen stond hij bekend voor zijn liefhebberij voor topografie en hij kon uitstekend landkaart-en teekenen. Wan neer hij daartoe de gelegenheid had, trok hij er op uit, eerst in de omgeving van Coblenz, later verder, en van alles wat hem interes seerde maakte hij aanteekeningen. Meermalen kon hij daardoor 'anderen, die hetzelfde uit stapje maakte, van dienst zijn. Maar Karl was niet slechts een natuur liefhebber, hij was ook een handig zakenman en hij begreep, dat menigeen van een derge- lijken gids in boekvorm veel nut zou kunnen hebben. Een beschrijving van Coblenz had zooveel succes, dat hij zich het publicatierecht ver zekerde van wijlen professor Klein's „Rhein- reise von Mainz bis Cöln", die in 1828 was verschenen, spoedig was uitverkocht, doch waarvan nooit een tweede druk ter perse was gelegd. De eerste auteur had naar den geest van de „Arcadia's" uit dien tijd zijn reisbeschrijving een tikje romantisch gemaakt en diezelfde stijl heeft Baedeker in zijn gids „Die Rhein lande" uit zakelijk oogpunt ook eenigszins ge volgd, waar door deze gids vreemd afsteekt tegen de nuchtere en streng zakelijke Baede kers van tegenwoordig. Betrouwbaarheid was de grondslag voor het succes van Baedeker's reisgidsen. Zichzelf had hij zich tot taak gesteld en ook zijn mede werkers prentte hij het inalles wat ze schre ven moest berusten op eigen waarneming en eigen ondervinding. Baedeker persoonlijk heeft bij zijn geregelde controle wel eens merkwaardige ondervin dingen opgedaan. In een oud bekend hotel in Engadin, dat om zijn ligging maar vooral ook om zijn tafel en de verdere verzorging der gasten in Baedeker met een sterretje stond aangegeven, verbleef al een paar dagen een lange, magere man. Bij zijn komst had hij verzocht om de goed koopste kamer. Wanneer men hem animeerde voor een tocht of voor een bergbestijging met een gids, bleef hij Oost-Indisch door. Werd het hem op den man af gevraagd, dan wei gerde hij steeds. Het echtpaar, dat het hotel dreef, scheen met den gierigen gast niet erg ingenomen; het deed tenminste genoeg zijn best om het hem duidelijk te maken. Het eten was bar slecht en van alles kreeg hij zoo weinig mo gelijk. Eindelijk had de poging om hem op deze. wijze weg te werken succes. Do reiziger ver zocht om zijn rekening, pakte zijn koffers, maar voordat hij veTtrok vroeg hij den eige naar en zijn vrouw een oogenblik bij hem te willen komen. „Ik ga nu vertrekken", zei hij, „en ik heb duidelijk genoeg kunnen bemerken, dat gas ten die weinig geld uitgeven bij U niet welkom zijn. Ik bén Baedeker en op mijn controlereis ter voorbereiding van een nieuwen druk van mijn gids over Zwitserland. Daarom bezoek ik de hotels, die een sterretje bij hun naam heb ben persoonlijk, om me te vergewissen of ze dit in den nieuwen druk ook verdienen. Ik reis niet als luxe gast, want dan wordt ik overal goed bediend, maar ik kom ook op voor de belangen van reizigers, die zich slechts nu en dan een uitstapje kunnen veroorloven en die daarbij rekening moeten houden met hun uitgaven. De hotels, die ook dergelijke menschen met bescheiden middelen zóó behandelen, dat ze zich op hun gemak gevoelen, die hotels zullen De „Gelria" aan Italië verkocht. Wordt hospitaal- of troepenschip. AMSTERDAM. 15 Aug. Naar wij vernemen is het stoomschip „Gelria" van de Koninklijke Hollandsche Lloyd aan de Italiaansche regee ring verkocht. Het zal daar worden ingericht voor hospitaal- of troepenschip. De „Gelria" heeft op Zuid-Amerika gevaren o.a. als ten toonstellingsschip. Het schip werd in 1914 in Engeland gebouwd en meet 13.868 bruto ton en 8.128 netto ton. Een navolger van Lord Lister, Voor enkele maanden werden bij herhaling mededeelingen gedaan van tal van inbraken die in Oost-Groningen plaats vonden. Vooral Scheemda en omgeving werd toen onveili! emaakt en uit het destijds ingestelde on derzoek bleek dat het niet onmogelijk was. dat de verschillende inbraken, door een en denzelfden persoon gepleegd waren. De dader heeft zich nu volgens de Msb. zelf bij den officier van justitie te Groningen aangemeld. Het is de 22-jarige G. K. uit Fin- sterwolde, die thans in arrest is wegens dief stallen in de omgeving van Winschoten. G. K. heeft bekend dat hij te Winschoten vier inbraken heeft gepleegd en voorts te Scheemda, Wedde, Pekela en Oude Schans zijn slag heeft geslagen. De dader beweert, dat hij al het geld, dat hij bij de inbraken kon bemachtigen, aan ar me menschen heeft gegeven. VRIJDXü TB AUGUSTUS '1933 Jones door de bandieten vermoord. Uitgezonden troepen vinden zijn lijk. De vermoorde journalist Gareth Jones. Naar uit Peking gemeld wordt is de En- gelsche journalist Jones, die door bandieten werd ontvoerd, gedood. Nader wordt gemeld, dat het lijk van Jones bij Pao-tsjang is gevonden door de troepen, welke de bandieten achtervolgden. Het lichaam was door drie kogels doorboord. Ver moedelijk is Jones op 12 Augustus jl. ver moord. Lugubere vondsten aan de Nederlandsch-Belgische grens Lijken opgegraven. GROOTE LOSPRIJS VOOR GARETH JONES GEVRAAGD. PEKING, 15 Aug. (Reuter). Volgens be richten uit Chineesche bron zou Gareth Jones zich ten zuiden van Koeyoean, in de provincie Tsjahar bevinden. De autoriteiten van Tsjahar zouden eenige vertegenwoordigers naar zijn ontvoerders heb ben gezonden, die als losprijs 48.000 Chineesche dollars, 10 geweren, 10 revolvers en 10.000 pa tronen zouden eischen. G. H. G. von Brucken Fock t De N.R.C. maakt melding van griezelige vondsten in het dorp Wuestwesel aan de Ne der landschBelgische grens op een stuk boschgrond van den landbouwer De Bie. In Juni 1933 was reeds op hetzelfde stuk grond op ongeveer 1 Meter diepte een lijk gevonden. Het Antwerpsche parket had toen een onder zoek ingesteld, dat echter geen resultaat op leverde. In September 1934 werd een derge lijke vondst opnieuw gedaan en weer leverde het onderzoek niet op. Des te geheimzinniger wordt de zaak nu aan het eind van de vorige week op hetzelfde stuk, op plm. 80 c.M. diepte land nog een lijk werd gevonden, dat vrijwel geheelgaan was. Naar de politie-commissaris Blommaert mededeelde, waren alle drie lijken van be trekkelijk jonge menschen, die vermoedelijk naakt in den grond gestopt zijn. Men staat dan ook in ieder opzicht voor een raadsel, temeer, daar de plek der griezelige vondsten op slechts 20 M. afstand van het huis van De Bie is gelegen. Men neemt aan, dat men met een misdaad te maken heeft en dat de lijken 's nachts in den grond zijn gestopt om alle bewijsmateriaal te vernietigen. Op last van den procureur des Konings zal thans het geheele perceel boschgrond worden afgegraven, ten einde te onderzoeken af er nog meerdere lijken zijn te vinden, of dat er wel licht Iets opgegraven wordt, dat zou kunnen leiden tot identificatie der slachtoffers en wanneer het een misdaad betreft tot op sporing der moordenaars BURGERLIJKE STAND Donderdag is te Heemstede na langdurig lijden overleden de bekende componist Ge- rardus Hubertus Galenus von Brucken Fock, in den ouderdom van 75 jaar. De teaardebestelling zal geschieden op de Algemeene Begraafplaats te Bloemendaal (Bergweg) op Maandag 19 Augustus te half drie. Gerard von Brucken Fock werd geboren op het slot Ter Hooge, het landgoed gelegen aan den Koudekerkschenweg, bij Middelburg. Hier bracht hij met zijn beide broers, Henri en Emil, zijn jeugdjaren door. Hij ontving zijn eerste muzikale opleiding van den Mid- delburgschen organist Van 't Kruys en den VUssingschen musicus Bekker, daarna van A. de Jong. Nadat hij de Rijks H.B.S. te Middelburg had afgeloopen mocht hij zich geheel aan de muzikale studie gaan wijden (oorspronkelijk hadden zijn ouders hem graag een militaire loopbaan zien volgen). Hij ging gedurende twee jaren les nemen bij Richard Hol te Utrecht, vervolgens enkele maanden bij Friederïch Kiel, Woldemar Bargiel te Ber lijn. Hij had toen reeds een bundel piano stukjes gelomponeerd. De jonge musicus hij was toen 19 jaar bleef enkele jaren te Berlijn en ontwikkelde zich meest verder door eigen studie. In dien tijd schreef hij o.a. een ouverture, die op een concert te Utrecht werd uitgevoerd, onder leiding van Richard Hol. In 1884 kwam von Brucken Fock weer naar Nederland en huwde daar. Hij wonode eerst eenigen tijd te Middelburg, daarna te Am sterdam, waar hij muziekverslaggever van „De Groene" en de Telegraaf werd. Na eenigen tijd op een eigen hofstede in Zuid-Beveland Tolstoi's theorieën in prac- tijk te hebben gebracht, wat hem echter geen bevrediging voro zijn geest gaf, begaf hij zich naar Parijs, waar hij zich aansloot bij de Armée du Salut (de Fransche afdeeling van het leger des Heils). Maar ook deze periode duurde niet lang en een nieuwe, van reizen en trekken, volgde. In Bordeaux gaf de watervlakte van de Gironde hem de inspi ratie voro het gelijknamige pianostuk. Weer ging hij naar Holland, waar hij zich eerst aan sociaal werk wijdde, maar door Julius Röntgen weer tot de muziek gebracht werd. Eenige jaren woonde hij te Aerdenhout, com- poneerend en schilderend, want ook de schil derkunst had zijn liefde. HAARLEM, 15 Augustus. Ondertrouwd 14 Augustus: M. J. Glas en G. W. A. Aeilkema; T. de Kort en J. H. Fagel; R. Meyer en L. de Rooij; K. J. C. Hollander en H. M. Vernout; J. Rem en A. Verwer; P. P. van Delft en G. H. Janszen; J. A. Wasche en W. J. GroppJ. M. van Welsum en E. H. Spoor; M. P. de Ruig en S. Veenstra. Getrouwd 14 Augustus: S. Dingsdag en S. Vieyra; L. F. A. Janssen en C. J. Snijder; N. de Man en B. B. Trilling; A. J. de Mol en L. I. F. Paul; J. A. Weijers en L. A. M. Hartwig; P. J. Akkerman en M. P. A. H. Meester; W. H. Wullems en C. van Kampen; H. C. Hessels en R. C. van Riet; W. M. Koster en J. v. d. Wei den; J. C. v. d. Waals en H. C. H. Hartmann; P. J. Roest en A. M. Sieraad; K. J. Boesten en A. M. Westhof; J van Wienen en M. M. van Norde; H. Fortgens en M. C. van Beelen; J. Rabenberg en E. M. B. Kluitenberg; B. J. Brink man en A. M. Webster; K. L. S. Rikkers en E. S. C. M. Duffhauss; F. J. H. Amsen en S. M. Huijboom; H. J. Fortgens en J. C. Klabou; G. Eelman en A. Hulsegge. Bevallen 12 Augustus: B. W. Marsman- Vonk, z.; N. Hummeling—Jongeneel, z.; -13 Augustus: W. van Halem—v. Broekhuijsen, z.; G. C. Daalhuizen—Jak, d.; C. H. Kroon—van Emmerik, d,; H. S. KleinendorstKloek, d.; V. A. M. A. Zwart—Kennis, d.; M. Amelung— Visser, z.; 14 Augustus: S. de Borstv. Pelt, d.; J. A. van Gelder—van 't Veen, z.; AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 16 AUGUSTUS Bioscoop de Pont: „De Delicatessenprinses" en „Een verloving met hindernissen'' 8 uur. ZATERDAG 17 AUGUSTUS Bioscoop de Pont: „De Delicatessenprinses" en „Een verloving met hindernissen" 8 uur. AGENDA TE HAARLEM Heden: VRIJDAG 16 AUGUSTUS Luxer Sound Theater: Laurel en Hardy in „Vroolijtoe Vagebonden". 2.30 uur en doorloo- pende voorstelling van 7 tot 11,30 uur. Frans Hals Theater: „De man van me vrouw" met Elissa L-andi en Gary Grant. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: Paul Hörbiger en Gretl Theimer in .Rosen aus dem Sü-den". Op het tooneel „Fiochi Sisters and Paolo". 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palaca: „Een lentesorookje". Op het tooneel De drie Nehring's Xylophonisten. 2.30 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. ZATERDAG 17 AUGUSTUS Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds Santpoort: Midzomerfeest van „Sant- poort's Bloei" in natuurbad Velserend. Vanaf 11 uur v.m.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 7