mÈÊÊSÊÊÊË WEERBERICHT KORFBAL ZEILEN ROEIEN B— ïilKilISil MOTORWIELRIJDEN WIELRIJDEN HANDBAL till NED. KORFBALBOND HAARL. KORFBALBOND J y - iHH i 1SS SANTPOORT HEEMSKERK BEVERWIJK CASTRICUM BURGERLIJKE STAND Overzicht. Het regenachtige weer werd gedeeltelijk spelbreker, zoowel bij den N.K.B. als bij den H.K.B. Enkele wedstrijden, waarbij Haarlecnsche twaaltallen betrokken woren, gaven de vol gende uitslagen. Oosterkwartier 2 verraste haar aanhangers door haar oudere stadgenoote met 32 te overwinnen. S.V. 1 nam het er van en versloeg de reserves der Haarlemmers met 133. Flora 1 ging op den goeden weg voort en won van D.V.D. 2 met 50. De Uitslagen. WESTELIJKE AFDEELING. Eerste klasse. Swift—DVD 10—6 WesterkwartierLuto 11'.2 SportiefKattenburg 34 Tweede klasse. AvantiSamos 52 DEDHercules 46 RohdaVolharding 33 OosterparkWesterkwartier II 102 Derde klasse. Togo—Oosterpark II 61 De Wester—DTV III 11—1 Oosterkwartier IIHaarlem 32 Amstelod'araumBlauw Wit IV 60 Haarlem II-Sport Vereent 313 Flora—DVD II 50 Flora—D. V. D. 2 (5—0) Het begin is voor Flora; steeds wordt haar aanval van werk voorzien. Het duurt niet lang of haar meerderheid wordt in doelpun ten uitgedrukt, waarvan Heykoop de fabri kant is (20). De volgende aanval heeft ook niet lang werk; mej. Wesseling en Geels vergrooten den voorsprong tot 40. Na de rust blijft Flora steeds in de meer derheid maar het duurt lang, eer zij het laat ste doelpunt door H. Thuis weet te scoren. (5-0). Oosterkwartier 2Haarlem 1 (32) In dezen weinig interessanten wedstrijd is het Oosterkwartier 2 gelukt, beslag te leggen op beide punten. De eerste tien minuten is Oosterkwartier sterker. Even later is Haarlem ingespeeld en gaat ook in den aenval. Het schieten van Haarlem is slecht. Na 20 minuten neemt Oosterkwartier de leiding door mej. G. Starink (10). Nog voor rust vergroot zij den voorsprong door B. Poelgeest (20) Na rust doelt Haarlem het eerst door B. Vinke. ïien minuten later maakt D. Buur er 3—1 van. Na de vakverwisseiing weet mej. L. de Graaff voor Haarlem den achterstand in te loopen (32). Een komt Haarlem goed opzetten, maar het schot is zoek. Ook Oos terkwartier weet niet meer te doelen. Met 3—2 komt het einde. Blauw Wit 3Oosterkwartier 1 (54)1 Na tien minuten doelt Blauw Wit het eerst (1—0). Mej. B'. Zandstra weet al spoedig den gelijkmaker te scoren (11). Na de vakverwisseling herneemt Blauw Wit de leiding (2—1) Met een mooie doorbraak is het W. v. d. Linden, die gelijk maakt (22). Even voor rust krijgt Oosterkwartier een straf worp te nemen; deze wordt echter door Th. Poelgeest gemist. Na rust weet Blauw Wit al spoedig den stand op 42 te brengen. In de beginopstelling verkleint H. Hommers den achterstand in (43). Blauw Wit maakt er dan 53 van. Tien minuten voor einde weet W. v. d. Linden met een mooi afstand schot er 54 van te maken. Blauw Wit heeft ondanks het aanteeke- nen van het protest met 54 gewonnen. Zij verzuimde dit in te trekken, zoodat dit pro test door zal moeten gaan. Haarlem 2S. V. 1 (313) Dat S. V. zou winnen, was te verwachten, dat het verschil echter zoo groot werd, ligt wel aan het feit dat S. V. een veel betere partij speelde. Vrij spoedig na het begin heeft S. V. reeds een 0—2 voorsprong. Dit ontmoedigt de thuis club; haiar spel is mat Regelmatig voert S. V. den stand op tot 06. Als na de hervatting de stand op 08 ge bracht is, komit het eerste tegenpunt. Ook nu blijkt S. V. veel sterker; als de scheidsrechter het einde van dezen eenzijdigen we'dstrijd aan kondigt is destand 313. Aurora. Secretaris J. H. F. Overweter, Timorstr. 196. Gespeeld op 27 September: Aurora 2Aurora 3 afgelast Aurora 4Zwalufn 1, Zwal. niet opgeik. Alw. Ready 3Aurora 5 40 Vriendschappelijk Pal vu 1—Aurora 1 2—2 Te spelen op 4 October; Aurora 1Animo 1 12 uur Aurora 3Aurora 2 10 uur Aurora 4—T. H. B. 3 2 uur Sport Vereent 4Aurora 5 10 uur Algemeeine ledenvergadering op Maandag 28 September in café „Suisse" Rijkstraatweg. Aan vang 8 uur. T. H. B. Secretaris P. Uuljee, Amsterdamstraat 76, Haarlem. Zondag 27 Sept. gespeeld: DTV 2—THB' afgelast. Haarlem 4THB afgelast. THB 3Meerlebosch 3 42 Te spelen Zondag 4 Oct.: THB 1Oosterkwartier 2 om 2 uur. Het H. K. B. programma is nog niet be kend. Oosterkwartier. Secretaris A. Engberink, Busken Huet- straat 14. Gespeeld Zondag 27 Sept.; N. K. B.: Blauw Wit 3Oosterkwartier 1 54 Oosterkwartier 2Haarlem 1 32 H. K. B.: Animo 1Oosterkwartier 3 48 Oosterkwartier 4—Alw. Ready 2 afgelast. Te Spelen Zondag 4 Oct.: Oosterkwartier 1—Vesta 1, 2 uur N. K. B.: THB' 1Oosterkwartier 2, 2' uur. H. K. B.: Oosterkwartier 3Watervliet 2, 10 uur. THB 2Oosterkwartier 4, 10 uur. Het bestuur heeft een wijziging gebracht in de donatie (gezien de tijdsomstandighe den) en deze gebracht per persoon van 25 op 20 ets. per maand. Dame en Heer 30 ets. per maand. Werk-loozen 10 ets per persoon per maand. Dame en Heer (werkloos) 15 ets. per maand. Deze wijziging ingaande met de maand September. D. S. V. Secretariaat: Romolenstraat 11. Door terrein-afkeuring werd niet gespeeld. Te spelen op Zondag 4 October: Meerlebosch 1D.S.V. 1 2 uur (Nachte gaalstraat) D.S.V. 2Zwaluwen 2 uur (D.S.V.-veld). Oefenen: Woens- en Zaterdag van 25 u. Op de laatste bestuursvergadering is het bestuur als volgt samengesteld: voorzitter: P. C. Deen, tevens wedstr.-secr.; Ie secreta resse mej. A. J. Deen; le penningmeeste- resse mevr. J. v. d. Putten; 2e secr. W. v. Hamersveld; 2e penn. W. Piepenbrink; com missarissen J. de Boo en H. Hessels; adspi- rantencomm.: P. C. Deen en W. v. Hamers veld. Club-avond: Op Donderdag 1 October heb ben de adspiranten hun len clubavond van 79 uur: Hofdijkstraat 56. Voorgesteld als lid: de heer H. Jansen Schoolwedstrijden. Voor de eerste maal organiseerde de Haar- lemsche Korfbaibond schoolikorfbalwedstrijden op bet terrein aan de Kleverlaan. Na de vele moeite, die de H. K. B. gedaan heeft inzake jeugdkorfbal, hebben nu reeds 14 ploegen in geschreven. Onder deze treffen we weer Haarlem aan met 2 ploegen, de nieuwe ver- eenigingen Zwaluwen uit Hillegom en Ooster kwartier elk met 2 en Meerlebosch zelfs met 3 ploegen. Deel werd genomen door de scholen 32, 33 en 38, waarvan school 38 wel het best voorbe reid in het veld kwam. Deze bleek dan ook de sterkste te zijn. Maar ook door de anderen is er hard gewerkt; allen hebben tot het laatste volgehouden. De uitslagen luiden: School 38 tegen 32 50 Schrool 33 tegen 32 0—1 School 33 tegen 38 06 Na afloop deelde de voorzitter van den H. K. B. onder ©enige toepasselijke woorden aan het winnende twaalftal diploma's uit. Het jollenkampioenschap van Nederland. De Zaankanter Van de Stadt won Zaterdag op de Kagerplassen het jollenkampioenschap van Nederland. No. 2 werd Landsman, 3. De Jong, 4. Evers, 5. Brazilay, 6. Kröger, 7. Broer. Van Vliet opgegeven. Van Lijnen Noomen volgeloopen. Het kampioenschap van Nederland in de twaalfvoetsjollenklasse werd tot dusver ge wonnen door: 1923 C. N. Hin, 1924—1928 W. de Vries Lentsch; 1929 en 1930 Bob Maas; 1931 en 1932 P. J. J. Huybers; 1933 Bob Maas 1934 en 1935 P. H. R. Borgerhoff Mulder; 1936 E. G. van de Stadt. De jaarlijksche wherry-wedstrijd AbcoudeAmsterdam. SUCCESSN VOOR „DE HOOP". De Zondag gehouden jaarlijksche lange afstand roeiwedstrijd AbcoudeAmsterdam (ongeveer 14 K.M.) had het volgend resul taat: Vierriems outrigged wherries: 1. „Ju bilee" (Hoop) met J. Wijsman Jr. (boeg), A. P. Gaarlandt (slag) en P. C. van Niftrik (stuurman), 1 uur, 5 .min. 57 3/5 sec. Vierriems inrigged wherries: 1 „Kras" (Hoop) met J. Oomkens (boeg), E. Zeegers (slag) en mej. E. Klein (stuurvrouw), 1 uur, 14 ;min, 18 3/5 sec. Tweeriems outrigged wherries: 1 „Zwaan" (Hoop) met J. Zeegers Jr. en mej. M. Zee gers (stuurvrouw) in 1 uur 4 min. 25 sec. WÊÊmimmm.. I- 1 MmÊÊÊm Bh l ^Ti i ii -■ Mdif isiii SillBill I Dit prachtige Holland- sche schouwspel kon men Zaterdag bewon deren bij de zeilwed strijden op den Kra- lingschen Plas te Rotterdam. Nachtrit Motorclub Haarlem. FRANS VAN RUMPT JR. WINT DEN EERSTEN PRIJS. In den nacht van Zaterdag op Zondag j.l. werd door de Motorclub Haarlem een nachtrit gehouden, waaraan door een groot aantal le den werd deelgenomen. Ondanks den zwaren regen werd dapper volgehouden; allen ver schenen weder, hoewel doornat, aan de finish. De route, welke in totaal 290 K.M. lang was, voerde de rijders door Utrecht en Gelder land. In Putten werden de deelnemers ont haald op warme chocolade. Vooral het rijden van Frans van Rumpt Jr., viel op. Bij den einduitslag bleek, dat deze de beste prestaties geleverd had, door dezen rit uit te rijden met slechts 2 straf pun ten; waarvoor hem een extra woord van hulde toekomt. De verdere uitslagen luiden: 2 H. Westerhoven 6 strafpunten, 3. H. v. d. Meer 8 strafp., 4. Kors, 5. Irreger, 6. Boersma, ieder met 30 strafp., 7. Jelsma, 35 strafp., 8. P. Gras, 40 strafp., 9. Heemskerk 56 strafp., 10 Bakker 60 strafp., 11. Vimke 60 strafp. De afdeeling Beverwijk van den N. A. S. De damesgroep gaf vrije B. opende Zondag haar nieuwe terrein, oefeningen ten beste. De Zesdaagsche te Londen. Het Duitsche koppel KilianVopel heeft Zaterdag den Londenschen zesdaagschen wie lerwedstrijd gewonnen. De afgelegde afstand bedroeg 3:286.605 K.M. De gebroeders Van Kempen eindigden met vijf ronden achter stand op de zevende plaats,. H. S. V. „De Kampioen". Nadat in Alkmaar nog een clubontmoeting heeft plaats gehad met Alkmaria, moest een revancheontmoeting met Le Champion op de Vekabaan wegens het ongunstige weder in de ochtenduren worden afgelast. Hiermede is het Baanseizoen afgeloopen; het eindresultaat der Baanwedstrijden is, uitgezonderd de Baan- competitie en de verschillende omniums, als volgt: A-klasse; De Best 37, Brey 21, Schelvis 21, Wester 18, v. Rooyen 17, Groot 17, ten Boom 16, Schaper 16, M. Peetoom 12, Th. Drost 9, Fabel 8, Moerkerk 7, P. v. d. Heyden 5, v. Dijk 5. Fruitema 4, Heyselaar 2, Rijneveld, Oudolf en Scheidier elk 1 punt. B-klasse: Esveld, Opbroek en Burger elk 17, D. Drost 16, R. Hessels 13, Meyer 12, Dalfsen 12, H. Peetoom 10, Serdik 9, Valkman 8, de Vos 8. Jansen 7, Burggraaf 6, v. Halst 6, v. Noor den 6, J. Hensen 5, Buldman 4 en de Goede 2 punten. C-klasse: Bakker 17, de Lange en P. Peet oom 14, L. Sietsma 9, J. Sietsma 6, Keizer 3 en de Graaf 1 punt. In titaal werden 12 Baanwedstrijden gere den waaraan 55 renners deelnamen welke in totaal 62 wedstrijden reden. A.s. Zondag wordt het lange afstandkam pioenschap der club gehouden. Wedstrijden te Leeuwarden. Zaterdag werden op de wielerbaan te Leeuwarden wedstrijden gehouden, waaraan o.a. ook onze wereld- en Olympisch kampioen Arie van Vliet deelnam De sprintwedstrijd werd door hem gewonnen, terwijl de wereld kampioen eveneens de tijdrace won. De uitslagen luidden: 1. Arie van Vliet, 5 pnt.; 2. B. Leene 6 pnt.; 3. van der Voort, 8 pnt., 4. Verberck 8 pnt.; 5. Ooms 9 pnt.; 6. Kropman 9 pnt. Tijdrace over 590 meter met vliegende tart (tweede deel omnium)1. Arie van Vliet, 31.1 sec. 1 pnt.; 2. Verberk 3:2.7 sec. 2 pnt. 3. van der Voort 33.1 sec. 3 pnt. 4. Krop man 33.5 sec. 4 pnt.; 5. Leene 33.6 sec. 5 pnt.; 6. Ooms 35.8 sec. 6 pnt. Klassementsrace over 4 K.M. met vier klassementen (derde deel omnium): 1. van der Voort 9 pnt.; 2. Arie van Vliet 11 pnt.; 3. Leene 11 pnt.; 4. Ooms 17 pnt.; 5. Krop man 18 pnt.; 6. Verberk 18 pnt. Totaal uitslag omnium: 1. Arie van Vliet 17 pnt.; 2. van der Voort 20 pnt.; 3. Leene 22 pnt.; 4. Verberk 28 pnt.; 5. Kropman 31 pnt. 6. Ooms 32 pnt. Excelsior. Bovengenoemde vereeniging houdt haar wegkampioenschappen over den langen af stand in de Purmer. De baankampioenschappen over den langen afstand zijn uitgesteld wegens den regen. De competitie van het K. N. G. V. Naar ons wordt medegedeeld, begint de K. N. G. V.-Handbalcompetitie voor alle klas sen in verband met de Bonds wandeldag op Zondag 4 Oct. a.s. no:g niet, maar op 11 October a.s. Toch zulten er a.s. Zondag aan de Klever laan zoo goed als zeker reeds eenige interes sante wedstrijden plaats hebben; zoo zullen de Rapiditas (Heeren) „de Lijinden" uit Half weg ontvangen, Rapiditas (Dames) speelt te gen Concordia I; in de morgenuren spelen de Conc. en Rap.-reserves een oefenwedstrijd, verder speelt S. S. S. thuis tegen Rapiditas II (Dames). De Bilt voorspelt: Matigen tot zwakken Noordoostelijken tot Noordelijken of Noordwestelijken wind. Afnemende bewolking. Weinig of geen regen. Kouden nacht. Overdag iets zachter. BAROMETERSTAND Hoogste 769.6 m.M. te Stornoway. Laagste 744.8 m.M. te Vardö. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren Laagste hedennacht Hoogste heden BAROMETERSTAND 53 F. 44 F. 48 F. Hedenmorgen 9 uur 758 m.M. Stilstand. Opgave van; MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden Telefoon 5460. HOOG WATER TE IJMUIDEN Dinsdag v.m. 1.28 uur; n.m. 1.53 uur. Woensdag v.m. 2.10 uur; n.m. 2.34 uur. Donderdag v.m. 2.50 uur; n.m. 3.12 uur. R.K. STAATSPARTIJ. De afdeeling „Santpoort I" van de R.K. Staatspartij kwam in vergadering bijeen in „Zomerlust", zulks naar aanleiding van het binnenkort samenstellen van ©en program van actie voor de verkiezingen in 1937. Er bleek voor déze vergadering een flinke belang stelling. Na voorlezing van de notulen der vorige vergadering, het verslag van de vergadering der Kamercentrale Haarlem en het jaarver slag volgde een uitvoerige bespreking over wenschen en verlangens bij de a.s. actie. Ach tereenvolgens werd het woord gevoerd door de heeren Dr. Kuyer, Nijssen, Nuyens, Duyn, Kaasenbrood en de Jong. Met algemeene stem men werd vervolgens een motie aangenomen, luidende als volgt: De R.K. Staatspartij begunstige of onder- neme zoo spoedig mogelijk alle richtige po gingen, die kunnen leiden tot de vorming van een Christelijk kabinet en een hartelijke sa menwerking der Christelijke groepen in het parlement. Alleen een regeering, sterk in Christelijke eendracht, is in staat ons land en volk voor dreigend groote gevaren te be hoeden en den Ohristelijken cultuur te red den. Ook werd voorgesteld en aangenomen om in het programma van actie op tie nemen, de instelling van bedrijfsraden met wettelijke bevoegdheid en aanvaarding van collectieve arbeidsovereenkomsten. De uitbreiding van het bestuur, dat op voor stel van den heer N. Aris van negen op elf leden werd gebracht, gaf de volgende nieuwe bestuursleden; Nuens, Kortekaas, v. d. Broek, en Snijders. Óp vragen van den heer Molen kamp gaf het raadslid Heeremans een over zicht wat de R.K. Fractie en B. en W gedaan hebben inzake de verslechtering van den toe stand der werkloozen en een nabetrachting van den arbeid der grondpolitiek-commissie. Voorts werden de volgende programma-punten doorgezonden: Bescherming en doorwerking van den Chris- telijken cultuur. Krachtige strijd tegen de Godloozenbeweging. Krachtige strijd tegen het zedenverval. Opwekking en versterking van het nationaal bewustzijn. Opwekking en ver sterking van de rijikseenheidgedachte. Opwek king van den geest van saamhoorigheid en eendracht. Handhaving en versterking van het gezag en orde. Tegengaan van anti-nationale propaganda en van oppervlakkige en afbre kende eritiek op regeering en gezagdragers. Geleidelijke omvorming van de individualis- tisch-kapitalistische maatschappij n één op corporatieven grondslag. Geleidelijke liquida tie van crisisinstituten en crisisheffingen. Voor groote gezinnen, directe afschaffing der extra-heffingen op voedingsmiddelen en/of vermindering van directe belastingen. Be trachting van rechtvaardigheid bij benoe mingen. Rechtvaardige subsidiëering van het katholiek bijzonder hooger- en middelbaar onderwijs. Krachtige maatregelen tot ophef fing der werkloosheid en beperking van den arbeidsduur, waar deze nog boven acht uur per dag uitgaat. Aanwezig waren o.a. dé raadsleden Nijssen, Heeremans en v. Geelen. POLDERKEUR. Tot Woensdag 7 October a.s. ligt, zoowel in café „De Zon" te Hee.mskerk als in het elec- trisch gemaal te Uitgeest voor belangheb benden ter inzage een aanvulling van de Keur van den polder „De Uitgeester- en Heemskerkerbroek". De aanvulling heeft voor namelijk- betrekking op de verontreiniging van het polderwater. ZILVEREN JUBILEUM. Op den len October zal het 25 jaar geleden zijn dat- de heer H. van Benthem tot Ont vanger dezer gemeente werd aangesteld. De jubilaris, die sinds 1907 Gemeente secretaris was, werd in Augustus 1911 als op volger van wijlen den heer E. Arichem, en welke functie hij na diens overlijden reeds tijdelijk naarnam, met ingang van 1 October 1911 door den Raad benoemd. Veel is er in de periode van 25 jaar veran derd. Bedroegen toentertijd de gewone in komsten en uitgaven der gemeente ongeveer f 16.000, waaronder nog f 3500 voor jaarwed den der onderwijzers van de O. L. School, thans wijst de gemeenterekening 1935 een be drag in uitgaaf aan van f 273.000 met een na- deelig saldo van f 19.000 welk saldo hooger is dan alle uitgaven van het jaar 1912. In dit jaar bedroeg b.v. het cohier van de hoofde- lijken Omslag f 5113; geleidelijk aan is deze opbrengst hiervan opgeloopen tot bedragen van f 60.000, f 70.000 en in 't jaar 1916-'27 zelfs tot f 85.000. Vele ingezetenen zullen den Ontvanger kennen uit den mobilisatietijd, toen gedu rende eenige jaren alom kostwinnersvergoe dingen tot bedragen van duizenden guldens per jaar door hem moesten worden gedistri bueerd. In den loop der jaren is de jubilaris nog met enkele andere functies van financieelen aard belast geweest, en wel eenige jaren met de zorg voor administratie en financiën van het gemeentelijk electriciteitsbedrijf tij dens de eerste jaren van zijn bestaan. Vervol gens van af 1922 gedurende een 12-tal jaren als secretaris-penningmeester van het Alge meen Armbestuur, waarvan vooral de laatste jaren niet zonder moeilijkheden waren. Uit het bovenstaande moge voldoende blij ken, dat de jubilaris als Ontvanger, gijn deel heeft gehad in de ontwikkeling en groei van Heemskerk. Wij zijn er dan ook van overtuigd, dat de dag van zijn zilveren jubileum voor hem niet onopgemerkt zal voorbijgaan, waar aan wij nog den wensch willen toevoegen, dat het hem gegeven zij de 25 jaren eerlijken en trouwen dienst het verscheidene te mogen verlengen. BRAND IN EEN SCHUURTJE. Zondagavond ontstond brand in een schuur tje achter de woning van den heer K. in de S. Rumptingstraat, vermoedelijk doordat een petroleumkachel in brand vloog. De brand weer werd gewaarschuwd, maar toen de com mandant arriveerde bleek de brand reeds zoo ver gevorderd te zijn, dat van het schuurtje niet veel meer te redden was. Politie en om wonenden hebben het vuur met emmers water weten te blusschen, zoodat de brandweer niet behoefde uit te rukken. Twee fietsen, een waschmachine en een hoeveelheid waschgoed zijn in de vlammen verloren gegaan. Verze kering dekt de schade. VOORSCHOTTEN OP TUINDERS STEUN. De tuinders in Kennemerland zullen een voorschot ontvangen op den tuinbouwsteun over het jaar 1936. De uitkeerimg geschiedt over de volgende producten: blauwe druiven Ckioud) 1 Januari5 April f9,40 per honderd pond; kasikomkommers A 28 Mei28 Juni f 2; B f 1,50; C f 1; platg'laskomkommers A 18 Mei 28 Juni f 1,60; B f 1,20; C f 0,80; prei 1 Ja nuari31 Mei f 0,25; rijdijs 23 Maart26 April f 0,15; sla 19 April17 Mei f 0,40; spinazie 30 Maart24 Mei f0,30. De uitkeering zal aan de Vereenigde Veilin gen f 4000 bedragen, aan de B. E. T.-veiltog is het voorschot f 2000. ORANJECOMITé. Naar ons van bevoegde zijde wordt mede gedeeld heeft de Burgemeester het intiatief genomen, om hier een Oranjevereeniging op te richten. SCHOUW. De gewone najaarsschouw zal gehouden worfden op Dinsdag 6 October a.s. CURSUS. Door de afdeeling Castricum van Bloem bollencultuur zal bij genoegzame deelneming dezen winter een cursus worden gehouden over ziektebestrijding van alle soorten bloembollen onder leiding van den heer M. van Steigeren. HAARLEM, 26 September. Bevallen: 23 Sept. C. C. HendriksSpan jaard, z., 24 Sept. J. C. C. de JongWarnies, z„ A. H. Gosewehr—v. Dijk, d., 25 Sept. J. M. E. Gennissen—v d. Horst, z., A. G. Vissers v. Riel, z. Overleden 25 September: G. Steenlandv. Verre, 80 j., Ipenrodestraat; J. Menke—Vring, 81 j., Cremerstraat; C. G., 2 j., z. v. S. N. Heemskerk, Kamperlaan. i

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 3