Peek Cloppenburg Frankrijk en Engeland besluiten tot militaire samenwerking. SPORT-COSTUMES Dickie en de Verborgen Schat Ihm Beaeken HEYDT PROGRAMMA V R TT DAG 29 APRIL 1938 Overeenstemming op alle punten op den eersten dag der besprekingen. T s jecho-Slo wakije vandaag aan de orde. IN een kort communiqué, dat gistermiddag na de besprekingen der Britsche en Fransche minis ters te Londen is uitgegeven, wordt geconstateerd, dat op alle behandelde punten volledige overeenstemming werd bereikt. Van de besproken on derwerpen wordt in deze officieele mcdedeeling eqjitcr melding gemaakt Men neemt een uitgesproken terug houding in acht ten opzichte van de details der besprekingen. Volgens Reuter verluidt echter, dat volledige overeenstemming tot stand is ge komen ten aanzien van het vitale probleem der coördinatie van de Brit sche en Fransche defensie, in het bij zonder voor wat betreft de coördina tie der luchtstrijdkrachten en de coördinatie der voorziening van levensmiddelen en grondstoffen, die van essentieel belang zijn in oorlogs tijd. Georges Bonnet. Volgens een bepaald bericht zou overeenstemming tot stand gekomen zijn o.m. ten opzichte van het gebruik door de Britsche luchtstrijdkrachten van de Vooruitgeschoven bases op Fransch gebied.. f De Fransch—Britsche besprekingen zijn gistermorgen enkele minuten na de aankomst der Fransche ministers in Downingstreet in het kabinet van den eersten minister begon nen. De Engelsche en Fransche ministers werden bijgestaan door hun directe medewerkers. De Engelsche delegatie bestond uit Neville i Chamberlain, Lord Halifax, Sir Robert van 1 Sittart, den diplomatieken raadsman der Britsche regeering, Sir Alexander Cadogan, den permanenten onderstaatssecretaris van büitenlandsche zaken, Sir Orme Sargeant, William Strang, den chef der afdeeling Mid den Europa en Roberts, den tolk. De bespre kingen duurden tot het noenmaal en werden na afloop daarvan direct hervat. De speciale correspondent van Havas meldt, dat Daladier en Bonnet des middags om vijf uur op de Fransche ambassade terugkeerden na de bijeenkomst in Downingstreet. Daladier heeft daarop de vertegenwoordigers van de pers ontvangen en tegenover hen o.a. het volgende verklaard. „Tot mijn groote spijt ben ik aan geheim houding gebonden, want wij hebben ons weder zijds verplicht niets bekend te maken van onze besprekingen. Ik kan u intusschen verzekeren, dat wij ten opzichte van de belangrijke kwes ties, die wij besproken hebben en die de helft omvatten der problemen op de agenda, ge makkelijk tot een volkomen overeenstemming zijn geraakt. Morgenmiddag zullen wij de ge- dachtenwisselingen ongetwijfeld eindigen en wij verwachten des avonds dan weer in Parijs terug te zijn. Wij hebben bij de Britsche regeering de har telijkste ontvangst gevonden en het duidelijk ste begrip voor de noodzakelijkheden, waaraan wij het hoofd moeten bieden; wij zijn tot een overeenstemming gekomen, die nog nooit be reikt was ten aanzien van sommige proble men van vitaal belang. Ik kan er niet genoeg op aandringen, dat gij er den nadruk op legt, welk een sfeer van onderling vertrouwen bij onze besprekingen aanwezig was". De besproken onderwerpen. Minister Bonnet verklaarde den journalisten op zijn beurt, dat de vol gende punten besproken zijn; Italië, de FranschItaliaansche on derhandelingen, de Volkenbond, er kenning van de verovering van Abes- synië door Italië, Spanje, het terug trekken der vrijwilligers, nationale defensie, technische en economische accoorden tusschen beide landen. Daarentegen zullen de Duitsche en Tsjecho Slowaaksche problemen en in het algemeen de kwesties, die van belang zijn voor Midden Europa, eerst Vrijdag aan de orde komen, evenals de vooruitzichten in het verre Oosten, Oojc hebben de Fransche ministers met hun Britsche collega's niet ge sproken over financieele zaken, die trouwens niet officieel op het pro gramma stonden. De speciale correspondent van Havas weet over het eerste onderhoud nog het volgende mede te deelen: Nadat Chamberlain zijn gasten welkom had geheeten, zeide hij te verwachten, dat de besprekingen succes zullen hebben. Vervol gens zetten de Britsche ministers in details het tot stand komen van het Britsch-Ita- liaansche verdrag uiteen en hetgeen men hiervan in de toekomst verwacht. Minister Daladier wenschte de Engelschen geluk met het tot stand komen van het verdrag. In de Britsche opvattingen is het tot standkomen van dit verdrag een stap in de richting van den naigemeenen vrede in Euiopa welke het essentieele punt blijft van de Britsche poli tiek. Frankrijk, dat bereid was geweest (Seel te nemen aan de Britsch=Ita- haansche besprekingen, indien Mus solini hierin zou hebben toegestemd, is voornemens eveneens de normale betrekkingen met Rome te herstellen. Dit zal op korten termijn moeten ge schieden door erkenning van de ver overing van Ethiopië. Dit vraagstuk zal door Britsch initiatief voonko- men op het programma van de ver gadering van den Volken'bondsraad. Met steun van zijn Fanschen collega zal Lord Halifax den Raad voorstel den de leden van den Bond vrij te laten ten aanzien van dit punt. Aangezien de overeenkomst van Rome ook het terugtrekken van de vrijwilligers uit Spanje voorziet, heeft Lord Halifax ook deze kwestie besproken, teneinde den stand van het werk der niet inmengingscommissie uit een te zetten. Bonnet besprak de voorwaar den, waaraan moet worden voldaan om het terugtrekken der vrijwilligers doeltreflfend te maken. Hieruit zal.het werkelijk voornemen van de Italianen blijken. Ook zal men een bewijs vinden in de wijze, waarop de regee ring te Rome de overeenkomst van 1936 in zake de Italianen in Tunis ten uitvoer za brengen. Vervolgens werd gesproken over de tech nische samenwerking tusschen beide landen. Lord Halifax herinnerde aan de wederkee- rige overeenkomsten inzake de verdediging van het grondgebied. De Britsche regeering heeft een uitgebreid programma van reor ganisatie opgesteld teneinde de strijdmacht te land ter zee en in de lucht in staat te stellen het nationaal gebied en de verbin dingslijnen te verdedigen. Zooals de Britsche pers reeds her haaldelijk heeft aangeduid, verlangt Engeland vooral op luchtvaartge bied een nauwe samenwerking. Aan gezien Engeland een eiland is, is het zeer kwetsbaar voor aanvallen uit de lucht en deze kunnen alleen worden tegengegaan door een ver vooruitge schoven verdediging, met bases op Fransch grondgebied. Na de besprekingen van den eersten dag begaven Daladier, Bonnet, Lord Halifax en de Fransche gezant Corbin zich naar Windsor Castle. Portugal Erkenning van de regeering- Franco. Minister-president Salazar heeft in de Nationale Vergadering medege deeld, dat Portugal binnenkort de re geering Franco zal erkennen. Salazar bevestigde voorts zijn gehechtheid aan het verbond met Engeland en legde daar bij 'den nadruk op de sterke banden, waarmede beide landen sedert eeuwen met elkander ver bonden zijn. Sprekend over de Spaansche kwestie vroeg Salazar zich af, of men na het maken van een vergelijking tusschen de positie der beide in Spanje strijdende partijen -nog kan beweren, dat aan de eene zijde een wettige regeering en aan de andere zijde opstandige generaals stonden. „Na lang over dit vraagstuk te heb ben nagedacht", zoo ging Salazar voort, „komt het mij voor, dat wij ons schuldig zouden ma ken aan lafheid, door den geschapen toestand niet onder de oogen te zien en er niet de on vermijdelijke gevolgtrekking, erkenning van de regeering Franco als regeering van Spanje, uit te trekken. f Italië. Finland erkent het Imperium de facto. De onderstaatssecretaris van buitenlandsche zaken heeft den Finschen zaakgelastigde ont vangen, die mededeelde, dat de Finsche regee ring haar gezant te Rome geaccrediteerd acht bij den koning van Italië en keizer van Abes- synië. De onderstaatssecretaris verzocht den zaakgelastigde de Finsche regeering den dank der fascistische regeering over te brengen. Duitsche pers over de Londensche conferentie. Eenige ongerustheid komt ten aanzien van Centraal-Europa tot uiting. De Duitsche openbare meening volgt vol gens Havas de Britsch-Fransche besprekin gen met een zekere zenuwachtigheid. De bla den wijzen er in opschriften en commenta ren op, dat de Tsjecho-Slowaaksche kwestie op den voorgrond der besprekingen staat. Men verbergt nauwelijks de ongerustheid, die in Duitschland gewekt wordt door de moge lijkheid, dat de Fransche en Engelsche regee- ringen op dit punt een gemeenschappelijke gedragslijn eouden aanvaarden. De Nachtausgabe geeft uitdrukking aan de hoop, dat de te Londen bijeen zijnde minis ters zich er van zullen onthouden „verouder de internationale bepalingen te verdedigen, maar plannen zullen ontwerpen, die dienstig zullen zijn aan de organisatie des vredes zon der een oorlogsgevaar in te houden". De Londensche correspondent van het Ber liner Tageblatt is verbaasd, dat in Engeland plotseling de opvatting uitgesproken wordt, dat „Engeland meer goederen moet afnemen van de kleine Balkanstaten en Centraal Europa om te strijden tegen den invloed van andere staten". De Parijsche correspondent van de Deut sche Allgemeine Zeitung schrijft met ergernis over „de herleefde entente cordiale" en de Frankfurter Zeitung vraagt: „Waarom dat alles, tegen welk gevaar wil men zich be schermen?" Uit Londen 29 April. De bladen wijden veel aandacht aan de Fransch-Britsche be sprekingen. De Times geeft te verstaan, dat van Engel sche zijde de overeenstemming van opvatting wordt beschouwd als een inleiding tot de her vatting diplomatieke activiteit in Europ" '.in. aldus het blad is mis schien van :n .Lag. dat een nauwere vereeni- ging tusschen Frankrijk en Engeland een sterker basis geeft- voor' onderhandelingen met het riik. Zie onze linker-etalage eenige ;r. aparte dessins! HAARLEM: GROOTE HOUTSTRAAT 38-40 (Adv. Ingez. Japanners bezetten Hosien. Tegenstrijdige berichten over het front aan den spoorweg TientsinPoekau. Het Japansche persbureau Domei meldt: Uit Sjanghai wordt in een officieel communiqué bericht, dat Hosien, 56 K.M. ten zuiden van Nanking aan den linkeroever van de Jangtse, in Japansche handen is gevallen. Ver der wordt gemeld, dat de Chineesche troepen zijn verslagen bij Wangts- jeng, op vijf kilometer van Hantsjau. Het ministerie van Oorlog heeft medege deeld, dat vier Japansche afdeelmgen, die uit het zuiden naar Oetsjau, een spoorweg kruispunt van den Loenghaispoorweg en de lijn Tïentsin-Poekau. de Chineezen hebben teruggedreven over een front van 240 K.M. breedte. Een afdeeling heeft zich meester ge maakt van de kuststad Jentsjang, gelegen op 140 K.M. ten zuiden van Haitsjau, het eind punt van den Loenghaispoorweg. Daarentegen verneemt het A.N.P. uit Han- kau, dat in de stellingen die de beide par tijen aan het front van den spoorweg TientsinPoekau bezet houden, volgens het Chineesche communiqué geen wijziging is gekomen. De Japanners hebben tot driemaal toe een aanval ondernomen op de Chineesche stellingen ten noorden van Taiertsjwang, doch telkens werden zij teruggeworpen. Aan Japansche zijde v'elen daarbij negenhonderd dooden en gewonden. Daar de Japanners thans hun aanvallen gestaakt hebben is de strijd ten noorden Aan Tsiertsjwang op het doode punt gekomen. Ten noordoosten van genoemde stad richten de Japanners voort durend aanvallen op de Chineesche linies, doch zij maken geen noemenswaardige vor deringen. Bezoek van Hitier aan den Paus onwaarschijnlijk. Führer heeft niet om autdiëntie gevraagd. In religieuze kringen te Rome heeft men den indruk, dat de führer ter ge legenheid van zijn bezoek aan Italië geen bezoek zal brengen aan Z.H. den Paus. Het staatssecretariaat heeft tot nu toe nog geen aanvraag tot een audiëntie ontvangen en voor de aankomst van Hitier resten nog slechts enkele dagen, zoodat het steeds min der waarschijnlijk wordt, dat de Führer een bezoek zal brengen aan het Vaticaan. In verband hiermede merkt men verder op, dat Hitier katholiek is en nooit door den Paus is veroordeeld, terwijl het concordaat met Duitschland nog steeds van kracht is. Het is niet waarschijnlijk, dat Z.H. de Paus in verband met de houding van de nationaal- socialisten, ten aanzien van de kerk, ge weigerd zou hebben Hitier te ontvangen, in dien dit gevraagd zou zijn. Wie Hitier naar Italië zullen vergezellen. Het D.N.B. meldt: Zooals bekend zal de Führer zich 2 Mei a.s. naar Italië begeven op uitnoodiging van den koning van Italië en keizer van Ethiopië en om het bezoek van den Duce aan Berlijn te beantwoorden. Hij zal op zijn reis vergezeld worden door de ministers Von Ribbentrop, Hess, Goebbels, Frank en Lammers, door den chef van den generalen staf generaal Keitel, den chef van de geheime politie, Himmler, den rijkspers chef dr. Dietrich, den leider van de buiten landsche organisaties van de N.S.D.A.P. gouw leider Bohle, den commandant van de lijf standaard Adolf Hittler S.S.—Obergruppen- führer Dietrich, alsmede een aantal andere vooraanstaande personen uit partij en weer macht. Gast van den Koning. De Führer zal zich eerst naar Rome be geven, waar hij eenige dagen zal verblijven als gast van den koning. Vervolgens zal hij een groote vlootparade te Napels bijwonen, alsmede manoeuvres van leger en luchtvloot, waarna hij te Florence tegenwoordig zijn bij een betooging van de geheele bevolking. Verduisteringsproef in Utrecht en Gelderland. Verkeer bijna geheel stilgelegd. Uitgebreid waren de maatregelen, welke Donderdag waren getroffen om de groote verduisteringsproef in de provincies Utrecht en een gedeelte van Gelderland te doen sla gen. Groote consequenties waren hieraan ver bonden, welke men tenslotte voor een groot gedeelte heeft durven aanvaarden ter wille van het groote belang van deze oefening. Het verkeer te land en te water, dat in de duisternis voornamelijk op lichtsignalen is aangewezen moest voor een groot gedeelte worden stilgelegd. Speciale maatregelen wa ren getroffen om het noodzakelijke doorgaan de verkeer de gelegenheid te bieden het ver duisterde gebied te passeeren. De verkeers politie had in het belang van het snelverkeer de voornaamste doorgangswegen van een spe ciale afbakening laten voorzien, waarbij het mogelijk was, de uiterste voorzichtigheid be trachtend, zich te verplaatsen. Op de gevaar lijke punten waren extra posten opgesteld, die het doorgaande verkeer op veilige wijze in de goede richting' leidden. Zoo waren het voor Utrecht en haar bevolking bijzondere oogen- blikken, waarbij iedereen gedaan heeft, wat verplicht was om de verduistering zoo goed mogelijk té doen slagen. De spoorwegen. De moeilijkheden om de tremen op veilige wijze door het verduisterde gebied te leiden en de passagiers op de niet verlichte perrons veilig in en uit de treinen te laten stappen waren natuurlijk bijzonder groot. De uitscha keling van het licht op de perrons maakte 't bijzonder lastig zich te orienteeren. Hiervoor waren dan ook speciale maatregelen getrof fen. De perrons waren van breede witte ban den voorzien, zoodat de passagiers konden waarnemen tot hoever men veilig loopen kon. De uitschakeling van de signalen bleek niet mogelijk. De dienst zou daardoor niet normaal hebben kunnen functionneeren. Zooveel mo gelijk heeft men daar de lichten op zoodanige wijze afgeschermd, dat uitstraling naar bo ven werd voorkomen. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC In den tijd, dat Thijs, toen ze goed en wel uitgerust waoren van de spannende avonturen aan boord van de Zeehavik weer thuis was. dwaalde Dickie veel rond in de omgeving van het huis. Hij hield er erg veel van, om zoo tegen den tijd dat zijn buikje lekker gevuld was, een eindje te gaan omloopen, voordat hij naar bed moest. En nu zien jullie hem weer op pad. Hij, je kunt het wel aan zijn gezicht zien, heeft weer veel zin in avonturen en Dickie heeft nog niet zooveel meegemaakt als Thijs. Na het avontuur in het bosch-van-hou-je-maar-stil is hij eigenlijk niet meer uit geweest. Zoo loopt Dickie voort.niet vermoedend, dat alweer een ander avontuur wacht, waarin Thijs hem natuurlijk weer te hulp moet komen. Maar daar weet hij nu nog niets van. Thijs ligt lekker te slapen, net zooals oom Mopperniet. Zij weten geen van beiden, dat Dickie is weggegaan .anders, hadden ze hem wel tegengehouden. Sn nu dan maar weer tot morgen, kijken, wat er verder cebeurt. De treinen reden zonder licht in de wa gens door het verduisterde gebied. Onheilspelieil(j De totale verduistering van de stad Utrecht was zoodanig, dat het verkeer vrijwel volledig was lamgelegd. Orienteering was zoo goed ah onmogelijk. De automobilist, die het toch no? waagde zich een doortocht te banen, vond ten slotte tientallen hulpvaardigen, die bij iedere straatkruising toeschoten om in de volslagen duisternis den weg te wijzen. Als schimmen passeerden de menschen el- kander in. de straten, waar men zich nog het veiligst een doortocht baande over het mid. dengedeelte van den weg. Het was vooral de jeugd, die de verduistering als afleiding be. schouwde en zich vooral in de binnenstad nog. al heftig roerde. Tien minuten over half tien, dus tien minu. ten nadat de totale verlichting was gedoofd kondigde het geloei van sirenes de komst van het controlevliegtuig aan. De gillende sirenes wekten de juiste sfeer, waarbij men zich niet ver waande van de werkelijkheid. Het eerste half uur van de verduistering was de lucht helder, zoodat het orienteeren in niet te dicht bebouwde gedeelten van de stad niet zoo moeilijk was. Bovendien bleek, dat op verschillende pun ten in de stad de bewoners zich nog niet voldoende hadden gehouden aan de voor schriften, Door middel van de luidsprekers ten dienste van het alarmsysteem werd de bevol- king op de hoogte gesteld van de resultaten van de verduistering. Waar de verduistering nog te wenschen overliet, werd dat gedeelte van de bevolking daarvan op de hoogte gesteld. Omstreeks half elf had de heldere hemel plaats gemaakt voor een vrij dichte bevolking, De waarschuwingen door middel van de luid sprekers en het huisbezoek der leden van de burgerwacht, die als hulppolitie dienst deden, hadden een prachtig resultaat. Dit resultaat van de verduistering was op dit oogenblik beter dan bij den aanvang. Toen om elf uur het gebeier der klokken het" einde van de oefeningen aankondigde en het stadslicht werd ontstoken bleek, dat zich duizenden belangstellenden op straat bevon den. Terstond was er weer een intensief ver- keer op de wegen. Het tramverkeer, dat met vrijwel het geheele busverkeer volledig stil was gelegd gedurende de oefening werd toen wederom hervat. Men wacht nu het resultaat af. dat met deze oefening is verkegen. aaat. 44 ANEGANG 44 De speciaalzaak in Broeken (Adv. Ingez. Med.) ZATERDAG 30 APRIL 1938. HILVERSUM I, 1875 M. en 415,5 M. KRO-Uitzenciing. 8.00—9.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 De KRO-Melodisten m.m.v. solist. 1.00 Gramo foonmuziek. 1.20 Vervolg concert. 2.00 Voor de rijpere jeugd. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Kinderuur. 4.00 Carrillonconcert. 4.15 KRO- orkest en gramofoonmuziek. 5.30 Esperanto- nieuws. 5.45 De KRO-Nachtegaaltjes. 6.20 Journalistiek weekoverzicht 6.45 Gramofoon muziek. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie „Neder land en Oranje". 7.35 Actueele aetherflitsen. 8.00 Berichten A.N.P. Mededeelingen. 8.15 Overpeinzing met muzikale omlijsting. 8.35 Gramofoonmuziek. 8.45 KRO-orkest en de KRO-Boys, m.m.v. solist. 9.30 Declamatie. 9.45 Radiotooneel met muziek. 10.30 Berichten A. N. P. 10.40 Internationale sportrevue. 10.55— 12.00 Gramofoonmuziek. HILVERSUM II, 301,5 M. VARA-Uitzending. 10.0010.20 v.in. en 7.30 —8.00 VPRO. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwij ding. 10.20 Uitzending voor Arbeiders in de Continubedrijven. 12.00 Gramofoonmuziek. I.00 Orgelspel (tot 1.45). 2.00 Toespraak t.g.v. de Nationale Reclasseeringsdag. 2.10 Gramo foonmuziek. 2.20 Zang met pianobegeleiding. 2.45 Filmland. 3.15 Schaakles. 3.30 Gramofoon muziek. 4.30 Esperantouitzending. 4.50 Resi dentie-orkest, de Stem des Volks en solisten rgr.opn.) 5.40 Literaire causerie. 6.05 Orgelspel. 6.30 Uit de Roode Jeugdbeweging. 7.00 Histori sche causerie. 7.20 Gramofoonmuziek. 7.30 Causerie „Eenvoudige boeken voor wie over het Vrijzinnig-Protestantisme iets wil weten". 15 Radiotooneel. 9.15 „En nuOké!". 10.30 Berichten A. N. P. 10.35 Reportage. 11.00 12.00 Gramofoonmuziek. DROITWICH, 1500 M. 10.20 Gramofoonmuziek. 10.50 Orgelspel. II.20 Pianovoordracht. 11.50 Gramofoonmu ziek. 12.30 Reportage. 12.50 Gramofoonmuziek. 1.20 Sopraan en bariton. 1.50 Community- singing. 2.10 Sportreportage's. 4.20 Roy Fox en zijn Band. 5.20 Berichten. 5.50 Sportpraatje. 6.05 Viool en piano. 6.50 Radiojournaal. 7.20 Variété-programma. 8.20 Berichten. 8.40 Nieuws uit Amerika. 8.55 Gramofoonmuziek. 9.05 Speeches. 9.35 BBC-Theaterorkest, m.m.v. soliste. 10.20 Ambrose en zijn Band, m.m.v. solisten. 11.10—12.20 Berichten. RADIO PARIJS, 1648 M. 7.10—8.30 en 9.05 Gramofoonmuziek. 11.35 Cantrelle-orkest (Om 12.50 Zang.) 2.20, 3.05 en 7.35 Zang. 7.50 Radiotooneel. 8.30 Variété programma. 9.25 Symphonieconeert. 10.20 12.20 J. Bouillon's dansorkest. KEULEN, 456 M. 5.50 en 6.30 Gramofoonmuziek. 7.50 Schram- melensemble. 11.20 Weensch Philharmonisch orkest. 12.35 Omroepkleinorkest. 1.30 Gramo foonmuziek. 3.20 Omroep-Amusementsorkest. 5.30 Literlair-muzikaal programma. 6.30 Koor concert. 7.20 Populair programma. 9.35 Gra mofoonmuziek. 9.5012.20 Robert Gaden's orkest en Oswald Heyden's kwintet. BRUSSEL, 322 M. 11.20 Gramofoonmuziek. 11.50 Omroepdans- orkest. 12.30 Omroepsalonorkest. 12.50 Gramo foonmuziek. 1.20 Solistenconcert. 2.35 Omroep kleinorkest. 5.05 Gramofoonmuziek. 5.20 Opera „Götterdsifmmerung". 9.50 Gramofoonmuziek. 10.2011.20 John Rutten's orkest. BRUSSEL, 484 M. 11.20 Gramofoonmuziek. 11.50 José Schnij- ders' orkest. 12.50 Gramofoonmuziek. 2.20 Vp- caal Villier. 2.50 Gramofoonmuziek. 3.05 Hobo voordracht. 3.30 Gramofoonmuziek. 4.35 Jean Omer's orkest. 5.05 Vioolvoordracht. 5.35 ïïar- monicavoordracht. 6.05 Gramofoonmuziek. 7.30 Populair orkest. 8.40 Cabaretprogramma. 9.30 11.20 Gramofoonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.20 Gevarieerd concert. 9.20 Berichten. 9.50 Trioconcert 10.05 Berichten. 10.20 Om- roëpdansorkest, accordeonduo en solist. 1120 —12,15 Omroen-Amusementsorkest tgr.opn.b

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 6