THIJS, REDDER IN DEN NOOD! Vreeselijke slachting in Cranollers. Koop eerst een andere tandpasta en liefst de duurste die er is lÉflitill r—i ÉktfM PROGRAMMA WOENS DAG 1 JUNI 1938 Bommen troffen het marktplein van het Spaansche stadje. Slachtoffers voor het grootste deel vrouwen en kinderen. Een speciale correspondent van Havas meldt over hek bombardement op de Spaansche stad Granollers waarover wij in een groot deel van onze vorige oplaag reeds een be richt opnamen het volgende: Dinsdagmorgen om negen uur heb ben vijf vliegtuigen, die op gemid delde hoogte vlogen een twintigtal bommen neergeworpen op Granollers. De aanval ging zoo snel in zijn werk, dat niemand tijd had dekking te zoe ken in de speciale schuilplaatsen, die in het stadje aangelegd zijn. Bijna alle projectielen kwamen neer in het centrum, van den bebouwden kom. Op het oogenblik van den aanval ver drong zich een groote menigte men- schen op het Maisir-plein. waar de vischhal staat om inkoopen op de markt te doen. Hier werd een ware slachting aangericht. Een dei- bommen trof de vischhal. Bijna alle in de hal aanwezige personen werden weggemaaid. Een deel van de hal stortte in en bedolf de aanwezigen onder het puin. De hoofdstraat van Granollers was bijna geheel vernield. Vijftien gebouwen stortten hier in. Na het eerste oogenblik van ontzetting werd onmiddellijk de hulpverleening georganiseerd. Onophoudelijk werden gewonden in het zie kenhuis aangevoerd, De doodenzaal was ech ter veel te klein voor het groote aantal slachtoffers, zoodat men de meeste lijken langs den muur van het kerkhof neerlegde. De slachtoffers zijn voor het grootste deel vrou wen of kinderen. Op vragen van den Havascorrespondent ver klaarde de burgemeester dat geen enkel mili tair doel getroffen is. Men heeft de bommen uitsluitend op het centrum der stad gericht. Een Rcutertelegram uit Barcelona meldt nog omtrent den aanslag, dat volgens de laatste beschikbare cijfers 200 personen gedood werden en 400 gewond. Granollers is een stadje van 10.000 inwoners Den laatsten tijd hadden vele vluchtelingen hier onderdak gezocht. en probeer daarna een tube Ivorol (volgens nieuw recept, oranje verpakking met blauwe band). U kunt dan zelf waarnemen, hoe Ivorol in kwaliteit, in smaak, in frischheid, in blank- en witmakend en schuimend vermogen, alle andere verre overtreft. Bovendien is Ivorol veel zuiniger in gebruik. Tube 25 ct. Groote tube 40 ct. Extra groote tube 60 ct. Ooslenrijk's hervormd bestuur. Nieuwe landsregeering door dr. Frick geïnstalleerd. Kidnappers ontvangen den losprijs. Maar het ontvoerde kind is nog niet bij de ouders terug. PRINCETOWN, 31 Mei. Naar bekend is geworden heeft James Cash de oliehande laar, wiens zoontje ontvoerd is den los prijs van 10.000 dollar aan de kidnappers overhandigd. Cash was voor dat doel om vier uur in den morgen alleen per auto naar de afgesproken plaats vertrokken. De overhandiging van het geld geschiedde niet ver van de woning van Cash. Bij zijn terugkeer deelde hij mede, dat hij zijn zoontje binnen weinig uren zou terug krijgen en dat hij een telefoongesprek met de ontvoerders wachtende was. (United Press). Nog niet terecht Reuter verneemt nader uit Prince- town, dat het ontvoerde kind nog steeds niet teruggebracht of gevonden is. Mevrouw Cash is ernstig ziek ge worden. Cash heeft met zijn auto twee tochten naar de afgesproken plaats gemaakt en daar tenslotte het geld den ontvoerders toege worpen Nog een wandaad van ontvoerders. Een nieuw ernstig geval van kinder ontvoering heeft zich, naar United Press verneemt, voorgedaan te Cin cinnati. Hier hebben onverlaten de 6- iarige Shirley Woodburn ontvoerd en aaarna vermoord. Het lijkje werd onder struiken nabij de ouderlijke woning gevonden. Onderhandelingen met de Sudeten- Duitschers maken voortgang. Teekenen van verbeterde atmosfeer. Uit Praag: In het geheim worden de zeer delicate onderhandelingen tus- schen de regeering en de Sudeten- Duitschers gevoerd. Het is nu uitgelekt, dat Hodza Zon dag de vertegenwoordigers der Sude ten Duitschers heeft gesproken. Men meent hieruit op te maken, dat de onderhandelingen voortgang maken. Een ander teeken voor de verbeter de atmosfeer is het feit, dat een aantal onder de wapenen geroepen man schappen is toegestaan weer naar huis te gaan, indien zij gemist kunnen worden en hun aanwezigheid in hun bedrijven vereischt is. Groot aantal arrestaties te Weenen Voornamelijk wegens overtreding der deviezcnbepalingen. Een Reuterbericht uit Weenen meldt, dat den laatsten tijd aldaar een groot aantal arrestaties is verricht. Offieieele getallen zijn niet te krijgen, maar in semi-officieele krin gen verluidt, dat het aantal ongeveer 2000 is. De gearresteerden zijn hoofdzakelijk in arrest gesteld, naar verder verluidt wegens het maken van inbreuk op de deviezenbepa- lingen. Zoowel Joden als niet-Joden bevinden Rich onder de arrestanten. Dr. Arthur Seyss Inquart. Het D. N. B. meldt uit Weenen 31 Mei: Met ingang van heden heeft de rijksstadhou der in Oostenrijk, dr. .Seyss Inquart, het be stuur van Oostenrijk opnieuw geregeld. De regeering van het land Oostenrijk zal worden gevoerd door het bureau van den rijksstad- houder, ten tweede door het ministerie van binnenlandsche zaken en cultureele aangele genheden, ten derde het ministerie van eco nomische zaken en arbeid, ten vierde het mi nisterie van financiën en ten vijfde het mi nisterie van landbouw. De rijksstadhouder neemt de portefeuille van binnenlandsche zaken en cultureele za ken voor zijn rekening. Dr. Fischböck wordt minister van economische zaken en arbeid, alsmede minister van financiën. Het ministe rie van landbouw neemt ir. Reinthaller voor zijn rekening, terwijl verder als minister zit ting hebben in de regeering gouwleider Klausner, vertegenwoordiger van den rijks stadhouder dr. Glaise-Horstenau en de ge volmachtigde van den rijksminister van ju stitie dr. Hüber. De rijksminister van binnenlandsche zaken Frick heeft gistermiddag de nieuwe Oosten- rij ksche landsregeering plechtig geïnstal leerd. Rijksstadhouder Seyss Inquart die mi nister Frick verwelkomde, gaf nog eens een historisch overzicht van de gebeurtenissen in Maart, waarna dr. Frick over de reorgani satie van het Oostenrijksche landsbestuur sprak. Hij kondigde versterking van de autonomie der gemeenten aan. Sehuschuigg naar eenvoudiger woning verhuisd. Omsingelde Japansche divisie ontzet. Chineesche troepen bij Lanfeng terug gedreven. Naar van offieieele Japansche zijde aan het D.N.B. wordt medegedeeld is het dan Ja panners gelukt de nabij Lanfeng bijna om singelde divisie onder generaal Doihara te ontzetten. De van Kweiteh aan den Loeng- haispoorweg oprukkende Japansche troepen hebben de tegen hen in het veld gebrachte Chineesche troepen teruggeworpen en zijn langs den Loenghaispoorweg verder in Wes telijke richting opgerukt. Onder bedreiging van een aanval in den rug hebben de Chi- neezen de aanvallen op de stelling der Doi- hara-divisie gestaakt. Zij zijn in de richting van Kaifeng teruggetrokken. Van offieieele Chineesche zijde wordt me degedeeld, dat gisterochtend bij een lucht- anval der Japanners op Hankau elf Japan sche jachtvliegtuigen neergeschoten zijn. 56 Japansche vliegtuigen hadden getracht, tot Hankau door te dringen. De Japansche bom menwerpers werden echter op 30 K.M. ten oosten van Hankau gedwongen terug te kee- ren, evenals 18 jagers, achttien andere jacht vliegtuigen kwamen tot een Oostelijke voor stad van Hankau, waar zich een hevige lucht slag heeft afgespeeld. De Chineesche lucht macht zou geen verliezen hebben geleden. Weer een Britsch schip door een bom getroffen. De Pen themes gezonken. MADRID. 31 Mei. Het Britsche stoom schip Penthemes (vroeger Baluchistan) is tijdens de jongste luchtaanvallen op Valencia gezonken, nadat het door een bom was ge troffen. Er zijn geen slachtoffers te betreuren. Ook een Spaanseh schip is gezonken. Poolsche politieke groep zoekt toenadering lot Tsjecho-Slowakije. Een flatwoning betrokken. Naar Reuter uit offieieele kringen te Weenen verneemt is de vroegere Oostenrij ksche bondskanselier dr. Schuschnigg van het slot Belvedere verhuisd naar een eenvoudiger wo ning, een flat. Hij geniet daar op eerewoord be perkte bewegingsvrijheid. Noorwegen neutraal in oorlogstijd Zelfs al gaat de actie van Genève uit. Met algemeene stemmen heeft het Storting zijn goedkeuring gehecht aan de verklaring van de commissie van buitenlandsche zaken, waarin gezegd wordt, dat de Noorsche politiek er op gericht moet zijn het land buiten oor logsverwikkelingen te houden en dat het Storting voor Noorwegen het recht voorbe houdt een volledige neutraliteit in acht te nemen in iederen oorlog, dien Noorwegen niet goedkeurt, zelfs indien het een actie betreft, die door den Volkenbond is op touw gezet. Bij het debat verklaarde de minister van buitenlandsche zaken Koht, dat de regeering de door de commissie voorgestelde verklaring- aanvaardde. Hij zeide, dat de politiek der re geering er een is, zooals die door de kleine mogendheden gevolgd wordt. Gemeenschappelijke verdediging tegen het Duitsche imperialisme". De democratische club, een nieuwe politieke groep onder leiding van den senator Micha- lowitsj, heeft, naar Havas uit Warschau ver neemt, een vergadering gehouden ter vast stelling van de houding, welke tegenover Tsjecho Slowakije moet worden aangenomen. In een resolutie wordt gezegd, dat een gemeen schappelijke verdediging van Polen en Tsjecho Slowakije tegen het Duitsche imperialisme, dat beide landen bedreigt, noodzakelijk is. De re solutie zegt: .,Den onrechtvaardigen aanvallen der reactionnaire pers ten spijt geeft het Poolsche volk het Tsjecho Slowaaksche de verzekering van zijn vriendschappelijke gevoe lens". Chamberlain over de kwestie van den dienstplicht. Vandaag een verklaring in het Lagerhuis. De Britsche premier Neville Chamberlain zal vandaag in het Lagerhuis een verklaring afleggen over het vraagstuk van dienstplicht in tijd van oorlog. Het schijnt, dat minister Inskïp. toen hij sprak over „invoering van dienstplicht als de nood aan den man komt" niet het oog had op een dienstplicht in den klassieken zin van het woord, maar op mobi lisatie van alle hulpbronnen der natie. Ver scheidene leden der oppositie zijn voornemens een debat over deze kwestie aan te vragen, indien de verklaring van Chamberlain niet voldoende opheldering zal brengen. De premier heeft gisteren in het Lagerhuis tegengesproken, dat Inskip verklaard heeft „dat de conceptiewet reeds gereed ligt". ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING Front van Teruel terrein van hevigen strijd. Thijs knikte, dat hij het inderdaad begrepen had. maar toen keek hij Yolanda ernstig aan. -— Ik ben zeer blij, dat Uw vader mij verzocht heeft, U te komen helpen en ik beloof U, dat ik mijn best zal doen de kroon te vinden. Weet U bijgeval niet, wie het heeft gedaan? Ik bedoel die kroon gestolen? Prins Kantkraag lachte. Als we dat wisten, dan waren we zoo klaar! Nee, en daarom hebben wij juist jou gevraagd, hierheen te komen! Ik hoop werkelijk, dat je de kroon vindt, andersohmijn Yolanda, anders kunnen wij nooit trouwen! Ween niet, mijn prins! zei Yolanda ernstig. Deze knaap hier zal ons ongetwijfeld helpen! Nietwaar, kleine ridder? Natuurlijk, maar ik ben geen ridof ehdat wil zeggen. natuurlijk wil ik U helpen! lachte Thijs verlegen. Hij had wel eens gehoord, dat je prinsen en koningen en prinsessen nooit tegen mocht spreken en toen Yolanda hem als ridder aanduidde, hield hij dan ook gauw een ontkenning in. En buiten dat, hij vond het best leuk, om ook eens een ridder te zijn! Zou ik nu misschien Uw vader even kunnen spreken? Republikeinen bieden taaien tegenstand. Jean de Gandt meldt van het front van Teruel aan United Press: Onder een brandende zon zijn de Castel- laansche en Galicische divisies aan de ope raties begonnen, die ten doel hebben de laat ste eersten der regeeringstroepen, die zich in de bergen ten Oosten van Teruel tot de kust ophouden, te verjagen. Ten westen en zuid westen van Puebla de Valverde wordt nog steeds hevig gevochten. Hier bieden regee ringstroepen hardnekkigen tegenstand ten einde den opmarsch naar Sarrion te vertra gen. Niettegenstaande den buitengewoon taaien tegenstand en het in den strijd wer pen van de regeeringsartillerie is -het den troepen van generaal Garcia Escamez gelukt het belangrijke kruispunt Mora de Rubioelos te bereiken, dat door den vijand spoedig werd ontruimd waarbij groote hoeveelheden oor logsmateriaal werden achter gelaten. De re geeringstroepen trekken zich naar Rubielos de Mora terug. Meer in het noorden operee- ren de nationalisten ten westen van Mas- queruela. Daar bereikten zij Linares de Mora en veroverden een aantal belangrijke stellin gen ten zuid-oosten van het dorp Valde Li nares, waardoor de Nationalisten het Nogue- ruelas-gebergte van drie zijden omsluiten en een zich daar bevindende regeeringsdivisie bedreigd wordt van de hoofdmacht te worden afgesneden. Tusschen Ares del Maestro en Cati werd een geheel bataljon dat de achter hoede vormde gevangen genomen. Het wa ren ongeveer 1000 man, die bezig waren ver sterkingen aan te leggen en hierin werden zij volkomen verrast. Doordat het den natio nalisten gelukte talrijke veldtelefoonleidin- gen der regeeringstroepen, voornamelijk die in de omgeving van Albocacer te vernielen is er onder de regeeringstroepen groote ver warring ontstaan. (United Press) Republikeinsche front verbroken. „Radio-Nacional" deelt mede, dat de recht- sche troepen gisteren het regeeringsfront op drie plaatsen bij Teruel en Castellon hebben verbroken. Bij een luchtgevecht werden 14 vliegtuigen neergeschoten. Overzicht van regeerings- zijde. Van Madrileensche zijde wordt het vol gende overzicht van de krijgsverrichtingen gegeven. Aan het front van Teruel woedt een felle strijd. De luchtmacht en de artillerie van de troepen van Franco bestoken zonder ophou den de stellingen van de regeering. De re geeringstroepen zijn, niettegenstaande hun gering aantal, tot een tegenaanval overge gaan en hebben het dorp Aldehuela, elf kilo meter ten zuid-oosten van Teruel aan den weg naar Sagunto heroverd. De troepen van Franco zijn langs dezen weg enkele kilome ters opgerukt. Ook in de vallei van de Rio Mijares zijn de rechtschen opgerukt. Aan het front in Castellon konden de troe pen van Franco, niettegenstaande hun aan vallen, geen terreinwinst behalen. De luchtoorlog. Uit Burgos wordt voorts gemeld, dat bij Puebla de Valverde veertien vliegtuigen van Franco slaags raakten met 38 regeerings- vliegtuigen. Negen toestellen van de regee ring werden omlaag geschoten, de rechtschen leden geen verliezen. Bij een luchtgevecht aan het oostelijk front zijn gistermiddag volgens een Havas- bericht uit Valencia 14 Fiat-toestellen en een Messerschmidt-machine door de regeerings- luchtmaeht neergeschoten. Zij zelf verloor drie toestellen. Palma de Majorca gebombardeerd. Het Spaansche ministerie van defensie gen Palma de Majorca hebben gebombar- deelt mede, dat republikeinsche vliegtui- deerd, waarbij drie schepen der opstande lingen in brand geraakten. De slachtoffers te Alicante. Onder de puinhopen te Alicante worden nog steeds dooden gevonden. Het aantal doo- den bedraagt thans 327, het aantal gewon den 1050. Opvarende van de „Stanburgh" overleden. Uit Madrid wordt gemeld, dat de Britsche matroos Jaffre, die Maandag gewond werd bij het bombardement van de „Stanburgh" te Valencia, overleden is. PIANISTENCONCOURS TE BRUSSEL. In tegenwoordigheid van den koning en koningin Elisabeth is in het Munttheater te Brussel het internationale pianistenconcours om den Eugène Ysaye-prijs gehouden. Deze prijs van 50.000 frank is gewonnen door den 21 jarigen Russischen pianist Emile Guilels. De tweede prijs werd verworven door de Engelsche pianiste Mary Johnstone, even eens 21 jaar oud, de derde prijs door den 25-jarigen Rus Jacob Flier. Verstekelingen drie dagen in een ketelruim. Een der avonturiers omgekomen. Het Deensche stoomschip Lotte heeft te Helsinski (Finland) twee blinde passagiers aan land gezet, een Deen en een Let, die de vaart van Dantzig naar Helsinki in de ruimte on der de ketels hadden meegemaakt. Beiden verkeerden na hun verblijf van drie dagen in de hitte van het ketelruim in zulk een beden- kelijken toestand, dat de kapitein speciaal Helsinki aanliep om de verstekelingen naar een ziekenhuis te doen vervoeren. Daar is de Deen reeds gestorven. De beide blinde passagiers waren reeds te Kopenhagen aan boord gekomen, doch toen ontdekt en te Dantzig aan land gezet. Zij slaagden er echter in opnieuw aan boord te komen. Vragen aan de regeering over de vliegveld-kwestie. Het Tweede-Kamerlid dr. Van den Tempel heeft de volgende vragen gesteld aan de mi nisters van Waterstaat en van Defensie: 1. Is de regeering bereid mede te deelen of het juist is, dat zij in beginsel heeft besloten de stichting te bevorderen van een nieuw centraal vliegveld voor de burgerlijke lucht vaart op een terrein, beoosten Leiden, welke beslissing zou inhouden de opheffing van Schiphol als vliegveld voor de burgerlijke luchtvaart en het inhouden van een vergun ning tot 'het aanleggen van een vliegveld in den polder Zestienhoven? 2. Indien zoodanige beslissing is genomen, wil de regeering dan zoo volledig mogelijk mededeelen, welke overwegingen haar daar bij hebben geleid en in het bijzonder in hoe verre de belangen van 's lands defensie daar bij van invloed zijn geweest? 3. Is het juist, dat de minister van Defen sie voor den aanleg van een centraal gele gen militair vliegveld aanvankelijk de voor keur heeft gegeven aan een terrein in de na bijheid van Leiden en moet eventueel uit een beslissing, als hiervoren bedoeld, worden af geleid, dat deze meening is prijsgegeven? 4. Heeft de regeering kennis genomen van de nadrukkelijk uitgesproken meening van het gemeentebestuur zoowel van Amsterdam als van Rotterdam, dat door het .verlies van een in de onmiddellijke nabijheid gelegen vliegveld voor de burgerlijke luchtvaart zeer groote belangen van deze centra van bevol king, handel en bedrijfsleven zouden worden geschaad, en heeft zij overtuigende aanwij zingen en redenen voor de verwachting, dat deze noodlottige gevolgen voor deze gemeen ten zich niet zullen voordoen? 5. Is de regeering niet van meening, dat door het leiden van het luchtverkeer over een centraal vliegveld, gelegen op belangrij ken afstand van de grootste bevolkingscentra de ontwikkeling van het binnenlandsche vliegverkeer en het internationaal verkeer op korte afstanden ernstig zal worden ge schaad? 6. Is de regeering niet van meening, dat, in het bijzonder met het oog op de groote bedragen, welk aan Schiphol zijn ten koste gelegd de aanleg van een geheel nieuw cen traal vliegveld een zeer kostbare proefneming beduidt? DONDERDAG 2 JUNI. HILVERSUM 1, 1875 M. en 415.5 M. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 2.00—12.00 NCRV. 8.009.15 Gramofoonmuziek (Om 8.15 be richten) 10.00 Gramofoonmuziek. 10.15 Mor gendienst. 10.45 Gramofoonmuziek. 11.30 Re ligieuze causerie. 12.00 Berichten. 12.15 KRO- orkest (1.001.20 Gramofoonmuziek). 2.00 Handwerkuurtje. 2.55 Gramofoonmuziek. 3.00 Voor de vrouw. 3.30 Gramofoonmuziek. 3.45 Bijbellezing. 4.45 Gramofoonmuzeik. 5.00 Cur sus handenarbeid voor onze jeugd. 5.30 Orgel spel. 6.30 Gramofoonmuziek. 6.45 Causerie: Zeevaart en Zeelieden. 7.00 Berichten. 7.15 Journalistiek weekoverzicht. 7.45 Reportage. 8.05 Berichten ANP, herhaling SOS-berichten. 8.15 Gramofoonmuziek. 8.20 Paaschbergkoor en gramofoonmuziek. 9.00 Causerie over de reorganisatie van de Nederdüifcsch Hervormde Kerk. 9.20 Vervolg concert. 9.30 Gramofoon muziek. 9.45 Amsterdam's Salonorkest (Om 10 uur Berichten A.N.P.) 10.45 Gymnastiekles. 11.00 Vervolg concert. 11.30 Gramofoonmu ziek. 11.50—12.00 Schriftlezing. HILVERSUM n, 301 M. AVRO-uitzending. 8.00 Gramofoonmuziek (Om 8.15 berichten). 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Omroeporkest. 11.00 Kniples. 11.30 Om roeporkest en solist (om 12.15 berichten). 12.30 Het Kovacs Lajos-orkest 1.15 Het Lyra- Trio. 2.00 Voor de Vrouw. 2.30 Het AVRO-octet en soliste. 4.00 Voor zieken en thuiszittenden. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.50 Voor de kinde ren. 5.30 Aeolian-orkest. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Pianovoordracht. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.15 Concert- gebouw-orkest. 9.15 Interview. 9.35 Het Reno- va-kwintet. 10.20 Het Kovacs Lajos-orkest. 11.00 Berichten A.N.P. Hierna dansmuziek (Gr. pl.). 11.40—12.00 Orgelspel. DROITWICH, 1500 M. 11.2511.45 Gramofoonmpziek. 12.05 BBC- Northern-orkest. 12.50 Declamatie. 1.20 Gra mofoonmuziek. 1.35 Reportage. 1.502.25 Gra mofoonmuziek. 3.10—3.30 Causerie „Off duty". 3.35 Stedelijk Orkest van Bournemouth, mmv. soliste. 5.05 Gramofoonmuziek. 5.20 Het Broad- hurst Septet. 6.05 Reportage. 6.20 Berichten. 6.40 Causerie „An attempt on the life of Queen Victoria". 7.00 Orgelspel. 7.20 De BBC- Singers. 7.50 Calender's Second Band. 8.20 Harry Leader en zijn Band en solisten. 9.00 Causerie: Coastwise shipping". 9.20 Berichten. 9.40 Pianovoordracht. 10.00 2e en 3e acte Tosca. (10.4011.05 Causerie) 11.35 Bert Fir man en zijn arkest. 11.5012.20 Dansmuziek (Gr. pl.). RADIO PARIJS, 1648 M. 8.10, 8.55—9.05, 10.25 en 11.20 Gramofoon muziek. 12.40 Cantrelle-orkest. 1.50 Zang. 2.05 Vervolg concert. 3.05 Zang Viola-voordracht. 4.20 Zang. 5.20 Radiotooneel. 8.35 Zang. 8.50 Nationaal orkest. Noyon-koor en solisten. 10.05—11.05 Gramofoonmuziek. KEULEN, 456 M. 6.50 Gramofoonmuziek. 8.50 Omroeporkest en -koor. 10.20 Volksliederenconcert. 12.20 Rhein-Mainische Landesorkest. 2.30 Vroolijk concert. 3.35 Gramofoonmuziek. 4.20 Omroep- Amusementsorkest. 5.30 Meisjeskoor. 6.45 Ge varieerd concert. 7.30 Gevarieerd concert. 10.35 Gramofoonmuziek. 10.50 Kurt Rehfeld's or kest, mandoline-orkest en solisten. 12.20—3.20 Danziger Landesorkest. BRUSSEL, 322 M. 12.20 en 1.302.20 Omroepkleinorkest, 5.20 Omroepdansorkest en gramofoonmuziek. 6.50 en 8.20 Gramofoonplaten. 9.20 Omroepsym- phonie-orkest en solist. 10.30 Gramofoonmu ziek. 10.5011.20 Omroepdansorkest. BRUSSEL, 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 en 1.30 Om roeporkest. 1.50—2.20, 6.35 en 7.35 Gramofoon muziek. 8.20 en 9.35 Omroeporkest en gramo foonmuziek. 10.30—11.20 Gramofoonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER 1571 m. 7.30 M. Mühlbeck's orkest en solisten. 8.20 Omroeporkest, -klemorkest, -koor en solisten. 9.20 Berichten. 9.35 Gramofoonmuziek. 10.20 Berichten. 10.50 Pianovoordracht. 11.05 Be richten. 11.20 Omroepkleinorkest mmv. soliste. 12.20—2.20 Zie Keulen (1.15—1.26 Tijdsein).

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 6