VERWACHT WORDENDE SCHEPEN BURGERLIJKE STAND. NUMMER KNIPPATROON. Het nummer van het elders in dit blad opgenomen Knippatroon is 1001 maat 40. HEEMSKERK De heer W. Lagendijk, expert bij de Scheepvaart Inspectie te IJmuiden, nam Vrijdag na 21 dienstjaren afscheid. De heer Lagendijk ontvangt een geschenk van de ambtenaren te IJmuiden in tegenwoordigheid van diverse autoriteiten der Scheepvaart Inspectie. Afscheid W. Lagendijk. Na 21 jaar dienst als expert bij de Scheepvaart Inspectie. Vrijdagmiddag heeft de heer W. La gendijk. expert bij de Scheepvaart In spectie alhier, die den dienst met pensioen verlaat, afscheid van zijn functie genomen, in tegenwoordigheid van zoovele belangstellenden, dat het kantoor te klein was om allen te be vatten. O.a. waren behalve de chef en de IJmui- densche collega's aanwezig de heeren Ir. A. van Driel, waarnemend inspecteur-generaal der S. I., C. A. G. van der Boom, inspecteur eerste district, G. Manten, inspecteur vierde district, H. Schuringa, expert te Rotterdam namens den inspecteur aldaar, de experts W. van Duijn, Amsterdam, J. P. Craamer, Vlaar- dingen en A. L. Meijneke, hoofdbureau den Haag, C. Oud. directeur van het Staatsvis- schershavenbedrijf, W. F. Fournier, inspec teur van het Stoomwezen, het bestuur der Reedersvereeniging en vele reeders, M. P. Jon ker namens Lloyds Register of Shipping, Am sterdam, Bragaar namens Bureau Veritas, P. Bouwmeester namens den Germanischer Lloyd enz. Allereerst werd de heer Lagendijk, die van zijn echtgenoote en zoons vergezeld was, toe gesproken door den heer van Driel, die zeide dat de inspecteur-generaal verhinderd was, zelf te komen. Spreker wees er op, dat hij ruim 21 jaar met den heer Lagendijk heeft samengewerkt en hem in den tijd heeft lee- ren waardeeren als een man van groote vak bekwaamheid, die zijn werk met grooten ijver vervulde. De heer Lagendijk heeft blijk gegeven, veel tact en een nuchteren kijk op de zaken te bezitten. Zijn heengaan is voor de S. I. een gevoelig verlies. Spreker las daarna een brief voor van den inspecteur-generaal, waarin deze den heer Lagendijk dankte voor de wijze, waarop deze zijn werk heeft verricht en heeft meegewerkt, om den naam der S. I. hoog te houden. Ver der hoopte de inspecteur-generaal, dat de heer Lagendijk nog langen tijd op zijn loop baan mag terugzien. De heer Van Driel zeide ten slotte, dat een afscheid een gevoel van weemoed geeft. Als troost kan strekken, dat de S. I. den heer La gendijk niet gauw zal vergeten. De heer van der Boom voerde het woord na mens de vereeniging van Ambtenaren bij de S. I., bij verhindering van den voorzitter. Spr. dankte den heer Lagendijk voor wat- deze gedurende vele jaren als penningmeester voor de vereeniging heeft gedaan. Hij wees er op, dat de samenwerking thans veel grooter is dan vroeger en dat het aan den heer La gendijk te danken is, dat de eindjes bij elkaar gehouden kunnen worden. De heer v. d. Boom wenschte den scheidenden functionaris een lang en gelukkig leven. De heer Eerman, adj. Inspecteur alhier, zei slechts korten tijd met den heer Lagendijk te hebben samengewerkt. Maar deze korte tijd van samenwerking was voldoende om den heer Lagendijk te doen kennen als een trouw medewerker, waarvoor hij hem dankte. Toen de datum van het heengaan bekend werd, be sloten de ambtenaren hem een geschenk aan t3 bieden. Het deed spreker een genoegen, hem dit geschenk, een fraai tafelkleed, te mo gen aanbieden. Als de heer Lagendijk de war me kleuren daarvan ziet moet hij daarin zien een bewijs van de warme sympathie zijner oud-collega's. Spreker hoopt, dat hij nog vele jaren daarvan mag genieten. De heer Joh. Polderman, voorzitter van de Reedersvereeniging, was dankbaar voor het voorrecht, met den heer Lagendijk te hebben mogen samenwerken. Van ganscher harte wenschte hij hem vele gelukkige jaren toe. Als souvenir bood de heer Polderman den heer Lagendijk een album aan met fraaie fo to's van het terrein waarop deze lange jaren heeft gewerkt. Dat dit voor hem lange jaren een herinnering mag zijn. De heer Lagendijk ontving als aandenken aan zijn afscheid een door den jongsten ex pert. den heer D. van Dongen, gecalligra- pbeerd album met de handteekeningen van de bezoekers. De heer Lagendijk heeft een mooie loopbaan achter zich. Van 1892 tot 1901 was hij werk tuigkundige ter Koopvaardij, van 1901-1907 chef-machinist bij het Aannemersbedrijf de Groot en Kalis. Den 15en Augustus 1907 trad de heer Lagendijk in overheidsdienst als eer ste machinist bij het G. E. B. te 's-Graven- hage, wélke functie hij vervulde tot 1 October 1910. toen hij werd benoemd tot hoofdmachi nist bij het G. E. B. te Delft. Van 16 Januari 1917 tot zijn afscheid was de heer Lagendijk expert bij de Scheepvaart Inspectie te IJmui den. NIEUW CLUBHUIS DER NATUURKUNDE- BAN „ST. FRANCISCUS". Gisteravond werd door den directeur der Kruisvaart, afd. IJmuiden-Oost, Pater Theo- dorus, het nieuwe clubhuis van de Natuur- kundeban „St. Franciscus" ingewijd, in tegen woordigheid van baljuw Van der Pol, van hen die aan de inrichting ervan hadden me degewerkt, en de leden. Pater Theodorus zeide o.m. dat hij hoopte, dat dit clubhuls voor de leden een gezellig huis mocht worden en dat hier naast plant- en dierkunde ook hoogere idealen op den voorgrond mogen treden. Hierna had de inwijding plaats, waarna met een gezellig samenzijn, verzorgd door Kruis vaarders, besloten werd. De kennemerlaan gaat zich mooi maken. Illuminatie tijdens dc jubileumfeesten? Op initiatief van de Buurtvereeniging „Ken nemerlaan" werd gisteravond in hotel Ken- nemerhof een vergadering gehouden ter be spreking van een voorstel van het bestuur, om in principe te besluiten de Kennemerlaan tij dens te jubileumfeesten te illumineeren en te versieren. Ondanks dat de belangstelling niet groot was waarover de voorzitter en andere aan wezigen hun groote verwondering uitspra ken werd besloten behoudens goedkeurinj der autoriteiten het noodige te doen om het plan ten uitvoer te brengen. Eenige aanwe zigen stelden zich beschikbaar om de be- noodigde gelden ongeveer f 400 in te zame len. Het bestuur van de Buurtvereeniging „Ken- neberlaan" hoopt op de grootst mogelijke me dewerking, want alleen wanneer de Kenne merlaan en Kennemerpleinbewoners flink in hun beurs tasten zal het plan kunnen worden uitgevoerd. Maar dan zal de Kennemerlaan ook een groote attractie worden. Het is de bedoeling aan beide zijden van de straat een kleurrijke illuminatie aan te brengen en den rijweg te overkappen met een plafond van vlaggen. Een en ander natuurlijk na goedkeuring der autoriteiten. BOKSWEDSTRIJDEN OP DE ZAANSCHE WIELERBAAN. Zondag worden op de Zaansche Wielerbaan te Assendelft bokswedstrijden gehouden, ge organiseerd door den Nederlandschen Boks- bond. Vier partijen zullen door profs en vijf par tijen door amateurs gebokst worden. Professionals: Kid Smiling (Suriname) Skippy (Rotterdam) 8 ronden van 3 minuten; Bathling Theo (Amsterdam)Doornhaag (Rotterdam) 6 ronden van 3 min.; Maup de Vries (Amsterdam)—Everstien (Rotterdam). Posno (Amsterdam)L. van Dam (Am sterdam). Amateurs: (5 ronden van 2 min.): S. Sas (Amsterdam)—W. van Kempen (Rotterdam); K. H. Bisschop (Amsterdam)—Krüchten (Rotterdam); G. Serno (Amsterdam)Groo- tenboer (Rotterdam); A. Wolfswinkel (Am sterdam)—v. d. Stam (Rotterdam); Witte- veen (Amsterdam)Corner (Rotterdam). Reserves: Caldenhove, Vrolik, Verhoef, Schoen en Looien. De heer Desmet is met de arbitrage belast. Gebokst wordt onder de reglementen van de Ned. Boks Unie. De wedstrijden gaan door onder elke weers gesteldheid. FEESTAVOND IJMUIDER BESTUURDERS- BOND. De werkers, die hebben deelgenomen aan de propaganda-actie, zullen Zaterdag 13 Aug. in een feestelijke bijeenkomst, die gehouden wordt in de groote zaal van „Het Wapen van Velsen" gehuldigd worden. Het zal een pro gramma worden van ernst en luim. Als spreker zal optreden de heer A. F. Mul ler, hoofdbestuurder van den Bond van Fa brieksarbeiders terwijl ter feestelijke opluiste ring medewerking verleenen: Marie Hamel, voordrachtkunstenares, Greta Schley, accor- deoniste en Henk Neef, pianist. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Johannes Nicolaas, z. v. Joh. Jac. Limrnen en Marg. C. de Ruijter; Johannes, z. v. Corn. Nic. de Jong en A. C. Beentjes; Ma ria Alarda Petronella, d. v. J. A. Kos en Corn. A. Putker; Johannes Cornelis, z. v. Joh. L. Bleeker en Geertr. C. C. Denneman. AUTOTOCHT NAAR APELDOORN EN ARNHEM. De Chr. jongemannen vereeniging „Excel sior" samen met de knapenvereeniging Samuël", maakten een autotocht naar de omgeving van Apeldoorn en Arnhem. Reeds zeer vroeg ving de tocht aan, be gunstigd door prachtig zomerweer. Via Am sterdam en Soesterberg, waar de tentoonstel ling werd bezichtigd, werd naar Arnhem ge reden. Nadat het gezelschap het vele schoone daar had bekeken, ging het op weg naar Apeldoorn waar de Julianatoren. met een be- zoek- werd vereerd. OUDEN VAN DAGEN NAAR SCHIPHOL. Maandag a.s. zullen de Heemskerksche ouden van dagen voor het eerst hun uit gaansdag houden. Ongeveer elf uur wordt afgereden. Eerst zal een bezoek worden ge bracht aan „Schiphol" daarna zal worden aanagelegd in Valkeveen. Ongeveer 8 uur worden de oudjes weer in Heemskerk verwacht; het fanfarecorps „St. Caecilia" zal ht gezelschap vanaf de grens der gemeente inhalen. VERLOTING. Aan de Exploitatie-Commissie van het R.K. Vereenigingsgebouw is toestemming verleend tot het houden van haar jaarlijksche loterij. De trekking is bepaald op Dinsdag, 6 Septem ber a.s. DE "VIERDAAGSCHE VOOR DE VIERDE KEER! Onze plaatsgenoot de heer H. Houtwipper, heeft met goed gevolg voor de vierde maal in successie de „vierdaagsche" volbracht. De Velserweg te Beverwijk heeft een belangrijke verbetering ondergaan. De weg is aanzienlijk verbreed en aan beide zijden voorzien van fiets- en wandelpaden. Onze foto geeft van deze wegvex-betering een goed beeld. SCHIP VAN Verm, aankomst LAATSTE BERICHT VOETBAL. OM DEN STORMVELD-BEKER. STORMVOGELSU.V.S. Hedenavond 7 uur wordt de eerste neder laagwedstrijd om den Stormveld-beker ge speeld. Stormvogels komt als volgt uit: HoÜenberg, Haak Jr.. Krab, Pol, Schoorl, Prins, Verdam, Goedhart, Van Pel, Cupido, Opbergen Het medespelen van Hollenberg is niet zeker. AANGEKOMEN 28 Juli: IJstroom m.s. Huil Oranje m.s. Londen Borthwick s.s. Leith Enid Mary s.s. Goole Hontestroom s.s. Londen Amstelkerk s.s. Hamburg 29 Juli: Astarte s.s. Bremen Wolfram s.s. West Afrika Escaut m,s. Rotterdam Ubari s.s. Ornskoldsvik Trajanus s.s. Hamburg Argo m.s. Swansea Laurent Meeus m.s. Constantza Bloemfontein m.s. Hamburg Catharina m.s. Londen VERTROKKEN. 28 Juli: Agnita m.s. Curasao Stehors s.s. Rotterdam The Viceroy s.s. Ridhamdock Ousel s.s. Liverpool Bodegraven s.s. Hamburg Celebes m.s. Wasa Aurora s.s. Midd. Zee Iris s.s. Gdynia Titus s.s. Midd. Zee Scottish Sandard m.s. St. Kitts 29 Juli: Waterland s.s. Buenos Aires Buizerd m.s. Gr. Yarmouth Aghios Vlasios s.s. Panama Cottica s.s. West Indië Alkmaar (Ned.) x) Angra (Fin) An ja (Fin) Agamemnon (Ned.) - Aenos (Gr.) Asgerd (Du.) Aldan (Sov. Russ.) Bennekom (Ned.) Boschfontein (Ned.) x) Barneveld (Ned.) Breda (Ned.) x) Bitterfeld (Du.) Berenice (Ned.) Bintang (Ned.) Bodegraven (Ned.) x) Cunene (Port.) Csikos (J SI.) Chr. Huygens (Ned.) x Caribia (Du.) x) Cordillera (Du.) x) Colombia (Ned.) x) Dortmund (Du.) Deucalion (Ned.) D. N. Bogiazides (Gr.) Dixcove (Eng.) Eurybates (Eng.) x) Gaasterkerk (Ned.) Helder (Ned.) Heemskerk (Ned.) x) Hébé (Ned.) Hamm (Du.) Inhambane (Port.) Juno (Ned.) Luso (Port.) Meerkerk (Ned.) Maron (Eng.) x) Menes (Du.) x) Mars (Ned.) M.v.St.Aldegonde (Nd.)> Melampus (Ned.) Mapia (Ned.) Myrmidon (Br.) Montferland (Ned.) x) Midsland (Ned.) Nijkerk (Ned.) x) Nieuwland (Ned.) Orion (Ned.) Poelau Bras (Ned.) x) Patricia (Du.) Polydorus (Ned.) Pres. Franqui (Belg) x Phrygia (Du.) Pericles (Ned.) Poelau Tello (Ned.) Pluto (Ned.) Perseus (Ned.) Springfontein (Ned.)x) Stentor (Eng.) x) Salland (Ned.) Serooskerk (Ned.) x) Saturn us (Ned.) Salabangka (Ned.) Schieland (Ned.) Tajandoen (Ned.) Tarakan (Ned.) Ulysses (Ned.) Vassliios Destounis(Gr.) Van Rensselaer (Ned.) Venus (Ned.) Westland (Ned.) Wim (Ned.) Zaanland (Ned.) x) Chili (via Antw.) La Plata La Plata Alexandrië San Nicolas Otterbacken (v. IJm.) Leningrad Chili Z. Afrika Chili Chili Ned. Indië Midd. Zee Batavia Hamburg La Plata San Nicolas Batavia Hamburg (v. IJm.) Pt. Barrios IJsland Ned Indië Venetië San Nicolas West Afrika Batavia Japan Chili (via L'pool) Zuid Afrika Hamburg Macassar La Plata Constantza La Plata Japan Batavia Ned. Indië Alexandrië Batavia Batavia Ned.-Indië Ned Indië B. Aires New Castle Hamburg Newcastle Zw. Zee Ned. Indië West Indië Hamburg (via Bremen Constantza West Indië West Indië Batavia Danzig Stettin Zuid Afrika Batavia Buenos-Alres Japan Midd. Zee Hamburg Gdynia Ned. Indië Batavia La Plata West Indië Midd. Zee Buenos Aires Viipuri Hamburg 10 Aug. 26 Aug. 20 Aug. 15 Aug. 2 Sept. 30 Juli 22 Aug. 10 Aug. 31 Aug. 31 Juli 20 Aug. 3 Aug. 23 Aug. 11 Aug. 23 Aug. 24 Aug. 31 Jull 25 Aug. 12 Aug. 16 Aug. 2 Aug. 15 Aug. 4 Aug. 10 Aug. 15 Aug. 15 Aug. 1 Sept. 31 Jull 16 Aug. 8 Aug. 2 Aug. 30 Juli 1-5 Aug. 2 Aug. 1 Aug. 2 Aug. 30 Juli 19 Aug. 31 Jull 7 Aug. 3 Aug. 3 Aug. 8 Aug. 3 Aug. 30 Juli 7 Aug. vertr. 6 Aug. van Hamburg. 26 Juli vertrokken. 20 Juli vertrokken. 27 Juli te Kymassi. vertrekt 1 Aug. in lading. 27 Juli van Elseneur. 26 Juli van Cristobal. 28 Juli van Tanger. 26 Juli van Arica. 26 Juli van Valparaiso. 28 Juli van Batavia. 26 Juli van Patras. 27 Juli vertrokken, in lading. 15 Juli van Buenos Aires. 5 Juli vertrokken, vertrekt 3 Augustus. 30 Juli vertrokken. 29 Juli vertrokken. 28 Juli van Oise. 22 Juli van Colombo. 25 Juli van Catania. 20 Juli van La Plata. 30 Juli van Land's End. 24 Juli vertrokken. 27 Juli van Genua. 21 Juli van Curasao. 27 Juli te Zanzibar. 30 Juli vertrokken. 25 Juli vertrokken. 23 Juli vertrokken. 27 Juli te Izmir. 13 Juli vertrokken. 28 Juli van Colombo. 28 Juli van Gibraltar. Juli te Pt. Sudan. 25 Juli te Calamata. 20 Juli van Colombo. 16 Juli van Belawan. 21 Juli van Singapore. 8 Juli te Macassar. vertrekt 4 Augustus, in lading. 30 Juli vertrokken, in lading. 28 Juli te Varna. 21 Juli van Sabang. 21 Juli van La Romana. 30 Juli vertrokken. 21 Juli van Gibraltar. 27 Juli van Curasao. 28 Juli van St. Micaëls. in lading. Juli vertrokken. 30 Juli vertrokken. Juli van Dakar. 29 Juli van Londen. 26 Juli te Santos. Juli van Yokohama. 28 Juli van Triëst. in lading, in lading. 25 Juli van Genua. 28 Juli van Marseille. 27 Jull van Lissabon. 22 Juli van St. Vincent. 28 Juli van Madeira. 24 Juli te Marseille. 19 Juli van Bahia. 25 Juli vertrokken. vertrekt 6 Augustus. Schepen voorzien van een x) zijn groote: lar 6000 ton BOUWVERGUNNING. Aan den heer S. Zonneveld, alhier, is ver- gunning verleend tot het verbouwen van zijn perceel Rijksstraatweg 53. SCHUUR AFGEBRAND. Vrijdagmiddag werd brand ontdekt in een schuur van het Prov. demonstratiebedrijf aan den Rijksstraatweg. De brand greep zoo snel om zich heen, dat alleen een paar fietsen in veiligheid kónden worden gebracht; tuin. bouwgereedschappen enz. werden een pro# der vlammen. De brandspuit welke spoedig ter plaat# was, kon van de hevig brandende schuuf niets meer redden. Door de broeikassen nat te spuiten wist men te voorkomen dat het glas door de hitte werd vernield. Verzekering dekt de schade. CASTRICUM VOETBALLENDE BAKKERS EN SLAGERS. Eenige honderden toeschouwers hebben gé- noten van een voetbalwedstrijd tusschen bak- kers en slagers. In de eerste helft scoorde P. Res drie doel- punten. Na de rust hadden de slagers al spoedig succes. De prijzen bestonden uit broodjes ballen gehakt en ham. De eindstand werd: slagers 4 broodjes, bak- kers 3 ballen gehakt en een ham. Het publiek had veel plezier in de vertoo- ning, die was voorafgegaan door een optocht met muziek. WIJK AAN ZEE „Vierdaagsche"-wandelaars krijgen een hartelijke ontvangst. Beladen met bloemen keerden ze terug. Twee leden van de IJmuider Wandelsport» vereeniging „De Kennemer Jagers" mej. D. Dekker en de heer A. A. ^Baak hebben de „Vierdaagsche" meegemaakt en natuurlijk met succes. Nog vol van indrukken van het grootsche wandelfestijn en beiden de armen vol bloe men, geschonkel door Nijmeegsche vrienden en vriendinnen der „Vierdaagsche", kwamen ze gisteravond half tien met den trein aan; daar stonden tot hun groote verrassing hun 1 club opgesteld onder leiding van den heer H. v. d. Braber. Tambours van „Wilhelmina" I sloegen een roffel en er volgde een hartelijke ontvangst met nog meer bloemen. Onder groote belangstelling van IJmuiden's t burgerij, die eveneens een hoeratje op de kra nige tippelaars aanhief, trokken de trotsche Kennemer Jagers, met de roffelende roffe laars voorop naar de woning van den heer Baak in de Kennemerlaan waar men afscheid nam nadat de heer Baak allen voor de tref fende hulde had bedankt. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Aan het politieburean te Wijk aan Zee zijn inlichtingen te verkrijgen voor de volgende gevonden en verloren voorwerpen: Gevonden: een kinderborstrok, 1 badhand doek, 1 pr. witte kinderschoenen, 1 zwarte damesportemonnaie, - rozenkrans, 1 vulpen, 1 badschoen, 1 postduif, 1 pijp in leer étui 1 kinderhemdje, 2 armbandhorloges, 1 hee rendas, 1 strandschep, 2 ceintuurs, 1 arm band, 1 heerenhoed. Verloren: 1 schakelarmband, 1 damesarm bandhorloge, 2 broches, 1 kunsttand, 1 gou den broche, 1 blauw kinderbadpakje, 1 strand schep, 1 ceintuur, 1 zwart kinderbadpak, 1 badtasch waarin 2 zwempakken en. een doosje met knoopen, 1 sleutel, 1 blauwe sjawl, 1 paar dameskousen, 1 jongensbadpak. BETER EN BILLIJKER. P. DE GROOT, Kennemerlaan 30, IJmuiden. Aangesteld als Opticien voor alle Ziekenfondsen. (Adv. Ingez. Med.) VELSEN Bevallen: H. C. J. Schlüter—Ruijg, z., Ter- rasweg 73, Santpoort; A. M. Apeldoorn—Ro- zemeijer, d„ de Lethstraat 19, Velsen (N.); J. M. M. Gill—Helder, d., W. Daniëlslaan 39, Santpoort; M. Lolkemade Graaf f, d. en z,, P. Potterstraat 2, IJmuiden; J. P. M. Lager- bergLubbers, d., P. Potterstraat 1, IJmui den; G. RaspoortVellema, d., Plancius- straat 59, IJmuiden; J. J. van DalenCalls, z., Hagelingerweg 184, Santpoort; M. K. v. d. RaadBauer, d., Kon. Wilhelminakade 9 rd., IJmuiden. Overleden: R. Udinga, 63 j., weduwnaar van E. Brugman, Zeeweg 56, IJmuiden; E. Visser, 75 j., echtgenoote van G. Post, Pr. Kruger- straat 35, IJmuiden. Gehuwd: J. Zorgman en M. van der Zee, Amsterdam, Meerhuizenplein 32 I; A. O. de Boo en A. H. Rietberg, Haarlem, Vondelweg 264; W. Langbroek en L. E. Koster, Amster dam, Koninginneweg 155 B II. Ondertrouwd: A. Piersma en W. Claus, Vel- serduinweg 106, IJmuiden, Van Galenstraat 4, IJmuiden; P. Verschoor en J. C. A. Lamfer kamp, Fultonstraat 13, IJmuiden; A. Wester- wal en C. van der Sluis, Visseringstraat 15, Kastanjestraat 31, IJmuiden; H. van Strien en M. A. Oldenburg, Pr. Steijnstraat 14, IJmuiden, Kanaalstraat 112, IJmuiden; J. J- Born en M. K. Pollack, Eksterlaan 37, IJmui den, Meeuwenlaan 37, IJmuiden; A. L. J. Ch. Wassenaar en M. K. Veldman, Engelmundus* weg 12, IJmuiden, de Weerdstraat 12, IJmuiden. HAARLEM, 29 Juli- Ondertrouwd 28 Juli: H. Burger en J. J. H. Meeuwsen. Ondertrouwd 29 Juli: W. J. Mink en F. J. M. W. Vrijer. Bevallen 26 Juli: J. van der Weijden- Koster, z.; 27 Juli: J. Galesloot—ter Horst, d.; H. Bolhuis—Nap, d.; C. Koch—Tammes, z.; 23 Juli: S. de Ruiter—de Lange, z.; H. M. E. van der Hurk—Oberhessen, d.; G. M. Pot—Lager- weij, d.; M. J. de RooijVernout, z.; J. de Kwant—Buijs, z., 29 Juli: W. P. Divèndal- Balm, d. Overleden 27 Juli: L. Schoorl, 59 j., Gast- huistvest; 28 JuU: S. Foletta, 72 j., Kamper- laan. Binnenhaven TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Nederl. m.s. Bloemfontein Hamburg stukgoed GEBOREN? VERLOOFD? ONDERTROUWD? Dan Uw DRUKWERK van DRUKKERIJ GROENEWOUD. KALVERSTRAAT 55 - Tel. 4871 - IJmuiden-0. (Adv. Ingez. Mei.).

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 10