PRINSES BEATRIX in Heiligendamm. Non-stopvlucht Berlijn-New-Y ork. BEVERWIJK Ledenvergadering van de Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde. Groot aantal inzendingen. Ontstemming over de V. V. V. De plaatselijke afdeeling van de Kon. Ned. "Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde heeft gisteravond in het veilinggebouw >t Centrum" een ledenvergadering gehouden. voor de speciale keuring, die buiten het üuntenstel viel, waren een groot aantal in zendingen ingekomen. De voorzitter, de heer B. Heynekamp, sprak hierover in zijn openingswoord zijn tevreden heid uit. Dit groot aantal inzendingen is een bewijs, dat er nog lang geen stilstand heerscht in debloemisterijaldus spr. De voorzitter hoopte dan ook, dat in de toekomst voor de keuringen evenveel inzendingen zouden ko men als het. nu het geval was. Hierna werden de notulen gelezen, welke onveranderd werden vastgesteld. Als candidaten voor het hoofdbestuur wer den gesteld de heeren J. H. de Roos uit Am sterdam en Jhr. Roëll, als liefhebber. Onder de ingekomen stukken was o.a. een schrijven van de K.V.V., waarin verzocht werd om deel te nemen aan het bloemen corso in de feestweek. De voorzitter deelde naar aanleiding van dit schrijven mede, dat het bestuur onaan genaam was getroffen door de houding van de V.V.V. In alle andere plaatsen, waar een afdeeling van de maatschappij gevestigd is, wordt steeds de medewerking voor deze ge legenheden gevraagd, maar in Beverwijk lijkt dit niet. zoo te zijn, aldus spr. Het be stuur voelde zich, omdat de afdeeling was ge passeerd, gegriefd. Het bestuur had echter toch besloten een prijs voor het corso be schikbaar te stellen. Uit de vergadering werd nog verzocht om een schrijven te richten aan de V.V.V., waar in van de ontstemming over een en ander zal worden kennisgegeven. Hiertoe werd be sloten. Vervolgens werden de inzendmgen ge keurd. De uitslag luidt: 1 Vaas Statice 8 punten. Ingezonden door den heer B. Heynekamp. 2 Japansche wijnbes 8 punten. 3 Sn ij boon en 8 punten. Alle van den heer O. Swanten. 4 Aardbeien 9 punten. 5 Tomaten 10 punten. Alle van den heer N Passchier. 6. piantenmand, 7 punten. Ingezonden door den heer Steyri. 7 Budleya, 10 punten. 8 Tamarix Lisp Aest 10 pnt. Ingezonden door den heer H. C. van der Colk. 9 Niet op naam gesteld. 10. Gloxinia 7 punten, 11 Coleus 8 punten, 12 Zeven vazen dahlia's in soorten 7 pnt. Alle van den heer B. Heynekamp. 13 Dahlia's in soorten, 6 punten. Ingezon den door den heer D. Philipoom. 14. Crinum Powellie 10 punten. 15 Collectie gladiolen 10 punten. Alle van den heer G. Broeze. De jury voor de bloemen bestond uit de heeren N. Passchier. P. J. Janssen en G. van der Wel en voor de inzendingen groenten en fruit uit de heeren D. Philipoom, G. Broeze en B. Heynekamp. Het ingezondene werd vervolgens nog aan bespreking onderworpen. De heer P. J. Jansen heeft hierna afscheid genomen van de aanwezigen, omdat hij zich elders gaat vestigen. Spr. herinnerde aan de gezellige en leerzame bijeenkomsten, die hij heeft medegemaakt Voorts wenschte spr. de afdeeling in de toekomst veel succes toe. De voorzitter sloot hierna met een woord van dank voor de opkomst deze geanimeerde vergadering. DE FIETSTOCHT VAN DEN N.A.S.B. NAAR DE ATHLETIEKWEDSTRIJDEN. De op Zondag a.s. te houden atletiekwed strijden op de sinteltaaan te Amsterdam vangen reeds om 9.30 uur aan. Daardoor is het vertrek voor deelnemers van de plaatselijke afdeeling van den N.A.S.B. en belangstellen den vervroegd tot uiterlijk 8 uur van het Sta tionsplein. Wielerwedstrijden op de Zaansche wielerbaan. DuineveldBoerkool winnen koppelrace. Gisteravond zijn er op de Zaansche wieler baan voor de eerste maal populaire wedstrij den verreden, welke flinke belangstelling trokken. Het koppel DuineveldBoerkool wist de 40 K.M. koppelrace op overtuigende wijze te winnen. Met niet minder dan vier ronden voorsprong ging het als eerste over den eind streep. De volledige uitslagen luiden als volgt: Sprint: 1. L. Regt 11 sec.; 2. Boerkool; 3. Schaft. 10 K.M. nieuwelingen: 1. Lust 14.10 sec.; 2. Portegies; 3. Krol. Tij dr ace over een baanronde: 1. Duineveld 113/5 sec.; 2. Van Beek, 3. Stet. Afvalwedstrijd 'nieuwelingen: 1. Portegies 2. Krol; 3. Ten Wolde. 40 K.M. koppelrace: 1. DuineveldBoer kool 16 pnt. Op vier ronden: 2. StetPorte gies 8 pnt. 3. LustVos 7 pnt. 4. Schellinger houtTen Wolde 3 pnt. De winnaars legden den afstand in 57 min, 10 sec. af. Lustelooze stemming op de groentenmarkt. Warmte van invloed op de prijzen. Het verloop van den handel gedurende de week van 5—10 Augustus was over de verschil lende dagen nogal wisselend en ging voor sommige groentensoorten met prijsdalingen gepaard. De stemming, die in het laatst der vorige week over het algemeen genomen nog niet zoo ongunstig was, werd er de laatste veilingdagen niet beter op. Vooral op de vei ling van Woensdag was de stemming luste loos. Sla, dat met het warme weer een zeer ge vraagd product was, kon zich op de topprij- zen, die de vorige week besteed werden, niet handhaven. Ofschoon de prijzen voor de goe de kwaliteit volstrekt nog niet onugunstig zijn had een en ander echter toch een nadeeligen invloed op de mindere kwaliteit, wat zich di rect altijd sterk laat voelen. De noteeringen, die de vorige week gangbaar waren, met als hoogsten prijs f 6 belandden in het midden van deze week naar kwaliteit op een peil van f 0,80f3,50 per 100 stuks. Komkommers hadden de laatste dagen ook niet meer zoo'n vlotten handel en moesten in prijs eveneens een veertje laten. De notee ringen van Woensdag waren naar kwaliteit van 1V23 cent per stuk. Bloemkool was met het warme weer al heel slecht te verkoopen. Daar de beste soorten reeds weinig belangstelling ondervonden was het met de mindere soorten niet best gesteld, zoodat weer heel wat bloemkool doordraaide. Postelein had ook weinig vraag en daar de prijzen toch al aan den lagen kant waren, kwam ook deze week hierin nog geen verbe tering. Nu alle soorten boonen weer worden aange voerd, blijkt het, dat de snij- en dubbele boo nen den boventoon voren. Voor beide soorten was tot heden nogal belangstelling en al wa ren de prijzen op sommige dagen wel eens verschillend, toch was er voor de goede kwali teiten geregeld een willige kooplust. Door de fabrieken werden deze week al flinke par tijen dubbele boonen afgenomen. De noteerin gen voor snijboonen varieerden naar kwali teit van 815 cent en voor dubbele boonen van 710 cent per K.G. Van de fijne spercie- boonen zijn de aanvoeren nog zeer beperkt. Voor deze soorten wisselden de prijzen van 1014 cent per K.G. Pronkboonen hebben weinig vraag en ofschoon het aanbod hiervan ook nog niet veel te beteekenen heeft, zijn de prijzen toch buitengewoon laag. Met de di verse doppersoorten loopt het weer teneinde. Het warme weer was voor de kwaliteit van deze producten niet gunstig. De kwaliteiten loopen dan ook erg uiteen en alleen voor goe de partijen wordt nog een redelijke prijs be taald. Bospeen bleef goed prijshoudend. Naar kwaliteit werd van 6—10 cent per bos besteed, Ook waschpeen werd naar soort vlug verhan deld van 58 cent per K.G. In de fruitafdeeling kwamen in het laatst der vorige week nog mooie partijtjes aard beien voor, doch hiermede is het nu afge- loopen. De aanvoer van roode bessen wordt ook aanzienlijk minder. Hiervoor werden ge regeld goede prijzen betaald. Druiven werden verhandeld voor 4045 cent per K.G. en meloenen varieeren in prijs naar soort en grootte van 1226 cent per stuk. Bridgeclub „Sans Atout". IF. B. Theater vertoont „Sommige blondjes zijn gevaar lijk" en „Ontmaskerd". Aan den inhoud van de film „Sommige blondjes zijn gevaarlijk" hebben wij het" vol gende ontleend: Bud Mason is in training voor het boks kampioenschap middengewicht en zijn mana ger George Regan, heeft niet veel fiducie in zijn pupil. Een struikelblok voor zijn car rière doet zich voor in den vorm van de blonde filmactrice Rose Whitney, wier charme hem training en manager doen vergeten. Spoedig moet hij tegen Prince Pearl vechten, maar verwaarloost zijn training totaal en wint alleen door zijn moed. Zijn manager breekt met hem, maar als Bud op den avond van het volgende gevecht met O'Reefe verneemt dat Rose een verhou ding heeft met een ander, komt zijn vechters- natuur weer boven en hoewel hij de match verliest, breekt hij met Rose en wendt zich weer tot Regan. Deze zal hem wederom steunen in zijn strijd om succes, terwijl Judy, wier liefde eindelijk door hem beantwoord wordt, hem trouw terzijde zal staan. In deze film vervullen Noach Beery Jr. en William Cargon de hoofdrollen. Het andere hoofdnummer is „Ontmaskerd" met Cesar Romero in de hoofdrol. In het bijprogramma wordt o.a. vertoond het sensationeele gevecht om het wereldkam pioenschap boksen tusschen Joe Louis en Max Schmeling. Dit filmpje, dat 15 minuten duurt, welke eerst in normaal tempo de snelle en overtuigende overwinning van Joe Louis demonstreert om daarna nogmaals met behulp van het langzaamwerkend apparaat de finesses van den enerveerenden kamp weer te geven. Men ziet hoe Schmeling zich moeizaam op richt, om dan direct den derden en beslissen- den stoot van Louis te ontvangen. Een strompelenden Schmeling wordt door zijn ge trouwen weggevoerd Een suf-kij kende Louis, die waarschijnlijk amper beseft dat hij reeds de zege heeft bevochten, brengt den overwin- naarsgroet. In twee minuten en vier seconden werd de carrière van een bokser afgebroken en de overwinning van een tweede bejubeld. LANGS DE LIJN. PROGRAMMA VAN DE RADIOCENTRALE. Lijn I: 8.00 Hilversum I. Lijn II: 8.00 Hilversum II. Lijn III: 8.00 Keulen; 10.20 Parijs; 12.20 Keulen; 12.35 Brussel Ned.; 2.20 Brussel Fr.; 4.20 Brussel Ned.; 5.35 Brussel Fr.; 6.20 Brus sel Ned.; 7.05 Brussel Fr.; 7.20 Parijs; 10.55 Brussel Fr.; 11.20 S. Radio. Lijn IV: 8.00 Brussel Ned.; 9.20 Diversen; 10.35 Londen Reg.; 11.20 Nationaal program ma; 5.00 Londen Reg.; 5.20 Nationaal pro gramma; 8.20 Londen Reg.; 10.20 Nationaal programma. Lijn V: Diversen. Trouwring: R.K. V.V. „A.D.O." Donderdagavond 25 Augustus houdt de voet balvereniging „A.D.O." haar jaarvergadering to 8 uur in het K.S.A.-gebouw. EEN DAGJE UIT. Woensdag hadden de dames-zelatrices een uitgaansdag. Des morgens 9 uur vertrok het gezelschap, per auto uit het dorp. Eerst werd gereden naar Voorschoten, waar een bezoek werd gebracht aan een oud-parochiegeeste lijke, kapelaan Perquin. Toen werd een be zoek gebracht aan den speeltuin „De Vink" Te midden van de pret. deed zich hier iets voor dat de feestvreugde eenigszins ver stoorde. Een der dames, mej. A., viel van een hoogen luchtschommel en kreeg hierbij een lichte hersenschudding. Zij werd in het hotel ondergebracht. Het gezelschap, gerustgesteld, dat het zoo goed met mej. A. was afgeloopen, ging hier na nog eenigen tijd naar Scheveningen. Op den terugweg naar huis werd mej. A. weer gehaald. De resultaten der onderlinge wedstrijden. De uitslagen van de onderlinge wedstrijden van de bridgeclub „Sans Atout" luiden als volgt: Groep I: 1. G. C. Tabak—W. G. Kleine 39 y2 m.p. 2. J. BosW. de Boer 36 m.p. 3. J. Dil—L. Mouton 33V2 m.p. 4. P. DaalhuizenH. J. Pools 33V2 m.p. 5. Mevr. Tabak—J. Numan 31 m.p. 6. R. HoenC. Geldermans 28 m.p. 7. Mevr. SteenbergenJh. Broekhuizen 27 m.p. 8. De heer en mevr. Van der Linden 24V2 m.p. Deze groep speelde volgens het Howell- systeem, terwijl groep 2 volgens het Scheve- ningsch systeem speelde. Groep 2 NoordZuidlijn. 1. J. Kok—Th. Braam 34V2 m.p. 2. Mevr. Kokmevr. Braam 45y2 m.p. 3. De heer en mevr. Tand 46 m.p. Oost-Westlij n. den medegebracht. 1. De heer en mevr. Blokdijk 37y2 m.p. 2. P. van Groningen—N.N. 43 m.p. 3. J. BerleeJ. Nijman 45V2 m.p. INLEVERING VAN GEZINSINKOMSTEN- BRIEFJES. In verband met den feestdag van Maria ten hemelopneming op 15 Augustus a.s. wor den de desbetreffende werkloozen erop at tent gemaakt, dat de gezinsinkomstenbriefjes op dien dag vóór 's morgens 10 uur in het bezit moeten zijn van den gemeentelijken dienst van Sociale Zaken Zeestraat 159. Voor de werkloozen. Distributie van versche groenten. Met ingang van 16 Augustus a.s. zullen versche groenten verkrijgbaar worden gesteld in het distributielokaal aan de Koolstraat en wel op Maandag, Woensdag en Vrijdag, des morgens van 8.309 uur en des avonds van 78 uur. De legitimatiekaarten moeten steeds wor- WIJK AAN ZEE HAWAÏ-AVOND IN „WELGELEGEN". Woensdagavond hield de Badgasten Socië teit „Servus" te Wijk aan Zee hare eerste ge zellige bijeenkomst van dit seizoen. Vele badgasten hadden aan de oproeping van het bestuur gehoor gegeven en zich als lid voor deze vereeniging laten inschrijven. De opkomst was daardoor zeer groot, te meer daar ook vele Beverwijkers voor dit doel naar de badplaats gekomen waren. Het is nu ruim een jaar geleden, dat eenige badgasten, onder leiding van den inmiddels naar Indië vertrokken heer de Graaf, het initiatief namen om een vereeniging te stich ten van uitsluitend badgasten, met een be stuur waarvan minstens 3 leden wonen in Wijk aan Zee. Zoo kwam de Badgasten Sociëteit „Servus" tot stand en dat zij nog leeft, heeft zij Woensdagavond bewezen. Het was een in alle opzichten geslaagde feestavond. VOETBALWEDSTRIJD VOOR „HET ZWAKKE KIND". Maandag 15 Augustus des avonds om 7 uur zal op het terrein der V.V.E. te Wijk aan Zee een voetbalwedstrijd worden gehouden van V.V.E. tegen D.E.M. Werkloozen hebben op vertoon van stem pelkaart toegang tegen verminderden prijs. De opbrengst van dezen wedstrijd, komt ten bate van de vereeniging „Het zwakke kind". „ARION" IN ACTIE. Donderdagavond Meld het muziekgezel schap ..Arion" te Wijk aan Zee een muzikalen rondgang door de badplaats Eenige dames collecteerden inmiddels bij het publiek. De opbrengst van deze collecte was be stemd voor het koopen van nieuwe instru menten etc. HEEMSKERK Na 18 jaar. Ongeveer 18 jaar geleden verloor de óloemkweeker E. B., uit Beverwijk, in den tuin van de firma v. d. Ploeg al hier, bij het bloembollen rooien zijn trouwring. Thans werd deze ring, door een knechtje van v. d. P., terugge vonden. Dit mag wel als een zeld zaamheid beschouwd worden, als men bedenkt, dat de grond in al die jaren minstens een keer of 6 diep gespit is. Het gevondene is weer aan den eige naar ter hand gesteld. SANTPOORT CONCERT „HET OOSTERKWARTIER". Na „Wilhelmina" en „Crescendo" gaf Don derdagavond het jeugdfanfarecorps „Het posterkwartier" uit Haarlem een concert in 'de muzieknïs. En door het mooie weer èn door het feit, dat men wel eens een jeugd fanfarecorps wilde hooren, was de belang stelling zeer groot. Het publiek bleek bij het beoordeelen der prestaties den juisten maat staf aan te leggen en na elk nummer klonk dan ook een warm applaus. Extra verlaagde Prijzen-iveek voor ALLE SPORTARTIKELEN. DE SPORTHOEK, Wijkerstraatweg 29 b. d. Pont, Velsen-N. (Adv. Ingez. Med.) Moorddadig bombardement op Chineesche steden. Bijna 700 dooden en gewonden. Tijdens een hevig en aanval van een zestigtal Japansche vliegtuigen op de Chineesche steden Woestjang en Han- jang zijn naar schatting bijna zeven honderd menschen gedood of gewond. Ruim honderd vliegtuigen waren voor dezen aanval opgestegen, doch als gevolg van de dikke bewolking, die boven de streek hingbereikten slechts zestig hun doel. De Japansche vliegtuigen hebben volgens het D.N.B. op Woetsjang en Hanjang bijna 200 bommen laten vallen. Dertig jonken wer den vernield: de bemanning kwam om het leven. Door op het station te Woetsjang ge worpen bommen werden vijftig vluchtelingen gedood. In het geheel zouden 680 menschen om het leven gekomen of gewond zijn en 437 huizen verwoest zijn. Nog laat in den avond begon het Roode Kruis met een uitgebreide hulpactie. Doordat de wolken laag hingen, werd de Chineesche luchtafweerdienst gehin derd. Prinses Juliana en Prins Bernhard hebben hun vacantie voor een deel in Heiligen damm (Mecklenburg) doorgebracht. Toen Prinses Beatrix voor den fotograaf moest poseeren Daitsch toestel deed er pl.m. 25 uur over. Het groote viermotorige passagiers vliegtuig van de Deutsche Luft hansa, de Focke Wulf „Condor", dat Woensdagavond van het Duitsche vliegveld Staaken voor een non-stop vlucht naar New-York vertrok, is Donderdagvand om 19.54 u. G.M.T. op het Floyd Bennett-vliegveld bij New-York aangekomen. Volgens niet officieele gegevens heeft de Condor de vlucht over den Oceaan gemaakt in 25 uur met een gemiddelde uursnelheid van 157.68 mijlen over den afstand van 3942 mijl. De officieele tijd tusschen het ver trek uit Berlijn en het oogenblik dat de Condor den eersten keer boven het vliegveld Floyd Bennett verscheen is berekend op 24 uur 54 minuten. Het vliegtuig is pas zeven minuten na aankomst boven het vliegveld ge daald. Dit is de eerste non-stopvluoht Ber lij nN e w-York Groote belangstelling bij de aankomst. New-York, 11 Augustus. Het vliegtuig Condor verscheen uit noordwestelijke richting op het vliegveld op een hoogte van 500 voet, cirkelde twee maal om het veld en landde toen feilloos. De bemanning bestaat uit vier man: de gezagvoerder Alfred Henke, tweede piloot Rudolph von Moreau, boordmechanicien Paul Dierberg en marconist Walter Kober. Zij bleven na de landing nog korten tijd aan boord voor het vervullen der douaneformaliteiten. Tweehonderd politieagenten hielden de men- schenmenigte op afstand toen het toestel naar de hangar reed. De gemiddelde snelheid was 158 mijl per uur. Het toestel zal Vrijdag weer starten voor de thuisvlucht, na 3180 gallons benzine en 155 gallons olie getankt te hebben. Aan levens middelen worden sla, boterhammen, warm vleesch, thee, boter, chocoladerepen, gekookte melk en suiker medegenomen. (United Press) DISTRIBUTIE VAN LEVENSMIDDELEN. In de week van 1421 Augustus is de win kelier H. Bleeker aangewezen voor den ver koop van goedkoope onvermengde margarine, alsmede bak- en braadvet. EXAMENS. Coupeuse. Voor het examen coupeuse slaagden de dames: mevr. P. Reuter—Schreis te Bloemen- daal, mevr. Remv. d. Helm en mej. S. F. van Nierop te Haarlem, allen leerlingen van de Modevakschool „Kinheim", Kleverlaan 87 te Bloemendaal. vond zij de felle zon niet prettig daarna trok iets heel belangrijks haar aandacht. ..en tenslotte keek zij ook nog even onderzoekend naar het fototoestel. /CHEEP/ LTilftSWCENj HOLLAND—AMERIKA LIJN. Lochavon, Rott. n. Vanc. 10 v. Londen. Bilderdijk, Baltimore n. Rott, 10, 227 m. W. v. Scilly eil. Statendam, N.-York n. Rott. 12 (2 n.m.) te Plymouth verw. Damsterdijk, Vanc. n. Rott. 11 te Liverpool. Rotterdam, Rott. n. N.-York p. 11 Lizard. Nieuw Amsterdam, Rott. n. N.-York p. 10 kaap Race. Maasdam, 10 v. Rott. te New-York. Beemsterdijk, N. Orleans n. Rott. 10 te Lon- aen HOI LAND—OOST-AZIë LIJN. Grootekerk (uitr.) 11 v. Suez. Meerkerk (thuisr.) 10 v. Port Said. Gaasterkerk 10 v. Hamburg n. Rott. Serooskerk (thuisr.) 9 te Hongkong. KONINKLIJKE SHELL. Megara, 10 van Arabu te Hamburg. Macuba, Haifa n. Grangemouth p. 10 Dung. Hermes, 10 v. v. Constantza te Malta. Rapana, Haifa n. Pauillac p. 9 Gibraltar, KON. NED. STOOMBOOT MIJ. Agamemnon, 10 v. Algiers naar Lissabon. Barneveld, Chili n. Amsterdam 10 v. Curasao. Ganymedes, 8 v. Amst. te Curasao. Helder, 11 van Chili te Amst. Oberon, 10 v. Amst. te Bourgas. Pygmalion, 10 v. Hamburg n. Amst. Venus, 10 v. Amst. te Hamburg. Vulcanus, 10 v. Triest n. Fiume. Colombia, Amst. n. W.-Indië 10 v. Madeira. Hermes, 10 v. Progreso n. Gent. Juno, Bourgas n. Amst. p. 10 (n.m.) Gibr. Stella, 11 v. Amst. te Stamboul. Saturnus, Venetië n. Amst. 11 te Catania. Aurora, 11 v. Amst. te Genua. Fauna, Marseille n. Amst. p. 11 (12 u.) Fi nis terre. Triton, 11 v. Amst. n. Rott. Iris, 11 v. Amst. n. Gdynia. Rhea, 11 van Amst. n. Rott. Mars, Calamata n. Amst. 11 (11 v.m.) 60 mijl ZW v. Ouessant. Trajanus, Tanger n. Malta p. 11 Gibraltar. Ariadne, Rott n Midd. Zee p. 11 Gibraltar. STOOMVAART MIJ. NEDERLAND. Tarakan, 10 v. Amst. te Hamburg. Poelau Bras (t.) te Marseille. Joh. de Witt (u.) 10 v. Algiers. Salabangka, 11 v. Amst. n. Batavia. Johan van Oldenb., 11 v. Amst. te Batavia. KON. HOLLANDSCHE LLOYD. Zaanland, 11 v. Amst. n. B.-Ayres. Amstelland (u.) 10 te B.-Ayres. MEIJER EN CO'S SCHEEPVAART MIJ. Menestheus, Japan n. Rott. 10 te Honkong. Glenapp, Dairen n. Rott. 9 v. Hongkong. Phrontis, Amst. n. Java 10 v. Suez. Ajax, Japan n. Rott. 11 te Marseille. ROTTERDAMSCHE LLOYD. Dempo (uitr.) 11 v. Colombo. Pt. Swettenham. Tapanoeli, 11 v. Rott. n. Liverpool. Dempo (uitr.) llv. Colombo. Indrapoera (uitr.) 11 te Southampton. Kota Pinang, 11 v. Hamburg te Rott. Baloeran (thuisr.) 10 v. Marseille. Kedoe, 11 v. Hamburg te Rott. Kota Nopan (uitr.) 11 v. Port Said. Kota Pinang, 10 v. Hamburg n. Rott. Kertosono (uitr.) 11 v. Brunshausen. ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA LIJN. Alphacca (thuisr.) 10 v. Rio Janeiro. HALCYON LIJN. Stad Zaandam, Vlaard. n. Bilbao p. 10 Beachy Head. Maasburg, 10 te Narvik voor Rott./Vlaard. Rozenburg, vertr. 13 v. Bilbao n. Rott./ Vlaard. Stad Zwolle, vertr. 13 y. Bilbao n. Rott./ Vlaard HOLLAND—AFRIKA LIJN. Springfontein, 11 v. Hamurg te Amst. HOLLAND—WEST-AFRIKA LLJN. Amstelkerk (u.) 11 v. Dakar. WIJKLIJN. Katwijk, 10 v. Rott. te Bilbao. Randwijk, Rott. n. Salta Coballo p. 10 Dun- genss. Stolwijk, Rott. n. Bilbao p. 10 Ouessant. Zonnewijk, Rott. n. Boston 9, 250 m. W. v. Valencia. AANGEKOMEN. 10 Augustus: Melissa m.s. Rotterdam Bothnia m.s. Kotka Unkas m.s. Havre 11 Augustus: Petroil s.s. Vlissingen Neha baggerm. Noordzee Margrete s.s. Leningrad Bill S. m.s. Gefle Baron Cochrane s.s. Casablanca Lowick m.s. New Castle Zuid Beijerland m.s. Hernösand Samsö s.s. Bremen Helder s.s. Chili Oiltrader s.s. New Orleans Wilbo m.s. Londen Albula m.s. Danzig IJstroom m.s. Hull Springfontein m.s. Hamburg Borihwick s.s. Leith Biri s.s. Rotterdam Enid Mary s.s. Goole Menjinski s.s. Leningrad VERTROKKEN. 10 Augustus: Neha baggerm. Noordzee Ransdorp m.s, Hoboken Rhein s.s. Hamburg Berenice s.s. Hamburg Venus s.s. Hamburg Perseus s.s. Kopenhagen Thorshammer s.s. Sandefjord Theano s.s. Rotterdam 11 Augustus: Oosterschelde m.s. Boston (L.) Zaanland s-s. BuenosAires. Cornelia B. m.s. Rotterdam Anna W. m.s. Mistley Salabangka s.s. Ned. Indië Triton m.s. Rotterdam Iris s.s. Danzig Gez. Hendrika m.s. Antwerpen Melissa m.s. Aalborg Ousel s.s. Liverpool Freja s.s. Rotterdam Tiberius s«s. Rotterdam

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 7