STEGEMAN) UW KINDJE VERKOUDEN VERWACHT WORDENDE SCHEPEN Een scène uit de film: „Ten Westen van Sjanghai", die in Thalia vertoond wordt. IJMUIDEN TH ALIA BRENGT: „Ten Westen van Shanghai* en „Hoe langer hoe gekker'. Thalia vertoont twee superfilms, die elk voor zich een apart genre vormen. „Ten Westen van Shanghai" is met den beroemden filmacteur Boris Karloff in de hoofdrol. Verder spelen nog meee Beverly Roberts en Ricardo Cortez. Boris Karloff vertolkt hier de rol van Gene raal Wu Yen Fang den gevreesden „Witten Tijger" die het grootste gedeelte van Noord- China beheerscht. In deze film ziet men de verschrikking van den oorlog in het mysterieu ze Oosten. Shanghai, stad der verschrikking, straten herschapen in een slagveld! Een film die zich mede door de hedendaagsche conflic ten in het verre Oosten in het middelpunt van de belangstelling plaatst. De tweede hoofdfilm is „Hoe langer hoe gekker" met de beroemde filmclowns Bert Wheeler en Robert Woolsey in .de hoofdrollen. Deze film speelt zich af in het oude Indianen- gebied als de Gold-rush naar Californië juist begonnen is. Met deze twee komieken als een paar kwakzalvers, vormt deze film een novum op het gebied van de film. De aanhouding van een diligence, een Indianenoveral op een huif kar colonne, de bevrijding van de cavalerie, de trek naar Californië, dit is alles realistisch weergegeven als achtergrond van een avon turenfilm, waartegen Wheeler en Woolsey een van de grappigste kluchten uit hun loopbaan opvoeren. Zij trekken kiezen onder de be dreiging van geweren van bandieten, leveren een chloroform-gevecht tegen Indianen, wor den gevangen genomen en bij een roodhuiden- stam ingelijfd, zakken in drijfzand, worden bijna gelyncht, kortom, verleenen met hun gekke bokkensprongen humor aan de film. De twee films tezamen vormen een programma voor elk wat wils, dat wij ten zeerste kunnen aanbevelen. REX THEATER BRENGT: „Zwerfstertje" en Jacht naar carrière". Bewonderaars van Shirley Temple kunnen deze week in het Rex Theater hun hart op halen, wantzij is er weer en wel als Re becca Winstead in „Zwerfstertje" en Slim Summerville is er ook. Hieronder iets van den inhoud: De groote Amerikaansche omroepvereeni- ging had nu eenmaal het plan, om een klein meisje voor de microfoon te zetten en de directie had gedacht, dat het makkelijk ge noeg zou zijn, om eenvoudig bekend te maken, dat kinderen, die aardig zingen konden, dan maar eens een proef moesten afleggen. Wel licht was er dan eentje bij, die goed genoeg was voor dit experiment! Nu, de gegadigden kwamen bij honderdtallen aanzetten; onge looflijk veel zingende kinderen bleken er te bestaan, maar zoodra ze hun mond ópen- deden, bleek, dat het toch heusch niet mooi genoeg was om uit te zenden. De directie ver loor haar geduld, haar goed humeur en haar zelfvertrouwen. Zou dan niet één meisje....? Maar zie! Of liever: maar hoor! Daar klonk opeens door de studio het geluid, waarop ge wacht werd. De directie sprong op, maar toen de heeren de trap waren afgedenderd naar beneden, was het meisje alweer verdwenen; iemand had haar bij ongeluk weggestuurd, net als de rest, die honderden andere kinde ren De ongeluksvogel, die dit op zijn geweten had, kreeg natuurlijk bittere verwijten naar zijn hoofd en moest maar maken, dat hij dit meisje terugvond. En dat was niet zoo bar gemakkelijk! Want dit meisje, Rebecca Winstead, had een pleegvader, die, na deze mislukking, het kind naar haar tante bracht, Mejuffrouw Miranda Wilkins, die ergens ver weg buiten op het land woonde. Ga maar zoeken! Dat was een ver- schri kkelij k karwei Inmiddels vonde de kleine Rebecca het bij zonder prettig bij haar tante. Tante was wel streng en zoo, maar het huis had zoo'n mooien tuin, waar zooveel moois en nieuws te zien was voor een klein meisje, dat uit de groote stad komt. Zoo werd zij bijvoorbeeld dikke maatjes met den neger Aloysius en voorts met een buur man, Anthony Kent, een zomergast, die her stel van gezondheid op het land zocht, omdat hij overwerkt was. Deze meneer Kent was toevallig lid van de directie van diezelfde radio-omroep. Dus duurde het niet zoo vree- selijk lang, of hij bemerkte, dat die kleine Rebecca het meisje was, waarnaar zoo gewel dig gezocht werd en Rebecca zei, dat ze na tuurlijk erg graag voor de radio zingen wou. Ja, maar dan werd daarbij toch vergeten, dat er ook nog zooiets als Tante Miranda was, een oude dame met héél strenge en degelijke principes, die zooiets vreeselijks als zingen voor de radio nooit of te nimmer zou willen toestaan en dus waren ze nog altijd even ver. Hoe dat nu allemaal in orde kwam, is hier niet haarfijn uit te leggen. Maar het kwam voor elkaar tot ieders genoegen en de toeschou wer zal met vreugde zien en met evenveel vreugde hóóren, hoe Rebecca de microfoon stormenderhand veroverde en alles en ieder een voerde naar een gelukkig einde. In de tweede hoofdfilm „Op jacht naar car rière" wordt de rol van Yvette Guerin, het meisje met de gouden stem vertolkt door Simone Simon. Bestuurdersbond Kennemerland. In café Centraal hield de Bestuurdersbond Kennemerland der Nederlandsche Vakcentrale een bijeenkomst, waarop aanwezig waren de af gevaardigden en leden der bij dezen bond aan gesloten vakorganisaties t.w. Nederlandsche Bond van Technici afdeeling Velsen-Beverwijk, Centrale Bond van Werkmeesters en ander Op zichthoudend Personeel, Centrale Bond van Nederl. P.T.T. personeel afdeeling Kennemer land, Nationale Bond van Handels- en Kan toorbedienden „Mercurius" afdeeling Velsen en de Centrale Bond van Spoor-, Tram-, A.T.O.- en Van Gend en Loos-personeel. „Kennemerland's" voorzitter, de heer Ch. Ultzen, heette de belangstellenden hartelijk welkom, in het bijzonder den spreker van den avond, den heer H. M. Roos, voorzitter der Ne derlandsche Vakcentrale, die tot zijn onderwerp had gekozen: Werkverruiming Werkloozen- zorg. Alvorens echter deze punten te bespreken ging de heer Roos terug tot de eigenlijke oorzaken der werkloosheid, want indien men een ziekte wil bestrijden moet men er de oorzaken van kennen. Spr zag den wereldoorlog als de bron van dezen grooten geesel der menschheid. Na den grooten oorlog zag men een verplaatst produc tie-apparaat, omdat andere naties dan de strij dende zich op de productie hadden toegelegd en wel in sterke mate. Ook het proces der verdere mechanisatie voltrok zich snel. De gevolgen daarvan bleven niet uit: de econo mische toestand werd een onevenwichtige en onder de resultaten van deze ontwrichte econo mie noemde spr. o.m. de beperkte immigratie in de Vereenigde Staten, het verdringen van de mannelijke arbeiders door de vrouwelijke in de bedrijven, de autarkie het zelf en in eigen land vervaardigen van artikelen, de tolmuren, enz. Al deze toestanden verwekten bij de an dere naties natuurlijk wederom reacties, die zoodoende de balans nog meer verstoorden. Uitvoerig besprak de heer Roos deze reactie- processen, die alle dit eene ten gevolge hadden, dat de werkloosheid zich nog meer uitbreidde. In ons land zijn de gevolgen van deze econo mische ontwrichting eveneens wel zeer sterk geweest en het is voor de Nederlandsche regee ring buitengewoon moeilijk aan al die proble men tegemoet te komen. Vooral omdat een groot contingent arbeiders voor altijd uit het produc tie-proces uitgeschakeld zullen blijven. De regeering heeft zich langen tijd over dit steeds ernstiger wordende probleem beraden. De minister van Sociale Zaken heeft zich tot de groote vakbonden en middenstandsorganisaties gewend en uit deze beraadslagingen is de „werkverruimingscommissie" gedistilleerd. Op de wijze van werken dezer commissie en de daaruit voortgevloeide maatregelen ging spr. dieper in. Voor de oplossing der bezwaren, die tegen deze maatregelen geopperd worden moet echter dwang worden aanvaard. Spr. roerde daarbij de kwestie der werkkam pen (een glorieuze mislukking volgens hem) en die der jeugd-werkboekjes aan. Om op een eenigszins succesvolle wijze de werkloosheid en in 't bijzonder die van de jeugd te bestrijden, zal er nog veel gedaan moeten worden. Aan dwangmaatregelen zal daarbij niet ontkomen kunnen worden willen deze pogingen ook maar eenigermate resultaten afwerpen. Spr. verwachtte eveneens veel heil van een vei'kor- ten arbeidsdag. Na zijn rede hadden de aanwezigen gelegen heid den heer Roos vragen te stellen, die door hem uitvoerig werden beantwoord. HARING SCHEVENINGEN 17 NOVEMBER. Volle haring Eng. wal f 10.80f 11.20. Volle haring wellen f 10 30f 10.70. IJle haring wellen f 8.20. Steurharing wellen f 8.60f 9.40. Alles per ton naar kwaliteit. EXCURSIES VAN HET INSTITUUT DER ARBEIDERSONTWIKKELING De afdeeling Velsen van het Instituut voor Arbeidersontwikkeling belegt a.s. Zaterdag avond een excursie naar de sterrenwacht te Halfweg. Zondagmorgen wordt een strandwandeling gemaakt. PROPAGANDA-AVOND LOGE „RECHT DOOR ZEE" A.s. Zaterdagavond houdt Loge „Recht door Zee" no. 126 der I. O. G. T. een propaganda- avond in het Vereenigingsgebouw aan de Kal- verstraat te IJm.-O. Aan dezen avond zullen medewerken de Excelsior Hawaiian Club en Nick Carson, tapdanser. Ook zal een tooneel- stukje opgevoerd worden. „HET SPOOK VAN DE VRIJRURCHT" De tooneelclub van de Chr. Jongemannen Ver. 't Mosterdzaadje geeft Maandag 21 en Dinsdag 22 November een tooneelavond. Opge voerd zal worden „Het spook van de Vrij- burcht" van Gerard Nielen. N. A. S. B. GROEP VOETBAL. Voor den belangrijken wedstrijd op Zondag s. heeft Sport Vereent de volgende opstelling: F. Evezand. K. Wijken, J. v. d. Linde, G. Veldt, H. Meenderink, P. Clots, J. Kraak, H. v. d. Linde, T. de Boer, K. Kistemaker, J. v. Kempen. Het terrein is gelegen aan den Hagelinger- weg. Toegang en rijwielstalling gratis. De wedstrijd Zwaluwen 2Sport Vereent 3 is afgelast Instructie-avoiir! van V. Z. V. De Velser Zwernvereeniging hield gister avond in het Patronaatsgebouw een instructie avond, geleid door den heer S. P. J. Borsten, bijgestaan door mej. Sweres, welke de zwem slagen demonstreerde. De voorzitter van V.Z.V., de heer P. Borst, heette de aanwezigen van harte welkom, ter wijl hij de geringe opkomst betreurde, waar na hij het woord gaf aan den heer Borsten. In een eenvoudige causerie behandelde deze op populaire wijze, den grondslag van het zwemmen wat betreft de ademhaling, het gebruik daarbij van de spieren. Verder be handelde spr. diverse zwemslagen en -metho den, de fouten welke daarbij gemaakt wor den en hoe deze kunnen worden verbeterd. Na de pauze behandelde de heer Borsten de geschiedenis van de crawl, teruggaande tot 40GO jaar geleden. Ook de moderne crawl was een punt van uitgebreide bespreking, wat betreft armslag, ademhaling en beenslag. Het nemen van keerpunten en het starten werd eveneens aan een uitvoerige beschouwing on derworpen. Na nog een en ander verteld te hebben over kleeding en voeding sloot spreker zijn interessante causerie. De heer P. Borst bood tot slot den heer S. P. J. Borsten en fnej. Sweres, 'n stoffelijk blijk van dank aan waarna hij allen een tot weerziens toeriep op den volgenden instructie- avond. BEVERWIJK HET TOEZICHT OP DE NIJVERHEIDS- AVONSCHOOL. Door vertrek van ir. Van der Vegte moet worden voorzien in de vacature in de com missie van toezicht op de gemeentelijke Nij verheidsavondschool voor ambachtslieden. B. en W. hebben daarvoor aan den raad de volgende aanbeveling gedaan: 1. C. J. van Doorn, Parklaan 31; 2. H. W. J. Meijran, Zeestraat 146. Deze benoeming geschiedt met ingang van 1 Januari a.s. en Tevens moet worden voorzien in de vaca tures, welke op 1 Januari a.s. ontstaan door het periodiek aftreden van de heeren ir. J. C. van Hattum en ir. A. Drijver. Deze aftreden den zijn onmiddellijk herkiesbaar. SANTPOORT 'v~t 1 Wrijf dan keel, rug en borstje tn met Dampo.Wonderlijk zooals dat helpt! -.Pot 50 ct. Tube 40 ct. Doos 30 ct. (Adv. Ingez. Med.) Vergadering Harddraverij- vereeniging. Onder leiding van den heer Tammes hield de harddraverij-vereeniging „Santpoort er Omstreken" in „De Viersprong" een leden vergadering. Uit het financieel verslag van den penning meester bleek, dat de vereeniging er niet slecht voorstond. Uit het jaarverslag van den secretaris stip pen we o.m. aan, dat het aantal leden ruim 250 bedraagt. Voor het houden van een grooten feestavond in Januari of Februari zullen plannen wor den uitgwerkt. Bij de bestuursverkiezing werden de heeren Tammes, Westerhoven en Heeremans her kozen. In plaats van den heer Bogtstra werd de heer Klaver gekozen. Het bestuur bestaat thans uit de heeren J. Tammes, voorzitter, J. W. A. Westerhoven, secretaris, K. Boekei, penningmeester, J. Hee- SCHIP Aikmaai (Ned.) Anna BuJgaris (Gr.) Achilles (Ned.) Amstelland (Ned.) x) Amstelkerk (Ned.) Aserbaidjan (Rus) x) Bodegraven (Ned.) Rennekom (Ned.) Barnveld (Ned.) x) Baarn (Ned.) x) Breda (Ned.) x) Belgien (Deen) Britsh Adour x) Biruta (Let.) Chr. Huygens (Ned.) Crijnssen (Ned.) Carina (Ned.) Capt. Daimiani (Fr.) Caribia (Du.) x) Cordillera (Du.) x) Cimbria (Deen) Dortmund (Du.) Dunavis (Gr.) Eemland (Ned.). Freiburg (Du.) Fauna (Ned.) Grootekerk (Ned.) x) Gaasterkerk (Ned.) x) Gun (Zweed) Ganymedes (Ned.) Harbury (Eng.) Heemskerk (Ned.) x) Halle (Du.) Henry Stanley (Br.) Helder (Ned.) Hebe (Ned.) Hansa (Du.) Iris (Ned.) Ijora (Rus) Irene (Ned.) Jagersfontein (Ned.) x J .v .Oldenbar ne vN ed Kurmark (Du.) Katwijk (Ned.) Lekhaven (Ned.) Montferland (Ned.) x) Maron (Eng.) x) Mirandella (Uort.) Melampus (Ned.) x) Menes (Du.) Myrmidon (Eng.) x) Merope (Ned.) Midsland (Ned.) Moena (Ned.) x) Nyugat (Hong.) Norma (Zw.) VAN Verrn. x >nkomst AA I SI F BERICHT Orestes (Ned.) Palatia (Du.) Poelau Bras (Ned.) x) P. L. M. 20 (Fr.) Pluto (Ned.) Rhesus (Eng.) x) Radnorshire (Eng.) x) Rhea (Ned.) Roxby (Br.) Saiabangka (Ned.) x) Saleier (Ned.) x) Stella (Ned.) Springfontein Ned.) x) Sesostris (Du Soemba (Ned.) Spartak Rus) Simon Bolivar (Ned.) Socrates (Ned.) Salland (Ned.) Saturnus (Ned.) Stuyvesant (Ned.) Tjlkandl (Ned.) x) Trajanus (Ned.) Tiberius (Ned.) Titus (Ned.) Tamaha (Fr.) Theseus (Ned.) Triton (Ned.) Tom (Zw.) Tiba Tonis Chandris (Gr.) Ulysses (Ned.) Uckermark (Du.) Viking (Deen) Venus (Ned.) Varmdö (Zw.) Winterswijk (Ned.) Chili Buenos Aires Constantza Buenos Aires West Afrika Batoum Chili :hil) Chili Hamburg Chili Gdynia Abadan Riga Batavia West Indië Curasao Haifa Hamburg (v. IJm.) West Indië Gdynia Macassar Constantza Med Indië Stamboul Japan vokohama Danzig Hamburg Buenos Aires Z Afrika Macassar W. Afrika Izmir Haifa Le Tréport (v. IJm.) Danzig Leningrad Palermo Belra Batavia Med Indië Koivisto Rosario Buenos Aires Batavia Buenos Aires Batavia Med Indië Batavia Hamburg Swansea Hamburg Buenos Aires Hernösand Neuvitas (via Bord.) Mexico Batavia Bona (voor IJm) Kopenhagen Batavia Yokohama Palermo Port Redon Batavia Batavia Midd Zee Belra Pto Barrios Batavia Archangel Hamburg Hamburg Hamburg Hamburg West Indië Batavia Tel-Aviv Alexandrië Triëst Haifa Settin Hamburg Norrköping Rosario Onega Alexandrië Ned Indië Londen Bourgas Gefle (v. IJm.) Oulu 26 Nov. 9 Dec. heden 18 Nov. 18 Nov. 22 Nov. 22 Nov. 25 Nov. heden 20 Nov 10 Dec. heden 6 Dec. heden 29 Nov. 23 Nov. 28 Nov. 20 Nov heden heden 20 Nov. 5 Dec. 20 Dec. 24 Nov. 19 Nov. 21 Nov. heden 3 Dec. 18 Nov. 25 Nov. 30 Nov. 14 Dec. 30 Dec. 20 Dec 18 Nov. 20 Nov. 30 Nov. 18 Nov. 22 Nov. 19 Nov. 19 Nov. 20 Nov. 20 Dec. 19 Nov. 25 Nov. 21 Nov. heden 20 Nov. 28 Nov. 8 Dec. 4 Dec. heden 22 Nov. 18 Nov. heden 5 Dec. heden heden 18 Nov 12 Nov. te Hamburg. 13 Nov. van Montevideo. 15 Nov. van Stamboul. 11 Nov. vertrokken. 10 Nov. van Dakar. 9 Nov. van Stamboul. 16 Nov. van Liverpool. 14 Nov. van Callao. 13 Nov. van Arica. 15 Nov. van Antwerpen. 12 Nov. van Callao. 14 Nov. vertrokken. 11 Nov. vertrokken. 12 Nov. vertrokken. 17 Nov. van Algiers. 8 Nov. van Barbados. 7 Nov. vertrokken. 30 Oct. vertrokken, vertrekt 19 November, vertr. 19 Nov. v. Pto. Barr. 12 Nov. vertrokken 9 Nov. van Colombo. 28 Oct. vertrokken. 10 Nov. van Bahia. 14 Nov. van Marseille. 10 Nov. te Luxuri. 15 Nov. van Genua. 15 Nov. van Manilla. 15 Nov. van Rotterdam. 19 Nov. 8 Nov. van Montevideo. 14 Nov. van Durban. 16 Nov. van Penang. 16 Nov. te Rotterdam. 14 Nov. vertrokken. 13 Nov. te Yerakini. 17 Nov. vertrokken. 18 Nov. vertrokken. 11 Nov. vertrokken. 15 Nov. vertrokken. 12 Nov. van Kaapstad. 16 Nov. vertrokken. 1 Nov van Padang. 17 Nov. van Holtenau. 12 Nov. te Santos. 9 Nov. van Bahia. 1 Nov van Belawan. In lading. 15 Nov. van Padang. 7 Nov. van Tjiiitjap. vertrekt 19 Nov. 17 Nov. vertrokken. 18 Nov. vertrokken, in lading. 28 Oct vertrokken 12 Nov. vertrokken. 7 Nov. vertrokken. 7 Nov. van Port of Spain. 8 Nov. van Colombo. 13 Nov. van Gibraltar. 16 Nov. vertrokken. 14 Nov. van Gibraltar. 15 Nov. van Singapore. 17 Nov. van Beachy Head, in lading. 16 Nov. te Genua. 14 Nov. van Marseille. 16 Nov. van Dungeness. 13 Nov. van Pt. Sudan. 18 Nov. van Pto Cabello. 15 Nov. van Colombo. 7 Nov. van Lodingen. vertrekt 19 Nov. in lading, vertrekt 26 Nov. in lading. 15 Nov. v. Paramaribo. 7 Nov van Colombo, 16 Nov. van Tunis. 15 Nov. van Cavalla. 16 Nov. te Bari. 11 Nov. van Gibraltar, vertrekt 19 Nov. in lading. 12 Nov. vertrokken, in lading. 7 Nov. vertrokken. 10 Nov. te Piraeus. 15 Nov. van Tjiiitjap. 14 Nov. vertrokken. 16 Nov. te Varna. 12 Nov. van Lulea. 17 Nov. van Bornholm. Schepen, voorzien van een x) zijn grootei dan 6000 ton. winkelier die zegt: Eind goed, al goed. Hoe goed moet dan Z00'n worst wel zijn: die heeit twee einden. Maar als U de echte Geldersche verlangt, die van Stegeman, met die heerlijke zachte rooksmaak, kijk dan vooral welk loodje er aan het touwtje zit, dat ze bijeen houdt! LET OP of ei wel Stegeman op 't loodje staat, I ln winkels rnet ons raambiljet (Adv. Ingez. Medj remans, G. van Tunen, w. Vorstelman e Klaver. Op voorstel van den heer Bogtstra wen, heer B. G. Witteman, de vroegere voorzitter der vereeniging, tot eere-lid benoemd, terwijl eveneens op zijn voorstel ,De Viersprong" clublookaal der vereeniging werd gepromo veerd, waar in de toekomst steeds de loting en de uitreiking der prijzen zal plaats vinden CULTUREELE FILM. Woensdag a.s. draait in het o„.bu. gebouw voor de donateurs van de „Ciütuxeele Film" de bekende film „O.K. Mr. Deeds" met Gary Cooper in de hoofdrol. De commissie deelde ons mede, dat den min of meer wetenschappelijke film „Volk van Oran" en de „ernstige" speelfilm „De Witte Engel" thans bovengenoemde hu moristische film gekozen heeft, opdat zij den smaak van de donateurs na deze film hoopt te kunnen vaststellen, om er in de toekoms rekening mee te houden. Het Echte Natuurlijke ^EMSER-ZOUT L«t op is alleen verkrijgbaar in HaïdU- vierkante glazen flacons. merlt Prijs per flacon f 1.10. (Adv. Ingez. H HEEMSKERK A. D. O. Donderdag hield de voetbalvereniging D. O. een ledenvergadering in het K.S.A.-ge- bouw onder leiding van den heer A. van L hout. Deze heette allen welkom, speciaal d geestelijk-adviseur Kapelaan Danckaarts. De voorzitter deelde mede, dat de vereeni ging wederom de beschikking over een oefen lokaal voor indoortraining heeft. Op Woens dag 23 November zal hiermee worden fc nen. Vervolgens werd het woord gegeven aan heer Th. Koopman, die een lezing hield over de spelregels, met voorbeelden toegelicht, ontving luid applaus. De geestelijk-adviseur sprak ook een pro pagandistisch woord, waarbij hij opmerkte dat alleen sportiviteit een vereeniging op hoo. ger peil kan brengen. WIJK AAN ZEE FILMTOESTEL VOOR HELIOMAEE. Namens het door de patiënten en patiënten gevormde fonds is aan het sana torium „Heliomare" een filmtoestel voor zaal projectie aangeboden. Dit geschiedde met een toespraak door den heer De Jong. De geneesheer-directeur dr. M. H. P. van Haeff dankte namens de patiënten voor dit mooie geschenk. De heer Marx gaf met het nieuwe we stel een film vertooning, die zeer op prijs wera gesteld.. „DENK EN ZET" KOMT UIT! Tien dammers der eerste afdeeling van„f® Dam- en Schaakclub „Denk en Zetzuiijm onde,r het district Haarlem binnenkort uit komen tegen de volgende clubs. T.O.P. (IJmuiden): „Kijk Uit"; Stabiel u, H.D.C. IV; Oosterkwartier II; Het Noorden, Stabiel IH en E.M.S Bennebroek. WEDSTRIJD EN PRIJSUITREIKING VAN DE B.V.L. Op 24 November a.s. zal in café-restauran. Sonnevanck te Wijk aan Zee de laatste ning en tevens wedstrijd plaats hebben de leden der Bijz Vrijw. Landstorm. Op 6 December heeft voor de aan bovengenoemden wedstrijd, de phlsu king plaats

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 6