Hoofdnummer voor Aegir qesCaagd zwemfeest Uitstekend van H.P.C. Ook de oude acht geeft n overwinning voor Nereus De Heemsteedsche poloclub HPC heeft een mooi succes behaald met haar pro- paoan'da-zwemfeest in de zwemvijvers Groenendaal" te Heemstede, dat Zon dag werd gehouden. Begunstigd door zeer fraai zwemweer waren vele zwem- liefhebbers naar Groenendaal gekomen om daar te genieten van spannende wedstrijden waaraan voor de wedstrijd- zwemmers het kampioenschap of de beste prestatie van kring Haarlem van den KNZB waren verbonden. Allereerst werd begonnen met het num mer 100 M. rugcrawl dam.es junioren. Hier aan werd door 8 zwemsters deelgenomen. De perste serie bleek tevens de beslissende serie te zijn want mej. A. Sevensma van de HPC maakte een tijd van 1 min. 29 sec. en in de tweede serie werd deze tijd 'niet verbeterd, zoodat zij kam- nioene werd, gevolgd door mej. M. Jansen van Haarlem in 1 min. 35 1/5 sec. Als derde plaat ste zich mej. M. Kuyper van DWR in 1 min. ^Aan het volgende nummer de 100 M. borst- crawl heeren werd door niet minder dan 35 zwemmers deelgenomen, verdeeld over 9 series. De series waren vol afwisseling en bovendien zeer spannend. Dit bleek wel uit het eindresul taat. Jan van Hemsbergen van de zwemclub .Haarlem" werd kampioen van de Junioren in Üen tijd van 1 min. 7 1/5 sec., gevolgd door E. Behle van DWR in 1 min. 8 sec. Als derde werd geplaatst J. Ketelaar van HVGB in 1 min. 8 3/5 sec., vierde werd H. Smits van zwemclub „Haarlem" in 1 min, 8 3/5 sec. en op de 5e plaats belandde de HPC'er F. de Geest in 1 min. 8 4/5 sec. De 100 M. borstcrawl dames, een evenzeer be langrijk nummer, was "niet zoo goed bezet als het héerennummer. In 2 series werd het num mer afgewerkt. De tweede serie was hier de belangrijkste en bracht tevens de beslissing. Achtereenvolgens namen deel mej. H. van Koperen van DWR op de eerste baan, mej. M. Kwak van die Velser zwemclub op baan twee, mej. E. Alofs op baan 8 en tenslotte de kampioene 1938 mej. Henny Bakker op de vierde baan. Direct na den start zette mej. Kwak en mej. 'Alof er een snelle spurt in en werd mejuffrouw Bakker'op de vierde plaats gedrongen. Bij het tweede keerpunt, dus na 50 M., werd in deze volgorde gedraaid. Toen ging mej. Van Kope ren er van door tegelijk met mei. Bakker. Zij passeerden de anderen en keerden gelijktijdig en bij het ingaan van de laatste baan ontstond er een Telle nek aan rek-race, die op fraaie wijze gewonnen werd door mej. Bakker, die hiermede voor de tweede maal het Kringkampioenschap veroverde. De estafettes. Na een voor-serie tusschen de reserve ploe gen van zwemclub „Haarlem" en HPC kwam het groote hoofdnummer van dezen middag, de 10 maal 50 M. borstcrawl estafette tusschen HVGB, Velsen, Zwemclub „Haarlem" en HPC. Op baan 1 en 2 streden de beide eerstgenoem de vereenigingen om de derde plaats, want het was van het begin af aan te zien dat de beslis- nng om het Junioren-estafette kampioenschap zou gaan tusschen HPC en „Haarlem". In de negende baan kwamen de beide zwem- rotten C. Zeeman van „Haarlem" en Van Zadel van HPC tegen elkaar. Bij het aantikken had H.P.C. een klei nen voorsprong. Als laatste man ging toen voor HPC de Geest en voor „Haar lem'' van Hemsbergen te water. Nog had de Geest een kleinen voorsprong bij het laatste keerpunt, maar toen Hemsbergen onweerstaanbaar opzetten en op fraaie wijze bracht hij zijn ver- eeniging, met handslag verschil, het kampioenschap. De estafette voor meisjes, de 5 maal 50 M. borstcrawl werd op gemakkelijke wijze gewon nen door HPC. .Na een demonstratie schoonspringen verzorgd ooor de heeren Van Hemsbergen, K. ten Haven en N. v. d. Voort, die veel succes oogstte, werd n aanvang gemaakt met de estafette voor sport verenigingen. RCH nam met niet minder dan 4 ploegen deel eP,"et mag gezegd worden dat deze voetballers zich kranig hebben geweerd. Hier zag men eigenlijk hoe ver de propaganda van het zwem men reeds is doorgedrongen. .De zeer interessante estafette welke in 2 se- r:es werd verzwommen werd tenslotte gewon nen door de Heemsteedsche reddingsbrigade, gevolgd door VEW met RCH op de derde plaats. ben pantomime opgevoerd door HPC-leden 5 goed in vooral toen alle deelnemers ten slotte in het water belandden. £sta(etle na spannendan stxifd dooc «JCawdem» gewonnen Als slot van den middag werd gespeeld de waterpolowedstrijd HPCNereus, die in een 11 gelijk spel eindigde. Het doelpunt werd door Braam voor de HPC en Engel van Nereus gescoord. De jury die op zeer vlotte wijze het program ma afwerkte bestond uit de heer B. J. Moole- naar, voorzitter kamprechter, Th. Hölsken, starter, mevr. A. Knuyt-van Laar. A. Verspoor, G. R. Hemsing en R. Ritman tijdopnemers en als secretarissen fungeerden de heeren De Rid der en Schotel. 100 M. rugcrawl dames 1 A. Sevensma (HPC), 1 min. 29 sec., 2 M. Jansen (Haarlem) 1 min. 35 1/5 sec., 3 M. Kuyper (DWR) 1 min. 35 1/5 s. 100 M. borstcrawl heeren: 1 J. v. Hemsbergen (Haarlem), 1 min. 7 1/5 sec., 2 E. Behle (DWR) 1 min. 8 sec., 3 J. Ketelaar (HVGB) 1 min. 8 3/5 sec., 4 H. Smits (Haarlem) 1 min. 8 3/5 sec., 5 F. >de Geest (HPC) 1 min. 8 4/5 sec. 100 M. borstcrawl dames: 1 H. Bakker (HPC) 1 min. 16 1/5 sec., 2 H. v. Koperen (DWR) 1 min. 17 2/5 sec., 3 M. Kwak (VSV) 1 min. 19 1/5 sec. 10 maal 50 M. borstcrawl-estafette heeren: 1 Zwemclub Haarlem in 5 min. 6 2/5 sec., 2 HPC in 5 min. 7 1/5 sec., 3 HVGB in 5 min. 21 sec. (VZV gediskwalificeerd). 5 maal 50 M. idem meisjes: 1 HPC in 3 min. 4 4/5 sec., 2 Haarlem in 3 min. 20 sec. 4 maal 25 M. vrije slag-estafette voor sport verenigingen: 1 Heemst. Reddingsbrigade 1 min. 12 3/5 sec., 2 VEW 1 min. 16 4/5 sec., 3 2e ploeg van RCH 1 min. 17 4/5 sec. Abonnés der zweminrichting: 25 meter vrije slag: jongens van 10 t.m. 12 jaar: 1 Hans Alofs, 20 sec., 2 J. Schreurs 20 4/5 sec., 3 W. Otte 22 3/5 sec., 4 H. van Walsem 24 2/5 sec., 5 P. v. d. Ham 25 sec. Idem voor jongens van 13 t. m. 15 jaar: 1 B. E. van Ommen 15 3/5 sec., 2 Th. Fraay 16 1/5 sec., 3 K. van Geelen 17 2/5 sec., 4 W. van Waveren. Meisjes van 10 t. m. 15 jaar: 1 P. Koiter 18 1/5 sec., 2 Annie van Geelen 19 1/5 sec., 3 Jo van de Heuvel 21 4/5 sec. golf laten zien. Zijn beste ronde was die van Zondagmorgen. Hij kwam met 69 binnen. Dit getal zegt nog meer als men weet, dat de bogey-score van de baan 74 is. Alle vier de ronden bleef hij hier beneden. Was hij bij de allerlaatste hole gelukkiger ge weest met putten; hij miste nl. een korte putt, dan zou zijn gemiddelde precies 70 zijn ge weest. De roep. die van hem was uitgegaan heeft hij inmiddels niet beschaamd. Onbe twist werd hij no. één. Hoe wist hij zich in allerlei situaties steeds te redden. We denken b.v. aan de 10e hole op Zondagmiddag, toen hij tweemaal in een bun ker belandde. Dit tournooi bewees weer eens, dat een course in een duinlandschap den spelers tal- looze moeilijkheden bezorgt. Want kwamen nu niet verschillende spelers uit, die gere geld op buitenlandsche banen uitkomen en daar heel vaak scores beneden de 70 maken, terwijl er nu slechts twee spelers waren, die ieder éénmaal de baan in 69 rondgingen? Ook de runner-up Denney, kan op een uit stekenden wedstrijd terugzien. Al viermaal achtereen is hij tweede in dit tournooi. Het leek er nog bij den aanvang van de laatste ronde op, dat ae Belg Sijs hem van de tweede plaats zou verdrijven, immers beiden stonden 216 en Sijs was 's morgens met 69 binnen gekomen. Maar over de laatste 18 holes deed Sijs 3 slagen meer en zoodoende eindigde hij als derde. De Hollander C. Cramer (Noordwijk) die Zaterdag het beste geplaatst was van de landgenooten, zakte af; de professional van de Rosendaelsche G. C., J. Rühl, was het best geplaatst van de Hollanders. Na afloop reikte de vice-voorzitter van de Kennemer G. C., de heer W. Boissevain de prijzen uit. De best geplaatste amateur, Jhr. mr. A. Calkoen van Limmen (Utrechtsche Bobby Locke wint kampioen schap golf van Nederland Engelschman Denny was runner up". Met zes slagen voorsprong op no. 2 den Engelschman C. Denny, is de Zuid-Afrikaan Bobby Locke winnaar geworden van het golftournooi om het Internationaal Open Kampioen schap van Nederland. De hanen van de Kennemer Golfclub te Zandvoort, waarop dit kampioenschap ver speeld werd, bleken in uitstekende conditie te verkeeren. Wel waren de fairways nog bruin door de droogte, maar de greens waren in uit muntenden staat, dank zij de groote zorgen van den secretaris van de Kennemer G. C., mr. A. A. Diemer Kool, met zijn staf. Zoowel Zaterdag als Zondag bestond er voor golf buitengewoon groote belangstelling voor dit tournooi. Zondagmiddag was het aantal toeschouwers het grootst. Men was vooral gekomen om de prestaties te zien van Bobby Locke. En hij heeft ook fraaie staaltjes H.P.C. organiseerde Zondag een pro- paganda-zivemfeest dat bijzonder goed geslaagd is. Deze foto werd genomen tijdens de 100 M. borstcrawl Heeren Juniores. Overzicht van de Openluchtuitvoering van den Kennemer Turnkring ter ge- gelenheid van het 35-jarig bestaan der Gymnastiekvereniging Oefening Staalt Spieren". G. C. „De Pan") verwierf een extra prijs. Hij was de 72 holes rondgegaan in 317 slagen. Zij nog vermeld, dat er 34 inschrijvingen waren, waarvan er 30 zijn opgekomen. De uitslagen luiden: 1. A. D. Locke (Zuid-Afrika) 71, 70, 69, 71, totaal 281. 2. C. Denny (Thorpe Hall G. C.) 72, 72, 72, 71, totaal 287. 3. C. Sijs (Royal Zoute G. C.) 74, 73, 69, 74, totaal 290. 4. J. H. Ballingall (Balmore G. C.) 74, 73, 74, 72, totaal 293. 5. J. Patterson (Brookmans Park G. C.) 76, 74, 70, 74, totaal 294. 6. J. Rühl (Rosendaelsche G. C.) 73, 77, 74, 72, totaal 296. 7. T. E. Odams (Royal Gand G. C.), 75, 75, 75, 72, totaal 297. 8. J. Salmon (Royal G. C. de Belgique) 74, 76, 73, 75, totaal 298. 9. P. Manca (G. C. Villa d' Este, Italië) 74, 78, 76, 73, totaal 302. Best geplaatste amateur Jhr. mr. A. Cal koen van Limmen (De Pan) 317. Nereus vier wint weer van Laga van de „Koninklijke" De jaarlijksche roeiwedstrijden van de Ko- ninklijke Nederlandsche Zeil- en Roeivereeni- grng, zijn Zaterdag en Zondag weer op de Boschbaan te Amsterdam gehouden. Zaterdagochtend liep hel programma door al lerlei misverstanden leelijk in de war. Het re sultaat was tenslotte, dat alleen de overnaad- sche skiffeurs uitmaaken, wie van hen des mid dags in de finale zouden roeien. Kwantes van „De Maas" won vrij gemakkelijk de eerste heat, waarna een lid van „De Hoop", dat onbekend wenscht te blijven, de tweede heat voor zijn re kening nam. De laatste had een felle boord-aan- boord-race te voeren tegen G. Schiller van „Willem III". Dit kwam wel het beste tot uit drukking in de gemaakte tijden. Legde de win naar van de eerste heat de 2000 Meter af in 8 min. 32 sec., de skiffeur van „De Hoop" deed er in de tweede heat 8 min. 9.6 sec. over en Schiller 8 min. 11.6. Laatstgenoemde plaatste zich als snelste tweede met de winnaars van de beide heats in de finale. Deze werd 's middags geroeid en nu nam Schiller revanche door zijn tegenstander van 's morgens ïn een aardige race op besliste en volkomen regelmatige wijze te verslaan. Van een spannenden en interessanten strijd was ook te genieten in het. skifnummer voor juniores b. Nadat J. van Blerkom van „Laga" tot op circa 50 Meter voor de finish ge decideerd de leiding had, spurtte de „Poseidon"- skiffeur D. Logger plotseling zoo hard, dat een achterstand van ongeveer twee lengten op het moment, dat de finish werd gepasseerd, bijna geheel was ingehaald. Het tijdsverschil was slechts 1/10 seconde. Het hoofdnummer, de achtriemsgie- ken voor juniores b, werd op overtui gende wijze gewonnen door „Aegir". Ook ditmaal maakte de Groningsche ploeg een uitstekenden indruk en het was werkelijk een lust voor de oogen deze stevige en goed-getrainde Gronin gers over het water te zien gaan. Njord kon het hooge tempo tot op de helft van de baan bühouden, doch moest zich toen gewonnen geven. Het nummer vierriemsgieken voor seniores werd gewonnen door „Nereus", welke ploeg haar traditioneele tegen standster „Laga" op zeer regelmatige wijze versloeg. Geen oogenblik was de „Nereus" overwinning in gevaar. De Hoop won zonder eenige moeite het num mer vierriems-overnaadsche gieken ïn den zeer goeden tijd van 7 min. 31 sec. de tweede aan komende ploeg was „Njord", die een feilen strijd had te voeren tegen „De Maas" en „Nereus". „Njord" deed over de 2000 Meter bijna 10 se conden langer dan „De Hoop", wel een bewijs voor de superieure kwaliteiten van de Amster- damsche ploeg. Een der interessantste nummers van het uit gebreide programma was de strijd tusschen de juniores a in de vierriemsgieken. Acht ploegen hadden hiervoor ingeschreven. In de middaguren waren er twee heats ver- roeid en reeds toen maakte de ploeg van „Tri ton" een zeer goeden indruk. Snel en gelijk matig gleed de boot door het rimpelende water en dé 2000 Meter werd in een snel tempo afge legd: 7 min. 22.3. Strijd was er in deze heat niet. De tweede aankomende was „Spaarne" in 7 min. 30.3 seo In de andere heat won de Delftsche Sport in 7 min. 20.9 sec. voor „Nereus" in 7 min. 22.9 sec., waaruit blijkt, dat in deze race veel meer spanning en strijd was, „Triton" bewees haar superioriteit ook des avonds in de finale. De ploeg van de „Delftsche Sport" stelde nu teleur. Zij werd derde na een spannend, hoogst interessant duel met „Nereus". Het verschil was nog geen halve seconde. Met stijL en snelroeien voor dames in diverse booten en met een aantal voorwedstrijden werd de eerste dag besloten. Niet alle races op den tweeden dag waren even interessant en spannend. Er waren num mers, waarbij reeds na 500 meter zonder risico het resultaat kon worden vastgesteld, andere daarentegen gaven een maximum aan spanning en strijd. Een boeiend duel werd o.m. geleverd tus schen de oude skiffeur S. Velds van „Die Ley- the" en Logger van „Poseidon". De geweldige eindspurt van den Amsterdammer is beroemd en zijn tegenstanders zijn hiermede volkomen vertrouwd. Ook in deze race demonstreerde de Amsterdammer op de laatste 50 Meter, toen hij een lengte achterstand had, zijn groote reserve aan krachten, doch evenals Zaterdag bleek, dat de spurt even te laat was ingezet. Het ver schil was nog geen meter. De races der achten leverden als al tijd een boeiend schouwspel op. Nereus won op regelmatige wijze de oude acht, al moest deze goed-getrainde ploeg alle krachten inspannen om zich haar tegen standers Njord en Laga van het lijf te houden. De juniores a kwamen met vijf booten in de baan. Langen tijd had de ploeg van den Am- stel de leiding. Tot op 200 Meter van de finish lag zij nog steeds voor, doch op dat moment hadden de overigens energiek en enthousiast volhoudende Amsterdammei-s al hun krachten verspeeld. Triton, die voortdurend op de twee de plaats had gezeten en met regelmatige tus- schenpoozen had aangevallen, nam op de laat ste tweehonderd meter de leiding over om met een prachtige eindspurt overtuigend te winnen. De Amstel bleek volkomen uitgeroeid te zijn. Argo won zonder veel moeite de finale in het nummer vierriemsgieken voor lichte ploegen. De overnaadsche twee van Laga speelde met die van de Amstel en ook in het nummer jonge vier b werd geen strijd geleverd, omdat Nereus moest opgeven en de ploeg van de Delftsche Sport niet tegen die van Njord bleek te zijn opgewassen. Daarentegen werd in het nummer vier zonder stuurman een aardige strijd geleverd tusschen Laga en Aegir. Laga won met driekwart lengte voorsprong. De damesleden van „De Vliet" hadden rede nen tot juichen, toen haar acht op de eerste plaats eindigde bij het snel- en stijlroeien. „De Hanze" uit Groningen werd in dit goed bezette nummer tweede. Tweeriemsscullingbooten overnaadsch: Finale: 1 G. Schiller, (Willem III), 8 min. 16.7 sec., 2 N.N. (De Hoop) 8 min. 20 sec. Vierriemsgieken seniores: 1 Nereus (M. Schoorl, Ch. E. van der Ploeg, J. A. W. C. Smit, S. de Wit en H. T. L. Lim, stuurman), 6 min. 59.3 sec. 2 Laga, 7 min. 1.7 seconde. Vierriemsgieken overnaadsche vieren: 1 De Hoop (M. G. L. van Schouwenburg, A. A. I. de Waal, N. J. Lobahus Jr., R. W. Hallen- kamp en W. J. M. Kalkoen, stuurman 7 min. 31 sec., 2 Njord 7 min. 40.9 sec. Tweeriemsscullingbooten juniores b: 1 J. van Blerkom (Laga), 7 min. 46.6 sec., 2 D. Logger (Poseidon) 7 min. 46.7 sec. Achtriemsgieken juniores b: 1 Aegir (H. N. Hadders. R G. J. Cretier, G. I. Bakker, H. K. Engelmoer, G. Donker, G. J. Ub- bink, A. J. Tjeenk Willink, A. Pasma en I. J. Timminga, stuurman 6 min. 25.1 sec., 2 Njord 6 min. 33.2 sec. Tweeriejnsgieken juniores a.: 1 Poseidon (T. Biallosterki, M. van Moppes en W. Biallosterski, stuurman 8 min. 7.6 sec. 2 De Hoop 8 min. 14.2 sec. Vierriemsscullingbooten juniores: 1 Spaarne (R. Brandner en P. Leentvaar) 7 min. 31.1 sec., 2 Nereus, 7 min. 41.1 sec. Stijlroeien voor dames in vierriemsgieken juniores: 1 De Vliet, 84 pnt„ 2 De Amstel 64 pnt. Stijlroeien voor dames in gladde tweeriems scullingbooten: 1 Mej. E. A. Fontaine (De Amstel) 84 pnt., 2 mej. E. S. Klein (de Hoop) 74 pnt. Stijl-snelroeien voor dames in gladde vier riemsgieken: 1 Nereus (mej. B. Wonder, mej. M. Meulman, mej. J. C. Mulder en mej. Ch. la Chapelle, stuurvrouwe 49 pnt. en 4 min. 18.7 sec., 2 Argo 35 pnt. en 4 min. 31.1 sec. De resultaten van de avondraces waren: Finale: 1 Triton (R. P. H. Rittcr, O. S. Kuyl, F. A. Ameling, L. I. Quarles van Ufford en W. A. Spancker En te, stuurman 7 min. 16.3 sec., 2 Nereus. 7 min. 22.2 sec., 3 Delftsche Sport, 7 min. 22.6 sec., 4 Het Spaarne 7 min. 25.1 sec. Stijlroeien voor dames, beginnelingen in vier- riems overnaadsche gieken: 1 De Laak 83 pnt., 2 De Vliet 79 pnt. Stijlroeien voor dames in gladde tweeriems scullingbooten, juniores: 1 Mej. C. M. van Buuren van Heyst (De Laak), 74 pnt„ 2 mej. R. Pool (Willem III), 67 punten. Stijlroeien voor dames in overnaadsche twee riemsscullingbooten, beginnelingen: 1 Mej. E. E. Grondijs (De Laak) 83 pnt., 2 mej. A. M. Fomm (Het Spaarne). 74 pnt. Voorwedstrijden tweeriemsscullingsbooten ju niores a: Eerste heat: 1 De Laak, 7 min. 59.4 sec., 2 Laga, 8 min. 3.2 sec.; tweede heat: 1 De Hoop, 8 min. 13.2 sec., 2 Spaarne, 8 min. 19.3 sec. Voorwedstrijden vierriemsgieken lichte ploe gen: Eerste heat: 1 Argo, 7 min. 40.9 sec., 2 Aegir, 7 min. 44.8 sec.: tweede heat: 1 Triton, 7 min. 46.9 sec., 2 Laga 7 min. 47.4 sec. De resultaten van Zondag waren: Vierriemsgieken zonder stuurman: 1 Laga (B. J. G. van der Pol. N.N., P. H. Go- defroy en H. van Nes) 6 min. 44.7 sec.. 2 Aegir op driekwart lengte 6 min. 46.8 sec., 3 Triton 7 min. Jonge skiff a: 1 J. van Blerkom (Laga) 7 min. 48 sec., 2 R. E. J. A. Marres (De Laak), 7 min. 52 sec. Oude skiff: 1 G. J. Velds (Die Leythe), 7 min. 40.4 sec., 2 D. Logger (Poseidon) 7 min. 41 sec. Oude twee: 1 Willem III, (H. van der Meer, F. Borghols en A. Kooymans, stuurman 8 min. 19.3 sec., 2 de Amstel 8 min. 36.3 sec. Jonge vier bij: 1 Njord (P. Lips, C. J. Zilverschoon, J. van Groningen, W. J. Wijnberg en H. Coutinko, stuurman 7 min. 10.5 sec., 2 Delftsche Sport 7 min. 23.1 sec. Overnaadsche twee: 1 Njord (H. F. O. Strieker, P. C. Veltman en Tan Soen An, stuurman 8 min. 47.8 sec.. 2e De Amstel 9 min. 20.4 sec. Oude acht: 1 Nereus (B. van Wijk, R. A. Brzesowsky, H. G. Klinkert, J. J. Siepman van den Berg, J. H. Croockewit, H. Herklots, T. F. Risselade, W. E. Mooyaart en J. H. Hummel, stuurman in 6 min. 31.2 sec., 2 Laga op drie kwart lengte 6 min. 34 sec. Jonge acht a: 1 Triton (A. van Bruggen, J. A. Swaab, F. A. Ameling, J. J. de Kat Angelino, O. Moojen, L. J. Quarles van Ufford, D. Bloemens, H. J. H. Bolhuis en W. A. Spancker Ente, stuurman 6 min. 33.2 sec., 2e de Amstel op 1 1/4 lengte 6 min. 38.3 sec. Vierriemsgieken lichte ploegen: 1 Argo (E. van de Velde, T. G. Tomson, D. J. van der Have, W. M. van Erpers Rooyaards en J. C. van Schouwenburg, stuurman 7 min. 35 sec., 2 Triton 7 min. 49.8 sec. Stijl- en snelroeien voor dames in achtriems gieken: 1 De Vliet 64 pnt., en 3 min. 35.5 sec., 2 De Hunze. Stijl- en snelroeien voor dames in gladde qua- drupple-sculls: 1 De Hoop 59 tint., 2 Het Spaarne 48 ont,

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 5