IJmuider Courant Diecdaadeu- Rijksmiddelen hielden zich best DAGBLAD VOOR VELSEIN, IJMUIDEIN, SANTPOORT EIN OMSTREKEN door verkeersongelukken Reeks ernstige ongevallen op den weg Doodelijk ongeluk aan de gasfabriek. Tour de France. 1 De Franschman Passat wint de zevende étappe Motorrijtuigen belasting komt bijzonder goed te voorschijn 2)e Jmuc de Jjumce w. DE BRUIN 24e JAARGANG No. 218 Uitgave Louren» Coster. Maatschappij voor Courant UitgaveD en Algem. Drukkerij N. V Groote Boutstraat 93. Haarlem, Tel. 10724. Bureau IJmuider Couranti Kennemerlaan 42, Umuiden. Telefoon 5301. Postgiro 310791. Alle Advertenties, opgegeven voor dit blad. worden kosteloos opgenomeD in de Kennemer Courant Verschijnt dagelijks, behalve op Zon- en Feestdagen Directie: P W. PEEREBOOM EN ROBERT PEEREBOOM Hoofdredacteur: ROBERT PEEREBOOM DINSDAG 18 JULI 193? Abonnementen per week f0.12'/j, pe* maand f0.52'/2, per 3 maanden f 1.55, franco per post f 1.95 per kwartaal. Losse nummers 3 cent per ex. Advertentiëni 1«5 regels f0.60, elke regel meer 0.12. Bij abonnementen belangrijke korting. Ingezonden mededeelingen dubbele prijs. Advertenties van Vraag en Aanbod 1«3 regels f 0.25, elke regel meer f 0.1 (k Maandag is een zwarte dag voor het verkeer geweest, want niet minder dan vier menschenlevens zijn door onge lukken op den weg verloren gegaan. Maandagavond omstreeks half negen liep op den rijksstraatweg tusschen Ede en Befsnekom, ter hoogte van het Johanniter-ziekenhuis, de ongeveer zestigjarige mevrouw Brouwer uit Ede aan de linkerzijde van den weg. Op dat moment kwam een personenauto uit Veenen- daal haar tegemoet. De bestuurder trachtte de vrouw te ontwijken, doch doordat de auto slipte, slaagde hij hierin niet. De aanrijding was zóó hevig, dat het linkerbeen van mevrouw B. van het lichaam werd gerukt. Bovendien werd zij ernstig door een der koplampen der auto ge raakt. Zij was vrijwel op slag dood. Van achter aangereden. Maandagmiddag was nabij Slootdorp de 66- jarige heer Venema, die bij zijn zoon te Midden- meer logeerde, per fiets onderweg. Een auto, bestuurd door een garagehouder uit Nieuwe Niedorp, die hem in snelle vaart achterop kwam, reed hem aan. De heer V. werd zoo ernstig ge wond, dat hij op slag dood was. Tegen den garagehouder is proces-verbaal opgemaakt. De onvoorzichtige jeugd. Maandagavond om half zeven stak de drie jarige J. Koorneef, wonende in de Benthuizer- straat te Rotterdam, vlak voor de ouderlijke woning plotseling den rijweg over. Het ventje werd gegrepen door een autobus, bestuurd door den 28-jarigen chauffeur B. J. K. uit Waddinx- veen en werd op slag gedood. Onder een achteruitrijdende auto. Te Voorburg is een. 17-jarige jongen uit Leid- schendam onder een achteruitrijdende auto te recht gekomen. De jongen was bezig op een erf nabij de Rozenboomlaan een vrachtauto af te laden. Hierbij is hij onder de achterwielen van een achteruitrijdenden zandauto geraakt. De jongen was op slag dood. Zijn lijk is in be slag genomen door de Voorburgsche politie. Auto slipte. De 21-jarige autobestuurder Tuldane uit Am sterdam had op den rijksweg Nijmegen's Her togenbosch, onder de gemeente Heesch, het ongeluk met zijn wagen te slippen, waardoor hij met vrij groote snelheid tegen een boom botste. De auto werd grootendeels vernield, alsmede een rijwiel, dat tegen dezen boom stond. De bestuurder liep een hersenschudding op en werd, na door dr. Bouman uit Nistelrode te Stephen King Hall, iviens brieven naar Duitschland zulk een opzien hebben gebaard, Arbeider onder schuivende steenkool geraakt. Maandagmorgen heeft in de gemeentelijke gasfabriek te Haarlem een ernstig ongeluk plaats gehad. De 38-jarige gehuwde tremmer J. van R wonende Semarangstraat 14, was bezig bij een hoop steenkool nabij een grooten trechter. Via een loopenden band moest hij dien hoop verder transporteeren. Plotseling werd door een anderen arbeider, die een eind verder de kolen moet verwerken, gemerkt, dat de band geen kolen meer aanvoerde. Onmiddellijk werd een onder zoek ingesteld, - waarbij bleek dat de hoop steenkool door een tot nog toe onbekende oor zaak was gaan schuiven en dat Van R. er onder geraakt was. Collega's begonnen uit alle macht de steenkool te verwijderen, waarop spoedig Van R., die bewusteloos was, te voorschijn werd gebracht. Dadelijk werd gedurende geruim en tijd kunstmatige ademhaling toegepast, maar dit mocht niet baten; Van R. bleek overleden te zijn. Zijn stoffelijk overschot werd naar het Sint Elisabeths Gasthuis vervoerd. zijn behandeld, in bewusteloozen toestand naar het St. Ludovicusgesticht te Heesch overgebracht en hier ter verpleging opgenomen. Het auto-ongeluk te Westwoud. Over den toestand van de slachtoffers van het auto-ongeluk te Westwoud, dat den heer P. Jong uit Zwaag het leven kostte, kan worden gemeld, dat de heer Buisman uit Hoogkarspel het Maandag goed maakte, minder goed was de heer A. Schouten uit Westerblokker. De heeren Spek uit Hoogkarspel en Laan uit Westwoud verkeeren nog in levensgevaar. De toestand van den heer Laan was iets beter, die van den heer Spek onveranderd. DE HEER C. VAN GEELKERKEN VERLAAT DE PROVINCIE UTRECHT. Treedt af als lid de Provinciale Staten. Door het ^ertrek uit de provincie Utrecht van den heer C. van Geelkerken is zijn plaats als lid van de Provinciale Staten van Utrecht openge vallen. In die functie is thans benoemd de heer Jan Altenburg te Soest. Zwoegers in den Tour de Prance, Uit den vreemde bonne chance! Trappen, trappen, trappen, trappen, Uren zonder af te stappen. Naar je mededingers turen. Door de nauwste gaatjes sturen, Over asfalt, maar ook keien, Mulle wegen tusschenbeien, Steeds maar stampen op pedalen, Om ontsnapten in te halen, Band omleggen en soms plakken, Slippen en gevoelig smakken, Tobben tegen hooge bergen. Alles van de spieren vergen, Spieren, die door kou verstijven, Nopende tot achterblijven, Spieren, die door zon verbranden, Leidende tot achterstanden. Spieren, die door koorts verslappen, Dwingende om af te stappen, Doodlijke vermoeidheidsvlagen, Kramp in beenen en in magen, Af en toe een stormwind tegen, Felle zon of stroomen regen, In de nattigheid of hitte, Op het harde zadel zitten, Door een prachtig landschap rijden, Zonder het een blik te wijden, Zoo is 't in den Tour de France, Met zijn zeer bescheiden kansen, Op uiteindelijke glorie, Van één man, in de victorie, Voor de andren Fransche franken, Aan hun energie te danken, 'k Wil het graag een ander gunnen, En ik zou het ook niet kunnen, Maar ik zal ook nooit begeeren, Zulk een kracht „toer" te presteeren. Trappen, trappen, trappen, trappen, Hulde hun die 'm dat lappen. De Korter No. 2 na een snelle sprint. Uit Bordeaux. (Van een specialen A.N.P.- verslaggever). Het was in het dorpje Arveyres, op 60 K.M. van Bordeaux, dat onze auto een groepje van drie vluchtelingen passeerde en op nog 5 K.M. daarachter reed De Korver. Deze zevende étappe bestond uit 197 K.M. en het was te ver wachten, dat de renners zich niet bijzonder zou den inspannen, omdat zij twee zware ritten voor den boeg hebben: heden Dinsdag een groote af stand met als slot een zeer moeilijke tijdrace, Woensdag de Pyreneeën over. Voor dergelijke étappes moet men de krachten sparen. Opbrengst in eerste half jaar hooger dan in 1938 en hooger dan de raming Directe belastingen. Op ultimo Juni van dit jaar was voor de directe belastingen in totaal op ko hier gebracht f 73.786.364,36 bij een fa ming van f 126.703.000,voor het ge- heele dienstjaar. Na het eerste halfjaar van 1938 was het zuiver kohierbedrag f 61.665.705,05, zoodat thans een voor uitgang kan worden geconstateerd met f 12.120.659,31. Wat de onderscheidene middelen betreft, kan worden opgemerkt, dat de grondbelasting, waar voor de raming f 10.703.000, bedraagt, thans reeds heeft opgebracht f 10.496.984,85 (v. jaar f 10.464.242,90). De inkomstenbelasting (ra ming f 82.500.000) is voor het eerste half jaar ten kohiere gebracht voor f 46.261.363.48 tegen over f 34.944.225,15 op ultimo Juni van het vo rig jaar, een vooruitgang derhalve van f 11.317.138,33. Ook de andere directie belastingen hebben de kohierbedragen van het vorig jaar overtroffen en wel de vermogensbelasting met f 694.627,95 (kohierbedrag thans f 10.097.230,35), de verde digingsbelasting met f 11.010.08 (kohierbedrag thans f 5.465.214,68) en de belasting van de doode hand met f 65.141.(kohierbedrag thans f 1.465.571,—). De overige middelen. Ook de overige middelen hebben bij gedragen tot een gunstig resultaat van de opbrengst over het eerste halfjaar 1939. Deze opbrengst bedroeg nl. f 223.999.813 bij een raming van f 220.862.500,en tegenover een opbrengst van f 217.234.116,95 over het eerste halfjaar van 1938, een vooruitgang derhalve van ongeveer f 6.765.700, De maand Juni heeft in dezen vooruitgang een zeer groot aandeel gehad. Want bij een maandelijksche raming van f 36.810.416,67 bleek de opbrengst over Juni te hebben bedragen f 38.914.441,81 of ongeveer f 2.104.000 meer dan de raming. In vergelijking met het vorig jaar was Juni echter minder productief, aangezien ten opzichte van Juni 1938 thans een mindere opbrengst van ruim f 373.400,valt te consta- teeren. Ten aanzien van de afzonderlijke middelen kan worden opgemerkt, dat de dividend- en tantièmebelasting (opbrengst f 9.611.538) bij de raming f 3.888.461,ten achter is gebleven en f 1.130.487,minder heeft opgebracht dan in het eerste halfjaar van 1938. De rechten op den invoer hebben de half- jaarlijksche raming met f 8.517.826,over schreden en brachten het tot een opbrengst van f 56.517.826,hetgeen in vergelijking met het vorig jaar een hoogere opbrengst beteekent van f 9.386.114.—. Het statistiekrecht bracht ruim f 43.000 meer op, de accijns op wijn f 63.000,de accijns op het gedistilleerd f 664.475.de accijns op bier f 366.918,de accijns op suiker f 1.265.871, de accijns op tabak f 394.724,de omzetbe lasting f 3.038.003,en de opbrengst der loods gelden f 196.164. Voorts toonden de volgende middelen ten opzichte van het vorig jaar een achteruitgang: de accijns op zout met f 188.423,de accijns op het geslacht met f 102.794,de couponbelasting met f 195.834,de rechten van boeten en zegel met f 924.077,de rechten en boeten van registratie met f 732.143, en de rechten en boeten van successie, van overgang bij overlijden en van schenking met f 5.413.522. Gemeentefonds. Het zuiver bedrag der kohieren voor den dienst 1939/1940 van de inkomsten ten bate van het gemeentefonds was tot en met de maand Juni f 15.233.915,tegenover f 10.246.042 het vorig jaar. Werkloosheidssubsidiefonds. Uit het overzicht van de inkomsten ten bate van het werkloosheidssubsidiefonds blijkt, dat bij een raming van f 52.300.000,voor den dienst 1938 het zuiver bedrag der kohieren tot en met Juni 1939 heeff bedragen f 53.189.760, terwijl voor den dienst 1939 het kohierbedrag op ultimo Juni jl. f 34.118.514,bedroeg bij een raming van f 51.621.000, Verkeersfonds. De inkomsten ten bate van het verkeersfonds hebben in Juni jl. bedragen f 1.706.525 en over het eerste half jaar f 14.846.531.bij een jaar lijksche raming van f 32 millioen. Wielrijden. f- ATTENTIE Wij zijn wegens VACANTIE MAANDAG 24, DINSDAG 25 en WOENSDAG 26 JULI GESLOTEN. Electrische Schoenmakerij, v. Wassenaerstraat hoek Casembrootstr. IJMUIDEN-OOST. (Adv. Ingez. Med.) Herdenking dr. Ph. J. Hoedemaker, Ter herdenking van den lOOsten geboorte dag van wijlen dr. Ph. J. Hoedemaker is Maandagavond in de Kloosterkerk te 's Gra- venhage een openbare samenkomst ge houden. Na schriftlezing, gebed en gezang van psalm 138: 1 sprak de voorzitter van het comité, dr. mr. J. Schokking een kort ope ningswoord, dat eindigde met de aanhaling van de resumptie, waarmede dr.-Scheers zijn studie besluit: „Hoedemaker was een man van groot for maat, met genialen trek in zijn persoonlijk heid, die een hier en daar profetische kritiek geoefend heeft op de in zijn tijd gangbare staatkundige politiek en die op bepaalde on derdeden van de theologie lijnen getrokken heeft, die ook voor een latere generatie als richtlijnen kunnen worden beschouwd. Bij dit alles stond hij in de houding des ge loof s. „Wanneer ik Gods woord mee heb. ben ik bereid te gaan op wegen, waarvan ik het einde niet zie". In een uitspraak als deze voorkomende in een brief aan directeuren der vrije universiteit staat eigenlijk de geheele Hoedemaker voor ons". Na kort orgelspel sprak prof, dr. Th. L. Haitjema over het onderwerp „Hoedemaker en de Volkskerk". Hierna sprak mr. J. J. R. Schmal over: „Hoedemaker en ons staatkundig leven". Dat zijn de voornaamste gevolgen van een étappe, welke zoo kalm was begonnen, maar die zoo spannend eindigde. De algemeere x-angschikking luidt: 1. Vietto (Fi ankrijk) 41 uur 43 min. 54 sec. 2 Mathias Clemens (Luxemburg) 41 uur 44 minuten. 3 Disseaux (België) 41 uur 45 min. 4 Fontenas- (Frankrijk) 41 uur 46 min. 11 sec. 11 Lambrichts 41 uur 52 min. 8 sec. 21 Alberi »'an Schendel 41 uur 56 min. 37 sec. 24 De Korver 41 uur 58 min. 22 sec. 31 Sijen. 42 uur 2 min. 36 sec. 46 Dominicus 42 uur 10 min. 47 sec. 47 Anton van Schendel 42 uur 10 min. 50 sec. 57 Hellemons 42 uur 28 min. 9 sec. Het landenklassement luidt: 1 België-B 125 uur 30 min. 9 sec. 2 Frankrijk 125 uur 33 min. 49 sec. 3 Zuid-Oost-Frankriik 125 uur 34 min. 37 sec. 4 West-Frankrijk 125 uur 38 min. 14 sec. 5 België-A 125 uur 42 min. 43 sec. 6 Noord-Oost-Fi-ankrijk 125 uur 44 min. 46 seconden. 7 Zuid-West-Frankrijk 125 uur 46 min. 31 sec 8 Nederland 125 uur 47 min. 6 sec. 9 Luxemburg 125 uur 50 min. 44 sec. 10 Zwitserland 126 uur 35 min. 33 sec. Er werd na het vertrek uit Royan inderdaad langzaam gereden. Eerst bij Libourne, toen er al 132 K.M. op za ten, werd het tempo sneller. Enkele individueele pogingen, van Kint, Lvon Mari en Mallet om weg te komen, mislukten. De Korver dacht, dat het van de drie vluch telingen, die vóór hem reden, ook wel spielerei zou zijn. Maar wij zagen onmiddellijk, dat het ditmaal ernst was, want behalve Passat, de Franschman uit de zuidwestelijke ploeg, die uit deze streek komt, kwamen Lowie en Van Over- berghe er bij, twee renners uit de Belgische B-ploeg, twee serieuze concurrenten van hun landgenooten uit de A-ploeg. En wie den twee kamp kent tusschen België A en B. begrijpt dat de B-ploeg alles probeert de A-rijders zooveel mogelijk dwars te zitten. Dus schreeuwden wij De Korver toe: „Als je kunt er achter aan". En met enkele forsche trappen had hij het wiel van Passat te pakken en voort ging het de finish tegemoet. Er werd nog 60 K.M. fel gestreden, voorop het groepje van vier, waarin ieder het zware werk bij toerbeurt verrichtte, daarachter een peloton,, dat aanvankelijk niet veel zin had er achteraan te gaan, doch toen het verschil te groot wei-d op een 30 K.M. voor Bordeaux hadden de vier uitloöpers bijna drie minuten voorpsrong genomen in straffer tempo over ging, maar toch geen kans meer zag, de weg- loopers in te halen. Kilometers hebben wij De Korver en zijn drie metgezellen gevolgd. De route leidde om Bor deaux heen, er waren nog enkele heuvels in het parcours opgenomen, terwijl de smalle ter- tiaii-e weg op het laatste gedeelte door heer lijke dennenbosschen liep. Veel hebben de renners van dit heerlijke na tuurschoon niet gezien, geconcentreex-d als zij waren op hun race tegen het horloge vyi hun tegenstanders. In Bordeaux leidde men de renners door een doolhof van straten met. hoeken van 90 graden. Indien het viex-tal bij elkaar zou blijven, dan zou het in de sprint tusschen De Korver en Passat gaan, want de beide Belgen zijn daar geen groote meesters in. Tegelijk kwam het viertal de rood-cementèn baan op. Van Overberghe voorop, daarachter De Kor- vex% vervolgens Lowie en Passat. Behalve de 250 Meter tot de streep hadden de renners nog een ronde extra te rijden, dus bij elkaar de baan is 500 Meter lang 750 Meter. Op 300 Meter vóór de finish startte Van Overberghe weg. Even aarzelde De Korver, de Belg kwam een 40-tal meters en toen zette onze landgenoot zich krap voor de achtervolging. In In de laatste bocht kwam De Korver hem op zij, maar in tusschen was ook Passat naar voren ge komen, verkreeg door van boven uit de bocht te komen een zeer groote snelheid en 20 Meter voor de eindstreep was De Korver een geslagen man: met ruim één lengte voox-spx*ong werd Passat winnaar der zevende étappe. Opnieuw heeft een Franschman dus een étappe-zege behaald, maar voor de vierde maal heeft een Nederlandsche renner een tweede plaats kunnen bezetten. Lambrichts gaf het voorbeeld, Anton van Schendel volgde, toen kwam zijn broer en nu zorgde De Korver er weer voor, dat de naam van de Nederlandsche wielrensport op aller lippen kwam. De zes andere Nederlanders waren allen in het hoofdpoloton; toch ware er nog enkele ren ners, die het tempo in de laatste 40 K.M. niet hebben kunnen bijhouden. Zoo viel Le Moal, die nog wel achtste in,de algemeene rangschikking stond, stei'k terug én ook Mallet verloor talrijke minuten. In de groote groep had nog een val partij plaats, 20 K.M. voor Bordeaux, waarbij talrijke renners betrokken waren. Ook de Van Schendels exi Lambrichts behoorden daarbij. Maar de knoop was spoedig ontward en voort ging hét, de vele dorpjes door naar Bordeaux, waar men hun een enthousiaste ontvangst be reidde. Weer is er een renner afgevallen. Wyss is het slachtoffer geworden van de bepaling, dat na elke étappe de laatste in de rangschikking uit valt. Nog slechts vier Zwitsers zijn er over. Lambrichts is tot de elfde plaats geklommen, dank zij het terugvallen van Le Moal en Fre- chaut. De Korver klom van de 27e naar de 24e plaats, terwijl Albert van Schendel zich als nr. 21 handhaafde. Vlak achter dit drietal komt Sijen, nu 31e, een goede reserve voor onver hoopte tegenslagen. Vietto heeft de gele leiderstrui behouden. In het landenklassement heeft België-B de lei ding van West-Frankrijk overgenomen. HONKBAL E. D. O.—THE SEAGULLS. Het programma vermelde voor het midden van de week eenige wedstrijden .De voornaamste daarvan is E. D. O.Seagulls, die op Woensdag avond 7 uur in het Noorder Sportpark plaats heeft. De Amerikanen hebben tot nu negen wedstrijden gespeeld en er nog maar één verloren. Veel kans op een overwinning kunnen we dus E. D. O. niet voorspellen. MaarH. H. C. overwon hen, bij' Haarlem scheelde het niet véél, waarom zou E. D. O het ook niet kunnen? 't Is jammer dat bij E. D. O. het werpen niet sterk meer is. Dat zou een heel stuk schelen. We vreezen dat de slowballen van Schijvenaar een andere uitwer king zullen hebben dan tegenover Ajax e. d. Met het kampioenschap zoo dicht voor de deur zullen de Seagulls zich wel niet laten verrassen en wel alle krachten inspannen om de punten te behalen. Verder wordt nog gespeeld: Woensdag: R. C. H. IV—T. H. B. II. Donderdag: E. D. O. IV—R. C. H. III. WATERPOLO Groote overwinning van D. W. R. Dolfijn met 101 geslagen. Ook hun. tweeden wedstrijd tegen Dolfijn heb ben de Waterratten met groot verschil gewon nen; nu werden zelfs de dubbele cijfers bereikt. Na het uitzwemmen is Dolfijn het eerst bij den bal; aanstonds moet de Haarlemsche achterhoede handelend optreden, doch langzamerhand wordt het spel verplaatst. Nu komt D. W. R. meer in den aanval. Bij een dezer aanvallen heeft Pieters succes (01). Dolfijn geeft aanvankelijk goed partij; niets doet een groote nederlaag verwachten. Na een Dolfijn-aanval moet Van Viersen het water uit, maar ondanks de numerieke meerdei-heid van Dolfijn weten de Waterx-atten steeds weer ten aanval te trekken; wanneer kort na elkaar twee Dolfijn-spelers het water uit moeten, weet Pie ters den voorsprong te vergrooten (02). Even voor de rust veroorzaakt Stender een strafworp, dien Kollerie weet te benutten (03). Na de hervatting nemen de Haarlemmers het spel geheel in handen. Eerst is het Kollerie, die met een hard schot den stand op 04 brengt; even later vergroot hij na goed samenspel met v. d. Bogaerdt den voorsprong (05). Direct na het uitzwemmen gaat Van Konings- brugge mee naar voren; wanneer hij den bal naar Kollerie plaatst, is het 06. Aan den anderen kant probeert Stender het met eenige verre schoten, echter zonder succes. Wanneer Seubring den bal goed naar Van Vier sen plaatst, geeft deze over naar den vrij lig- genden Kollerie, die den Dolfijn-keeper geen kans geeft (07). Even later is het opnieuw Kollerie, die den voorsprong vergroot (08). Wederom volgt een aanval van de Waterratten: nu is het Pieters, die scoort (09). Bij een aan val der Amsterdammers krijgt v. d. Kamp een strafworp te nemen, waarmee hij de eer voor Dolfijn weet te redden (19). De Waterx-atten vallen opnieuw aan; na goed samenspel scoort Van Viersen op keurige wijze het tiende doel punt (110). Ranglijsten per 16 Juli 1939. DAMES EERSTE KLASSE: gesp. gew. gel. verl. v.-t. pnt. H. Z. en P. C. 6 4 2 0 17—5 10 A. D. Z. 5 3 2 0 10—3 8 D. W. R. 5 2 0 3 9—10 4 De Otter 4 1 0 3 4—11 2 U. Z. C. 4 0 0 4 2—13 0 DAMES TWEEDE KLASSE A: Haarlem 7 6 0 1 22—3 12 H. D. Z. 6 5 1 0 28—3 11 Nereus 6 2 13 11—11 5 D. W. R. 2 7 2 0 5 9—19 4 Kroosduikers 6 0 0 6 034 0 HEEREN EERSTE KLASSE B: Het IJ 6 6 0 0 32—5 12 H. P. C. 6 3 1 2 9—9 7 U. Z. C. 6 2 2 2 12—16 6 D. W. R. 6 2 13 15—14 5 De Dolfijn 6 0 0 6 3—27 0 HEEREN TWEEDE KLASSE A: A. Z. 1870 5 3 0 2 16—13 6 V. Z. V. 5 2 12 11—11 5 D. J. K. 6 2 13 17—18 5 Nereus 4 2 0 2 1315 4 HEEREN TWEEDE KLASSE B Haarlem 8 7 1 0 3010 15 Poelmeer 8 6 0 2 2010 12 L. Z. C. 8 2 3 3 17—16 7 H. V. G. B. 8 3 14 12—18 7 S. Z. C. 8 13 4 15—19 5 De Zül 8 l Q J 7—26

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 1