Fruitoogst. Spoedig trawlers naar zee? Als de voorteekenen niet bedriegen. De fortuinlijke reis van den Belgischen trawler Duchesse de Brabant O. 80, die verle den week hier binnen kwam en ruim f 12.000 besomde, heeft natuurlijk vele tanden in IJmuiden vochtig gemaakt en bij velen de vraag doen rijzen, of het mogelijk zou zijn, IJmuidensche trawlers naar zee te zenden. Het is moeilijk hierop een antwoord te ge ven. waarvan niets af en waaraan niets bij kan. Het grootste gevaar voor de trawlvissche- rij leveren natuurlijk de mijnen, drijvend of verankerd op. Vooral door het visschen met Fransche netten bestrijkt het vischtuig van den trawler een breede strook en is het ge vaar dat men in aanraking komt met een mijn het grootst. Tot nu toe hebben, sedert het uitbreken van den oorlog, van de Nederlandsche visscherij alleen maar eenige kleine kotters en een aantal Urker botters aan de visscherij deelge nomen. Deze scheepjes visschen alle met de kor op korten afstand van de kust. waar ze weinig gevaar loopen mijnen te ontmoeten. Ze hebben alle veel geld verdiend, doordat er zeer veel gelcj^voor de visch betaald werd. Enkele" Zweedsche snurrevaadkotters, die hier de laatste dagen aan den afslag zijn ge weest, waagden zich verder op zee. Ze hebben waarschijnlijk op de Doggersbank gevischt, waar ze aardige vangsten konden bewerk stelligen en natuurlijk kregen ook zij veel geld voor hun visch. Gisteren is een IJmuidensche snurrevaad- kotter nl. de IJM. 23 van den heer P. Ha mers naar zee vertrokken, ook om op de Doggersbank te gaan visschen. Dit is het eer ste Nederlandsche visschersvaartuig, dat zich verder op de Noordzee waagt. En de trawlers? „Pieterman" heeft reeds in zijn Visscherij snufje verteld, dat een enkele reeder pogingen in het werk stelde, om een of meer trawlers naar zee te krijgen. Thans is het bewijs ge leverd, dat dit juist is. Met dien verstande dat het niet „een enkele" reeder is, maar dat het er twee zijn, nl. die van de Viking Bank IJM. 183 en van de En Avant IJM. 8 want beide trawlers zijn met de Nederlandsche kleuren beschilderd en dat doet men niet, als men ze in de haven wil laten liggen. Er schijnt ook onder de fisschers meer animo te komen om te gaan varen. Wellicht valt hieromtrent binnenkort wel wat meer te vertellen. Esbjerg door Engelsche mijnen geblokkeerd De Deutsche Fischerei Rundhchau deelt in zijn laatste nummer (en ook allerlaatste, want het blad houdt in verband met den oorlog voorloopig op te verschijnen), mede dat het voor Esbjerg liggende mijnenveld de Deensche visscherij volledig heeft lamgelegd. Door het mijnenveld is ook de zeer belangrijke uitvoer gestaakt. In de haven is het doodstil en nu reeds staat het vast, dat het stilleggen van deze voor de stad zoo belangrijke takken van bedrijf noodlottige gevolgen voor de groote Dosnsche visschershaven zal hebben. ONDERLINGE COMPETITIE D.C.IJ. Hedenavond wordt de onderlinge com petitie voortgezet. Nu door allerlei omstan digheden verschillende spelers niet meer de clubavonden kunnen bezoeken, heeft de com petitieleider maatregelen getroffen dat voor iederen speler toch steeds een competitie partij te spelen is. Deze nieuwe maatregel, die alle spelers één keer tegenover elkaar plaatst, treedt reeds heden in werking. DUITSCHLAND VISCHT NU IN DE OOSTZEE. De Duitsche oorlogsmarine heeft de veilig heid op de Oostzee zoodanig verzekerd, meldt de Deutsche Fischerei Rundschau, dat het mogelijk is geweest, de visscherij in genoem de zee reeds van 2 September af toe te laten. Doordat de visscherij van de Duitsche Noordzeehavens uit onmogelijk is geworden, krijgt de visscherij in de Oostzee een bijzon dere beteekenis voor de voedselvoorziening van Duitschland. De Duitsche Oostzee-visschersvloot bestaat uit eenige honderden kotters. Een mooie cabaretavond voor de jongens van het zooveelste. Muziek en zang van een uitstekend gehalte. Een heeleboel rhilitairen van kolonel tot ge meen soldaat, twee burgeressen en een burger xde bevolking van het buffet niet meegeteld) hebben gisteravond in de tot cantine van het zoo veelste bataillon van het zooveelste regiment ge promoveerde Witte Bioscoop in de Mahustraat van een buitengewoon mooien cabaretavond kun nen genieten, die was georganiseerd door de Commissie voor Ontwikkeling en Ontspanning van de in de R.K. school gelegen militairen. Een eeresaluut voor wat hier in korten tijd bijeen is gebracht: een keurig vakkundig ge schilderd decor, een band van zeven man, alle knappe musici met een prima crooner (Onze mu zikale medewerker vertelt er elders iets meer van) een bariton, die over een stemgeluid be schikt, waarop zeker de helft van de beroeps zangers in ons land jaloersch mag zijn, een bijna dubbelmannekwartet, een swingsinger, een en ander voor dezen avond saamgebonden door den conférencier-snel-teekenaar Roland Wagter, die niet tot de troep behoort. De avond werd geopend door de O. en O.- band, waarover we na het verhaaltje van onzen medewerker W. niets meer behoeven te vertel len. Alleen mogen we niet nalaten hulde te brengen aan den crooner, die over een fraai stemgeluid beschikt. Roland Wagter bleelc een vlot en geestig conferencier, die vooral als snel- teekenaar het publiek uitstekend wist te ver maken. We kregen verder nog te hooren een Amerikaansch-Hollandsche swingsinger die zich zelf op de guitaar begeleidde een niet geheel vol ledig dubbelmannenkwartet, waarin we een tenor met een fraaie stem ontdekten, en als laat ste nummer voor de pauze den bariton, soldaat Wilgenburg, die een buitengewoon succes oogstte en dat ten volle verdiende. Wat een prachtige en krachtige stem heeft deze eenvoudige en be scheiden man, die ietwat verlegen en houterig voor de ovatie bedankt en dan als toegift de proloog uit Paljas zingt, waarbij hij zichzelf op de piano begeleidt. De avond duurde lang, maar niemand zal hij te lang geduurd hebben. Kapitein Prent, die veel voor dit mooie ont spanningswerk heeft gedaan, heeft het juiste ge vonden wat voor zijn jongens noodig was. Het was een vroolijke, beschaafde avond, die o.a. werd bijgewoond door le luitenant Lagendaal. De „O- en O-band" van liet zooveelste. Hoe amatcur-artistcn elkaar vonden. Onder de jongens, die bij „het zooveelste" zijn ingedeeld, bleek zich een aantal amateur-artisten te bevinden, dat. in het burgerleven de kunst van Apollo en Thalia steeds op waardeerende wijze diende. Nu de mobilisatie hen, die voor het mee- rendeel uit de hoofdstad afkomstig zijn, bijeen gebracht heeft is het geen wonder, dat de Musen ook hier haar invloed uitoefenden. Een band werd gevormd en eenige anderen, evenmin van aanleg en inspiratie ontbloot, zetten zich aan het werk om voor hun kameraden-musici een passende entourage in den vorm van décors en wat dies meer zij te vervaardigen. Dezer dagen hebben wij op uitnoodiging het gezelschap eens hooren musiceeren. (Bij den omroep zou men het een proef-auditie noemen.) De band telt 7 man: 2 violisten ,1 gitarist te vens zanger, 1 trompettist, 1 accordeonist tevens pianist, 1 slagwerker en 1 pianist. Een saxofonist (burger) is tevens voorloopig in den kring op genomen. De „O. en 0."-banders bleken uitstekend op elkander te zijn ingespeeld en iedere muzikant (5 amateurs en 2 vakmusici) beheerscht zijn In strument volkomen. Met waardeering hebben we geluisterd naar den vlotten Stehgeiger en den welluidend zingenden gitarist. Het programma omvat vnl. lichte amusements muziek, welke voor het eerst officieel ten hoore gebracht zal worden op een grooten ca baretavond in het Thalia Theater a.s. Donder dag avond voor de militairen te geven. De band zal zich dan in het voorprogramma doen hoo ren, gestoken in speciale uniformen en te mid den der nieuwe décors, kortom: au grand complet. Een enkel woord nog over deze décors. Als we zien met welke geringe hulpmiddelen vaardige handen aan het werk zijn, om hun inspiraties vasten vorm te geven, dan moet men oprecht waardeering hebben voor dit alles. Een gemobi liseerde kunstschilder werkte de ideeën uit, een décormaker, eveneens 's konings rok dragend, construeerde de „schotten", en beiden bewerkten het linnen met hun ontwerpen, zoodat een smaakvol geheel verkregen werd. Dat zij bij hun werkzaamheden krachtig door de leiding gesteund werden verhoogt natuurlijk de animo dezer artisten, die trachten het leven der gemobiliseerden zooveel mogelijk te veraan genamen. Een streven, dat niet genoegzaam ge waardeerd kan worden, vooral als het gedaan wordt door menschen, die zoozeer voor hun taak berekend blijken te zijn. W. AANGEKOMEN 18 September: Merope ss. Kopenhagen Corelia ss. Mantylnoto Ilse ss. Cardiff Deklading verloren Het van Riga naar Amsterdam en Zaandam bestemde Letlandsche stoomschip Everoja rap porteerde bij aankomst alhier ten gevolge van het stormweer 'een kleine hoeveelheid van de deklading gezaagd hout te hebben verloren. Uitbreiding Amerikaansehe vloot. In de Vereenigde Staten heeft de Maritieme Commissie de inschrijving geopend op den bouw van een twintigtal vrachtschepen, waarvan de totale bouwkosten ongeveer 35 a 40 millioen dollar zullen bedragen. Om te repareeren. Het Nederlandsche m.s. Jutland dat alhier in het Spuïkanaal een lading granietsteen heeft ge lost is daarna via Amsterdam naar Harlingen vertrokken. Het schip zal aldaar aan de scheeps werf „Welgelegen" eenige reparaties ondergaan. Bijzonder groote houtlading. Het Zondagmorgen van Riga komende Let landsche stoomschip Everoja voerde wel een bijzonder groote lading gezaagd hout aan be stemd voor Amsterdam en Zaandam. Het schip passeerde de sluizen alhier met een diepgang van 7,2 Meter, welke voor een houtboot hoogst zelden geregistreerd wordt. Steeds meer kustvaarders binnen. Als gevolg van den oorlogstoestand in het scheepvaartverkeer komen steeds meer Neder landsche kustvaarders alhier binnen, welke bin nendoor hun reis naar de bestemming voort zetten. Sovjet-Russiche koopvaardijvloot. Naar gemeld wordt heeft de Sovjet-Russische regeering besloten om haar staatsvloot met uit zondering van de oorlogsschepen, te voorzien van kenteekenen; aan beide boorden over de geheele lengte van het dek en op het dek zelf zal de vlag der Sovjet-Unie worden aangebracht in kleuren alsmede de letters USSR in het zwart op een witte achtergrond en des nachts drie verticaal geplaatste lichten groen-rood-groen aan den voormast. Bij nadering van vreemde oorlogs schepen of vliegtuigen zullen des nachts met het zoeklicht of met lantaarns de letters USSR ge seind worden. Alle Sovjet-schepen hebben in structies om bovenvermelde kenteekenen te voeren, zonder deze is het hun verboden Sovjet havens te verlaten. Men heeft de verschillende buitenlandsche regeeringen van deze herken- ningsteekens op de hoogte gesteld. Uitbreiding tankvloot. Dezer dagen werd door de werf van de Rot- terdamsche Droogdok Mij. de Scheepsbouw Mij. .Nieuwe Waterweg" te Schiedam het voor de Kon. Shell in aanbouw zijnde dubbelschroef De nieuwe flottieljeleider „Jacob van Heemskerck" is Zaterdag te Amsterdam te water gelaten. Het schip glijdt in zijn element. tankstoomschip Saidja met goed gevolg te water gelaten, welke plechtigheid werd verricht door jongejuffrouw Lydeke Knape. Tet schip, dat een draagvermogen heeft van 8700 ton, zal worden voortgestuwd door middel van twee triple expan sie stoommachines met een totaal vermogen van 3800 I. P. K„ terwijl de stoom voor de machine installatie zal worden geleverd door twee Bab- cock Wilcox scheepsketels. Amerikaansehe vlootuitbreiding. Dezer dagen is het te Newport in aanbouw 2ijnde Amerikaansehe stoomschip America. 27000 b. r. t. metend, te water gelaten, welke plechtigheid werd verricht door de echtgenoote van de President der U. S. A. Het schip, dat tot dusverre het grootste is, dat in de V. S. werd gebouwd, behoort toe aan de reeder ij Unites States Lines Co., te New York. Hieraan kan nog toegevoegd worden, dat de totale bouwkosten van het schip 17 millioen dollar zullen bedragen. Nieuwe dienst RotterdamJapan. Naar gemeld wordt is er tusschen Japan en Rotterdam een nieuwe dienst geopend welke be varen wordt met schepen van de NipponYusen- Kaisya reederij te Tokio. De Firma Phs. van Ommeren Scheepsvaartbedrijf N.V. te Rotter dam, welke als agenten voor genoemde reederij optreedt, deelt mede, dat de eerste afvaart in dezen nieuwen dienst v. d. Nippon-Yusen Kaisya van Rotterdam naar Japan, onder voorbehoud van onvoorziene omstandigheden, op 14 dezer a.s. zal plaats hebben per stoomschip Lisbon Maru, dat op het oogenblik te Rotterdam ledig ligt. Op 18 dezer zal vandaar het Japansche stoomschip Sado Maru naar Japan vertrekken. IJzervcrscheping naar N. Amerika. Het Noorsche stoomschip Havbris, dat van Amsterdam, waar 'hetde geleden aanvarings- schade hersteldi had; aan het Hoogovenbedrijl aankwam om aldaar een partij piekijzer in te nemen, is daarmede gereed gÉkomen en vertrok Zaterdag j.l. daarmede naar Chicago. Alvorens het schip de reis aanvaardde heeft het buiten gaats nog compas gesteld, waarop het derwaarts in zee gestoken is. Men had de haring voor het opscheppen. Eenigen tijd geleden zijn aan de kust van Deensch Sleeswij k-Hoistein bij het eiland Röm enorme scholen haring, die door makre len achtervolgd werden in de Waddenzee ge raakt. De scholen hadden een lengte van 3 K.M. en waren zoo dicht, dat de veerboot er ln vastraakte. Visschers haalden de haring met scheppen vol uit het water en ook veel makreelen konden gevangen worden. Poolsche visschers in het Fransche leger? Naar wij vernemen zullen deze week alle Poolsche visschers, die op Poolsche of Neder- landsch-Poolsche visschersvaartuigen geva ren hebben en in ons land zijn „gestrand" deze week naar Frankrijk vertrekken om bij het leger te worden ingedeeld. Hun aantal bedraagt ongeveer 200, waar van het grootste deel in Scheveningen ver toeft. In IJmuiden liggen nog twee Pool sche trawlers, aan boord waarvan zich nog eenige Polen bevinden. GRATIA-PLATO. Doordat het gymnastieklokaal van de R.H.B.S. voor militaire doeleinden is gevor derd, zijn de oefeningen voorloopig gestaakt. Het bestuur is in onderhandeling over een ander lokaal. Zoo spoedig mogelijk zullen de oefeningen worden hervat. De leden zullen be richt krijgen, waar en wanneer deze weer zul len aanvangen Werkloosheid weer belangrijk gestegen. Aantal ingeschreven werkzoekenden reeds meer dan 2000. Sinds de afkondiging der algemeene mobili satie steeg het aantal bij de Gem. Arbeids beurs alhier ingeschreven werkzoekenden met 727. Hoofdzakelijk zijn dit visschers, haven arbeiders, vischknechts, vischventers enz. Ook de bouwbedrijven, ondervinden thans den te rugslag van de ontwrichting van het bedrijfs leven, daar het werkloosheidscijfer van deze groep in de week, eindigende 16 September met 35 steeg. Het aantal ingeschreven werkzoekenden bedroeg op 16 September j.l. 1964 tegen 1737 op 9 September; het aantal geheel werklooze volwassen arbeiders was 1658 tegen 1367 de vorige week. Als werkzoekend waren ingeschreven 223 (183) bouwvakarbeiders, 138 (133) metaal bewerkers, 27 (19) houtbewerkers, 26 (24) landarbeiders, 210 (187) havenarbeiders, 449 (416) visschers, 42 (38) kantoorbedienden, 617 (520) losse arbeiders en 232 (217) arbei ders in overige beroepen. Verder waren ingeschreven 90 (70) mannen onder 18 jaar, 15 (20) vrouwen boven en 16 (16) vr. onder 18 jaar. Het aantal in een gesubsidieerde werkver schaffing geplaatste werkloozen bedroeg 195 (156). STEUNBONNEN VOOR DE RADIO DISTRIBUTIE. De Radio-commissie voor de uitreiking van steunbonnen aan de werklooze aangeslote nen bij de Radio-Celtrales verzoekt ons te melden, dat hernieuwde inschrijving voor de maand October zal plaats hebben voor de Centrale Kennemerland en Velsen-Noord op Donderdag 21 September en uitreiking op Donderdag 28 September voor de Centrale Kennemerland tusschen 7 en 8 uur en voor Velsen-Noord van 6.307.30 uur. Voor de Centrale Kennemerland is de in schrijving en uitreiking in het Gemeentelijk Stempellokaal in de Lorentzstraat. Voor de centrales Huisman en v. d. Broek is de inschrijving op Vrijdag 22 September en uitreiking op Vrijdag 29 September van 78 uur. bij Outenaar, Enschedéplein. Zij, die zich voor het eerst willen laten in schrijven moeten minstens een half jaar abonné van een der bovenstaande centrales zijn. Wat de tuinders kregen. Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan der Nederlandsche Spoorwegen is een aardige versiering aangebracht aan het Haarlemsche station. Noteering van de groentenveiling. Spinazie per kl. kist 1830 Spinazie per gr. kist 6075 Postelein per kl. kist 2445 Sla per 100 krop 0.50f 2 Andijvie per 100 krop 0.50f 1.90 Wortelen per bos 4-8 Rabarber per bos 23 Selderij per bos 11J4 Pieterselie per bos 1-V/2 Tomaten per K.G. 47 Prei per K.G. 34 Pronkboonen per K.G. 33.70 Trosboonen per K.G. 1320 Waspeen per K.G. 35 Bloemkool I per stuk 1015 Bloemkool II per stuk 36 Komkommers I per stuk 3y26 Komkommers II per stuk 1 1/22 1/2 Meloenen per stuk 515 Knollen per stuk 56 Snijboonen per K.G 720 Dubb. boonen 818 Spercieboonen z. dr. per K.G 1015 Groene kool per K.G. 1 1/22 1/2 Aardbeien per doosje 1625 Bramen per slof 5060 Appelen per K.G. 412 Peren per K.G. 618 Druiven per K.G. 2024 Chineesche kool per K.G. 25 Spruiten per K.G. 48 Augurken per K.G. 310 BEVERWIJKSCHE DAMCLUB. Donderdagavond houdt de Beverwijksche Damclub in het gebouw „Adrichem" een leden vergadering. De agenda vermeldt o.m. ver kiezing van een secretaris wegéns bedanken van den heer S. D. Hoogvorst en een bespre king van eventueele deelneming aan de com petitie in verhand met de omstandigheden. (De oogstvooruitzichten fruitteelt zijn. 80i5e„ j, zicht m de StaatseoSjpfg- Er komt heel veel in onze Staatsco,,„ Dat als lectuur maar matig kan bekn De smaaklijkheid van nieuwtjes in h9?n' Gaat meest voor 't lezende publiek Maar 't worde grif erkend, zoo nu en Kan ook haar nieuws nog wel an< sappij Ik geef als voorbeeld, dat je overzicht!?' De oogstvooruitzichten van fruit kunt LejS Ik zie, de appels staan er gunstig bil Een appel voor den dorst zal niet maW De perziken zijn goed, vertelt men mii De druiven ook, iets minder goed Dit nieuws doet onzen mond en harten Vooral in dagen, dat de meeste tijdin» Die je als vrucht van 't heden slikker Maar weinig reden aandraagt tot Wij voelen het weer in dit hachlijk m» Hoe veel de wereld vruchtloos moog'orij Zelfs hier en daar vernielen, de natu¥n' Blijft onverstoord vruchtdragend werk richten.' Weer een blok van den Lucht, bescherm ingsdienst. Thans voor villapark cn omgeving. In het Kennemer Theater heeft gisteravond de plaatselijke Luchtbeschermingsdienst 2 vergadering gehouden met de bewoners v blok I van vak I (Villapark). Onder detast aanwezigen merkten wij o.m. op burgemw ter H. J. J. Scholtens, wethouder N. J. Out-• den gem.-secretaris. Het hoofd van den hichtbeschermingsdiens1 de heer H. J. de Groot, bracht in zijn wel komstwoord dank aan den heer H. van Dr/ voor het belangloos beschikbaar steilen van zaal. Spr. herinnerde er aan, dat bij d? laag gehouden luchtbeschermingsoefening niét t len begrepen hebben waarom het bij een oef-! ning gaat, daar het gewone huiselijke leven b de meeste huizen onmogelijk was. omdat de bewoners alle lichten hadden uitgedraaid. D:1 is echter niet de bedoeling, omdat het huise lijke leven juist wel gewoon doorgang ni«' hebben. Het ligt in de bedoeling ominOctobc weer een oefening te houden, die reeds zonsondergang zal beginnen tot „bedtijd". Nadat spr. er nog op gewezen had, dat he; in het belang van de geheele gemeenschap is indien de verduistering goed geschiedt, ves tigde spr. de aandacht op de fouten, die bij oefening gemaakt zijn. Spr. gaf aanwijzigde: hoe men moet trachten de fouten te voor komen. Hierna zette de heer De Groot de bedoelin» van deze vergadering uiteen en besprak de te verrichten werkzaamheden van het te vor men blokcocmté. Na de pauze werd het blokcomité gevorml Hierin namen zitting de heeren Ir. A. J. Allan, D. A. Payens. F. L. van der Heijde, J. Draaye; en mej. M. H. Beckmann. Het comité kan op de volle medewerk; rekenen van den dienst en de Vereeniging voor Luchtbescherming. De heer De Groot deelde vervolgens .nog mede, dat iemand uit de burgerij een bears; had beschikbaar gesteld voor de aanschaffing van een goed alarmeeringssysteem, Spr" knoopte hieraan den wensch vast, dat nog velen dit mooie voorbeeld zouden volgen. Hierna werd de vergadering met een woord van dank gesloten. M. G. J. van Eek overleden. Op 56-jarigen leeftijd is in het Roode Kruis Ziekenhuis alhier overleden de heer M. G. J. van Eek. De thans overledene was o.m. voorzitter v; den Christelijken Besturenbond en van de plaatselijke afdeeling van den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm. In 1935 was hij car.- didaat voor den gemeenteraad, afgevaardigd door de Anti-Revolutionnaire Kiesvereeniglng. STRAWBERRIES NAAR DEN HOCKEÏDAG, Het eerste heeren-elftal van de Hockeyclub „De Strawberries" zal op Zondag 24 Septem ber deelnemen aan den Nederlandschen hockeydag. AANRIJDING IN DE KONINGSTRAAT. Maandagmiddag reden twee auto's, die te gelijkertijd het kruispunt Zeestraat-Koning straat naderden op elkander in. Beide bekwamen schade aan bumpers en sfx den. De bestuurders bleven ongedeerd. Langs de Lijn. Programma van de Radioeentrale, Woensdag: Lijn I: 8.00 Hilversum I. Lijn II: 8.00 Hilversum II. Lijn III: 8.00 Keulen of diversen. 10.20 Kei- len, 10.50 Deutschlandsender of diversen, 12,20 Brussel Ned., 2.20 Keulen, 2.50 Danmarks Radio. 3.40 Diversen, 4.20 Keulen, 5.20 Brussel Fr., 6.20 Keulen of diversen. 7.50 Keulen, 8.20 Brussel Fr„ 10.20 Brussel Ned., 10.30 Brussel Fr.. 11.20 Boedapest of diversen. Lijn IV: 8.00 Brussel Ned., 8.20 Engeland. Na de berichten weer naar Brussel Ned., 9.20 Di versen of gramophoonmjuziek, 10.35 Engeland, plm. 1.05 Parijs, 1.50 Brussel Fr.. 2.20 Enge land of diversen. 6.20 Engeland, plm. 6.35 Brus sel Ned.. 7.05 Brussel Fr., 7.20 Brussel Ned., 7.35 Brussel Fr.. 7.50 Parijs, 8.10 Engeland diversen, 9.20 Engeland, plm. 9.35 Danmarss Radio of diversen, 10.20 Breslau, plm, 1«w Boedapest of diversen, 11.00 Danmarks Raaio of diversen. Lijn V: Diversen. SUPPORTERSVEREENIGING HOOD-WIT- De Supportersvereniging „Rood-Wit" hou t Donderdagavond een ledenvergadering in ca. ,De Vriendschap" aan den Alkmaarscheweg. LEDENVERGADERING DAMCLUB. Donderdag a.s. houdl de Beverwijksche Dan club in gebouw „Adrichem" een ledenverga ring. s-*. De agenda vermeldt o.m. een bestuursve zing wegens aftreding van den secretaris, 1 heer S. D. Hoogvorst. WEEK - A BONNEMFNTEN dienen uiterlijk Woensdags 3v011^ betaald te zijn daa» de bezorgds op Donderdag moeten atrekenen DE ADMINISTRATIE.

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 2