VELSEN MAATPAKKEN Twee jeugdige sterren in één film. Een zesjarige kunstschaatsenrijdster. Het Kennemer-Theater brengt in de komende week als hoofdnummer „Moeder's jongen", een ontroerende rolprent met twee jeugdige film sterren, Bobby Breen en Charlie Ruggles, in de hoofdrollen. Wij ontleenen het volgende aan den inhoud: Tommy Martin, 10 jaar, woont met zijn moe der, een jonge weduwe, bij een vromen, doch harteloozen oom op het platteland, nabij Phila delphia. Opgeruimd en vroolijk van aard, is het zijn eenige wensch genoeg geld te verdienen, om met zijn moeder uit de nabijheid van den al te strengen oom weg te komen en naar Goshen, Indiana, te gaan, waar ook de weduwnaar Henry Johnson woont, die in stilte Tommy's moeder lief heeft, die trouwens deze gevoelens, zij het onuitgesproken, beantwoordt. Op zekeren avond de koeien huiswaarts drij vend, ontmoet Tommy Samuel Terwilliger, een reizend antiquair, schrander en spraak zaam, een moderne uitgave van den ouderwet- schen kwakzalver. Tommy vertelt Terwilliger, dat hij een pak heel oude kranten heeft en de antiek-verzamelaar stemt er in toe, deze van hem te koopen. Terwijl Tommy de kranten opstaptelt, raakt er per abuis een twintig dollar biljet, dat aan den oom behoort, tusschen verzeild. Als Terwilliger wegrijdt, verbergt Tommy zich in de kar van den antiquair, vastbesloten naar de stad te gaan en daar voldoende geld voor zich en z'n moeder te verdienen om naar Indiana te kunnen gaan. Terwilliger ontdekt Tommy en neemt hem mee naar Philadelphia, waar hij hem werk bezorgt bij een groote kunstijsbaan. Tommy trekt er de aandacht, als hij met zijn mooie stem toevallig een liedje zingt en men engageert hem om te zingen bij het schaatsen- ballet, waarmede hij een groot succes behaalt. Later ontdekt Tommy, dal; zijn vriend Terwilli ger, die ongevraagd als zijn impressario op treedt, een deel van zijn honorarium achter houdt en teleurgesteld verlaat hij hem. Terwilliger, getroffen door de karaktervolle houding van den jongen, zegt hem vaarwel en Tommy, in tegenstelling met wat gewoonlijk gebeurt, kiest geen roem en rijkdom, doch reist met zijn moeder naar Goshen, waar zij en de weduwnaar, Henry Johnson, trouwen. Het tweede hoofdnummer is de oerkomische film „Een prachtexemplaar van een man". Op het tooneel treden op de bekende radio- ar tisten Johnny en Jones. De steun op aardbeien. Vorstschade alt basis. Ook de beide Beverwijksdhe veilingen zullen haar aandeel ontvangen van het door de re geering beschikbaar gestelde bedrag van f800000 ten behoeve van de steunverleening aan de te lers van aardbeien. Hoewel de prijzen dezen zo mer goed waren, hebben de meeste tuinders daarvan niet kunnen profiteeren, omdat zij geen oogst hadden. Vermoedelijk zal dan ook de vorstschade wel als basis voor de steunuitkeering worden geno men. Een avonturenfilm van de eerste grootte. Twee krachtfiguren In de hoofdrollen. Het W. B.-Theater vertoont in het nieuwe programma als hoofdnummer de groote avon turenfilm: „Slavenjacht" met Wallace Beery en Robert Taylor in de hoofdrollen. „Slavenjacht" is een sterke volksfilm over den strijd van twee mannen op leven en dood. Maar het is in ruimeren zin een veel roman tischer en toch historisch gemotiveerd thema: de aanleg der eerste spoorwegen in de Zuide lijke Staten van Noord-Amerika omstreeks 1850, en de voortdurende strijd van het mo derne „ijzeren ros" tegen de snel verouderen de postkoets. In den tijd, toen in Maryland de slavernij nog bestond, waren negers even duur als een goed paard en derhalve voor het .aanleggen en onder houden der wegen een begeerenswaardig object voor de in de verafgelegen streken oppermachtige bazen der diligence-maatschappij. Er werd een re gelrechte handel in menschen gedreven en duistere praktijken werden gecamoufleerd door barsche taal, het vuistrecht en zoo noo- dig 't schot uit een pistool dat onwilligen voor «euwig het zwijgen oplegde. Humoristisch en toch met een aandoenlij- ken ernst is de rol van den eersten trein in deze film: een klein treintje, een locomotief met een hooge breeduitloopende pijp, open wagonnetjes in den vorm der reiswagens, zich puffend en schokkend voortbewegend over de rails, die zonder grindbedding los over de prairiën zijn gespreid. Soms tegen een heuvel op, moeten de man nelijke passagiers uitstappen, hun hooge kachelpijpen afzetten en zwierige jassen uit trekken, en meehelpen om den trein tegen de helling op te duwen. En toch het moderne vervoermiddel van dien tijd, het romantische ingenieurswerk, dat de daaropvolgende eeuw zou beheerschen. En niet lang meer zouden de1 mannen van de postkoets smalend lachen, wanneer hun zesspan vlugger bleef dan de weinige paardekrachten van den eersten trein. Daaromheen is een romantisch en toch goed verantwoord drama gebouwd van een jongen, geruïneerden grootgrondbezitter, die naar deze streken gestuurd wordt om te midden dei- onbehouwen kerels en der op geld beluste slavenjagers zich een weg te banen voor betere toestanden, den weg voor den trein en zijn centraal georganiseerde ambtenaren. Robert Taylor is de jonge kerel Tegenover hem staat als de corrupte baas der diligence maatschappij Wallace Beery. Zij vechten op leven en dood; nimmer is wellicht een film zoozeer het strijdtooneel van de meest elemen taire menschelijke driften geweest. Het is geen vriendelijke atmosfeer, deze ruige ro mantiek. Maar het is een film van voortrek kers en kerels van de daad. Het is een film met als inzet den strijd om het recht, slechts verzacht door het invoegen van de liefelijke vrouwenfiguur, gespeeld door de jonge actrice Florence Rice. Het tweede hoofdnummer is de spannende film „Het geheim van de witte kamer". Op het tooneel treden op de populaire radio- artisten Johnny en Jones. Luxor theater De zuivering van Dodge City. Spannende film In Luxor. Het Luxor Theater brengt deze week als hoofdnummer de geheel in technicolor opge nomen film Dodge City". De hoofdrollen worden vertolkt door Brrol Flynn, Olivia de Ha valland en Ann Sheridan. Aan den inhoud van het filmwerk hebben wij het volgende ontleend Wade Hutton is leider van een vee transport, dat zLch op weg van Texas naar Dodge City bevindt. Op zekeren avond, als de jongere broer van Abbie Irving dronken is en Wade hem in het been schiet ten einde Rusty Hart, met wien hij aan het vechten is. voor letsel te vrijwaren, valt deze jongeman vlak voor de, dank zij zijn toedoen, op de vlucht slaande kudde en wordt gedood. Abbie geeft Wade de schuld van den dood van haar broer en wenscht voortaan van zijn gezelschap verschoond te blijven. In Dodge City, de stad in het Westelijk deel van den Staat Kansas, waarvan toen tertijd gezegd werd: „Ten Westen van Chi- cago geen wet van Dodge City geen God' aangekomen, neemt zij direct haar intrek bij haar oom. Br. Ir ving. De schrik van Dodge City is Jeff Surrett, die tezamen met zijn handlangers Yancey, Munger en Ruby Gilman dit heele plaatsje terroriseert en eigenaar is van vele speel holen en grooten invloed uitoefent op het aan- en verkoopm van groote partijen vee. Het kordate optreden van Wade boezemt de bevolking ontzag en eerbied in en het duurt niet lang of hem wordt de bet-rekking van Sheriff aanegboden, een .baantje, dat hij aanvankelijk weigert, doch nadat de mis daden meer en meer toenemen nemt hijover wegende, dat hieraan toch iets gedaan dient te worden, het ambt van Sheriff der stad Dodge City aan en benoemt Rusty Hart tot zijn assistent. Intusschen weet de eigenaar en redacteur van het plaatselijk blad Joe Clemens, bewijs materiaal tegen Yancey, handlanger van Sur rett te verzamelen Joe wordt echter door de bende uit den weg geruimd en het bewijsmateriaal gesto len. Abbie Irving, uit liefhebberij werkzaam bij wijlen Joe Clemens, neemt op zich diens taak te volbrengen. Haar haat jegens Wade is in bewondering veranderd en beiden wearkien ijverig samen om den moordenaar van den dapperen redacteur te ontmaskeren. Tenslotte verkrijgen zij voldoende bewijs materiaal omYancy van moord te kunnen be schuldigen. Wade besluit den gevangene veiligheidshal ve naar de dichtstbijzijnde gevangenis te Wichita over te brengen. Dr. Irving weet Ab bie, na vele vergeefsche pogingen, te over reden evens naar Wichita te gaan, daar zij daar veiliger is dan in Dodge City. Abbie stapt in den trein, onbewust van het feit, dat Wad'e en zijn gevangene zich fon den goetieren-wagon bevinden. Yancy heeft ech ter kans gezien Surrett van zijn overbrenging op de hoogte te stellen en laatstgenoemde en zijn mannen overvallen den trein. Het komt tot een verwoed gevecht tusschen beide partijen. Surrett neemt Abbie gevan gen en eischt van den Sheriff uitlevering der wapens. Wade en Rusty geven zich over. De trelin vermindert langzaam vaart om water in te nemen, de misdadigers springen er af, sluiten de deuren, steken den wagon in brand en slingeren zich op de gereedstaande paarden. Wade vindt het geweer van den postbeambte weet de deur te ontgrendelen en opent met succes het vuur op de bende. De stad Dodge City is nu gezuiverd en Wade en Abbie komen tot de ontdekking dat zij het moeilijk buiten elkaar kunnen stellen en besluiten hun leven verder samen te slij ten Het andere hoofdnummer is „De valsohe erfgenaam" met Wallace Ford>. Langs de Lijn. Programma van de Radiocentrale. VRIJDAG: Lijn I: 8.00 Hilversum I Lijn II: 8.00 Hilversum II Lijn III: 8.00 Keulen, 10.20 Parijs: 12.20 Keu len; 12.55 Brussel Ned.; 2.20 Nationaal pro gramma, 4.45 Keulen, 5.20 Parijs, 6.35 Keulen, 7.20 Brussel Ned., 7.50 Diversen, 8.30 Keulen, 9.50 Brussel Fr.; 10.20 Brussel Ned„ 10.45 Na tionaal programma; 11.40 Keulen. Lijn IV: 8.00 Brussel Ned., 10.35 London Reg., 5.20 Nationaal programma; 6.50 London Reg., 7.20 Nationaal programma; 10.05 London Reg., 10.20 Nationaal programma, 10.45 London Reg. Lijn V: Diversen. DE SCHILDERIJEN VAN BEVERWIJK. Gisteren is een achttal schilderijen, dat de familie van Beverwijk wonende te Amsterdam afstond aan de Kenuemer Oudheidkamer, in onze stede teruggekeerd. Deze doeken zijn in het Rijksmuseum gerestaureerd, met welke werk zaamheden geruimen tijd is gemoeid geweest. Maar ze zijn nu weer „als nieuw". IS 'T ANDERE NIET Evenmin als er Iwee gezichten zijn die op elkaar gelijken evenmin zijn er twee (iguren die wat maat en verhouding betreft, volkomen over eenstemmen. leder die dit begrijpt, voelt ook de noodzakelijkheid van maatkleeding i van goede maatkleeding. Juist op goede maatkleeding zijn wij gespecialiseerd, en wij zullen U dit gaarne bewijzen. n ONZE MODERNE IN PRIJZEN VAN 38.-, 42.-, 49.- enz. (Adv. Ingcz. Meei.) Prijsuitreiking van de Floralia- vereeniging. Alle deelnemers kregen een aandenken. In het veilinggebouw ,,'t Centrum" heeft gis teravond de prijsuitreiking plaats gevonden van de Floraliatentoonstelling, die vorige week is gehouden. In verband met het 10-jarig bestaan van de vereeniging was voor iederen deelnemer aan de tentoonstelling een aandenken uitgeloofd. De belangstelling voor deze jaarlijksche prijsuitrei king was zeer groot en het viel den voorzitter, den heer Th. Runia, dan ook in den beginne niet mee om zich boven het gegons van de jeugdige stemmen verstaanbaar te maken. De heer Runia deelde mede, dat alle kinde ren een prijsje meekregen. Verder bracht spr. dank aan den heer Wintersteyn voor de bereid willigheid om eenige filmpjes te vertoonen, het geen hierna gebeurde. De jeugd beleefde er vroolijke oogenblikken aan. Aan de bekroonden werden vervolgens de prijzen uitgereikt, terwijl allen een bloempotje als herinnering aan het 10-jarig bestaan van de vereeniging ontvingen. Hedenavond vindt voor de tweede groep deel neemsters de prijsuitreiking plaats. WINKELIERSCOMBINATIE „PLAN WEST". Bij de Winkelierscombinatie „Plan West" wer den in de afgeloopen week in totaal 145 volge plakte zegelboekjes ingeleverd. De datum voor de extra-uitkeering was 22 September. Er wa ren 13 inzenders, die voor deze uitkeering in aanmerking kwamen DE SOCIALE VERZEKERINGEN. Voor de leden van den R.-K. Volksbond zal op Woensdag 4 October in het gebouw der K. S. A. een vertooning worden gegeven van een smalfilm handelend over de sociale verzekerin gen in ons land. Wat de tuinders kregen. Uitkeering van het Rijk wegens hoofdsom grondbelasting op de gebouwde eigende f54.600 (v. j. f 52.500). idem wegens 0ÏÏ?® Noteering van de groentenveiling. Spinazie per kl. kist 2835 ct. Idem per gr. kist 4055 ct. Postelein per kl. kist 4045 ct. Sla per 100 krop f 0.50f 1.70 Andijvie per 100 krop f 0.70f 1.80. Wortelen per bos 35 ct. Aardappelen )klei3 per kilo 2.302.60 ct. Tomaten per kilo 6—9 ct. Prei per kilo 33'/2 ct. Uien peir kilo 2J/23 ct. Pronkboonen per kilo 3'/25|/2 ct. Waspeen per kilo 21/23 1/2 ct. Bloemkool I per stuk 10—14 ct. Idem n per stuk 36 ct. Komkommers I per stuk36'/2 ct. Idem II per stuk 1 1/22 1/2. Meloenen per stuk 310 ct. Knollen per stuk 35 ct. Snij boonen per kilo 715 ct. Dubb. boonen per kilo 815 ct. Sperc. boonen z. dr. per kilo 1114 ct. Kassnijboonen per kilo 1621 ct. Trosboonen per kilo 1318 ct. Groene kool per kilo 23.80. ct. Roode kool per kilo l'/22V2 ct. Appelen per kil© 48 ct. Peren per kilo 412 ct. Druiven per kilo 1620 ct. Chineesche kooly per kilo 1 y23 ct. Nero per kilo 6'/215 ct. Augurken per kilo 410 ct. Bieten per kilo 2.703 GYMNASTIEKVEREENIGING S.SJ1. Het bestuur van de Gymnastiekvereniging S.S.H. verzoekt ons opneming van het volgen de: De gymnastiekvereniging S.S.H. oefent weer regelmatig op de bekende uren. Er is reeds een aanvang gemaakt met het winter- programma en met gaat zich voorbereiden op de komende uitvoering. Alle leden worden daarom weer trouw op de oefentijden verwacht, terwijl ook niet-leden, die belangstellen in turnen, worden uitge- noodigd eens een kijkje te komen nemen. Voorts maakt het bestuur der vereniging bekend, dat zij ook voor de in onze gemeente gelegerde militairen gaarne de gelegenheid wil openstellen om de gymnastiek te gaan beoefenen. Er wordt door de heeren-afdeeling geoefend In de Da Costaschool aan den Ko ningsweg (nabij spoorweghalte „Hoogovens") des Woensdagavonds van 8 uur tot 9 u. 30. Zij, die interesse hebben voor deze mooie sport, worden verzocht in de komende weken eens kennis te komen maken met de vereni ging- Bazar voor het Doopsgezind Zangkoor. Het bestuur van het Doopsgezind Gemengd Zangkoor heeft besloten op Woensdag 25 Octo ber in het gebouw ,,Adrichem" in de Adrichem- straat een bazar te houden ten bate van het Kerstconcert, dat gezamenlijk wordt gegeven met de Doopsgezinde koren van Amsterdam en Haarlem. Naast de gebruikelijke verkoopstand biedt de bazar ook plaats aan de bekende at tracties. Ook zal een verloting worden gehou den. der grondbelasting op de ongebouwde dommen f6000 (v. j f6200), 80 opcenten61^'" hoofdsom der grondbelasting op de eehnP^ eigendommen f 124.800 (v. j. f 120.000) centen op de hoofdsom der grondbelasting n 0I>' ongebouwde eigendommen f2400 (v. j foian6 uitkeering van het Rijk wegens 20 pct hoofdsom van de personeele belasting, naar ;5r eersten, tweeden en derden grondslag [$5 (onv.), idem volgens hoofdsom der person q belasting naar den vierden, vijfden, zesden zevenden grondslag f 6000 (v. j. f 5400) IR5 en centen op de hoofdsom der personeele heia ,0p' f224.400 (v. j. f216.000), uitkeering van BH wegens 48 opcenten op de hoofdsom der <r- dend- en tantièmebelasting f20.000 (onv) 5 opcenten op de hoofdsom der vermogensbpl«V f 9150 (v. j. f 9850), 75 opcenten op de hoofde1 der gemeentefondsbelasting f 216.000 fv 0B1 f210.000). Uitkeering uit het gemeentefond berekend per aancpslaPpnp in Ho rr„wvnas, WIJK AAN ZEE HET NIEUWE MILITAIRE TEHUIS. Naar verluidt zal het nieuwe R.-K. Militaire Tehuis gevestigd worden in de serre van hotel Sonnevanck van den heer B. Schellevis. De ope ning zal op 1 October plaats vinden. HEEMSKERK „A. D. O." De lagere elftallen van „A.D.O." zijn in de volgende noodcompetitie van de D.H.V.B. inge deeld: A.D.O. 2 in klasse B; A.D.O. 3 in af dee ling G; A.D.O. 4 in afdeeling K. Het programma voor Zondag luidt: A.D.O. Teylingen 2.30 uur; A.D.O. aLimmen a 1 uur; Meervogels bA..D.O. b 1 uur; D.E.M. eA. D. O. e 1 uur en A.D.O. d—A.F.C. e 2.30 uur. De belastingen in onze gemeente- begrooting. Batig slot 1.007.103.50. Hoofdstuk XII der gemeentebegrooting is het teere hoofdstuk der belastingen, die vele zijn. Het totaal der inkomsten van dit hoofdstuk wordt geraamd op f 1.014.179,80, dat der uitgaven, in hoofdzaak bestaande uit kosten van toezicht op en invordering van plaatselijke belastingen op f 7076,21, zoodat de netto opbrengst f 1.007.103,50 bedraagt. Een aanzienlijk deel der inkomsten van dit hoofdstuk wordt gevormd door de uitkeeringen van het Rijk „wegens" (zoo heet het in de be- grootingstaal) hoofdsommen van diverse belas tingen en opcenten, als daar zijn: per aangeslagene in de gemeenteCÏ' belasting f60.000 (v. j. f54.000), uitkeering i het werkloosheidssubsidiefonds, berekend aangeslagene in de gemeentefondsbelasting if klasse) f 12.000 (v. j. f 10.800), uitkeering jt S werkloosheidssubsidiefinds ad 70 pet. van Hp,6' lastingbijdrage f 155.400 (v. j. f 160.587) r? drage van Hoofdstuk I van den gewonen'dien t van het volgend dienstjaar wegens rests uitkeering der belastingbijdrage uit het werkW- heidssubsidiefonds f66.800 (v. j. fMM- Deze bijdrage wordt evenals de uitkeering van 70 nrt verleend aan gemeenten die tengevolge van d inperking van haar belastinggebied bepalingen van de wet van 4 Maart 1935 lijkheid ondervinden. Na deze door het Rijk geïnde belastineen krijgen we nog eenige belastingen van zuiver plaatselijken aard t. w.: Belasting op de honden f 10.000 (onv.), belasting op tooneelvertooninsen en andere vermakelijkheden f 15.000, opbrengst van het vergunningsrecht voor den verkoop van sterken drank in het klein f 3000 (onv.) 1 brengst van het verlofsrecht f 1100 (onv.) brengst van aanmaningen en 1 f1200 (onv.). Beproeving sirenes der luchtbescherming. Op Woensdag 4 October a.s., des voormid- dags 10 uur, zullen de in de gemeente ge- plaatste sirenes voor den Luchtbeschermings dienst worden beproefd. Dit alarm behoeft dus geen ongerustheid te verwekken. Diplomazwemmen in het Velserbad. Woensdagmorgen heeft een 15-tal dames en kinderen de proef afgelegd ter verkrijging van het zwemdiploma van bovengenoemde inrich ting. De directeur van het Velserbad, de heer C. M. Geelhoed, heette alle aanwezigen hartelijk welkom, waarna een aanvang werd gemaakt met het afzwemmen voor de examencommissie welke bestond uit de heeren Duvergé en Janus, Alle candidaten slaagden, hetgeen door den heer Janus, namens de examen-commissie, werd medegedeeld waarbij deze de geslaagden op wekte toch vooral te blijven zwemmen teneinde nog meerdere vaardigheid te verkrijgen. De heer Geelhoed sprak een woord van felicitatie en dankte de heeren Duvergé en Janus voor hun medewerking. De namen der geslaagden zijn: Mevr. P. K. SchotmanHaberlen, mevr. M, W. WiedemeyerWalrabenstein, mevr. R. Kuijl- Claassen, mevr. C. Spanjaard, mevr. S. N. J. SchortemeijerAnkringa, mevr. C. Donker, mevr. A. H. SlagboomSteenken, mej. A. Ver duin, mevr. J. R. VogelBrinkman, mevr. A. Krommenhoekv. Egmond, mevr. M. Barent- sede Ridder, mevr. E. J. v. Oeffelen—Maas, mevr. C. HammenMol, Connie Riezenkamp, Willy Smit. K.N.S.M.-VLOOTUITBREIDING. Dezer dagen werd van een der hellingen van de N.V. Scheepswerf Gebrs. Pot te Bolnes het voor rekening van de K.N.S.M. nieuwge bouwde vrachtmotorschip Hector te water ge laten, hetgeen gunstig verloopen is. Het schip meet 3000 ton en zal worden uitgerust met een enkeiwerkende twee-tact Smit's Bur- meósteir Wain Dieselmotor van 5 cyl. De motoren zullen wordien vervaardigd door de N.V. Machinefabriek van P. Smit Jr. te Rot terdam. Na de stapelloop van bovengenoemd schip werd onmiddellijk een aanvang gemaakt met de kiellegging van het vrachtmotorschip Mi- das, ongeveer 3000 ton, welk schip eveneera gebouwd wordt voor rekening van de K, N, S. M. te Amsterdam. Een zusterschip van de Hector is onlangsm aanbouw gegeven bij de Nederlandsche Dok Maatschappij te Amsterdam eveneens in op dracht van de Kon. Ned. Stoomboot Maat schappij aldaar. WEEK-ABONNEMENTEN dienen uiterlijk Woensdags avonds betaald te zijn, daar de bezorgers op Donderdag moeten afrekenen. DE ADMINISTRATIE. Een beeld uit de film Dodge City". (Luxor Theater, Beverwijk-) Wallace Beery en Robert Taylor in „Slavenjacht". ,(W. B. Theater, Beverwijk.) AGENDA VOOR BEVERWIJK VRIJDAG 29 SEPTEMBER Luxor Theater, Breestraat: „Dodge-City en „De valsche erfgenaam", 8 uur. Kennemer Theater. Zeestraat: ..Moeders jongen" en „Een pracht exemplaar van een man", 8 uur. W. B. Theater, Peperstraat: „Slavenjacht eu „Het geheimvan de* witten kamer", 8 uur. AGENDA TE HAARLEM Heden: DONDERDAG 28 SEPTEMBER. Groote Kerk: Orgelbespeling van 3 tot 4 u Frans Hals Theater: „The Lambetb Waur. 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace Familie Theater: „De zwarte extase en „Mr. Moto op het eiland des doods 8.15 uur. Luxor Theater: „De Citadel", 2.30, 7 en 9.15 uur. j Rembrandt Theater: „De drie musketiers 2.30, 7 en 9.15 uur. Moviac Theater: „Spoken", 2.30 uur en d van 7.15 uur af. - Palestina Diorama's, Schotersingel 117a. o opend eiken werkdag van 35 en van 7—9 VRIJDAG 29 SEPTEMBER Gem. Concertgebouw: Ds. Fuskes over. godsdienst opium voor het volk?" 8.16 uur. Palestina Diorama's, Schotersingel u<* opend eiken werkdag van 35 en van 7—» Bioscoopvoorstellingen des middags ea avonds. Nieuw programma. 1 docrL

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 2