Krachtig herstel op de Amsterdamsche Beurs De havenstakingen Avonturen vaun Sport m het Kort Effecten- en Geldmarkt Onze positie als debiteurstaat Hel is wel weer gebleken dat men ter beurze van Amsterdam niet 'lang op één been loopt. Na de flauwe stemming, welke aanvankelijk sinds de hervatting van den handel in aandeelen bestond en die tot scherpe koersverlagingen leidde, is tegen het eind der vorige week een redres in getreden, dat zich ook bij het begin van deze week voortzette en aan den handel eer. levendiger aanzien gaf. En ook nu weer deed zich het bekende verschijnsel voor, dat van selectie bij het publiek heel weinig sprake is, maar dat vrijwel alle ruDrieken van de gewijzigde stemming profiteerden. Zoowel voor Indu- strieelc- als voor Petroleum- en Tabaks waarden bleken er koopers in de markt te zijn, ongetwijfeld aangelokt door de sterk gedaalde koersen van de vorige week en zonder dat er in de positie of de voor uitzichten van de betrokken ondernemin gen een zichtbare wijziging is gekomen. Een slecht resultaat heeft de Vereenigde Touwfabrieken in 1945 geboekt. Na af schrijving van vier ton, sluit de rekening met een verlies van 1.6 millioen, maken de met dat van 1944 een totaal deficit van 2 millioen tegenover een gewoon kapi taal van 2' 2 millioen, waarnaast 4' 2 millioen preferente aandeelen en geen open reserves staan. Op grond van het feit dat de Voorradenrekening l'/> mil lioen credit staat, mag worden aangeno men, dat hierin een stille reserve van meer dan dat bedrag schuil gaat, zoodat, als 1946 .niet opnieuw een teleurstellend re sultaat oplevert, het nadeelig saldo allicht neg intern kan worden gedekt. Maar de vooruitzichten van 1946 zijn nog tamelijk somber. Er is een wereldschaarschte aan harde vezel en de hoeveelheid sisal, welke de maatschappij wordt toegewezen, is zeer gering, zoodat nog grootendeels vervan gingsmiddelen vlas en papier moet worden gebruikt, De export was steeds een belangrijk onderdeel van het bedrijf, maar kan nog niet op redelijke schaal worden hervat en de buitenlandsche rela ties worden inmiddels door industrieën uit eigen land bediend. Dat is nog geen bemoedigend vooruit zicht. Meer en meer blijkt hoezeer we in en door den oorlog achterop zijn geraakt en hoe moeilijk het is de verloren terrei nen terug te winnen. Minister Vos was daaromtrent een'sen tijd geleden wel zeer optimistisch toen hij den export van ons jr.nd voor 1946 op 1 milliard raamde tegen een import van 3 milliard. Want gedurende de eerste drie maanden van dit jaar beliep die export resp. nog slechts 18. 25 en 44 miilioen en zelfs als we laatstgenoemd cijfer als basis voor het gehee'.e jaar nemen, komen we niet hoo- ger dan ruim 1 't milliard. De export zal dus nog belangrijk moeten worden opge voerd. wi! het ramingseijfer van den mi nister worden bereikt en de nog altijd niet onderdrukte stakingsbeweging in onze havens en aanverwante bedrijven voor spelt ten deze weinig goeds. Ook een verslag als dat van Van Gelder napier stemt somber. Het jaar 1944 liet j-a afschrijving van f 771.000 en een bij zondere reserveering van f 184 000, eer vi -lies van f28 millioen, waardoor het totale verlies ioi f 4J4 millioen stijgt Aangezien de productie eerst in Septem ber 1945 gedeeltelijk kon worden hervat, zal ook 1945 nog met een aanzienlijk ver lies moeten worden afgesloten en aan deelhouders kunnen dus de hoop op eenige uitkeering vooreerst wel laten varen. Een zoo groot mogelijke intensiveering van den arbeid iis noodig om ons weer over het doode punt heen te helpen en zoolang dat middel tot economvch her- ©tel wordt gesaboteerd, blijft economisch t-n. financieel de toekomst van ons land onzeker. Dit is daarom van zoo groote beteeke- 5iis. dat wij in en door den oorlog van cre_ Üiteur-, debiteurstaat geworden zijn en het ter verkrijging van de credieten. wel ke wij behoeven, noodig is dat men in het buitenland het vertrouwen in onze cred iet waardigheid niet verliest Het is wel heel vleiend wanneer prof. Baudhuin te Leuven ons een ideale debiteur noemt, waarvan men weet dat hij een goed ge bruik zal maken van het kapitaal, dat men hem toevertrouwt, maar voor der gelijke vriendelijkheden koopt men niet veel. Men zegt het ten deze dat men in New-York, waar eenige handel in Ne- derlandsche aandeelen bestaat den gulden op 15 a 20 dollarcent waardeert bij een offieieelen koers van 37 en dat men er bedektelijk op aandringt dat wij een deel van ons bezit aan Amerikanen aan het land van herkomst zullen afstaan, omdat anders de schuldverplichtingen aan de U.S.A. „gemakkelijk te hoog zouden kun nen oploopen", aldus de vice-voorzitter van de New-Yorksche beurs, die onlangs aan Amsterdam een bezoek bracht. Laten we maar nuchter zijn en be denken dat er een geweldige achterstand is in te halen en dat we alleen met hard werken en sparen weer op de been kun nen komen. Hierbij past ook een voor zichtige waardeering van onze aandeelen. Zuinig met koffie en cacao Daar er eenige vertraging is ontstaan in den aanvoer van koffie is het niet uit gesloten, dat in Juli niet op tijd een koffie bon zal kunnen worden aangewezen. Een ieder wordt aangeraden, hiermede reke ning te houden. Ook de aanvoer van cacao verloopt thans niet geheel naar wensch. In verband hiermede zal op 16 Juni voor alle leef tijden 50 gram cacao in plaats van 100 gr. beschikbaar worden gesteld voor acht weken. Weer „meat and vegetables" Op 6 Juni zal een bon worden bekend gemaakt voor „meat and vegetables" voor personen in de leeftijdsgroepen boven vier jaar. In verband met de Pinksterdagen kunnen reeds op Vrijdag 7 Juni op dezen bon blikjes van gemiddeld 16oz.. variee- rend van 12 tot 20 oz (340 tot 567 graml worden gekocht. Waar blijft «ie paling? Het zal velen opgevallen zijn, dat paling dit jaar zoo goed als niet in den regel matigen handel te krijgen is. hoewel de vangst van paling op het IJselmeer di' jaar zeer goed is, zelfs beter dan in de jaren vóór den oorlog, Het blijkt, dat de palingkooplieden na den ooriog als groot, handelaren optreden; velen van hen gaan tevens als venters langs de deuren. Zoo doende bestaal er geen enkele controle op, waar en voor welke prijzen de paling wordt afgeleverd. De Spakenburger visschers hebben thans het besluit genomen, met hun vangst in andere plaatsen binnen te loopen, tot de Coöperatieve Vereeni- ging van IJselmeervisschers in den groothandel zal zijn ingeschakeld en bij het venten het huis-aan-huis systeem zal worden afgeschaft, zoo dat de CCD de openbare verkoop zal kunnen controleeren. Tandartsen en prijsbeheersching Dezer dagen zullen de tandartsen, die te hooge prijzen aan hun patiënten hebben berekend.-bezoek van de prijscontrole ont vangen. Reeds eenigen tijd geleden zijn 1200 patiënten gehoord, die zich een gebit: hadden moeten aanschaffen. Zij behoorden allen tot de z.g. verplicht verzekerden en dus tot de groep van kleine inkomens. Er waren weinig onder hen, die niet twee- of driemaal zoovee! als den toegestanen prijs hadden betaald. Contante betaling van den te hoogen prijs was een veel voorkomende eisch, naast betaling in natura, betaling onder de tafel, betaling op spaarkaarten, waardoor men het gebit pas kreeg, wanneer de kaart vol was, of verhooging van den prijs, wanneer de behandeling al was begonnen. Grenzelooze activiteit Een strook van 500 Meter langs de Bel gische en Duitsche grens is verboden ter rein. Maar desondanks gaat de smokkel handel verder. Onze Zuiderburen leveren nog steeds clandestien textiel, shag, schoe nen en drank. Daar de Belgen zich thans met grauw brood moeten voeden, gaat veel N'ederlandsch brood naar België. Ook de „zetpatatten" blijven zeer in trek bij dc Vlamingen en verleden week slaagden de Nederlandsche douanes er in. verschei dene partijtjes brood en aardappelen, wat men daar noemt „af te slagen". De Radio geeft vanavond: HILVERSUM I. 301.5 M. 18-00, 20.00, 23.00 Nieuws. AVRO 17.30 Les gars dc Paris. RNIO 17.45 Rijk overzee. AVRO 18.15 Gars de Paris. RNIO 18.30 Strljdkr, progr. AVRO 10.00 en nu naar bed, 19.20 Strijk kwartet 20.08 Bonte Dinsdagavondtrein. 21 30 Hoorspel. 22.00 ..Contact". 23.15 Dansmuziek. HILVERSUM II, -115.5 M. 19.00, 20.00, 22.00 Nieuws. KRO 18.00 Diner- auiziek. 19.30 Gr.pi. 19.45 Voor de Jongeren, 20.05 Wat doe ik met mijn vacantie. 20.2C Orkest. 21.30 „De getemde feeks". 21.40 In terview, 22.30 Nina Dolce. 22.45 Filmpraatje, Volgens de E.V.C. zijn er 20.000 personen bij betrokken De E.V.C. deelde aan het A.N.P. mede: Bij de stakingen van de zeelieden en de werkers in de havens en havenbedrijven te Amsterdam en Rotterdam zijn op dit oogenblik c.a. 20 000 mensehen betrokken. Nauwkeurig is dat aantal niet vast te stel len, omdat het nog voortdurend groeit. Zoo vervoegden zich, kort na de binnenkomst van de „Boissevain" in de hoofdstad bijv. 300 man personeel van den dek- en civielen dienst bij de stakers. Het zeeliedenconflict, dat wel genoemd mag worden het „moederconflict", omvat alleen reeds 4000 man, de meerderheid der bemanningen van 174 schepen. Als dit conflict zal zijn opgelost, zijn tegelijker tijd de daaruit ontstane sympathiestakin gen van de havenarbeiders en de arbeiders in de industrie en vervoerbedrijven, die nu niets te maken willen hebben met alles wat zij als „besmet" beschouwen, ge ëindigd. Wat de voortzetting van den strijd vergemakkelijkt, is de steun, die de stakende arbeiders van vele zijden on dervinden. 500 kinderen van Amster damsche stakers zijn ondergebracht bij families in allerlei streken van het land. Gratis voedsel voor de stakers komt van vele zijden. Nog gisteren kwam 20.000 K.G. voedsel uit Fries land aan. Wat dien strijd niet vergemakkelijkt, is de inschakeling van de circa 1000 militai ren (van alle zijden hoopt men dat de discipline van het oogenblik behouden blijft, eenig incident zou tot gevolgen kun nen leiden waarvan het leed niet is te overzien) en van vrijwilligers en studen ten. Er ligt op het terrein van den haven- strijd niet weinig brandbare stof. Voort durend is het gevaar aanwezig dat daarin een vonk valt. De fusie N.V.V.—E.V.C. Na de mondelinge besprekingen tus- schen N.V.V. en E.V.C., die er op waren gericht een fusie tusschen beide vakver- eenigingen tot stand te brengen, heeft het hoofdbestuur van het N. V. V. aan het E. V. C.-bestuur schriftelijk de garantie gevraagd, dat na de fusie door de bij de E.V.C. aangesloten organisaties geen conflicten meer zullen worden uitgelokt, geen stakingen meer zullen worden afgekondigd of gesteund, welke direct of indirect tegen de N.V.V.- bonden zijn gericht. Het antwoord van het E.V.C.-hoofdbe stuur hierop luidt: „In het zeeliedenconflict is het parool van uw organisatie „monsteren en varen", wat ook het parool is van de reeders. Wij kunnen op grond van onze democratische beginselen niet anders zeggen: „Onderhan delen, ook met dc 5200 zeelieden, georga niseerd in de E.V.C.; daarna monsteren en varen." Hierbij ware te wenschen, dat de Centrale Bond van Transportarbeiders haar protest liet nooren tegen de botte weigering, de stem van 5200 zeelieden te hooren. Onder deze omstandigheden kun nen wij geen andere verklaring verstrek ken, dan dat we onverminderd den strijd tegen de reactie zullen voortzetten." Op een in Amsterdam gehouden verga dering hebben ook de arbeiders, die be trokken zijn in het conflict op Schiphol, bij meerderheid van stemmen besloten de staking voort te zetten. Ongewenschte trouw Op het Rokin te Amsterdam werd Za terdag een man gearresteerd, die van wege zijn verward en bestoven uiterlijk en het Duitsche accent, waarmee hij den weg vroeg naar de Govert Flinckstraat, de aandacht trok. Het bleek een Duit- scher te zijn, die in deze straat een vrien din had wonen, met wie hij tijdens zijn verblijf als soldaat in Nederland verkeerd had en die thans met haar baby op zijn terugkomst wachtte. De man had kans ge zien zich in Brussel tusschen de assen van een spoorwagon te verstoppen en was zoo ons land binnengekomen, naar hij verklaarde. om met zijn vriendin te trouwen. Hij zal echter, volgens voor schrift, op de plaats waar hij de grens is gepasseerd weer het land uit worden gezet. Vereenïging voor internationale rechtsorde Dezer dagen is te Haarlem opgericht een afdeeling van de Vereeniging voor Inter nationale Rechtsorde (V.I.R.O.), welke het werk van de vroegere „Vereeniging voor Volkenbond en Vrede" wil voortzetten. De V.I.R.O. stelt zich ten doel de bevorde ring van vrede en veiligheid op den grond slag der internationale rechtsorde, o.a. door versterking van den rechtsgrondslag der Vereenigde Volken. Het afdeelingsbe- stuur is als volgt samengesteld: F. S. Noordhoff, voorzitter; mr. L. V. Ledeboer, mevr. Van NispenVan Wely; mr. dr. A. F. H. Schreurs, drs. J. J. Voogd, secretar ris, Heussensstraat 18, telef. 25353. Het bestuur noodigt allen, wien de vredesge- dachte ter harte gaat, uit tot de vereent- ging als lid toe te treden. Schaaktournooi te Zaandam De uitslagen van de eerste ronde zijn: Znosko BorovskyChristoffel 10; Tho masSoultanbeieff /->EuweKramer 10; EkstromWood 10. Damesafdeeling om het kampioenschap van Nederland: mevr. Junkersmevr. Roodzand 01; mej. R. Smitmevr. Veen 10; mej. Kleinmevr. Va.i S'chaik 10; mej. Banninkmevr. Penink 10. Reserve groep 1: O'HanlonVinken V® V®; SchoonhovenMeyer 01; v. d. Bergh Been 01; W. SchelfhoutOosterwijk Bruin 01; v. SteenisSmak 01; Van ScheltingaHenneberke 10. Holland-beker wedstrijden te Amsterdam Zondag werden op de Boschbaan te Am sterdam de roei wedstrijden, georganiseerd door de Holland-beker wedstrijdvereeniging en het district Amsterdam van den Ned. Roeibond beëindigd. Doordat met den wind mee geroeid werd, werden bijzonder goede tijden gemaakt. Het fraaiste nummer was de vier zonder stuurman, gewonnen door Mi nerva. Deze ploeg, bestaande uit S. de Wit. v. d. Ploeg, K. Dikken en J. H. v. d. Waals, allen bekende namen uit de internationale roeierswereld, liet een prachtigen stijl zien. De Hollandbeker werd gewonnen door Neumeier (Willem 3). De Hultzer-beker werd gewonnen door de Hoop in het. nummer jonge vier. De Amstel-jubileumbeker, uitgeloofd voor de vereeniging, die het grootste aantal pun ten behaalde, werd gewonnen door Willem 3 met 96 punten voor Triton met 56 punten en Lage en Nereus met 40 punten. Gymnaslïekfeest te Arnhem. Zooals wij reeds eerder mededeelden zal Arnhem op Tweeden Pinksterdag een grootsche mani festatie van Nederland's kunnen op turnge- bied beleven: 15.000 turners en turnsters ko men naar de Sonsbeekweide, terwijl de komst van 7000 anderen wel gewenscht maar nog geen vaststaand fett is. De twee de monstraties. die ingeleid zullen worden door keurturners en -turnsters beginnen resp. om 11 en 15 uur. FeUenoord heeft op Curacao met 43 van een Cubaansehe ploeg gewonnen. Aan de vieraaagsche zullen waarschijn lijk 4500 wandelaars deelnemen. De ronde van Hocnsbroelc is op fraaie wijze door Schulte gewonnen. Twee was Pellenaars. De Best (Haarlem) was er aan vankelijk met Pellenaars en Hofstede tus- schenuit getrokken "Lakeman (Amsterdam) heeft vóór de Korver de ronde van midden Limburg ge- wonnen. CRICKET. In den te Amsterdam ge speelden cricketwedstrijd VVV-Hermes DVS heeft Hermes gewonnen met 36 runs. VVV 49. Hermes DVS 85. Rood en Wit I begon Zondag het seizoen met een oefenwedstrijd tegen A. C. C. Deze eerste oefening bleek wel noodig, want het Haarlemsche eltfal werd voor 13 runs aan den kant gezet. P. Sanders Jr. nam 5 wickets voor 7, Rapierre 3 voor 6. A. C. C. antwoord de met 114 (van Weelde 44, Sanders 22, de Baare 22) en won dus met 101 runs. Bij.leveld nam 6 voor 02, de la Mar 28, Hagenaar 115, v. d. Togt 1—26. Rood en Wit II speelde voor de tweede competitie in Rotterdam tegen Sparta en won met 35 runs. Rood en Wit 81 (Slende- broeok 23, M. Kruyff 16 not out. P. Freni 11). Voor Sparta nam de Bruin 321, v. d. Linde 223, Schilthuis 2—24. Mannee 18. Sparta scoorde 46 (Wilson 34 n.o.). Voor Rood en Wit nam E. Peereboom 7 voor 24 en J. Nijhuis 2 voor 16. Haarlem II ontving, eveneens voor de twee de klasse competitie, Rood en Wit III en won met 8 runs. Rood en Wit 63 (Hamburger 15 n.o.; A. Maas 110, P. Maas 413, J. Maas 2—8, Hurkmans 1—1, G. Wessel 1—3). Haar lem II 71 (P. Kruyt 29, J. Maas 11, H. Onken_ hout 11; D. J. de Jong 317, J. van Eek 214, Kapteyn den Bouwmeester 213. Thon 2—20). DAMMEN. Te Rotterdam worden Inter nationale damwedstrijden gehouden. Na vijf ronden is <ie stand: Keiler 8 pnt.; Roozen- burg 7; Ghestem 7; Springer 3; Frankhauser en Vaessen 2. BOKSEN. Jan Nicolaas bokste In Den Haag onbeslist tegen den Franschman Jea'n Waner. Het was een goede partij, Jo de" Groot won in een fraai gevecht van Jean Garino, Eveneens op punten won Giel' de Roode van den Belg Lucidarme. KAMPIOENSELFTAL HAARLEM. De heer U. v. d. Zwaart ls bij „Haarlem" niet belast met de verzorging van het terrein, maar met de verzorging en massage van de spelers. AGENDA 145. „Zoo, die zljn we alweer kwijt? en hopelijk voor goed" riep Wag zijn vriendje .toe, terwijl hij het stuur van „de Snelle Vier" greep. Inmiddels was het achter de horizon gaan- schemeren en tegen de lichte streep, die een nieu wen dag aankondigde, zagen de twee oceaanzwervers een eiland op zich af komen. „Remmen, Wag, anders slaan we te pletter!" gilde Warrel, maar die leek niet in staat te zijn het voortsui- zende bootje tot stilstand te brengen. „Ik kan niet...." hijgde Wag. Maar als de nood op het hoogst is kan de red ding soms al om een hoekje zitten glu ren. „Gooi je stuur dan om, blokken doos!" schreeuwde Warrel, die er niets geen zin in had 0111 als een spiegelei tegen een harde rots te kleven. Wag volgde deze raad op en de twee snel heidsmatrozen vlogen als dollemannen om het rotsachtige eiland heen, veel vlugger dan -je ooit met een zweef molen kunt gaanterwijl ze overlegden, hoe ze dat drommelsche ding weer een beetje langzamer konden laten varen. DINSDAG 4 JUNI Brinkmann, Gr. Markt: English Associa tion: First. Film Lecture 20 uur. Stadsschouw burg: A'damsch-R'damsch Tooneelgezelschap, „Zesde Etage", 20 uur. Noord Scholerkerk: Lezing, 20 uur. Rembrandt: Rare kostgan gers (14 j.). Palace: Zes dolle dwazen van de marine (14 j.). Luxor: De terugkeer van den Rooden Pimpernel (14 jDeze drie 14. 16.15, 19 en 21.15 uur. Frans Hals: 2000 vrouwen (18 j.) 14, 16.30, 19 en 21.15 uur. WOENSDAG 5 JUNI. Kennemcr Tooneelgroep: Stadsschouwburg: Suikerfreule, 19.30 u. Bioscopen: als Dinsdag. De „auto-dump" b(j Deelen. waar zich 25.000 geallieerde motorvoer tuigen bevinden wordt geliquideerd. Het Ned. leger zal er waarschijn lijk 18,000 van overne men, terwijl de rest binnenkort voor civiele behoeften beschikbaar zou komen. Een Duitsch geweer veroorzaakte den dood van een 30-jarigen man te Eist, die het wapen gevonden had en er mee experimenteerde. Een. 3o-jarige man te Zeist, die een gevonden land mijn wilde demonteeren. kwam hierbij eveneens om het leven. Minnenijd was ver moedelijk het motief van den moord, door een persoon uit Den Hulst op een 23-jarigen boe renknecht te Hattum- merbroek gepleegd. De man werd met een mes doodgestoken. Minister Mansholt is uit Washington, waar hij als hoofd van de Ned. delegatie op de conferentie van de voedsel- en landbouw organisatie der Ver. Volken optrad, in ons land teruggekeerd. „Groep Tien" was een beruchte SS-organi- saiie in de Maasstad. Tegen haar vroegeren leider, den ex-kapitein der Staatspolitie C. H. is Maandagmiddag de dood straf gevraagd voor het Bijzondere Hof te Rot terdam. Als resultaat van een persoonlijk contact tusschen de burgemees ters van Manchester en Enschedé zal. gepoogd worden een dlrecje luchtlijn tot stand te brengen tusschen de beide steden. Ook zul len er sportieve relaties onderhouden worden. Geen nuchtere naam bordjes zullen de wan delgangen in den om trek van Lu n te ren in de toekomst blijven aanduiden. Op initiatief van de plaatselijke VVV zullen suggestieve af beeldingen den dolenden wandelaar den weg over de schoone Veluwe wijzen. Haarlem en Omgeving Een populair opera concert vindt plaats op Dinsdag 11 Juni in de Gem. Concertzaal te Haarlem. Hieraan zul len medewerken: Leo- nie Smits, sopraan; Nel Marwitz, alt; Arthur Hoogveld, tenor; Geor ge Spïjkstra, bariton en Frans de Geus. bas. Aan den vleugel Fred Bos- hart. Maud Kool geeft Vrijdag 7 Juni in Hotel De Leeuwerik, Kruis straat een dansavond. Tevens zal zij spreken over het onderwerp: Danskunst als levens kunst. Candidaat A. J. H, Brussaartl te Bloemen- daal heeft ook een be roep ontvangen als pre dikant bij de Gerefor meerde Kerk van Bruch terveld. De heer G. Boelens herdenkt op 11 Juni den dag, waarop hij 40 jaar geleden bij de firma C. J. Schravendijk in dienst trad. De heer J. Wierse- ma, candidaat te Heem stede, is beroepen bij de Geref. Kerk te Ze venbergen. Bij de Geref. Kerk (art. 31) te IJmuiden is beroepen Ds. G. Koene koop te Gouda. Het bestuur van de afd. Heemstede van de Partij van de Vrijheid is ais volgt samengesteld. Dr. W. G. J. ten Pas, voorzitter; M. D. Scheer. Heemst. Dreef 96, secre taris; J. J. Visser, pen ningmeester; Mr, R. C. Bakhuizen van den 1 Brink; Mej. A. G. Kui pers; Mevr, M. R. J. LammerseHester; A. J. van Ravenswaay; M. Sas en Mevr. C. Stem- lerTjaden. De inspecteur van H. Simons, toegevoegd 's rijks belastingen A. aan het hoofd van de inspectie der belastin gen te Haarlem, 1ste af deeling, is, met ingang van 1 Juli 1946, ver plaatst naar Roosendaal en aangewezen als hoofd van de inspectie der in voerrechten en accijnzen aldaar. Ds. Richel uit Oos- terbeek zal Woensdag avond 10 Juli zijn intre de doen als predikant der Gereformeerde kerk te Heemstede. De dienst wordt gehouden in de kerk aan de Koediefs- laan.

IJmuider Courant | 1946 | | pagina 2