Qxote Tla{aaxscampaqm tDeetnemexs Een Huisvrouw die overlegt, komt in de Kennemerlaan terecht!! Benut Uw kans, koopt bij de deelnemende zaken! van Zakencentrum Kennemerlaan aan de Najaarscampagne GELDPRIJZEN bestaande uit een le prijs van f 100 een 2e prijs van f 75 een 3eprijsvanf50.-,4een5eprijselkf25.-, 10 prijzen van f 10.-en 25 prijzen vanf 5.- .ri|nAG5 NOVEMBER 1048IJMUIDER COURANT te houden van Zaterdag 6 November tot en met Zaterdag 20 November a.s. U weet het toch zeker nog wel: Bij contante aankoop van iedere vijftig cent, ontvangt U bij ons een zegel. Twintig van deze zegels kunt U bij alle deelnemers omwisselen voor één invulformulier. Op dit formulier vindt U 51 genummerde blaadjes waarin gedeeltelijk de namen van de deelnemers zijn vermeld. 3^* De ontbrekende letters moeten door de inzenders sters) ingevuld worden! Tevens heeft iedere deelnemer (winkelier) in zijn étalage één artikel staan, dat NIET in zijn zaak verkocht wordt doch wel ge prijsd is. Dit vreemde artikel vermeldt U onder aan het formulier, achter het nummer dat overeenkomt met dat van de ingevulde naam,. Enkele deelnemers hebben, omdat zij bijv. niet de beschikking hebben over een étalage, geen vreemd artikel! Men vult van deze dus alleen de naam in. Wie de meeste juiste oplossingen inlevert, ontvangt de eerste prijs! De daarop volgende de 2e enz. Prijzen worden in waarde bonnen uitgereikt! De ingevulde formulieren moeten in gesloten enveloppe, na afloop van de campagne ingezonden worden aan het bureau van de Dmuider Courant, Kennemerlaan 154. Op enve loppe vermelden: „Najaarscampagne". Inzending kan geschieden tot en met Doncéerdag 25 November. De uitslag wordt zo spoedig mogelijk per raambiljet bekend gemaakt.

IJmuider Courant | 1948 | | pagina 3