DE BILT'S KLEDING Belastingconsultatiebureau HtiYQEN JUNGEN en Europa's verdediging mogelijk reel zal zij ons kosten?" Pres. Steinstraat 1 Silvikrin Luidsprekers „Simplicitas" VUIJK DE BAKKER lIGNAALAPPARATEN I 9 November 1950 I Toft stelt zakelijke vragen fjsliingtön en Parijs zullen Russisch voorstel voor .öte vier-conferentie zorgvuldig overwegen -jnse senator Taft, wiens lei- in de republikeinse partij «^verkiezing nog is versterkt. %t in zijn wekelijks rapport -re de regering ervan beschut- ^militaire verplichtingen heeft i onder ook maar de geringste C«uss.e of overweging." t, regering verdere verphch- L.nde de verdediging van West- „cemt, moet zij tot tevre- het Amerikaanse volk de vol- - en beantwoorden, zo verklaart Amerikaanse soldaten zijn er L Ineveel zijn de extra-kosten? lampa werkelijk worden ver renen 4e Russen de ontschepings West-Europa met atoombommen rzodoende onze legers in dsnijden van hun bevoor- at Amerika? Hoe zal een derde L eruit zien? Hoe zullen wij inielijk winnen? f-di dal. er „enige ofters nood lij om ons tegen de werkelijke an een Russische invasie te doch hij meende, dat het KL' volk de overtuiging moet Kleven, dat deze offers absoluut zlln' jjet RUSSiSche voorstel De Amerikaanse minister van \Z Zaken, Dean Acheson, heeft ^conferentie van V/oensdag een ffklaring uitgegeven, waarin hij jorsvuldig aandacht te zullen eaan het Sovjet-Russische voorstel aieenkomst van de raad van mmis- 'Buiienlandse Zaken over de demi van Duitsland. Acheson zeide, vrije landen van de wereld zich raven herbewapenen totdat hun Gsrdisde vrees voor een Sovjet- aggressie is weggenomen. De 's Staten verlangen oprecht aan eind te maken." prtg regering is van mening, dat Peking van de „grote vier" niet linese eisen aan Tibet -het Chinese persbureau „Nieuw "eh'oen de troepen van 'net Tibe- rolksleger opdracht gekregen de [fan godsdienst in Tibet te eerbie- ;j moeten de Lamatempels „ener- öiermen" en mogen zich niet be llet godsdienstige oefeningen, üen, die Woensdagavond te New innen kwamen, meldden, dat de e Dalai Lama en zijn regering nog izijn. oor Chinezen geleide Tibetaanse jr zal, naar verwacht wordt, Lhasa iereiken. meent te weten, dat er Chinese !en van de volgende inhoud zijn in- bij de Tibetaanse Nationale Ver- China zou zich niet mengen in jnnenlands bestuur, maar verant- jk zijn voor zijn verdediging, bui- zaken en communicatie. China „symbolische legermacht" station- Lhasa en Chinese militaire advi- bcnoemen om de Tibetaanse strijcl- ate reorganiseren. Onderwijsinstel- moeten worden opgericht voor de keling van de massa en invoering istitutionele en agrarische hervor- Gemeld wordt, dat de Sawng en hooggeplaatste monnik in'de ,,voorlopige regering", als regent Snderbijslag wordt ook iet 5 pet. verhoogd Qiend is een wetsontwerp tot wijzi- 53 de Kinderbijslagwet. Nu met in- ss September de lonen in het alge- set vijf procent zijn verhoogd, komt 'east voor een overeenkomstige aan- aanzien van de kinderbijslag fitrekkenden te bewerkstelligen, gesteld wordt de kinderbijslag voor ts!e kind te stellen op 0,44 per dag, et tweede en derde kind op 0,49 a en per dag en voor het vierde en kind op ƒ0,60 per kind en per «middelde dagloon, dat ten minste ïorden verdiend om over alle werk- van een kwartaal voor kinderbijslag merking te komen zal worden ge ep 4,20. «mogingen kunnen pas worden toe- roet ingang van 1 October 1950. loonsverhoging van vijf procent September is ingegaan. sersongeluk met dodelijke pin Duivendrecht hot slippen van een personen- Woensdagmiddag op de Rijks- fe° te Duivendrecht de 62-jarige J® J. M, E. aangereden en op slag De 38-jarige mejuffrouw E. J. ïra werd ernstig gewond. Deze da lweien aan de kant van de weg op k wachten toen een personenwa- 1 aanreed. aanleiding van dit ongeluk ver- (e groepscommandant der rijks- ik Ouder-Amstel getuigen van dit Pigeluk zich te melden bij de ®ie te Duivendrecht, telefoon Am- "00n en 56705. fcBOMEN VAN OVERWEG WAREN NIET GESLOTEN de slagbomen van 4de bewaakte J °P de Rijksstraatweg Breda- niet gesloten waren, werd 1 s«3°moi§en de roet een paard be- ^(p3gen van de 19-jarige voerman l5 door een dieseltrein uit de d -dburg aangereden. jgj pSt zich tijdig in veiligheid te L" et Paard werd echter op slag e wagen geheel vernield, ;rL'n',v^1 slagbomen van de over- by de nadering van een trein onsemPlacement te Breda uit si F®- S Ï?S£IJDER DOOR AUTO cis ^GEREDEN EN GEDOOD c;"p .eliike oprit van het viaduct t« r,Kr^Vmciale te Duivendrecht •ie. .rjv ja^!j1°r2en een wielrijder uit c'- -Amstel aangereden door C:;faut°- Bij aankomst in een hf1henhuis bleek het slacht- te zyn overleden. tot de Duitse kwestie moet worden beperkt, maar alle geschillen moet omvatten die de landen op het ogenblik gescheiden houden, zo heeft een woordvoerder van de regering verklaard. De woordvoerder gaf commentaar op het Russische voorstel voor een conferentie van de „grote vier" over Duitsland. Hij zei dat een dergelijke conferentie zorgvuldig door Parijs, Londen, Washington en Moskou moest worden voorbereid. Dan zou er de grootste kans op succes zijn. In een communiqué van de regering wordt nog gezegd, dat de regering in con tact is getreden met de regeringen van Engeland en Amerika inzake het Russische verzoek. Schacht getuigde in het proces tegen Von Falkenhausen „Accoord van MUnchen deed actie tegen Hitier mislukken" BRUSSEL, 8 November (A.N.P.) Tijdens de voortzetting van de Brusselse krijgsraad van het proces tegen generaal "Von Falkenhausen is dr. Hjalmar Schacht, de voormalige president van de Duitse Rijksbank en minister van Financiën onder Hitier, als getuige gehoord. Schacht ver klaarde dat hij op het ogenblik geen enkele functie uitoefent. Op verzoek van de verdediging stelde de voorzitter Schacht een reeks vragen met betrekking tot generaal Von Falkenhausen. Getuige verklaarde beklaagde reeds van voor de oorlog te kennen, toen deze deel uitmaakte van de „Stahlhelm", waarvan een gedeelte volgens Schacht tegen het nazieregiem gekant was. Getuige had einde 1938 te Dresden een onderhoud met Von Falkenhausen en bij deze gelegenheid werd gesproken over de maatregelen die men zou kunnen nemen om zich van Hitier te ontdoen. Schacht verhaalde, hoe op het ogenblik van het accoord van München een actie gaande was. Deze was het gevolg van be sprekingen, waaraan getuige had deelge nomen. Hij had generaal Von Wirzleben en anderen weten over te halen Hitier te ar resteren en hem voor een staatsrechtbank te dagen. De voormalige chef van de generale staf Beek en admiraal Canaris, hoofd van de Abv/ehr, waren van deze plannen op de hoogte. Alles liep echter op een mislukking uit als gevolg van de reis van Chamberlain en Daladier naar Duitsland. Door de overeenkomst van München, die een succes voor Hitier betekende, wa ren de tegenstanders ernstig ontgoocheld en van de voorgenomen staatsgreep werd afgezien. Aan het einde van zijn getuigenis her innerde Schacht eraan, dat hij sedert 1944 met Von Falkenhausen in Ravensbrück en Dachau had vertoefd. Prijzencommissies gaan opnieuw aan de slag Zij zullen met tact en soepel heid te werk gaan „Het ontvangen van deze oproep moet voor u als een koude douche zijn gekomen. We hadden gehoopt op 1 Januari 1951 een streep onder de hele prijzen-beweging te kunnen zetten. Maar ondanks het rege ringsbesluit „Geen prijsstop", is het weer zover, dat de prijzen-commissies in actie moeten komen. Want datzelfde regerings besluit van 6 September zegt nadrukkelijk, dat tegen ongemotiveerde prijsopdrijving met kracht zal worden opgetreden en dat het prijsvormingsbesluit en de prijsopdrij- vings- en hamsterwet gehandhaafd wor den", aldus de heer Chr. N. van Wijngaar den van het Directoraat-generaal van de Prijzen op een bijeenkomst van de Prijzen commissies uit Haarlem en omliggende ge meenten, die gisteravond in het gebouw St. Bavo werd gehouden. De heer Van Wijngaarden gaf nog eens een kort exposé van de taak der plaatse lijke prijzen-commissies, die voornamelijk opvoedend en bemiddelend is. Zij zijn zeker geen verlengstuk van de Economische Con- tröle-dienst en hebben geen opsporings bevoegdheid. Wel kunnen zij gegevens ver strekken aan de regering over eventuele prijs-opdrijving en de regering zal dan niet nalaten in te grijpen. De spreker gaf enige voorbeelden hoe klachten bij de plaatse lijke prijzen-commissies gedaan vaak vér strekkende gevolgen hebben gehad op het prijspeil in het gehele land. Bij het vaststellen of er inderdaad van prijsopdrijving sprfake is, dient men twee dingen in het oog te houden, namelijk de basisprijs en de winstmarge. Wat de basis prijs "betreft, deze kan worden gecalculeerd naar de aanschafprijs of naar de vervan gingswaarde. De laatste is bij de huidige tendens tot stijgende prijzen op de wereld markt, natuurlijk de voordeligste voor de', detaillist. De regering is hem dan ook te gemoetgekomen, door een basisprijs toe te staan, die de vervangingswaarde zeer dicht benadert. Hij mag namelijk zijn gehele voorraad calculeren op de laatste (reële) inkoopsprijs. Ook bij de marge zijn er twee mogelijk heden, namelijk de marge in gèld of de pro centuele marge. De laatste zou, alweer door de stijgende prijzen, te grote winsten mo gelijk maken. De regering koos daarom de „marge in geld" met dien verstande dat op de basis-marge van 1 Juni 1950 nog 3 van die marge mag worden gelegd. Op die manier bereikt men ook voor de detaillis ten een soort „loonstop". De heer Van Wijngaarden adviseerde na drukkelijk met de grootste tact en soepel heid te werk te gaan en uit te gaan van vertrouwen in het bedrijfsleven. Men mag het bedrijfsleven niet verstarren, want van een soepele economie hangt onze welvaart af, zeker bij de toenemende liberalisatie van de internationale handel. Aan de an dere kant moet tegen ongemotiveerde prijsstijging met de grootste zorgvuldigheid gewaakt worden. Kunnen wij die niet tegengaan, dan zitten wij in minder dan geen tijd voor de volgende loonronde en gaan wij gezamenlijk naar de kelder. En waar de grote zuigkracht van de oorlogs industrie binnenkort zijn invloed zal doen gevoelen op artikelen als textiel, leer en non-ferro metalen, bestaat de kans dat som migen hiervan zullen willen profiteren. Een voetbalpool in IJmuiden? Velsense politie trekt beweringen in twijfel Aan het verslag der Tweede Kamer over het wetsontwerp tot wijziging van de Lo- terijwet 1905 en vaststelling van enige met het loterijwezen verband houdende be palingen, is het volgende ontleende Men meende te weten, dat zich in IJmui den, naar beweerd wordt zelfs met mede weten van het ministerie van Justitie, een voetbal„pool" van niet onbetekenende om vang zou hebben ontwikkeld, spelende op de uitslagen van de Engelse League. Men zou daaromtrent gaarne willen worden in gelicht. Met name ook zou men van de regering willen vernemen in hoeverre een en ander tot deviezensmokkelarij aanlei ding geeft. Wij vernemen van de Velsense politie, dat men er aan twijfelt, dat zich inder daad in IJmuiden een voetbal„pool" heeft ontwikkeld, daar er zich in deze richting generlei feiten hebben voorgedaan. Voor alsnog worden de mededelingen van de Commissie van Rapporteurs dan ook met de grootste voorzichtigheid beschouwd. Adres van particuliere beroeps vervoerders tegen de N.V. A.T.O. De Nationale Organisatie voor het Be- roepsgoederenvervoer en Wegtransport heeft zich in een adres tot de leden van de beide Kamers der Staten Generaal ge wend in zake de N.V. Algemene Transport en Expeditie Onderneming Van Gend en Loos (A.T.O.). In dit adres wordt er op aangedrongen dat er een uitspraak zal worden gedaan om trent de vraag of een staats- of semi-staats- bedrijf als onderneming van goederenver voer over de weg in het Nederlands eco nomisch bestel aanvaardbaar is. Er wordt onder andere gezegd dat de A.T.O., een dochteronderneming van de Nederlandse Spoorwegen, zich na de oorlog is gaan toeleggen op normaal beroepsver voer en hiervoor ruime materiaal-toewij zingen heeft verkregen. Als bedrijf heeft zij dus inkomsten uit het afhaal- en bestel werk voor de N.S. en het normaal vervoer voor derden. Men acht dit een gevaarlijk wapen tegen de particuliere ondernemer. Een liquidatie, Waarbij aan de particuliere wegvervoerondernemingen of een in overleg tussen overheid en ondernemingen te bepalen wijze en vast te stellen voor waarde het thans door de N.V.- A.T.O. verrichte vervoer wordt overgedragen zou volgens het adres aan dit bezwaar tegemoet komen. Nederlands houding jegens Spanje Eerste Kamerlid stelt vragen Het Eerste Kamerlid de heer Oosterhuis (Arbeid) heeft aan de minister van Bui tenlandse Zaken gevraagd welke overwe gingen de regering er toe hebben geleid, de Nederlandse delegatie ter algemene ver gadering van de U.N.O. te machtigen, in afwijking van haar in 1949 ingenomen standpunt, haar stem uit te brengen vóór de resolutie, waarbij de aanbeveling tot terugroeping van ambassadeurs en gezan ten uit Spanje en de aanbeveling tot uit sluiting van Spanje van deelneming aan 'internationale instelling van de U.N.O. worden teniet gedaan. Voorts vraagt de heer Oosterhuis of uit het stemmen van Nederland vóór bedoelde resolutie eniger lei wijziging in de volstrekt afwijzende houding van de regering ten opzichte van het in Spanje heersende politieke regime moet worden afgeleid en of de door de Nederlandse regering in deze aangenomen houding enige consequentie inihoudt voor de houding van Nederland, indien onver hoopt ooit de vraag aan de orde mocht komen, of Spanje, trots zijn huidige rege ringsvorm, in de Europese of Noord-Atlan tische samenwerking op economisch, sociaal politiek, cultureel of militair gebied zal worden betrokken. Sterker ontplooiing van particulier initiatief nodig In een rede voor leden van het departe ment Arnhem der Ned. Mij. voor Nijver heid en Handel heeft prof. dr. J. Tinber gen, directeur van het Centraal Plan bureau onder andere gezegd: „Wij zijn gevaarlijk dicht bij de spiraal van stijgende lonen en prijzen. Voor de positie van ons land is een laag prijspeil noodzakelijk. Een matige prijsmarge is een groot nationaal belang. Wij zijn erkentelijk voor hetgeen de ondernemingen in de2e al hébben gedaan, maar er zou misschien nog meer particulier initiatief kunnen worden ontplooid. Het zou niet ondienstig zijn, in dien men weer zou komen tot de verkoop van goedkope eenheidsartikelen. Hoe meer particulier initiatief, hoe minder regerings- mgrijpen noodzakelijk is. Nieuwe prijsstij gingen zouden een nieuwe loonronde vra gen. Werktijdverlenging geeft in diverse gevallen niet altijd een oplossing en ver hoging van de arbeidsproductiviteit zal in een streng gemechaniseerd bedrijf gemak kelijker gaan dan in een ander. Het leve ren van goedkopere goederen, het langer werken zal echter nodig zijn, wil ons con- sumptiepeil niet worden gedrukt." De „Nelly" Zaterdag in Rotterdam Het troepenschip „Nelly" wordt in de morgenuren van Zaterdag met repatriëren de militairen uit Indonesië voor Hoek van Holland verwacht. De ontscheping der opvarenden zal waar schijnlijk Zaterdagmiddag om 14.00 uur be ginnen in de haven van Rotterdam. Brand in Groninger gasfabriek Woensdagmiddag om ongeveer half vijf werd bij de Groninger brandweer groot alarm geblazen voor een uitslaande brand op het terrein van de gemeentelijke gas fabriek. De brandweer rukte uit met groot materieel. Het bleek, dat een voorraad teer had vlam gevat, waardoor een zeer sterke rookontwikkeling ontstond. Groot gevaar leverde een tank met ongeveer twee ton gasolie. De Groninger brandweer hield deze tank nat en bestreed het vuur met schuimblusapparaten. Dank zij het optre den van de brandweer is de Groninger gas fabriek voor een grote ramp behoed. Naar de oorzaak stelt de Groninger recherche een onderzoek in. De schade is beperkt. Het vertrek van de twee militaire artsen die zich bij de Nederlandse Korea- vrjjwilligers zullen voegen, heeft enige ver traging ondervonden en is nu vastgesteld op Zaterdag 11 November te half vier *s middags van Schiphol. „HET WITTE KRUIS" Afdeling Velsen. Ledenvergadering op Dins dag 21 Nov. 1950 's av. 8 uur in het Wijkgebouw Ken- nemerlaan 125 te IJmuiden. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen en ingekomen stukken. 3. Bespreking beschrijvings brief voor de 94e Algem. Vergadering. 4. Bestuursverkiezing wegens periodieke aftreding van de H.H. P. Waardenburg, A. Rolloos en H. Zuidervaart. 5. Benoeming van 2- afgevaar digden en één plaatsvervan ger naar de Algem. Verga dering. 6. Rondvraag en sluiting. De Secretaris, D. J. SCHOLTEN N.B. De beschrijvingsbrief ligt ter inzage bij de Admi nistrateur der vereniging Kennemerlaan 125, IJmuiden BETER EN BILLIJKER Gevestigd sedert 1927 Haarlem-Noord bij de Kloppersingelkerk Roö5, nog meer roos en dan haaruitval. Dat zijn de kentekenen van ondervoed haar. Direct hij het begin ervan Silvikrin toepassen. Om het- haar te doen-groeien, gebruikt de natuur 14 haarj? bouwstoffen uic de aminogroep, zoals Tryptofaan, Tyrosin, Cyscin. Het is wetenschappelijk bewezen, dat Silvikrin deze 14 substanties in de juiste verhou ding bevat. Wek.de ondervoede haarwortels op tot nieuw leven, met Silvikrin. De roos ver dwijnt,.de; haaruitval houdtfop. "Uw haar wordt gezond, groeit weer krachtig en krijgt jeug dige, glanzende schoonheid^ Gevr. WERKSTER voor Vrij dag- en Zaterdagmorgen. W. Bakker, kapper, Driehuizer- kerkweg 2, Velsen-Dorp. NETTE WERKSTER gevr. v. 2 dagen p. w. Trompstr. 161. Gevraagd: NET MEISJE of HUISHOUDSTER. L. C. Mo. lenaar, Pres. Steynstr. 46. 3 dames zoeken THUIS WERK onverschillig wat. Br. L 2529 bur. v. d. blad. VERLOREN: gouden dames- broche, fam. herinnering, op Zondag 22 October, gaande van Station, Julianakade n. Kennemerlaan. Bij terugbez. kan op goede beloning wor den gerekend. Adres Kenne merlaan 39. W. J. Innemee en Zonen N.V. Opgericht 1887 OOK VOOR EENVOUDIGE OPDRACHT onmiddellijk Ier plaatste te ontbieden KINDERHUISVEST 33 rd - HAARLEM - TEL. 10441 Begrafenis, crematie, transport in binnen- en buitenland Vermoedelijk is de 40-jarige Van L. uit Den Bosch Woensdagmorgen op de Dieze- spoorbrug in Den Bosch door een Dieseltrein aangereden, waardoor hij in het water is geslingerd. Op de spoorbaan is de actetas van de vermiste gevonden. Hij is vader van tien kinderen. SINT NICQLAAS EN ZINARTE PIET in het Gem. Concertgebouw a.s. Zondagmiddag, 2.30 u. GROOT ST. NICOLAASFEEST! St. Nicolaas zal de kinderen toespreken en met ze zingen. Op het toneel de daverende kinderklucht: PIET DE SMEERPOETS St. Nicolaaskinderoperette in drie bedrijven door het gezelschap: REMMY CHABOTDE JOODE en 20 MEDEWERKENDEN I Prijzen: 0.60 tot 1.35 (belasting en plaatsbespr. inbegrepen). Kaartverkoop: dagelijks 10—3 uur. Telefonisch: 12—3 uur over no. 13466. Thans is de V van VUIJK VICTORIE! Wij hebben n.l. gezorgd voor een grote sortering CHOCOLADE- EN SUIKERWERKEN. Speciaal voor de kinderen hebben wij aardige attracties zoals: Chocoladepijpjes, Sigaretten enz. enz. Tevens hebben wij heerlijke BANKET- en CHOCOLADELETTERS en fijn gekruide SPECULAASPOPPEN Komt U ook eens kijken? BLOEMSTRAAT 51 - IJMUIDEN AANGIFTEN BEZWAARSCHRIFTEN AMSTERDAM Keizersgracht 209 K 2900-33649 Lid Ned. College van Belastingconsulenten IJMUIDEN Zeeweg 187 K 2550-4753 Gevraagd: KAMER, ongem. met ged. pens. in prettig mi lieu door scholier. Brieven L 2531 bur. v. d. blad. Aangeb. per 1 December voor 2 vrienden (vriendinnen) 2 ineenlopende KAMERS (ge meubileerd) stookgelegen- heid, billijk pension, ook zeer geschikt voor Hoogoven-per soneel, Brieven L 2528 bur. van dit blad. Wij hebben een keurige col lectie NYLONS ontvangen, van maat 9 tot 11)4. Verder pracht linksgeweven kou sen v.a. 2.19 p. p. Geplatteer- de kousen, onverslijtbaar 1.55 p. p. Ook verkoop op Voorzorgzegels. Beusekom, K, Wilhelmstraat 16, ST. NICOLAAS en PIE TERMAN COSTUUMS te huur. Voor verenigingen speciale tarieven. Hunsche, Hofdijklaan 28, Driehuis. Tel. no. 4710. GRATIS AF TE HALEN lief jong poesje. Velserduinweg no. 161. Voor de St. Nicolaas: pracht collectie HANDWERKEN. De Nieuwe Wolbaai, Wil- lemsbeekweg 80, Te koop gevr. goed onderh. DIVAN. Adres bur. v. d. blad Te koop: moderne crème KINDERWAGEN, goed on derhouden f 37.50. Adres bur. van dit blad. Te koop MOTOR 250 c.c. k.k. met voetversn. in prima staat of ruilen voor zwaardere motor. Pres. Krugerstr. 92, IJmuiden. Te koop: LEREN JEKKER, zeekijker. IJmuiderstraatweg no. 63. Ter overname rijwiel met CYCLES HULPMOTOR, evt. ook ruilen met Solex. Julia nakade 31, IJmuiden. Wegens omstandigheden te koop. Nieuw old finish SLAAPKAMER lits-jumeaux Brieven L 2530 bur. v. d. bl. Wij vragen voor FREZERS TANDWIELFREZERS GEREEDSCHAPMAKERS SLIJPERS (Geen polijsters) PRECISIE MECHANICI INSTRUMENTMAKERS (Voor lijn mechanisch werk) Een goed verzorgde toekomst aan de zijde van een tevreden man. Een plaats wacht op U in een der modernste bedrijven van Nederland, in Nederlands mooiste omgeving. Met Nederlands beste arbeidsvoorwaarden en sociale voor* zieningen. Hier is voor .een ervaren vakman de kans van zijn leven om het hoogste te bereiken wat in zijn vak bereikbaar is. Wij zullen U er meer over ver tellen als U deze coupon (ingevuld) zendt aant N.V. HOLLANDSE HENGELO (O) HOOGOVEHS-MEKOG-CEMIJ IJMUIDEN Bij onze bedrijven kunnen voor directe indiensttreding geplaatst worden a. enige ervaren bankwerkers en machine-bankwerkers voor de reparatie- en onderhoudsafdelingen. Alleen zij die over een ruime ervaring beschikken kunnen in aanmerking komen. Leeftijd tussen 25-40 jaar. b. enige machinisten vereiste opleiding scheepsdiploma A, landmach. B of daarmee gelijk te stellen opleiding. Leeftijd tussen 25-40 jaar. „.v... v— .«orden vermeldleeftijd, genoten opleiding, behaalde diploma's, dige iverkgever(s). alsmede een uitvoerige omschrijving van de soort werkzaam heden, welke werden verricht Brieven onder nr. HD 34 worden ingewacht bij onze Sociale Afdeling Blijcnhoeve.

IJmuider Courant | 1950 | | pagina 7