Gewijzigde voorstellen-Burger wellicht grondslag voor accoord De sfeer is gespeend van iedere hartelijkheid PvdA zou haar eis van een huurbelasting hebben laten vallen M Weerbericht Haarlems Dagblad Conservatieve meerderheid is tot 62 zetels aangegroeid Oplossing kabinetscrisis in het verschiet Geringe huurverhoging met loon-compensatie? Expeditie naar verzonken stad Het nieuwe Lagerhuis T.H. te Delft verleent vijf eredoctoraten Geheimzinnigheid in Belgrado Mr. Stoffels' pleitrede voor RMS-leiders Ned. Antillen brachten 40.000 gulden bijeen en weet niet wat men zegt Het woord is aan Opklaringen; niet warm Patiënten in Chili zonder verpleging Diem verwijt Fransen hulp aan opstandelingen Inzameling voor Stichting '40-'45 Doden bij onlusten in Frans Kameroen YVeerrapport 69e JAARGANG No 270 Kennemerlaan 186, IJmuiden. Tel. Adm. 5437, na 5 uui voor klachten bezorging 64.50. Telef. Redactie 5389, na 5 uur: 5080 (K 2550), Meervlietstraat 80 (alleen redactie). Haarlem: Grote Houtstraat 93 alle afdelingen 15295 Advertentietarieven op aanvr. bij de Admin. Directeur Hoofdredacteur: Robert Peereboom ZATERDAG 28 MEI 1955 IJmuider Courant EDITIE VOOR VELSEN-IJMUIDEN EN BEVERWIJK EN OMGEVING, VAN OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT (Van ome parlementaire redacteur) Het is Vrijdag een dag vol beraadslagingen en overleg geweest. De Kamer fracties van de K.V.P., de C.H.U., de A.R. en de P.v.d.A namen kennis van de voorstellen die mr. Burger ontworpen had teneinde de door het huurprobleem verstoorde vrede hersteld te krijgen. In de loop van de dag is aan mr. Burger door de heren Romme en Schouten kenbaar gemaakt dat zij nader wilden ver nemen of de P.v.d.A. bereid was, bepaalde wijzigingen of aanvullingen in de voorstellen aan te brengen. Het beraad daarover schijnt in zoverre een gunstig resultaat te hebben opgeleverd dat het antwoord van mr. Burger niét onbevre digend geacht werd. Opnieuw is hem toen medegedeeld dat men in sommige opzichten nog zekere verlangens koesterde. Met name kwamen deze van de K.V.P. en de A.R. Vrijdagavond laat heeft mr. Burger naar aanleiding daarvan zijn voorstellen enigszins veranderd en het resultaat hiervan is vandaag in de verschillende Kamerfracties besproken. De fractie van de P.v.d.A. kwam heden morgen om 10 uur bijeen, die van de K.V.P. om halfelf. Ook de A.R. en de C.H.U. fracties vergaderden in de loop van de ochtend. Na deze fractievergaderingen kwamen de heren Burger, Romme, Tilanus en Schou ten om half twaalf bijeen. Daar heeft men dus nagegaan welk standpunt de fracties thans ten aanzien van de voorstellen van mr. Berger innemen. Naar hetgeen ik uit parlementaire en politieke kringen vernam krijg ik de in druk dat er wel enig vooruitzicht bestaat op de mogelijkheid dat men overeenstem ming zal bereiken. De fractie van de P.v. d.A. zou voorshands haar eis inzake een Een Britse wetenschappelijke expeditie die onder water zal opereren, vertrekt eind van deze maand naar Cyprus, waar zij vijf maanden lang de verzonken stad Salamis in kaart zal brengen. De expeditie, de eerste in haar soort, zal ook biologische en botanische onderzoekin gen op Cyprus verrichten. Zeven leden van de British Underwater Explorers Club zullen de expeditie vormen en de meesten van hen geven hun burgerbetrekking op om eraan deel te nemen. De leiders van de expeditie zijn Morris A. Weiham uit Southend en Harold Sochart uit Glasgow. Hoewel het voornaamste doel de exploratie van Salamis is, zal de expeditie zich ook bezig houden met andere onderzoekingen in de wateren rondom Cyprus. De expeditie is het gevolg van een uit nodiging van de Sub-aqua Club voor het district Cyprus. Hoewel deze club nog niet zo lang geleden is gevormd en bijna uit sluitend leden van de strijdkrachten onder haar leden telt, hebben de leden reeds bij zonder belangrijke ontdekkingen gedaan in de wateren rondom Cyprus. In een recente aflevering van het blad „Soldier" wordt verklaard dat soldatenduikers in de buurt van Salamis met belangrijke overblijfselen uit de oudheid naar boven zijn gekomen, waaronder een grote terra cotta kop van een jonge vrouw, daterend uit het jaar 600 voor Christus. Deze duikers hebben ook wijnvaten en ander aardewerk gevonden. Op de zeebedding hebben zij tegels aange troffen en de contouren van een aanleg steiger. huurbelasting laten vervallen voor het geval dat er binnen niet al te lange tüd een huurverhoging van 10 pet. over de gehele lijn zou komen, die echter dan ge compenseerd zou worden door een nieuwe loonronde aan het einde van het jaar, in volle overeenstemming met en op grond van het inzicht van het bedrijfsleven. Daarnaast verluidt dat er gezocht is naar een wijziging in het schema van de voorgenomen belastingverlaging en wel zodanig dat daarin een zekere .tegemoet koming aan de huiseigenaren vervat zou kunnen zün. Indien de Kamerfracties vandaag tot een definitieve overeenstemming komen, dient nog hetgeen men bijna zou vergeten het kabinet ermee accoord te gaan. Het kabinet zal datgene waarover de partijen het eens zijn geworden voor zijn rekening moeten kunnen nemen. Uit het feit dat minister Beyen zijn voor genomen reis naar Messina heeft uitge steld heeft men gemeend te kunnen af leiden. dat er vandaag nog een bijeenkomst van de ministers gehouden zou worden om de mogelijke overeenstemming der par tijen over te voorstellen van mr. Burger te bespreken. Men heeft mjj echter met alle stelligheid verzekerd dat dit niet het geval zal zijn; de ministers zullen waar schijnlijk pas Dinsdag bijeenkomen ter bespreking van deze aangelegenheid. Dit zal dan buiten tegenwoordigheid van mi nister Beyen geschieden die op Tweede Pinksterdag vertrekt. De veronderstelling ligt voor de hand dat hij tevoren nog ken nis neemt van de stand van zaken en ge legenheid zal hebben daarover met zijn collega's te spreken. 299e JAARGANG No 117 Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V., Grote Houtstraat 93, Haarlem. Verschijnt dagelijks, behalve op Zon- en Feestdagen. Abonnement p. week 50 ct., p. kwartaal 6,50, franco p. post 7,—. Losse nrs. 12 ct. Giro rekening 273107 ten name v. Haarl. Dagblad Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman DIT NUMMER BESTAAT UIT TWAALF PAGINA'S EN ACHT PAGINA'S ERBIJ Vrijdagmiddag arriveerden op het vliegveld Kastrup in Denemarken de prinsessen Beatrix en Irene om de Pinkstervacantie door te brengen in de familiekring van de heer Feaver, de Canadese gezant in Denemarken, die met zijn echtgenote ter begroeting op het vliegveld aanwezig was. De senaat van de Technische Hogeschool te Delft heeft ter gelegenheid van het in September te vieren gouden jubileum be sloten een vijftal eredoctoraten in de tech nische wetenschap te verlenen aan respec tievelijk de heren P. J. J. Oud. architect te Wassenaar, ir. F. Q. den Hollander, president der N.V. Nederlandse Spoorwe gen te Utrecht, ir. Th. S. G. J. M. van Schaik, oud-directeur van de AKU te Arn hem. ir. II. A. Hidde Nijkand. directeur van de N.V. F.lectro Apparatenfabriek, Sy steem Coq te Utrecht en ir. II. Bloem- garten, directeur van de Koninklijke Shell- groep in Den Haag. LONDEN (United Press/Reuter) Ofschoon de officiële einduitslag der Britse verkiezingen nog moet wachten op twee verafgelegen districten, kan worden vast gesteld dat het nieuwe Lagerhuis een meerderheid van de Conservatieven zal tonen die groter is dan een Britse regeringspartij sinds jaren gehad heeft. De partij van Churchill en Eden zal in het Lagerhuis 345 zetels bezetten, de Labourpartij 277 en de Liberalen 5. De winst der Conservatieven in diverse districten behaald, bracht hem 25 nieuwe zetels aan. Labour verloor er 17. Er is een zetel bijgekomen van de Ierse vrijheidsbeweging Sinn Fein, die verloren werd door de Ierse Nationalisten. De Con servatieven hebben 62 zetels meer dan de andere partijen samen, wanneer men ook de zetel van de Speaker (voorzitter) daarbij rekent. Wat de Labourpartij betreft verwacht men, dat de verkiezingsuitslag tot een reeks gebeurtenissen zal leiden die waarschijn lijk de socialistische beweging in-Engeland op haar grondvesten zal doen schudden. Labourpolitici vrezen, dat dit ook een ern stige weerslag zal hebben op socialistische partijen in andere landen. Een definitieve breuk tussen de partij leiding en de opstandige linkervleugel on- aer Aneurin Bevan wordt mogelijk geacht. Een belangrijk punt hierbij is, dat in de vakbeweging, waaruit de Labourpartij voornamelijk is voortgekomen, stemmen zijn opgegaan om zich desnoods van het betrekkelijk kleine politieke deel der be weging af te scheiden als de kwestie van Bevan niet wordt geregeld. Van de 6.400.000 leden van de Labourbeweging zijn er vijf millioen aangesloten bij een vakorganisa tie. Vele vakverenigingsleiders hebben aan aanvallen van de Bevanieten bloot gestaan. In vakbondskringen was men van oordeel, dat een socialistische overwinning bij voor- RERCENTUELE VERHOUDING VAN DC UITGEBRACHTE STEUNEN Cor»tr.oi.«.«n j LQbouf partij iH} LibfroKn 1945 m 1950 1951 1955 ZETELVERDELING IN HET LAGERHUIS !N PROCENTEN (Van onze correspondent) BELGRADO Zaterdag. Over het be zoek van de Russische delegatie aan Bel grado wordt een geheimzinnig stilzwijgen bewaard. De 150 correspondenten uit de gehele wereld waren gisteren tot niets doen veroordeeld omdat geen enkele van hen toestemming had gekregen om ook maar even in de nabijheid van de twee delegaties te komen, uitgezonderd een tien tal fotografen. Nadat de Russische gasten het graf van de „Onbekende Soldaat" op de berg Avala hadden bezocht, begaven zij zich naar het kerkhof van de gevallen Russische soldaten. Daarna vond een bijeenkomst plaats in het gebouw van de Nationale Garde, waar de eerste besprekingen werden gehouden. Het communiqué dat hierover werd gepubli ceerd, munt uit door een langdradige op somming van namen en titels, terwijl het zakelijke zich beperkt tot de korte en niets- zeggerxie mededeling: „De delegaties heb ben de internationale toestand besproken, alsmede de wederzijdse betrekkingen tus sen de Sovjet-Unie en Joegoslavië". Dat is alles. De stemming in alle kringen van Belgra do is ijzig koud en geïrriteerd. Men rekent er op dat Tito een duidelijk en gedecideerd antwoord zal geven, maar men verwacht dat pas tegen het einde van de conferentie. Daaruit verklaart men ook de afwijzende houding tegenover de internationale pers en het ontbreken van nauwkeurige infor maties. Op een persconferentie hebben Weste lijke journalisten geprotesteerd tegen de manier waarop zij hier wordengehandeld. Op een vraag van de Franstron Michel Gordey van „France Soir" of de Russische delegatie deze geheimzinnigheid had ge- eist, moest de Joegoslavische spreker na tuurlijk antwoorden dat deze maatregel door beide delegaties was genomen, maar uit particuliere gesprekken blijkt dat al leen de Russen daarvoor verantwoordelijk zijn. Vandaag hebben er nieuwe besprekingen plaats, eerst in het paleis „Topsider", waar vóór het begin een veertigtal journalisten wordt toegelaten.... om de zaal te be kijken. Dan volgt een lunch en vanavond wordt er een grote receptie gehouden, waarbij men eindelijk de journalisten zal uitnodigen. Zondag en Maandag zijn be stemd voor bezichtiging en uitstapjes. SANTIAGO (Reuter). In geheel Chili is Vrijdag het personeel van ziekenhuizen en verpleeginrichtingen in staking gegaan, waardoor thans 28.000 patiënten bijna zon der verpleging liggen. Bij de staking zijn 211 ziekenhuizen betrokken. Vele zieken huizen moesten geheel sluiten. Alleen de doktoren zijn op hun posten gebleven. De staking is bedoeld als ondersteuning van een eis voor een speciale toelage in verband met de gestegen kosten van le vensonderhoud. SAIGON (AFP/Reuter). Premier Diem van Zuid-Vietnam heeft een nota gezonden aan de Franse commissaris-generaal in In dochina, generaal Paul Ely, waarin hij pro testeert tegen „Franse inmenging in Viet namese binnenlandse aangelegenheden". De premier vermeldt in het bijzonder „de inmenging ten gunste van de Binh Xuyen, de aanwezigheid van Franse officieren nabij de opstandelingen en de hulp van de Fransen aan de opstandelingen, voorname lijk in Midden-Vietnam en in de Westelijke provincies. Politieke leiders verklaarden Vrijdag avond in Saigon, dat mogelijk het particu liere leger van de Cao-Dai-secte het natio nale leger van premier Diem in de rug zal aanvallen, als de regeringstroepen een of fensief tegen de Hoa-Hao en Binh-Xuyen in Zuid-West-Vietnam zouden beginnen. Volgens reizigers die Vrijdag in Saigon aankwamen, is het Donderdagavond te Tran Bang, 45 kilometer ten Noord-Westen van Saigon, reeds tot een treffen tussen re geringstroepen en eenheden van de Cao- Dai gekornen. De 15.000 man van de Cao-Dai behoor den eertijds met de Hoa-Hao en de Binh Xuyen tot een verenigd oppositiefront te gen de premier De Cao-Dai-generaal Phuong liep op 1 April met zijn troepen naar premier Diem over, doch nadien zijn meningsverschillen tussen hem en de premier gerezen. In Dnkkum is de heer A. H., administra teur en boekhouder van een verzekerings onderneming. gearresteerd op vermoeden van verduistering van gelden ten nadele van zijn clientèle. Het verduisterde bedrag zou onge veer f20.000 belopen, en verscheideneper sonen zouden gedupeerd zijn. baat was verkeken, doordat het publiek de overtuiging had dat de partij te verdeeld was om haar eigen zaken, laat staan die van het land, te regelen. Wanneer het Labourbestuur binnenkort bijeen komt om de verkiezingsuitslag te analyseren, zal waarschijnlijk opnieuw worden geëist, dat de linkervleugel wordt gezuiverd. Partijleider Attles, die eerder op de dag had- verklaard dat de verliezen voor een deel te wijten waren aan „tweedracht in de partij", herhaalde dit oordeel, toen hij later op het televisiescherm verscheen. Ook sprak hij van „apathie" bij de kiezers, ter wijl tevens de huidige havenstaking' en de dreigende spoorwegstaking van invloed kunnen zijn geweest. Attlee voegde hier aan toe, dat het partij-apparaat ongetwij feld aan een onderzoek moet worden on derworpen. Hij meende, dat de menings verschillen kunnen worden opgelost en dat Labour, in afwachting van een beter resul taat bij volgende verkiezingen, een „ver antwoordelijke oppositie'* zal zijn. Ook premier Eden, van wiens kabinet alle leden werden herkozen, sprak voor de televisie. Hij noemde de verkiezingen de uitdrukking van een „volwassen democra tie". Er zijn nog twee districten waarvan de uitslagen Zaterdag worden verwacht: Ar gyll (Schotland), waar de conservatieven in 1951 een meerderheid van ruim 11.000 stemmen op Labour behaalden,, en de Or kaden en Shetland-eilanden waar een libe raal vorige maal een meerderheid van ruim 6C00 stemmen kreeg. De candidaat Tom Mitchell van de Smn Fein, een organisatie die zich de eenwor ding van Ierland, desnoods door middel van geweld, ten doei heeft geateld, die ge kozen is, zal zijn zetei evenwel niet kun nen innemen, omdat hij een gevangenisstraf van tien jaar uitzit wegens het deelnemen aan een overval op een politiekazerne te Armagh in het (Britse) Noord-Ierland. Het officiële Sovjet-persbureau Tass zegt naar aanleiding van de uitslag der Britse verkiezingen: „Politieke waarnemers ge loven, dat eeh van de voornaamste redenen voor het conservatieve succes is, dat de leiders van de conservatieve partij hun be reidheid hebben uitgesproken om te stre ven naar een vermindering van de inter nationale spanning, verbetering in de be trekkingen tussen de landen van West en Oost en een regeling van hangende proble men door middel van onderhandelingen". Voor de krijgsraad te Djogja heeft de Nederlandse verdediger mr. Stoffels zijn pleitrede gehouden voor de Amhonese ver dachten Gaspers, Apitula.v, Norimarna en Samson. Hij ging pit van de stelling, dat het bestaan van de Republiek Zuld-Moluk- ken wettig was en dat de afkondiging daar van juridisch bezien, juist genoemd kan worden. Mr. Stoffels was van mening, dat de verdachtpn staatsburgers zijn van een zelfstandige staat, die op gelijke voet staat met de republiek Indonesia. Slechts e^n internationale rechter zou bevoegd ziin uitspraak t» doen in deze zaak. omdat, zo betoogde hij, de politieke overtuiging der verdachten niet alleen tegenstrijdig is aan een der politieke stromingen hinnen de republiek Indonesia, doch ook aan de na tionale politiek van de staat. Verdediger betoogde, dat ton aanzien van alle verdachten, uitgezonderd Samson, slechts het meer subsidiair ten laste geleg de bewezen kan worden geacht, namelijk het verlenen van morele steun aan de R. M.S. Sprekende over de wettigheid der R.M.S. zeide mr. Stoffels, dat de R.M.S. geen pro-Nederlandse beweging was. De nationalistische gevoelens op de Molukken zijn dezelfde als op Java. Soumokil zelf wil niet onder Nederlands gezag leven. Achter de R.M.S. schuilen geen Nederlandse be langen, integendeel, Nederland stond reeds van het begin af afwijzend tegenover de R.M.S. Nederland weigerde ook steeds de kwestie van de R.M.S. voor de UNO te brenccn. Er' zijn echter individuele Neder landers. die met de R.M.S. sympathiseren. ..Zelf voel ik ook sympathie voor de R.M. S.'\ aldus verdediger. Hij voegde eraan toe, da» °en ieder in Nederland volle vrijheid heeft zijn mening te propageren. Juridische gronden voor zijn betoog, dat de R.M.S. wettig was, zocht mr. Stoffels in het recht van zelfbeschikking. Hij zeide, dat, toen aan de deelstaat OosMndië zijn autonome status werd ontnomen, zelfbeschikkings recht zijns inziens automatisch ook gold voor de R.M.S. „Met grote vreugde overhandig ik hierhq aan de Stichting 1940-'45 in tegenwoordig heid van de ministers van Financiën en van Economische Zaken der Nederlandse An tillen. het bedrag dat daar is ingezameld in het kader van de slotinzamcling der Stichting ,Deze woorden sprak mr. A. A. M. Struycken. gouverneur der Nederlandse Antillen, die ten kantore en in aanwezig heid van mr. N. Debrot, de gevolmachtigd minister der Nederlandse Antillen in Ne derland en de heren Beaujon. minister van Financiën en dr. E. J. van Romondt. minis ter van Economische Zaken en Welzijns zorg. een bedrag van f 39.712 overhandigde aan het bestuur der Stichting 1940-'45. Van deze stichting waren aanwezig de voorzitter van het hoofdbestuur, de heer J. Sroallenbroek, de directeur J. H. J. Kers ten en de adjunct-directeur dr. C. Lion Ca chet. Honoré Balzac Redeneren wuar men m^et voelen is kleine zielen eigen. Troepenversterkingen gevraagd YAOUNDE (A.F.P.) In Frans Kame roen (Afrika) hebben zich dezer dagen op verscheidene plaatsen onlusten voorgedaan, volgens de Franse autoriteiten als gevolg van agitatie van de „Unie van volken van Kameroen," een beweging met communis tische neigingen. Bij de onlusten zijn negen personen, onder wie één Europeaan, om het leven gekomen en een veertigtal ge wond zijn. Er is een aantal arrestaties ver richt. Te Doeala, waar vijf doden vielen, heeft een groot aantal betogers tevergeefs ge tracht de stadsgevangenis te bezetten. De politie heeft de orde hersteld. Bij een razzia zijn veertig inneemsen aangehouden, onder wie een leider van de Kameroense Unie. In Doeala is een avondklok ingesteld. Vrijdag hadden in Yaounde, de hoofd stad van het gebied, opnieuw gevechten plaats. De Hoge Commissaris in dit gebied heeft om troepen- en politieversterkingen verzocht teneinde een einde te maken aan ce onlusten, die hoofdzakelijk worden ver oorzaakt door leden van de Bamilekes- stam. Het K N.M.I. deelt mede: Het weer ln West-Europa is de laatste dagen aan ta melijk snelle veranderingen onderhevig. Het meest waarschijnlijke verloop van het weer gedurende de Pinksterdagen Is het volgende: Een storing, welke Zaterdagmorgen met veel regen over Zuid-Engeland naar het Oosten bewoog, zal over Noord-Frankrijk en België naar Duitsland trekken en hoofd zakelijk in de Zuidelijke provincies nog enige regen kunnen veroorzaken. Zondag morgen trekt deze storing over Duitsland weg, waarna van het Westen uit een weers- ver be tering zal inzetten, hetgeen echter met Noordelijke winden gepaard zal gaan, waardoor de temperaturen aan de lage kant bl\|ven. Enkele verspreide buien zijn in het binnenland nog mogeiyk. Een nog in betekenis toenemende rug van hoge luchtdruk, welke vergezeld gaat van flinke opklaringen, zal zich vervolgens van de Britse eilanden over de Noordzee naar West-Europa verplaatsen, en vermoe delijk tweede Pinksterdag het weer in ons land nog in gunstige zin beïnvloeden, waar door de temperaturen dan tot wat hogere waarden zullen kunnen oplopen en de win den afnemen. Op zomerse warmte kan ech ter niet worden gerekend. (van hedenmorgen 7 uur) weert- s ■a~ is u (8 i e UJUJ teisjdi tnestand iz es z Stockholm onbewolkt NNO 6 17 0 Oslo onbewolkt NO 1 20 0 Kopenhagen onbewolkt NNO 4 16 0 Amsterdam onbewolkt O 3 12 1 Londen regen O 3 18 8 Luxemburg zwaar bew. W 2 17 2 Parijs regen zzw 5 18 2 Bordeaux geheel bew. zw 4 20 0 Grenoble zwaar bew. windstil 18 4 Nice zwaar bew. O 5 20 0 Geneve zwaar bew. windstil 15 10 Zürich zwaar bew. windstil 17 15 Locarno half bew. O 5 17 3 Berlijn regen NO 4 14 8 Frankfort geheel bew. ZW 5 17 7 München zwaar bew. ZW 4 19 13 Wenen half bew. WNW 8 22 13 Innsbruck half bew. O 1 21 7 Rome zwaar bew. windstil 28 0 Ajaccio zwaar bew. ONO 2 - 0 Mallorca zwaar bew. windstil - 0 Neerslag laatste 24 uur. orriYpTmr» t-o» nr» vim YXYvomm als men zegt: Het is nuttig af en toe zijn oude kennis op te halen LATER OPKLARINGEN Verwachting, medegedeeld door het K.N.M.I. in De Bilt. geldig van Zater dagavond tot Zondagavond, opgemaakt om 10 uur: Aanvankelijk veel bewolking met hoofdzakelijk in het uiterste Zuiden van het land plaatselijk enige regen Later opklaringen en op de meeste plaatsen droog weer. Zwakke tot ma tige wind tussen Noord en Oost. Nog st"-ds tamelijk koud 29 Mei Zon op 4.32 uur. onder 20.47 uur. Maan op 13.30 uur, onder 1.16 uur. 30 Mei Zon op 4.31 uur, onder 20.48 uur. Maan op 14.41 uur, onder 1.34 uur. 31 Mei Zon op 4.30 uur. onder 20.50 uur. Maan op 15 52 uur. onder 1 50 uur. Maanstanden 18 Mei 15.01 uu«- Eerste kwartier Hoog en laag water in IJmuiden Zaterdag 28 .Mei Hoog water: 8.46 en 21.19 uur. Laag water: 4.12 en 16.42 uur. Zondag 29 Mei Hoog water: 9.49 en 22 24 uur. Laag water: 5 09 en 17 4? uur Maandag Hoog water: 10 58 en '1 mui Laag water: 6.11 en 18 53 uur. Dinsdag 31 Mei Hoog water: 12.04 en uur. Laag water: 7.17 en 20.02 uur. J.UOOCCOUJCUU<

IJmuider Courant | 1955 | | pagina 1