en nu Van Nelle Koffie! VehhcJk en... met die geurige Royco groentesoep ben ik 3x zo vlug klaar 1 2 Royco-groen Zelfs Carolien zei: „Even verrukkelijk! Reclame is de motor voor uw bedrijf Adverteren is de beste vorm van reclame 7f Geniet dubbel van Uw sigaar in Uw ir vacantiea voor de vijver GEBR. VEENINGA Naturalisten Jacobijnestr. 10-18; tel. 1S265 Wie met het roken van sigaren begint zal onmiddellijk ontdekken, dat trek voor trek een ware genieting is. Sigaren roken kalmeert, stemt rustig en tevreden. Het is daarenboven „echt" roken! Een sigaar bestaat voor 100% uit tabak. Ook de meeste vrouwen geven de voorkeur aan de milde geur van een sigaar, die de gezellige sfeer in huis verhoogt, Bovendien is er een grote of kleine sigaar voor ieders beurs en ieders smaak. Ziezode tent staat nu even rusten en een .kopje van die pittige, geurige Van Nelle koffie! De beste kwaliteiten, iw vakkundig gebrand Opleiding voor Theoretische en practische cursus, aanvang September. Apotheek Begemami en Sneltjes Kruisweg 30 bij het Station Haarlem. Telef. 10043. Aardbeien smaken 't lekkerst op een heerlijk brosse Verkade Beschuit de beschuit 'op z'n best'. Wanneer U de frisse vruchten licht met suiker bestrooit, heeft U een echt-zomerse tractatie. De grootste onderne mingen zijn geregelde adverteerders. Kijk maar naar onze advertentiepagina's. Zij vragen voortdurend aandacht en krijgen die ook. Gisteren kwam Carolien. Het is altijd erg gezellig als zij komt. Alleen, zij is een beetje verwend wat het eten betreft. Er hoeft niet dat /P aan te mankeren of Carolien merkt het. Omdat ik weet dat zij dol is op groentesoep, wilde ik haar daarmee verrassen. Ik nam een zakje ROYCO. Zelfs Carolien, die alleen mijn eigengemaakte groentesoep kende, vond ze verrukkelijk. Zij proefde geen verschil. Begrijpelijk, immers ROYCO J gebruikt, net als ik, de beste, sappigste zomergroenten 60 watt Keukenbol 1.39 Mod. glasverlichting crème, rose groen 6.95 Slaapkamer schalen vanaf 0.98 Afwasbare kap met trekpendel 14.95 3 lichts koperen kroon met glasplaten 19.95 Zijden rokkap met glasplaat 14.95 per rol van 14 stuks, 29 cent Kappen en Kronen gratis geplaatst Schagchelstraat 2 Tel. 11157 VRIJDAG 8 JULI 1955

IJmuider Courant | 1955 | | pagina 8