air-WiCk maakt lentefris I 4» AUTO HOEZEN WÈtè ROffSNT 2675 uproeft de natuur in Natuurzuivere Planta J250 8 FERDINANDS belevenissen warm modieus voordelig daarom Is natuurzuivere Planta zoveel smakelijker en gezonder 12 0075 90 C90 090 O 75 WOENSDAG 2 OKTOBER 1957 Versta het niet verkeerd! Watat Nederlandse huisvrouw, u bent beroemd, over heel de wereld om uw schone, zindelijke huizenMaar u wast en kookt en rookt en strijkt en bakt óók en dat geeft nu eenmaal muffe, onfrisse luchtjes in huis. Is dat de lucht waarin u leeft? Neen. Hier helpt air-wick! Snelwerkend air-wick. De 125 luchtjesdoders maken alle geuren 'onruikbaar', vervangen wintermufheid door lentefrisheid. Opeens... opeens is er van luchtjes geen spoor meer te bekennen. Prettig voor uw gezin, attent tegenover uw gasten. Gebruik vooral voldoende air-wick. 1. Verlaagde prijs Nieuwe verlaagde prijs van de snelwerkende air- wick verstuiver. Vernie tigt plotselinge luchtjes in 2/io seconde f 3.90 2. Nieuwe fles De nieuwe functionele fles met-de-wick, een ju weel van moderne vorm geving houdt uw huis constant lentefris f 2.40 3. Air-wick refill Nieuw! Nu kunt u ook zélf uw lege air-wick fles voordelig vullen. De air-wick refill maakt dat mogelijk - keer op keer. f 1.95 Ned. Patent 61551 IEET CHLOROPHVL MET CHLOROPHVL MET CHLOROPHVL MET CHLOROPHYL MET CHLOROPHYL '/'V Adverteren is de beste vorm van reclame -V' v.. V Warm en practisch is deze I 00% wollen jersey overhemd blouse met mouw. Het model heeft een puntig kraagje dat open en gesloten ge dragen kan worden. In diverse warme Na jaarskleuren rood, bleu, bruin, crème. beiSe- i 975 Maten 38-48 Van deze I 00% zui ver wollen wevenite klokrok zult U deze winter veel plezier hebben. Door de met koordjes ingestikte plooien blijft het model er goed in, In zwart, antraciet, grijs, beige, bruin. Maten 40-50 Voor slechts I 00% zuiver wollen Shetland is favoriet dit seizoen. Hier 'n hooggesloten Cardi gan model. Sportief en warm. In grijs, beige, geel. lichtma- rine, rood en bleu. Maten 38-46 LL 'n Aardige verwer king van verschillen de tinten grijs. Een wijde klokrok met stolpplooien van uit de band in Zibeline Bayadere, met een in gebouwde petticoat. Ook in verschillende beige kleuren ver krijgbaar. 4 Q75 Maten 36-46 I J Vraagt prijs! Zeilmakerij Moderne vrouwen hebben 't goed bekeken: wie jeugdig en.vitaal wil blijven, haalt de natuur in huis! Daarom staat ook bij U de fruitschaal steeds hoog opgestapeld - ook U zorgt dagelijks voor verse groenten, rauwe slaatjes, tarwebrood, honing en... Planta! Want Planta, bereid uit de edelste plantevetten, is immers óók puur natuur! Daarom is Planta zo gezond, zo anders. Daarom zo zuiver van smaak, 't Valt U altijd weer op, waar U ze ook mee vergelijkt. De natuur in huis gezondheid in huis! Dacht men vroeger dat Planta alleen bedoeld was voor dieetpa- tienten,tegenwoordig staat Planta op t menu van ieder gezond mens! Gezond, natuurzuiver voedsel heeft men nodig om gezond te blij ven! Daarom eten moderne men sen meeren meer groenten, vruch ten, rauwkost... daarom ook eisen ze Planta. Planta, een produkt van de natuur zelf- voedzaam, lichtver- teerbaar en zo zuiver van smaak! Slip-on slankmakend elegant model, soepel Frans nappa, ruim keus uit de nieuwste modekleuren Simplex dé handschoen van 't seizoen. Piqué naad, charmante kap- garnering. In 9 herfsttinten Stretch Angora de nieuwste handschoen var. angorawol met stretchnylon, past elke hand perfect Pied de Poule Nappa met wollen tricot gevoerd. Extra-soepel leder, uitzonderlijk voordelige verjaardagsprijs Crochet Nappa de altijd geliefde handschoen, handgenaaid, met wolien tricot gevoerd. In naturel en grijs Voor fouten Ld telefonisch opgegeven advertenties kun nen wjj geen verantwoorde lijkheid aanvaarden. De Administratie. I.JV.v Weg dV mee 63V6

IJmuider Courant | 1957 | | pagina 10