i 65: 98: 79.- Van de eerste indruk kan zoveel afhangen in Uw leven. Uw kleding speelt daarbij een grote rol. U staat nu voor de aanschaf van een nieuwe mantel of een nieuwe jas. Neem het beste dat U krijgen kunt en dat past bij Uw persoonlijkheid. Bij C&A vindt U een verzorgde collectie, onbeperkte keuze en heel voordelige prijzen. Inderdaad- als U eisen stelt aan Uw kleding en toch voordelig uit wilt zijn is er maar één adres' C&A. w,. De eerste indruk is beslissend Chique mantel van prach tige zuiver wollen brossé met natuurgrijze of ge kleurde persianer garne ring. Heel apart is de voor- verlegde naad op de mouw en de stiksels langs het voorpand. In geheel nieuwe winterkleuren- noisette, fumé, marengo en chinees blauw. Een mantel met alluré bij 1QO C A voor Ifetf De allernieuwste stof suè- de-velours werd verwerkt tot deze mooie mantel. Let U eens op de uitstekende coupe en goede valling. De aardige stikselgarnering loopt over de rug door. In prachtige herfstkleuren o.a. modern blauw en modern bruin. Bij C'& A zeer voordelig' Sportieve boxcoat in zui ver wollen brosse kwali teit. Jeugdig slank model met originele zadelsteek- garnering op kraag, revers en zakkleppen. Warme najaarstinten:zand, OC camel, iceblue. OW» Zeer mooie afkledende mantel in prachtige mo- hairfagonné. Met persia ner kraag. Het aparte van dit model is de mouw-inzet van Dior. Alleen in marengo. Slechts „votmvaótwinterjas van uitstekende kwa liteit mohairvelours Vlot-kledend en zeer goed passend model In div. mod. dessins Een buitengewoon mooie jas «4Q bij C A Htj," Verfijnd van coupe en afwerking is dit „votmva4t" ELITE costuum. Eerste kwa- liteitstof in de nieuw ste dessins en prach tige donkere kleuren „votmvaatIDEAAL costuum, modern van coupe, goed van pas vorm. De stof, een zui ver wollen kamgaren, wordt door ons ten volle gegarandeerd. Heel QO voordelig Zeer moderne topcoat vervaardigd van de gelijke wintervelours Verkrijgbaar in div tinten en dessins. Een echte C A prestatie voor slechts 9

IJmuider Courant | 1957 | | pagina 14