zeldzaam fijne Amandelstaven geen wonder 100% amandel - *250 gr140 cent heerlijke gekruide Speculaas - onze specialiteit 250 gr45 cent 'n heerlijk en kloek Krentenbrood - rijk gevuld - ruim 800 gr- voor slechts ..115 cent Wij kunnen bakken zoveel we willen moderne bakkerijen VRIJDAG 1 NOVEMBER 1957 16 Modern - Elegant - Soepel een schilder van vorsten een vorstelijke sigaar Espana - 27 cent van de uitzonderlijk goede kwaliteiten van Waarborg-kleding met het beroemde Waarborg binnenwerk - extra sterk en jarenlang onberispelijk in model. van speciale prijzen! Kreymborg heeft een ongeëvenaarde collectie jassen en costuums, die voordeliger dan ooit worden gebracht in de series 48C7d «anai 11 Velasques sigaren - meesterwerken in het groot en in het klein: De Espana - voor een rustig, bedachtzaam genieten, de Plana - een verfijnd sigaartje, mild van aroma. Zij verschillen in grootte, in karakter - achter beide staat dezelfde naamVelasques Eerbied voor de roker die Velasques kiest - hij kiest een vorstelijke sigaar Zwarte of bruine mastcalfs-herenloafer met shrunk leren inzet. Kernleren zool. Ook verkrijgbaar met poro-rubberzool. Aloderne leest, verrukkeliike pasvorm. Moderne heren-molière in zwart of bruin Italiaans gekrompen leer. Ideale schoen, door zeer comfortabele pasvorm en een maximum aan soeplesse. Haarlem Grote Houtstraat Unieke week-end aanbieding voor heren. U profiteert Prima sport-loafer in zwart yackleer. Oersterke poro-rubberzool. Uitstekende pasvorm. Guldens verlaagd! Alleen zaterdag 2 november deze enorme prijsverlaging. U profiteert Costuums in 2 en 3 knoops modellen. Gember GROTE MARKT HAARLEM

IJmuider Courant | 1957 | | pagina 18