Vermoeden omtrent Dulles' oude kwaal bewaarheid ZWITSALETTEN Wilde mijnstaking in de Borinage onder controle Zijn aftreden kan niet lang uitblijven Regering vraagt de mijnwerkers het werk morgen te hervatten Perzische lezing van overleg met Rusland ^Praatótoel MAANDAG 16 FEBRUARI 19 59 3 Oud nieuws Herbriggen reddeloos voor aanschuivende lawine Frans-Tunesisth incident Algiers ontkent dat er op burgers gevuurd zou zijn VEILIG VOOR IEDEREEN: Luxemburger Frieden moet van formatie afzien Russen brachten twee zalmvissers op Opvarende van de „Karei Doorman" gearresteerd Russen wilden verdrag van 1921 handhaven Acteur Albert van Dalsum moet rust houden &p de Zwitserland waarschuwt de Oostduitse autoriteiten Ongelukken In de mist Zeven doden in het verkeer Zevenjarige door het ijs gezakt en verdronken Indien Djakarta het resultaat van de reis, die de Indonesische minister Suban- drio naar de Australische hoofdstad heeft gemaakt, als een „triomf" ziet, zou dit be tekenen dat men in Indonesië een wijzi ging van het Australische standpunt in zake Westelijk Nieuw Guinea meent te be speuren. Dit standpunt is nü, volgens het com muniqué: Australië blijft de Nederlandse soevereiniteit over Westelijk Nieuw Gui nea erkennen, doch zal zich niet verzetten tegen een eventueel vreedzaam akkoord tussen Nederland cn Indonesië inzake dit gebiedsdeel. Wanneer dit standpunt vroeger anders zou zijn geweest, zouden we moeten ver onderstellen dat Australië eertijds van plan zou zijn geweest zich wèl te verzetten tegen een eventueel akkoord inzake Nieuw Guinea. Is dat niet een al te stoute ver onderstelling? Het zou immers voor de hand liggen dat Australië noch enig ander land zich zou hebben te mengen in wat Nederland met welk ander land ook zou overeenkomen. Het zou zelfs geen i'echt hebben gehad, de kwestie via de UNO ter sprake te brengen, aangezien een akkoord tussen Nederland en Indonesië uitsluitend deze twee landen zou aangaan en zou behoren tot de strikt binnenlandse aangelegen heden van deze landen. Daarom lijkt het een geforceerde vreug de, die in Djakarta heerst. Het komt ons voor dat het communiqué van Canberra niets anders bevat dan de onderstreping van een volkomen logische en reeds eer der gehuldigde zienswijze. HERBRIGGEN (UPI) De 200.000 ku bieke meters grond en gesteente op de helling van de „Nadelhorn" zijn in een week tijd twintig meter van het begin punt af geschoven. Er zit nog steeds bewe ging in de massa, en daarom menen de deskundigen dat het dorpje Herbriggen niet meer te redden is. Strenge vorst kan de massa verstarren, maar dooiweer zal dan toch het einde be tekenen van het dorp, dat in het verlengde van de baan van deze lawine ligt. Maar de deskundigen kunnen niet zeg gen hoelang de toestand zal blijven zoals ze nu is: een leeg dorp, nerveuze wachters in de omtrek, die het dansen van de rots blokken voortdurend observeren en klaar staan om het noodsein te geven, waarop ook de laatsten het dorp uitrennen. Er zit nog steeds beweging in de massa (Van onze correspondent in Washington) Wat velen te Washington vreesden om trent Dulles' ziekte is bewaarheid. In Amerika pleegt men de aanwezigheid van kanker niet voor een patiënt te verzwij gen. En wat president Eisenhower over de ziekte bekend deed maken, liet aan duidelijkheid niets te gissen. De ziekte van Dulles kan in dit stadium alleen nog geremd met röntgenbestraling en drage lijker worden gemaakt, doch niet meer genezen. Het gehele land leeft mee met deze menselijke tragedie, die tevens een kritiek stadium aankondigt voor het bui tenlandse oeleid van Amerika. Met be wonderenswaardige, stoicijnse wilskracht heeft Dulles de laatste maanden zijn taak volgehouden. De volbrachte reis naar Europa was het heldhaftige hoogtepunt. Thans echter lijkt voor deze staatsman nog de keuze te naderen, die wellicht de zwaarste zal zijn in zijn loopbaan. Het getuigt van fijngevoeligheid dat de president Dulles' afwezigheid duidelijk als ziekteverlof bestempelde. De onder-mi nisters Herter en Dillon blijven hem ver vangen en zullen rekening houden met zijn adviezen. Op langere termijn zou dit echter leiden tot de ongewenste situatie dat niemand het stuur volkomen in handen zou hebben. Dulles had het State Department in grote mate tot een eenmansministerie ge maakt. Tengevolge hiervan kan Dulles met recht de overtuiging hebben dat nie mand meer kennis van zaken heeft dan hijzelf. Zijn neiging om het buitenlandse beleid desnoods van zijn ziekbed af voort te zetten is daarom verklaarbaar. Dulles is er volkomen van overtuigd, dat zijn koers tot dusverre de juiste is geweest. Zou hij de teugels geheel uit handen ge ven dan zou Amerika's koers zeker niet radicaal worden gewijzigd, doch nuance ringen in de politiek zouden vrijwel zeker volgen. Zelfs een leek moet echter inzien dat een gedeelde verantwoordelijkheid, zoals deze in feite is ingesteld, op den duur een verzwakking betekent voor het buitenland se beleid. Dat Dulles persoonlijk nog in staat zal zijn aan diplomatieke onderhan delingen deel te nemen, is zeer twijfel achtig. Dulles, die volgende week 71 jaar wordt, zal zich vroeg of laat moeten afvragen of het in het landsbelang niet beter is offi cieel af te treden. Ook in dat geval zou de president nog van tijd tot tijd een beroep kunnen doen op Dulles' grote vakkennis. Een stoïcijn kan niet alleen groot zijn in trotse volharding, doch ook in de wijze van berusting. Als mogelijke opvolgers van Dulles wor den meestal genoemd Dillon, Herter, Ca bot Lodge, generaal Gruenthre, Dewey en John McCloy. Crisis (Reuter) James Reston, de eerste correspondent te Washington van de „New York Times" heeft voorgesteld dat tijde- lijk een nationale adviesraad wordt opge richt om Eisenhower van advies te die nen over de buitenlandse politiek tijdens de ziekte van Dulles. Het Westen is ge lijktijdig in een crisis van diplomatie en van leiderschap terechtgekomen. Dulles kan niet werken wegens ziekte, Adenauer is in de tachtig en is veel zwakker dan men over het algemeen beseft, president De Gaulle heeft in de eerste plaats bin nenlandse zaken te behandelen en pre mier Macmillan staat voor een verkie zing hetgeen altijd een subjectief element in de Britse politiek brengt, aldus Reston. Hoge regeringsfunctionarissen veronder stellen, dat Dulles niet een eventueel mid den maart te houden voorbereidende bij eenkomst van westelijke ministers van buitenlandse Zaken te Parijs zal kunnen bijwonen. Vice-president Nixon heeft op een persconferentie verklaard dat er geen verandering zal komen in de Amerikaan se buitenlandse politiek, ook al zou Dulles genoodzaakt zijn zijn functie neer te leg gen. En toch... LONDEN (Reuter) De liberale Man chester Guardian schrijft dat, hoewel Dulles dikwijls ongelijk leek te hebben en op politiek terrein resultaten behaalde die waarschijnlijk tegenovergesteld waren aan wat hij wenste te bereiken, veel Brit se critici verwonderd moeten zijn geweest te merken hoe ontmoedigd zij waren bij het bericht van zijn ziekte. Ondanks zijn gebrek aan fantasie en zijn onbuigzaam heid steekt hij ver uit boven de andere ministers van Buitenlandse Zaken, die de westelijke landen zullen vertegenwoor digen, aldus het blad. PARIJS (AFP) Het Franse blad „Aurore" schrijft dat Dulles, „ondanks zijn trotse koppigheid, waardoor hij meer dan een fout beging, voornamelijk bij zijn initiatieven met betrekking tot Frank rijk", toch een groot man is. Het Westen heeft in hem volgens het blad een krach tige verdediger en Rusland een waakza me tegenstander, daar een van zijn grond beginselen de menselijke waardigheid is. TUNIS (AFP) Drie jachtvliegtuigen afkomstig van Algerijns gebied hebben zaterdag een groep Tunesiërs op Tune- sisch gebied beschoten, waardoor twee Tunesiërs werden gedood en acht gewond. De toestand van zeven gewonden is ern stig. Voorts zijn er vier vermisten, zo heeft het Tunesische ministerie van Voor lichting bekendgemaakt. Het incident ge beurde op /ijftien kilometer van de Alge- rijns-Tunesisuhe grens, waar een groep mensen bijeen was voor bestrijding van sprinkhanen. De Tunesische minister van Voorlichting, Masmoedi, stelde de vraag of de strijdkrachten van Algerije, hun we gens spionage gearresteerde landgenoten hebben willen bemoedigen door de Tunesi sche autoriteiten de uitwerking van hun kogels te laten voelen. ALGIERS (AFP) In een communi qué van de staf van generaal Challe, de opperbevelhebber van de strijdkrachten in Algerije, zijn de berichten over de be schieting tegengesproken. In het grensge bied waren zaterdagmorgen geen vliegtui gen in de lucht, aldus het communiqué. De Fx-anse i-egering heeft de Tunesische regering een krachtig protest doen toeko men, omdat zij de Franse consul-generaal Advertentie VERSTOPPING? Lijdt U aan chronische of hardnekkige verstopping? Neem dan Défilin! Défilin werkt volgens een geheel nieuw principe: het zorgt, dat de darminhoud zacht en soepel wordt, waardoor geen verstopping meer optreedt. Défilin prikkelt de darmwand niet; de natuurlijke darm bewegingen verzekeren U van een normale, pijnloze stoelgang. géén géén géén géén Doos van 20 dragees f 1.20 Doos van 50 dragees f2.60 voor jong en oud, zelfs voor a.s. moeders, kleuters en bedlegeri- gen. Défilin werktop natuurlijke wijze, dus: geleidelijk - veilig - zeker - pijnloos. Steeds grotere doses zijn bij Défilin beslist onnodig. voor een natuurlijke stoelgang défilin een EJ', produkt van PHILIPS-ROXANE LUXEMBURG (Belga-AFP) Pierre Frieden, de christen-democratische pre mier van de afgetreden Luxemburgse re gering, heeft, naar verluidt, om gezond heidsredenen een vei-zoek om een nieuw kabinet te vormen van de hand gewezen. Hij is naar Zwitserland vertrokken en men vennoedt dat hij in een nieuwe re gering geen enkele functie zal bekleden. Gi-oothertogin Charlotte had hem als ka binetsformateur aangezocht, nadat zijn partijgenoot Bech de mogelijkheden van een kabinetsformatie had onderzocht. te Tunis toestemming zou hebben gewei gerd om twee van de dertien van spionage beschuldigde Fi-ar.sen te bezoeken. Vol gens de Tunesische autoriteiten hebben de twee mannen de Algerijnse nationaliteit. Volgens de Fransen bestaat er geen Alge rijnse nationaliteit (Van onze correspondent in Brussel) Het saneringsplan van de Belgische na tionale kolenraad voor de vijf marginale kolenmijnen van de Borinage heeft in het gehele gewest rond Bergen, de hoofdstad van de Belgische provincie Henegouwen, een sfeer van oproer en verzet doen ont staan. Ongeveer tienduizend mijnwerkers employé's en ingenieurs zijn in wilde sta king gegaan en volgens de socialistische „Pcuple" zullen er vandaag twintigdui zend stakers zijn. De vakbonden hebben de wilde staking echter onder controle gekregen en de staking officieel beperkt tot vandaag, in feite een nederlaag voor de stakers, daar de socialistische en rooms-katholieke vakbondeii slechts één stakingsdag erkennen en dus ook slechts voor één dag vergoeding zullen uitkeren. De minister van Economische Zaken Van der Schueren, heeft de mijnwerkers verzocht dinsdag het werk te hervatten. Er zal, naar hij verklaarde, voor gezorgd worden, dat alle wex-kloze mijnwerkers zo spoedig mogelijk werkgelegenheid krij gen. De commandant van de rijkswacht te Bergen verklaarde dat de toestand in de Borinage zondag zeer kalm is geweest en dat te Frameries, waar stakers straat keien hadden opgebroken, de rust spoedig kon worden hersteld. De Belgische deskundigen en de experts van de Hoge autoriteit van de Europese gemeenschap voor Kolen en Staal zijn van ooi-deel, dat de werkloze mijnwerkers in mijnen te Charlei-oi werk kunnen vinden. Er is zeker geen probleem van tewerkstel ling voor de ondergx-ondse mijnwerkex-s, aldus deze deskundigen. De concentratie van de vijf marginale kolenmijnen in een vennootschap in de Borinage schept geen groot sociaal probleem. De Hoge Autori teit zal de werkloze mijnwei'kers geduren de een jaar een wachtgeld betalen, dat tachtig percent bedx-aagt van het gewone loon. Het is niet geheel duidelijk of de socia listische en rooms-katholieke vakbonden achter de wilde staking stonden. België Twee Deense zalmvissers hebben zater dag geseind, dat een Russische patrouille boot in de Oostzee langszij voer en hen op droeg haar naar de Oostzeehaven Liepaya te volgen. Nadien is nog niets van de vis sers vernomen. heeft een voox-raad van zeven miljoen ton kolen en een staking heeft dus weinig zin. De vakbonden die bij het Comité de Dé- fense du Borinage (comité voor de verde diging van de Borinage) zijn aangesloten geloven waarschijnlijk dat zij door het scheppen van een soort pre-revolutionair klimaat er de Belgische autoriteiten toe zullen kunnen bewegen het saneringsplan voor de Borinage uit te stellen en de on rendabele kolenmijnen te blijven subsidië ren. De E.G.K.S. is echter niet bereid nog verder subsidies aan de met veel te hoge kostprijzen wei-kende vijf mijnen der Bo rinage uit te keren. In Groot-Brittannië, Frankrijk en West-Duitsland zijn honder den onrendabele schachten gesloten, zon der dat hierover i-umoer ontstond. Men ontkent, dat binnen enkele maanden in de In de hoofdstraat van Framerïe bij Bergen, de hoofdstad van de Belgische provincie Henegouwen, kantelden sta kers vorige week een kolenwagon bij wijze van barricade. Vandaag houden de stakers in Quaregon een massale protestbijeenkomst tegen het sluiten van vijf onrendabele mijnen in de Borinage. (Telefoto). Borinage 6500 mijnwerkers werkloos zou den worden. In 1959 zullen de kolenmijnen in België nog 800 miljoen Belgische frank rege ringssubsidies ontvangen, een regeling waartoe de Hoge Autoriteit onder bepaal de condities haar toestemming gaf. In 1960 zal de regeringssubsidie moeten wor- den verminderd tot 600 miljoen frank, tot 400 miljoen frank in 1961 en tot 200 mil joen frank in 1962 JACKSONVILLE (UPI) De 24-jarige Nederlander A. T. V., bemanningslid van het vliegdekschip Kax-el Doorman, bevindt zich hier in arrest op beschuldiging, een vrouw uit Jacksonville Beach tijdens een drinkgelag mishandeld te hebben. Deze vrouw, mevrouw Jene B. Gurley, is met ex-nstig letsel in een ziekenhuis opgeno men. De tegen V. ingebrachte aanklacht is die van manslag. Er is een borgtocht van 1000 dollar voor hem vastgesteld. De „Karei Doorman" ligt in Maypox-t, nabij Jacksonville, voor een bezoek van tien dagen. TEHERAN (AFP) „De Russen en niet de Perzen hadden het initiatief genomen voor de besprekingen die kort geleden tus sen beide landen zijn gehouden", zo heeft de Pex-zische minister van buitenlandse za ken, Hekmat, deze week in een rede in het Perzische parlement verklaard. Hij stelde de Russen verantwoordelijk voor het mislukken van de onderhandelingen De Perzische delegatie heeft zich met handhaving van het lidmaatschap van het Pact van Bagdad bereid verklaard met de Sovjet-Unie een verdrag te sluiten, waar bij de dubbele verplichting wex-d aange gaan nooit met een derde mogendheid een verdrag te sluiten, dat tegen de Sovjet- Unie gericht is en nooit militaire bases aan strijdkrachten van een buitenlandse mogendheid af te staan. Op dit punt liet Perzië weten, dat een commissie van mi litaire en jux-idische deskundigen zou moe ten vaststellen wat onder de definitie „mi- litaire bases" moet worden verstaan. Over de Russische voorstellen voor een niet-aanvalsverdrag van lange duur ston den de Perzen op de noodzaak, vóór alles de Pei-zisch-Russische verdx-agen van 1921 en 1927, waax-naar de Russische delegatie beslist wilde verwijzen, te beëindigen. Zij wezen ex-op dat deze verdragen vóór de Russische revolutie waren gesloten ge zien de vlucht van vele Wit-Russen naar Pex-zië. De Sovjet-Unie wilde door vex-wijzing naar het verdrag van 1921 verhinderen dat Perzië een overeenkomst met een der de mogendheid zou sluiten en Pex-zië in een isolement brengen, hetgeen onverenig baar is met de huidige wei-eldtoestand. MOSKOU (UPI) In een hoofdartikel dat de kop „De pex-fide politiek van Per- zië" droeg, heeft de „Pravda" vandaag sjah Reza Pahlevi de schuld gegeven van de breuk, die in de Perzisch-Russische betrekkingen is ontstaan, en hem verwe ten een dubbelzinnige politiek te bedx-ij- ven. De „Px-avda" voox-spelde de sjah hetzelf de lot als koning Feisal en px-esident Ba tista en merkte op: „een regering, die niet rekent met de wensen van het volk kan niet stabiel zijn, onverschillig hoeveel buitenlandse bajonetten haar steunen". De acteur Albert van Dalsum zal twee weken rust moeten houden. Daardoor werd zaterdag de rol van de blinde ziener Teiresias in „Antigone" van Sofokles, waarvan de Haagse Comedie de première gaf in de Koninklijke Schouwbux-g, niet zoals aanvankelijk de bedoeling was door Albert van Dalsum, maar o'oor Jan van der Linden vertolkt. Eveneens wegens de gelukkig niet ern stige ziekte van Van Dalsum zal de voor stelling van „De rechter van Zalamea" van Calderon, die de Haagse Comedie op woens dag 18 februari zou geven in de Haarlemse Sschouwburg, niet kunnen doorgaan. In- plaats daarvan zal „De humorist" van John Osbox-ne met Paul Steenbergen en Ida Wasserman worden opgevoerd. Op de vuist De radio-nieuwsdienst, die altijd fijntjes juist die berichten uit het voorradige nieuws weet te pikken waarvoor massale aandacht kan worden verondersteld, heeft ons dezer dagen verteld dat ergens in Ne derland militaire bokskampioenschappen zijn gehouden. De uitslagen werden er plichtsgetrouw en gedetailleerd bijgeleverd. Ik ken de winnaars noch de verliezers, doch ik heb wel gemerkt dat de geest in ons leger op verblijdende wijze veranderd is sedert ik als gdpl. bij 3 R.V.A. paarden poetste. Hoe vaak heb ik toen immers op de strozak liggen dromen van de illusoire mogelijkheid, die nu nauwelijks twintig jaar later rose werkelijkheid is ge worden: „Soldaat Die-en-Die won door k.o. van sergeant Zus-en-Zo". „Soldaat Pompele- pom sloeg wachtmeester Hummelebum in de touwen, waarna de scheidsrechter tussenbeide kwam". En zo ging dat maar door. Alle lagere rangen sloegen harder dan alle hogere. Daar moet extra vuur achter gezeten hebben! En dat mag nu van Staf. Wie wil beweren dat zo'n minister van Defensie geen oog heeft voor de innerlijke beroerselen van Jan Soldaat? Ach, mocht ik nog eens per ongeluk op geroepen worden, tegelijk met adjudant X. Wat zou ik een sportieve prestatie leveren! R. Agteran Advertentie BERN (Reuter-AFP) Zwitserland heeft Oost-Duitsland gewaarschuwd dot er een einde moet komen aan het verbod op Zwitserse bladen, het storen van Zwitserse zenders en de beperkende bepalingen tegenover Zwitsex-se burgers in Oost-Duits land. Volgens Zwitserse functionarissen hebben de Oostduitse autoriteiten alle Zwitserse bladen verboden en worden de uitzendingen van radio-Beromünster en andere stations geregeld gestoord. Zwitser se journalisten mogen alleen onder leiding door Oost-Duitsland x-eizen en de Vierdui zend Zwitsex-se burgers die in Oost-Duits land wonen, mogen geen voedsel- en kle- dingpakketten van een Zwitserse liefdadig- heidsvex-eniging te West-Berlijn ontvangen. De correspondent van het Oostduitse persbureau ADN uit Genève, mevrouw Frieda Kantorowicz, heeft aanzegging ge kregen dat zij aan het eind van deze maand Zwitserland moet verlaten. ADN heeft heeft meegedeeld, dat de Zwitserse rege ring de uitwijzing van mevrouw Kantoro wicz tracht te rechtvaax-digen mee onge gronde beschuldigingen over discrimine rende maatregelen tegen Zwitsers in Oost- Duitsland. In Sas van Gent is in dikke mist een kleine Belgische personenauto in het Ka naal van Gent naar Terneuzen gestort. Twee van de drie inzittenden zijn ver dronken. De enige vrouwelijke inzittende wist via het portier uit de wagen te sprin gen. De bestuurder, de 30-jarige heer Snoek lukte het aanvankelijk op het dak van het zinkende voertuig te komen, maar hij gleed uit en verdronk. De derde inzittende, de heer De Paepe, bestuurslid van de Bel gische voetbalclub ,Gantoise'', de vader van de dame, heeft waarschijnlijk geen pogingen kunnen doen om uit de auto te komen. De stoffelijke overschotten zjjn ge borgen. Tengevolge van de gladheid van het wegdek, veroorzaakt door vallend rijp, is even buiten de gemeente Amerongen een personenauto van de weg gei-aakt en tegen een boom gereden. De 25-jarige chauffeur W. E. van Z. uit Rhenen werd hierbij ge dood. De drie mede-inzittenden, de vrouw en het dochtertje van de chauffeur, als mede mevrouw Van I. uit Eist wei'den zwaar gewond naar het ziekenhuis te Veenendaal overgebracht. In het ziekenhuis „Sint Annadal" te Maastricht is de 54-jai'ige autobuschauf feur W. Scheelen overleden, die in de vroe ge morgen van donderdag 5 februari op de viaductweg te Limmel-Maastricht. door een hem tegemoetrijdende personenauto werd aangereden. De bestuux-der van de auto, die volgens omwonenden met grote vaart moet hebben gereden, was na de aanrijding doox-gereden, maar kon in Nuth worden aangehouden. Het was G. M. Z. uit Schinveld die onder invloed van stei-ke drank verkeerde. Toen dr. Filippi, arts te Someren, zich zaterdagavond naar een van zijn patiënten begaf, zag hij ten gevolge van de dikke mist pas op het laatste ogenblik dat een man op de nieuwe dijk naast zijn bromfiets lag. Hoewel de arts onmiddellijk remde, kon hij niet voorkomen, dat de man ovex-- reden werd. Het slachtoffer, de 37-jarige metselaar J. E. van R. uit Someren-Heide, was onmiddellijk dood. Hij laat een vtouw en 5 kinderen achter. De 74-jarige bromfietser G. Jansen uit Opheusden is op de onbewaakte overweg aangereden door de trein uit de richting Nijmegen. Waarschijnlijk heeft het slacht offer door de zeer dikke mist de trein niet opgemerkt. De man was op slag dood. Te Haalderen is de 32-jarige gehuwde H Bolte uit Gendt, werkzaam op de Philips- fabi'ieken te Nijmegen, in de mist met zijn motorfiets in volle vaart tegen een stil staande wagen gereden. Aan de gevolgen van dit ongeval is hij ovex-leden. De zevenjarige Jacob te Velde is zater dag door het ijs van het Zuiderdiep in Nieuw Buinen (Dx-ente) gezakt en ver- dronken. De heer J. H. Dallinga die een moedige poging deed om het kind te red den, moest later op de dag naar een zieken huis worden vervoex-d. Zondag was zijn toestand redelijk. Op het hulpgeroep van het kind, dat van zijn ouders alleen mocht schaatsen, sprongen de heer J. H. Dallinga en zijn zestienjarige zoon Jan zonder aar zelen in het twee meter diepe, ijskoude water. De heer Dallinga kx-eeg de drenke- ling te pakken, maar werd, evenals ziin zoon door de kou bevangen, zodat hij het kind moest loslaten. Beiden konden nog maar op het nippertje worden gered door een buurman. De zevenjarige jongen werd later levenloos uit het water gehaald. 10 TABL. f 0.60 20 TABL. f 1.- 40 TABL. f 1.50

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 5