Kies de eerste... Kies de beste... Kies lijst Eén Goede Avond Weet wèl wat u waagt morgen U weet wèl wat u hebt Maar u weet niet wat u krijgt «Sëjs 'r: - Dit is wat de Partij van de Arbeid u - op de vooravond van de verkiezingen - te zeggen heeft: I. Drees en de zijnen moesten óf hun beloften jegens de kiezers verbreken of het Kabinet verlaten. Zij deden het laatste, uiteraard. Morgen beslist of u deze trouw aan het gegeven woord waarderen kunt. Op uw stembiljet is de eerste lijst... de beste lijst! Lijst Eén! Deze keer wenst de Partij van de Arbeid u niet alleen een goede morgen toe, maar ook een goede avond. En bovendien een hele goede dag morgen. Want dan is het 12 maart.... Dan moet u stemmen. Hoewel het gerechtvaardigd zou zijn daarvoor een extra uurtje vrij ie nemen toch zouden we u hier willen vragen: doet u er zo kort mogelijk over. Denk er liever nü over na. Wat u morgen stemt dat be paalt mede wat er overmorgen, volgende maand en komende jaren met u en de uwen gebeurt. Weet dus wèl wat u waagt, als u morgen uw stembiljet invult. Natuurlijk! Er blijft nog veel te wensen oyer. Haar wees eerlijk! had u 't slecht? Of ging 't u wel goed? Ging 't u misschien beter dan ooit? Bedenk, dat het steeds de Partij van de Arbeid was, die op de bres stond voor u. De Partij van de Arbeid heeft al dertien jaren bewezen wat zij in de regering waard is, voor u en de uwen. Er waren goede tijden en minder welvarende. En de opgaande lijn is al weer zichtbaar U weet dus wat u verwachten kunt. In goede en in slechte tijden. Als tenminste... de Partij van de Arbeid mede-regeert. U weet dus wèl wat u hebt... Wat zal er gebeuren, als anderen over u gaan regeren? Zal 't u weer zo goed gaan? Neen! U weet niet wat u krijgt als anderen dan de Partij van de Arbeid het te zeggen hebben. Er blijven vraagtekens! Er blijft on zekerheid. Voor uzelf kunt u een einde maken aan die onzekerheden. U weet wat u nü hebt. En u weet wat u krijgt als u morgen de Partij van de Arbeid kiest. PUBUKATIE: PARTIJ VAN DE ARBEID Geen zwaarwichtig gepraat. Alleen maar heel gewone eerlijke taal. Van anderen weet u waar ze allemaal tegen zijn. Welnu! De Partij van de Arbeid is hier vóór: Hogere lonen, salarissen en sociale uitkeringen. Heer woningwetwoningen en betaalbare huren. Geen huurverhoging zonder beperking van de bouwkosten. Nieuwe invaliditeitswet. Waardevast ambtenarenpensioen. Verkorting van de arbeidstijd. Wettelijke voorziening stakingsrecht. Verlaging van de kosten voor levensonderhoud. Belastingverlaging voor vrijgezellen en gehuwde werkende vrouwen. Belastingheffing op kapitaalwinslen. Verbeterde schadeloosstelling bij onteigening van middenstandsbedrijfspanden. Welvaart voor het platteland. Afschaffing van de 5e Gemeenteklasse. Wettelijke regeling van bijdragen in studiekosten. Heer geld en ruimte voor recreatie en sport. Wettelijke regeling van de voetbalpool. Verkorting militairé diensttijd. Beperking militaire uitgaven. Stopzetting proeven met kernwapens. U weet wat u hebt met de Partij van de Arbeid. U weet niet wat u krijgt zonder de Partij van de Arbeid.

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 4