De nieuwe mode lokt en lonkt... Jjmpe prijzen 85.- 44. ga maar kijken bij 10 VRIJDAG 3 APRIL 1959 vraag naar LAMPION Lampion is een nieuwe collectie „kleding voor teenagers", herkenbaar aan een paars label en exclusief verkrijgbaar in alle Lampe-zaken in Nederland. #6 en lage ontdek het nieuwe, het verrassende, het plezierige. Ga daar kijken waar u in alle opzichten beter slaagt! Voorjaar 1959 geeft de swagger een nieuwe lijn. Kijk naar Parijs... kijk naar onze nieuwe mantelcollectie. Swaggers zijn nu van kamgaren piqué! Kleuren: arine-geel-grêge- ivoor. Maten: W Dubbel profijt van één model. JaPon met jasje, uw voorjaars- j| ensemble bij uitstek. Hulde voor de stof: linnen! Kleuren: I marine-lipstick-bcigc-aqua. t 3 Maten: 38 t/m 44 '".'V QSiv,'- i M Linnen bouclé is „stof met effect" en uitermate geschikt voor plezierige pakjes. Kort jasje met drie grote knopen en wijde rok. Creatie: Lampion! Kleuren: geeï-linde-bleu-royal-koraal. Vanaf „maat 36 Taille op de juiste plaats tussen rok en slank makend lijfje. Structuur-katoen geeft jeugdig effect. Grote strik. Creatie: Lampion! Kleuren: koren-maïs - steenrood - aqua. Vanaf maat 36 Kinderblazer van zuiver wollen Feltine. Sterk. Leuke konijn- knopen! Kleuren: royal-bleu-rood- geel-mosgroen. Naar grootte: 19.75-35.75 Dc favoriete stof voor kinderrokjes: Terlenka! Leuk die ruiten onder een effen blazer. Kleuren: blauw/groen rood/groen. Naar grootte: 8—17- Wollen kinderblazer in „grote-mode" strepen. Grappig model, geheel gevoerd. Kleuren: blauw/zwart - rood/zwart - geel/antraciet. Naar grootte: 17.75-26.75 Kinderrokje met leuke stolpplooien en afneembare galgjes. Elastiek in tailleband. Kwaliteit: 70% Terlenka-30% rayon. Kleurenkoren - middengrijs - geel - wit. Naar grootte: 8—-17.- BETER SLAGEN! elk model op alle afdelingen van 100 kwaliteit, op perfecte pasvorm wordt speciaal gelet en wat een grote collectie prettige service, zoals u het wenst! Streepdessins zijn mode voor de jeugd. Katoenen jurkje «onder mouwen van ijzersterke twill met ingeweven streep in verschil lende kleuren! Naar grootte: 12.95-18.75 ook voo)-*meisjes- bakvis- en teen-agerkleding ampe Amsterdam - Utrecht - Eindhoven - Arnhem - Hilversum - Haarlem - Leiden - Breda - Rotterdam nu in Enschede - binnenkort ook in Alkmaar

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 4