Dertien doden in het verkeer, man met 5 kinderen omgekomen De C.H.U. voelt niets voor „ondankbare "portefeuilles Eisenhower benoemt Herter tot Dulles' opvolger S.E.R. zou 25 percent huurverhoging adviseren HET WEER Koude wind op eerste echte bollenzondag van seizoen Veel ongelukken op druk verkeersweekeinde Beslissend gesprek met mr. K. J. Beernink Verkeer kon zonder noemenswaardige stagnaties worden verwerkt Medisch onderzoek was „bevredigend Gebr.VAN BUGNUM&Zoon Portugese trawler sloeg om, veertien doden? DE KABINETSFORMATIE Nachtvorst Raad van Europa viert zijn tweede lustrum Academische zitting in Straatsburg Het woord is aan Marokkaanse kroonprins uit Parijs naar Cairo Naar Bevrijdingsfront? Verbod op dagbladen in Indonesië opgeheven SOLEX DE LUXE MAANDAG 2 0 APRIL 1959 44e JAARGANG NUMMER 140 Kantoor: Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden. Geopend van 9-12.30 en 2-5 uur. Zat. 9-1 uur. Telef. adm. 5437, chef bezorging tot 7 u. 7519. Telef. redactie 5389, na kantooruren 5080. Haarlem: hoofdred. en alle afd. Telef. 15295. IJmuider Courant DAGBLADVOOR VELSEN - IJ MUIDEN, SANTPOORT, DRIEHUIS, BEVER W IJ K EN OMGEVING Verschijnt dagelijks beh. zon- en feestdagen. Abonnement p. week 59 c., p. kwartaal 7,65, franco per post 8,15. Losse nummers 12 ct. Giro-rekening IJmuider Courant no. 129288. Advertentietarieven op aanvraag verkrijgbaar. Hoofdredacteur: Simon Koster Adj. Hoofdredacteur: Jos L. Lodewijks Redactiechef te IJmuiden: J. Kosak Uitgave: Grafische Bedrijven Damiate N.V., Grote Houtstraat 93, Haarlem Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman Vrijdag heeft de commissie Ont wikkeling Nationale Economie van de S.E.R. het advies aan de regering vastgesteld inzake de huren, de lonen en de subsidies, een advies, dat door het kabinet-Drees bij de indiening van de begroting 1959 was gevraagd naar aanleiding van de begrotingssituatie en de te nemen maatregelen om de overheidsuitgaven in te perken. Volgens beschouwingen in enkele bladen, nauw verwant aan K.A.B., C.N.V. en N.V.V., zou de commissie adviseren tot een huurverhoging van maximaal 25 pet, ingaande op 1 april 1960 en gedifferentieerd naar de ge meenteklassen. Deze huurverhoging zou gecompenseerd moeten worden met een bijslag van 2 pet. van de loon. som op jaarbasis. Dit. ontwerp-advies komt vrijdag in de Sociaal Economische Raad. In-dien de SER dit ontwerp aanvaardt, zal het de regering worden voorgelegd. Het huidige kabinet zal zeker geen beslissing meer nemen over deze materie, nu de formatie van een nieuwe regering nabij schijnt te zijn. I-Iet N.V.V. is tot deze huurverhoging slechts bereid indien de gevolgen van de bestedingsbeperking voor alle werknemers zouden worden opgeheven door middel van een algemene loonronde van ruim 3 percent. Over vermindering van de huursubsidies op woningwetwoningen, ge paard gaande met een verlaging van de premies voor de particuliere bouw, is eveneens van gedachten gewisseld in de commissie. De voordelen voor de schat kist zouden door deze maatregelen zo groot zijn, dat een melkprijsverhoging achterwege zou kunnen blijven. Met an dere woorden: de melksubsidies zouden gehandhaafd blijven. Over handhaving van de tijdelijke be lastingverhogingen, indertijd noodzakelijk geacht voor de bestedingsbeperking, schijnt geen overeenstemming te zijn be reikt. Het streven is gericht op halvering van de extra-belasting op tv-toestellen en scooters. De meerderheid van de com missie wil de loonvorming aan het be drijfsleven overlaten. De commissie heeft voorts van gedachten gewisseld over de positie der invaliden, zolang de nieuwe wet er nog niet is. Men neemt aan dat het advies gaat in de richting van verhoging der bestaande renten. Men zou net er ook over eens zijn, dat de tijdelijke kinder bijslag van 10 cent voor hen, die minder dan 96,per week verdienen, gehand haafd moet blijven. VIJF KINDEREN EN EEN MAN zijn zaterdagmiddag verdronken, toen de auto, waarin zü zaten, na een aanrijding in een wetering bij Wamel raakte. Terwijl de auto in het water kantelde, sprong een portier open en werd de echtgenote van de bestuur der, mevrouw Van de Bergh-Kocken met een kind van 4 jaar, dat zij op schoot had, uit de auto geslingerd. Zij hebben er het leven afgebracht. De andere inzittenden, de heer A. F. M. van de Bergh uit Tiel en vijf kinderen verdronken. Het onlangs getrouwde echtpaar was op familiebezoek geweest bij een broer van de man, de heer Van de Bergh te Dreumel, en ging daarna met de zes kinderen van de broer een plezierritje maken. Omstreeks half zes kwam de auto in botsing met een tegenligger op de Weteringstraat bij Wamel, met het gevolg dat beide auto's het water in schoten. Het ongeluk ontstond op de kruising van de wegen AlphenTiel en Leeuwen Dreumel, toen een auto, waarin de heer O. uit Oss met zijn vrouw en twee kinderen waren gezeten, geen voorrang verleende. Door de botsing kwamen de beide wagens in een diepe en brede wetering terecht. De wagen van de heer Van de Bergh sloeg over de kop. De familie O. kon zich op het nippertje, dank zij de hulp die onmiddellijk van alle kanten werd geboden, redden. Kinderen die het ongeluk zagen gebeu ren, waarschuwden onmiddellijk de bewo ners van enkele boerderijen. De boeren knecht Jan Hendriks, die juist zou gaan melken, rende naar de plaats des onheils waar hij al spoedig hulp kreeg van Jan van Welie, Reinier van Bergen en Faan Pompen. Zij begaven zich dadelijk te wa ter, maar slaagden er niet in de heer Van den Bergh en zijn vijf neefjes uit de op zijn kop liggende auto te halen. Met be hulp van twee traktoren werd de auto recht getrokken en na veel moeite konden de lichamen van de zes slachtoffers wor den geborgen. Het waren de 36-jarige heer Van den Bergh en zijn neefjes Jan (10), Sjaak (9), Tonny (7), Theo (6) en Stanny (5). Mevrouw O. werd overgebracht naar het ziekenhuis te Oss. Op het kruispunt Napoleonsweg-Rijks- weg Weert onder de gemeente Horn (L.) zijn twee Duitse jongens uit Solingen, die op een bromfiets reden, in botsing geko men met een zware Duitse vrachtwagen uit Neuss. Beiden werden naar het Sint Laurentiusziekenhuis te Roermond ver voerd, waar de 18-jarige M. Weidlich in de loop van de avond aan zijn verwondin gen is overleden. De toestand van de 20- jarige bestuurder K. Aprad is zodanig ver ergerd, dat men eveneens voor zijn leven vreest. Te Maasdijk (Westland) is het tienja rig dochtertje van de heer P. O. toen het achter een bus om de weg wilde overste ken, door een jeep van de Koninklijke Luchtmacht aangereden. Bij de poging om het kind te ontwijken sloeg de jeep om. Het kind werd op slag gedood. Op de Hengeloseweg te Haaksbergen is de 20-jarige H. ten Voorde met een motor uit de bocht gevlogen en dodelijk veronge lukt. Hij was niet in het bezit van een rijbewijs. Op de Enschedesestraat te Hengelo is de 22-jarige H. Zeevalk uit Enschede op zijn motor tegen een bestelwagen gereden, die stopte om links af te slaan. De motorrij der werd ogenschijnlijk niet ernstig ge wond. Op weg naar het Koningin Juliana- ziekenhuis is hij evenwel overleden. Het 10-jarige meisje Charlotte Elisabeth Göbels uit Amsterdam is nabij de Pape laan op Rijksweg nr. 1 onder Muiden dooi de 29-jarige motorrijder J. W. Giessen uit Zwolle aangereden en zo ernstig gewond, dat zij vrij kort na het ongeluk overleed. De 28-jarige duo-rijder W. Krisma uit Zwolle kreeg een hersenschudding en een ernstige hoofdwond. Op de Zwolseweg in Apeldoorn is de 79- jarige wielrijder H. Eikelboom, toen hij plotseling linkaf sloeg, door een hem ach teropkomende auto aangereden. De man reageerde niet op de signalen, die de be stuurder van de auto nog gaf. Hij werd tegen het wegdek geslingerd en was op slag dood. FIGUEIRA DA FOZ, PORTUGAL (UPI) Tijdens het bij zware stom binnenlopen van de haven is de Portugese trawler Nova Leirosa zondagochtend voor Figu- eira da Foz gekapseisd. De reddingboot, die onmiddellijk uitvoer, heef' tien op varenden gered. Twee zijn verdronken en later aangespoeld. Nog twaafl opvarenden de trawler had 24 mensen aan boord worden vermist. Tijdens een brand, die ongeveer twee uur heeft geduurd, zijn op de Loos- duinse coöperatieve groenteveiling zeven houten loodsen verbrand. Met de loodsen gingen de daarin aanwezige voorraden verpakkingsmateriaal, bun van de Haagse delmachines en een aantal partijen groente, die voor export gereed ston den, verloren. Het veilinggebouw, waar de loodsen tegenaan gebouwd waren, is onbeschadigd gebleven. De brand is geblust door drie autospuiten brandweer. (Van onze parlementaire redacteur) Zes K.V.P.'ers, drie V.V.D.'ers en twee figuren uit de A.R. heeft de kabinets formateur bereid gevonden zitting te nemen in zijn kabinet, maar de zetels van Volkshuisvesting en Landbouw, die hij had gereserveerd voor de C.H.U., kan hij niet bezet krijgen omdat de C.H.U. deze por.tefeuilles niet aantrekkelijk vindt. In verband hiermede heeft hij vandaag mr. K. Beernink. de voorzitter ZONDAG was de eerste echte bollendag van het seizoen. Het bezoek aan de bollenstreek werd slechts beperkt door de koude wind: men zag dan ook aller- wege wel veel auto's, maar naar verhouding weinig motorfietsen, brommers en fietsers. De bloembollenvelden staan in volle bloei: men vindt er hyacinten, narcissen en tulpen in bonte verscheidenheid en ook de Keukenhof spreidt een ongekende pracht ten toon. De verwachtingen, die men tevoren met betrekking tot het bezoek had, zijn zeker beantwoord. In de Keukenhof sprak men zelfs van een top-dag: gisteren ontving deze bloemenhof niet minder dan 35.0Q.0 bezoekers en voor het gehele weekeinde waren het er 50.000. Het aantal auto's was bijzonder groot. De wedstrijd Nederland—België heeft uiteraard veel verkeer naar Amsterdam getrokken en het was te verwachten, dat ook de bollenstreek hiervan een deel zou krijgen. Dit is inderdaad het geval geweest. Er waren uitstekende verkeersmaatregelen getroffen, zodat het nergens tot enige opstop pingen van belang gekomen is. Veel autoverkeer uit Amsterdam is via de Haarlemmermeer naar de rijksweg 4a geleid, hetgeen een belangrijke verlichting voor de bollenstreek betekende. Van de 50.000 bezoekers aan Keukenhof kwam een groot deel in ongeveer 17.500 personenauto's aan. Verder waren er on geveer 325 autobussen. Van de bezoekers kwam ongeveer veertig percent uit Duits land, veertig percent uit Nederland en twintig percent uit België, Noord-Frankrijk en uit enkele andere landen, onder meer uit Scandinavië en Engeland. De Linnaeushof heeft naar schatting on geveer 2500 bezoekers gehad. Advertentie cW MUKKia 'èeforeijou inti)! ♦t BARTËLJORISSTR. HAARLEM TcL, 13439' Falcon Nylon Regenjassen 49.50 Verwachting tot morgenavond: Tamelijk heldere nacht met op vele plaatsen nachtvorst. Morgen aanvankelijk zonnig, later be wolkt, maar overwegend droog en dezelfde temperaturen als vandaag of iets hogere. Zwakke tot matige wind tussen noord en west. Volledige weerrapporten op pagina twee. DIT NUMMER BESTAAT UIT TWAALF PAGINA'S Opperwachtmeester H. Verdellen van de dienst luchtvaart van het korps rijkspolitie is, geassisteerd door wachtmeester A. J. van der Spek, zondagmiddag verscheidene keren met de Auster Ph-Pol (pol politie) van Schiphol opgestegen, teneinde controle uit te oefenen op de reclamevliegers voor de voetbalwedstrijd HollandBelgië en na afloop van de ontmoeting de centrale post Lisse van de rijkspolitie te assisteren bij de afvoer van de duizenden auto's, die zich langzaam voortbewogen in twee groepen, via de rijksweg van Amsterdam richting Den Haag en Rotterdam en via de hoofd verkeersader van de bollenstreek richting Haagse Schouw. Het zicht was uitnemend en de straffe wind had weinig invloed op de bewegingen van het toestel, dat met opperwachtmeester Verdellen aan de stuurknuppel geruime tijd boven de verkeersknooppunten cirkelde, teneinde de verkeersleiding te Lisse vol ledig op de hoogte te stellen waar zich opstoppingen voordeden, hoe de afvoer van de talrijke auto's verliep en waar enkele of zelfs dubbele file-vorming te constateren viel. Nieuw Vennep was het eerste moei lijke knooppunt, want bij het viaduct in de rijksweg van Amsterdam naar Den Haag werd daar het verkeer naar links, richting Amsterdam geleid. Tussen vijf uur en half zeven had hier inderdaad file-vorming plaats en toen een aanrijding vlak bij de splitsing gebeurde, vreesde men even voor een aanzienlijke vertraging. Want toen zat zowel het verkeer naar Den Haag als dat naar Rotterdam vast. Maar de rijkspolitie „op de grond" was snel ter plaatse en al spoedig kwam er weer beweging in de ein deloze rijen auto's met voetballiefhebbers, die huiswaarts keerden. Van uit de lucht kreeg men overigens de indruk, dat zich in de bollenstreek meer auto's en auto bussen bevonden dan in de omgeving van het stadion en vooral de parkeerterreinen bij de „Keukenhof" waren goed bezet. zachtjes aan met een snelheid die varieerde tussen de twintig en de veertig kilometer per uur, waarbij er meer beneden de dertig kilometer dan er boven werd gereden. Koude wind Het is allerminst vreemd dat „Keuken hof" zoveel bezoekers heeft getrokken: de hof is thans bijzonder mooi en bovendien is men er beschut tegen de koude wind. Die koude wind kon men in Noordwijk niet ontlopen en vandaar dan ook, dat de terrassen over het algemeen slecht bezet waren. Diezelfde wind heeft ook de wiel rijders en de bromfietsers thuis gehouden en wie in een auto langs de bollenvelden trok, waagde zich niet te veel buiten. Dat ondervonden de verkopers van de bloemen slingers, die geen al te beste zaken deden. Meer belangstelling trokken die velden waar men zelf bloemen mag plukken: men vindt het nu eenmaal leuk zelf langs de bollenbedden te lopen en zelf een bos uit te zoeken. „Keukenhof" nam dus het leeu wenaandeel van het bezoek in beslag, zodat zelfs het sportpark als parkeerterrein in gebruik moest worden gesteld, iets wat maar zelden gebeurt na de aanleg van het tweede parkeerterrein tussen Lisse en de Keukenhof. De bollenstreek heeft de eerste echte „bollenzondag" meegemaakt en als het weer een beetje meewerkt, zal ook het vol gende weekeinde druk worden, vooral op zaterdag, als het corso door de streek trekt. De N.Z.H. heeft enkele extra diensten in gelegd, maar over het algemeen vond men Tussen Haarlem en Leiden ging het het bij de vervoermaatschappij „vrij stil". Er waren zondag tienduizenden mensen op de been of liever tussen de wielen die gingen kijken naar het kleurige tapijt van de bloeiende bollenvelden of naar de voetbalwed strijd NederlandBelgië in Amster dam. Onze fotograaf maakte dit plaatje van de drukte bij het verkeers plein Oudenrijn nabij Utrecht, toen de vele bezoekers uit het oosten en het zuiden weer op de terugweg waren. Dit geldt ook voor de politie in Haarlem en Bloemendaal. De drukte concentreerde zich dit keer wel in het bijzonder in de bollenstreek. De algemene indruk was, dat de diverse instanties de verkeersdrukte van „HollandBelgië" en bollenstreek te zamen, voortreffelijk hebben kunnen ver werken. STRAATSBURG (ANP) —De Raad van Europa viert vandaag in Straatsburg zijn tienjarig bestaan (de organisatie is op 5 mei 1949 opgericht) met een academische zitting van de Raadgevende Vergadering, ontvangsten van het ministercomité en de afgevaardigden uit de vijftien landen door de Franse premier en de plaatselijke auto- reiteiten, een dansgala en een groot vuur werk vanaf de beroemde kathedraal. van de C.H.U., ontvangen, om met hem over een oplossing van de moeilijkheden te spreken. De heer Beernink was ver gezeld van de heer C. J. van Mastrigt, vice-voorzitter van de C.H.U. Aanvanke lijk zou de formateur minister Staf (C.H. U.) ontvangen, maar dit onderhoud is niet doorgegaan. De C.H.U. heeft sterke voorkeur voor de twee zetels van Binnenlandse Zaken en Verkeer en Waterstaat, waarvoor respec tievelijk mr E. H. Toxopeus (V.V.D.) en drs. H. A. Korthals (V.V.D.) kandidaat zijn. Zij voelen er echter niets voor (en de for mateur kan dat begrijpen) hun zetel te ruilen, omdat de V.V.D. reeds de „ondank bare" portefeuille van Defensie heeft geac cepteerd. Wanneer daarbij dan ook nog de politiek „ondankbare" portefeuilles van Volkshuisvesting (huurverhoging) en Landbouw (verlaging van de subsidies) zouden komen, zou dat wel wat veel ge vergd zijn als men bedenkt dat de K.V.P. met geen enkele „ondankbare" portefeuille wordt belast (minister-president, Buiten landse Zaken, Economische Zaken, Justitie, Onderwijs en Maatschappelijk Werk). De C.H.U. wil wel Binnenlandse Zaken of Verkeer en Waterstaat en daarbij dan eventueel Landbouw of Volkshuisvesting (als er de geschikte C.H.U.-figuren voor te vinden zijn), maar niet uitsluitend twee „ondankbare" portefeuilles. Het gesprek tussen de formateur en mr. Beernink wordt in sommige kringen beslis send geacht voor de formatiepoging van prof. De Quay. Sommigen menen dat er alle kans is dat prof. De Quay zijn forma tiepoging opgeeft als de C.H.U. blijft wei geren mee te werken aan een oplossing. Anderen menen dat de formateur nog wel zal willen trachten alsnog een „ondank bare" portefeuille kwijt te raken aan de K.V.P., om daardoor de C.H.U. tegemoet te kunnen komen. „Geen sluitpost" De voorzitter van de C.H U.-fractie in de Provinciale Staten van Gelderland en voor zitter van de kring van C.H.U.-gemeente- bestuursleden, de heer H. M. Martens, heeft mede namens verschillende vooraanstaande C.H.U.-leden een telegram gezonden aan de voorzitter van de C.H.U., mr. Beernink en aan dr. Tilanus, fractieleider van de C.H.U.. Anonymus Wat in eeuwen werd gewrocht, kan in een uur tijds vernietigd worden. PARIJS (UPI) De kroonprins van Marokko, Moulay Hassan, heeft hedenoch tend zijn vierdaagse bezoek aan Parijs be ëindigd en is naar Cairo vertrokken, te midden van aanhoudende geruchten, dat Marokko er op uit is langs nieuwe wegen vrede te zoeken voor Algerije. De prins, oudste zoon en opvolger van koning Mo hammed V van Marokko, is om 7.55 uur van het vliegveld van Orly uit Parijs ver trokken aan boord van een Frans passa giersvliegtuig. Hij werd vergezeld door een aantal Marokkaanse officiële perso nen en zal om 15.55 uur in Cairo aanko men. Een Marokkaanse woordvoerder zei, dat er nog geen datum of plaats waren vast gesteld voor de voorgenomen besprekin gen tussen generaal Charles De Gaulle en koning Mohammed, al werd de bijeen komst door beiden dan ook „zeer ge wenst". Een bespreking tussen de Ma rokkaanse soeverein en De Gaulle was be gin van de vorige maand door eerstge noemde geopperd en door laatstgenoemde aanvaard. "Voordat hij vanmorgen aan boord van het lijnvliegtuig ging, deelde de prins mee, dat zijn bezoek van acht da gen aan de Verenigde Arabische Repu bliek, hoofdzakelijk gewijd zou zijn aan de studie van militaire installaties in Egypte en Syrië. Cairo is ook het hoofdkwartier van de Algerijnse „regering-in-ballingschap". Of dat mede zijn reisbestemming was wei gerde de Marokkaanse prins vanmorgen te bevestigen. DJAKARTA (AFP) De oorlogsraad te Djakarta heeft maandag het verschijnings verbod opgeheven, dat „in het belang van rust en orde" vorige week is opgelegd aan zeven dagbladen en het persbureau PIA. Maandagmorgen verschenen de be trokken bladen en de PIA-bulletins we derom. Advertentie ELECTRISCHE SCHRIJFMACHINES KANTOORMACHINE- U A D T f\ HANDEL HAK I UU Schoterweg 122 - Haarlem - Tel. 50130 in de Tweede Kamer, waarin de hoop wordt uitgesproken dat de C.H.U. zich bij de huidige stand van zaken zal onthouden van deelneming aan het kabinet, „gezien de omstandigheid, dat met de departementen van Landboouw en Volkshuisvesting de C.H.U. kennelijk voor het feit wordt ge steld als sluitpost te moeten optreden", aldus het telegram. Formateur gaat door Onze parlementaire redacteur telefo neerde ons hedenmiddag: Na het bezoek van de heren Beernink en Van Mastrigt aan de formateur heeft de heer Beernink de volgende verklaring afgelegd: „Aangezien de twee kandidaten uit de C.H.U., die door de formateur wa ren aangezocht voor minister van Volks huisvesting en voor Landbouw (respec tievelijk mr. A. C. W. Beerman en ir. C. Staf) hebben bedankt, heeft de formateur ons in een informatief gesprek geraad pleegd over personen uit de C.H.U., die hij eventueel voor deze posten zou kunnen uitnodigen". Men neemt aan dat de formateur verder gaat met zijn poging een kabinet te vormen. 99 AUGUSTA (Reuter) President Eisen hower heeft zaterdag op een persconferen tie, waarop ook Herter aanwezig was, diens benoeming tot minister van Buiten landse Zaken gemaakt. De president zei, dat hij de benoeming van Herter vandaag ter bekrachtiging naar de senaat zal zen den. Herter heeft meegedeeld dat hij mor gen voor de senaatscommissie van buiten landse betrekkingen zal verschijnen. De goedkeuring van zijn benoeming door de senaat wordt overigens louter als een for maliteit beschouwd. Binnen een uur na de bekendmaking van de benoeming kwamen er gunstige reacties zowel van Republi keinse als van Democratische senatoren. De 64-jarige opvolger van Dulles maak- bekend dat hij op verzoek van Eisenho wer een volledig medisch onderzoek had ondergaan. De woordvoerder van de pre sident, Hagerty, zei dat de medische re sultaten in elk opzicht bevredigend zijn. „Alles is goed" zei Hagerty. Herter lijdt verscheidene jaren aan gewrichtsontste kingen in de heupen en gebruikt krukken om te lopen. In antwoord op een vraag deelde Herter mee dat de president hem maandag verzocht had zich medisch te la ten onderzoeken. Dat was twee dagen voordat Dulles die toen op de hoogte was dat zijn ziekte zich had uitgebreid er bij de president op aandrong zijn aftre den bekend te maken. Mr. Luns: „Gelukkige keus" De Nederlandse minister van Buiten landse Zaken, mr. J. M. A. H. Luns heeft in antwoord op de vragen verklaard dat hij de benoeming van Herter als opvolger van Dulles „een zeer gelukkige keus" vindt. Mr. Luns verklaarde desgevraagd dat hij grote waardering heeft voor de kennis van zaken en het inzicht van Her ter. Verder roemde mr. Luns het begrip, dat de nieuwbenoemde Amerikaanse mi nister blijkt te tonen voor de Eurpeseo problemen. Advertentie DE VEILIGSTE BROMFIETS nu ƒ375.— SOLEX-SERVICE-STATION Gespecialiseerde service- en reparatie-afdeling Meervlietstraat 69 - Velsen - Tel. 5701 Ook op gemakkelijke betalingscondities

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 1