v J Een sprekend en proevend bewijs Goed koffiezetten hoort bij een huwelijksuitzet r FERDINANDS Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort ADMINISTRATIEF ASSISTENTE 'Bedorven maagj en diarree i Aantrekkelijke sortering in flikjes - moccaboontjes napolitains musketflikken - pastilles - kattetongen oublies - tabletten - bonbons en... repen natuurlijk. Èn betere waar en... 10°/0 alléén Of het koffie en thee of chocolade is, of het peulvruchten zijn of soepen, jams of kindermeel: U kunt er rotsvast van op aan, dat U levensmiddelen koopt. bij de Gruyter altijd kers-verse belevenissen Bij het Psychologisch Laboratorium van het VRIJDAG 9 OKTOBER 1959 14 :;-xv- 591009 Breek eens een paar repen De Gruyter's puur in stukjes en laat Uw huisgenoten en gasten eens op treden als smaakexperts: proeven met de ogen dicht, eerst vóór in de mond, dan tegen het verhemelte. Weet U, dat het eenstemmig oordeel dan luidt: chocolade van bijzonder fijne kwaliteit! De Gruyter's chocolade is inderdaad van hoogfijne kwaliteit. Waarom dan zoveel voordeliger en boven dien 10% korting? Omdat De Gruyter eigen, zeer moderne chocoladefabrieken heeft en de chocolade dus rechtstreeks naar de eigen winkels gaat. GRUYTER i Een in héél het land bekend geheim is: De Gruyter's koffie is wel de dankbaarste vanallekoffiemerken. Altijd voller en krach tiger van smaak en altijd verser dan wel ke andere koffe ook) Met de Gruyter's koffie is het goed koffie zettenl „Kijk. Els. langzaam en voorzichtig op schenken. de tuit dicht bij de koffie, dus niet ineens een plons water er op, want anders maak je een gat in de koffie en drink je water Zie je het bruisen van het opkomende schuim? Nu geduldig wachten tot het water door de koffie gezakt is. En dan wéér kokend water opschenken. -" „Koffiezetten" kun je nooit uit een kook boek leren. Je moet Moeder de kunst afkijken en haar koffiegeheimpjes mee nemen naar je eigen gezin. Elke moeder heeft haar speciale koffiegeheimpjes. Eigen fabrieken - eigen winkels, dat is ook het geheim van de gulden, welke De Gruyter U voor elke f. 10.- aan cassabons uitbetaalt. De versheid en frisheid kunnen alleen volkomen onder controle worden gehouden, wanneer - zoals bij De Gruyter de levensmiddelen elke week rechtstreeks uit eigen fabrieken naar eigen winkels vervoerd worden. kan worden geplaatst een die werkzaam zal zijn onder leiding van de Psycholoog. Administratief inzicht, zeer vlot typen alsmede tactvolle om gang met patiënten is hierbij noodzakelijk. Leeftijd niet beneden 21 jaar. Mulo- of middelbare opleiding vereist. Brutosalaris van 223.tot 396.p.m., exclusief huurcompen- satie en vacantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Eerste Geneesheer-Directeur Wat verkeerds gegeten of I gedronken, kou op maag en ingewanden en plotse- ling „loopt u leeg", u voelt I zich wee en onpasselijk: B 2 een nare maag- en darm- I stoornis. ENTOSORBINE I- witte, aangename tablet- ten - bevat 6 snelwerkende I geneesmiddelendiedemaag B tot rust brengen en de in- I gewanden zuiveren - de B diarree stopt. ENTOSOR- I BINE helpt direct - u is zó I weer in orde en doet weer B normaal aan alles mee. I ENTOSORBINE f 1.90.

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 14