Golden Fiction Parijs voelt nog altijd weinig voor topgesprek Adenauer zou bereid tot concessies zijn DE ZACHTSTE VAN ALLE Churchill's naam verbonden aan nieuw technisch instituut Franse politie doet invallen bij rechtse extremisten HENSEN Glanzend, gezond en goedzittend haar MONTY-COATS ZEEDUFFEL KEREN-PARKA'S R9B-G0RD Eisenhower wil maar één keer naar Europa komen Oekrainse leider Bandera stierf aan vergiftiging Geen NAVO-raketbasis in Griekenland? Zoeken gestaakt op de hellingen van Gho Oyu Britse expeditie naar de zuidpool vertrokken Het Duitse volk moet betalen voor de oorlog Sir John Cockroft hoofd van een College ter opleiding van kerngeleerden en technologen -haarcrème Parijs gonst van geruchten over nieuwe coups Lagerhuis kiest een nieuwe Speaker Labourlid bedankte voor de eer Amerikaan krijgt Russisch staatsburgerschap Parlementaire revanche op „Te Werve" 35— ƒ59.75 natuurlijk PAARLAARSTEEG DINSDAG 20 OKTOBER 1959 li (Van onze correspondent in Parijs) Opnieuw treedt Parijs als remmende factor op in de internationale ontwikkeling die naar een topconferentie op korte ter mijn lijkt te leiden. President Eisenhower heeft het afgelopen weekeinde nota's naar de belangrijkste Westeuropese hoofdste den gestuurd om een conferentie vóór het einde van deze maand in Parijs voor te stellen. Dat interne westelijke beraad zou dan een topconferentie met Kroesjtsjev moeten voorbereiden. Voor die laatste ont moeting op het hoogste niveau zouden de Amerikanen al de datum van 7 december hebben voorgesteld. De Amerikanen zijn het met de Britten eens dat een bespre king Oost-West over het ontwapeningspro- blecm zich het gunstigste kan voltrekken vóór de jaarlijkse NAVO-conferentie, die op 15 december in Parijs moet beginnen. Het officiële Franse standpunt luidt, dat een conferentie op het hoogste plan, waar voor dus geen hoger beroep open zal staan in geen geval op een mislukking mag uit draaien en daarom door een intensieve, en dus tijdrovende, voorbereiding langs de diplomatieke kanalen vooraf dient te worden gegaan. Achter deze formele eisen gaan nog andere Franse bezwaren schuil. De ontmoeting in Parijs tussen presi dent Eisenhower en generaal De Gaulle heeft, zo geeft men nu in officiële kringen ook wel toe, niet de tastbare resultaten op geleverd waarin men het publiek aanvan kelijk in het algemeen poogde te doen ge loven. De Gaulle wenst nu eerst een duide lijk antwoord van Washington op zijn be kende verlangens in de topleiding der At lantische gemeenschap belangrijkere rol len te mogen spelen. De Gaulle ziet zeker in, dat Frankrijk op zijn beurt eerst de Algerijnse oorlog zal moeten liquideren. Tussen het plan, dat De Gaulle op 16 sep tember voor Algerije wereldkundig maak te en anderzijds Frankrijks Atlantische as piraties bestaat ongetwijfeld verband. Tenslotte zou het in De Gaulle's diplo matieke kraam te pas komen indien vóór een ontmoeting met de wereldmachten Frankrijk zijn eerste kernbom in de Saha ra zou kunnen beproeven. De Gaulle halsstarrig. Om al die redenen moet men wel vre zen, dat De Gaulle in het westelijk verkeer inzake de voorbereiding van een topconfe rentie voorlopig niet zal toegeven. Of het de Fransen evenwel ook lukken zal deze ontwikkeling na Genève opnieuw tegen te houden is een andere vraag. Buitenlandse diplomatieke waarnemers .zijn in dat op zicht enigszins sceptisch gestemd. Ze ves tigen er de aandacht op, dat De Gaulle in MüNCHEN (UPI) De geheimzinnige dood van de Oekrainse anti-communist Stefan Bandera afgelopen vrijdag blijkt te zijn veroorzaakt door vergiftiging, aldus heeft de officiële lijkschouwing uitge wezen. In het rapport wordt geen mening uitgesproken of het een moord of een zelfmoord betreft. De begrafenis van Bandera geschiedt vandaag te München. Men verwacht ver tegenwoordigers van de Oekrainse gt meenschap uit alle delen van Europa bij deze plechtigheid. WASHINGTON (Reuter) In goedinge- lichte kringen in Washington verluidt dat plannen voor een NAVO-raketbasis in Griekenland opgegeven schijnen te zijn. De onderhandelingen zijn al enige maanden opgeschort en er is nog steeds geen sprake van hervatting van de besprekingen, die gevoerd moeten worden door het NAVO- hoofdkwartier in Europa en de Griekse autoriteiten. Adenauer nu zijn voornaamste bondge noot voor een obstructie-politiek verloren heeft, sedert de kanselier het afgelopen weekeinde te Bonn als zijn mening uit sprak dat Duitsland bereid moet zijn bij een overeenkomst Oost-West de prijs van zijn nederlaag in de tweede wereldoorlog te betalen. Adenauer toegeeflijk Onze correspondent te Bonn voegt hier aan toe: In zijn brieven aan Adenauer, De Gaulle en Macmillan zou Eisenhower heb ben voorgesteld dat vóór een topconferen tie met Kroesjtsjev eerst de ministers van Buitenlandse Zaken en vervolgens de re geringsleiders van de Verenigde Staten, Groot-Brittannië, Frankrijk en West- Duitsland bijeen zullen komen. De Ameri kaanse president voelt er niets voor om in betrekkelijk korte tijd twemaal naar Europa te komen. Onder deze omstandig heden zou de NAVO-conferentie te Parijs ook niet kunnen doorgaan. Eisenhower zou volgens het Hamburgse blad „Die Welt" hebben voorgesteld met Kroesjtsjev de volgende problemen te bespreken: 1. Berlijn, 2. Algemene gecontroleerde ont wapening, 3. Stopzetting van kernproeven. Te Bonn legt men deze plannen niets in de weg. Adenauer zal zich bij voorbaat neerleggen bij de datum van een topcon ferentie, zoals door de westelijke grote drie zal worden voorgesteld, zo zegt men te Bonn. Het zoeken naar de twee alpinistes, die op de hellingen van de Cho Oyu (8.140 meter) zijn omgekomen is gestaakt, aldus is in New Delhi vernomen. De overige negen leden van de expeditie zijn naar het basiskamp teruggekeerd. Men neemt aan dat de rest van de expeditie geen pogingen meer zal doen de top te bereiken en naar Kathmandu terug keert. Het weer in deze streken is bijzon der slecht. LONDEN, (UPI) Het Britse expedi tieschip „John Biscoe" is maandag met 24 geleerden en technici naar de Halley- baai in het zuidpoolgebied vertrokken, waar het gezelschap voor de tijd van twee jaar een kamp zal inrichten voor we tenschappelijk onderzoekingswerk. De „John Biscoe" maakt de reis via de Wed- dellzee, waar sinds 1912 geen Brits schip meer is geweest. Uit Moskou is bericht ontvangen dat het Russische zuidpoolstation „Komso- molskaya", dat zeven maanden lang niet bezet is geweest, vanaf de basis Smirny een nieuwe bezetting heeft gekregen die ..Komsomolskaya" zal inrichten als tus senstation voor slede- en tractorexpedi ties, en als noodlandingsveld voor vlieg tuigen. Een zelfregistrerende thermome ter, die in het kamp was achtergelaten, heeft aangetoond dat de laagste tempera tuur in de zuidpoolwinter te „Komsomols kaya" 72,5 graad onder nul (Celsius) is geweest. Van onze correspondent in Bonn) Wat bedoelde bondskanselier Adenauer, toen hij het afgelopen weekeinde te Bonn verklaarde dat het Duitse volk betalen moet voor de door de nazi's ontketende en verloren oorlog? Op een perconferentie te Bonn zei staatssecretaris Von Eckhardt dat het hierbij niet gaat om Adenauers toestemming inzake de Oder-Neisse lijn, maar uit alles is toch wel duidelijk dat de kanselier van plan is van een star Duits standpunt af te stappen. Von Eckhardt probeerde de indruk weg te nemen dat Adenauer in specifieke Duitse proble men bereid zou zijn tot concessies. Het gaat hier in het bijzonder om de voorma lige Duitse, thans Poolse en Russische ge bieden achter de Oder-Neisse lijn, waarop vele Duitsers nog altijd rechten laten gel den, al was het slechts omdat hierover nog geen verdrag met Warschau en Mos kou is gesloten. Op iedere uitlating van buitenlandse po litici, bijvoorbeeld van De Gaulle en De- bré, over de bestendigheid van de Oder- Neisse lijp, thans de grens... pussen Oost- Duitsland en Polen, werd in de Bondsre publiek scherp gereageerd. Gisteren zei Von Eckhardt dat het Ade nauers bedoeling is geweest de inhoud van zijn brief aan Kroesjtsjev van augustus nader te verklaren. In die brief heeft de kanselier medegedeeld, dat de ontwape ning het belangrijkste probleem in de we reld is. Daaruit moet men nu opmaken, dat een bespreking van het Duitse een heidsprobleem meer dan tot dusverre op de achtergrond dient te komen. Maar al deze woorden en interpreta ties kunnen de kern van Adenauers be doeling niet verdoezelen. Men gaat er thans ook van Duitse zijde van uit, dat de rekening voor de door de nazi's begonnen oorlog nog gepresenteerd zal worden. Als er ooit een vredesverdrag met Duitsland zal komen, zal daarin zowel gesproken moeten worden over de te betalen schul den als over de schuld van degenen, die „is begonnen". En dat de schuld voor de tweede wereldoorlog bij Hitier en de zij nen ligt, wordt ook in de Bondsrepubliek Advertentie niet ontkend, integendeel. Vandaar ook Adenauers uitlating. Het enige wat dat kan betekenen, is, dat een toekomstig ver enigd Duitsland voor de hereniging een hoge prijs zal moeten betalen. Daarmede distancieerde Adenauer zich eindelijk dan toch van de mening van vele Duitsers, dat de Duitse gespletenheid en daarmede vele moeilijkheden in de wereld, in eerste in stantie niet het gevolg zijn van Hitiers oorlog, maar van onenigheid in het geal lieerde kamp. Daarmede gaf Adenauer ook aan, dat van zijn kant bij het komen de topoverleg niet vastgehouden zal wor den aan een star Duits standpunt met be trekking tot de gebieden in het huidige Oost-Europa. Advertentie (Van onze correspondent in Londen) Zaterdag heeft de bijna 85-jarige Sir Winston Churchlil in Cambridge het ter rein ingewijd waarop in de komende maanden het nieuwe Churchill College zal verrijzen. Sir Svinston plantte er twee bomen, hetgeen hem, ondanks zijn hoge ouderdom en de koude wind, die hij te verduren had, goed af ging. Het nieuwe (Van onze correspondent in Parijs) De Franse regering lijkt eindelijk de handschoen van de scherpslijpers te heb ben opgeraapt. Na de mededeling van de rechts-gaullistische fractieleider Neu- wirth, dat benden beroepsmoordenaars de Spaanse grens hadden overschreden, zijn gisteren in heel Frankrijk huiszoekingen gelast waarbij honderd rechtse extremis ten werden verhoord. Er moeten verschil lende belastende documenten in beslag ge nomen zijn. Een niet nader aangeduid aantal terroristen zou ter beschikking van de justitie worden vastgehouden. De actie van de Franse politie is in het bijzonder gericht tegen de organisaties, die de staatsgreep van 13 mei 1958 in Al giers hadden voorbereid. Als aanleidingen worden genoemd de arrestatie, die een tiental dagen geleden van een poujadisti- sche ex-afgevaardigde, aan de Frans-Bel gische grens, die een plastiek-bom in zijn auto verborg en de mislukte aanslag op het leven van de links liberale senator en oud-minister Mitterrand. Gistermorgen liet de chef van de judi- ciaire politie in Parijs een dertigtal com missarissen bij zich ontbieden die ieder oen gesloten enveloppe werd overhandigd waarin de lijst zat van de personen die voor een nader verhoor in aanmerking kwamen. De helft van de honderd ver dachte figuren was in Parijs gevestigd. Men heeft reden om aan te nemen, dat deze lijsten door de regering waren opge steld maar dat president De Gaulle ze eerst onder ogen heeft gehad. Of er ook parlementsleden op die lijsten prijkten is niet bekend gemaakt. Wel is er sprake van een stap van de regering om de par lementaire onschendbaarheid van een aantal afgevaardigden op te heffen. Mysteries Parijs gonst intussen weer van opge wonden geruchten, die bijna doen denken aan de meidagen van vorig jaar. Er wordt gefluisterd, dat ook de beruchte Ko- vacs, die begin vorig jaar in Algiers een moordaanslag pleegde op generaal Salan, waarbij een officier van zijn staf het le ven liet, zijn hoofdkwartier vanuit Spanje naar Parijs zou hebben overgeplaatst. Ook weet men in Parijs te vertellen dat vorige week een deputatie van hoge Fran se officieren gereed stond om generaal De Gaulle de vervanging van Debré door Bi- dault als chef van de regering te eisen. Die demarche zou ten slotte niet hebben plaatsgehad nadat gebleken was, dat de extremisten in het parlement de kous op de kop hadden gekregen. Wat zich precies heeft afgespeeld, af speelt of zich nog af zal kunnen spelen blijft voorlopig een mysterie. Toch wordt in Parijs algemeen aangenomen, dat nu de teerling tussen de scherpslijpers en De Gaulle (en indirect de regering) eindelijk geworpen is. (Van onze correspondent in Londen) De benoeming van een Speaker (voor zitter) waartoe het Lagerhuis vandaag bijeenkomt heeft tot politieke verwikke lingen aanleiding gegeven. Tot dusver heeft het Lagerhuis een conservatief als voorzitter gehad. De nieuwe regering was echter bereid de candidatuur van een tot de Labourfractie behorende voorzitter te steunen, misschien wel omdat gedurende de naoorlogse jaren, dat Labour aan het bewind was, een conservatief voorzitter was en wellicht als een soort troostprijs voor de grote socialistische nederlaag. Butler, de leider van het Lagerhuis (be last met de regeling van de dagelijkse parlementaire werkzaamheden) had Gaitskell, de leider van de oppositie la ten weten, dat de regering bereid was de socialistische jurist Sir Frank Soskice als speaker aan te bevelen. Deze wilde zich echter niet beschikbaar stellen. De moei lijkheid is, dat het aantal figuren in de Labourfractie, die in aanmerking zouden kunnen komen voor de functie van Spea ker dun gezaaid is. De fractie heeft deze mensen hard nodig in de frontlinie van de komende parlementaire veldslag. Boven dien konden de socialisten moeilijk de pa troniserende houding van de Tories ver kroppen, die als het ware hun tegenstan ders iemand uit Labours eigen kring wil den opdringen. Vernederend De Labourfractie is van oordeel dat zo er al sprake zou zijn van een socialistische Speaker de fractie deze behoorde voor te dragen en dat het in hoge mate vernede rend was, indien de regering ermee aan kwam. De conservatieve fractie stelde daarop de candidatuur voor van Sir Har ry Hylton-Foster, procureur-generaal in de vroegere conservatieve regering. Regel is dat regering en oppositie het van te voren onderling eens worden over de nieuwe Speaker. Bij de stemming hier over vervalt de gebruikelijke partijdisci pline omdat dan het Lagerhuis zonder rug gespraak met zijn partij mag stemmen. Bij de meeste gewone stemmingen komen de whips, „de politieke agenten" van de fracties er aan te pas. Indien Labour niet een andere kandidaat naar voren schuift mag worden verwacht dat het Lagerhuis Sir Harry zal benoemen. De nieuwe ministers van het kabinet hebben maandag hun ambt officieel aan vaard door de hand te kussen van koningin Elizabeth, een ritueel dat al eeuwen oud is en stamt uit de tijd van Edward I. College is bestemd voor de opleiding van kerngeleerden en technologen. Sir John Cockroft, de leider van de kernstudie in Groot-Brittannië komt aan het hoofd van het College te staan. Het College is tot stand gekomen dank zij giften van de Ford Foundation en de Britse Transport arbeidersunie. Op het gebied van de tech nologie zal Groot-Brittannië zich tot het uiterste moeten inspannen, omdat een groot deel van de Britse industrie nog al tijd sterk verouderd is. De dezer dagen afgekomen benoeming van Lord Hailsham tot minister voor We tenschappen en Technologie bewijst dat het de Britse regering ernst is in veel snel ler tempo dan tot nu toe te moderniseren. Er is nog altijd een schreeuwend te kort aan technologen en in de bedrijven is een veel te weinig onderlinge samenwerking op het gebied van het wetenschappelijk onderzoek. De Britten leveren vaak ver bluffende nieuwe technische uitvindingen, maar de praktische toepassing gaat het hen vaak minder vlot af. Daarbij komt nog dat er al wat geld en energie ver knoeid worden aan dingen, welke wegens een vals patriottisme worden nagestreefd, enkel en alleen ter bevrediging van het na tionale aanzien, zoals op het ogenblik een passagiers vliegtuig dat sneller dan het ge luid zal moeten zijn, waarbij de Britten het zo goed als zeker tegen de Amerikanen zullen moeten afleggen. Met de vliegtuig bouw is al veel tegenslag ondervonden. Met het ruimteonderzoek zijn de Britten echter bescheidener, omdat de achter stand al te groot is en de kosten voor een geheel zelfstandig ruimtevaartprogram ma niet opgebracht kunnen worden. Waarschuwende woorden Sir Winston liet in zijn redevoering de waarschuwing horen dat Groot-Brittannië nieuwe technische bekwaamheden moet verwerven wil het niet door de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie worden verdron gen. Het Britse voortbestaan staat op het spel, 7.o zei hij. Reeds eerder is het van Britse zijde de betekenis in het licht ge steld van het groeiende verenigde Euro pa, dat in wetenschappelijk, technologisch opzicht een zware dobber voor Groot-Brit tannië dreigt te worden, tenzij het snel de bakens verzet en gaat meedoen aan de sa menwerking. Churchill liet nog een waarschuwing ho ren. „Laat niemand denken," zo zei hij, ..dat de maanraketten alleen maar voor werpen van prestige zijn. Zij zijn de uitin gen van een reusachtige vooruitgang op technologisch gebied. Hun onmiddellijk nut moge niet duidelijk zijn, maar chur- chill twijfelt er niet aan, dat zij uiteinde lijk een rijke oogst zullen opleveren voor hen die de verbeeldingskracht en het ver mogen bezitten ze te ontwikkelen en steeds dieper door dringen in de mysteries van het heelal. Hij waarschuwde tegen de nei ging om de prestaties van andete volken te onderschatten." Er is voor Churchill College een bedrag van dertig miljoen gulden bijeengebracht. Nog tien miljoen gulden is nodig voor tech nische uitrusting, fondsen en andere voor zieningen. De eerste gebouwen zullen bin nen een jaar gereed komen. De eerste stu denten zullen in oktober 1961 worden toege laten. MOSKOU (UPI) Een dertigjarige Amerikaanse plasticdeskundige die werk zaam was op "de Amerikaanse tentoon stelling in Moskou heeft zijn Amerikaanse staatsburgerschap opgegeven en is thans Russisch burger. Robert Edward Webster ontving zater dag zijn Russisch paspoort. „Ik heb beide maatschappelijke stelsels bestudeerd. Ik vind het hier plezierig en heb besloten hier te leven. Ik doe dit om ideologische redenen", aldus Webster, volgens zijn di recteur, H. G. Rand. Rand zei van oordeel te zijn dat Webster wegens huiselijke om standigheden niet naar de Verenigde Sta ten wil terugkeren. Zaterdag tekende-hij op de Amerikaanse ambassade in Moskou een verklaring waarin hij zegt af te zien van zijn Amerikaanse nationaliteit. Hij woont in Leningrad, het centrum van de plasticindustrie in de Sovjet-Unie. Webster zei verscheidene aanbiedingen voor werk te hebben ontvangen. Hij heeft schikkingen getroffen voor zijn vrouw en twee kinderen in de Verenigde Staten. Sportieve Belgische volksvertegenwoor digers hebben maandagmiddag op Te Wer- ve in Rijswijk kans gezien een verdiende nationale revanche te nemen voor de re cente 9-1 nederlaag van de echte Rode Duivels. Met 2-0 heeft het voetbalteam van de beide Nederlandse kamers het on derspit moeten delven tegen een ietwat ro buustere en snellere ploeg van Belgische afgevaardigden. De voor deze gelegenheid tot sportver slaggevers gepromoveerde parlementaire redacteuren uit Brussel en Den Haag wa ren eenparig in hun deskundige oordeel, dat de revanche ten zeerste verdiend was. Vrijwel de gehele strijd speelde zich na melijk op de Nederlandse helft af en wa re het niet, dat het Nederlandse doel vei lig bewaakt was door een befaamd hand baller als de heer Baart, dan waren de cijfers wellicht nog duidelijker geworden. De keeper van het Binnenhof was even- Europese verkiezingen. De Europese Beweging in Nederland, Beweging van Europese Federalisten, zal op 6 november een conferentie over het onderwerp „Europese verkiezingen" houden. Drie pre-adviseurs zullen verschillende aspecten van het onderwerp aan de hand van enige stellingen nader belichten. Het zijn prof. dr. P. J. Oud (nationaal en Europees parlementarisme), prof. mr. C. P. M. Romme (het Europese kiezersvolk en de Europese meningsvorming) en prof. dr. I. Samkalden (Europese verkiezingen als stap tot verdere integratie). De con ferentie wordt in het Kurhaus te Scheve- ningen gehouden. Niet openbaar. Autorijschoolhouders in Amsterdam hebben een protestvergade ring gehouden tegen de nieuwe door het Centraal bureau voor afgifte van rijvaar digheidsbewijzen ontworpen regeling voor het openbaar maken der rijexamens. Vol gens deze regeling zouden de rijschool houders uitsluitend de examens van hun leerlingen mogen bijwonen als ze een spe ciaal instructeursdiploma behalen. De ver gadering was niet openbaar ook niet voor de pers toegankelijk. Welkom. Provinciale Staten van Noord-Brabant hebben woensdag in een informele vergadering officieel kennis ge maakt met de nieuwe Commissaris der Koningin in deze provincie mr. dr. C. N. M. Kortmann. De waarnemend commissa ris, de heer G. Philippart gaf uiting aan de vreugde van Provinciale Staten over deze benoeming en schetste de nieuwe commissaris als een hoogst achtenswaar dige magistraat, wiens persoonlijkheid een gevoel van rust en evenwichtigheid meedeelt aan hen, die met hem in con tact komen. Brand. Een voorraad radio- en tele visietoestellen, elektrische huishoudelijke apparaten, platenspelers, bandopname apparaten en elektrische scheerapparaten met een waarde van tienduizenden gul dens is verloren gegaan bij een korte maar hevige uitslaande brand in het perceel Nieuwe Herengracht 11 te Amsterdam. De N.V. voorheen Handels- en Industrie onderneming gebrs. Peters. Bejaardencentrum. B. en W. van Amsterdam stellen de gemeenteraad voor over te gaan tot de bouw van een centrum voor bejaarden in de Tuinstad-Slotermeer. Dit centrum zal bestaan uit 100 woningen, 3 eengezinshuizen, een groot verzorgings huis en twee garages. B. en W. vragen de raad hiervoor een krediet van 4.682.316 en stellen voor van regeringswege een voorschot aan te vragen op grond van de woningwet van ten hoogste 3.357.902, Advertentie 100 wol waterafstotend winddicht kleurecht voor longens en Meisjes Dames en Heren Leeftijd 7 jaar waterafstotend teddy voering Voor sportkleding wel in zo grote vorm, dat hij het alles zins verdiende, dat zijn naam op een spandoek rond het veïd gedragen werd. Ook senator J. W. van Hulst werd op de ze wijze geëerd, dank zij het feit dat hij het grootste aantal supporters had mee gebracht. Rest te vermelden dat de strijd in de entourage van een echte interland werd gestreden: nationale liederen vooraf, af trap door kamerpresident Kortenhorst, ra diowagens en een internationaal publiek langs de lijnen. Daaronder waren de voor zitters van de beide kamers van de Sta- ten-Generaal, de vice-voorzitter van de Belgische kamer van volksvertegenwoor digers, oud-minister Moyersoen, en de Belgische ambassadeur in Den Haag, ba ron F. X. van der Straten-Waillet. Het Nederlandse parlementaire elftal, manmoedig aangetreden, met in het midden Kamervoorzitter dr. Korsten- horst, die de paraplui hoog ophoudt. De medespelende Kamerleden wa ren: I. Baart, mr. J. W. Geertsema, drs. J. M. den Uyl, drs. Nederhorst, mr. H. W. van Doom, H. Kikkert, J. Kieft, J. W. van Hulst, mr. M. Vro lijk, J. Reehorst en drs. D. F. van der Mei. Met bal scheidsrechter Leo Hom.

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 11