actie voor Oordeel zelf zo lekker mals zijn Vita braadkuikens sters Ferdinands belevenissen LiONDERDAG 14 APRIL 1960 Als U nu voor niet te veel geld superieure kleding wilt... kom dan kiezen uit onze grote, exclusieve collecties. U vindt er in alle prijsklassen het j. mooiste dat Europa's mode ste. centra U bieden. Deze lente, deze zomer, bent U eleganter dan ooit. Oordeel zelf - onze collecties en paskamers staan te uwer beschikking voor Uw modeontdekking van het jaar MOSMANS Rotterdam, Nimmer te voren werd U met zoveel enthou siasme een wasmiddel aanbevolen. Duizenden huisvrouwen hebben de moeite ge nomen U te schrijven hoe uiterst tevreden zij zijn over DRIETEX. Spiegel U aan hun ervaringen. Ga ook met DRIETEX wassen. Het wasmiddel dat deze duizenden huisvrouwen U zo warm aanbevelen. De brieven waarin zij U dit schrijven zouden wij graag alle willen publiceren, maar dit is on mogelijk. Lees daarom nevenstaande brief waarin een wasmachine-vakman zijn ervaringen neer legt. Ervaringen, die gedeeld worden door nog eens 5000 huisvrouwen. Costuum in Prince de Galles ruit, met de modieuze „herenkraag" en de geliefde losse-knoop-ceintuur. Met meesterhand gesneden uit zuiver wollen stof. Nu slechts Ondervind zelf dat Drictex het meest ideale wasmiddel is voor het wassen in de was machine Ondervind zelf dat Uw witte nylon óók zo stralend wit blijft en gekleurde nylon fleurig als nieuw door Drictex het meest aanbevolen wasmiddelI Een voortreffelijk paasmaal! Om uw vingers bij af te likken! nieuw Vraag Uw leverancier naar het nieuwste Hille-album „Stille Pracht in het Tropische Aquarium". En spaar Hille-bonnen voor de 120 kleurige plaatjes, die speciaal voor dit album werden vervaardigd door de kunstenaars Rein Stuurman en H. van Kruiningen. Op de verpakkingen van alle heerlijke Hille-artikelen - eierbeschuit - koek - toast - candystrips - vindt U deze bekende „driehoekjes"! Album verkrijgbaar bij Uw leverancier voor f 2.50 óf f 7.50 plus 750 Hille-bonnen. Ook te bestellen bij Hille's Reel. Afd. Zaandam (postrek. 603091). Beschikbaar zijn zes series plaatjes. Per serie 24 Hille-bonnen inleveren. Hille... al 59 jaar de fijnste smaak! Copyright P. B. 8or 6 Copenhogen Daar zijn ze speciaal voor uitgezocht en opgefokt. Zorgvuldig voor u geplukt en schoongemaakt. Om u't plezier te geven van een braadkuiken dat zó lekker, zó mals is... Ja, dat moet u heus zélf eens proevenl

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 26