ROXY FALCON Wie Amstel drinkt... doet zó Nu verrassend zuiver en koeler roken Vijftig miljoen voor ondergrondse verkoopsters Nederlandse vervoerder kampt nog met veel moeilijkheden Poolse communisten nemen de lokale onlusten hoog op leerling- verkoopsters Minister opende nieuwe melkproduktenfabriek Bouw van metro te Rotterdam begint op 1 oktober Verzending van zeepost Sovjet-Unie zou er 61 raketbases bij hebben 5 Congres Beroepsvervoer te Arnhem Boekhandelaar vrijgesproken y/y Nieuw Elfin-papier van ROXY: ragdun en ventilerend I NOBEL - ZUIVER - TROUW modieus en sportief. Honderd arrestaties na de woedende gevechten Telescopengordel om blik op heelal te verruimen Secretaris van „Boven de Veertig" berecht ÏOOO BROEKEN Levenslang voor berucht Oostenrijks moordenaar Kerkelijk Nieuws Examens VRIJDAG 3 JUNI 1960 Op het gisteren in Arnhem gehouden dertiende congres van het Beroepsgoederen- vervoer, dat werd geopend door de heer E. van Donkelaar, algemeen voorzitter van de N.O.B. Wegtransport, bevonden zich onder de autoriteiten onder andere drs. H. A. Korthals, minister van Verkeer en Waterstaat, drs. E. G. Stijkel, staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, en drs. H. J. Noortman, leider van het Economisch Bureau voor het Wegvervoer. Drs. Stijkel hield een uitvoerige rede over verleden, heden en toekomst van het be- roepsgoederenvervoer. Sprekende over het internationaal vervoer zei drs. Stijkel o.a., dat naar Nederlandse opvatting slechts het thuisland behoort te beoordelen, welke van zijn vervoerders aan het internationale vervoer zullen kunnen deelnemen. Men kan namelijk van buitenlandse onderne mers niet verlangen, dat zij een Neder landse vergunning nodig hebben. Boven dien moet met zorg worden bepaald wel ke Nederlandse vervoerders aan het ver voer van en naar het buitenland zullen kunnen deelnomen. Misdragingen van Nederlandse vervoerders kunnen het aan zien van de Nederlandse internationale vervoerders schade doen. De N.I.W.O.: de organisatie van internationale wegvervoer ders, maakt het mogelijk de belangen van de Nederlandse ondernemers in het buiten land te behartigen. De Nederlandse re gering heeft met vijf landen een akkoord gesloten teneinde te bereiken dat de gren zen van die landen op basis van weder kerigheid voor de vervoerders worden ge opend. Op het gebied van het internatio nale vervoer liggen evenwel nog klemmen en voetangels. Ook tussen de Euromarktlanden zijn nog grote verschillen in opvatting over de grondslagen van de vervoerspolitiek. Met de Benelux komt men in een rustiger vaar water. De overheid ziet, globaal genomen, haar taak beperkt tot het scheppen van mogelijkheden tot een gezonde ontplooi ing van ondernemersinitiatieven. Het is de taak van de ondernemers om die mo gelijkheden te benutten door zich tijdig aan te passen aan de zich wijzigende om standigheden, aldus drs. Stijkel. Vervoerder als ondernemer Drs. H. J. Noortman sprak over de taak van de vervoerder als ondernemer. In zijn rede zei spreker dat een oppervlakkige lezing van de Middenstandsnota de conclu sie zou geven, dat de inkomsten van het wegvervoer belangrijk hoger zijn dan van de overige middenstandssectoren. Men trekke echter niet lichtvaardig conclusies. Het ogenschijnlijk grote verschil uit inko men uit de onderneming vloeit voort uit de omstandigheden dat het wegvervoer meer dan de overige sectoren van de middenstand de vennootschap als. onder nemingsvorm kent. Daardoor wordt het in komen uit een onderneming in het weg vervoer geflatteerd. De relatief lage inko mens en het grote percentage onderne mers dat minder verdient dan een ge schoolde arbeider staat in grote tegenstel ling tot de spectaculaire expansie van het wegvervoer in de naoorlogse jaren. Dit wordt veroorzaakt door de eenzijdige ont plooiing van de ondernemersactiviteiten. De ondernemers moeten niet alleen hun materiaal aanpassen aan de tijdseisen doch hun hele bedrijfsapparaat. Zij moe ten eventueel specialisten inschakelen. De economische integratie biedt in de toe komst ook voor het wegvervoer nieuwe kansen. Maar om die te kunnen aangrij pen moet de vervoerder aan een vorm De minister van Landbouw en Visserij, mr. Marijnen, heeft in het industriegebied Spaansepolder te Rotterdam de nieuwe fa briek van Sterovita geopend. In zijn toe spraak noemde de minister de nieuwe fa briek het resultaat van de concentratie beweging, die zich reeds jaren bij de al dan niet coöperatieve zuivelindustrie voor doet. In 1945 waren 650 zuivelfabrieken in bedrijf, nu zijn het er ongeveer 500. De minister zei voorts, dat het bij de veehouders in het westen ingevoerde sys teem van uitbetaling naar kwaliteit uitste kende resultaten heeft opgeleverd. Tach tig percent van de daar gewonnen melk heeft per milliliter een lager kiemcijfer dan 100.000. Hij hoopte dat ook overig Ne derland. dat z.i. nog ver bij het westen achterblijft met vrijwillige controle naar verdere kwaliteitsverbetering zou streven. Voorts zei de minister dat de melk in het distributieproces nog niet de nodige aandacht krijgt. Nog altijd staan kratten met flessen melk onbeschermd langs de weg, zelfs in het zonlicht. Overigens zei de minister, dat het con- sumptieverbruik niet uitsluitend afhanke lijk is van de rationalisatie van de melk- bezorging, maar evenmin van de zo vaak ten-tonele gevoerde marges. Over die marges had tevoren de heer R. Talsma, gedelegeerd commissaris van Sterovita gesproken. Hij meende dat bij de vaststelling van de prijzen van april de belangen van de melkveehouders, de verwerkende bedrijven, de melkdetailhan- del en de consumeni, in het gedrang zijn gekomen. Ir. H. Glazenburg heeft ten slotte na mens Sterovita aan ir. A. Paulen, vice- voorzitter van het Nederlands Olympisch Comité, de verzorging met melk en zui- velprodukten aangeboden van de Neder landse sportmensen op de Olympische Spelen in Rome. De rechtbank te Amsterdam heeft een 41-jarige boekhandelaar uit de hoofdstad vrijgesproken van het hem ten laste ge legde verspreiden van een aanstootgevend boek. De officier van Justitie had tegen hem vijf maanden gevangenisstraf geëist. De 'raadsman had op grond van het feit dat dit boek al jarenlang in ons land is verkocht, vrijspraak gepleit. In januari 1959 waren bij de boekhande laar 276 exemplaren van dit door hem in samenwerking met een Belgische uitgever uitgegeven boek, dat in België werd ge drukt, in beslag genomen. De brigadier van politie, die in opdracht van hogerhand proces verbaal had opgemaakt, verklaar de voor de rechtbank, dat hij het boek niet kwetsend voor de eerbaarheid vond van marktonderzoek doen. De strijd tussen klein- en grootbedrijf komt bij het weg vervoer vrijwel niet voor. Beide hebben een eigen taak. De kleine ondernemer zal zijn plaats alleen kunnen behouden als hij goed op de eisen van de moderne maatschappij reageert. Hij moet bereid zijn tot krachtenbundeling. 1-Iet probleem van het wegvervoer is niet de strijd tussen klein- en grootbedrijf binnen de eigen bedrijfstak, doch het ver schil in krachtsverhouding tussen de aan bodzijde met een veelheid van kleine ver voerders en de vraagzijde waar het groot bedrijf als verlader een belangrijke rol speelt, aldus spreker. Voor de deelnemers aan het congres werden vervolgens onge veer zestig vrachtauto's van de nieuwste typen gedemonstreerd. Advertentie //J Wie nu ROXY rookt, geniet meer dan een ander. Het ejfin papier is zo ragdun, dat U louter tabak proeft, zuiver en geurig. Bovendien rookt U koeler, want 't eljin papier ventileert door onzichtbare openingetjes. Kies :nu ROXY en geniet onbezorgd van de beste tabakken uit Amerika. R 60 13 Nieuw „Klaar-open" pakje Zonder hoofdelijke stemming is de Rot terdamse gemeenteraad gistermiddag ak koord gegaan met het voorstel van B. en W. om over te gaan tot de uitvoering van de metroverbinding op de rechter-Maas- oever en daarvoor 50.875.000,- beschik baar te stellen. Ten behoeve van het onder de Nieuwe Maas gelegen tunnelgedeelte heeft de Raad op 14 mei van het vorige jaar reeds een krediet van ruim 31 miljoen gulden beschikbaar gesteld. De wethouder van Openbare Werken, mr. H. Bavinck, belichtte tijdens de be handeling van het voorstel het vraagstuk van de oeververbindingen in Rotterdam en hij ging in op de vraag of men op de plaats, waar de metro de rivier zal gaan kruisen, niet beter een verkeerstunnel zou kunnen aanleggen. Zou men dit doen. dan zou men een stuwing van particulier ver voer door het hart van de stad krijgen. Dit druist in tegen het stadsplan, dat voor ziet in twee tunnels voor particulier ver voer, te weten de bestaande Maastunnel en de nog te bouwen Willemstunnel (die de tegenwoordige Maasbruggen moet ver vangen), met daar tussenin de metrotun nel voor het openbare vervoer. Over de toekomstige Willemstunnel heeft men con tact opgenomen met de minister van Ver keer en Waterstaat om op zo kort. moge lijke termijn aan de weet te komen, wan neer men met de bouw van deze tunnel zou kunnen beginnen. De wethouder zéi, dat de Maastunnel eb de Maasbruggen da gelijks respectievelijk 60.000 en 17.500 mo torvoertuigen verwerken. In Amsterdam worden de brug bij Schellingwoude even eens dagelijks door 4.500, de Hembrug door 6.000 en de drie ponten elk door 27.00 voertuigen gepasseerd. Aan de Rot terdamse Willemstunnel kan pas worden begonnen, nadat men reeds drie jaar aan de metro bezig is. Voor de metro zal geen openbare in schrijving worden gehouden. Een aantal firma's zal worden uitgenodigd prijsopga ve t.e doen. Op 1 october begint in Rotterdam de aanleg van de metro. Het eerst zijn de onderwatert.unnel aan het. eind van de Schiedamsedijk, het bouwdok voor de tun nelstukken op het Weena en het in het droge te maken tunnelstuk op de Cooi- singel aan de beurt. Op 1 juli 1961 begint men van het bouw dok Weena af een kanaal te graven, dat met een bocht over het Hofplein naar en over de Coolsingel geleid wordt, tot het gereedgekomen tunnelstuk aldaar is be reikt. Ook wordt dan begonnen met een bouwdok op de Blaak, vanwaar tunnelstuk ken van de andere kant af kunnen worden aangevoerd en aangesloten. Er is reeds enige onrust bij de winkeliers, de café houders en de andere belanghebbenden. Men vraagt zich af hoe het zal gaan tij dens deze ingrijpende werkzaamheden, die zowel de Coolsingel als het Hofplein ge durende enige jaren een minder riant aan zicht zullen geven. Het gemeentebestuur heeft met de betrokkenen overleg ge pleegd. Zij hebben een commissie geko zen, die regelmatig met B. en W. en de uitvoerende gemeentediensten contact zul len onderhouden. Het zal in ieder geval zo zijn, dat de uitgegraven grond niet opzij van het ka naal tot een dam wordt opgeworpen. De grond zal integendeel worden weggevoerd en het kanaal zal met een hek worden omgeven. Bovendien zal niet de gehele Coolsingel opgebroken blijven tot men er geheel klaar is. Op het Hofplein worden twee bruggen voor het gewone verkeer over de kanaal ronding gelegd en één voor dubbel tram spoor. De bruggen zullen breder worden dan voor het verkeer noodzakelijk is, ten einde nieuwsgierigen gelegenheid te geven tot kijken, wanneer er iets spectaculairs gebeurt. De bouw van de metro zal zes jaar duren. Advertentie praktische mantels en jassen. WARSCHAU (Reuter) Volgens welin gelichte kringen in de Poolse hoofdstad zijn na de gevechten over een kerkelijke aangelegenheid, maandag in de West- poolse textielstad Zielona Gora, Grienberg ongeveer honderd mensen gearresteerd. Er werden vier personen ernstig gewond, onder wie een politieman. Enkele tiental len politiemannen en burgers werden licht gewond, aldus deze kringen. Zielona Gora is het centrum van een district, dat na de oorlog uit vroegere Duitse landerijen werd samengesteld. De meeste inwoners zijn afkomstig van het platteland van oostelijk Polen en zijn bij zonder godsdienstig. Naar verluidt vatten Advertentie Voorjaar in de lucht en Amslel Bier in het glas. Pinksterbloemen in de zon en Amstel Gold in de ..warme" belangstelling. Voor ieder die het voorjaar met volle teugen wil genieten, is er dat tinte lende, dat feestelijke kwaliteitsbier: Amstel Bier (in sixpacks om mee te nemen). AMSTEL FILS AMSTEL GOLD AMSTEL OUD BRUIN deauto7f?eifen''van de communistische par tij in Warschau het gebeurde ernstig op. Dit is het tweede oproer binnen een maand tijd naar aanleiding van een geschil tussen plaatselijke staatsautoriteiten. Op 27 april kwam in Nowa Huta, Polen's model-staal stad, een grote menigte in opstand na pogingen tot het weghalen van een kruis. De beide oproeren hebben een schaduw geworpen op de besprekingen op hoog ni veau tussen kerk en staat, die op het ogenblik gaande zijn in een poging om een oplossing te vinden voor een aantal geschilpunten. De gevechten in Zielona Gora begonnen toen een menigte van naar schatting vijf duizend mensen begon te demonstreren, toen drie ambtenaren een deel van een gebouw aan het staadsplein, dat. bij de rooms katholieke kerk in gebruik was, wilden verzegelen. De demonstranten kwa men op het plein in botsing met de po litie en de daarna volgende gevechten duurden vijf uren. Er werden stenen ge gooid naar het hoofdbureau van politie, terwijl de ruiten werden ingeslagen. Ook aan andere openbare gebouwen op het plein werd schade toegebracht. De politie maakte gebruik van traangas en gummi stokken om de demonstranten, die zich hardnekking teweer stelden, te verspreiden Volgens een plaatselijk blad bevonden zich „vrouwen, jongelui en misdadige elemen ten" onder de aanvallers. Vervolging? Volgens welingelichte kringen in War schau overwegen de autoriteiten om de geestelijke, in wiens parochie het gebouw is gelegen, te vervolgen. De autoriteiten beweren, dat deze geestelijke in zijn preek op zondag zijn gehoor had opgewekt het gebouw te beschermen. Hij zou daarbij hebben gezegd, dat de bisschop van Gor- zow, monseigneur Wilhelm Pluta, dit op treden had goedgekeurd. Het gebouw was voor de tweede wereld oorlog eigendom van de Duitse Evangeli sche kerk. De eigendomsrechten van deze soort bezittingen maken een punt van ge schil uit tussen de kerk en de staat. Hel grootste deel van het gebouw is verhuurd aan particulieren en roomskatholieke or ganisaties. die aan de parochiegeestelij ken huur betalen. De gemeente-autoritei- len wilden, aldus genoemde zegslieden, de leegstaande kamers overdragen aan een plaatselijke culturele instelling en het plaatselijk orkest. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Zaanlad" (6 juni), ss „Alpherat" (9 juni); Australië: ms „Mel bourne Star" (5 juni) en ms „Oostkerk" (7 juni); Brazilië: ss „Alpherat" (9 juni); Canada: ss „Nieuw Amsterdam" (5 juni), ss „Luksefjeld" (7 juni) en ms „Leabeth" (9 juni); Chili: via New York (5 juni); In donesië: ts „Darmstadt" (6 juni); Ned. An tillen: ms „Helicon" (8 juni); Suriname: ms ..Memnon" (9 juni); Unie van Z.-Afrika: ms „Edinburgh Castle" (5 juni), en Z.W. Afrika: ss „Klipbok" (6 juni) en ms. „Zui- derkerk" (7 juni); Brits-Oost-Afrika: ms „Europa" (11 juni). Inlichtingen betreffende de verzenddata van postpakketten geven de postkantoren. INDIANAPOLIS (Reuter) Volgens Frank Edwards, een commentator van dc Amerikaanse radio-omroep N.B.S., zou het hoofd van de Amerikaanse geheime dienst Allan Dulles, de Senaatscommissie voor buitenlandse betrekkingen hebben meege deeld, dat uit Amerikaanse luchtfoto's is gebleken, dat de Sovjet-Unie in de afgelo pen twaalf maanden 61 nieuwe raketba ses heeft aangelegd, waarvan er vijftien zijn bestemd voor intercontinentale ballis tische raketten en de andere voor lucht doelraketten. De Verenigde Staten beschikken over radio-installaties langs de Russische gren zen waarmee gesprekken van vliegtuigen met hun bases tot op 1500 kilometer bin nen de Russische grens opgevangen kun nen worden. De gesprekken tussen Russi sche vliegers die schoten op de thans in de Sovjet-Unie gevangen gehouden Ameri kaanse piloot Powers, toen deze naar be neden kwam. waren eveneens opgevan gen, aldus zou Dulles verklaard hebben. LONDEN (Reuter) Het Russische re geringsorgaan „Izvestia", waarvan Kroesjtsjevs schoonzoon Adzhoebei hoofd redacteur is, heeft Allan Dulles ervan be schuldigd dat hij tijdens de oorlog in het geheim met afgezanten van Hitier en Himmler heeft gesproken over een opge ven van de coalitie met de Sovjet-Unie te gen Hitle.r..en afzonderlijke onderhandelin gen tussen Duitsland en de westelijke mo gendheden. Een plan óm „de grenzen van het heelal" te verruimen door het plaatsen van zes enorme telescopen van Groen land tot de zuidelijke punt van Latijns- Amerika is voorgesteld door het optisch genootschap van Amerika. De president van het Genootschap, dr. Kames G. Ba ker, van het Harvard Observatorium, heeft medegedeeld, dat zes reflecterende telescopen met een doorsnee van onge veer zes meter, 15 maal meer van het heelal in kaart zullen kunnen brengen dan de mens op het ogenblik kan be reiken. Voor de bouw van deze stations zullen tien jaar nodig zijn en enige honderden miljoenen dollars. Elk station zou dan een telescoop bezitten, groter dan welke ook die op het ogenblik in gebruik is. Er zullen nog vijf jaar nodig zijn en een staf van in totaal 2000 vaklieden om de enorme foto's die door de telescopen ge maakt zullen worden over te zetten in wetenschappelijke nuttige gegevens. Het meest noordelijke station zou ge vestigd worden in Thule op Groenland, het meest zuidelijke aan de zuidpool. Tussen gelegen stations zouden zich be vinden in Wyoming, het zuiden van Mexico, Peru en Zuid-Argentinië. De pri maire spiegel zal een doorsnee krijgen van iets meer dan twee meter met een lichtopening van ruim zes meter. Met deze stations zou men in vijftien jaar de taak kunnen verrichten die 5000 jaar zou kosten met het observatiesysteem van Mount Palomar. De Amsterdamse politierechter heeft de 61-jarige C. J. van E. uit Amsterdam, secretaris van de stichting „Boven de 40" veroordeeld tot een boete van 75 wegens belediging van de vice-voorzitter van de stichting „Het Leven Begint bij 40", de heer W. C. L. Deze zaak was een nasleep van de in terne moeilijkheden in de stichting „Het leven begint bij 40", die in december re sulteerden in het heengaan van haar se cretaris, Van E. Van E. zou in december aan verscheidene leden van de stichting hebben gezegd, dat voorzitter L. eens in aanraking met de justitie was geweest en een vonnis wegens een misdrijf zou heb ben gekregen. De heer L. achtte zich hier door in zijn eer en goede naam aange tast en had een aanklacht wegens smaad ingediend. De verdachte verklaarde dat hij in 1954 reeds klachten uit het bedrijfsleven over de heer L. had vernomen. Hij zou de voor zitter hiervan op de hoogte hebben ge steld. In december zou hij enkele leden van de stichting te kennen hebben gege ven, dat een dergelijke figuur eigenlijk niet in het bestuur kon worden gehand haafd. De voorzitter ontkende dat Van E. ooit met hem over beweerde klachten had gesproken. Er waren vijf getuigen, die tegenstrijdi ge verklaringen aflegden. De officier van Justitie was van mening dat Van E. „on eervol, öntolerabel en immoreel" had ge handeld. Hij achtte smaad bewezen. De politierechter achtte smaad niet bewezen, maar wel eenvoudige belediging, waar voor hij 75 boete oplegde. Advertentie Advertentie Keuze uit méér dan Gen. Cronjéstr. 40-44, Haarlem. Tel. 54679 WENEN (Reuter) De 30-jarige bak kersknecht Johann Bergmaan, die naai zij n zeggen wegens zijn misvormde neus tot misdaden verviel, is woensdag te We nen tot levenslange gevangenisstraf ver oordeeld. Hij had onder meer drie moor den en twee pogingen tot moord op zijn geweten. Bergmann, die tijdens zijn proces be kend had schuldig te zijn aan de moorden, liet er zich op voorstaan de grootste gang ster van Oostenrijk te zijn. Hij had ver klaard dat hij in 1947 een beroemd acteur wilde worden. Toen hij tot het besef kwam dat hij nooit een goed acteur zou zijn, be sloot hij de grootste gangster te worden en „ik ben de grootste gangster in Oosten rijk", zo constateerde hij. Hij had tijdens zijn proces ook gezegd, dat hij zou blijven doden totdat hij een operatie aan zijn neus had ondergaan. Hij verklaarde, dat de vorm van zijn neus de werkelijke reden voor zijn misdaden was. Hij deelde mee, dat hij in een vlaag van woede een vrouw had gedood omdat zij hem om zijn neus had uitgelachen. De rechtbank bepaalde, dat Bergmann elk jaar negen dagen in een donkere cel moet doorbrengen en eens per week op een hard bed moet slapen. Voor onze beide zaken in ÏJmuiden vragen wij voor spoedige indiensttre ding nog enige en Goed salaris. Vakantie kan geregeld worden. MARKTPLEIN 29 - TELEFOON 7541 Ned. Herv. Kerk Aangenomen naar Middelburg (vac. W. Dijckmeester): H. Snoek te Naarden, die bedankte voor 's Gravenhage-Loosduinen (6de pred.pl.). Bedankt voor Boven-Har- dinxveld: G. M. van Dieren te Ede; voor Houten (U.): H. Harkema te Zeist. Geref. Kerken Beroepen te Siddeburen S. van der Veen te Arum. Aangenomen naar Medicine Hat (Alberta, Canada) (Chr. Ref. Church): M. D. Geleijnse te Roermond; naar Voorscho ten (vac. M. den Boer): D. J. Modderaar te Rotterdam-Zuid. Beroepen te Zoetermeer: G. van Loenen te Moerdijk. Remonstr. Broederschap Beroepen te 's Gravenhage: E. J. Kuiper, predikant in tijdelijke dienst te 's Graven hage, die dit beroep ook aannam. Gercf. Kerken Beroepen te Siddeburen: S. v. d. Veen te Arum. Aangenomen naar Medicine Hat (Alberta, Canada) (Chr. Ref. Church): M. D. Geleijnse te Roermond. Aan de Rijkskweekschool te Haarlem zijn ge slaagd voor het eindexamen Ilde leerkring 1960 de dames: I. Visser te Santpoort. P. Warden- burg te Haarlem en de heren E. Pimentel te Haarlem en J. Steenkist te Uithoorn. Aan de Rijkskweekschool te Haarlem zijn ge slaagd voor het eindexamen Ilde leerkring 1960 de dames I. v. Hogezand te Haarlem. L. Kist de Ruijter te Velsen A. Koen te Velsen. H. Quaad- gras te Heemstede en M. van Toorn te Haarlem. LEIDEN. Geslaagd voor het kandidaatsexamen Engelse taal- en letterkunde mej. A. E. Lambers te Heemstede. Gymnasium „Sanr.ta Maria". Voor het eind examen (diploma alpha) zijn geslaagd: Riet Diemer, Brunhilde Koch, Karin Ottenhoff. In- grid van der Schoot. Geëxamineerd vier kandi daten. Aan de Rijkskweekschool te Haarlem zijn ge slaagd voor het eindexamen Ilde leerkring 1960 de heren: G. Mulder te Driehuis: Fr. Schwab te Beverwijk; H. Planje te Haarlem; P. Siezen te Heemstede. Voor het examen voor de kinderaantekening op woensdag 1 juni 1960 in het St. Elisabeth's of Grote Gasthuis te Haarlem zijn geslaagd: Zr. A. W. Baks; Zr. A. M. van Hilten; Zr. M. Hofman.

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 5