„Waar heb je de krant gelaten?" Ieder heeft zijn eigen belangstelling. De een wil alles weten over de laatste raket, Katanga en de nieuwste aanwinst van Stormvogels en V.S.V. De ander is vol belangstelling naar de laatste mode, het huwelijk van prinses Margaret of de speciale aanbiedingen van de bakkers, slagers en kruideniers. Daarom wordt de IJmuider Courant elke avond in 2 van 3 gezinnen gelezen. Omdat wie bij wil blijven een krant neemt die van alles op de hoogte is! De IJmuider Courant geeft berichtgeving in de uitgebreidste zin van het woord. U staat niet met uw mond vol tanden als uw vrien den over dat nieuwe toneelstuk beginnen. U wist het al uit de IJmuider Courant. En u weet waar die film-die- u-niet-mag-missen draait. En u komt te weten hoe Dior zich de laatste mode dacht. En wanneer Feike Asma een orgelconcert geeft. Nieuws en nieuwtjes. Nixon en'Nikita. Raketten. Versnelde busdiensten tussen IJmuiden en Haarlem, uitbreiding van de Hoogovens. Wereldnieuws en nieuws over ons eigen wereldje. De IJmuider Courant vertelt u wat er te koop is - in de wereld en bij u om de hoek! Daarom is de IJmuider Courant voor de abonnees een stuk van het leven. Van het niet- alledaagse leven. En van het leven van alledag „Waar heb je de krant gelaten?" Dit is dan ook een tafereeltje dat vrij alledaags is bij de abonnees van de IJmuider Courant. Er is altijd wel iemand die „bovenop die krant zit". Die hem niet uit handen wil geven voor hij al het nieuws heeft gelezen. En vrouwlief rust dan niet vóór ze hem in handen krijgt. Want de IJmuider Courant brengt naast het wereld nieuws ook zoveel plaatselijk nieuws dat van belang is. De raadsvergadering waarin over de bouw van nieuwe flats wordt beslist. De recensie van een film die draait. De kleine advertenties. Daarom kunt ook die krant niet missen! Ook voor u is de IJmuider Courant een stuk van het leven. Het leven dat zich afspeelt in de uiterste hoek van het Zuidelijk wereldrond en in de IJmond. IJmuider

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 12