Figuren van formaat BON Weggelopen s een hond Natuurlijk willen we alles weten over de Amerikaanse presidentsverkiezingen. Dat Rockefeller het niet gehaald heeft, dat Nixon een mooie kans maakt, maar Kennedy beslist niet kansloos is. Maar naast deze belangrijke figuren vinden we in de □mui der Courant nog andere figuren van formaatNeem Panda In wat voor wespennesten die altijd zit! En Ferdinand.... Strips en cartoons, het zijn kleine glim lachjes. Ze zijn nodig in het leven. Even nodig als al die andere gebeurtenissen waarover de □muider Courant haar abonnees uitvoerig inlicht. Gebeurtenissen die van groot belang zijn voor mensen die op de hoogte willen blijven. Voor mensen die het nieuws en de nieuwtjes uit hun eigen „wereldje" evenmin willen missen als de reportages over de „grote wereld" Kunnen alleen de boeiende en geestige strips in de □muider Courant er op bogen vol te zitten met vreemde gebeurtenissen? Vooral de vrouwelijke abonnee van de □muider Courant zal dit met klem ontkennen. Want vrouwen hebben oog voor het won derlijke dat zich in hun eigen omgeving afspeelt. Uit de „Luidsprekers" bijvoorbeeld, (de kleine adverten ties) haalt zij dikwijls romannetjes in zakformaat. Over lieve honden die weggelopen zijn tot groot verdriet van hun bazinnen. En dan de dingen des dagelijksen levens die u nauwkeurig geregistreerd vindt in de □muider Courant. Die en die is getrouwd Zeg, zij hebben een dochter. Alles heeft zijn plaats in de □muider Courant. Artikelen over figuren waar het lot van de wereld van afhangt en de lotgevallen van per sonen die tot uw naaste kennissenkring behoren. Naast het verslag van een nieuwe medische ontdekking, óók bij welke apotheek u 's avonds terecht kunt om een huis middeltje te halen. De beursberichten. En de adver tenties en tips voor de vrouw hoe zij méér doet met de inhoud van haar beurs U weet dat de aanvangs tijden van die bioscoop zijn gewijzigd omdat er een extra lange film draait]a, de l]muider Courant is een stuk van ons leven. Van het niet-alledaagse leven. En van het leven van alledag. Ook kunt die krant niet missen. Vul daarom de bon in of grijp even naar de telefoon (02550-5437). Het is zo gebeurd. U hebt elke dag weer plezier van de IJmuider Courant. f Noteer mij met ingang van heden voor een abonnement op de IDmulder Courant, NAAM ADRES PLAATS Deze bon zenden aan Umuider Courant, Lange Nieuwstraat 427, Dmüiden. IJmuider Couran

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 24