Adverteert in dit blad Nederland een nieuw cadeau RADIO GRAMMOFOONS VOOR DE Kersttijd HERENSOKKEN s-t-r-e-t-c-h nylon VRIJDAG 23 DECEMBER 1960 10 pakjes met de beste sigaretten ter wereld In deze moderne slofverpakking zijn de tien pakjes kersverse Lucky Strike sigaretten verenigd tot het ideale cadeau voor rokers, die de wereldberoemde kwaliteit van de ware Amerikaanse sigaret weten te waarderen. Er is immers maar één Lucky Strike ter wereld: de échte! - ,/vsv slechts 1 dag f. Anston» Recorderband Langspeelband: 260mop5" spoelf 16.59 360 m op 5$" spoel f 19.80 520mop7" spoel f 27.50 Voorgerekt! Ruisvrij! In handige opbergdoosl Winterdagen, lange avonden, feestdagen maak nu Uw leven gezelliger door keus te maken uit de Aristona-collec- tie, Elk Aristona-apparaat, of het nu een TV, radio, recorder of platenspeler is, kenmerkt zich door uiterste precisie in technische en esthetische af werking. De ongekende keuzemogelijk heid biedt in elke prijsklasse voor ieders smaak een toestel. Bovendien beschikt Aristona over het grootste en modern ste service-apparaat van Ne derland. En de individuele service, die de geselecteerde Aristona-dealers U bieden, is zondèr weerga. Daarom ziet ledereen meer in 'n Aristona! J. Stereo Portaplayer Vaderwil Mozart-muziek? Oma wil Strauss-walsen, kees houdt het op Elvis? Dat kan met de 4-snel- heden stereo-grammo foon met diamantnaald. In tweekleurige koffer f124.- f. Portable SA 6015 T All-transistor! Speelt op 3 batterijen van volt. Waar U ook bent, U hebt nieuws- en weerbericht en Uw lievelingsmuziek onder handbereik! f158.- a.TV. type 43T192 A Supertelevisie met automatischs beeldstabilisatie en versterkings regeling f695.- Meerprijs uitvoering in teak f 15.- TV-onderstef - sierlijk en stabiel tafeltje met lectuurbak f36.59 k. Recorder SA 6117 A Populaire gezinsrecordeit Maak zelf Uw klankbeel den en gesproken brie ven. De recorder, waar vader en zoon méér in zien. Met microfoon f458.» h. Recorder SA 6127 A Voor studiokwaliteit! Leg de stemmen van Uw kinderen vast voor later. Word geluidsjager, de modernste hobby! De ideale gezinsrecorder, compleet f 678.- b. TV type S3TÏ13A Automatic! Automatische stabilisa tie, van het beeld. Prachtige beeld en geluid-kwaliteit f895.» TY - type 59 T 013A Super TV 59 cm beeldbuis f975.® TV type 53 T182 A voor kijkers in het Zuiden - 4-systemen ontvan ger met automatische lijnfrequentïe omschakeling f1065.® d. Radio SA 2034 A Tweekleurig tafeltoestel met jaloezie-front. AM en FM. Met pick-up aan sluiting. Ideaal voor jon gens- en vrijgezellenka- mer. Prima als tweede toestel in huis f 169.» e, Radio SA 2118 A Ideaal tweede toestel. In de keuken voor werk zaam luisteren, in de slaapkamer voor tui luis teren IVoor zoon of doch ter. In parelgrijs, blauw, green f 139.- e. Radio SA 3107 A Luxe ontvanger in hou ten klankkast. Een parel van 'n toestel, een sieraad in Uw huiskamer! Conti nu variabele toonrege ling. Inclusief FM-band en afstemindicator f 228.- g. Portable SA 6122 T Nog perfecter! Drie golf- bereiken f 178.- RADOMA N.V. - AMSTERDAM. itmuiii' Mignon fondant kransjes. In diverse heerlijke vruchten» smaken.Per 100 g 42 ct. zwart v* sukadegroen muisgrijs suède sukadegroen suède groen boomschors leer Nieuw wintermodel voor heren. Bootees". Ideaal voor het vochtige jaargetij. In suède met waterdichte crêperubber zool en rand. Chocolade ringen. Met zachte truffel-vulling. Per 100 gram 90 cent. Alleen zaterdag deze fantastische prijsverlagingen. Ruilen is te allen tijde toegestaan. Extra voordelige kerstaanbieding. Ongekend lage prijs voor deze moderne kwaliteits schoen. In zwart ook verkrijgbaar met ingezet voor blad. Midwinter-assortiment. Gezellige ketstvormpjes. Div. smaben.Petl00g42et.Ia chocolade en mokka 43 cen& HEERLIJKE SPECIALITEITEN VAN Haarlem Grote Houtstraat

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 8