Eerst je huiswerk en dan het feuilleton .1' BON Hè. Nu stond er net zo'n boeiend verslag in de Dmuider Courant over die rijke miijonairszoon, die een arm Noors vissersmeisje trouwt. En een reportage uit Parijs over de nieuwste teenager jurkjes. Om over de rest niet eens te spreken. En daar steekt moeder een spaak in het wiel. Nou, als ik zelf groot ben.... 3a, als Ankie volwassen is en verlost van huiswerk, dan gaat zij net als haar moeder heel uitgebreid en gezellig de Dmuider Courant lezen. Het wereldnieuws. Natuurlijk. Maar daarnaast is het niet minder interes sant om te weten wat er in je eigen omgeving gebeurt. In Velsen-Noord, Umuiden en Haarlem. Wat prettig dat de Dmuider Courant daar zoveel aandacht aan besteedt. Pagina's meer dan in welke andere krant ook I Naast de nieuwste maanraket met hondjes is immers de nieuwe buslijn van evenveel belang om ergens snel te komen. Naast de grote advertenties van grote fabrieken zijn ook de aanbiedingen van de winkels vlakbij, familieberichten en de Burgerlijke Stand méér dan lezenswaardig I Door de IJmuider Courant weet men wat er te koop is in de wereld.... en vlakbij! Daarom is de Dmuider Courant voor haar abonnees een stuk van het leven!! Ankie is er één uit duizenden I In duizenden gezinnen - zo'n 8000 om precies te zijn - is dit een bekend tafereeltje. De Dmuider Courant glijdt door de brievenbus en dochterlief heeft hem gekaapt voor je met je ogen kunt knipperen. Ze is al halver wege het feuilleton als moeder er een stokje voor steekt. Éérst je huiswerk dan de krantVoor huis vrouwen en voor huisvrouwen-in-de-dop is de Dmuider Courant een stuk van het leven. Van het niet-alledaagse leven. Zoals de boeiende reportages met foto's van huwelijken van koningen en prinsessen, waardoor we zo'n dag haast als ooggetuige meemaken. Enhet leven van alledag. Kijk I Toon Hermans komt in dat-en- dat theater. En hier - „Luidsprekers", kleine adverten ties met vraag en aanbod van honderden huisvrouwen. Gezellig I Welke film draait er vanavond Morgen even naar die winkel toegaan. Speciale aanbiedingen wegens heropening I Daarom is ook voor u de Dmuider Courant een stuk van het leven. Het leven dat zich afspeelt tussen Noord- en Zuidpool. En het leven dat zich afspeelt in de Dmond en Dmuiden, Velsen-Noord en Beverwijk. Een abonnement op de Dmuider Courant is nuttig en prettig en noodzakelijk I U hebt er elke dag plezier van. Noteer mij met ingang van heden voor een proef abonnement op de IDmuider Courant, NAAM ADRES Deze bon zenden aan: IJmuider Courant, Lange Nieuwstr. 427, IJmuiden. IJmuider Courant-^^se^^^^/

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 11