Prachtig gelegen bejaardencentrum ,KennemeroorcT is bijna klaar mm Zes maanden gevangenis wegens verduistering en diefstal BORD BEELD OF ENGLAND HOUSE WANDELWAGENS PERRY Modern gebouw biedt huisvesting aan negenentachtig bejaarden Haarlemse kamermuziek serie wordt voortgezet Geen oefenmatch voor interland Mederland-België Bezwaren ingediend bij G.S, tegen uitbreiding Sportfondsenbad KAMGAREN GOSTUUMS HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Eerste paal de grond in voor gymnastieklokaal HAARLEMSE POLITIERECHTER it 4lJLtL&cU MfaJjlh- Bart L. Joris Finale hoofdklasse libre district Haarlem KOELSTRA'S NIEUWSTE R 13 WIEL of BROMMER Burgerlijke Stand van Haarlem Het hervormde bejaardencentrum „Kennemeroord aan de Herenweg in Heem stede is bijna gereed. Nog zijn de arbeiders in en rondom het gebouw druk aan hét werk en iedereen vraagt zich af, of het gebouw op tijd klaar zal zijn. Want er moet nog veel werk worden verzet, voor mevrouw Van Rappard, de echt genote van Heemsteeds burgemeester, volgende week zaterdagmiddag het ge- Ww officieel in gebruik zal stellen. Dan is een gelukkig slot gekomen aan een langdurige periode van voorbereiding het plan dateert van vlak na de oorlog en van twee jaar bouwactiviteit. een grote keuken. De maaltijden worden centraal verzorgd; de hoofdmaaltijd kan zowel op de eetzaal als op de kamer wor den gebruikt. De bewoners kunnen ge bruik maken van de theekeukens op de diverse afdelingen, zodat zij op hun ka mers geen kooktoestellen behoeven te ge bruiken. Aan het uiteinde van de oostelij ke vleugel ligt een kleine rouwkamer, waar rouwdiensten kunnen worden gehou den. Verder zijn de vleugels voornamelijk ingericht met woonkamers. Ziekenafdeling Het bejaardencentrum krijgt een eigen medische afdeling met zeventien zieken- De stichting „Kennemeroord", welke stichting voor de hervormde diaconie in Heemstede het centrum exploiteert, had aanvankelijk het plan het bejaardencen trum vorig jaar september in gebruik te nemen. Maar de bouw werd vertraagd, zo dat men de streefdatum moest voorbij gaan. Hoe er op het gereedkomen van het centrum werd gewacht^ blijkt wel uit het feit dat al een paar weken bejaarden in het centrum wonen, terwijl de arbeiders nog volop aan het werk zijn. Uiteraard moest men de ongemakken van de eerste weken voor lief nemen. Het bejaardencentrum is gebouwd op de buitenplaats „Kennemeroord", die in 1947 door de hervormde diaconie werd aan gekocht. Oorspronkelijk is eraan gedacht de gebouwen rondom de bestaande villa te groeperen. Maar dit plan moest men gauw loslaten. Enige tijd werd een chris telijke u.l.o. school in het huis onderge bracht. Eerst moest voor deze school een gebouw worden neergezet op het langs de Koediefslaan gelegen deel van de bui tenplaats. Hiernaast verrees een kleuter school. Nadat de villa was ai-ebroken, konden de plannen van de stichting worden verwezenlijkt. Ontwerper van het hervormde bejaarden centrum is de Bloemendaalse architect H. W. van Kempen, die ook de christe lijke u.l.o. school en kleuterschool heeft gebouwd. Een gunstig gevolg hiervan is dat een harmonie is ontstaan tussen de bouwwijze van de twee scholen en die van het bejaardentehuis. Voor de bouw bad men de beschikking over een prachtig ter rein, dat herinnert aan de vroegere luister van dit oude binnenduin. In dit met bomen beplante terrein liggen een vijver en een heuvel; de bejaarden zullen hier! in een volkomen rustige om geving kunnen wandelen. Het bejaarden centrum ligt trouwens op die plaats bij zonder gunstig; tussen Herenweg en Koe diefslaan, aan beide kanten een ingang. De heer H. J. Voors verzorgt de tuinarchitec tuur en heeft de gazons om het gebouw ontworpen. Het door architect Van Kem pen ontworpen centrum heeft een hoofdge bouw, waarvan het 45 meter brede front aan de kant van de Herenweg ligt, en twee vleugels. Het gebouw is ruim en zon nig opgezet. Het is gebouwd volgens de rijkspremieregeling, waardoor in tegen stelling tot woningwetbouw het geheel ruim kon worden opgezet, zonder overigens ergens de indruk van overdaad te geven. Ruim en zonnig De ruimheid en openheid komen overal In het gebouw tot uiting, ook in de zon nige kamers van de bewoners. Het aan trekkelijke geheel is praktisch ingedeeld, waarbij ervan is uitgegaan, de bewoners zo veel mogelijk vrijheid te geven. De be woners moeten volkomen zichzelf kunnen zijn, is de stelregel van het stichtingsbe stuur. Het gebouw biedt plaats aan 89 bejaar den, die een staf van 24 mensen tot hun beschikking hebben. Bij de ingebruikne ming volgende week zaterdag zullen alle kamers bezet zijn. Er waren wel vijfhon derd gegadigden voor een plaats in „Ken nemeroord", zodat een selectie moest wor den toegepast. De directrice van het een trum, mejuffrouw C. L. J. Grin, heeft al le gegadigden bezocht en uiteindelijk een lijst opgesteld van mensen die het eerst Het Haarlems Comité voor Kamermuziek deelt mee dat ook in het seizoen 1961'62 de serie kamermuziekconcerten, waarvoor men in het huidige seizoen de titel „Mees- terserie" heeft gebruikt, zal worden voort gezet. Het definitieve programma zal bin nenkort worden bekendgemaakt. Het is zeer waarschijnlijk dat de nieuwe serie geopend zal worden door het Italiaanse ensemble „I Musici". Een enquête, die bij het optreden op 25 januari van het Trio Pasquier werd ge houden, heeft uitgewezen dat het daar aanwezige publiek gaarne nog eens het Boccherini-kwintet wilde horen en niet afkerig is van het introduceren naast klassieke werken van moderne muziek in de serie. In het algemeen was er een voorkeur voor ensembles boven solisten. Op maandag 13 maart geeft, in de hui dige serie, Nikita Magaloff een pianoreci tal in het Concertgebouw te Haarlem. Hij zal werken spelen van Haydn, Beethoven, Scarlatti, Prokopjeff en Chopin. Vanmorgen omstreeks twaalf uur de gebeurtenis was door de mist enigszins vertraagd is de eerste paal voor het nieuwe gymnastieklokaal van de Koningin Wilhelminaschool in Overveen de grond in geslagen. Dit geschiedde door het heibedrijf van de firma N. J. Glorie uit Limmen in tegenwoordigheid van het schoolhoofd, de heer R. Stouthamer, en de heer W. Roden huis, inspecteur van Bouw en Woningtoe zicht in Bloemendaal. Men hoopt het gymnastieklokaal op 1 september te kunnen opleveren. BURGERLIJKE STAND BLOEMENDAAL BEVALLEN: D. H. van der Geest-Kroon, zn ONDERTROUWD: H. W. A. van Oordt en I J. Bloembergen; Th. van Nieuwenhuizen en N. J. Vorderhake; W. Nijenhuis en W. van der Laan; Sj. E. Visser en P. C. Kloet; G. A Wildschut en L. Roskam. GETROUWD: J. van der Brug en Y. van I Os: J. van Geene en O. I. Weermeijer; D Maingay en G. A. Mesdag; S. L. Pleijsant en M. J. den Hollander. OVERLEDEN: wed. J. A. Bekker-la Bas I tide. 78 jr.; wed. C. G. Laan-Laan, 88 ir wed. G. de Lugt-Verkerk, 86 jr. zichzelf zomermaanden... de lange weekends... de vakantietocht naar het zonnige zuiden. Wacht niet tot de eerste warme dag u dwingt deze lichtgewicht-garderobe aan te vullen Want dan moet u genoegen nemen met wat een ander overliet. Wie verstandig is, koopt nü en heeft 'the piek of the basket' uit een collectie 'lightweights', die als vol waardige kostuums ook in het theater, op parties, recepties, koele bewegingsvrijheid geven. Lichtgewicht Tyralon-80 kostuums in grijs, blauw of bruin (met vest 20 gld. meer) v.a. 149,§0 Eng. mohair kostuums in gedekte multicolors en strepen, ook in lichtgrijs 1 99,SQ Ital. wol-met-zijde kostuums in donkergrijs, d'bruin en d'blauw. Fijne visgraat-dessins 199,EQ Amsterdam» Regulïersbreestraat 21-23» TeL 241860 tegenover Tuschinski Het hervormde bejaardencentrum Kennemeroordaan de voorzijde met links, naast de hoofdingang, de sier lijke klokketoren. voor een kamer in aanmerking moesten komen. Van vorig jaar mei af is de direc trice daarom reeds in functie. Kennemeroord" heeft vijftien twee per soonskamers en 59 kamers voor alleen staanden. Voor de echtparen zijn zes flats met een douche en negen kamers zon der douche beschikbaar. Het hoofdgebouw heeft drie verdiepin- bedden. Deze ruime ziekenafdeling is in gericht, omdat de diaconie hier haar taak ten opzichte van de zieke bejaarde ge meenteleden wil vervullen. Er zijn drie kleine zaaltjes, waar twee of drie zieken kunnen liggen. De respec tieve artsen va*n de bejaarden kun nen gebruik maken van een dokterska- Een revalidatiekamer is ingericht om door reuma of andere ziekten getrof fen bejaarden gelegenheid te geven zich te trainen in het gebruik van de ledema- De Haarlemse politierechter, mr. J. P. Petersen, heeft woensdagmiddag een 22- jarige los-werkman uit Beverwijk wegens diefstal en verduistering tot zes maanden r. I w - i gevangenisstraf met aftrek van voorarrest geef^er een levendig accent aan. In dit I ten. Op deze ziekenafdeling is in de gang veroordeeld. De werkman had in januari hoofdgebouw bevindt zich een ruime cen trale hal met portiersloge. Daarachter ligt een eetzaal met podium, welke zaal ook gebruikt kan worden voor concerten en andere uitvoeringen. Ter herinnering aan de vroegere be bouwing van de buitenplaats is in de hal een steen gemetseld, afkomstig uit de af gebroken villa. Deze steen dateert uit 1651 en diende in die tijd om de grenzen tussen de gebieden' van Heemstede en van het Haarlemse gasthuis aan te geven. Aan de zuidkant van de eetzaal -ligt een groot ter ras, waar de bewoners 's zomers van de zon zullen kunnen genieten. Gelijkvloers vindt men voorts een ontvangstkamer, waar vergaderingen kunnen worden gehou den. De bewoners hebben ook twee recrea tiekamers met ieder een theekeuken ter beschikking; in één ervan komt een tele visietoestel te staan. De tweede en derde verdieping bestaan uit woonkamers. Iede re verdieping heeft eigen badkamers, toi letten en een theekeuken. In de oostelijke vleugel ligt gelijkvloers Het bejaardencentrum aan de achter zijde met op de voorgrond een vijver die het gebouw weerspiegelt. langs de wand een leuning aangebracht, zodat moeilijk lopende patiënten hier een steun vinden. Het hoofdgebouw heeft een lift. In alle kamers bevinden zich aansluitingen voor de radiodistributie; ook kunnen de ka mers op de gemeenschappelijke televisie antenne worden aangesloten. Via de huis radio kunnen eventueel diensten enz. wor den uitgezonden. In een van de conver satiekamers is een bibliotheek met reeds 574 goede boeken, die alle zijn geschon ken. De bouwkosten belopen een bedrag van anderhalf miljoen gulden. Met -de bouw is men in februari 1959 begonnen. Vorig jaar januari werd de eerste steen gelegd. tijdens een logeerpartij bij de kennissen van zijn meisje twintig gulden gestolen. Bovendien had hij enige maanden daar voor (in november verleden jaar) in En schede een bromfiets die hij in huurkoop had verduisterd. De raadsman van ver dachte. mr. B. E. F. 't Hart, verzocht de politierechter deze verdachte die al eens eerder wegens diefstal was veroordeeld nog eens een kans te geven. Hij bepleitte een gedeeltelijk voorwaardelijk straf met langdurig toezicht. Mr. Petersen vond dit toch wel ernstige feiten en zag er geen heil in de eis van de officier van Justitie, mr. G. W. F. van der Valk Bouman te verzachten. Hij veroordeelde conform. Dronken op fiets „Dan hoor ik het wel Edelachtbare". Advertentie van zuiver wollen stoffen. PANTALONS, plooivast door Si-Ro-Set. Prijzen van 98.00 tót 168.00 REGENJASSEN met Dri Sil finish v.a. 39.75 Gen. Cronjéstr. la - Telefoon 53334 BURGERLIJKE STAND HEEMSTEDE GEBOREN: Fredericus, z. v. R. J. Colom- bijn en G. M. Brat; Nieske, d. v. Th. W. Kap- tein en J. C. Goelêma. ONDERTROUWD: E. Th. M. Coppens en J. C. Willemse: M. J. J. M. van Buuren en P. A. W. Teeuwissen. OVERLEDEN: D. C. Reés, 82 jr.; mevr G. Gleijsteen-Kostèr, 68 jr.; W. Kres. 87 ir.; wed. H. J. Cruger-Loth, 91 ir- De trainer van de K.N.V.B., Elek Schwartz, die alleen verantwoordelijk is voor de samenstelling van het Nederlands elftal, heeft besloten de afgelaste oefen wedstrijd tegen de London Combination niet opnieuw vast te stellen. Aanvankelijk was overwogen op 15 maart weer te spelen, maar Schwartz besloot hiervan af te zien om oververmoeidheid van de spelers en de kansen op blessures te voorkomen. De spelers hadden bij het niet doorgaan namelijk drie zware wed strijden in acht dagen moeten spelen, het geen Schwartz te riskant acht in verband met de belangrijke ontmoeting tegen Bel gië op 22 maart aanstaande. Uiteraard zullen de in de voorverkoop verkochte kaarten voor de oefenwedstrijd tegen de London Combination door het Olympisch stadion en de voorverkoopbu reaus worden teruggenomen. Zo u in deze krant hebt kunnen lezen, gaat Zandvoort in plaats van de bordjes „Zimmer mit Frühstück" mooie beeld borden maken, alle [vroegere) waarschuwin gen ten spijt dat beeld- lectuur alleen maar tot verderf en verwording zal leiden. Wie een „Zimmer" heeft aan te bieden kan een bord krijgen waarop een mooi wit bed tegen blauw fond een iegelijk van deze verhuurdrift in kennis stelt. Staat er naast het bed een vork, of een theepot op het schild, welteverstaan dan betekent dit, dat onze geëerde toerist niet nuchter in zee hoeft. Ik vind het eerlijk gezegd een mooi idee en het ei van Columbus. Maar ik vrees dat deze borden nomenclatuur hiermee beperkt blijft. Daaróm zou ik mijnerzijds nog een paar voorstellen willen toevoegen. Bij voorbeeld; een bord met blauw fond en daar op een gevallen peppetje na duidelijke zigzagslif- fer. Dit dan ter aandui ding van een patat kraampje, zijnde de mayonaisekartonnetjes die u al glibberend nabij de frituurpan doen be landen. Een ander bord: rood fond (vanwege de erotiek) een wulps pop petje zichtbaar wulps dat zich met het hemd over het hoofd trekt en daar doorheen een fikse streep. Iedereen kan met de zonnebril aanvoelen dat dit betekent; niet op het strand uitkleden, 't Is maar een voorstel, maar misschien helpt 't. Ik ben een vijand van valse schaamte en schijnheilige preutsheid, maar zoals men de laat ste jaren zich op het strand ontpelde, ging meestal alle perken van welvoeglijkheid te bui ten. Trouwens, het zijn nimmer de prettigste fi guurtjes die God's na tuur als kleedkamer ge bruiken, maar meer het baaien-hemdenwerk. En dat vind ik helemaal vies. Een ander bord dat wel in de smaak zal vallen: een grijs fond met daarop twee cactus benen van een jolig toe rist. Dit bord kan mét en zonder streep wor den uitgevoerd. Zonder streep kan betekenen, dat de badgast zich in het minimaalste textiel mag hullen, maar mét streep, dat hij toch wel geacht wordt zich zo danig voor de bescha ving toonbaar te maken, dat zijn naaktheid geen aanstoot geeft. Wie Zandvoort kent, weet dat de beschaafde bader de halve badmantel-indus trie van het Roergebied met zich meetorst. Dat is goed en braaf. Maar sommigen schromen niet. in het allerengste bloot doodgemoedereerd bood schapjes te gaan doen. En ook dezulken zijn meestal van een con structie die niet per lood maar per kwab wordt gewogen. Ach, ik weet het. Het is moeilijk, toeristenoord te zijn. Ik weet van Zwitsers die al ver vóór de oorlog op hun alpen en koekoeksklokken za ten te kraaien, dat ze een der rijkste volkeren ter aarde waren. Rijk geworden van een in dustrie, die wij toen nauwelijks onderkenden, laat staan ambieerden. Maar, zeiden de Zwitsers dan altijd: hail je de drommel als die bende elk voorjaar loskomt. Voor de Zandvoorters zelf zou ik, geachte Stichting Touring, ook iets ontwerpen: een mooi insigne in het knoopsgat of aan een halskettinkje gedragen, en grote Z of zoiets. Wanneer deze insignes zichtbaar worden, weet de middenstand dat doodgewoon de moers taal kan worden ge bezigd en dat de prijs niet de alombekende „Luxussteuer", de weel debelasting, hoeft te on dergaan en dat de kwa liteit dezelfde mag zijn als in winter en voor jaar. Die Z lijkt me ook een fraai herkenningsteken als straks door de vele bomen (van toeristen) 't bewonersbos niet meer zichtbaar zou zijn Het is wel eens leuk om elkaar dan op te merken en te zeggen: hé, ook nog in het dorp? Enfin, we kunnen er wat over badineren' het is goed dat in Zandvoort in elk geval 'n initiatief genomen is om even tuele wrevel weg te nemen. We hebben in de voorbije jaren teveel Duitse bordjes moeten lezen, bordjes die ineen georganiseerde plunde ring een speciale beteke nis hadden. In de oorlog, bedoel ik. Het is nobel, dat wij vanwege onze naastenliefde, onze ver gevingsgezindheid óf de kassa dat met de mantel der liefde zijn gaan be dekken. Zo'n onschuldig zwijgend schild met zo'n vredig bedje zal ook geen wonden meer open rijten. Daarom is het initiatief toe te juichen. Met deze woorden verliet woensdagmid dag een 26-jarige bijrijder uit Beverwijk de rechtszaal. Hij was veroordeeld tot veer tien dagen gevangenistraf wegens het feit dat hij dronken op een fiets had gereden. Mr. Van der Valk Bouman had een maand gevangenisstraf geëist. Op nieuwjaarsdag had verdachte in een café aan de Tolweg in Heemskerk onge veer een halve liter brandewijn gedronken en later nog eens met een paar pilsjes de smaak uit zijn mond weggespoeld. Toen hij 's avonds op zijn fiets wegging is hij er, doordat hij plotseling naar het midden van de weg zwaaide de oorzaak van ge worden dat twee auto's met elkaar in botsing kwamen. Een van de hierbij be trokken automobilisten verklaarde onder meer tegen de politie, dat hij plotseling een man naar het midden van de weg zag „waaien". Hij haalde daarop naar links uit en onmiddellijk weer naar rechts om een tegenligger te ontwijken. Hij was evenwel te laat en kon een botsing niet meer vermijden. „Dat is gedaan om uw leven te redden" zei de politierechter. Verdachte merkte op dat hij er niets van gemerkt had. Iets, wat de politierechter gezien het alcohol percentage, 1.9 pro mille kon begrijpen. Mr. Van der Valk Bouman vond dit een in zijn soort bijzonder ernstig geval Overduidelijk werd hier volgens hem ge demonstreerd hoe men, als men dronken aan het wegverkeer deelneemt, een ge vaar voor anderen vormt. Blaaskop „Blaaskop, waar bemoei je je mee? Deze vraag stelde op 6 oktober een 22- jarige koopman in de Grahamstraat te IJmuiden aan een in burger geklede agent van gemeentepolitie. De agent had (on danks zijn vrije dag) de man aangehouden omdat deze op onverantwoordelijke wijze zijn auto had bestuurd. Hij stond daarbij op de linker treeplank, stuurde met de rechterhand en riep naar de bewoners van de huizen die hij zo langzaam voorbijreed Hebt u nog iets te slijpen?" De 28-iarige agent verklaarde als getui ge dat de verdachte die verstek had laten gaan, onmogelijk de wagen bijtijds zou kunnen stoppen als een van de vele kin deren. die op dat moment op straat waren, onverhoeds zou oversteken. Mr. Van der Valk Bouman eiste we gens eenvoudige belediging 75,— boete, subsidiair vijftien dagen hechtenis Mr. Petersen veroordeelde verdachte bij verstek tot zestig gulden boete subsidiair achttien dagen hechtenis. Beunhaasje Een 47-jarige machinist-caféhouder uit Beverwijk hoorde wegens heling zes weken gevangenisstraf tegen zich eisen. Hij had van een zeventienjarige jongen, een reserveband gekocht voor vijfentwin tig gulden. Volgens een verklaring van verdachte hoorde hij later pas dat deze band gestolen was. De jongen die woens dagmiddag als getuige optrad en die deze band uit een geparkeerde wagen had ge stolen, vertelde mr. Petersen echter dat hij onmiddellijk bij de verkoop al had ge zegd „Hou het weg. Het is een beun haasje". Verdachte ontkende dit en hij begreep niet „waarom hij" met een knik naar ge tuige „staat te liegen." Een opmerking die hem onmiddellijk een reprimande van de officier bezorgde. De politierechter veroordeelde verdachte tot honderd gulden boete, subsidiair dertig dagen en een gevangenisstraf van een maand voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Een aantal bewoners in de naaste om geving van het Haarlemse Sportfondsen- bad heeft bij Gedeputeerde Staten van Noordholland bezwaren ingediend tegen het besluit van de Haarlemse gemeente raad, waarbij aan de n.v. Sportfondsen- bad-Haarlem in erfpacht werd afgestaan een stuk grond in het Frederikspark ten behoeve van de aanleg van een openlucht- bad met speelweide. Het bezwaarschrift met bijbehorende stukken liggen ter visie op de provinciale griffie. Vermoedelijk zullen de bezwaren tegen de uitbreiding van het Sportfondsenbad na 20 maart worden behandeld in een open bare vergadering van Gedeputeerde Sta ten of van de desbetreffende commissie ui-t het college. De door bezwaarden aangevoerde argu menten overlast, lawaai en aantasting van het Frederikspark zijn door de Haarlemse raad niet ontvankelijk ver klaard. Van maandagavond 13 maart tot en met zondagmiddag 19 maart zullen de wedstrij den om het kampioenschap hoofdklasse libre, district Haarlem, worden gespeeld in „De Houtpoort" in Haarlem. Na de selectiewedstrijden hebben zich voor deze finale de volgende spelers ge plaatst: G. de Bruin (Groenendaal), L. Engwerda (OVS), F. Fransen (Excelsior), H. Kempen (Selecta), N. Kiekens (Excel sior), M. Kraayer (1939 Bloemendaal), J. Mulder (OVS). H. v. d. Ploeg (De Hout poort). Advertentie vanaf 39. BOXEN - BOXMATRASSEN KINDERSTOELEN - LEDIKANTJES Advertentie VOOR IEDER EEN PASSEND Gazelle, Magneet. HMW. Solex, Zfindapp, Giulietta, I.S.O.-scooters GED. OUDE GRACHT 102 - TEL. 14361 v. Ostadestr. 4-6 - Kleverpark - Tel. 51937 Ruime parkeergelegenheid BEVALLEN van een zoon: 4 maart: J. Lissenburg-Schipper; 7 maart: H. H. van Niekerken-van Dam; M. G. Sterk-van Nikkelen Kuijper; S. Siegerist-Wals; C. A. M. Warmerdam-van Gelderen; 8 maart: G. Dekker-van Zijp; E. P. van Althuis-van Riet. BEVALLEN van een dochter: 7 maart: P. W. J. Ekelschot-Bosman; 8 maart: H. M. Baan-Jansen. OVERLEDEN: 5 maart: J. Bosma, 23 j„ Kamperlaan; 6 maart: J. C. Kurpershoek- Thoënes, 76 j„ Hazepaterslaan; S. D. H. Larmené-Ubaghs, 78 j„ Spaamoogstraat; J. D. van der Wel, 67 j„ ten Katestraat; 7 maart: W. Huigen-van Winterswijk, 69 j., Westerhoutpark; C. G. Moulijn-Blokhui#, 89 j„ Floraplein; M. S. Verpoorten-Wijk huizen, 79 j„ Rollandstraat; C. Kion, 86 j„ Jansstraat; E. van Keijzerswaard-Hooger- werf, 74 j„ Nw Kruisstraat; H. van Broek huizen, 60 j„ Gasthuisstraat. ONDERTROUWD: 8 maart: J. Boots en E. A. M. Lammers; H. Luske en A. A. Ebbeling; E. de Boer en S. J. S. Snatager, P. J. Groenewegen en M. H. van den Heu- rik; B. H. Wajer en G. T. Rutgers: J. F. de Wolf en C. J. M. Kraaijvanger; A. Verkerk en A. M, van Wezel; C. D. van Schoneveld en H. C. A. Goode; T. P. Jansen en M. Hirs. GEHUWD: 8 maart: J. A. ten Brumme- laar en L. M. Hurkmans; B. Belj aards en A. P. de Jong; W. H. van Essen en D. Jacobs; P. Flobbe en C. Bottelier; L. Vos en W. de Wildt; L. Stöve en G. Martensen.

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 7