half zwaa dubbel lekker Nerveus en beneden gewone vorm spelend HFC door Quick (N) verrast Nederlandse judoka's in Italië oppermachtig HBC sleepte tegen Zeeburgia kostbaar punt in de wacht Grote Prijs van Monaco voor Stirling Moss op Lotus Ab Geldermans triomfeerde in Vierdaagse van Duinkerken Vier persoonlijke titels en het landenkampioenschap Schoten verloor onverdiend Ferrari legde beslag op de tweedederde en vierde plaats EHS-Concordia eindigde gelijk Innes Ireland in Monaco gewond Ronde van Zuid-Holland voor André van Aart TAN NEDERLANDS SCHAAKKAMPIOEN MAANDAG 15 MEI 1961 osv Alleen op zondag... T Zand voortmeeuwen in veiligheid Stadseditiebeker Nóg een Duitse ploeg in de Ronde van Nederland 1 Advertentie DOBBELMANN (dubbel) LEKKER MAN HFC kon zondag kampioen van de eer ste klasse amateurs worden: zij moest dan zelf van ^uick winnen, terwijl voorts de enige concurrent, DCG, een punt moest verspelen aan haar felle Amsterdamse ri vaal De Spartaan. Maar wat gebeurde? Een uiterst nerveus en daardoor ver be neden zijn gewone vorm spelend HFC liet zich foppen door de Nijmeegse opponent, die het accent op de verdediging had ge legd (de Quickers waren zelf nog niet vei lig) en DCG won in Amsterdam van De Spartaan! Zodat derhalve HFC nog steeds drie punten van de titel blijft met nu nog twee wedstrijden te spelen, tegen Hollan- dia op tweede pinksterdag thuis en daar na nog uit tegen Esca in Arnhem. Een niet te onderschatten opgave derhalve. Quick begon zonder al te veel zelfver trouwen, maar naarmate het duidelijker werd, dat de thuisclub niet in haar gewo ne vorm kon komen de grote „motor" Bouwman had één soms twee persoonlij ke bewakers veerde de Nijmeegse ploeg op. En dat had direct meer dan re delijke kansen tot gevolg ook. Linksbin nen Vonk kreeg in de twintigste minuut A mateurvoetbal de bal voor het inkoppen, maar stootte het leer over de lat en even later faalde links buiten Van Hulst met alleen doelman Van der Meulen voor zich. In de tussentijd beukte HFC aanhou dend op een linie van vijf man, maar kwam niet verder dan een zestal hoek schoppen. In de tweede helft legde de Good Old er nog een schepje bovenop, maar al weer alleen maar..corners. Quick deed het beter. Een doorbraak in de achtste minuut bracht de bal bij Vonk en die knalde met alleen de keeper voor zich zuiver in. HFC vocht moedig maar nerveus door en miste duidelijk het maatgevoel bij voorzetten en passes. Ook de schaarse kansen werden niet gereali seerd. Geerling richtte te hoog. Jansen dreunde de bal naast, waarna Bouwman de bal in het zijnet kopte. Toch kwam de gelijkmaker. Twintig mi nuten voor het einde zette HFC een open aanval over links op, Honnef zette voor en Bouwman knikte de bal in het net. Groot was de vreugde bij de in zwermen het veld opstormende jeugd, maar nog groter was als het moest de teleurstelling toen de Nij meegse midvoor De Kluys (hij ontving de bal in duidelijke buitenspelpositie) zes minuten later alleen op Van der Meulen kon afstormen en die actie met een wel gericht schot besloot (1-2). Dat doelpunt was voor HFC de genadeklap en tegen de bij tijd en wijle negen man sterke verde diging van Quick kreeg men dan ook geen schijn van kans meer. De stand is op het ogenblik als volgt: HFC 22 14 4 4 32 52- -30 DCG 22 11 8 3 30 38- -22 JOS 22 8 8 6 24 37- -30 Hollandia 22 9 6 8 24 39—37 Spartaan 23 7 8 8 22 32- -32 ESCA 22 6 9 7 21 3941 Quick (N.) 22 7 7 8 21 40- -44 Rheden 22 9 2 11 20 30—29 UW 22 7 5 10 19 37—40 22 7 5 10 19 32- -35 Jonge Kracht 22 7 5 10 19 32—45 WVC 21 8 2 11 18 36—49 VDZ 22 6 5 11 17 28- 38 Door een 03 overwinning op Oosterparkers is Velocitas kampioen van de eerste klasse B der amateurs geworden. Tussen drie HFC-ers in (Bouwman, Jansen en een slechts gedeeltelijk zichtbare) plukt doelman Holken van Quick de bal uit de lucht. President Janio Quadros van Brazilië heeft een regeringsbesluit getekend, waarin paardenraces op dagen door de week worden verboden. In het vervolg zullen races alleen op zon- en feestdagen mogen worden gehouden. Het decreet wil ook het wedden verbieden. Het besluit on dervindt echter veel tegenkantingen om dat ruim 200.000 Brazilianen hun bestaan vinden in de paardesport. Twaalf grote bokalen, gevuld met flon kerende wijn zijn zaterdagavond in hotel Amadei in Milaan geledigd. Na aflooD van de Europese judokampioenschappen, die in een overweldigend succes zijn geëindigd voor de Nederlandse judoka's. Twaalf enorme bekers, gewonnen door onze land genoten in de finales en halve finales na een harde maar sportieve strijd op de mat, in het uitverkochte Pallazio Lido Sport in Milaan. Een verrichting van de Neder landse judoploeg, geleid door coach Gé Ko ning, die resulteerde in vier titels bij de senioren, door Anton Geesink in de zwaar gewichtklasse en die van alle categorieën door Jan van Ierland, Wil Dadema, Adrie de Wolf en Hein Essink in de teamwed strijden. Dat de Nederlandse Judobond er voor zorgt dat ook de jeugd, die later de plaatsen moet innemen van de ouderen, van klasse is, bleek uit een Europese ti tel voor de Eindhovenaar Peter Snijders in de middengewichtklasse en de tweede plaats van zijn stadgenoot Adri Smits bij de junioren zwaargewichten. Een eclatant succes van onze landgenoten, die in Mi laan na een jarenlange tweestrijd met Frankrijk als grote overwinnaars het strijdperk verlieten. De grote man van de Nederlandse ploeg was natuurlijk de 1.90 meter grote en 110 kg. zware Utrechtse judoka Anton Gee sink. Het Nederlandse judo-fenomeen be haalde zijn tweede titel wel zeer snel. In de finale alle categorieën schakelde hij na Advertentie CARITAS LOTTO Winnende getallen dd. 14 mei 1961: 5 12 17 30 35 46 Totaal prijzenhedrag zondag a.s.: 50.000 gulden. ATTENTIE Zij die alléén 3 goed hebben, moeten zich niet meer melden bij Caritas, Heerlen, maar hun GEHELE KOPIEDEEL inleveren bij de iiileveradressén (Caritas-agentSchappen c.q. verenigingen) tot uiterlijk donderdag a.s. Alle inlichtingen bij: M. G. HERMES CARITAS. Postbus 85. Heerlen, telef. 04440 - 74 61 (s.v.p. postzegel voor antwoord insluiten). Zaterdagvoetbal Zandvoortmeeuwen is er in geslaagd de beslissingswedstrijd tegen Robaver in de vierde klas van de KNVB Zaterdagmiddag competitie te winnen. Op het THB-terrein werd het een alleszins verdiende 3-1 zege voor de Zandvoorters die hiermee hun plaats in de KNVB hebben veilig gesteld. Het begon weinig hoopvol voor de meeu wen, want reeds na zeven minuten nam Robaver de leiding. Maar nog voor rust scoorde Luykx de gelijkmaker. Na de thee was Zandvoortmeeuwen de beste ploeg. Na vijf minuten gaf Tiemeyer de Zandvoorters de leiding (2-1) en Ellen kamp voerde na een half uur met een ontzettend hard schot van dertig meter af stand de stand tot 3-1 op. Van de tweedeklassers uit Haarlem en omgeving heeft HBC in de thuiswedstrijd tegen Zeeburgia een gelijkspel (1IJ in de wacht gesleept. De Heemstedenaren, die zo goed van start zijn gegaan, hebben de pun ten nog hard nodig om uit handen van het degradatiespook te kunnen blijven. Het zelfde is trouwens het geval met Schoten, dat een enigszins onverdiende 12 neder laag leed tegen OVVO. Een gelijkspel nad de verhouding beter weer gegeven. Ondanks het feit dat het bezoekende OVVO in de eerste helft technisch beter was dan Schoten, kon de thuisclub na een half uur spelen door Willemse uit een vrije trap de leiding nemen (10). Tien minuten later kregen de OVVO'ers een vrije trap toegewezen en het was Van Berkel die daaruit de balans in evenwicht bracht (1—1). Na de hervatting hebben de Schotenaren fel voor de overwinning gestreden, maar doelman Ahrends c.s. konden die aanvals driften van de thuisclub beteugelen. Te zacht terugspelen van Smit was er na twintig minuten spelen de oorzaak van, dat Kaas de bezoekers overigens tegen de verhouding aan een voorsprong kon helpen (12). De thuisclub nam na dit doelpunt het heft in handen en schoten van Brusee, Willemse en een kopbal van De Looze tegen de lat hadden in de spannende slot fase stellig een beter lot verdiend. Met veel kunst en vliegwerk kon de verdediging van OVVO stand houden en zodoende bleef de voor Schoten verdiende gelijkmaker ach terwege. In een snel gespeelde en door de debu terende scheidsrechter Visser goed geleide wedstrijd zijn HBC en Zeeburgia niet ver der gekomen dan een 11 score. Reeds na drie minuten spelen kwam de thuisclub goedkoop aan een voorsprong, toen de spil De tweedeklassers van Zeeburgia terugspeelde op doelman Koswee en deze over de bal heendook (10). Tien minuten na de rust bracht de gevaarlijke midvoor Elzinga van Zeeburgia de gelijkmaker op het scorebord en hoewel beide partijen nog hard gewerkt hebben voor de overwinning, kwam er in de 11 stand geen verandering meer. Doordat Hercules in deze afdeling tegen Baarn uit een gelijkspel bevocht, is liet Haarlemse Ripperda met een wedstrijd minder gespeeld weer alleen op de on derste plaats gekomen. West 1 2 B Zeeburgia 22—19 A F C 22—35 HBC 22—19 Celeritudo 22—31 Schoten 22—18 OVVO 23—31 J S V 22—17 Aalsmeer 22—25 D W V 21—16 RK AVIC 21—21 Hercules 22—16 Baarn 22—21 Ripperda 21—15 Door een 4-1 zege op Haarlem 4, legde Oosterkwartier 4 de HKB kampioen 1960-'61 ook beslag voor één jaar op de Stadseditiebeker voor korfballers. De 31-jarige Stirling Moss, de „eeuwige pechvogel" is de wedren naar de wereld titel 1861 voor coureurs begonnen met een overwinning in de Grote Prijs van Mona co. Het was de tweede achtereenvolgende keer, dat Moss op het moeilijke, bochtige ruim 3 km. lange stratencircuit van Mon te Carlo de zege inpalmde. De enige be dreiging voor Moss, die ditmaal de aan wijzingen uit de pits nauwkeurig opvolgde en zelfs in de eindfase niet te veel van zijn motor eiste, kwam van de zijde van Ferrari. De Amerikanen Ginther en Hill, zaten tijdens de gehele race Moss op de hielen, maar zij konden er niet in slagen de Brit van de eerste plaats te verdringen. Moss' fabelachtige rijtechniek, die juist op dit bochtige circuit zo goed tot uiting komt, was superieur. Reeds in 1956 zege vierde hij op dit circuit en van welk een grote klasse Moss als autorenner is, weer spiegelt zich in de nieuwe recordtijd van 2 uur 45 min. 50 sec. voor deze race (een gemiddelde van 117,6 km. per uur, welk Derde- en vierdeklassers In een van weerszijden slecht gespeelde wedstrijd zijn EHS en Concordia (H) re mise (3-3) overeen gekomen. In de eerste helft nam de thuisclub door Veltmeyer een 1-0 voorsprong, maar na de hervatting pro fiteerde Maas handig van twee Haarlemse verdedigingsfoutjes en dat leverde de be zoekers ook twee doelpunten op (1-2). Stoe- te bracht daarna uit een penalty de ba lans weer in evenwicht en invaller La Court liet daarop een derde treffer voor EHS noteren (3-2). Tien minuten voor tijd kon Groot de Hillegommers nog aan een gelijkspel (3-3) helpen. De Concordia-speler Maas kwam enkele minuten voor afloop zo ongelukkig ten val, dat hij met een gebroken pols naar het Marine-hospitaal in Overveen gebracht moest worden. De wedstrijd Warmundia-DIO vond geen doorgang en zal nu zondag 28 mei ge speeld worden. West II - 4 A: 3JC 21—31 DOSR21—22 Lugdunum 21—28 VVSB 20—16 Concordia 2127 ASC 2115 Oranje Groen 21—26 Altior 20—14 EHS20—23 DIO20—11 Warmunda 20—22 DOCOS 20—11 record hij echter moet delen met Ritchie Ginther. Ginther nam dadelijk na de start de lei ding, gevolgd door Clark met Lotus, die echter al spoedig zijn illusies in duigen zag vallen. In de vierde ronde namelijk moest hij al wegens motorpech een pit stop maken. Ofschoon Ginther na tien ron den nog op kop ging, had Moss toen reeds met een snelste ronde van 1 min. 42 sec. aaangetoond grote plannen te hebben. In de 14de ronde sloeg hij zijn slag. Hij ver- A utomobilisme drong Ginther van de leiding en trok Bon nier (Porsche) mee naar de tweede plaats. De Zweed kon zich hier echter niet hand haven en toen hij later door motorpech werd geplaagd, verdween hij geheel uit de strijd. Met Stirling Moss op kop draai de de meute ronde na ronde, waarbij de gelederen dunden door motorstoornissen, terwijl anderen zo ver achter raakten, dat zij niet meer dan figuranten waren. Moss was en bleef superieur en de overwinning vormde een prachtige bekroning op deze door hem voortreffelijk gereden race. De uitslag luidt: 1. Stirling Moss (G.B.) met Lotus, 2 uur 45 min. 50.1 sec. (gem. 113,787 km. per uur), 2. Ritchie Ginther (V.S.) met Ferrari, 2.45.53.7, 3. Phil Hill (V.S.) met Ferrari, 2.46.31.4, 4. Wolfgang von Trips (Did.) met Ferrari, op 2 ronden, 5. Dan Gumey (V.S.) met Porsche, op 2 ronden, 6. Bruce Mac Laren (Nieuw-Zee- land) met Cooper Climax, op 5 ronden. Snelste ronde: Stirling Moss en Ritchie Ginther, 1 min. 36.3 sec. (gem. 117,697 km. per uur). De stand voor het wereldkampioenschap coureurs na de eerste race de Grote Prijs van Monaco luidt: 1. Stirling Moss (G.B.) 8 pnt.. 2. Ginther (V.S.) 6 pnt., 3. Phil Hill (V.S.) 4 punt., 4. Von Trips (Did.) 3 pnt., 5. Dan Gurney (V.S.) 2 pnt., 6. Mac Laren (Nw. Zeeland) 1 punt. Op de laatste trainingsdag vóór de Gro te Prijs van Monaco is de Britse coureur Innes Ireland het slachtoffer geworden van een ongeluk. Toen hij een tunnel die in het parkoers is opgenomen, door ging verloor hij een achterwiel van zijn wagen. De Lotus draaide enkele malen om zijn as en vloog tegen de tunnelwand op. Ireland kwam er met een gebroken been en enkele lichte verwondingen aan zijn linkerarm af. anderhalve minuut de Fransman Bour- gouin uit met een magnifieke elfde been worp. Van de eerste ronde af stevende Geesink op de titel af door overwinningen op de Tsjech Polak, de Westduitser Nitze. Jammer was het, dat het bestuur van de Europese Judo Unie besloot de titelstrijd bij de vijfde dan's niet te laten doorgaan, aangezien slechts twee deelnemers, name lijk Geesink en de Fransman Courtine hiervoor hadden ingeschreven. Frankrijks tweede man, Pariset, moest zich wegens een beenblessure terugtrek ken. Min of meer een verrassing was de reeks overwinningen van de Tilburger Jan van Ierland. In de kwartfinales moest de Oostduitser Mibach er aan geloven en in de halve finales, na 13 seconden, lag een volkomen verblufte Belg Bouvier door een uitstekende tiende heupworp op de mat. De strijd tussen Van ierland en de Fransman Grossain duurde maar liefst acht minuten, voordat de Nederlander met een vierde armworp, hetgeen hem een half punt opleverde, zich Europees kampioen tweede dan mocht noemen. Bij de derde dan's won de Fransman Dessailly, in 1960 in Amsterdam Europees kampioen tweede dan, op beslissing scheidsrechter van de zich goed verdedi gende en in de slotfase hevig aanvallende Wil Dadema (Hilversum). Om de finale te bereiken had Dadema eerst een spannende strijd moeten leveren tegen de sterke Brit Maynard en in de halve finale tegen de Duitser Metzier, de Europese kampioen in het middengewicht. Dessailly versloeg achtereenvolgens onze landgenoot Coos Bonte en de Brit Ryan. Het lijstje van Europese kampioenen ju do 1961 ziet er als volgt uit: Teams: 1. Nederland, Lichtgewicht: 1. Mezembourg (Frankrijk) Middengewicht: 1. Metzier (W. Did.), Zwaargewicht: 1. An ton Geesink (Nederland), Eerste dan: 1. Niemann (O.Dld.), Tweede dan: 1. Van Ier land (Nederland), Derde dan: 1. Dessail ly (Frankrijk), Vierde dan: 1. empesta ly (Frankrijk), Vierde dan: 1. Tempesta sink (Nederland), Junioren: Middenge wicht: 1. Snijders (Nederland), Zwaarge wicht: 1. Boniglio (Frankrijk). De Vierdaagse van Duinkerken, waarin zondag de laatste etappe werd gereden, is gewonnen door Ab Geldermans. De laatste rit over 186 km werd een overwinning voor de Fransman Jean Stablinsky. Enthoven werd zesde in 4.42.18- Het eindklassement luidt: 1. Ab Gelder mans (Ned.) 20 uur 24 min. 15 sec: 2. Pou- lidor (Fr.) op 1 min. 2 sec. 3. Beuffeuil (Fr.), 4. Wolfshohl ("Did.), 5. Groussard (Fr.), 6. De Haan (Ned.), 7. Schils (Belg.), 8. Molinard (Fr.), 9. Huiard (Br.), 10. Foresticr (Fr.). Ab Geldermans nam zaterdag de leiding over van Bas Maliepaard. De derde etappe, een rit over 199 kilometer, werd gewonnen door de Fransman Groussard, die in de sprint zijn landgenoot Beuffeuil en de Duitser Wolfshohl versloeg. Geldermans eindigde met een achterstand van een seconde op de viifde 'plaats. Wielrennen De 20-jarige André van Aert uit Acht maal is winnaar geworden van de (acht ste) Ronde van Zuid-Holland, die zondag middag in Nootdorp begon en daar, na 210 km, op de paardenrenbaan eindigde. Aan deze wedstrijd namen 166 amateurs deel, verdeeld in 16 ploegen van 6 man en 70 individuelen. De tijd van Van Aert is 4 uur 41 min. 17 sec. Toen zich in Berkel een grote slag ont wikkelde op de Maasdijk, maakte zich een kopgroep van negen man los uit het pelo ton- Even voor Nootdorp wist de kleine Brabander Van Aert zich los te maken. Met 25 seconden voorsprong op nummer twee ging hij over de eindstreep. Het werd tevens een overwinning voor zijn ploeg, want Mertens (Breda) en Van der Kloos (Zundert) eindigden respectievelijk op de vierde en achtste plaats. De elfde etappe van de wegwedstrijd WarschauPraagBerlijn is zondag ge wonnen door de Rus Petrov. Hij legde de 207 km van Karlsbad naar Tabor af in 5 uur 5 min. 35 sec. De uitslag "was: 1. Petrov (Rusl.) 5.05.35 (met bon. 5.04 35), 2. Denson (G.B.) zt. (met bon. 5.05.05). 3. Levacic (Joegosl.) z.t. 4 Varbaek (Den.) z t. 5. Trolez (Fr.) 5 07.2, 15. Coehorst (Ned.) z.t. 24. Stevens (Ned.) z.t. Biemans staakte in deze etappe de strijd, waardoor Nederland niet meer voorkomt in het landenklassement Het totaal-klassement na elf etappes luidt: 1. Melichov (Rusl 50.25.48, 2. Kapi- tanov (Rus 50.33.49. 3. Eckstein (O.Dld.) 50.38.04, 4.Tscherepowitsch (Rusl.) 50.39.31, 5. Bangsborg (Den 50.39.42, 6. Goeransson (Zweden) 50.40.25. In liet algemeen ploegenklassement heeft Rusland de leiding met 152 32.56 vóór Polen (152.57.25) en Oost-Duitsland (152.58.01), De Tsjech Heller won zaterdag de tiende etappe. Hij reed de 107 kilometer van Karl Marx Stadt naar Karlsbad in 2 uur 43 min. en 13 sec. De Rus Petrov eindigde met een achterstand van 56 seconden op Heller als tweede. De Rus Melichov behield de lei ding in het algemeen klassement. De Ne derlander Biemans werd 25ste. De Nederlander Henk Nijdam is winnaar geworden van de vierde en laatste etappe van de Pijl van het Zuiden, een etappe- wedstrijd voor amateurs die in Luxemburg is gehouden. Hij legde de 160 km, van Ru- melange naar Luxemburg, af in 4 uur 8 min. 18 sec. De Duitser August Korte, die sinds de eerste dag van de wedstrijd drager van de witte leiderstrui was en in deze etappe op de twaalfde plaats eindigde, werd winnaar van deze 12de Pijl van het Zuiden. In het landenklassement bezet Nederland de tweede plaats achter West-Duitsland De revanche-ontmoeting van deze Pijl van net Zuiden, die zondag in Luxemburg over een circuit van 56 km werd gehouden, was een geheel Nederlandse aangelegen heid. Coen Visser eindigde als eerste in 1 uur 15 min. 44 sec. Tweede en derde waren Henk Nijdam en Leon Sebregts, bei den in dezelfde tijd als Visser, en de vier de plaats was voor Kees de Jong in 1 uur. 18 min. 01 sec. Piet Rentmeester uit Ierseke is eerste geworden in de „Havenronde van Terneu- zen", een wedstrijd voor professionals en amateurs. Hij legde de 80 ronden van het parkoers, totaal 120 km, af in 3 uur 3.0 min- De uitslag luidt verder: 2. Piet van Est (Klundert), z.t. Op een halve ronde: 3. Michel Stolker (Breda), 4. Piet van Steen voorden (Heemstede). Het is de directeur van de stichting Eurosport, de heer L. van Oest, op het laatste nippertje gelukt het rennersveld voor de Ronde van Nederland nog com pleet te krijgen. Toen de Zwitsers maar steeds niets van zich lieten horen, heeft de heer Van Oest nog een Duitse ploeg kunnen contracteren, bestaande uit Horst Tuller, Franz Borghardt, Willy Schuller, Helmuth Kuckelkorn, Horst Karg, Kuijs- sen, Willy Franssen en Ludwig Troche. Kuckelkorn was eerst ingedeeld in de Lan- co-ploeg. Zijn plaats wordt daarin ingeno men door de Belg George Decraye. Het veld bestaat nu uit 64 renners, te weten 37 Nederlanders, 10 Belgen, 8 Italianen, 8 Duitsers en 1 Deen. In de laatste ronde van het Nederlandse schaakkampioenschap is de strijd om de titel in betrekkelijk korte tijd beslist, daar Tan reeds na twee uur spelen een gewon nen stelling tegen Branicki had. Tan won als eerste en daarmee het toernooi èn de Nederlandse kampioenstitel. -Donner, die gedurende het gehele toernooi verbeten heeft gestreden om Tan, van wie hjj in de eerste ronde had verloren, in te halen, moest in de laatste ronde een nederlaag tegen een fel geladen Van Donk incasse ren, waardoor Donner de tweede plaats nog met Van den Berg en Roessel, die bei den wonnen, moet delen. De bescheiden glimlachende Indone sische student Tan met de trofee van de overwinnaar. Langeweg en Van de Pol, die in dit toer nooi een prominente rol hebben gespeeld, misten in de laatste ronde hun kansen op een hogere klassering. Zij delen nu de vijfde en zesde plaats. De resultaten uit de elfde ronde waren: Jongsma—Roessel 0—1, Van den Berg— Jonkman 1—0, De Rooi—Van de Po' 1—0, Van Donk—Donner 1—0. Langeweg was in deze ronde vrij. De eindstand luidt: 1. en Nederlands kampioen Tan 7V2 pnt. 2.Z3./4. Van den Berg, Donner en Roessel, allen 6 pnt, 5./6. Langeweg en Van de Pol, beiden 5V2 pn'. 7-/8. Jongsma en De Rooi. be den 5 pnt 9. Van Donk 4 pnt, 10. Branicki 3'i pnt11. Jonkman 1 pnt.

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 12