HALI lit even wat gastvrijheid mannelijk personeel Phs.van Ommeren n.v. 1 1.25 2.75 2.25 4.75 DA 1 TU EZ 0.90 1 1.75 3.50 1.50 3.50 4.90 U maakt verschil... PALTHE óók! JONGELUI (mnl. en vrl.) jonge H.T.S.'ers laboratoriumbedienden 10 KOOGOVENS IJMUXDEN HOOGOVENS IJMUIDEN ZATERDAG 10 JUNI 1961 wij zoeken personeel voor onze blnnentankvaart regelmatig vrije tijd thuis ruime verdienste goede sociale voorzieningen premievrij pensioen kledingbad kwaltteits- behandeling DE N.V. NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN bM WEGONDERHOUD M STATIONSDIENST I A. E. MEIJER en J. HÖRCHNER Tip! Voelt u zich wel eens onzeker omtrent de keus van uw olie? Hier is een waardevolle tip: kies voor complete zekerheid (het is een lange naam, maar de moeite waard om te onthouden!): BP Energol Visco Static Motor Oil. Dit is een 4-seizoenen-olie. Dat is één. Dit is een olie die veilige smering en bescherming geeft bij koudste start en hoogste motorbelasting. Dat is twee. Dit is een olie die elke vorm van vuilvorming voorkomt. Dat is drie. BP Energol Visco Static Motoir Oil. Wilt u graag weten dat u welkom bent? Bent u gesteld op prettige en snelle service? Doe dan, wat dagelijks meer auto mobilisten, motorrijders en scooteraars doen: tank bij BP Herkenbaar aan het helder geel-groene schild - een schild dat ook symbool is voor de bekende produkten van The British Pe troleum Company. Goede, moderne produkten. En gastvrijheid. Bij uw BP-man. Uw gastheer bij de Pomp. Langs de weg hebt u honderden gastheren! tussen jurkje-voor-in-huis en geklede japon, tussen daagse en andere kleding! Zij biedt u daarom twee verschillende behande lingen vi-'iy 'W- I?:};'1 Inlichtingen technische dienst binnenvaart Westerlaan 10 Rotterdam telefoon 114880 pantalon eostuums mantel. eostuums pantalon eostuums mantel- eostuums Kledingbad: chemisch relnl- Kwallteits-behandeling: gen eenvoudige opmaak - chemisch reinigen, Paltex be door u gebracht en gehaald, handeling, ontvlekken- zorg vuldige opmaak-nacontroie- gratis halen en thuisbezorgen (Ukunttevensgoederenvoor een kledingbad meegeven!) truitjes truitjes vesten colberts regenkleding vesten colberts regenkleding Uw goed is altijd in vertrouwde handen bij jumpers japonnen v.a. incl. waterdicht jumpers japonnen v.a. Incl. waterdicht tanken pfaaidng bij Opleiding: volledig lager onderwijl of LTS. beeftijd i In bet algemeen 19 l/m 34 jaar. Goed loon (op 23-jarige leeftijd L 367,- bruto per maand, 1a gemeenteklasse) Vast werk Toeslag voor onregelmatige dienst Tegemoetkoming pensionkosten (voor gehuwden f. 35,- per week) Ten minste wekelijkj vrij vervoer voor gezlns- of ouderbezoek. Indien men In pension moet Aantrekkelijke reismogelijkheden in binnen- en buitenland. Will U solliciteren of wenst U Inlichtingen, maak dan gebruik van onderstaande bon. M.V. Nederlandsche Spoorwegen I Dienst van Personeelzaken aami 2e Afdeling, Utrecht. Leeftijd:jaar Woonplaats: Adresi Inlichtingen wenst te solliciteren Doorhalen h«tg»en niet wordt verlangd. Op da enveloppe In de linkerbovenhoek vermelden no. SW, 32 ACCOUSTTANTSBUItEAÜ opgericht door Op de kantoren te Amsterdam, Deventer, 's-Gravenhage, Hengelo (O.X, Rotterdam en Utrecht in plaats voor Sollicitaties schriftelijk aan het kantoor te Amsterdam: Herengracht 388. is het bezit van einddiploma gymmsirgn, vijfjarige H.B.S. of met gelijkwaardige opleiding. Indiensttreding zo mogelijk per 1 septem ber a.s. in verband met een te Amsterdam te honden aanvangsonrsns van ca. 3 weken. Voor huisvesting etc. kan worden zorgge dragen. Zij, die verwachten dit jaar hun einddi ploma te halen, kunnen reeds thans sol liciteren. Door de uitbreiding van de produktie bestaat bij de Kwaliteitsafdeling van de Koninklijke Neder landsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te Umuiden plaatsingsmogelijkheid voor Eigenhandig geschreven sollicitaties met beschrij ving van opleiding en le vensloop worden, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer HD 669, inge wacht bij de afdeling Per soneelszaken Beambten. Zij zullen werkzaam zijn op het gebied van het kwaliteitsonderzoek van dikke plaat, dunne plaat en blik. Deze werkzaamheden brengen met zich een intensief contact met de verschillende fa cetten van het produktieproces. Eisen: leeftijd van 25 tot 35 jaar; enige bedrijfservaring. De voorkeur gaat uit naar H.T.S.'ers met oplei ding metaalkunde, mechanische technologie en chemische techniek. Gezien echter de vele ge varieerde taken komen zeker ook H.T.S-'ers in aanmerking die een andere studierichting hebben gevolgd. De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. en de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Kooksovengassen (Mekog) te Umuiden hebben bij hun Analytische Bedrijfs- laboratoria ruime plaatsingsmogelijkheden voor Eigenhandig geschreven sollicitaties met beschrij ving van opleiding en le vensloop worden, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer HD 667, inge wacht bij de afdeling Per soneelszaken Beambten. voor het uitvoeren van analyses noodzakelijk voor de direkte bedrijfscontrole in het produktie proces. De werkzaamheden worden in hoofdzaak volgens een 4-ploegenschema verricht Opleiding: enige jaren voortgezet onderwijs. Het diploma chemicien strekt tot aanbeveling. Minimum leeftijd 25 jaar. Benzine en Petroleum Handel Maatschappij N.V. Frederiksplein 42, Amsterdam Verkooporganisatie'van The British Petroleum Company Ltd

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 10