Trannosan Wat u ook doet welk beroep u ook heeft., vermoeidheid 31® begint bij de voeten! Nu tijdelijk ter kennismaking Bruisend Voetbad Voor voeten die vóórt moeten. bij aankoop van een zelfde pak voor normale prijs, Thans ook de vuilste was een „wissewasje Grote Houtstraat 108 Telefoon 13046 bij uw dagelijkse thee doet wonderen! In vrijwel alle beroepen moeten de voeten het 't meest ontgelden. Houd ze in prima conditie: neem regelma tig een Trannosan Bruisend Voetbad, een weldaad voor uw voeten. 15 Geneeskrachtige zouten zuiveren de poriën, regelen de bloedsomloop, versterken de spieren. Op slag ver dwijnt vermoeidheid en voelt u zich een ander mens! Al Uw wensen zijn vervuld En alles zo gemakkelijk De 3 belangrijkste voorde len van Persil-ideaal: GEBR. VEENINGA Uw man was haast vergeten dat thee zó smaken kan. Doe één schepje PRINCESS bij uw dagelijkse theé in de theepot. Dat is alles. Dat is héérlijk! Véél meer geur... véél meer verkwikking. Let eens op hoe iedereen geniet! een woniiio beschikbaar Elke week één pond lichter met NIEMEYER GARANDEERT DE KWALITEIT v Slechts 75 c£ per pakje voor 6 voetbaden! de witte was - witter kan niet de bonte was helder en fris de fijne was - luchtig en zacht zonder apart inweken zonder lang koken zonder warm spoelen Ats u bij ons komt kijken naar „'n radio", bieden wij u een keus uit talrijke modellen. Zó groot is de Philips serie, dat er altijd een toestel is dat juist bij past. Bij interieur en persoonlijkheid. Wij heeven daar niet om te dobbelen - wij kunnen u precies zeggen welk toestel voor u het beste isl Kom eens met ons praten, u bent welkom. automatische inweekwerking - vooraf weken overbodig nieuwe wonderbaarlijke waskracht ~7 emmers sop in plaats van 6 uit een dubbelgroot pak, per groot pak een halve emmer sop meer Philips plano radio met twee luidsprekers. Ingebouwde entennes. '298.- Philips radio in mathouten kast. Met grammo- Iconaansluiting en FM band. 1228.- De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens» en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden vraagt voor de afdeling Railvervoer van haar Transportwezen helpt beslist afdoende en is onschadelijk voor uw huisdieren. Naturalisten Jacobijnestraat 10-18 Ged. Oude Gracht 62 Min. leeftijd 21 jaar, max. 35 jaar. De opleiding geschiedt de eerste 6 h 8 weken op de bedrijfsschool, daarna gedurende 2 3 maanden in de praktijk. De werkzaamheden worden In ploegendienst verricht. Waarom de last van ongezonde (en vaak lelijke) dikte nog langer met a meedragen BonKorets geven u in enkele weken weer uw jeugdig slank figuur. En zo snel, zo gemakkelijk. Na elke maaltijd een dragee en u verliest ponden per week. Opgehoopt vet 'smelt' weg. De spijsvertering wordt geregeld. Na de opleiding kan een weekinkomen worden bereikt van ca. 123,- bruto (indien 23 jaar of ouder); inclusief huurbijslag. Ervaring in deze werkzaamheden is geen vereiste. Zij die een bril dragen of kleurenblind zijn, kunnen niet in aanmerking komen. Voor gehuwden, die min. 24 Jaar zijn en op een te grote af stand van het w bedrijf wonen om dagelijks heen en weer T| j1 te reizen komt I I Het teveei aau lichaamsvocht wordt verwijderd. Loomheid en verstopping maken plaats voor een licht, opgewekt gevoel. U straalt als een herboren mens. Uw charme is onweerstaanbaar. Begin een nieuw leven. Begin nog vandaag met BonKorets. f 3.30. Sollicitaties (schriftelijk) aan: Hoogovens-IJmuiden, Personeelszaken, gebouw „Buitenhof", met vermel dingvan naam, gab. plaats, geb. datum an volledig ad ree. Gedurende de wachttijd op de woning worden de reiskosten voor het wekelijks gezinsbezoek vergoed. De werktijdverkorting is thans volledig ingevoerd. VERMAGERINGSDRAGEES

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 12