Darrigade kon Kersten amper voor blijven in Montpellier V •J De Tour in cijfers Racing blijft in betaald voetbal Rod Laver stond op Wimbledon zelfs geen set aan McKinley af Behendigheid van „Chuck" betekende niets tegenover een superieure techniek Sport tijdens het weekeinde Toch eindelijk wat geld voor ploegje Nederlanders in de Tour de France Halberg verbeterde wereldrecord Rooders van RCH naar DOS HFC nam afscheid van oefenmeester Finnen drongen door tot finale Moeilijkheden bij Elinkwijk Engelsen leiden met 6 wickets Zes merries in de Diana-prijs ZATERDAG 8 JULI 1961 19 HET WARMSTE GEBIED TOULOUSE LeVerner Ctntegobelle 0m Sport in het kort m VOETBAL U rrf K ROEIEN CRICKET HONKBAL TENNIS WA TERPOLO Ayala vervangt Santana op de Mets-banen Rustig Nog niet - „Die Darrigade is bijna niet te klop pen. Ik dacht nog wei een kans te heb ben toen ik als eerste binnen door de bocht ging. Vrijdagmorgen had ik toe vallig die finish bestudeerd, je kon im mers nooit weten. Vlak voor die bocht lag ik nog in vierde of vijfde positie. Toen er een gaatje openbleef heb ik gespurt als nooit tevoren." 15e eh—10 juli— J~ 206 km. ToulouS» Mozeres152km Mïrepoixl21km Chalabre Esperoza78km Quillan Camperié56km Ca u dies ShRoul 36km Estagel19km PERPIGIMAN -..'ji •O- Ravitaillering De overgelukkige Jaap Kersten vertel de dit kort nadat hij in de dertien etap pe van de Tour de France in Montpel lier achter de drager van de groene trui een fraaie tweede plaats had veroverd. Darrigade was inderdaad niet te verslaan geweest. In een dichte stofwolk was het twaaiflal, dat deze rit in de laatste 30 km had beslist, op de finisch afgevlogen. De groe trui van de tricoloren en het oranje van Kersten waren het eerst zicht baar. Darrigade moest alles geven om de Nederlander achter zich te houden. Tot een paar meter voor de eindstreep was de Fransman nog niet zeker van de zege, maar met een paar forse rukken, net als of hij plotseling in een hogere versnel ling schakelde en vol gas gaf, ging Darri gade als eerste over de meet vóór Kér- sten, die op zijn beurt de snelle Belg Aeren houts geen kans had gegeven. Er was vreugde in het Nederlandse kamp over deze onverwachte tweede plaats van Kersten, de beste klassering van een oranje-man in deze Tour de France. In één slag kwamen er door die tweede plaats duizend nieuwe francs in de prijzenpot van de Nederlanders, die in de voorgaande twaalf etappes het nog niet tot 6.000 francs hadden gebracht. Zo'n meevallertje hadden de mannen van Klaas Buchly hard nodig voordat zij aan de welverdiende rustdag in Montpellier begonnen. Want het moreel van de ploeg De Olympische kampioen 1960 op de 5000 meter, de Nieuwzeelander Murray Halberg, heeft tijdens wedstrijden in Tur ku het wereldrecord op de 2 mijl verbe terd. Halberg bleef met zijn tijd van 8 mi nuten en 30 seconden precies twee secon den boven het oude wereldrecord, dat Albert Thomas (Austr.) op 7 augustus 1958 in Dublin vestigde met 8.32.-. Er werden ook nog enkele goede pres taties geleverd tijdens de wedstrijden in Turku. Seraphino Antao (Kenia) won de 100 en 200 meter in resp. 10.6 en 21.3 sec. WIELRENNEN. De Nederlander Michel Slolker is donderdag als eerste geëindigd in een wegwedstrijd voor profs over 150 kilometer, die in het Belgische plaatsje WezembeekOppem werd gehouden. Hij legde de afstand af in 3 uur en 55 minu ten. Tweede werd de Belg Van Huyck op 10 seconden en derde diens landgenoot Lapage op 50 seconden. was steeds dieper gedaald. Allen de on vermoeibare en bijna altijd opgeruimde Kersten en Van der Steen, die de beste conditie van de oranje-ploeg heeft, hadden zich niet aan de depressie overgegeven. Jaap Kersten had het goede voorbeeld gegeven. Toen de beslissende ontsnapping zich ontwikkelde, was de Limburger no ta bene juist van de fiets gestapt om even aan de kant van de weg te verwijlen. „Ik zag drie man springen en ben er snel achteraan gegaan. Want ik moest erbij zijn," zei Kersten. Tevreden ook was André Darrigade, die zijn derde etappe-zege de zesde van de Franse nationalen had behaald, want de afgelopen dagen had de Landais in het puntenklassement een belangrijk deel van zijn voorsprong moeten prijsge ven en nu had hij zijn groe trui weer vas ter om de smalle schouders gereden. Bo vendien veroverde de Franse nationale equipe voor de achtste maal 't dagploegen- klassement en de ploeg heeft in de res terende acht etappes nog slechts twee overwinningen nodig om zeker te zijn van de eerste prijs van 30.000 nieuwe francs. De rit van Aix-en-Provene naar Mont- perllier had overigens weinig om het lijf gehad. In zo'n laatste etappe voor de rustdag, die vdoral na de zeer warme week bijzonder gewaardeerd zal worden, bleek de meute zich rustig te houden. Bovendien was het opnieuw bijzonder warm en het landschap dor en verlaten. Jaap Kersten, die in Montpellier de tweede plaats greep in de dertiende etappe van de Tour. De Fransman André Darrigade heeft de dertiende etappe van de Ronde van Frank rijk Aix-en-ProvenceMontpellier over 177,5 km.) gewonnen. De uitslag luidde: 1. Darrigade (Fr.) 4 uur 38 min. 37 sec. (met bonificatie 4.37.37); 2. Kersten (Ned.) z.t. (met bonificatie 4.38.07); 3. Aerenhouts (B.) z.t.; 4. Gainche (W.Z.W.) z.t.; 5. Zamboni (It.) z.t.; 6. Stablinski (Fr.); 7. Pauwels B.8. Beuf- feuil (W.Z.W.9. Hoevenaer s(B.); 10. Wasko (Parijs N.O.); 11. Thielin (Centr. Z.); 12. An- glade (Fr.), allen in dezelfde tijd als Darri gade 4 38.37; 13. Abate (Centr. Z.) 4.39.59; 14. Foucher (W.Z.W. z.t.; 15. Ignolin (W.Z.W.) 4.41.25; 20. Toon van 4er Steen (Ned.); 23. Carlesi (It.); 26. Anquetil (Fr.); 34. Jan West- dorp (Ned.); 44. Piet Damen (Ned.); 53 Piet van Est (Ned.),, allen in dezelfde tijd als Ig nolin. Het algemeen klassement na de dertiende etappe ziet er als volgt uit: 1. Anqueti! (Fr.) 76.05.26; 2. Manzaneque (Sp.) 76.11.03 op 5.37; 3. Gaul (Zwits./Lux.) 76.11.59 op 6.33; 4. Carlesi (It.) 76.12.39 op 7.13; 5. Perez Frances (Sp.) 76.13.45 op 8.19; 6. Junkermann (Did.) 76.14.42 op 9.16; 7. Massig- nan (It.) 76.15.02 op 9.36; 8. Dotto (Centr. Z.) 76.15.52 op 10.26; 9. Van Aerde (B.) 76.18.36 op 13.10; 10 Adriaenssens (B.) 76.22.00 op 16.34; 11. Rügg (Zw./Lux.) 76.22.42 op 17.16; 12. Hoevenaers (B.76.24.11 op 18.45; 13. Pau wels (B.) 76.26.00 op 20.34; 14. Aerenhouts (B.) 76.27.05 op 21.39; 15. Zamboni (It.) 76.29.41 op 24.15; 53 Piet van Est 77.05.37 op 1.12.13; 59. Van der Steen 77.29.40 op 1.24.14; 61. Damen 77.32.46 op 1.27.20; 66. Kersten 77.48.41 op 1.43.16; 68. Westdorp 77.52.07 op 1.46.49. Het puntenklassement luidt als volgt: 1. Dar rigade (Fr.) 120 pnt.; 2. Gainche (W.Z.W.) 96 pnt.; 3. Anquetil (Fr.) 87 pnt.; 4. Aerenhouts (B.) 71 pnt.; 5. Van Aerde (B.) 64 pnt.; 6. Stablinsky (Fr.) 60 pnt.; 14. ex aequo Kersten 38 pnt. Het ploegenklassement van de 13de etappe werd gewonnen door Frankrijk. 1. Frankrijk (Darrigade, Stablinsky, Anglade) 13.54.51; 2. België 13.55.51; 3. West-Zuid-West 13.57.13; 4. Centraal Zuid 14.00.01; 5. Nederland (Kersten, Van der Steen, Westdorp) 14.00.57. Het puntenklassement ziet er na de 13de etappe als volgt uit: 1. Frankrijk 8 pnt.; 2. België 2 pnt.; 3. West-Zuid-West 2 pnt.; 4. Italië 1 pnt.: 5. Centraal Zuid 1 pnt. De premie voor de strijdlustigste renner was voor de regionaal Abate Centr.Z.). Viot (Parijs N.O.), die tijdens de eindsprint van het peloton ten val kwam, kreeg de prijs voor de ongelukkigste renner. RCH blijft in het betaalde voetbal. Dat was de belangrijkste beslissing die gister avond viel tijdens de in restaurant Brinkmann in Haarlem gehouden jaar lijkse algemene en buitengewoon alge mene ledenvergadering van de Racing Club Haarlem. De motie, ingediend door een groep leden die wel eens wat andere mensen aan de touwtjes wilde zien trek ken kreeg namelijk weinig kans en de stemming over het al dan niet doorgaan van RCH in het betaalde voetbal viel met ruim verschil uit ten gunste van het betaalde voetbal. De twee vergaderingen werden gecombi neerd gehouden. Dat wil zeggen: het agendapunt bespreking bestuursbeleid van de gewone algemene vergadering werd gecombineerd met het gelijkluiden de punt op de agenda van de buitenge wone vergadering, waarna vervolgens voorzitter Van Kampen in een stemming de mening vroeg van de 110 aanwezige stemgerechtigde leden over de vraag amateurisme of professionalisme. Zoals gezegd, het bestuur bleef. De oppo sitie diende een motie in met de bedoe ling andere leiders voor de vereniging te verkrijgen men achtte het tegen woordige bestuur niet geschikt voor de haar opgedragen taak maar de stem ming over de motie (68 tegen, 38 voor en 4 blanco) wees toch wel uit dat men de tegenwoordige bewindslieden wenste te handhaven. Uiteraard werden er behartigenswaardige woorden gezegd over de toekomst van de vereniging. Dat gebeurde in toespra ken die duidelijk tot uiting brachten dat het afgelopen jaar weinig rooskleurig ge weest was en dat er toch iets diende te gebeuren. Voorzitter Van Kampen lichtte de situatie uitvoerig toe en kwam tot de conclusie dat het eigenlijk wel een nood zaak was door te gaan. Bij terugkeer naar het amateurisme is het nog lang niet zeker, aldus de heer Van Kampen, dat RCH zich na de grote uittocht van spelers van het eerste elftal zal kun nen handhaven in de eerste klasse ama teurs. Niettemin wilde hij wel dat de vergade ring zich uitsprak over de vraag al dan niet doorgaan in de sector betaald voet bal. Dat gebeurde, met als resultaat dat 92 leden zich voor de bestaande toestand verklaarden en slechts 18 leden het wen selijk achtten naar de rijen der ama teurs terug te gaan. En dus zal de Ra cing het komende seizoen zijn kansen in de tweede divisie gaan verdedigen. RCH zal het komende seizoen niet meer de beschikking hebben over Rooders, die het afgelopen seizoen voornamelijk de spil- plaats bezette. Rooders namelijk is aan gekocht door DOS, dat voor hem ƒ20.000 neertelde. Voetbaltrainers zijn in het algemeen geen lieden die aan de weg timmeren. Ook al hebben zij veelal een zeer belangrijk aan deel in de successen van de aan hun zor gen toevertrouwde elftallen, zij komen even stil als zij vertrekken. Zo niet de oefenmeester van HFC, de heer C. Stee man die de Haarlemse eersteklasser zes jaar diende en met ingang van het nieuwe seizoen over gaat naar Alkmaria Victrix in Alkmaar. In de periode dat de heer Steeman HFC trainde promoveerde de club naar de eerste klasse en werd daarin twee jaar later zelfs kampioen. Deze wa penfeiten en de grote sympathie die de HFC-ers voor hun oefenmeester koesteren waren redenen genoeg om hem uit te lui den. De eerste-elftalspelers haalden de heer Steeman en echtgenote gisteravond van de trein in Haarlem (hij woont in Velsen) waar aspirantjes bloemen aan bo den, plaatsten het echtpaar op een vrolijk versierde boerenkar, reden het tweetal vervolgens naar de woning van een van de spelers en bereidden hem daar een huldi- gingsfeest dat er zijn mocht. De Finnen Lethels en Pitkanen hebben in de Henley Royal Regatta de finale be reikt van het nummer twee zonder stuur man door een overwinning in de halve eindstrijd op de Britten Webster en Sla- de. Het was een gemakkelijke Finse zege in de tijd van 8 min. 23 sec. In de finale komen de Finnen uit tegen de Britse com binatie Waite-Nicholson. Bij Elinkwijk dreigen grote moeilijkhe den. Het nieuwe progressieve premiestel sel waarbij men 40,- per gewonnen wed strijd. f 30 per gelijkspel en 10 per ver loren gegaan duel uitbetaalt, heeft niet het succes, dat men ei van verwacht had. De meeste spelers weigeren de nieuwe voor waarden te accepteren. Dit heeft er toe geleid dat Humphrey Mijnals, Erwin Spa- rendam, Michel Kruin, Herman de Jong, Theuwis. Velthuis en Wolffers op de trans- ferlijst zijn geplaatst. Van der Schilden, Siahaya en Zweers werden op eigen verzoek op de transfer- lijst gezet. Slechts enkele jonge spelers hadden het nieuwe contract aanvaard. Van hen tekenden Kragten, Van der Kreeft, Van Rossum en Volder. Op de tweede dag van de testmatch tus sen Engeland en Australië, die in Leeds wordt gespeeld, overschreed Engeland met één run het totaal van 237 dat de Austra liërs donderdag bereikten. De Engelse ploeg, die op de eerste dag 9 runs zonder verlies scoorde, kwam nu op het moeilijk bespeelbare en zeer droge veld tot 229 voor 4 en heeft dus nog zes wickets in handen. Het grootste aandeel in de score had Co lin Cowdrey, die 93 runs scoorde. Er werd fel gestreden op deze tweede dag en de 23.000 toeschouwers hebben dan ook met intense belangstelling de strijd gadegesla gen. EDO staat zondagavond (aanvang zeven uur) voor de laatste kans om zijn plaats in de eerste divisie te behouden. De eerste wedstrijd tegen Wilhelmina ging zoals be kend verloren, hetgeen ietwaf tegen de ver houding was. De Haarlemmers dienen dus te winnen morgenavond tegen een ploeg, die ongetwijfeld taktische maatregelen ge nomen heeft om tegengoals te voorkomen. Desondanks achten wij de EDO-formatie niet kansloos en mogelijk wordt het een kleine overwinning. Waarna dan een be slissingswedstrijd noodzakelijk zal worden. Vandaag en morgen houdt de Koninklijk Roei- en Zeilvereniging Het Spaarne on derlinge roei wedstrijden op 't Zuider Bui- tenspaame. Vanavond wordt de laatste wedstrijd geroeid om kwart over zeven (finale dames acht); morgen wordt begon nen om één uur des middags; het uitge breide programma (er zijn 22 verschillen de nummers) eindigt met de finale dames vier snelroeien. In de eerste klasse A heeft Rood en Wit een uitwedstrijd tegen VOC. Het tweede elftal van deze club speelt voor I B in eigen omgeving (de Spanjaardslaan) tegen VRA, dat eveneens hoog gerangschikt staat. Haarlem speelt voor dezelfde afde ling thuis tegen Excelsior. De honkbalclub RCH houdt zondag voor de zestiende keer het juniorentoernooi om de Adri Blokker wisselbeker. Er zijn aan dit toernooi niet minder dan 24 deelnemen de verenigingen. Men begint om half tien des ochtends met het afwerken van de enorme serie wedstrijden (er zijn vier poules). De finale begint omstreeks vier uur. Op de banen van de tennisclub „Zand- voort" aan de Kennemerweg nabij de Ken- nemer Golfclub worden zondag de eind strijden gespeeld van het „Zandvoort- toernooi" dat reeds een week de aandacht vraagt. Men mag aantrekkelijke eindstrij den verwachten, waarbij wij op de baan verwachten: Landwehr uit Velp en D. Stradmeyer uit Amsterdam en bij de da mes mej. Pieksma uit de hoofdstad en Yvonne Harms uil Haarlem. HVGB houdt zondagmiddag (2 uur) in de zweminrichting aan de Kleverlaan in Haarlem een waterpolotoernooi. Er wordt op twee velden gespeeld. Op het eerste veld wordt een driekamp afgewerkt door DAW uit Alkmaar; PSV uit Eindhoven en de organiserende vereniging; op het twee de veld komen de aspirantenploegen uit Kring Haarlem KNZB tegen elkaar uit. De Chileen Luis Ayala zal de Spanjaard Miguel Santana vervangen bij de exhibitie van Wimbledon-spelers, die zondag op de Mets-banen in Scheveningen wordt gehou den. Ayala drong in het herenenkelspel te Wimbledon tot de laatste acht door en werd toen uitgeschakeld door de Austra liër Laver. De Australiër Rod Laver heeft op Wim bledon de titel in het heren-enkelspel ge wonnen door een overwinning in de finale op de Amerikaan Chuck McKinley. De strijd werd in drie sets beslist: 6-3 6-1 6-4. Het Australische paar Margaret Smith-Jan Lehane bereikte de finatle van het dames- dubbeispe! op Wimbledon door een over winning met 6-1 6-1 op de Zuidafrikaanse combinatie Hunt-Hutchings. De Austra liërs Roy Emerson en Neale Fraser bereik ten in het herendubbelspel de finale door in de halve eindstrijd hun landgenoten Fletcher en Newcombe met 10-8 11-9 6-1 te verslaan. De finale is een geheel Australische aan gelegenheid. De tegenstanders van Emer son en Fraser zijr namelijk Hewitt en Stolle, eveneens uit Australië. Het was voor de ?2-jarige Rod Laver de derde achtereenvolgende maal dat hij in de finale van het herenenkelspel op Wimble- dan kwam. Beide vorige malen slaagde hij er niet in de fel begeerde titel te behalen. In 1959 was de Peruaan Alex Olmedo voor hem een te sterke tegenstander en in 1960 eiste zijn landgenoot Neale Fraser de hoog ste eer voor zich op Deze derde keer echter bleek Laver de sterkste. „Chuck" McKinley een 20-jarige student uit St. Lous (V.S.), kan daarvan meepraten. Met 6-3 6-1 6-4 moest hij de eer aan de roodharige Austra liër laten. Laver. die dit jaar als tweede achter Fraser stond geplaatst, werd na zijn over winning luid toegejuicht door de 15.000 toeschouwers op het centre-court, onder wie zich ook prinses Margaret, haar echt genoot Anthony A rmstrong-Jones en de prinsessen Marina en Alexandra bevonden- In de finale, die i'i een zeer rustige sfeer gespeeld werd, kon de als achtste geplaat ste McKinley slechts zijn moed, snelheid en vasthoudendheid tegenover de voor treffelijke controle van Laver over diens uitstekend gerichte volley's en uitgereken de lage ballen stellen. Het bleek duidelijk dat de behendigheid van „Chuck" niets te betekenen had tegenover de superieure techniek van de Australiër. De uitschieters in McKinley's spe. werden hoe langer hoe zeldzamer en naarmate de strijd vorderde maakte de Amerikaan steeds meer fouten. Hij was niet in staat om de scherpe ballen, die de uitschakeling van Wilson en Sang- ster hadden betekend, op de juiste wijze te retourneren, terwijl zijn eigen services geen enkel gevaar voor Laver inhielden. In de eerste set wonnen beide spelers hun services tot de zevende game Toen doorbrak Laver die van zijn tegenstander (4-3). De Australiër verhoogde het tempo en na 19 minuten was het pleit al beslist: 6-3. Ook in de tweede set liet Laver een magnifieke partij tennis zien. Opnieuw doorbrak hij de service van McKinley, nu in de tweede game Het was het begin van een ruime set-winst voor Laver. Met 6-1 sloot hij de tweede set af. McKinley scheen zich in de derde set iets beter aan te passen, vooral op service. Tot de achtste game wist hij gelijke tred met Laver te houden, maar toen ging de Australiër weer Ui het offensief. Met 5-4 behoefde Laver slechts zijn service in de volgende game te behouden om de titel de zijne te mogen noemen. In de laatste game van de ontmoeting leek de linkshandige Laver nerveus te worden. Hij sloeg een gemakkelijke bal uit en miste een tweede Hij leidde toen met 40-30, een dei de fout zou hij dus niet meer mogen maken. Een hoge bal van McKinley beantwoordde Laver toen echter met een oerharde volley. De Amerikaan werd kansloos gecasseerd en Rod Laver. de vijfde Australiër die in de afgelopen zes jaar de titel won. kon zich Wimbledon- kampioen noemen. Na afloop van de finale in het heren enkelspel verklaaide winnaar Rod Laver dat mj momenteel nog geen enkel plan heeft om prof te worden. „Ik heb nog geen enkele aanbieding ontvangen", liet de nieu we Wimbledon-kampioen weten, „maar als ik er een krijg, zal ik hem natuurlijk uitgebreid bestuderen." De Australiër gaat zich nu voorbereiden op de Internationale Amerikaanse tennis kampioenschappen in Forest Hills, waar hij verleden jaar in de finale werd ver slagen. Over zijn ontmoeting met McKinley zei Laver: „De strijd was harder dan de score doet vermoeden. McKinley heeft tot het einde toe voor elk punt gevochten en tot de laatste bal heeft hij geweigerd zich gewonnen te geven De halve finales van het gemengde dub belspel hadden het volgende resultaat: Howe-Ilsa Buding (Australië-Duitsland) versl. Morea-Margareth Smith (Argenti nië-Australië) 6-3 6-2; Stolle-Leslie Turner (Australië) versl. Javorsky-mevr. Sukova (Tsj.sl.) 7-5 6-3. Koersen op Duindigt Zondagmiddag vormen op de renbaan Duindigt de vier rennen het belangrijkste deel van het tien nummers tellende pro gramma. De hoofdschotel is de Dianaprijs, in feite de Derby voor de merries. Hoewel hierin slechts zes paarden zullen starten is het niet eenvoudig hieruit een winnaar te halen, omdat de 2400 meter lange af stand de normale krachtsverhoudingen verstoren. Gelet op de uitslag van de Derby mag ondanks het nadelig verschil in ge wicht op een overwinning worden gere kend van Marian, die bewezen heeft stayer allures te hebben, dit in tegenstelling met Expectation. Op de plaatsen worden ver wacht Tourioka en Solita. In de ren voor 2-jarigen zal nu bij een regelmatige start Paturion II de zege kun nen boeken vóór Mowgeli. Tenslotte kan in handicap de onfortuinlijke Country Girl eindelijk eens als eerste door de finish komen of de wispelturige Sporting Life. Een mogelijk outsider is Isham. Bij de draverijen zal in het internatio nale slotnummer de Belgisch-Franse dra ver Haon zijn tweede achtereenvolgende zege kunnen behalen, vóór Sammy Mars en de goede Qui Suit. De Franse draver Karanos heeft eveneens uitstekende kan sen. In de Hanover T-prijs kan Wendy Hoi landia dank zij haar goede startpositie direct de leiding nemen en behouden, want Xema S en Victor* Queen zullen haar dan niet meer kunnen inhalen. Outsider is Winston Hanover De uitstekende vorm. waarin Ylite Rose in de afgelopen weken loopt, kan zij honoreren met de eerste plaats in de Harold-prijs. waartoe zij ech ter eerst de voortreffelijke Xelinotte moet kloppen. Andere kandidaten zijn Xessidor en Ijsvogel S. In het lange-afstandsnummer gaat de voorkeur naar de sterke Xylander V, voor de 3-iarige Zeno en de opkomende Yas- mine. Outsider is de onregelmatige Y Dunst Bij de 2-jarigen kan Axkit Hoiiandia op nieuw winnen, daar Amigo en Apage Spen cer nog lang niet de snelheid kunnen halen van deze veelbelovende jonge draver. Het dicht bezette openingsnummer brengt Zampa va'n Palenliocf als de favoriet aan de start, gevolgd acor Yolige Miss, Yostra en Zwentibold. Rod Laver, Wimbledon-kampioen in het herenenkelspel.

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 19