r É0RMM altijd welkom 4 Licht inpakwerk vermeerdert gezinsinkomen! Gehuwde vrouwen kunnen bij Droste óók voor halve dagen of in de avond uren werken op de inpakafdelingen. Licht werk in een prettige omge ving, in die uren, waarin u zich ge makkelijk vrij kunt maken. Uw ge zinsinkomen vaart er wel bij N.B. Informeert u ook eens naar de bijzondere werktijden voor gehuwde dames op de glaceerkamer. Emballeurs. Wat Droste maakt moet ook verzon den worden over de hele wereld. Emballeurs hebben een verantwoor delijke taak en de zorg voor een stipte verzending. Er zijn nu directe plaatsingsmogelij kheden. 4 Waarom „kantoor" niet saai behoeft te zijn. Meisjes met Mulo of middelbare schoolopleiding, die iets voor een kantoorbaan voelen waar het woord je „saai" niet bij te pas komt, vin den uitstekende kansen by Droste. Een bedryf dat bekendheid geniet over de gehele wereld maakt natuur- lyk het werk interessant. Je kennis, werkkracht en initiatief worden bij Droste goed beloond. Ambieer je een boeiende werkkring solliciteer by Droste. Er zyn diverse plaatsings mogelijkheden op de afdelingen Export, Binnenlandse verkoop, Me chanische administratie, Planning en Boekhouding. Inl.Droste - Harmenjansweg 129 - Haarlem. Jongeren afdeling. Voor jonge meisjes, die net niet meer leerplichtig zyn, maar nog niet het volle bedryf in mogen, is een aparte afdeling onder speciale leiding opgericht. Hier wordt 7 uur per dag gewerkt en worden jonge meisjes opgeleid tot decoratrice, glaceerster en ervaren verpakster. Een volle dag per week wordt be steed aan handenarbeid, kinderver zorging, naaldvakken, lichameiyke opvoeding enz. Bovendien krijgen de meisjes nog een aantrekkelyk loon. Binnenkort start er een nieuwe groep en je kunt je nu al aanmelden by Droste - Harmenjansweg 129 - Haarlem. Jongens die verder willen komen, werken en leren bij Droste! Voor jongens die dit jaar van school komen liggen er goede kansen by Droste. Er is pittig werk in een van de vele fabrieksafdelingen voor jon gens die van aanpakken houden. Maar wil je verder komen, dan valt er nog veel te leren! Voor flinke jon gens organiseert Droste een speciale vormingscursus en dat is iets voor jou! Je krflgt onderricht in vakken van algemeen belang en veel tijd wordt er besteed aan de praktyk van het eigen bedryf. Denk er eens over na. Doe het. Vraag inl. by Droste - Harmenjansweg 129 - Haarlem. Plezierig werk voor meisjes. Jonge meisjes vinden plezierig werk by Droste. Op de inpakafdelingen (waar al die heerlijke Droste Choco lade, Bonbons en Cacao met zorg worden ingepakt!) zyn vele nieuwe plaatsingsmogelykheden; ook het glaceren en decoreren van bonbons is leuk werk. Je werkt er in kleine, gezellige groepjes in een moderne en prettige omgeving. Muziek ty- dens het werk en de lunch kan wor den gebruikt in eigen recreatiezaal. Zaterdags vry Sterke handen welkom bij Droste! Mannen die graag in eigen stad wil len werken kunnen terecht by Droste. Zaterdags is er vrij, de be loningsregeling is interessant en opneming in het pensioenfonds is mogelyk. Er zijn vele plaatsingsmogely kheden voor flinke mannen in diverse fa brieksafdelingen. DftOSTE'S CACAO- EN CHOCOLADEFABRIEKEN N.V. HARMENJANSWEG 129 - HAARLEM Veel voordelen bij Droste! - Speciale opleidingen voor jongens en meisjes - volledige vergoeding van reiskosten voor van buiten Haarlem komend personeel - muziek tijdens het werk op de inpakafdelin gen - eigen recreatiezaal voor ont spanning en lunchpauze - talryke gezelligheidsverenigingen - zater dags vry, dus een heerlijk lang week end - eigen medische dienst met be drijfsarts en tandarts - interessante beloningsregelingen - maatschappe- lflke afdeling met diverse fondsen - extra spaarmogely kheden by Dros- te's Vrijwillig Spaarfonds - opne ming in pensioenfonds mogelyk - manicure voor het vrouwelyk per soneel op de inpakafdeling en de glaceerkamer. Alle inlichtingen over 'werken bij Drostekunt u dagelijks van 08.30-17.00 uur en elke woensdagavond van 19.00-20.00 uur verkrijgen bij Droste's Cacao- en Chocoladefabrieken N.V. - Harmenjansweg 129 Haarlem. U kunt ook een telefonische afspraak maken (tel. 02500 - 11830 - 8 lijnen). dynamisch DROSTE is vee! te doen!

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 20