Heden Nationale Slauerhoff- herdenking in Haarlem Gunstiger indrukken van het nieuwe orgel in Bloemendaalse kerk Exposities in Haarlem CETAFLE m li li G.A ï.d.STEUR KRUISSTRAAT 7 foot 'EB En Teleurstellende film over Gagarin's „vlucht naar de sterren" De salarissen in het omroepbedrijf VAN NELLE's theebuiltjes James Thurber geopereerd mm DONDERDAG 5 OKTOBER 1961 Herenkledinq - Haarlem Tel. 0 2500 - 10730 Residentie-Orkest naar Amerika KRUISWEG 47-49 HAARLEM Dutch Swing College Band op Schiphol teruggekeerd Met één Afternoon thee builtje maak ik een héérlijke pot thee voor heel de familie. En lekker dat ze is mmmi „zinernorm i I '>M r T' Bodem van Indische Oceaan wemelt van vulkanen Bob But/s Lym koud alle hout met van Ceta-Bever 7 etevisiefirogramma %r HP ImPMH ers Aanklacht Beeldschermer De radio geeft vrijdag HEDEN HEEFT in Haarlem de Nationale Slauerlwff-herdenking plaats. Hedenavond om acht uur begint in de Hildehrandzaal van restaurant Brinkmann de door het herdenkingscomité, onder voorzitterschap van A. Roland Holst, be legde bijeenkomst, tijdens welke behalve door de voorzitter het woord zal worden gevoerd door Arthur Lehning. Albert Vogel zal fragmenten voordragen uit proza en poëzie van Slauerhoff, die precies vijfentwintig jaar geleden te Hilversum op 38-jarige leeftijd overleed. Na deze bijeenkomst zal door dr. HuLsker, voorzitter van het Nederlands Letterkundig Museum en Documen tatiecentrum, de expositie „Logboek van Slauerhoff" in het Huis Van Loot/ worden geopend. HEDENMORGEN LEIDDE dr. Hulsker In het Huis Van Looy een persconferentie naar aanleiding van de expositie, die op dat tijdstip nog niet geheel voltooid was. Dr. Hulsker, geassisteerd door de heer Gerrit Borgers en mej. Ellen Warmond van het Letterkundig Museum dat de ex positie heeft samengesteld, verklaarde dat de expositie in Haarlem wordt gehou den omdat verbouwingen in het Letter kundig Museum in Den Haag de ruimte aldaar te zeer hebben beperkt. Omdat men de expositie in ieder geval op de verjaardag van Slauerhoff's sterfdag wil de doen openen, heeft men haar elders moeten inrichten. Tijdens de persconfe rentie werd het zojuist gereed gekomen zesde, aan Slauerhoff gewijde, deel van de reeks „Schrijvers Prentenboek" uitge reikt, dat zo nauwkeurig op de expositie aansluit dat het als catalogus gebruikt kan worden. DE EXPOSITIE is zo ingericht dat men, met hulp van de op ooghoogte aan gebrachte teksten, chronologisch het le vensbeeld van Slauerhoff kan volgen, dat als in een logboek is vastgelegd in foto's, brieven, publikaties en andere documen ten. Dit levensbeeld wordt grotendeels door teksten uit Slauerhoff's werk bege leid, waardoor men als het ware door de dichter zelf door zijn leven wordt ge voerd. In vitrines zijn de authentieke do cumenten en geschriften ondergebracht, terwille van de leesbaarheid aangevuld met transcripties van K. Lekkerkerker. In het zijzaaltje van het Huis Van Looy zijn portretten geëxposeerd van Slauerhoff en litteraire tijdgenoten. DE EXPOSITIE kan makkelijk worden vervoerd; het ligt namelijk in de bedoe- Advertentie OVERHEMDEN bestaan in een eindeloos aantal merken. Voor u hebben wij het beste gekozen, zoals Van Heusen vanaf 29.50; King vanaf 19.75; in popeline en No-lron. Ook overhemden naar maat kunnen wij voor u maken. U KUNT VOORDE DEUR EEN </2 UUR PARKEREN Ook op zaterdagmiddag De leden van het werkcomité van de expositie „Logboek van Slauerhoff": dr. J. Hulsker (links), mej. Ellen Warmond en de heer Gerrit Borgers, respectievelijk voorzitter, secretaresse, en directeur van het Nederlands Let terkundig Museum en Documentatie centrum in Den Haag, in het Huis Van Looy, waar heden de laatste hand werd gelegd aan de Slauerhoff- expositie ling haar ook te doen houden in onder andere Leeuwarden, Arnhem en Eindho ven. In het werkcomité hebben zitting de heren Hulskèr en Borgers en mej. War mond. Het fotografisch materiaal is ver zorgd door de heer De Bouter en de in richting is van de architect Kuiper Wij hopen morgen een beschouwing aan de expositie te wijden. De ambassadeur van de Sovjet-Unie in ons land had gistermiddag een grote schare leden van het korps Diplomati que onder wie enkele ambassadeurs en tal van andere belangstellenden verenigd in het Seinpost-theater in Scheveningen om er te komen kijken naar een nieuwe Russische documentaire, „De eerste vlucht naar de sterren". Deze veertig minuten durende film is gewijd aan de ruimtevlucht van majoor Yoeri Gagarin, maar en dat was het teleurstellende van deze bijzondere film voorstelling van die vlucht zelf krijgt men geen meter film te zien. Begonnen wordt met de aankomst van Gagarin in Moskou en zijn op gezwollen toon uitgebrachte rapport aan Kroesjt- sjev. Vervolgens ziet men de uitbundige huldiging van de kosmonaut door juichen de mensenmenigten en dan wordt nog eens stap voor stap de levensloop van Ga garin, zijn jeugd, zijn schooltijd, zijn vlie geropleiding enzovoort in beeld gebracht. Bij tijden verschijnt het sympathieke gezicht van de ruimtevaarder Zelf op het scherm om duidelijk te maken dat hij niet anders dan een heel gewone zoon van het Russische volk is en dat slechts het lot hem uit een rij van kandidaten naar voren haalde om de eerste ruimtevaarder te worden. De film wordt iets interessanter bij de medische en technische voorbereidin gen tot de vlucht. Men ziet de hondjes, de muizen en de gewassen die vóór Gaga rin de ruimte in werden gestuurd. Maar wanneer dan het grote moment van de start daar is, springt het jour naal over op tekenfilm; een witte stip die een kring om een hemelsblauwe aardbol trekt. „Het is hier mooi", horen en zien we Gagarin, in liggende houding, op een televisiescherm zeggen. Maar wat zijn ogen uit de Wostok waarnamen, helaas dat ziet de bioscoopbezoeker niet. De film heeft de afgelopen twee maan den al in enkele plaatsen in ons land ge draaid. Hij is gekocht door een Amster dams verhuurkantoor en zal nog wel in voorprogramma's worden opgenomen. Een moeilijkheid is echter dat hij daar voor feitelijk iets te lang is. Men wil hem tot op de helft bekorten, maar daarvoor voelen de Russen tot dusver niets. DUITS KOOR NAAR BEVERWIJK Een groep van 42 zangers en zangeressen van het Göttinger Sankt-Jakobi-koor onder leiding van Hans Hendis, zal vrijdag naar Nederland komen. Het koor zal uitvoerin gen geven in Amsterdam, Westzaan en Be verwijk en ook voor de radio optreden. Op het programma staan werken van onder anderen Heinrich Schütz, Igor Strawinski en Johann Nepomuk David. De groep zal de gast zijn van de Evangelisch-Lutherse gemeenten. Vertegenwoordigers van de werkgevers- en werknemersorganisaties uit de NRU. de NTS en de Wereldomroep hebben woens dag tijdens een strikt besloten zitting in het gebouw van de Sociaal Economische Raad te Den Haag langdurige besprekingen ge voerd met de looncommissie van de Stich ting van de Arbeid over de nieuwe salaris- voorstellen voor het omroeppersoneel. De looncommissie zal zich hierna bera den over het uit te brengen advies aan het College van Rijksbemiddelaars. In het begin van 1962 zal het Residentie- Orkest een tournee van een maand maken door de Verenigde Staten. Men hoopt 22 concerten te geven. Met inbegrip van een bestuurslid en de directie zal de reis door ongeveer 110 personen worden gemaakt. Gezien het grote belang van deze tour nee hebben B. en W. van Den Haag aan de gemeenteraad voorgesteld, een bedrag van 50.000 ter beschikking te stellen aan het reisfonds der stichting „Het Residen tie-Orkest", ter gedeeltelijke dekking van het geraamde tekort op de tournee. Op de laatste dag van de maand mei van dit' "j'aar werd het nieuwe orgel van de gereformeerde kerk aan de Vijverlaan te Bloemendaal tijde/is een. concert be speeld door een organist, die de adviseur was bij het ontwerpen van het orgel. Bij mijn bespreking van dit concert in ons blad van 1 juni heb ik met reden aange nomen, dat ik de deskundigheid van deze organist voor wat de klankwerking van het orgel betrof, krachtens zijn adviseurschap kon laten gelden. Woensdagavond is mij door het goede spel van de organisten Piet Halsema en Johan Timmerman, tijdens een concert waaraan ook de bas Cor Beek, het Bloe- mendaals kerkkoor en een strijkensemble meewerkten, gebleken dat de indertijd con- concerterende organist eigenlijk ook nog ten aanzien van zijn kennis van de klank werking op zijn concert voor een teleur stelling heeft gezorgd. Want de organist Piet Halsema heeft gisteren met zijn rus» tige, beheerste en door een weloverwogen registratie gekenmerkte vertolkingen, al thans die van de Toccata, Adagio en Fuga in C van Johann Sebastian Bach en van het „Air" uit het orgelconcert in D van Handel, bewezen, dat het orgel ook een an dere, inderdaad muzikale, klank kan pro duceren dan de vormloze geluidsmassa's, die mij indertijd zo hebben doen ontstel len. Zeer tot mijn spijt kon ik door een con cert, dat elders gegeven werd, niet meer het orgelwerk „Final" van César Franck horen om een indruk te krijgen van de geschiktheid van het klankkarakter voor déze compositie. De barok-muziek van Bach en Handel werd bij de vertolkingen met grote duide lijkheid door Piet Halsema getekend. Hij koos de vulstemmen van het orgel met een passende intensiteit, die glans verleende aan de grondstemmen zonder dat hun spe cifieke karakter in de samenhang der tona liteit verloren ging. De organist Johan Timmerman kreeg eveneens gelegenheid om goede kwaliteiten van het orgel aan te tonen, in het bijzon der wel bij de voordracht van de tweede koraalbewerking „Liebster Jesu, wir sind hier" van Johann Sebastian Bach, waar van de cantus firmus in mooie bescheiden klank werd gespeeld. Maar voor de eerste bewerking van hetzelfde koraal bleek de pedaalklank nog te dof en daardoor wer den de bas en wellicht als gevolg daar van ook de overige stemmen onduide lijk van tekening. In elk geval hebben de bespelingen van deze avond bewezen, dat de akoestiek van het kerkgebouw een bui tengewone zorg bij het kiezen van de re gisters noodzakelijk maakt en dat hiervan dan zeker bevredigende resultaten ver wacht kunnen worden. Ik hoop dit nog eens ook voor wat andere dan barokmuziek be treft, te kunnen vaststellen. Van Cor Beek hoorde men een vertol king van „O, praise the Lord" en „Digna- re, o Domine" van Handel en van „Pie Jesu" van Caplet, waarbij deze zanger een mooi getimbreerde basstem kon laten gelden, die .echter nog een groter gelijk matigheid van toon-plaatsing zal moeten krijgen. Dan zal hij nog meer zijn gevoe lige muzikaliteit tot uitdrukking kunnen brengen. Met begeleiding van Johan Timmerman en van een st.rij kersensemble vertolkte het Bloemendaalse Kerkkoor onder leiding van Piet Halsema het koraal „Liebster Jesu, wir sind hier", de harmonisch en melo disch welluidende Psalm 67 van de diri gent, de Cantate „Nimm von ons Herr van Dietrich Buxtehude en later op de avend Psalm 150 van César Franck. Met de drie eerstgenoemde werken maakte het Advertentie koor een goede indruk. In de ruimte van de kerk werden de menselijke stemmen gesublimeerd. Ik geloof, dat a capella-zang hier prachtig zal kunnen klingen, Johgp Timmerman begeleidde het koor volgzaam evenals het strijkersensemble, waarvan de toonvorming soms strakker had kunnen zijn. P. Zwaanswijk De Dutch Swing College Band, die na een tournee van 2Va maand door Argen tinië, Uruguay en Chili vanavond in ori ginele Zuidamerikaanse poncho's gehuld op Schiphol terugkeerde, is een stromach- tig welkom te beurt gevallen, waarbij de Stork Town Dixie Kids uit Den Haag van af de balustrade het schone lied „Oom Piet is terug uit Amerika" lieten schet teren. „We hebben in Zuid-Amerika inder daad topgages ontvangen", bevestigde Arie Ligthart, de 38-jarige zakelijke lei der van de band, tevens bespeler van banjo, guitaar en clarinet. Vier of vijf maal per week trad de band, die in Zuid- Amerika een ware sensatie was, voor de radio op en bovendien circa 3 maal per week voor een televisie-uitzending. Per uitzending werden steeds minstens enkele duizenden guldens betaald. Peter Schilperoort, de leider van de band, heeft in Zuid-Amerika met zijn nfeuwe liedje „Quena Blues" een dave rend succes geboekt. De melodie is geba seerd op muziek, die de laatst overgeble ven Indianen daar nog op hun guena flui ten en een zachte fluit voert er dan ook de boventoon in. Op 23 oktober trekt de Dutch Swing College Band naar Duitsland. Begin volgend jaar zal de band mogelijk een tournee door Japan gaan maken. De definitieve contracten hiervoor zijn nog niet getekend. Advertentie Nys////ys//////sssfy*l doos van '20 stuks IN DE ARK is tot 14 oktober werk te zien van enige Haarlemse beeldende kun stenaars, of althans zich zo noemenden. Het is echt niet allemaal even fraai wat hier te zien valt. Op groepsexposities als deze, waarop nog altijd een Boot vertegen woordigd is, mag toch niet zo'n getekend naaktstudietje hangen, dat, hoewel wel aardig, toch alleen maar past als aanvul ling op een uitvoeriger vertegenwoordi ging. Als onderwerp zijn de katjes van een Mia Maas natuurlijk aantrekkelijk, haar MOSKOU (Tass) Een foto van de bo dem van de Indische Oceaan, gemaakt door een Russisch schip voor wetenschap pelijk onderzoek van de zeebodem, ver toont een reusachtig spoor van een tot nog toe onbekend dier. De foto werd op onge veer drieduizend meter diepte genomen. De Russen hebben reeds een gebied van 30.000 mijl in de Indische Oceaan onder zocht. De geleerden hebben geconstateerd, dat de Oceaanbodem heuvelachtig is en dat het er wemelt van vulkanen. Het on derzoek in de Indische Oceaan wordt voort gezet. Voetsporen van een onbekend zeemon ster in de Indische Oceaan. De bekende Amerikaanse humoristische tekenaar en schrijver James Thurber heeft in een Newyorks ziekenhuis een spoed operatie ondergaan. Zijn toestand wordt kritiek genoemd. Een woordvoerder van het ziekenhuis wilde niet zeggen waaraan Thurber lijdt. De tekenaar en auteur is sinds jaren vrijwel blind. „ROKATO" OPENT MET EEN BLIJSPEL Het rooms-katholieke toneelgezelschap „Rokato" uit Haarlem, geeft maandag 9 oktober in de tuinzaal van het Concertge bouw, zijn eerste toneelavond in het nieu we seizoen. Opgevoerd wordt „De firma Adam en Eva", Amerikaans blijspel in drie bedrijven door Guy Bolton en George Middleton; in de Nederlandse bewerking van Dirk Witte en Constant van Kerck- hoven jr. De regie is van de heer N. van der Erf. DE NEGEN MUZEN Synagoge uit eerste eeuw. In de buurt van de oud-Romeinse havenstad Ostia zijn de indrukwekkende ruïnes gevonden van een gebouw, dat naar men gelooft een Joodse synagoge uit de eerste eeuw na Chr. is. De synagoge, waarschijnlijk de oudste die ooit in Europa is gevonden, werd blootgelegd door arbeiders die een weg aan het verbreden waren naar de nieuwe Romeinse luchthaven Fiumicino. Onder de brokstukken bevinden zich twaalf meter hoge zuilen, 60 centimeter in diameter. In reliëf staat op een architraaf een kandelaar met zeven armen afgebeeld, het symbool van de Joodse godsdienst. Rietpentekening van Chris Tonbreeker. tekenen is toch niet voldoende te noemen. Mets greep met zijn zonnig landschap te hoog, naar een te moeilijk onderwerp. Me vrouw C. van Waveren-Groen toont begrip voor het aquarelleren, maar moest haar resultaten eens wat royaler en met een passepartout inlijsten. C. W. Mandersloot schildert naakten wel handig; zijn schilde rijtje werd toch niet meer dan wat men wel „zeepprent" pleegt te noemen. Liever zie ik dan toch zo'n breed en wat stug geschilderd stilleven van P. Kloes. Van H. van Leuven is er een aardig portretje en van B. Keppel een eenvoudig gehouden landschapje. Ver boven alles uit steekt het schilderij van Boot, een in fijn groene sfeer gezien en intens bekeken bloemstukje, dat var. een prachtige en voor Boot ook hel dere kleur is. „IN 'T GOEDE UUR" exposeert deze maand Chris Tonbreeker tekeningen, aqua rellen en etsen. Goed ligt hem het duin en heuvellandschap. Voor sfeer kan hij ge voelig zijn als een Damave. De kleur van zijn mooiste landschappen doet even den ken aan die van Van Gulik, en dat is ook een compliment. Tonbreekers lijnvoering maakt zijn uitdrukkingswijze helder, voor al in zijn grafiek. Enkele aquarellen had den iets verder doorgewerkt kunnen zijn. Advertentie VOOR DONDERDAG NTS 20.00 Journ. KRO; 20.20 Filmprogr 20.40 Kunstrubriek. 21.10 De vuurproef, toneelstuk. VOOR VRIJDAG NTS: 20.00 Journaal en weeroverz. AVRO: 20.20 TV-kroniek. NTS: 20.50 Ballet. AVRO: 21.25 De andere, detectivespel. 22.00 Documentaire film. A A nKOHDIGIHGEM En BESCHOUW!MG EN Met de documentaire over „Vijand num mer een", de woningnood kwam er gister avond een brok sociale bewogenheid op het beeldscherm, dat het beste televisiewerk was wat wij sinds lang hebben gezien. Het bezat het niveau van de langzamerhand klassiek geworden reportage over het emi grantengezin uit Canada van Kees van Langeraad. De documentaire over de wo ningnood stond op naam van Herman Wigboid. De kracht van deze onthullende documentaite school in de montage. De diverse gesprekken werden steeds onder broken door de woordvoerders te confron teren met de situaties, waarop zij doelden. Daardoor kreeg de kijker gelegenheid zichzelf een beeld te vormen van de toe stand op de woningmarkt. Door deze vorm had vooral minister van Aartsen het hard te verduren bij zijn verdediging van de grotere bouwschaal in de gesubsidieerde particuliere sector en de vermindering van het aantal woningwetwoningen. Ook de winsten der aannemers kwamen nog eens in een helder daglicht. Op zichzelf werd de documentaire daardoor geladen. Ze be zat dramatiek. De ellendige omstandighe den, waarin vele gezinnen zijn gehuisvest en de wanhoop er ooit uit te komen, kreeg nadrukkelijk reliëf. Men kan er te gen in brengen dat deze vormgeving wel wat tendentieus werkte en bepaaldelijk niet helemaal eerlijk ten aanzien van degenen, die hun woorden steeds door de feiten za gen gelogenstraft. Maar dat het Neder landse volk in zijn totaliteit door gebrek aan belangstelling mede schuld heeft aan de gesignaleerde wantoestanden, werd toch ook'met evenzoveel woorden gezegd. Het was een intrigerende en openhartige aanklacht, die niet naliet indruk te maken. De NTS besloot het avondprogram met de Harry Belafonte-show, waarin de ge lijknamige negerzanger, vaardig geassis teerd door zijn eigen „harmony singers" en door zijn nieuwste ontdekking, de zeer expressieve zangeres Odetta, een aantal indrukwekkende spirituals en grappige volksliedjes ten beste gaven. Hoewel de montering even geraffineerd overdadig was als die van de bekende Amerikaanse t.v.-shows, stonden de verrichtingen van deze negerartiesten én als „kijkspul" en als culturele genieting toch op een heel wat hoger peil als de Bing Crosby- en Perry Como-onbenulligheden. Wij zullen dit groepje graag nog eens meer aan het werk zien op de vaderlandse beeldbuizen. HILVERSUM I. 402 m.' 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 12.00 AVRO. 16.00 VARA 19.30 VPRO. 21.00 VARA. 22.40 VPRO. 23.00—24.00 VARA. VARA 7.00 Nieuws. 7.10 Gymn. 7.20 Gram. 8.00 Nieuws. 8.18 Gram. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.10 Gram. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. VPRO: 10.00 Inzicht en uitzicht, lezing. 10.05 Morgenwij ding. VARA: 10.20 Voor de vrouw. 11.00 Voor de kinderen. 11.15 Fluit en clavecimbel. 11.40 Orgel spel. AVRO: 12.00 Trompet met ritmische bege leiding. 12.20 Regeringsuitz.: Uitz. voor de land bouw. 12.30 Land- en tuinbouwmeded. 12.33 Sport en prognose. 12.50 Pianospel. 13.00 Nieuws. 13.15 Meded. en gram. 13.25 Beursber. 13.30 Kinderkoor. 13.50 Voordracht. 14.10 Klarinet-ens. 14.35 Gevar. programma. VARA: 16.00 Grepen uit de muziek geschiedenis, muzikale lezing. 16.30 Voor de zie ken. 17.00 Voor de jeugd. 17.50 Act. 18.00 Nieuws. 18.150 Pol. lezing. 18.25 Lichte muziek. 18.50 De puntjes op de i, praatje. 19.00 Voor de kleuters. 19.10 Kinderkoor. VPRO: 19.30 De stad nu, klank- 19.45 Boekbespr. 19.50 VPRO-nieuws. 20.00 Nws. 20.05 Zo begon de toekomst... klankb. 20.50 De wereld vergadert, lezing. VARA: 21.00 Spaanse zigeunermuz. 21.20 Slauerhoff-herdenking. 21.50 Lichte muz. 22.15 Buitenl. weekoverz. 22.30 Nws. VPRO: 22.40 Wat maken wij van ons huwelijk, gesprek. VARA: 23.00 Soc. nieuws in Esperanto. 23.10 Gram. 23.55—24.00 Nieuws. HILVERSUM II. 298 m. 7.00—24.00 NCRV. NCRV: 7.00 Nieuws. 7.10 Gram. 7.30 Gewijde muz. 7.50 Meditatie. 8.00 Nieuws. 8.15 Radiokrant. 8.35 Gram. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Gram. 9.40 Voor de huisvrouw. 10.10 Gram. 10.15 Morgen dienst. 10.45 Pianorecital. 11.15 Voor de oudere luisteraars. 12.00 Amus.muz. 12.30 Land- en tuin bouwmeded. 12 33 Koorzang. 12.53 Gram. of act. 13.00 Nieuws. 13.15 Metropole-ork. en klein koor met solist. 13.55 Gram. 14.05 Schoolradio. 14.25 Aida, opera (gr.). 15.40 Gram. 15.50 Volksmuziek. 16.15 Wenken voor de tuin. 16.30 Pianotrio. 17.00 Voordr. 17,20 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Gram. 18.00 Jeugdkoor. 18.20 De hangmat. 18.50 Rege ringsuitz.: Mensen helpen, III, klankb. over het buurtwerk. 19.00 Nieuws en weerber. 19.10 Op de man af, praatje. 19.15 Gram. 19.30 Radiokrant. 19.50 Gewijde muz. 20.20 Gevar. progr. 21.20 Lich te muz. 21.40 Tot ziens in Jeruzalem, bijbelquiz. 22.00 Kerkorgelconc. 22.30 Nieuws. 22.40 Wijd als de wereld, lezingen. 23.00 Radio-philharm.ork. én solist. 23.55—24.00 Nieuws. BRUSSEL. 324 m. 12.00 Nieuws. 12.02 Gram. 12.30 Weerber. 12.35 Gram. 12.50 Beursber. 13.00 Nieuws. 13.15 Gr&m. 14.00 Schoolradio. 15.45 Kamermuz. 16.00 Beurs ber. 16.06 Operettemuz. 17.00 Nieuws. 17,15 Lichte muziek. 17.45 Duitse les. 18.00 Vlaamse liederen. 18.10 Voordr. 18.20 Voor de soldaten. 18.50 Sport- kron. 19.00 Nieuws, corr. uit Nederl. en toneel- kron. 19.45 Kron. van de Bond der grote Gezin- i nen. 20.00 Ork.conc. 21.45 Liederen. 22.00 Nieuws. 22.15 Jazzmuziek. 22.5523.00 Nieuws.

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 4