Belgisch voetbalteam won weer eens - van Frankrijk nog wel Wé f f. Schrik m U Duinwijck's tweede team bood Nijmegen goed tegenstand Chelsea zet alles - op - alles HVS had Molenwiek in 21 minuten op beslissende 3-0 achterstand witte tanden drop Gelijke score bij DOS-Viktoria Matthews terug naar Stoke City Het Engels elftal tegen Portugal bleef uit: 3-0 Nog een manager verlaat zijn club Overwinning voor Real Madrid Beara de ster van het veld bij Alemannia—ADO Slotkoersen Hamrin scoorde zijn 100ste doelpunt |l i DONDERDAG 19 OKTOBER 1961 19 Motor Jena versloeg Swansea Town Oude fouten Druk Angelo Sormani is bijzonder in trek Kleine overwinning van Turkije op Zuid-Korea De Europese beker Donner nog steeds onderaan in Boedapest Peter Müller houdt op met boksen De Engelse league In Utrecht is woensdagavond voor onge veer 800 toeschouwers de voetbalwedstrijd Dos-Viktoria Keulen gespeeld. De ontmoe ting eindigde met 2—2; bij de rust was de stand 11. Beide Utrechtse doelpunten werden ge scoord door middenvoor Verkuil, vervan ger van Tonny van der Linden die met het oog op de interlandwedstrijd van het Ne derlands elftal tegen Hongarije op zondag zijn plaats had afgestaan. In de 20ste mi nuut van de eerste helft scoorde de Utrech ter voor het eerst (10), kort voor rust bracht de Viktoria-rechtsbinnen Schuit de stand op 11. Halverwege de tweede speeltijd trof Verkuil met een hoge om haal voor de tweede maal doel (21),. Rechtsbuiten Ruehl slaagde er vijf minuten voor het einde tenslotte in de partijen weer op gelijke voet te brengen (22). Dit is het Hongaars voetbalteam (inclu sief reserves), dat zondag in Boeda pest tegen Nederland zal uitkomen. Staande (v.l.n.r.): Lajos Baroti sa mensteller Pan het elftal Sandor, Sovari, Monostori, Matrai, Göröcs, Meszöli, Solymosi, Kuharski, voor deze Sipos en assistent-trainer Zalka. Knie lend Feneyvesi, Nogradi, llku, Grosics, Kotasz en Tichy. Voetbal in Engeland Stoke City, de op één na oudste vereni ging van Engeland, die momenteel moei lijke tijden doormaakt in de tweede divi sie, hoopt het degradatie-spook te kunnen bestrijden door het aantrekken van een 46-jarige. Het bestuur van de vereniging heeft een beroep gadaan op Stanley Mat thews, die 32 jaar geleden zijn weergaloze carrière begon bij de Potters, maar in 1947 overging naar Blackpool. Beide ver- einigingen zijn het eens geworden over een transfer-bedrag van 3.000 pond 30.000). Indertijd betaalde Blackpool 11.500 pond voor Matthews. Het Engels elftal, dat woensdag 25 okto ber in Londen telgen Portugal uitkomt, is als volgt samengesteld: doel: Springett (Sheffield Wednesday) pv/j lPtirlp tp rïo 11 (SCid 1 de uit een hoekschop van Jurion met een V Cl uicnuc LC^Cll^V/O-J kopbal de stand op 3_o had gebracht, Het Belgisch nationaal voetbalelftal heeft woensdagavond in het Heyselsta- dion in Brussel voor nog geen 25.000 toe schouwers een overwinning met 3-0 be haald op Frankrijk. Bij de rust leidden de Belgen met 1-0. De wedstrijd werd in de stromende regen gespeeld op een door drenkte grasmat, waardoor aan de tech niek en het uithoudingsvermogen van de spelers hoge eisen werden gesteld. De overwinning van de Belgen was al leszins verdiend. Reeds onmiddellijk na het begin ontketenden zij een offensief, waarbij de Franse doelman Bernard da nig op de proef werd gesteld. Met goede combinaties drongen zij telkens tot diep in de Franse gelederen door en pas na tien minuten gelukte het Frankrijk, dat vergeefs naar zijn vorm liep te zoeken, tot de aanval te komen, waaruit Kopa een schot probeerde te lossen, dat hem ech ter werd verijdeld door de attente Ver biest. De Rode Duivels slaagden erin een lich te veldmeerderheid te krijgen en menige aanval rolde op het vijandelijke doel aan. Toen in de 19de minuut Pierre Hanon de score opende 1-0, was dit een verdiende beloning voor de Belgen, die met hun di recte strijdmethode imponeerden en bo vendien sneller waren dan hun tegenstan ders. Nadat verscheidene kansen België niet het gewenste resultaat hadden opge- a oh ter: Armfield (Blackpool) en Wilson leverd, wisten de Fransen langzamerhand (Huddersfield Town) midden: Robson (West Bromwich Al bion), Swan (Sheffield Wednesday) en Flo wers (Wolverhampton); voor: Connely (Burnley), Douglas (Black- bum Rovers), Pointer (Burnley), Haynes (FuBram) en Charlton (Manchester United). Het elftal is ongewijzigd vergeleken met de ploeg die j.l. zaterdag in Cardiff 11 speelde tegen Wales. Engeland heeft in de voorronden voor het wereldkampioenschap 5 punten uit 3 wedstrijden en Portugal heeft 3 punten uit 3 wedstrijden. Alleen door te winnen kan Portugal dus nog een beslissingswedstrijd tegen de Engelsen forceren. Charlie Mitten, manager van de Engelse league-club Newcastle United, is de 22ste manager in 21 dagen, die zijn club verlaat. De volledige lijst van de managers, die in de afgelopen drie weken hun clubs verlie ten, ziet er als volgt uit: Peter Farrel (Tranmere), Walter Gal- braith (Bradford), Red Smith (Millwall), Freddie Cox (Portsmouth), Don Welsh (Bournemouth), Jack Taylor (Leeds), Ted Fenton (Westham, thans bij Southend), Peter Jackson (Bradford City), Bill Morris (Wrexham), Harry Catterdck (Sheffield Wednesday, thans bij Everton), Johnny Carey (Everton, thans bij Leyton Orient), Billy Lucas (Newport), Cliff Britton (Pres ton, nu bij Hull), Bill Lane (Brighton), Bob Brocklebank(Hull, thans bij Bradford City) Frank Broome (Southend), Norman Curtis (Doncaster)^ Ted Drake (Chelsea), Jimmy Trotter (Charlon), Gordon Clark (West Bromwich Albion), Archie Macauly (Nor wich) en Charlie Mitten (Newcastle Uni ted). In de tweede wedstrijd van het toernooi om de Europese beker voor bekerwin naars tussen Motor Jena (Oost-Duitsland) en Swansea Town> die in Jena werd ge speeld, zegevierden de Oostduitsers met 51. Bij de rust was de stand 21 voor Motor Jena. De eerste wedstrijd, die in Linz werd gespeeld, eindigde in een 22 score. het evenwicht te herstellen. Kopa, noch Van Sam, de gevaarlijkste spelers in de Franse aanval, kreeg echter kans tot scoren en nadat de Belgen weer enkele goede tegenaanvallen hadden gelanceerd, brak de rust aan bij de stand 1-0. Met de beste bedoelingen begonnen de Fransen aan de tweede helft om echter weldra weer te vervallen in de fouten, die zij ook voor de rust maakten, waardoor België het initiatief kon overnemen. En kwam Frankrijk nog eens tot een goede aanval, dan strandde deze meestal op de hechte Belgische defensie, met spil Le- jeune aan het hoofd, uitstekend geassis teerd door de backs Bare en Verbiest. Steeds meer kregen de Belgen gelegen heid hun spel te ontplooien en een kwar tier na de rust rondde Van den Berg een van de vele aanvallen met het tweede doelpunt af: 2-0. Dit doelpunt schudde de Fransen wakker, maar zij slaagden er toch niet in hun tegenstanders hun wil op te leggen. De Belgen bleven steeds terug komen, zij het met een steeds lagere fre quentie. De Belgische verdediging kwam zelfs zo nu en dan onder zware druk, vooral nadat Claessen zes minuten voor het ein- De Braziliaanse midvoor Angelo Sorma ni, die voor de Italiaanse voetbalclub Mantua uitkomt, is een voetballer die bijzonder in trek is. Niet minder dan drie Italiaanse clubs dingen naar de gunst van de Braziliaan. Mantua zou bereid zijn Sormani voor 250 miljoen lire te verkopen aan Fioren- tina, Bologna of Internazionale. De club uit Florence (Fiorentina) bood het bestuur van Mantua de Italiaanse speler Luigi Mi lan plus nog een bedrag in contanten aan voor Sormani. Bologna bood zelfs de Bra ziliaanse speler Vinicio de Menezes en Hector Marco uit Uruguay aan in ruil voor Sormani, terwijl Internazionale uit Mi laan geïnteresseerd zou zijn in de koop van Sormani voor een bedrag van 150 miljoen lire. Advertentie In een vriendschappelijke voetbalwed strijd, die woensdag voor 20.000 toeschou wers in Istanboel is gespeeld tussen Tur kije en Zuid-Korea, hebben de Turken een 1-0 overwinning bevochten, nadat de rust met blanke stand was ingegaan. Het enige doelpunt in de wedstrijd werd in de 66ste minuut gescoord door de Turkse rechts buiten Tarik. De Zuidkoreanen speelden energieker en meer aanvallend dan hun tegenstanders. Zij hadden dan ook gedurende de gehele wedstrijd het beste van het spel. De af werking van de aanvallen van de gasten bleef echter beneden peil en hieraan moe ten de Zuid-Koreanen dan ook ongetwij feld de nederlaag toeschrijven. maar zij wisten deze te weerstaan. De Fransen slaagden er zelfs niet in de (on getwijfeld verdiende) eer te redden. Het was in de eindfase vooral de in grootste vorm spelende doelman Nicolay, die dit verhinderde. De in Rouaan gespeelde voetbalwed strijd tussen de B-ploegen van Frankrijk en België is geëindigd in een gelijkspel: 0-0. De enige sensatie bij deze wedstrijd waarin de Belgen de toon aangaven, maar hun overwicht niet in doelpunten konden uitdrukken was een gedwongen rustpauze van een kwartier, doordat na twintig minuten het licht uitviel. De elftallen traden in de volgende op stellingen aan: België: doel: Nicolay; aëhter: Bare en Verbiest; midden: Hanon, Lejeune en Lip pens; voor: Jurion, Van Himst, Claessen, Vandenberg en Paeschen. Frankrijk: doel: Bernard; achter: Wend ling en Boucher; midden: Marcel, Lerond en Vincent; voor: Kopa, Mahi, Wisniews- ki, Van Sam en Faivre. De Spaanse kampioensploeg Real Ma drid behaalde woensdagavond in Odense tegen de Deense kampioensclub van die j naam een overwinning met 3-0 in de eer- ste wedstrijd tussen de ploegen voor de achtste finales van het tournooi om de Europese beker voor landskampioenen. I Bij de rust leidden de Madrilenen met 1-0. Er waren 30.000 toeschouwers. De eerste wedstrijd tussen Fenerbahce en FC Neurenberg, woensdagmiddag in Istanbul gespeeld voor de tweede ronde (achtste finales) van het toernöói om de Europese beker, heeft een 2-1 zege voor de Westduit.se club opgeleverd. Alle drie doelpunten werden na de rust gescoord. De Haagse ere-divisieclub ADO heeft woensdagavond in een vriendschappelijke wedstrijd in Aken, die voor slechts duizend toeschouwers bij kunstlicht in de stro mende regen werd gespeeld, tegen Ale mannia een gelijkspel (1-1) bereikt. Ondanks de slechte weersomstandighe den en het moeilijk bespeelbare veld wa ren de weinige toeschouwers getuigen van een verrassend snelle en goede wedstrijd, waarin de Duitsers in de twaalfde mi nuut door een kopbal van Stein uit een voorzet van de Joegoslaaf Zebec de leiding namen (1-0), welke stand ook bij de rust nog op het scorebord stond. Een half uur na de rust kwam van de voet van Rijnvis, die een ver schot afvuurde, de gelijkmaker (1-1). Dank zij het uitstekende werk van de vroegere doelverdediger van het Joegoslavische nationale elftal, Beara, die de ster van het veld was, konden de Duitsers de Haagse voorhoede, waarin Carol Schuur man excelleerde, verder scoren beletten. Vijf minuten voor het einde werd de overigens in de beste verstandhouding ge speelde wedstrijd ontsierd door een inci dent, toen ADO's rechtsbinnen Den En gelse wegens ongeoorloofd optreden tegen Mayer van het veld werd gestuurd. Woensdagmiddag zijn op de renbaan van Nootdorp de slotkoersen van dit seizoen gehouden. Op de foto een moment tijdens de strijd om de Slie- drecht-prijs, die gewonnen werd door Wanita van Barke, die 99.in de toto uitbetaalde. Bij de voetbalclub Halifax Town (Engeland) is men hevig geschrokken doordat Real Madrid de uitnodiging heeft aanvaard de erewedstrijd tegen Halifax Town te komen spelen wanneer deze derdeklasser volgende maand haar lichtinstallatie in gebruik neemt. Men had Real oor de grap uitgenodigd. Hali fax staat in de derde divisie op de 17e plaats en lijkt dus nauwelijks geschikt als tegenstander voor het wereldbe roemde Real. Deze club heeft echter telegrafisch laten weten dat zij bereid is op 29 november te spelen als 11.000 pond sterling worcft gegarandeerd. Nadat men bij Halifax ietwat van de schrik was bekomen, is men onmiddel lijk gaan rekenen. Als men een uitver kocht huis krijgt en de toegangsbewij zen wat opschroeft, kan men een recet te van 17.000 pond halen. Men gaat nu Real de helft van de recette aanbieden. „Op die manier krijgen de Spanjaarden zeker meer dan 7000 pond en dat is niet slecht voor anderhalf uur werk", meent men bij Halifax. Om de toeschouwers waar voor hun geld te geven, wordt overwogen wat gastspelers uit te nodi gen. Schaken Het internationale schaaktoernooi, dat in Boedapest wordt gehouden, is woensdag voortgezet met de partijen van de vierde ronde. De Nederlandse vertegenwoordiger Jan Hein Donner verloor met wit van de Hongaar Portisch. De uitslagen luidden: Bilek (Hong.) Barcza (Hong.) remise; Taimanov (Rusl.) Uhlmann (O.-Dld.) remise; Drimer (Roem.) Bisguier (V.S.) remise; Donner (Ned.) Portisch (Hong.) 01Kluger (Hong.)— Bronstein (Rusl.) 01; Dely (Hong.)Filip (Tsj.sl.) remise; Simagine (Rusl.)Pogats (Hong.) afgebr.; Haag (Hong.)—Kortchnoi (Rusl.) afgebr. Na de vierde ronde luidt de stand: 1. Kortchnoi 3 pnt. en 1 afgebr.; 2., 3. en 4. Bronstein, Filip, Portisch allen 3 pnt.; 5. en 6. Bisguier en Uhlmann beiden 2!/2 pnt.; 7. en 8. Bilek en Taimanov beiden 2 pnt.; 9. Haag lVz pnt. en 1 afgebr.; 10. en 11. Barc za en Dely beiden l'/t pnt.; 12. en 13. Po gats en Simagine beiden 1 pnt. en 1 afgebr.; 14. en 15. Drimer en Kluger beiden 1 pnt.; 16. Donner V2 pnt. De Zweedse rechtervleugelspeler Kurt Hamrin van „Fiorentina" heeft onlangs tijdens de voetbalwedstrijd Fiorentina Spal, voor de Italiaanse league, zijn 100ste doelpunt gescoord. Dit feit werd gisteren feestelijk gevierd tijdens een banket in een Florentijns restaurant, waaraan even eens de ploeggenoten van Hamrin, sport journalisten en alle officials van de club „Fiorentina" aanzaten. Hamrin, die al sinds 1957 voor Italiaan se clubs uitkomt, scoorde in dezelfde wed strijd, waarin hij het honderdtal volmaak te, tevens zijn 101ste doelpunt. Acht doel punten liet Hamrin op zijn naam schrij ven, toen hij voor Juventus (Turijn) speel de, 19 kwamen er bij, toen hij deel uit maakte van de ploeg „Padova" (Padua) en 74 sinds hij naar „Fiorentina" (Floren ce) overging. Een woordvoerder van de Engelse voet balkampioen Tottenham Hotspur heeft bevestigd dat zijn club de Engelse voetballer Jimmy Greaves wil overnemen van Milaan. Ongetwijfeld zou Greaves die giste ren met 100.000 lire is beboet omdat hij zondag in de competitiewedstrijd tegen Modena niet zijn best heeft gedaan het liefst naar Tottenham gaan. Maar Chelsea, de club die Greaves aan Mi laan heeft verkocht, wil hem graag te rug hebben. Voorzitter Joe Mears zeide dat hij nog geen contact had gehad met Milaan, doch dat, als die club Greaves kwijt zou willen, Chelsea graag een bod zou doen. Uit Chelsea-kringen is vernomen, dat de club vastbesloten is de onderste regionen van de eerste divisie te verlaten en het publiek terug te trekken naar Stamford Bridge, waar men 80.000 toeschouwers kan ontvangen. De greep naar de oude roem en glorie begon met manager Ted Drake enkele weken geleden de laan uit te sturen. Thans is de club voornemens een fortuin te besteden aan een nieuwe ach terspeler, een nieuwe halfspeler, een nieu we manager en Greaves. „Als alles volgens de plannen verloopt, komt Chelsea er weer boven op, hoewel de clubkas een stevige aderlating zal ondergaan", ver klaarde een zegsman. Eerst wil Chelsea tenminste 40.000 pond bieden voor Pat Crerand, vleugelhalf van Glasgow Celtic en het Schotse elftal. Mor gen neemt secretaris John Battersby de trein naar Schotland, om te trachten deze zaak te beklinken. Als het met Crerand niet lukt, wil Chelsea proberen Billy Ste venson over te nemen van Glasgow Ran gers. Vervolgens zal worden geboden op Ray Wilson, achterspeler van Hudders- field en het Engelse elftal. Hem wil Chelsea aanvoerder maken. En als Milaan Chelsea zou willen benaderen om Greaves weer aan zijn oude club kwijt te raken, zou men dat initiatief niet de rug toekeren, zegt men in Chelsea-kringen. De Evening News schreef woensdag dat Greaves eind deze maand in Londen terug zal zijn, om het oude shirt van Chelsea weer aan te trekken. In de landelijke badmintoncompetitle, die afgelopen weekend is begonnen, zijn de clubs uit Haarlem goed vertegenwoor digd. Duinwijck 1 en 2 spelen in de hoofd klasse en het derde en vierde team spelen evenals „Velsen" en „Haarlem" in de eer ste klasse, direct volgend op de hoogste klasse. Bovendien treffen we in de tweede klasse Duinwijck 5 en 6, Velsen 2 en Haar lem 2, zodat Haarlem en omgeving, on danks de opkomst van badminton in an dere steden toch nog altijd een „centrum" genoemd kan worden. De badmintoncompetitie Het tweede team van Duinwijck, zeer jeugdig in samenstelling, heeft het sterke „Nijmegen" uitstekend tegenstand gebo den. De Haarlemse singles gingen echter verloren: Hans Kok verloor van Broedelet 015, 315; Ed. Ridder verl. van H. v. Leiden 515, 715; Marja Ridder verl. van mej. M. v. Swelm 311, 111; Felise de Nooyer verl- van mei. J. Kemps 118, 3—11 en 7—11. Van de dubbelspelen wonnen de Haar lemmers drie partijen; H.D.: Kok/Ridder verl. van Burger/Broedelet 7-15, 1-15: D.D.: Marja Ridder/Felise de Nooyer versl. mevr. v. d. Wetering/mej. v. Swelm 15—12, 1512; G.D.; mej. de Nooyer/Ridder versl. mej. v. Swelm/v. Leiden 15—8, 15—10; mej. Ridder'Kok versl. mej. Kemps/Burger 1—15, 15—9, 15—9. Het eerste team van Duinwijck dat nog niet op de baan kwam beschikt over de nationale kampioenen Els Robbé en de nieuwe aanwinst Wil Haye. De dames zul len de Haarlemmers geen zorgen baren, doch de herenvertegenwoordiging is met Peter Roodhart en Frits ter Weeme min der sterk. In het derde team van Duin wijck spelen nu L. Verhoef en P. Titiheru en de dames M. Gaus en D. Slinger. Het zal dit viertal zeker niet aan routine ont breken. Duinwijck 4 verschijnt met de da mes J. Aardewijn en H. Roodhart en de heren T. de Visser en K. Bakker. De indeling luidt: Hoofdklasse: le afdeling: Duinwijck, De Kortenaer, Drop Shot, Vedo, Venlo; 2e af deling: Iduna, Nijmegen, PM Rijswijk, Sportief, De Kortenaer 2, Duinwijck 2. Eerste klasse: le afdeling: MVO, Duin wijck 3, Eva, PM Rijswijk 2, Smash, Veglo; 3e afdeling: Haarlem, Slotermeer, Badhoe- vedorp, Velsen, Duinwijck 4, Zeemacht. Tweede klasse: 4e afdeling: Veglo 2, Duinwijck 5, Velsen 2, WSVO, DES, Haar lem 2; 6e afdeling: Vijfsluizen, De Korte naer 3, Vedo 2, Excelsior, Duinwijck 6, MVO 2. De volleyballers van HVS hadden gis teravond niet meer dan 21 minuten no dig, om hun tegenstander in de over gangsklasse, Molenwiek 2, een 3-0 neder laag toe te brengen. Interessanter was de dames-ontmoeting in dezelfde klasse De volleybalcompetitie tussen De Blinkert en HCSC. Beide par tijen kregen met de 2-2 uitslag loon naar werken. Bij de heren eersteklassers ble ken de HVS-reserves te sterk voor die van Die Raeckse en won CIOS van een zich overigens goéd werend OSS. De da mes van OVRA boekten een keurige ze ge op Onze Gezellen en Vesmia trok tegen Velox aan het langste eind. De reserve spelers van het Zaanse Mo lenwiek hebben een flinke reis moeten maken voor een zeer kort partijtje vol leybal. Zoals te verwachten was moes ten de Zaankanters het in alle onderde len van het spel afleggen tegen de ploeg van Clay, die 21 minuten nodig had om met 15-4, 15-7 en 15-5 te zege vieren. De dames van De Blinkert en het Hel- derse HCAC hielden elkaar en het pu bliek 54 minuten bezig. De gasten moes ten kennelijk even wennen aan de gro te zaalruimte en konden in de eerste set dan ook niet tot veel tegenstand ko men. Met elf welgeplaatste services had Aty Prins-Wijdenes een groot aandeel in de 15-8 setzege van de Haarlemsen. Peter Müller, de Duitse middengewicht- kampioen, heeft verklaard niet meer in wedstrijden te zullen uitkomen. De om standigheid, dat hij kort geleden een ko- nederlaag leed tegen de oud-olympische kampioen Laszlo Papp, is oorzaak van deze beslissing. Sedert 1947 kwam Müller, die van plan is een boksschool te openen, 170 maal in de ring. In 1952 veroorzaakte hij een schandaal door in een gevecht in Keu len scheidsrechter Max pippow knock out te slaan. Müller werd daarop voor het leven geschorst, doch de straf werd hem na amper een jaar kwijt gescholden. In de tweede set herstelden de Hel- derse dames zich echter voortreffêlijk. Zij toonden een wat gavere techniek en een beter ploegverband dan de nog steeds niet geheel ingespeelde Blinkert-formatie en de 9-15 set-overwinning gaf de ver houding juist weer. Ook in de derde set had HCSC het beste van het spel. De gasten bouwden op regelmatige wijze een 4-10 voorsprong op, die echter weer door goed serveren van Mevr. Prins volkomen werd teniet gedaan. Er ontspon zich toen een ener verend gevecht om de setzege, dat door iets beter aanvalsspel van De Blinkert vooral Mej. Holtkamp beschikt over een goede smash in het voordeel van de thuisclub werd beslist. De groen-wit- ten waren blijkbaar voldaan met dit ene winstpunt; de vierde set werd verdiend door HCSC gewonnen (10-15). Behoudens een inzinking in de tweede set toonden de reserves van HVS zich duidelijk de meerderen van die Raeckse 2. De ploeg van Hoogreef won met 15-12, 6-15, 15-2 en 15-8. CIOS liet zich in de eerste set door OSS verrassen, maar bleek in de volgende sets toch te sterk voor de Zandvoorters, die overi gens op een goede wedstrijd kunnen te rugzien (12-15, 15-7, 15-10, 15-10). Bij de dames kwam OVRA uitstekend voor de dag. Met 15-12, 15-4, 7-15 en 15-4 won de ploeg van Anneke van den Dool van een wat teleurstellend OG. Ves mia tenslotte behaalde een verdiende ze ge op eert nogal nonchalant spelend Velox (15-10, 7-15, 15-7, 15-9). De uitslagen luidden: Dames: De Blinkert-HCSC 2-2; OVRA-Onze Ge zellen 3-1; Vesmia-Velox 3-1; Vesmia 2- Die Raeckse 3 1-3; De Blinkert 2-Gios 2 2-2; JBS-DSS 0-3; De Blinkert 3-Alliance 3-0; Onze Gez. 2-De Blinkert 4 3-0; JBS 2- HBC 5 0-3; Triumph-Topscore 2 3-1; OVRA 2-HBC 3 3-1. Heren: HVS-Molenwiek 2 3-0; HVS 2- die Raeckse 2 3-1; CIOS-OSS 3-1; die Raeckse 4-Gios 3 2-2; Ripperda-Energie 3-1; WIK-HBC 2-2; Cios 2-Velox 2-2; PWN 3-OSS2 1-3. De uitslagen van de woensdag voor de Engelse league gespeelde wedstrijden luid den: eerste divisie: Cardiff CityWest Bromwich Albion 22; tweede divisie: SouthamptonPreston North End 00. 1

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 19