Macmillan wil Duitsland niet in de steek laten Chinese pers zwijgt over rede van Kroesjtsjev Labourleider Gaitskell oefent critiek op Macmillans beleid Tlouaeauté profiteer CPE R O O IJ") alleen donderdag en vrijdag: dubbel Voordeelkoopjes Trawler Arctic Viking op Noordzee vergaan Nederlander in Oost- Berlijn gearresteerd Hongarije-Nederland Haarlemse buschauffeur in ziekenhuis overleden BRITSE „SIT-IN-ACTIE" IN DE LONDENSE SOVJET-AMBASSADE Opsomming van toekomstige successen HONGARIJE-NEDERLAND BORST FRUITHANDEL En nu is het weer omgeslagen Bonthuis en kledingmagazijn DONDERDAG 19 OKTOBER 1961 9 Lord Avon wijst op gevaar van nieuw München Feyenoord-Tottenham Slachtoffer van het ongeluk bij Hoofddorp Comité van Honderd contra 50-megaton kernbom Drie suggesties voor het Westberlijnse vraagstuk HEEFT U AL GEPROFITEERD VAN DE DONDERDAG- EN VRIJDAG-DUBBEL VOORDEELKOOPJES? Grote sortering NIEUWE KLEUREN APARTE MODELLEN MONTYCOATS (Van onze correspondent) LONDEN Macmillan heeft deze zo mer overwogen een mobilisatie af te kon digen wegens de Berlijnse crisis, zo ont hulde de Britse premier in het Lagerhuis aan het einde van het tweedaagse debat over Buitenlandse Zaken, waarvoor het parlement een week eerder van zomerre ces was teruggekeerd. De premier voeg de er aan toe, dat hij niet zou aarzelen reservetroepen op te roepen als de toe stand verder zou verergeren. Het Britse leger, aldus Macmillans antwoord op be weringen in de Britse pers, dat de jong ste grote oefening van het Britse leger aan de Rijn aan een ernstig tekort aan mankracht zou lijden, kan binnen enkele dagen op een sterkte worden gebracht die het in staat zal stellen voor langere pe rioden strijd te leveren. Macmillans, met enige spanning ver wachte rede, was geen retorische tirade, maar een rustige visie van een staats man, die weliswaar inziet dat de toestand ernstig is, maar dat er toch mogelijkhe den genoeg zijn om de temperatuur niet tot het explosiepunt te laten oplopen. Macmillan beleed nogmaals zijn geloof in onderhandelingen. „We moeten ons niet zo bang laten maken, dat we capituleren. Maar we moeten evenmin vrees hebben en ik heb die vrees niet om te on derhandelen. De premier gaf een nogal late uitleg van wat hij destijds had bedoeld toen hij op de golfbaan van Gleneagles in Schot land de nu reeds beruchte opmerking maakte, dat „niemand om Berlijn zou vechten en dat de gehele crisis door de pers was opgeschroefd". „Misschien wa ren enkele woorden die ik gebruikte wat De Britse trawler „Arctic Viking" is woensdag ter hoogte van Flamborough Head aan de Engelse oostkust gekapseisd. Vierman van de veertien opvarenden wor den nog vermist. Het schip voer naar de thuishaven terug na een visreis. Het Poolse schip „Derkasz" meldde later dat het tien opvarenden, die in een sloep hadden kun nen wegkomen, aan boord had genomen. De „Arctic Viking", die 533 ton mat, is gezonken. Motor defect Het 500 ton metende Nederlandse schip „ïntrepide" seinde woensdagavond dat het onder de Engelse zuidwestkust in moeilijk heden verkeerde. De machine was defect en zware zeeën sloegen over het schip. Later seinde de kapitein, dat men de motor op gang had kunnen krijgen en dat de moeilijkheden waren overwonnen. Het schip, dat op weg was van Swansea naar Fredericia, in Denemarken, heeft koers ge zet naar Lizard. Nacht op zee Het m.s. „Koningin Wilhelmina" van de stoomvaartmaatschappij Zeeland, dat de lijndienst onderhoudt tussen Hoek van Holland en Harwich, kon door de storm gisteravond niet in Hoek van Holland binnenkomen. Normaal zou het schip om streeks kwart over zes a half zeven in Hoek van Holland zijn aangekomen. Omstreeks tien uur gisteravond deed de „Koningin Wilhelmina" een tweede poging de Nieuwe Waterweg binnen te varen, maar ook deze gelukte niet. De kapitein besloot daarop de nacht buitengaats te blijven. Vanmorgen om kwart over acht is het schip in Hoek van Holland binnengelopen. Lichtwachter Roel Kuil op het vuurschip Terschellingerbank zou gisteren in het huwelijksbootje stappen met mejuffrouw Ursula de Ruyter uit Oudeschild op Texel. Het aflossingsvaartuig moest echter door de woeste zee binnengaats blijven. Het bruidje op Texel gaf de moed niet op. Ze probeerde een hefschroefvliegtuig te charteren, maar wegens de vele anten nes en andere obstakels die aan een licht schip zitten kon ook dit communicatie middel niet worden ingeschakeld. Voorlopig hebben ze de trouwdag nu vastgesteld op 24 oktober. BERLIJN (DPA-Reuter) De Oostber- lijnse politie heeft deze maand de 52-jari ge Nederlander dr. Kurt Goldstaub bij de sectorovergang aan de Friedrichstrasse ge arresteerd, zo heeft het anti-communisti- schë informatiebureau West woensdag in West-Berlijn bekendgemaakt. Het bureau zegt dat dr. Goldstaub, die sinds 1951 in West-Berlijn werkzaam is, een verjaardagscadeau naar vrienden in Oost- Berlijn wilde brengen. Goldstaub, een Jood die tijdens de oorlog vier jaar in een con centratiekamp heeft gezeten, werd op 2 oktober bij de controlepost aan de sector grens aangehouden na een uur lang onder vraagd te. zijn. De Nederlandse consul-ge neraal in Berlijn, A. Millenaar, kon geen inlichtingen verstrekken over de verblijf plaats van dr. Goldstaub. ongelukkig gekozen, zei Macmillan, maar ik ben toch van mening dat ze doeltreffend zijn geweest, want sindsdien is de toestand wel iets verbeterd". Vrij wel niemand in het Lagerhuis leek deze uitleg van de premier als een voldoende verklaring voor dit incident te beschou wen. Macmillan verklaarde dat hij vooral niet wilde meewerken aan versterking van de gedachte, dat West-Duitsland in de steek zou worden gelaten. Volgens zijn mening zou de eenheid van Duitsland tenminste in principe moeten worden aanvaard, zoals dat ook was gebeurd in 1955. „Wij weten niet wat de Russen wil len. Zij hebben een stap terug gedaan vergeleken bij 1955 en dat betreur ik ten zeerste, aldus Macmillan, hieraan toevoe gende, dat we geen van bovenaf opgeleg de scheiding van de twee Duitslanden kunnen aanvaarden. Hij besloot, dat „het Westen moet le ren te leven met de angst, maar paniek, moet vermijden en geen enkele kans op een overeenkomst, zelfs al is dit op een beperkt gebied, voorbij laten gaan. Macmillans voorganger in Downing- street 10, Anthony Eden, nu graaf van Avon, hield gisteren in het Hogerhuis zijn maidenspeech. Het was geen wonder dat de nieuwe Lord daarbij aan München dacht. Hij trad in 1938 af omdat hij het niet eens was met premier Chamberlain's beleid tegenover Hitier en samen met Winston Churchill een krachtiger houding tegenover de dictator bepleitte. Het was een enigszins vreemde situatie in het Ho gerhuis, want de huidige Britse minister van Buitenlandse Zaken, Lord Home, was ook bij het drama in dat bewogen jaar betrokken en stond toen, evenals nu, te genover Eden. Lord Home was toen na melijk parlementair secretaris van Chamberlain. Lord Avon, in wat als een van zijn bes te redevoeringen werd beschouwd, eiste van zijn opvolger, dat „men niet in Mün chen-stijl over Berlijn mag toegeven", en hij gaf vier beginselen, die, als de re gering deze zou aanvaarden, haar voor tragische situatie kunnen vrijwaren. blijf achter de bondgenoten staan., vervul beloften., verwerp dreigementen., en probeer onderhandelingen tot stand te brengen, maar blijf bij dit laatste op uw hoede voor München In het zondagmiddagprogramma op 22 oktober van de K.R.O. verzorgt Leo Pa- gano van 14.10 tot 16.30 uur de recht streekse reportage van de interland voet balwedstrijd HongarijeNederland die zal worden gespeeld in het N.E.P.-stadion te Boedapest. De muzikale omlijsting komt uit Hilversum en wordt verzorgd door het K.R.O.-dansorkest o.l.v. Klaas van Beeck met zang van Henk Dorél. Jan de Cler geeft het traditionele „gezongen verslag' daarbij aan de vleugel begeleid door Guus Jansen. Vanaf 16.27 uur geeft Frits van Turenhout de toto-uitslagen Van de zondag in Nederland gespeelde wedstrijden. De VARA heeft toestemming gevraagd voor het uitzenden van de wedstrijd Feye- noord-Tottenham op 1 november a.s. De toestemming werd verkregen en het een maal vastgestelde radioprogramma voor de avond van 1 november is dan ook ge wijzigd. Tussen 20.00 en 22.00 uur krijgen de luisteraars nu een direkte reportage vanuit het Rotterdamse stadion. De buschauffeur van de N.Z.H.V.M. die vorige week was betrokken bij het ernstige ongeval op rijksweg 4, bij Hoofddorp, de 29-jarige J. Vonk uit Haarlem, is in de Mariastichting overleden. De heer Vonk werd vorige week naar het ziekenhuis ge bracht met een schedelbasisfractuur, een gebroken been en een shock. Het slacht offer was gehuwd. Op de weg tussen Otterlo en Hoender- lo is een vrachtauto met aanhangwagen van een transportbedrijf uit Doorn ge slipt. De 30-jarige E. van Zoelen en zijn broer, de 18-jarige A. van Zoelen, wa ren op slag dood. De bestuurder, de 22- jarige J. H. van Doorn, werd zeer zwaar gewond. Zijn toestand is zorgwekkend. Allen zijn afkomstig uit Doorn. Nadat de vrachtauto door nog onbeken de oorzaak op het door de regen glad de wegdek slipte, ontwortelde zij een denneboom. De vrachauto kantelde en bleef met de wielen omhoog liggen. De zwaar gewonde bestuurder kon meteen uit de vrijwel vernielde kabine bevrijd wor den, doch om de beide slachtoffers te ber gen, moesten een militaire takelwagen en de Edese brandweer assisteren. In Huijbergen (NB) is de 84-jarige heer J. van Achtmaal aangereden door een slippende militaire leswagen. Hij overleed in het ziekenhuis in Bergen op Zoom. De heer van Achtmaal kwam uit de kerk en was op weg naar huis toen het ongeluk gebeurde. Op de rijksweg in Sittard zijn twee personenauto's tegen elkaar gebotst, waar bij de besuurder van de ene auto, de 35-jarige heer Ritzen uit Best op slag werd gedood. De bestuurder van de an dere auto, de heer K. uit Voerendaal, werd ernstig gewond in het ziekenhuis in Sittard opgenomen. Op de Nassaulaan in Delft is de 10- jarige Corma de Groot uit de Delftse buurtschap Delfgaauw om het leven ge komen, toen zij door een vrachtwagen met oplegger werd overreden. Een naast haar fietsend vriendinnetje kwam voor de vrachtwagen terecht, maar zij liep nau welijks letsel op. Beide meisjes fietsten naar school, toen zij werden ingehaald door de vrachtwa gen. Deze ontdekte dat hij in de ver keerde richting reed en sloeg toen plot seling rechts af. Daardoor werden de meisjes geraakt. (Van onze correspondent) LONDEN Vijf deelnemers aan de door het Britse Comité van Honderd ge organiseerde anti-H-bom campagnes, zijn dinsdag het gebouw van de Sovjet-Russi sche ambassade in de Londense wijk Ken sington binnengedrongen, om daar een zit tend protest te houden tegen Kroesjtsjevs aankondiging van de explosie van een monsterbom. Een van de vijf, de in een chique bontmantel geklede mevrouw Mar- gareth O'Connell, kwam later naar buiten om rapport uit te brengen. Ze zei, dat de Russen in de ambassade van hun stuk ge bracht waren en niet wisten wat te begin nen. De functionarissen wilden hen niet uit het gebouw zetten, omdat ze dachten dat zulks diplomatiek verkeerd zou zijn. Ze voelden er ook weinig voor om de hulp van de politie in te roepen. „Moordend" Het zag er aanvankelijk dan ook naar uit dat de vijf de gehele nacht in de am bassade zouden doorbrengen. De Russen waren volkomen om de tuin geleid. Enke le weken geleden waren enige personen, deel uitmakende van deze groep van vijf, vriendschappelijk op de ambassade ont vangen, toen zij eveneens kwamen protes teren tegen de H-bomproeven. In het thans door hen overhandigde schriftelijke protest tegen Kroesjtsjevs plan om zijn nieuwste bom te beproeven, wordt dit „een moor dende daad van terrorisme" genoemd, welke waarschijnlijk het oorlogsgevaar zal vergroten. Buiten het ambassadegebouw bevonden zich vijftig supporters van de binnen op de grond zittende betogers, on der wie de jonge actrice Vanessa Red grave, dochter van Michael Redgrave, met haar 18-jarige zuster en 22-jarige broer. i Laat in de avond heeft een der vijf Vader en zoon. Ongeveer 25 kilometer stroomafwaarts van Ludwiigshafen in Duitsland is in de Rijn het stoffelijk over schot geborgen van de 35-jarige Neder landse schipper Veldman uit Hasselt. Hij verdronk op 11 oktober bij een poging zijn vijfjarig zoontje te redden, die van het dek van het motorschip „Bertha" in de Rijn was gevallen. Het lichaam van het jongetje was een dag eerder gevonden. MOSKOU (Reuter-UPI) Vanochtend In Moskou de derde dag van het congres van de Sovjetrussische communistische partij begonnen. De vergadering werd voorgezeten door president Brezjnev. Van daag besprak men de rede van premier Kroesjtsjev over de Russische binnen- efi buitenlandse politiek. Westerse niet-com- munistische journalisten mochten het con gres niet meer bijwonen. In de Chinese communistische pers is intussen nog geen verslag verschenen over de jongste rede van de Russische premier. Men maakte in het kort melding van wat gisteren in het congres is behandeld, doch van bijzonder heden uit de rede van Kroesjtsjev werd geen gewag gemaakt. LONDEN, (Reuter) Hugh Gaitskell, de leider der Britse socialistische opposi tie, heeft in het lagerhuis critiek geoefend op de opmerking van premier Macmillan tegenover verslaggevers: „Er komt geen oorlog over Berlijn." „Dit was een gevaar lijke, voor tweeërlei uitleg vatbare opmer king, die verstandige en verantwoordelijke mannen moeten vermijden. Zij kan zowel onderhandelingen als overgave betekenen. Dergelijke uitlatingen verwekken wantrou wen bij onze bondgenoten in die zin, dat zij eraan gaan twijfelen of wij onze bond genootschappelijke verplichtingen zullen nakomen. Dergelijke verklaringen, ook als zij afkomstig zijn van lager geplaatste per sonen kunnen een aanmoediging voor de Sovjet-Unie betekenen om het risico van een eenzijdig optreden te aanvaarden", al dus de leider der Britse socialistische op positie. Omtrent de verplichtingen, die het Wes ten in Duitsland heeft, verklaarde Gaits kell: „Indien Groot-Brittannië het pad van de overgave zou willen volgen dus niet vechten, wanneer het Westen wordt aan gevallen, zouden de gevolgen hiervan bijzonder gevaarlijk zijn. Wanneer wij zeg gen, dat wij onze verplichtingen zullen na komen en de vrijheid van West-Berlijn zullen beschermen, doen wij meer dan dat alleen. Wij verhinderen dan tevens een uiteenvallen van de N.A.V.O. en zodoende beschermen wij tevens onze eigen vrijheid". Gaitskell verklaarde dat het Westen niet slechts waarborgen wenst betreffende een bestendiging van de toegang tot West-Ber lijn, doch dat het ook in de een of andere vorm een daadwerkelijke internationaal toezicht hierop wenst. Gaitskell besloot met de opmerking dat er drie mogelijkhe den zijn om het Westberlijnse vraagstuk op redelijke basis op te lossen. Aan West- Duitsland zou kunnen worden gevraagd de Oder-Neisse-grens als de definitieve grens met Polen te aanvaarden, verder zouden de westerse verbondenen de Sovjet-Unie kunnen voorstellen om in Midden-Europa een gebied aan te geven, waarin zich geen kernwapens zouden mogen bevinden, zulks in overeenstemming met het plan-Rapacki. Tenslotte zou een feitelijke erkenning van Oost-Duitsland kunnen worden overwogen. Toch kampeertentoonstelling. On danks het besluit van de ANWB om de tentoonstelling „Goed Kamp" volgend jaar in Amsterdam te houden, gecombineerd met de „Hiswa", zal er volgend jaar in de Houtrusthallen in Den Haag toch een ex positie van gelijke aard worden gehouden van 6 tot 10 april, kort na de gecombineer de „Goed Kamp-Hiswa"-tentoonstelling in Amsterdam. De U.S.S.R. zal in 1980 de kortste werk dag ter wereld hebben, aldus verklaarde Kroesjtsjev gisteren, op de tweede dag van het communistisch congres in IVJoskou. Reeds eerder, tegen 1970, zal de klSsse in dustrie- en kantoorpersoneel met lage in komens verdwijnen. In het Rusland van 1980 zullen alle invaliden onderhouden worden op openbare kosten. Elk gezin zal rentevrij en modern wonen en gratis ge bruik kunnen maken van de voornaamste openbare diensten. Het bruto nationaal produkt in de Sovjet-Unie zal in twintig jaar vijf keer verhoogd worden, aldus de Russische premier. De industriële produk tie zal met zes vermenigvuldigd worden en de opbrengst der landbouwprodukten drie en een half maal. Rusland zal onge veer vijftig percent meer energie produ ceren dan all_ landen van de wereld mo menteel voortbrengen. De staalindustrie zal een jaarlijkse capaciteit hebben van 250 miljoen ton, zelfs in 1970 zal de Rus sische staalproduktie met ongeveer 55 mil joen ton de huidige opbrengst in de Ver enigde Staten overtreffen. Meer dan ne- gen-tiende van de toename in het natio nale inkomen over de jaren 1961-1980 zal afkomstig zijn van een verhoging van de arbeidsproduktiviteit. Deze produktiviteit zal in 1970 verdubbeld zijn en verviervou digd in 1980. Op het gebied van de spreiding stelt het programma voor krachtige energiecentra te bouwen in Siberië om Centraal-Azië tot een energie producerend centrum te ma ken, gebaseerd op zijn enorme hulpbron nen aan gas en waterkracht. Tegen 1980 zal het land een aantal metallurgische een tra bezitten in de Oeral, de Oekraïne, Siberië, het Verre Oosten, Kazakhstan en in het centrale gebied van de Sovjet-Unie dat in Europa gelegen is. Kroesjtsjev voorspelde voorts dat de staat zal wegkwijnen tot een klasseloze maatschappij. Dit proces zal volgens hem echter langdurig zijn en een geheel histo risch tijdperk in beslag nemen tot de maatschappij in alle opzichten rijp zal zijn voor zelfbestuur. LONDEN (Reuter) De leidster van een Chinese communistische vrouwendele gatie naar een Albanees congres heeft de zer dagen gesproken van de onverbreek bare vriendschap tussen Albanië en Chi na, aldus het persbureau Nieuw China Kroesjtsjev attaqueerde Albanië deze week op het stuk van de persoonsverheerlijking Er is geen Albanese delegatie op het con gres in Moskou. Uitstekende, sneldrogende THEEDOEK, in verschillende frisse en moderne kleuren. Maakt het afdrogen tot een genoegen zelfs voor Pa Als DV f 0.98 (6 stuks voor f 5.75) Alleen aan het Marktplein Solide KEUKENSTOEL, ge stoomd beukenhout, blank gelakt. Let vooral op de degelijke constructie. Kortom: deze stoel mag in geen enkele keuken ont breken; de prijs zal geen bezwaar zijn. Als DV f 11.95 Verkrijgbaar Marktplein en Plantage MAILLOTS, warm, praktisch en vlot. Zitten perfect, zowel voor uzelf als voor uw spor tieve dochter. In diverse moderne kleuren. Als DV extra voordelig Naadloze mousse voor kin deren v.a. f 2.50 - dames f 3.95 Gladde wol-mousse, voor kin deren v.a. 1.75 - dames 3.75 (Kindermaten kleine stijging) Verkrijgbaar Marktplein en Wala Ruige DEURMAT. Zo'n handig kortgeschoren pool, zodat de deur ook „open" kan, zonder de mat weg te schuiven. Bijzonder dicht geweven, verkrijgbaar effen rood, blauw of geel. Als DV 40—70 cm ƒ6.95 4886 cm 9.75 Verkrijgbaar Marktplein en Plantage Rubber OPKLAPBEDBAN- DEN. Prachtige stevige kwa liteit rubber, met bijzonder rekvermogen. De metalen haken zijn het plastic over trokken om beschadiging te voorkomen. Per set van drie banden (één- of twee-pers.). Als DV f 2.50 Verkrijgbaar Marktplein en Plantage Restant partq WOL in vele soorten en kleuren, o.a.: Neveda sportwol en jumper wol, Diadeem (Inconé) sport wol, jumperwol en jaeger- wol. Normale prijs van f 1.95 tot f2.95. Nu als DV 1.50 per knot. Alleen aan het Marktplein Voor alle aanbiedingen geldt zo lang voorradig I MARKTPLEIN 29 IJMUIDEN TEL. 02550-7541 meubelen - woninginrichting textiel PLEIN 1945 NR. 1 IJMUIDEN TEL 02550-7541 dames- en kindci confectie afd; Wala: corsetten. beha's en betere lingeries PLANTAGE 152 BF,VERWIJK 11;l,. 02510-6105 - complete woninginrichting betogers zich uit eigen beweging naar buiten begeven. De vier anderen werden later door de politie, die tenslotte toch maar door het ambassadepersoneel was ingeschakeld, opgetild en voorzichtig op het plaveisel voor het gebouw neerge vlijd. STOCKHOLM (Reuter) In Stockholm zijn woensdagavond ongeveer dertig men sen voor de Sovjet-ambassade op straat gaan zitten uit protest tegen de bom. Toen de politie de ambassade afzette, weigerden zij gehoor te geven aan het bevel zich te verwijderen. Zij boden echter geen tegen stand toen de politie hen wegdroeg omdat het verkeer werd gehinderd. T elegram Het Nederlandse Comité Stopzetting Atoombomproeven heeft, naar aanleiding van de door premier Kroesjtsjev aange kondigde proef met een bom van vijftig megaton, een telegram gezonden aan het 22ste congres der communistische partij te Moskou, waarin tegen dit voornemen wordt geprotesteerd. Er wordt op aange drongen de proef af te gelasten. „Bedenk de schuld, die U op zich neemt tegenover de huidige en toekomstige generatie der mensheid, als U de 50 megatonbom tot ontploffing brengt. In naam der mensheid, herzie Uw besluit," zo luidt het tele gram. KENNEMERLAAN 46 - TELEFOON 7412 WOLLEN MUTSEN Kijk vooral naar jarige NTS. de Jubileum-programma's van de kom naar BERTUS PRUIS en maak uw keuze uit de Philips- en Erres-kollektie. van onze enorme ervaring en vakkundige aanleg waardoor u verzekerd bent van ongestoorde ont vangst. Wacht niet te lang maar ga direct naar H'ENNEMERLAAN 76 - TELEFOON 5726 hoek Moerbergplantsoen Betaling in overleg Zondag Interland-voetbalwedstrijd Wij zorgen voor directe plaatsing van uw tv-toestel Wollen Mohair Shawls 30 dessins 5.95 Wollen Meisjes Maillots vanaf maat 30 4.25 Wollen Mutsen en Petjes met Shawls voor kinderen vanaf 3.25 Flanellen lakens 1-persoons 4.95 2-persoons 6.75 Van heinde en ver naar MAGAZIJN „DE STER" Kennemerlaan 35-37 Telef. 4901 JONGE BRAADKUIKENS en KIPPENPOULET (P. J. Booij) KENNEMERLAAN 32 Telefoon 4331 en bent u blij uw bontmantel aan te kunnen trekken. Betere beschutting tegen kou is er niet en.... het behoeft niet duur te zijn. Reeds v.a. 245.— leveren wij u een YEMEN MANTEL Reeds v.a. 495.— een PERSIANER PATTES MANTEL Reeds v.a. 695.— een NERTZ BISAM MANTEL Reeds v.a. f 575.— een NERTZ HEAD MANTEL Ook in garneringen voor uw stofmantel ruime keuze Voor de jongelui deze week SPECIALE AANBIEDINGEN In Marktplein 21 - IJmuiden - Tel. 4074 Betaling is te regelen Wij accepteren alle betaalzegels

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 9