Zain en Van Royen op het State Department van Hogere straf geëist tegen Heilige Daad-ambassadeur geroutineerde steno-typiste ervaren telefoniste KERSTMIS 1961 OVERZEE Hïeet U, dat mj, G. M. Oord N.V. Vraag niet om nylons, vraag om DANL0NS 9 Zijn partner is vrijgelaten Antwerpse politie pakt de jeugdmisdaad aan Beraad over Schelde-Rijn zal worden voortgezet Noodweer eist twaalf levens in Z.-italië m, m AUTOFINANCIERING Nieuwe Indonesische aanval op het Nederlandse plan inzake N.-Guinea Protestantse Begrafen is ve ren iging tg Belangrijke Opwekkingssamenkomsf „Hoe is uw godsdienst?" Bevestiging en Intrede Renault Dauphine 1959 en I960 III ZATERDAG 21 OKTOBER 1961 8 99 Ontstellende toestanden in Belgische havenstad Brussel wenst zo spoedig mogelijk een verdrag Schade wordt geraamd op 240 miljoen gulden STADSSCHOUWBURG C. C RASPOORT LUIDSPREKERS „INGEBORG na&r oude beschadigde por tretten, ook' .voor "iróéiljjlce gevallen. - Speciaal adrès hiervoor is: HUWELIJK H oor. apparaten GOUDA W 7HIJND RECHT IJMUIDEN 99 (Van onze Amsterdamse redacteur De procureur-generaal bij het Amster damse gerechtshof, mr. A, S. de Muinck Keizer, heeft na een reauisitoir van bijna twee uur in de appèlzaak van „De Heilige Daad" tegen de 42-jarige „ambassadeur" J. J. twee jaar geëist en tegen dienst part ner, de 40-jarige M. J. J. V. bevestiging van het rechtbankvonnis van tien maan den. Beide verdachten bevinden zich sinds november 1960 in arrest. In juni veroor deelde de rechtbank J. tot 20 maanden en V. tot 10 maanden. Mr. De Muinck Keizer herinnerde aan een brief van de „president" van „De Hei- lige Daad", de Duitser Arnold Dreiss, die vanuit de gevangenis aan J. en V. schreef „Aan elke grap komt een eind". De pro cureur-generaal zei: „Dat zijn de enige verstandige woorden in de hele zaak. Als men een willekeurige prik in het dossier doet, spuiten de leugens en de fantasieën er uit". Hij kwam tot de conclusie, dat de So- crates-directeur N. den B. „in de club" zat en volkomen bereid was risico's te aan vaarden. Daarom achtte hij het dan ook moeilijk te bewijzen, dat N. den B. dooi de verdachten is opgelicht voor de in de dagvaarding genoemde f. 300.000.- Bij de „leningen", die bij de andere slachtoffers zijn gesloten waren volgens de procureur- generaal de valse voorspiegelingen echter wel degelijk aanwezig. „Het is lachwek kend te zien hoe men ook elkaar voor de gek hield om aan geld te komen. De ver dachten hebben geleefd in een droomwe reld en hebben de plof naar de armzalige realiteit zo lang mogelijk uitgesteld. Het is hoogst ergerlijk, dat hooggestemde idea len zo worden misbruikt. Alles wat eerlijk heid is in de wereld heeft er een zware deuk door gekregen", aldus de procureur- generaal Mr. C. J. van Zorge, de raadsman van M. V., betoogde dat de Duitser Arnold Dreiss als de auctor intellectualis van de hele scherts-organisatie moet worden ge zien en dat zowel J. J. als M. V. de be drogene is. Van voorwaardelijke opzet in deze affaire is zijns inziens geen sprake geweest, omdat de Hoge Raad meent dat er dan bewuste klaarheid moet zijn over de mogelijkheid van de gevolgen. Bij deze In de buurt van Mecklenburg werken veleleden van de Oostduitse Volks- polizei aan het vrijmaken van een „Zone des doods", langs het IJzeren Gordijn. De foto geeft een beeld van de werkzaamheden, waarbij gebruik wordt gemaakt van een trekker met een eg. ANTWERPEN (ANP) Een actie die de Antwerpse politie in augustus begon nen is tegen de jeugdmisdaad in de Belgi sche havenstad heeft tot resultaat gehad, dat ongeveer 120 diefstallen zijn opgehel derd en meer dan honderd zedenmisdrij ven aan het licht zijn gekomen. De zeden politie heeft de afgelopen weken meer dan 170 verhoren afgenomen meer dan hon derd ondervraagden waren minderjarigen en acht arrestaties verricht. Een groot aantal processen-verbaal is opgemaakt tegen de jongens en meisjes, van wie een aantal zijn identiteitskaart had vervalst om zich ouder voor te doen dan zij waren. De lijst van misdaden waaraan zij zich hebben schuldig gemaakt is indrukwekkend. Behalve winkeldiefstal len en vandalisme komen op de lijst voor aanslagen op minderjarige meisjes, afper sing, verkoop van wapens, verspreiding van pornografische blaadjes en het aan zetten tot dronkenschap. De Antwerpse politie ging enkele maan den geleden tot een actie tegen de nozems over, nadat steeds grotere groepen bepaal de delen van de stad onveilig maakten. BRUSSEL De Nederlandse en Belgi sche diplomatieke onderhandelaars, die zich bezig houden met het vraagstuk van de verbinding tussen Schelde en Rijn, zijn op de hoogte gehouden van de besprekin gen tussen de vertegenwoordigers van de Kamers van Koophandel van Rotterdam en Antwerpen. Zij hebben ook kennis kun nen nemen van het akkoord dat tussen beide instellingen tot stand is gekomen. Dat heeft de Belgische regering geant woord op een parlementaire vraag van het liberale Kamerlid voor Antwerpen Frans Grootjans. Deze afgevaardigde had in zijn vraag onderstreept dat de regering zeker wel wist dat de grote petroleummaatschap- pijen, die installaties in het Antwerpse ha vengebied hebben aangelegd, bepaalde garanties verlangen voor de bevaarbaar heid van de Schelde en dat zij ook tot voorwaarde voor een vestiging hebben gesteld, dat de Beneden-Schelde wordt verlost van de zeer drukke binnenscheep vaart. Dit, aldus de heer Grootjans, stelt dus opnieuw het vraagstuk van de ver betering van de verbinding tussen Schelde en Rijn aan de orde- De minister van Buitenlandse Zaken heeft in zijn antwoord bevestigd dat de regering het grootste belang hecht aan het probleem van de Schelde-Rijnverbin- ding en dat zij van mening is dat met de Nederlandse regering zo spoedig mogeliik een verdrag moet worden gesloten. Om tot dat doel te geraken zet de Belgische regering de besprekingen voort. Zij houdt daarbij rekening met alle elementen, met name met de resultaten van de besprekin gen die zijn gehouden tussen de Kamers van Koophandel van Antwerpen en Rot terdam. verdachten heeft dit element ontbroken. Vrijlaten Mr. Van Zorge concludeerde tenslotte tot vrijspraak en verzocht de onmiddellij ke invrijheidstelling van zijn cliënt, die sinds 28 november 1960 in arrest zit. Na 20 minuten raadkamer besliste het hof gunstig op dit verzoek. De raadsman van J. J., mr. J. Wijn- gaarde, gaf te kennen dat de vervolging tegen J. en V. is beïnvloed door een hetze rondom de Socrates-affaire. Als deze af faire zich niet had voorgedaan, zou naar zijn mening op de personen in deze zaak een ander licht zijn gevallen. Ook hij noemde Dreiss de auctor intellectualis, een super handig mannetje die van allerlei omstandigheden gebruik maakte die J. en V. toch niet konden controleren. Mr. Van Wijngaarden, zei tenslotte dat J. J. in de „Heilige Daad"-idealen heeft geloofd en daarom geen oplichter kan worden ge noemd. Hij concludeerde tot vrijspraak en verzocht het hof zijn cliënt onmiddellijk in vrijheid te stellen. Dat verzoek werd na raadkamer afgewezen. Het gerechtshof zal op 3 november ar rest wijzen. NAPELS (AFP-UPI) Ten minste twaalf personen zijn om het leven geko men bij de stormen, overstromingen en wervelwinden die Zuid-Italië en Sicilië hebben getroffen. De schade die het nood weer de afgelopen twee dagen heeft aan- j gericht, wordt geraamd op ongeveer 240 miljoen gulden. Meer dan tweeduizend mensen zijn dakloos geworden. Uitgestrek te gebieden staan nog onder water en op tal van punten zijn de verbindingen ver broken. In Ragusa, waar volgens eerdere berichten zeven mensen zijn omgekomen, wordt nog gezocht naar mogelijke andere slachtoffers. BOSTON (UPI) Winden met orkaan kracht beuken de oostkust der Verenigde Staten als voorlopers van de wervelstorm „Gerda" die ongeveer 350 km. ten zuiden van Nantucket is gesignaleerd. Van Block Island, Rhode Island tot Provincetown, in Massachusetts, op het puntje van Cape Cod, zijn stormwaarschuwingen uitgegaan voor winden met snelheden van meer dan 120 km. per uur. A f-8\:l.>V.V - - M 11. is'. IV U 1 VU U TYIJOIJL y'- -...V, t h '-4» ZEESLEEPVAART- EN BERGINGSMAATSCHAPPIJ kan voor spoedige indiensttreding per 1 december a.s. of eventueel eerder plaatsen in de Nederlandse en de Engelse taal; kennis van meerdere talen strekt tot aanbeveling met enige kennis van moderne talen, voor drukke centrale. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht aan ons adres Sluisplein 34 (Postbus 510),'IJmuiden. VERZORGEN WIJ VLOT EN DISCREET Assurantie- en Financieringsbedrijf Wilheiminastraat 63 Haarlem Tel. 21232 - 15699 (na 6 u. K 2507 - 3976) ALLE VERZEKERINGEN WASHINGTON (Reuter) De Indone sische ambassadeur in Washington Zairin Zain heeft vrijdag een onderhoud van ruim een uur gehad met de Amerikaan se onderminister van Buitenlandse Za ken, afdeling Verre Oosten, Walter Mc- Conaughy, en de onderminister van Bui tenlandse Zaken, afdeling internationale organisatie, Harlan Cleveland. Het ge sprek ging over het standpunt der Ver enigde Staten inzake het Nederlandse voorstel om westelijk Nieuw-Guinea on der beheer van de UNO te plaatsen. Na afloop zei de ambassadeur, dat hij had getracht te weten te komen welke de Amerikaanse houding zal zijn. Zain wilde echter niet in bijzonderheden tre den over het verloop van het onder houd. Ook de Nederlandse ambassadeur, dr. J. H. van Royen, bezocht vrijdag het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. Hij sprak daar met de waarne mend onderminister voor Europese Za ken, William Tyler. Verwaarloosd. De Indonesische vertegenwoordiger bij de UNO-beheerschapscommissie L. N. Palar heeft vrijdag voorts gezegd dat de wereldvrede bedreigd zal blijven zolang de kwestie Nieuw-Guinea niet is opge lost. Hij herhaalde de aanspraken van zijn regering op de soevereiniteit over het gebied en beschuldigde de Nederlan ders van een misdadige verwaarlozing. Hij verwierp het Nederlandse voorstel het toezicht op Nieuw-Guinea aan de UNO over te dragen. De Nederlandse afgevaardigde mr. C. W. A. Schürmann, verklaarde vervolgens dat wanneer Indonesië zijn aanspraken handhaaft, de kwestie voor het Interna tionale Gerechtshof gebracht behoort te worden. Hij gaf toe dat Nieuw-Gunea ten opzichte van Indonesië in ontwikke ling ten achter is, maar dit is volgens hem te wijten aan de moeilijke toegan kelijkheid van het eiland. Nederland wil dat de bevolking van Nieuw-Guinea zelf over haar toekomst beslist, aldus Schür mann. In ons atelier is plaats voor enk. leerl. stiksters, -hand werksters en -persers. Hoog loon. Aanm. Tel. 2H584 of mond. dagelijks van 9 tot 5.30 uur. Holland Confectie, Zijlweg 123, Haarlem. Flinke jongen gevr., 16 jaar. Bakkerij Rijper, Hage- lingerweg 39, Santpoort. Tel. 8523. Er kunnen op onze model afdeling geplaatst worden enige modelstiksters en aank. stiksters. Zeer hoog salaris. Aanm. Telef. 24584 of mond. dagel. van 9 tot 5.30 uur. Holland Confectie, Zijlweg 123, Haarlem. Atelier van Libelle Nylons vraagt gehuwde dames voor atelierwerkzaamh. Werktij den maand, t/m vrijd. 8.45- 16.15 uur (incl. 1 uur pauze). Aanm. dagelijks aan het ate lier Kalverstraat 11, IJmui- den-Oost. Bovendien iedere dinsdagavond 7-8 uur. Libelle-kousenatelier vraagt meisjes voor diverse atelier werkzaamheden. Ook 15- en 16-jarigen stijgen bij ons snel in loon. Zij kunnen na plm. 10 weken reeds een bruto- weekloon van 45.ver dienen. Pers. kennism. dage lijks aan het atelier, Kalver straat 11, IJmuiden-O. Bo vendien iedere dinsdagavond 7-8 uur. Banketbakkers-leerling en 3e en 2e bediende gevr. Verkor te werkweek. Pat. Dekkers, L. Nieuwstraat 425, IJmuiden. Beschikt u over een textiel- brevet Wellicht kunt u dit nu produktief maken. Schrijf ons onder nr. L 7616. N.V. K. C. I., Baanstraat 34, Beverwijk, vraagt maehine- stiksters. Stukloon, hoog loon. Winkelmeisje gevr., niet jon ger dan 17 jr China-Shop, Henneman, Zeestraat 18, Be verwijk. Gevr. een verkoopster en een leerling-verkoopster, in zaak van luxe- en huish. artikelen. Loendersloot, Hoofdstr. 194. Tel. 8764, Santpoort. Te koop gevr. leeg te aanv. woonhuis, gemeente Velsen. Prijs 20.000. Inl. J. Bais, Driehuizerkerkweg 100, Drie huis. Tel. 5686. Te koop nieuw te bouwen woningen te Santpoort. Prij zen v.a. 33500. Inl. J. Bais, Driehuizerkerkweg 100, Drie huis. Tel. Te koop gevr. 2 woonhuizen, moeten Ie' te aanv. zijn, of een stukje grond waarop ge bouwd mag worden. Br. met prijsopg., ligging, enz. aan: R. v. d. Horst, Herculesstr. 55. IJmuiden. Tel. 8471. Te huur gevr. woonruimte v. 4 pers., geneg. hoge huur te betalen. Br. L 7618. Winterberging boten: Inlicht. Tel. 4727. Elastieken kousen, goede pas vorm. Het allerbeste in kwa liteit, dubbelreks. J. C. Ha gen, Drogisterij - Fotohandel, Trompstr. 23. Tel. 4559, IJm. Luxe Verhuur. All-risks verz. K. A. van Doesburg, Plane- tenweg 20, Tel. 7320. Opeis Rekord '61 te huur 15 p. d., 200 km. vrij. A. Uniken, Wijk aan Zeeërweg 146. Tel. 7839. Esso petroleum, 17,25 per 100 ltr. Kochx Oliehandel, tel. 02550-4582. Vaten in bruikleen Autorijschool H. Anepool, v. luxe en vrachtauto. Erk. Bo- vag-instr. met de nieuwste Opeis. Rijnstraat no. 91, tel. 4565-6285. Voor uw autorijlessen met de nieuwste Renault Dauphi- ne belt U 5050. Autorijschool F. Rootring, Zeeweg no. 275, IJmuiden. Autorijschool „Driehuis", erk F.N.O.P.-rijschool. Voll. cur sus 150,—. F. Eikeihof, Da Costalaan 53. Tel; 4318. Cleaning - Rep. - Centrale, voorh. „Coulance", Alex Bell- str. 45. Tel. 6035. Uw adres v chemisch reinigen, reparatie, veranderingen, stoppage en nieuwwerk, overhemden en kousenreparatie. Weggelopen: klein zwart hondje, witte bef en rood halsbandje. Luistert naar de naarm Moppie. Gaarne terug te bez. Hunzestraat 40, IJ muiden. Inruil televisie. Garantie, ge- makk. betaling. Kinkerstr. 1, A'dam. Iedere avond demon stratie. Dinsdag 24 okt. Ab. C en woensdag 25 okt. Ab. D Toneelgroep „ENSEMBLE". 8.15 uur. Blijspel v. Curt Goetz. Regie: Jan Retèl. M.m.v. Ina v. Faassen, Fien de le Mar. Cor van Rijn, Ton v. Duinhoven, Jo v. d. Ven. Normale prijzen. Coupons geldig. Voorverkoop vanaf zondag van 10 tot 15 uur. Telef. na 12 uur. „GODS WOORD HOUDT STAND IN EEUWIGHEID DINSDAG 24 OKT. a.s. spreekt in het CULTUREEL GEBOUW de bekende opwekkingsprediker ds. J. van Petegem (pred. Filadelfia gem. Zwaagwesteinde Fr.). AANVANG 20 UUR. Deuren open 19.30 u. Toeg. vrij. U bent Hartelijk welkom PINKSTERGEMEENTE - IJMUIDEN EVANGELISATIE - VERENIGING „ELON" VARENIUSSTRAAT no. 1 (hoek J. P. Coenstraat) Hierover spreekt zondagavond, 22 okt., in de ELON-KAPEL, om 19.30 uur ds. J. Gravendeel van Gent (België) Medewerking zang Dubbel mannenkwartet v. Haarlem NED. HERVORMDE WIJKGEMEENTE NIEUWE KERK KANAALSTRAAT - IJMUIDEN Zondag 22 oktober 10.00 uur zal de bevestiging plaatsvinden van Ds. H. v. NIEL. Deze dienst zal worden geleid door ds. L. LAGER- WEIJ uit 's-Gravenhage. In de middagdienst, aanvang 4.00 uur, zal Ds. H. v. Nicl zijn intrede-preek houden. Medewerking KERKKOOR o.l.v. Jan te Loo. Organist: L. v. d. Plas. Een kwartier voor de diensten zijn de zitplaatsen vrij. Is u óók al LID van de U kunt zich hiervoor opgeven bij J. M E IJ E R. Fazantenlaan 3, IJmuiden-Oost. Telefoon 4576. Rijschool Velserbeek. 6. per uur. Theorie gratis. Driehuizerkerkweg 54. Tel. 8358. Cleaning - Rep. - Centrale, voorheen „Coulance". Nu ook depot chemisch reinigen Alex Bellstraat 45. Tel. 6035. Een nieuwe boord maakt uw overhemd als nw, de prijs. 2,25. Cleaning - Rep. - Cen trale, voorh. „Coulance", Alex Bellstraat 45. Tel. 6035. Slijterij „Flora", Zeeweg 115. Telefoon 5307. 1 fles Chiffon d'Amore, 2,25. Lederen kleding vanaf 2, p. w. Lederen Kledingbedrijf Veldhuis, Breestraat 10 - 12, Beverwijk. Tel. 5629. Wijnands en Van Rensen: bekers, vaantjes. Vijzelstraat 125, A'dam. Zakenadres voor Velsen: P. J. van Rensen, Kerkerinklaan 79, Santpoort. Tel. 02560-7463. Grammofoonplaten bladmu ziek en muziekinstrumenten. Muziekhandel Uniken, Wijk aan Zeeërweg 45, IJfnuiden- Oost. Tel. 7127. 1e. Grammofoonplaten verzenden naar bin nen- en buitenland, 2e. ons belasten met de emballage en dou aneformaliteiten, 3e. een zeer grote collectie Kerst-, St. Nic.- en andere platen in voorraad hebben, 4e. nu nog kunnen zorgen, bij spoedige be stelling. dat deze platen nog tijdig (dus voor Kerst) in het bezit zullen zijn van fam.leden, vrienden en relaties, 5e. uit ervaring weten, dat een dergelijk ge schenk in het buitenland op zeer hoge prijs wordt gesteld GROTE HOUTSTR. 108 - TEL. 13046 1 paar gratis bij aankoop van 10 paar, op onze kousenkaart finconé DRIEHUIS te koop aangeboden Beide wagens in prima staat en onder volledige garantie. Financ. mogel. Te zien zondag van 10-12 uur JULIANAKADE 18 Telef. 4733 HUYGENSSTRAAT 10 IJmuiden. Tel, 4.8.6.8 Kennismakingzoekenden v. alle leeftijden en standen. Wendt U voor serieuze hu welijksbemiddeling tot de 10 samenwerkende huwe lijksbemiddelingskantoren. Talloze dankbetuigingen ter inzage. Nederlands Bemid delingscentrum, Hoofd-ad- ministratie, Postbus 6037, Amsterdam. Ontvangkantoor te Amsterdam, Churchill, laan 58, zat., zond., maand. 2-9 en volgens afspraak. Een iid van onze directie bezoekt wekelijks Haarlem en om geving voor persoonlijke be sprekingen aan huis. BOELHUIS op zaterdag 28 oktober 1961, des voorm. 10 uur precies, zal op het erf van de heer J. Schipper, Hofgeest 7, te Velsen-Zuid, t.o.v. de te Velsen gev. notaris W. Boer lage, worden overgegaan tot de publieke verkoop van ZEVEN DRACHTIGE PINKEN toebeh. aan de Diaconie der Ned. Herv. Gemeente te Velsen Occasion. Te koop Simca Aronde P 60 de luxe 1959 m. gloednieuwe motor en bnd. f 3250. Industriestraat 38. Te koop 3 fauteuils en rond tafeltje. Platanenstraat 18, IJ muiden-Oost. Muziekschool Uniken voor piano-, accordeon- en gitaar lessen, instrumenten in bruik leen. Wijk aan Zeeërweg 45. IJmuiden-Oost. Te! 7127. Ruil b(j ons uw televisie. Velo, Trompstraat 68-69 Tel no. 5198. Plaatsen en verplaatsen T.V.- en F.M.-antennes onder ga rantie. Velo, Trompstraat 68- 69. Tel. 5198. IJmuiden. Solex, R.A.P., Puch. Verkoop, service, reparatie. Van Bug- num, Planetenweg 40-44. Tel. 5290. Wij maken alle sleutels. Fa. N. P. Zwager, Kennemerlaan 77, Tel. 5607. Sloophout Enorme partij balk-, vloer- en kathout, 500 deuren, ramen en golf platen, board, tegels, ijzeren balken, trappen, enz. Afbraak handhl Waterdrinker, Baan straat 61-63 B. Tel. 4893, Be verwijk. Zwart en Khaki ondergoed. Zeeman, Bloemstraat 70, IJ muiden. Tel. 4235. Spijkerbroeken in alle dames- en herenmaten, 8,95. Zee man. Bloemstraat 70, IJmui den. Tel. 4235. Gezins-patat een gulden. Haal zo'n zak vol bij van der Poll, Trompstraat 94. Tel. 6165. Grote collectie brciwol, reeds vanaf I 1.95 per knot, brei- patr. gratis. Zeeman, Bloem straat 70, IJmuiden, Tel. 4235. Sint Nicolaaspakketten over zee. Tijdig opg. s.v.p. Canada 26 okt., Amerika 28 okt., Ned Antillen en Suriname 31 okt. Hazenberg, Centrum Galerij Tel. 6479. Damesvesten en pullovers in moderne tinten. C. Lodder, Driehuis. Dames- en herenshawls, ge heel nieuwe collectie. C. Lod der, Driehuis. Waaleboer geeft naar 't waarde heeft. Hij koopt alle soorten oud papier, grote en kl. part., tevens lompen en metalen. Bel. 4395. Waale boer komt het halen. Te koop gevr. in pr. staat verkerende Amerikaanse auto, niet ouder dan 1955. Br. met omschrijving en uiterste prijs L 7626. Te koop enk. prima haarden D. Dekker, handel in 2e-h. goederen, v. Wassenaerstr. 1. Te koop agb. Volksbestelwag. '54. Prijs 1250. Tel. 02560-8645 Te koop half Eng. kinderwag. bill, prijs. De Noostraat 77. Te lep pracht Yi trouwjapon met sluiertje, spotkoopje, mt 38-40 en wintermantel, z.g.a.n. Kastanjestraat 23. Te koop modern dressoir I 65 Willemsbeekweg 2. Te koop warme winter- en najaarsmantel, mt 44. Zee weg 237. Te koop goed onderh. kinder wagen, uitneemb. De Noo straat 64. H.M.W. Brommer te koop, 3 versn., in goed staat, 225. Tollenslaan 6, Driehuis. Te koop kl. gasradiator, zeer geschikt v. kantoor of wacht kamer, tev. eternit H schoor steenkap. L. Nieuwstraat 277. Te koop zomiig hoekhuis. Nachtegaallaan 16. Direct leeg te aanv. 23.000.k.k. Inl. Makelaar P. J. Bakker, Velsen. Telef. 4765. Aangeb. van verlofganger Peugeot 404, april '61, Met schuifd., heater en radio. Kleur crème. 22.000 km. Schadevrij. Telef. 02550-4440 (IJmuiden). Aangeb. V.W. '59. In prima staat. Ook inruilen. Drie huizerkerkweg 54. Te koop 2 Taunus de Luxe '55/'56, prima in orde, zeld zaam mooi. 1350 en 1450. Taunus 15 M Stationcar '55, slechte motor 650. Vlotte fin. Ook inruil. Zeeweg 269 lï V U 'a- 'i V '"fV ..V'" 'V. JV" ii V v -• m '»-VJjtt';'- In IJmuiden gevestigd: KENNEMERLAAN 92 - Telefoon 5072

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 8